Sporta speciālisti

Nr. Speciālista vārds, uzvārds Sporta veids Kategorija Sertifikāta Nr. Datums līdz
1 Artsem Krauchanka grieķu-romiešu un brīvā cīņa 28.05.2025.
2 Katie Marie Leatherwood vispusīgā fiziskā sagatavotība 17.10.2024.
3 Gints Feldmanis Sporta studiju absolvents 08.02.2023.
4 Ingus Siliņš peldēšana Sporta studiju absolvents 08.02.2023.
5 Vitālijs Volkovs svarcelšana Sporta studiju absolvents 08.02.2023.
6 Edgars Getmančuks fitness Sporta studiju absolvents 08.02.2023.
7 Jānis Jaunzems Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
8 Jana Krasovska Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
9 Inga Dzene Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
10 Ieva Vadapale Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
11 Zane Kapitanova Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
12 Jevgenijs Koņabo peldēšana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
13 Ēriks Visockis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
14 Rita Rancāne florbols C 831 31.12.2020.
15 Aigars Nerips basketbols A 297 31.12.2020.
16 Ilze Sautiņa teniss B 2424 31.12.2020.
17 Jūlija Vaļglazerska fitness (veselības sports) C 844 31.12.2020.
18 Tatjana Ļeonova peldēšana B 2420 31.12.2020.
19 Oksana Savčenko fitness (veselības sports) C 835 31.12.2020.
20 Kristīne Rubene fitness (atlētiskā vingrošana) C 833 31.12.2020.
21 Dainis Bertāns basketbols A 302 31.12.2020.
22 Jana Zvejniece kalnu slēpošana A 304 31.12.2020.
23 Jānis Butāns basketbols B 2429 31.12.2020.
24 Jevgēnijs Dubovecs vieglatlētika B 2432 31.12.2020.
25 Vita Ikauniece kalnu slēpošana B 2434 31.12.2020.
26 Jeļena Nikolajeva volejbols B 2437 31.12.2020.
27 Lilija Novicka vieglatlētika B 2438 31.12.2020.
28 Vladimirs Pučka bokss B 2440 31.12.2020.
29 Elīna Rozenfelde aerobika B 2441 31.12.2020.
30 Jeļena Smirnova volejbols B 2442 31.12.2020.
31 Jānis Vaišļa volejbols B 2444 31.12.2020.
32 Linda Ansule fitness (veselības sports) C 847 31.12.2020.
33 Mārtiņš Iskrovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 851 31.12.2020.
34 Egils Kaimiņš ložu šaušana C 852 31.12.2020.
35 Mārtiņš Latvers ložu šaušana C 854 31.12.2020.
36 Sintija Martinsone fitness (veselības sports) C 855 31.12.2020.
37 Vita Ciesniece kalnu slēpošana B 2430 31.12.2020.
38 Matīss Bārtulis fitness (veselības sports) C 849 31.12.2020.
39 Andris Čerjaks basketbols B 2431 31.12.2020.
40 Pāvels Murāns peldēšana B 2435 31.12.2020.
41 Valentīna Svilāne-Dūda nūjošana C 870 31.12.2020.
42 Pēteris Cīmanis kamaniņu sports A 305 31.12.2020.
43 Mārtiņš Fomins basketbols A 306 31.12.2020.
44 Juris Iesalnieks basketbols A 307 31.12.2020.
45 Aivars Kalniņš kamaniņu sports A 308 31.12.2020.
46 Juris Klodāns hokejs A 309 31.12.2020.
47 Edgars Rozenbergs hokejs A 310 31.12.2020.
48 Ainārs Gureckis badmintons B 2447 31.12.2020.
49 Boriss Ivanovs taekvondo B 2448 31.12.2020.
50 Tatjana Kļimoviča fitness (veselības sports) B 2450 31.12.2020.
51 Gints Luste florbols B 2451 31.12.2020.
52 Jevgeņijs Maksimčuks futbols B 2452 31.12.2020.
53 Uģis Meiers futbols B 2453 31.12.2020.
54 Ēriks Šulcs sporta vingrošana B 2460 31.12.2020.
55 Eva Vasiļevska basketbols B 2461 31.12.2020.
56 Renards Brālis hokejs C 858 31.12.2020.
57 Gints Kokins fitness (veselības sports) C 859 31.12.2020.
58 Andrejs Lukjanovs brīvā cīņa C 861 31.12.2020.
59 Kristīne Odriņa-Urbova brīvā cīņa C 864 31.12.2020.
60 Normunds Pastars fitness (veselības sports) C 865 31.12.2020.
61 Aleksandrs Nuždins taekvondo B 2455 31.12.2020.
62 Aivars Roskošs futbols C 871 31.12.2020.
63 Artis Malkavs florbols C 862 31.12.2020.
64 Normunds Reinbergs klinšu kāpšana B 2457 31.12.2020.
65 Ruslans Musinovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 863 31.12.2020.
66 Zigrīda Sprukte fitness (veselības sports) B 2458 31.12.2020.
67 Zigrīda Sprukte nūjošana B 2459 31.12.2020.
68 Ainars Zvirgzdiņš basketbols A 311 31.12.2020.
69 Andrejs Šemjakovs fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
70 Sindija Širaka orientēšanās Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
71 Rihards Šorendo teniss Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
72 Dāvis Veikšāns smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
73 Ilze Veļugo hokejs Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
74 Kristīne Vilkaste vieglatlētika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
75 Katrīna Volgemute kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
76 Artjoms Zavarujevs taekvondo Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
77 Toms Asejevs fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
78 Ričards Augstkalns džudo Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
79 Arnolds Bahmanis fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
80 Aigars Belasovs florbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
81 Indulis Bekmanis riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
82 Artūrs Burlakovs bokss Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
83 Pēteris Griķītis riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
84 Māris Gūtmanis riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
85 Juta Ivanova fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
86 Aleksandrs Jeļisejevs futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
87 Oskars Karls sporta tūrisms Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
88 Ernests Kalve basketbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
89 Dzintars Kaņeps dambrete Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
90 Kaspars Kārkliņš slēpošana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
91 Mareks Leitis fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
92 Vita Matīse burāšana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
93 Elvijs Misāns vieglatlētika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
94 Vjačeslavs Moisejevs džudo Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
95 Ingus Panteļejevs florbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
96 Rihards Preiss fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
97 Toms Prokofjevs volejbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
98 Sabīne Raka džudo Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
99 Artūrs Semihovs fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
100 Viktors Ščerbatihs svarcelšana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
101 Digna Tuča smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
102 Dace Tuvikene volejbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
103 Klāvs Zaļkalns volejbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
104 Aksels Zemvaldis fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
105 Ieva Auzere-Podniece fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
106 Līva Kalniņa Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
107 Jānis Bumburs Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
108 Santa Rūmniece Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
109 Līva Lauberte Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
110 Madara Miķelsone Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
111 Laura Umecka Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
112 Līga Svetlova Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
113 Artūrs Plūmiņš Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
114 Arta Ādamsone Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
115 Arta Dukure Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
116 Edgars Kļenausks futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
117 Reinis Rudzītis fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
118 Kristaps Zvejnieks kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
119 Zintis Šaicāns kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
120 Ņikita Avdejevs bodibildings Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
121 Antans Azarevičs brīvā cīņa Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
122 Kaspars Baumanis basketbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
123 Katrīna Bergsone teniss Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
124 Aigars Bērziņš hokejs Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
125 Andis Bērziņš badmintons Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
126 Artūrs Bikovskis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
127 Dainis Binders futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
128 Kaspars Brauns vieglatlētika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
129 Jānis Bulmeisters futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
130 Diāna Burlakova fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
131 Edgars Bušenko vieglatlētika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
132 Andrei Chyrych futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
133 Mārcis Červoņikovs futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
134 Aivars Čikuts handbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
135 Kristīne Dovgiallo fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
136 Reinis Duksītis Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
137 Ieva Dzelzs aerobika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
138 Aigars Feteris vieglatlētika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
139 Roberts Fišers bodibildings Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
140 Matīss Gabdulļins volejbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
141 Niks Gaigalietis basketbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
142 Sindija Grēna vieglatlētika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
143 Elza Gribuste basketbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
144 Gunita Grigaloviča fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
145 Nauris Guoģis basketbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
146 Dita Guzika fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
147 Krista Jansone volejbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
148 Artūrs Jansons fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
149 Toms Jēkabsons burāšana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
150 Artūrs Kalniņš fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
151 Artūrs Kalniņš airēšana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
152 Elīna Karaseva basketbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
153 Mikus Kodols bokss Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
154 Jekaterina Koževņikova sporta tūrisms Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
155 Kristians Krinkels basketbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
156 Imants Lastovskis florbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
157 Rihards Leja handbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
158 Raimonds Liepiņš armvrestlings (roku cīņa) Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
159 Adiļs Maksimovs karatē Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
160 Inga Mālmane fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
161 Līna Mūze vieglatlētika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
162 Aleksandrs Oļipovs futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
163 Oskars Paeglekalns pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
164 Kārlis Pavlovs basketbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
165 Anna Propošina futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
166 Alvis Puzāks basketbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
167 Andris Rajeckis florbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
168 Artjoms Ramlavs bokss Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
169 Kaspars Reikmanis fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
170 Kaspars Ribaks futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
171 Simona Rozīte volejbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
172 Guntis Rubenis futbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
173 Druvis Ruciņš florbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
174 Līva Rumpe fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
175 Diāna Sardiko mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
176 Monika Sarva fitness Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
177 Alisa Suraka volejbols Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
178 Santa Bižāne Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
179 Georgijs Čižovs Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
180 Raimonds Dzalbe Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
181 Aleksandrs Germanovičs Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
182 Jeļena Grigorjeva Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
183 Staņislavs Jakovenko Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
184 Raivis Kokins Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
185 Artjoms Murdasovs Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
186 Guntars Senkāns Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
187 Sergejs Skorodihins Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
188 Deņiss Škagalis Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
189 Lilita Tamane Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
190 Vitālijs Turčinskis Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
191 Ludmila Ivanova Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
192 Igors Sokolovs vieglatlētika C 884 31.12.2020.
193 Agnese Kļava vieglatlētika B 2473 31.12.2020.
194 Guntars Pāls hokejs B 2482 31.12.2020.
195 Jevgenijs Ivanovs karatē B 2470 31.12.2020.
196 Mārīte Šmaukstele hokejs C 886 31.12.2020.
197 Ludmila Beļikova ložu šaušana B 2465 31.12.2020.
198 Andris Šteinhards teniss B 2483 31.12.2020.
199 Andis Grebzde kendo C 874 31.12.2020.
200 Žanna Vasiļjeva karatē C 887 31.12.2020.
201 Anna Solomko kendo C 885 31.12.2020.
202 Jeļena Sirohvatova daiļslidošana C 883 31.12.2020.
203 Roberts Neimans kendo C 882 31.12.2020.
204 Līga Ludborža basketbols C 880 31.12.2020.
205 Oskars Liepiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 879 31.12.2020.
206 Diāna Lauva vieglatlētika C 878 31.12.2020.
207 Pauls Juriks volejbols C 876 31.12.2020.
208 Jurijs Jaroševičs daiļslidošana C 875 31.12.2020.
209 Sergejs Ahmaduļins bokss C 872 31.12.2020.
210 Skaidrīte Vulāne vieglatlētika B 2485 31.12.2020.
211 Alise Vaidere-Menčevska teniss B 2484 31.12.2020.
212 Aleksandrs Ņiživijs hokejs B 2481 31.12.2020.
213 Vladislavs Minginovičs džudo B 2480 31.12.2020.
214 Ilona Mihailova paukošana B 2478 31.12.2020.
215 Raitis Lilientšteins futbols B 2476 31.12.2020.
216 Līga Laimiņa vieglatlētika B 2475 31.12.2020.
217 Agnija Labrence basketbols B 2474 31.12.2020.
218 Edgars Kiršs fitness (atlētiskā vingrošana) B 2472 31.12.2020.
219 Aleksandrs Drozdovs karatē B 2467 31.12.2020.
220 Silvija Brante mākslas vingrošana B 2466 31.12.2020.
221 Andrejs Andrejevs karatē B 2464 31.12.2020.
222 Farid Akhmedov brīvā cīņa B 2463 31.12.2020.
223 Edgars Ratnieks dambrete A 313 31.12.2020.
224 Annija Vanaga Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
225 Ingars Aizpurs Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
226 Gvido Beļinskis Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
227 Sigita Brence Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
228 Laura Ikauniece-Admidiņa Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
229 Viktorija Kondratjeva Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
230 Rūdolfs Kuļikovskis Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
231 Māris Riherts Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
232 Arta Silauniece Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
233 Zigismunds Sirmais Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
234 Renārs Stepiņš Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
235 Evita Ūzuliņa Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
236 Singurs Zariņš Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
237 Guntis Ošis Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
238 Aiga Andersone Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
239 Ieva Cipriķe Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
240 Karīna Brūvere Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
241 Matīss Eihvalds Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
242 Roberts Freimanis Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
243 Toms Gūtmanis Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
244 Kitija Pizika Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
245 Lelde Strautiņa Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
246 Sergejs Veļikorodovs Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
247 Bruno Zabis Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
248 Liene Sokolovska Sporta studiju absolvents 31.12.2020.
249 Rima Mortuļeva aerobika B 2503 31.12.2020.
250 Mārtiņš Jarohovičs florbols A 316 31.12.2020.
251 Mihails Jefremenko modernā pieccīņa A 317 31.12.2020.
252 Mihails Jefremenko paukošana B 2495 31.12.2020.
253 Arnis Cāns vieglatlētika B 2488 31.12.2020.
254 Roberts Grosbergs hokejs B 2491 31.12.2020.
255 Irina Iļjiča aerobika B 2493 31.12.2020.
256 Normunds Jansons florbols B 2494 31.12.2020.
257 Margarita Kručiņina peldēšana B 2497 31.12.2020.
258 Afanasijs Kuzmins ložu šaušana B 2499 31.12.2020.
259 Mareks Lavrinovičs kikbokss B 2500 31.12.2020.
260 Alma Lāce daiļslidošana B 2501 31.12.2020.
261 Argija Rudene vieglatlētika B 2507 31.12.2020.
262 Ieva Tāre basketbols B 2509 31.12.2020.
263 Linda Tokareva-Kušnere vieglatlētika B 2510 31.12.2020.
264 Ēvalds Vancāns ložu šaušana B 2511 31.12.2020.
265 Marika Zālīte vieglatlētika B 2513 31.12.2020.
266 Raimonds Auzāns riteņbraukšana C 890 31.12.2020.
267 Nadežda Dmitrijeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 896 31.12.2020.
268 Gints Fogels basketbols A 315 31.12.2020.
269 Papuna Hupenija džudo B 2492 31.12.2020.
270 Karina Čerkašina kendo C 894 31.12.2020.
271 Natālija Gailāne u-šu C 899 31.12.2020.
272 Svetlana Degtjarjova aerobika C 895 31.12.2020.
273 Viktors Vicehovskis futbols B 2512 31.12.2020.
274 Juris Reps hokejs B 2506 31.12.2020.
275 Andrejs Jesko vieglatlētika C 903 31.12.2020.
276 Agnese Krūmiņa vieglatlētika B 2498 31.12.2020.
277 Valerijs Kņaževs fitness (veselības sports) C 906 31.12.2020.
278 Ģirts Ločmelis smaiļošana un kanoe C 909 31.12.2020.
279 Edgars Nikolajevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 911 31.12.2020.
280 Narine Petrosjana fitness (veselības sports) C 915 31.12.2020.
281 Inna Poluškina vieglatlētika C 916 31.12.2020.
282 Aleksandrs Prokopčuks vieglatlētika C 917 31.12.2020.
283 Estere Repke mākslas vingrošana C 918 31.12.2020.
284 Anastasija Ročāne futbols C 919 31.12.2020.
285 Jānis Siliņš futbols C 921 31.12.2020.
286 Jānis Siliņš futbols C 922 31.12.2020.
287 Agija Simsone fitness (atlētiskā vingrošana) C 923 31.12.2020.
288 Alīna Skangale fitness (atlētiskā vingrošana) C 925 31.12.2020.
289 Ilze Slīpiņa jātnieku sports C 926 31.12.2020.
290 Nikoletta Suncova fitness (atlētiskā vingrošana) C 929 31.12.2020.
291 Andris Valainis MMA (jauktā cīņa) C 932 31.12.2020.
292 Inka Indriksone fitness (atlētiskā vingrošana) C 901 31.12.2020.
293 Anatolijs Macuks vieglatlētika C 910 31.12.2020.
294 Ieva Sippo fitness (atlētiskā vingrošana) C 924 31.12.2020.
295 Katrīne Buša jātnieku sports C 893 31.12.2020.
296 Dana Šeļmanova-Pleša fitness (atlētiskā vingrošana) C 930 31.12.2020.
297 Inese Degterjonoka basketbols B 2489 31.12.2020.
298 Olga Peļņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 914 31.12.2020.
299 Marks Kordjukovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 907 31.12.2020.
300 Aija Ambrasa burāšana C 889 31.12.2020.
301 Mikhail Kostyra sporta vingrošana B 2496 31.12.2020.
302 Zintis Stabiņš florbols C 927 31.12.2020.
303 Aleksejs Ivanovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 902 31.12.2020.
304 Mamedkerims Zeinalovs futbols B 2514 31.12.2020.
305 Jānis Lācis fitness (atlētiskā vingrošana) C 908 31.12.2020.
306 Līga Strazdiņa snovbords C 928 31.12.2020.
307 Māris Romanovskis kalnu slēpošana C 920 31.12.2020.
308 Madara Frēliha vieglatlētika C 897 31.12.2020.
309 Madara Frēliha fitness (atlētiskā vingrošana) C 898 31.12.2020.
310 Ilze Pačkajeva volejbols C 912 31.12.2020.
311 Illia Plonskyi taekvondo B 2505 31.12.2020.
312 Zigurds Karols vieglatlētika C 905 31.12.2020.
313 Larisa Veinberga handbols B 2522 20.08.2020.
314 Semjons Kapitaņņikovs brīvā cīņa A 319 20.08.2020.
315 Vladimirs Anāņins paukošana B 2515 20.08.2020.
316 Toms Flaksis riteņbraukšana B 2516 20.08.2020.
317 Eduards Andruškēvičs svarcelšana A 318 20.08.2020.
318 Oskars Mīļais futbols B 2520 20.08.2020.
319 Mārtiņš Žogots krosmintons C 956 20.08.2020.
320 Jekaterīna Žukova peldēšana B 2523 20.08.2020.
321 Inga Audriņa teniss C 935 20.08.2020.
322 Roberts Bondarenko regbijs C 936 20.08.2020.
323 Jūlija Gorbunova fitness (atlētiskā vingrošana) C 939 20.08.2020.
324 Krišs Grundmanis hokejs C 940 20.08.2020.
325 Krišs Grundmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 941 20.08.2020.
326 Atis Jencītis brīvā cīņa C 942 20.08.2020.
327 Kalvis Koskevičs florbols C 943 20.08.2020.
328 Anete Krastiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 944 20.08.2020.
329 Jānis Lesiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 947 20.08.2020.
330 Gundars Lauva MMA (jauktā cīņa) C 945 20.08.2020.
331 Gundars Lauva fitness (atlētiskā vingrošana) C 946 20.08.2020.
332 Alise Matuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 948 20.08.2020.
333 Oļegs Meļehs riteņbraukšana C 949 20.08.2020.
334 Mārtiņš Neilands florbols C 950 20.08.2020.
335 Imants Siliņš futbols B 2521 20.08.2020.
336 Staņislavs Judkins modernā pieccīņa B 2518 20.08.2020.
337 Mārtiņš Druvkalns fitness (atlētiskā vingrošana) C 937 20.08.2020.
338 Agris Grasmanis fitness (atlētiskā vingrošana) B 2517 20.08.2020.
339 Alena Eldmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 938 20.08.2020.
340 Linda Karloviča handbols B 2519 20.08.2020.
341 Anita Antone fitness (atlētiskā vingrošana) C 934 20.08.2020.
342 Anete Šilkina fitness (atlētiskā vingrošana) C 954 20.08.2020.
343 Anda Niedre fitness (atlētiskā vingrošana) C 951 20.08.2020.
344 Ansis Šulmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 955 20.08.2020.
345 Jana Šaškova fitness (atlētiskā vingrošana) C 953 20.08.2020.
346 Agris Ozoliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 952 20.08.2020.
347 Olafs Lakučs riteņbraukšana BMX A 321 17.09.2020.
348 Ilmārs Pūliņš volejbols A 322 17.09.2020.
349 Anita Eglīte fitness (veselības sports) B 2527 17.09.2020.
350 Gatis Ērglis futbols B 2528 17.09.2020.
351 Jurģis Grants distanču slēpošana B 2529 17.09.2020.
352 Jana Hadakova vieglatlētika B 2531 17.09.2020.
353 Dmitrijs Hadakovs vieglatlētika B 2532 17.09.2020.
354 Gundega Klibiķe vieglatlētika B 2534 17.09.2020.
355 Gundega Klibiķe futbols C 964 17.09.2020.
356 Vitālijs Lepins-Žagars taekvondo B 2537 17.09.2020.
357 Ināra Meļņičenko mākslas vingrošana B 2538 17.09.2020.
358 Aiva Miķelsone peldēšana B 2539 17.09.2020.
359 Andrejs Obižajevs sporta vingrošana B 2540 17.09.2020.
360 Aigars Rublis vieglatlētika B 2546 17.09.2020.
361 Gaļina Savicka handbols B 2548 17.09.2020.
362 Sergejs Semjonovs futbols B 2549 17.09.2020.
363 Edgars Siliņš vieglatlētika B 2550 17.09.2020.
364 Normunds Šulte volejbols B 2552 17.09.2020.
365 Anatolijs Titovs vieglatlētika B 2553 17.09.2020.
366 Gatis Vanags volejbols B 2554 17.09.2020.
367 Ineta Zviedre vieglatlētika B 2555 17.09.2020.
368 Irina Žarikova peldēšana B 2556 17.09.2020.
369 Kristaps Dišlers futbols C 958 17.09.2020.
370 Liene Jansone basketbols C 962 17.09.2020.
371 Jānis Kalnenieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 963 17.09.2020.
372 Dāvis Fogelis kalnu slēpošana C 959 17.09.2020.
373 Pēteris Gailāns dambrete C 961 17.09.2020.
374 Lelde Kozilāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 965 17.09.2020.
375 Artis Līviņš karatē C 966 17.09.2020.
376 Artjoms Grudcins futbols B 2530 17.09.2020.
377 Māris Teika florbols C 970 17.09.2020.
378 Katrīna Žaltkovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 971 17.09.2020.
379 Ieva Miņina fitness (atlētiskā vingrošana) C 967 17.09.2020.
380 Jurģis Daube fitness (atlētiskā vingrošana) C 957 17.09.2020.
381 Toms Smirnovs smaiļošana un kanoe B 2551 17.09.2020.
382 Brigita Senkāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 968 17.09.2020.
383 Līga Roze volejbols B 2544 17.09.2020.
384 Rasma Freiberga galda teniss C 960 17.09.2020.
385 Santa Rulle vieglatlētika B 2547 17.09.2020.
386 Armands Kalniņš vieglatlētika B 2533 17.09.2020.
387 Karīna Šulte fitness (atlētiskā vingrošana) C 969 17.09.2020.
388 Modris Osvalds vieglatlētika B 2542 17.09.2020.
389 Ivans Kvints futbols B 2536 17.09.2020.
390 Ludmila Saveļjeva aerobika B 2578 15.10.2020.
391 Vairis Vectīrelis hokejs C 984 15.10.2020.
392 Oksana Petrova fitness (atlētiskā vingrošana) C 979 15.10.2020.
393 Artūrs Āboliņš hokejs B 2558 31.12.2020.
394 Guntis Jankovskis basketbols B 2565 15.10.2020.
395 Inese Levica fitness (atlētiskā vingrošana) C 977 15.10.2020.
396 Jurijs Andruškēvičs svarcelšana A 323 15.10.2020.
397 Aija Alksne orientēšanās A 324 15.10.2020.
398 Ernests Pūce riteņbraukšana A 326 15.10.2020.
399 Dainis Ritums riteņbraukšana A 327 15.10.2020.
400 Gints Ruņģis ūdensslēpošana A 328 15.10.2020.
401 Ginta Teko vieglatlētika A 330 15.10.2020.
402 Iveta Aišpure volejbols B 2557 15.10.2020.
403 Andromeda Bērziņa volejbols B 2559 15.10.2020.
404 Diāna Caune-Ostrovska vieglatlētika B 2561 15.10.2020.
405 Itārs Bramanis brīvā cīņa B 2560 15.10.2020.
406 Sandra Dilāne vieglatlētika B 2562 15.10.2020.
407 Nataļja Kulmanakova peldēšana B 2566 15.10.2020.
408 Irina Kuļikova sporta vingrošana B 2567 15.10.2020.
409 Rodrigo Laviņš hokejs B 2568 15.10.2020.
410 Jānis Leitis volejbols B 2570 15.10.2020.
411 Jānis Liepiņš basketbols B 2571 15.10.2020.
412 Anita Luckāne aerobika B 2572 15.10.2020.
413 Līga Macarovska vieglatlētika B 2573 15.10.2020.
414 Aleksandrs Macijevskis hokejs B 2574 31.12.2020.
415 Daiga Rīgava orientēšanās B 2575 15.10.2020.
416 Imants Rubļevskis vieglatlētika B 2576 15.10.2020.
417 Jānis Rutkovskis vieglatlētika B 2577 15.10.2020.
418 Ēriks Seleckis futbols B 2579 15.10.2020.
419 Imants Silavs volejbols B 2580 15.10.2020.
420 Imants Silavs vieglatlētika B 2581 15.10.2020.
421 Karīna Šakurova futbols B 2582 15.10.2020.
422 Mihails Svarinskis hokejs A 329 15.10.2020.
423 Viktors Vidončikovs džudo B 2584 15.10.2020.
424 Agris Bondars futbols C 973 15.10.2020.
425 Baiba Jēkabsone fitness (atlētiskā vingrošana) C 974 15.10.2020.
426 Normunds Krūmiņš florbols C 975 15.10.2020.
427 Ilze Matīsa fitness (atlētiskā vingrošana) C 978 15.10.2020.
428 Sergejs Reuts brīvā cīņa C 980 15.10.2020.
429 Šauļus Šeikis kikbokss C 981 15.10.2020.
430 Silva Ukavica fitness (atlētiskā vingrošana) C 982 15.10.2020.
431 Zigfrīds Markainis ložu šaušana A 325 15.10.2020.
432 Uldis Laganovskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 976 15.10.2020.
433 Jeļena Gudza smaiļošana un kanoe B 2564 15.10.2020.
434 Normunds Lācis basketbols B 2569 15.10.2020.
435 Guna Vasiļjeva jātnieku sports C 983 15.10.2020.
436 Kārlis Birmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 972 15.10.2020.
437 Kaspars Mājenieks basketbols A 332 12.11.2020.
438 Normunds Noreiko riteņbraukšana A 333 12.11.2020.
439 Nataļja Afanasjeva vieglatlētika B 2585 12.11.2020.
440 Jānis Andžāns svarcelšana B 2586 12.11.2020.
441 Aira Bērziņa biatlons B 2589 12.11.2020.
442 Aleksandrs Dorofejevs futbols B 2591 12.11.2020.
443 Vsevolods Dudzinskis šahs B 2592 12.11.2020.
444 Lāsma Gabdulļina distanču slēpošana B 2594 12.11.2020.
445 Zigmārs Gulbis vieglatlētika B 2595 12.11.2020.
446 Albert Baturin vieglatlētika B 2588 12.11.2020.
447 Aivars Indrikovs volejbols B 2596 12.11.2020.
448 Anta Irbe vieglatlētika B 2597 12.11.2020.
449 Jānis Irbe futbols B 2598 12.11.2020.
450 Edgars Kārkliņš bokss B 2599 12.11.2020.
451 Anita Krauklīte vieglatlētika B 2600 12.11.2020.
452 Aleksandrs Krauklītis vieglatlētika B 2601 12.11.2020.
453 Lana Līcīte vieglatlētika B 2602 12.11.2020.
454 Nadežda Milbrete vieglatlētika B 2603 12.11.2020.
455 Juris Moisejevs handbols B 2604 12.11.2020.
456 Aleksandrs Obižajevs vieglatlētika B 2605 12.11.2020.
457 Diāna Rodionova teniss B 2606 12.11.2020.
458 Olga Žmaka futbols B 2611 12.11.2020.
459 Jeļena Korzāne aerobika C 997 12.11.2020.
460 Rasa Vavilova smaiļošana un kanoe B 2609 12.11.2020.
461 Gunārs Ikaunieks orientēšanās A 331 12.11.2020.
462 Una Arama biatlons B 2587 12.11.2020.
463 Kristīne Dzene-Lekse vispusīgā fiziskā sagatavotība B 2593 12.11.2020.
464 Sandra Bērziņa basketbols B 2590 12.11.2020.
465 Danuta Sture aerobika B 2608 12.11.2020.
466 Boriss Zaicevs brīvā cīņa B 2610 12.11.2020.
467 Sņežana Bondere peldēšana C 986 12.11.2020.
468 Anna Dimante vieglatlētika C 990 12.11.2020.
469 Baiba Gudriķe mākslas vingrošana C 993 12.11.2020.
470 Ina Gužaite galda teniss C 994 12.11.2020.
471 Elīna Klimoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 996 12.11.2020.
472 Madara Pliena fitness (atlētiskā vingrošana) C 1002 12.11.2020.
473 Elīna Raščevska jātnieku sports C 1004 12.11.2020.
474 Ingrīda Spiridonova sporta dejas C 1005 12.11.2020.
475 Nelija Spridzāne vieglatlētika C 1006 12.11.2020.
476 Andris Svitiņš hokejs C 1008 12.11.2020.
477 Egils Šmagris sporta dejas C 1009 12.11.2020.
478 Māris Štolcers basketbols C 1010 12.11.2020.
479 Ilze Zāģere sporta dejas C 1011 12.11.2020.
480 Marina Žagata jātnieku sports C 1012 12.11.2020.
481 Aleksandrs Aļošins sporta dejas C 985 12.11.2020.
482 Gundars Briedis sporta dejas C 987 12.11.2020.
483 Inga Cepīte sporta dejas C 988 12.11.2020.
484 Daiga Čabovska sporta dejas C 989 12.11.2020.
485 Ilona Freimane sporta dejas C 991 12.11.2020.
486 Santa Garda sporta dejas C 992 12.11.2020.
487 Rolands Malcāns sporta dejas C 998 12.11.2020.
488 Agita Mironova sporta dejas C 999 12.11.2020.
489 Jekaterina Pihtina sporta dejas C 1001 12.11.2020.
490 Raimonds Puga sporta dejas C 1003 12.11.2020.
491 Valērijs Mironovs sporta dejas C 1000 12.11.2020.
492 Miroslava Ipatova fitness (atlētiskā vingrošana) C 995 12.11.2020.
493 Ģirts Stepanovs ložu šaušana C 1007 12.11.2020.
494 Arvis Strods vieglatlētika B 2607 12.11.2020.
495 Ieva Petroviča fitness (veselības sports) B 2626 17.12.2020.
496 Iļja Nazarovs florbols A 334 17.12.2020.
497 Inga Arnīte peldēšana B 2613 17.12.2020.
498 Zintis Bergmanis florbols B 2614 17.12.2020.
499 Zelma Ozoliņa peldēšana B 2623 17.12.2020.
500 Kaspars Bērzups sporta dejas C 1013 17.12.2020.
501 Ilona Dzirkale peldēšana C 1015 17.12.2020.
502 Anna Glazovska aerobika C 1016 17.12.2020.
503 Marta Kalēja sporta dejas C 1018 17.12.2020.
504 Aivars Misiņš airēšanas slaloms C 1021 17.12.2020.
505 Jūlija Ratobiļska sporta aerobika C 1023 17.12.2020.
506 Kārlis Treimanis florbols C 1028 17.12.2020.
507 Gaļina Šikina peldēšana C 1027 17.12.2020.
508 Laura Martuzāne teniss C 1020 17.12.2020.
509 Iveta Jonkus fitness (veselības sports) B 2617 17.12.2020.
510 Inta Alksne peldēšana B 2612 17.12.2020.
511 Igors Buzo paukošana C 1014 17.12.2020.
512 Roberts Siliņš karatē C 1024 17.12.2020.
513 Aleksejs Šarando futbols C 1026 17.12.2020.
514 Igors Siminaitis triatlons B 2631 17.12.2020.
515 Viesturs Driķis fitness (atlētiskā vingrošana) B 2615 17.12.2020.
516 Rolands Siliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1025 17.12.2020.
517 Ilgonis Krūmiņš distanču slēpošana B 2619 17.12.2020.
518 Jevgenijs Liepa vieglatlētika B 2620 17.12.2020.
519 Anželika Paegle peldēšana B 2624 17.12.2020.
520 Inta Ozola peldēšana B 2622 17.12.2020.
521 Mārtiņš Krauze handbols B 2618 17.12.2020.
522 Raisa Palašina peldēšana B 2625 17.12.2020.
523 Edvīns Griķis volejbols B 2616 17.12.2020.
524 Ainars Puķītis teniss B 2628 17.12.2020.
525 Ainars Puķītis florbols B 2627 17.12.2020.
526 Germans Ugļovs teniss C 1029 17.12.2020.
527 Iveta Puķīte vieglatlētika B 2629 17.12.2020.
528 Aivars Rozentāls teniss B 2630 17.12.2020.
529 Vjačeslavs Koršunovs teniss C 1019 17.12.2020.
530 Rimants Štopis futbols B 2632 17.12.2020.
531 Valērijs Veļčinskis vieglatlētika B 2633 17.12.2020.
532 Lolita Verbicka volejbols B 2634 17.12.2020.
533 Jeļena Visocka peldēšana B 2635 17.12.2020.
534 Vladimirs Širjājevs peldēšana A 339 21.01.2021.
535 Vitālijs Verdiņš grieķu-romiešu cīņa A 340 21.01.2021.
536 Inta Andrejānova peldēšana B 2636 21.01.2021.
537 Jeļena Čerņauska volejbols B 2640 21.01.2021.
538 Imants Čerņavskis handbols B 2641 21.01.2021.
539 Genādijs Čikomasovs taibokss (muaythai) B 2642 21.01.2021.
540 Maija Čunda basketbols B 2643 21.01.2021.
541 Dainis Graudiņš peldēšana B 2645 21.01.2021.
542 Jurijs Hajevs futbols B 2647 21.01.2021.
543 Lidija Kaufmane peldēšana B 2651 21.01.2021.
544 Kristaps Kozlovskis basketbols B 2652 21.01.2021.
545 Andris Kupčs distanču slēpošana B 2653 21.01.2021.
546 Jeļena Šikalova fitness (veselības sports) B 2662 21.01.2021.
547 Valters Lācītis daiļlēkšana B 2654 21.01.2021.
548 Juris Liepiņš peldēšana B 2656 21.01.2021.
549 Ginta Ozoliņa handbols B 2657 21.01.2021.
550 Tatjana Peskiševa daiļlēkšana B 2658 21.01.2021.
551 Imants Pļaviņš basketbols B 2659 21.01.2021.
552 Ralfs Stašāns basketbols B 2661 21.01.2021.
553 Juris Švarcs orientēšanās B 2665 21.01.2021.
554 Dainis Vuškāns distanču slēpošana B 2666 21.01.2021.
555 Raivo Letapurs sporta dejas C 1033 21.01.2021.
556 Leonīds Temjaševs galda teniss C 1037 21.01.2021.
557 Viktors Saltikovs peldēšana C 1035 21.01.2021.
558 Andrejs Karpovs futbols B 2650 21.01.2021.
559 Arnis Šmugais biatlons B 2664 21.01.2021.
560 Agnese Caune distanču slēpošana B 2638 21.01.2021.
561 Linda Arāja jātnieku sports C 1030 21.01.2021.
562 Toms Vīksna futbols C 1038 21.01.2021.
563 Dmitrijs Gorlačevs peldēšana B 2644 21.01.2021.
564 Andriana Bogdanova smaiļošana un kanoe B 2637 21.01.2021.
565 Jeļena Sazoņenkova aerobika C 1036 21.01.2021.
566 Anatolijs Čebans futbols B 2639 21.01.2021.
567 Lidija Kalniņa galda teniss B 2648 21.01.2021.
568 Līga Kalniņa fitness (veselības sports) B 2649 21.01.2021.
569 Natālija Šilaka fitness (veselības sports) B 2663 21.01.2021.
570 Laima Guste fitness (atlētiskā vingrošana) C 1032 21.01.2021.
571 Raivo Otersons basketbols A 338 21.01.2021.
572 Alisa Fota aerobika C 1031 21.01.2021.
573 Jānis Rončs grieķu-romiešu un brīvā cīņa B 2660 21.01.2021.
574 Ilona Grigjane fitness (atlētiskā vingrošana) B 2646 21.01.2021.
575 Iveta Leinberga fitness (veselības sports) B 2655 21.01.2021.
576 Ojārs Burkovskis smaiļošana un kanoe A 335 21.01.2021.
577 Kaspars Riekstiņš karatē C 1034 21.01.2021.
578 Andris Gūtmanis basketbols A 336 21.01.2021.
579 Anatolijs Konstantinovs basketbols A 337 21.01.2021.
580 Vitālijs Bistrovs bodibildings Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
581 Mārtiņš Pļaviņš pludmales volejbols Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
582 Maija Aņisimova fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
583 Dmitrijs Čebaņenko fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
584 Raits Daugelis fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
585 Madara Dumbre fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
586 Līga Dziļuma fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
587 Aleta Feldmane fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
588 Reinis Garkalns fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
589 Inese Golojade fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
590 Ita Kabiņecka fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
591 Liene Kadiķe fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
592 Ieva Kampāne fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
593 Ieva Kazaka fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
594 Kristaps Kolodka fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
595 Irina Kozlova fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
596 Kristiāna Cirša fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
597 Daniela Kupriša fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
598 Anžela Liepiņa fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
599 Inese Liepiņa fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
600 Mārtiņš Linē fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
601 Nataļja Merķe fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
602 Ilze Miķelsone fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
603 Pāvels Nazarovs fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
604 Emīls Pauders fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
605 Ņikita Pavļiks fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
606 Lāsma Pelše fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
607 Linda Plociņa fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
608 Kārlis Pļaviņš fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
609 Edgars Rāts fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
610 Agate Riekstiņa fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
611 Gints Rīders fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
612 Linda Rozīte fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
613 Niks Rubezis fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
614 Ieva Rutka fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
615 Agija Sidorova fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
616 Arta Skrebele fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
617 Linda Skuja fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
618 Ieva Soka fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
619 Linda Strautzele fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
620 Katrīna Sviķe fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
621 Linda Vainovska fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
622 Monta Vaska fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
623 Jānis Freimanis fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
624 Laila Vesate fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
625 Deniss Volkovs fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
626 Arta Zaņuka fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
627 Laura Zeidaka fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
628 Ieva Jana fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
629 Aigars Bergsons fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
630 Līga Vītola fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
631 Markus Anzenavs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
632 Guntis Banders basketbols Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
633 Ainārs Sakalauskis fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
634 Mārtiņš Šarpņicks pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 04.02.2021.
635 Anatolijs Jemeļjanenko hokejs A 341 17.02.2021.
636 Jeļena Dedņeva teniss B 2671 31.12.2020.
637 Laila Apsīte aerobika B 2667 17.02.2021.
638 Pēteris Egle hokejs B 2672 17.02.2021.
639 Anita Jegorova vieglatlētika B 2674 17.02.2021.
640 Jeļena Kolmakova aerobika B 2675 17.02.2021.
641 Tamāra Kosmačeva orientēšanās B 2676 17.02.2021.
642 Brigita Krauze vieglatlētika B 2677 17.02.2021.
643 Jūlija Kuzmina peldēšana B 2678 17.02.2021.
644 Ina Močaļina fitness (veselības sports) B 2681 17.02.2021.
645 Viktors Ņuhtiļins vieglatlētika B 2682 17.02.2021.
646 Līga Roze vieglatlētika B 2687 17.02.2021.
647 Irita Strode volejbols B 2689 17.02.2021.
648 Vladimirs Točko futbols B 2692 17.02.2021.
649 Olita Treine volejbols B 2693 17.02.2021.
650 Aleksandrs Vorotinskis futbols B 2695 17.02.2021.
651 Reinis Zābers basketbols B 2696 17.02.2021.
652 Armands Šļars kikbokss C 1045 17.02.2021.
653 Diāna Matisone šahs B 2680 17.02.2021.
654 Leonīds Borisovs šahs B 2669 17.02.2021.
655 Normunds Rozenšteins vispusīgā fiziskā sagatavotība B 2688 17.02.2021.
656 Kristīne Rēboka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1041 17.02.2021.
657 Inga Purviņa basketbols B 2685 17.02.2021.
658 Oskars Urbāns florbols B 2694 17.02.2021.
659 Veronika Seržante fitness (atlētiskā vingrošana) C 1043 17.02.2021.
660 Valdis Šusts vieglatlētika B 2690 17.02.2021.
661 Sandis Feldmanis fitness (atlētiskā vingrošana) B 2673 17.02.2021.
662 Anatolijs Levša triatlons B 2679 17.02.2021.
663 Viktors Presņakovs volejbols B 2683 17.02.2021.
664 Aleksandra Pupina vieglatlētika B 2684 17.02.2021.
665 Mihails Kocāns kikbokss C 1039 17.02.2021.
666 Rainers Sledevskis sporta vingrošana C 1044 17.02.2021.
667 Zanda Beitika vieglatlētika B 2668 17.02.2021.
668 Viktors Terentjevs futbols B 2691 17.02.2021.
669 Ivars Zvirbulis futbols B 2697 17.02.2021.
670 Māris Romanovskis nūjošana C 1042 17.02.2021.
671 Natālija Čekita mākslas vingrošana B 2670 17.02.2021.
672 Jānis Razgalis vieglatlētika B 2686 17.02.2021.
673 Digna Ķīse aerobika C 1040 17.02.2021.
674 Dace Cinīte Sporta studiju absolvents 25.02.2021.
675 Iveta Rozenberga Sporta studiju absolvents 25.02.2021.
676 Madara Tauriņa Sporta studiju absolvents 25.02.2021.
677 Aleksandrs Opekunovs futbols B 2728 16.03.2021.
678 Natālija Sidorova mākslas vingrošana B 2739 16.03.2021.
679 Vladimirs Sorokins sporta vingrošana B 2742 16.03.2021.
680 Anita Rudzīte peldēšana B 2736 16.03.2021.
681 Viktors Šarko sporta vingrošana B 2744 16.03.2021.
682 Karīna Šavļuka mākslas vingrošana B 2745 16.03.2021.
683 Ivars Teteris basketbols B 2746 16.03.2021.
684 Jeļena Timofejeva sporta vingrošana B 2747 16.03.2021.
685 Larisa Trubeckaja sporta vingrošana B 2749 16.03.2021.
686 Ludmila Tiščenko sporta vingrošana B 2748 16.03.2021.
687 Alvils Eglītis basketbols B 2704 16.03.2021.
688 Ināra Vaivade mākslas vingrošana B 2752 16.03.2021.
689 Andrejs Vaškevičs futbols B 2753 16.03.2021.
690 Raimonds Vilkoits hokejs B 2755 04.02.2021.
691 Dimitrijs Vinogradovs vieglatlētika B 2756 16.03.2021.
692 Inga Bajāre aerobika B 2701 16.03.2021.
693 Olga Bratiškova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1052 16.03.2021.
694 Līga Rozenšteina galda teniss B 2735 16.03.2021.
695 Anna Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1050 16.03.2021.
696 Aiva Dreimane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1054 16.03.2021.
697 Agris Pikšens fitness (atlētiskā vingrošana) C 1072 16.03.2021.
698 Raivis Andžāns futbols C 1046 16.03.2021.
699 Ēvalds Stankevičs futbols B 2743 16.03.2021.
700 Uldis Jaunsproģis ložu šaušana C 1060 16.03.2021.
701 Nadežda Kruša MMA (jauktā cīņa) C 1067 16.03.2021.
702 Agris Otaņķis futbols C 1070 16.03.2021.
703 Niks Remess handbols C 1073 16.03.2021.
704 Andrejs Zjatkovs grieķu-romiešu cīņa C 1084 16.03.2021.
705 Augusts Valdis Vasiļonoks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1083 16.03.2021.
706 Augusts Valdis Vasiļonoks hokejs C 1082 16.03.2021.
707 Agnis Beķeris basketbols A 342 16.03.2021.
708 Guntars Gailītis vieglatlētika A 343 16.03.2021.
709 Arnis Kalniņš motosports A 344 16.03.2021.
710 Armands Misus basketbols A 345 16.03.2021.
711 Dainis Krauja kalnu slēpošana C 1066 16.03.2021.
712 Armands Pētersons futbols C 1071 16.03.2021.
713 Pēteris Plūme volejbols A 348 16.03.2021.
714 Gints Juriks volejbols C 1062 16.03.2021.
715 Imants Utināns volejbols B 2751 16.03.2021.
716 Māris Vensbergs volejbols B 2754 16.03.2021.
717 Igors Očkurovs svarcelšana A 346 16.03.2021.
718 Arnis Bergmanis volejbols C 1049 16.03.2021.
719 Sergejs Šakurovs jātnieku sports A 349 16.03.2021.
720 Baiba Bogdanova galda teniss C 1051 16.03.2021.
721 Renārs Brālis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1053 16.03.2021.
722 Edgars Eriņš vieglatlētika C 1055 16.03.2021.
723 Elīna Izotova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1059 16.03.2021.
724 Sandra Jeršova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1061 16.03.2021.
725 Krišjānis Klaucāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1064 16.03.2021.
726 Deniss Sarafaņuks futbols B 2737 16.03.2021.
727 Kārlis Kņūts futbols C 1065 16.03.2021.
728 Kārlis Kalniņš triatlons C 1063 16.03.2021.
729 Andrejs Sipailo futbols B 2740 16.03.2021.
730 Emīls Sevastjanovs vieglatlētika C 1076 16.03.2021.
731 Jevgēnijs Skorobogatovs karatē C 1077 16.03.2021.
732 Jurijs Smislovs teniss B 2741 16.03.2021.
733 Anastasija Stepaņuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1079 16.03.2021.
734 Aleksandrs Ščedrovs triatlons C 1080 16.03.2021.
735 Dace Tarziera fitness (atlētiskā vingrošana) C 1081 16.03.2021.
736 Tatjana Utināne volejbols B 2750 16.03.2021.
737 Gunta Afanasjeva sporta vingrošana B 2698 16.03.2021.
738 Žana Zanegina volejbols B 2757 16.03.2021.
739 Aleksandrs Žerebkovs svarcelšana B 2758 16.03.2021.
740 Inta Alksne aerobika B 2699 16.03.2021.
741 Indra Gabaliņa jātnieku sports B 2706 16.03.2021.
742 Vadims Bašīrovs u-šu C 1047 16.03.2021.
743 Vladimirs Stepanovs klinšu kāpšana C 1078 16.03.2021.
744 Larisa Andrianova mākslas vingrošana B 2700 16.03.2021.
745 Zoja Ivanova volejbols B 2713 16.03.2021.
746 Eduards Lazarevičs svarcelšana B 2719 16.03.2021.
747 Ināra Biciņa basketbols B 2702 16.03.2021.
748 Liudmila Loskot volejbols B 2720 16.03.2021.
749 Ella Ļaksa volejbols B 2721 16.03.2021.
750 Izolde Eņģele džudo B 2705 16.03.2021.
751 Ivans Maksimčuks futbols B 2722 16.03.2021.
752 Francis Naidjonoks volejbols B 2727 16.03.2021.
753 Ervīns Gabaliņš sporta vingrošana B 2707 16.03.2021.
754 Vladimirs Priščeps volejbols B 2734 16.03.2021.
755 Tatjana Galaktionova mākslas vingrošana B 2708 16.03.2021.
756 Jeļena Gavrilova sporta vingrošana B 2709 16.03.2021.
757 Svetlana Griškeviča aerobika B 2710 16.03.2021.
758 Dace Grūbe basketbols B 2711 16.03.2021.
759 Ļubova Hohlova mākslas vingrošana B 2712 16.03.2021.
760 Evgeny Mamikonyan fitness (atlētiskā vingrošana) C 1069 16.03.2021.
761 Mareks Jansons ložu šaušana B 2714 16.03.2021.
762 Valda Jureviča basketbols B 2715 16.03.2021.
763 Broņislavs Konstantinovičs sporta vingrošana B 2717 16.03.2021.
764 Arturs Košeļevs basketbols B 2718 16.03.2021.
765 Beāte Ieleja fitness (atlētiskā vingrošana) C 1058 16.03.2021.
766 Zinaida Seriševa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1075 16.03.2021.
767 Jekaterina Platonova daiļslidošana A 347 16.03.2021.
768 Gaļina Marjina mākslas vingrošana B 2723 16.03.2021.
769 Aleksandrs Beļajevs klinšu kāpšana C 1048 16.03.2021.
770 Irina Mickeviča sporta vingrošana B 2724 16.03.2021.
771 Jana Rozenfelde klinšu kāpšana C 1074 16.03.2021.
772 Vjačeslavs Migalins sporta vingrošana B 2725 16.03.2021.
773 Artjoms Kurakins MMA (jauktā cīņa) C 1068 16.03.2021.
774 Veronika Murauska sporta vingrošana B 2726 16.03.2021.
775 Inta Ozola aerobika B 2729 16.03.2021.
776 Irina Patrusheva sporta vingrošana B 2730 16.03.2021.
777 Aleksandrs Patruševs sporta vingrošana B 2731 16.03.2021.
778 Laura Pavāre galda teniss B 2732 16.03.2021.
779 Timurs Gaļejevs taibokss (muaythai) C 1056 16.03.2021.
780 Andris Gudels fitness (atlētiskā vingrošana) C 1057 16.03.2021.
781 Pāvels Pavlovs sporta vingrošana B 2733 16.03.2021.
782 Liene Brūvele orientēšanās B 2703 16.03.2021.
783 Vitālijs Kardašovs sporta vingrošana B 2716 16.03.2021.
784 Nadežda Serafimoviča sporta vingrošana B 2738 16.03.2021.
785 Artūrs Kožuhārs Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
786 Kaspars Dumbris Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
787 Toms Stašulāns Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
788 Kristaps Slaidiņš Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
789 Franciska Albertoviča Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
790 Una Gavrona Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
791 Artūrs Pauliņš Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
792 Laura Petroviča Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
793 Kristaps Plonis Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
794 Linda Sarja Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
795 Aleksandrs Astafičevs Sporta studiju absolvents 23.03.2021.
796 Jevgeņija Goršalatova ložu šaušana Sporta studiju students 01.10.2020.
797 Sandis Dzērve basketbols B 2763 14.04.2021.
798 Andris Vasioleks florbols B 2777 14.04.2021.
799 Linda Gevaļa peldēšana C 1088 14.04.2021.
800 Inese Gulbe vieglatlētika C 1089 14.04.2021.
801 Ilva Janīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1090 14.04.2021.
802 Irina Rešetņikova aerobika C 1096 14.04.2021.
803 Anete Šteina aerobika C 1097 14.04.2021.
804 Ināra Aperāne vieglatlētika A 350 14.04.2021.
805 Andrejs Šmigarevs brīvā cīņa A 353 14.04.2021.
806 Evija Brokāne basketbols B 2760 14.04.2021.
807 Viktorija Korbuta volejbols B 2766 14.04.2021.
808 Ineta Kravale distanču slēpošana B 2767 14.04.2021.
809 Dace Lezdiņa distanču slēpošana B 2769 14.04.2021.
810 Aivars Plāte sporta vingrošana B 2771 14.04.2021.
811 Evija Reinfelde teniss B 2772 14.04.2021.
812 Dmitrijs Vasiļjevs ložu šaušana B 2776 14.04.2021.
813 Kristaps Ozoliņš riteņbraukšana BMX C 1094 14.04.2021.
814 Tomass Vītols fitness (atlētiskā vingrošana) C 1099 14.04.2021.
815 Ārija Samsonova volejbols B 2773 14.04.2021.
816 Guna Lūsiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1092 14.04.2021.
817 Pjotrs Sardiko biatlons B 2774 14.04.2021.
818 Nikolajs Siļčonoks hokejs B 2775 14.04.2021.
819 Viesturs Tomels fitness (atlētiskā vingrošana) C 1098 14.04.2021.
820 Jeļena Obižajeva vieglatlētika B 2770 14.04.2021.
821 Olga Bogdanova volejbols B 2759 14.04.2021.
822 Lilita Didriksone teniss B 2762 14.04.2021.
823 Una Geite basketbols B 2764 14.04.2021.
824 Nikolajs Katišonoks šahs B 2765 14.04.2021.
825 Vasilijs Leonovs ložu šaušana B 2768 14.04.2021.
826 Anete Zābere teniss B 2778 14.04.2021.
827 Jūlija Ježova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1091 14.04.2021.
828 Ina Bordasova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1086 14.04.2021.
829 Sandris Šika modernā pieccīņa A 352 14.04.2021.
830 Ramona Simona Mežgaile fitness (atlētiskā vingrošana) C 1093 14.04.2021.
831 Natālija Deveikusa volejbols B 2761 14.04.2021.
832 Pēteris Bērziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1085 14.04.2021.
833 Renārs Penezis basketbols C 1095 14.04.2021.
834 Kaspars Driķis riteņbraukšana C 1087 14.04.2021.
835 Leonīds Kuzņecovs džudo A 351 14.04.2021.
836 Vadims Adoņjevs hokejs C 1100 05.05.2021.
837 Krists Pīternieks basketbols C 1104 05.05.2021.
838 Laura Timoško aerobika C 1108 05.05.2021.
839 Justīne Apine fitness (atlētiskā vingrošana) C 1102 05.05.2021.
840 Margarita Ščavinska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1107 05.05.2021.
841 Krista Ramane basketbols C 1105 05.05.2021.
842 Ivo Solomahins florbols B 2799 05.05.2021.
843 Agita Ābele daiļslidošana A 354 05.05.2021.
844 Līva Bērziņa fitness (veselības sports) B 2780 05.05.2021.
845 Eduards Boltruks biatlons B 2781 05.05.2021.
846 Ludmila Beļikova vieglatlētika B 2779 05.05.2021.
847 Irina Daņilova sporta vingrošana B 2782 05.05.2021.
848 Andis Dombrovskis futbols B 2783 05.05.2021.
849 Anita Grāmatiņa sporta dejas B 2785 05.05.2021.
850 Ilvija Jāpiņa mākslas vingrošana B 2786 05.05.2021.
851 Edijs Junde peldēšana B 2787 05.05.2021.
852 Iveta Kacēna vieglatlētika B 2788 05.05.2021.
853 Sarmīte Keisele vieglatlētika B 2789 05.05.2021.
854 Sergejs Kovaļovs futbols B 2790 05.05.2021.
855 Žaklīna Litauniece burāšana B 2791 05.05.2021.
856 Anda Lucāne šahs B 2792 05.05.2021.
857 Natālija Maculeviča mākslas vingrošana B 2793 05.05.2021.
858 Kristīne Mazure peldēšana B 2794 05.05.2021.
859 Varis Sārtaputnis svarcelšana B 2797 05.05.2021.
860 Aivars Stašāns šahs B 2800 05.05.2021.
861 Indra Šīmane galda teniss B 2801 05.05.2021.
862 Konstantīns Titorenko grieķu-romiešu cīņa B 2803 05.05.2021.
863 Līga Ungure šahs B 2804 05.05.2021.
864 Edgars Ungurs šahs B 2805 05.05.2021.
865 Arnis Voika basketbols B 2806 05.05.2021.
866 Oļegs Komars karatē C 1103 05.05.2021.
867 Vija Rožlapa šahs C 1106 05.05.2021.
868 Zane Slapjuma-Mičule vieglatlētika B 2798 05.05.2021.
869 Rinvalda Šmite mākslas vingrošana B 2802 05.05.2021.
870 Ārija Solveiga Āboliņa šahs C 1101 05.05.2021.
871 Ervins Melngalvis fitness (atlētiskā vingrošana) B 2795 05.05.2021.
872 Oļegs Zavidnijs peldēšana B 2807 05.05.2021.
873 Tatjana Gorbatko aerobika B 2784 05.05.2021.
874 Mārtiņš Veģeris futbols Sporta studiju students 01.10.2020.
875 Jevgeņijs Vauļins hokejs B 2862 09.06.2021.
876 Eva Dzelme aerobika C 1110 09.06.2021.
877 Nataļja Džurilo aerobika C 1111 09.06.2021.
878 Irina Klusa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1113 09.06.2021.
879 Džeina Lūkina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1115 09.06.2021.
880 Gaļina Mazitova peldēšana C 1116 09.06.2021.
881 Dace Valtere aerobika C 1121 09.06.2021.
882 Ojārs Melderis basketbols A 356 09.06.2021.
883 Inguna Valdmane orientēšanās A 358 09.06.2021.
884 Valdis Bērziņš biatlons B 2809 09.06.2021.
885 Natālija Bogačova teniss B 2810 09.06.2021.
886 Ludmila Butāne basketbols B 2811 09.06.2021.
887 Jānis Dokāns distanču slēpošana B 2813 09.06.2021.
888 Līga Dzene vieglatlētika B 2814 09.06.2021.
889 Ilze Frīdenberga ložu šaušana B 2816 09.06.2021.
890 Jānis Tālis Jēkabsons volejbols B 2824 09.06.2021.
891 Viktorija Jupatova vieglatlētika B 2825 09.06.2021.
892 Pēteris Karlivāns vieglatlētika B 2826 09.06.2021.
893 Baiba Kaufmane vieglatlētika B 2827 09.06.2021.
894 Vaira Kaziniece aerobika B 2828 09.06.2021.
895 Raisa Kraukste vieglatlētika B 2830 09.06.2021.
896 Valērijs Kriviņš futbols B 2831 09.06.2021.
897 Valerijs Kuļibaba hokejs B 2833 09.06.2021.
898 Ludmila Lazdeniece smaiļošana un kanoe B 2835 09.06.2021.
899 Igors Lulle vieglatlētika B 2836 09.06.2021.
900 Andrejs Magers džudo B 2837 09.06.2021.
901 Valdis Matīss futbols B 2839 09.06.2021.
902 Irina Medvedeva vieglatlētika B 2841 09.06.2021.
903 Ivars Māliņš volejbols B 2840 09.06.2021.
904 Ilze Ose-Hlebovicka basketbols B 2842 09.06.2021.
905 Andrejs Ozerovs karatē B 2844 09.06.2021.
906 Renārs Princis hokejs B 2847 09.06.2021.
907 Iļja Prokopenko grieķu-romiešu cīņa B 2848 09.06.2021.
908 Margarita Putniņa peldēšana B 2849 09.06.2021.
909 Guntars Kikučs orientēšanās B 2829 09.06.2021.
910 Svetlana Sažanova peldēšana B 2851 09.06.2021.
911 Nataļja Seile sporta vingrošana B 2852 09.06.2021.
912 Romāns Sledzevskis karatē B 2853 09.06.2021.
913 Vitalijs Solovjovs peldēšana B 2855 09.06.2021.
914 Zoja Stepanova mākslas vingrošana B 2856 09.06.2021.
915 Zigmārs Strauss hokejs B 2857 09.06.2021.
916 Pēteris Vancāns distanču slēpošana B 2861 09.06.2021.
917 Ervīns Veļķers volejbols B 2864 09.06.2021.
918 Tatjana Voronova šahs B 2865 09.06.2021.
919 Marija Zīle smaiļošana un kanoe B 2866 09.06.2021.
920 Vilnis Iekļavs vispusīgā fiziskā sagatavotība B 2823 09.06.2021.
921 Dainis Zombergs volejbols B 2867 09.06.2021.
922 Kristīne Žeimute basketbols B 2868 09.06.2021.
923 Edgars Ludzītis virves vilkšana C 1114 09.06.2021.
924 Ruslans Mazitovs peldēšana C 1117 09.06.2021.
925 Zigmunds Mickus handbols C 1118 09.06.2021.
926 Andis Pušņakovs biatlons C 1119 09.06.2021.
927 Valts Rutkis kalnu slēpošana C 1120 09.06.2021.
928 Ivo Lakučs riteņbraukšana BMX A 355 09.06.2021.
929 Tatjana Petrova mākslas vingrošana B 2846 09.06.2021.
930 Alīna Petrenko daiļslidošana B 2845 09.06.2021.
931 Andis Kronis futbols B 2832 09.06.2021.
932 Austra Ķikāne vieglatlētika B 2834 09.06.2021.
933 Igo Ažuks smaiļošana un kanoe B 2808 09.06.2021.
934 Inga Makare vieglatlētika B 2838 09.06.2021.
935 Kārlis Ozols dambrete B 2843 09.06.2021.
936 Līvija Socka vieglatlētika B 2854 09.06.2021.
937 Māris Vāverāns basketbols B 2863 09.06.2021.
938 Raitis Ravinskis vieglatlētika B 2850 09.06.2021.
939 Veronika Andrianova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1109 09.06.2021.
940 Vjačeslavs Gamazins volejbols B 2820 09.06.2021.
941 Daiga Gabrūna galda teniss B 2817 09.06.2021.
942 Daiga Gabrūna vieglatlētika B 2818 09.06.2021.
943 Ināra Fjodorova vieglatlētika C 1112 09.06.2021.
944 Tatjana Gaidele aerobika ūdenī B 2819 09.06.2021.
945 Sandra Hanzena aerobika ūdenī B 2821 09.06.2021.
946 Sandra Hanzena aerobika B 2822 09.06.2021.
947 Linda Stubure peldēšana B 2859 09.06.2021.
948 Linda Stubure aerobika ūdenī B 2860 09.06.2021.
949 Linda Stubure badmintons B 2858 09.06.2021.
950 Zigurds Zujevs smaiļošana un kanoe C 1122 09.06.2021.
951 Ruslans Sadikovs karatē A 357 09.06.2021.
952 Edijs Daņilovs futbols B 2812 09.06.2021.
953 Aigars Čodars fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
954 Edgars Elksnis fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
955 Edijs Gruzds fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
956 Ieva Kozinda fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
957 Armands Oliņš fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
958 Helmuts Sarva fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
959 Jeļena Stašuļonoka fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
960 Marija Šutova fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
961 Anete Vizla fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
962 Pēteris Stepītis florbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
963 Edijs Bērziņš futbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
964 Gatis Mašals futbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
965 Viktors Suraks futbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
966 Ieva Lepse galda teniss Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
967 Jegors Nazarovs grieķu-romiešu cīņa Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
968 Mārcis Japsis hokejs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
969 Elīna Krūmiņa karatē Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
970 Rūta Brumermane aerobika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
971 Andrejs Maļukovs kikbokss Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
972 Veronika Romanova mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
973 Eva Rozentāle orientēšanās Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
974 Elīna Svilpe orientēšanās Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
975 Andris Dudels Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
976 Olga Abduļina peldēšana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
977 Inga Savicka peldēšana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
978 Sindija Veinberga peldēšana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
979 Māris Lihačs smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
980 Jolanta Kļava Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
981 Rita Sniedze Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
982 Rūdolfs Šadrins Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
983 Beāte Vensberga sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
984 Ivo Liepiņš svarcelšana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
985 Katrīna Betija Šilkina teniss Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
986 Sergejs Birjukovs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
987 Augusts Blekte vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
988 Laurita Laura Grantiņa vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
989 Sintija Grišule vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
990 Zane Ķīkule vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
991 Linda Ozola vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
992 Anete Sorokina vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
993 Ieva Zālīte vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
994 Eva Janīte volejbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
995 Rihards Strauts basketbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
996 Arvis Stivriņš bokss Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
997 Pēteris Vītols fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
998 Viktors Reško džudo Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
999 Kristaps Circans fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1000 Artūrs Klevs fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1001 Artūrs Ķiploks fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1002 Raivis Smukais fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1003 Ojārs Vērītis fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1004 Silambarasan Devraj futbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1005 Edgars Fjodorovs futbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1006 Edgars Klibus futbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1007 Aivars Anis hokejs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1008 Ivita Krūmiņa hokejs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1009 Vladimirs Parhomenko hokejs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1010 Andra Pauliņa-Jēkabsone hokejs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1011 Andris Pērkons ložu šaušana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1012 Viesturs Zviedris ložu šaušana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1013 Gustavs Zālītis peldēšana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1014 Ivo Irbe riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1015 Mārcis Pērkons riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1016 Kaspars Kalniņš riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1017 Kristers Taims riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1018 Ansis Uškaurs riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1019 Kaspars Ernstsons riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1020 Dainis Aparjods sporta dejas Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1021 Matīss Zacmanis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1022 Kristīne Krūzmane volejbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1023 Māris Lancmanis volejbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1024 Alise Lece volejbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1025 Marta Ozoliņa volejbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1026 Jurijs Siņkevičs volejbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1027 Vlads Smirnovs volejbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1028 Margarita Sokolova ziemeļu divcīņa Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1029 Sintija Freimane aerobika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1030 Kārlis Vanags fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1031 Aleksandrs Baburins hokejs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1032 Līga Jansone vieglatlētika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1033 Alla Fomenko peldēšana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1034 Iļja Ivanovs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1035 Iļja Jakovļevs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1036 Mārtiņš Jansons Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1037 Denis Čerkovskis Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1038 Inese Kivrāne Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1039 Čihireva Jūlija Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1040 Vadims Koževņikovs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1041 Jaroslavs Laiševcovs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1042 Artis Logins Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1043 Kaspars Nagle Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1044 Vladislavs Pavlovskis Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1045 Raimonds Repelis Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1046 Toms Švans Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1047 Alise Trakša Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1048 Mihails Vivčars Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1049 Jana Volcīte Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1050 Jana Lielmane (Ļeļeva) volejbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1051 Vladislavs Pavļučenko futbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1052 Vadims Slesarevs Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1053 Karalina Tjapko Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1054 Rūta Pulkstene aerobika Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1055 Ņikita Andrianovs basketbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1056 Alvis Birze basketbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1057 Māris Spalviņš futbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1058 Jānis Dančauskis basketbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1059 Miks Eihe basketbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1060 Krišs Matisons basketbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1061 Marita Puļļa basketbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1062 Māris Gorskis sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1063 Annija Videniece basketbols Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1064 Mārtiņš Indriksons biatlons Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1065 Vladlens Žarinovs bodibildings Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1066 Ņikita Versockis bokss Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1067 Vadims Koļesovs brīvā cīņa Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1068 Andrejs Rebrovs džudo Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1069 Ronalds Auniņš fitness Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1070 Mārtiņš Veispals Sporta studiju absolvents 20.06.2021.
1071 Kristaps Ābeltiņš Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
1072 Kristaps Bērziņš Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
1073 Ketlina Kalpmane Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
1074 Edgars Ločmelis Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
1075 Rolands Plēsnieks Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
1076 Nauris Vilciņš Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
1077 Egita Barovska Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1078 Agneta Balode Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1079 Ieva Berga Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1080 Kārlis Dovgvillo Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1081 Eva Jakubenoka Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1082 Linda Jēgere Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1083 Evija Jurberga Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1084 Kristīne Kaltiniece Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1085 Edijs Kalvenieks Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1086 Sintija Kļaviņa Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1087 Mārcis Ķergalvis Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1088 Niks Lagzdiņš Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1089 Kristīne Manteniece Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1090 Arnolds Pūpols Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1091 Agnija Tiltniece Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
1092 Aldis Rakstiņš handbols B 2896 14.07.2021.
1093 Laura Skujiņa brīvā cīņa B 2897 14.07.2021.
1094 Jānis Sudārs volejbols B 2900 14.07.2021.
1095 Irēna Vītola vieglatlētika B 2905 14.07.2021.
1096 Svetlana Burlakova mākslas vingrošana C 1128 14.07.2021.
1097 Agnese Amoliņa tramplīnlēkšana C 1124 14.07.2021.
1098 Sandris Stūris distanču slēpošana B 2899 14.07.2021.
1099 Silva Dambe sporta dejas C 1129 14.07.2021.
1100 Aigars Matisons vieglatlētika C 1141 14.07.2021.
1101 Gustavs Gailītis skeitbords C 1131 14.07.2021.
1102 Kaspars Vītols fitness (atlētiskā vingrošana) C 1153 14.07.2021.
1103 Ivans Dmitrijevs hokejs B 2875 14.07.2021.
1104 Marina Mazure džudo B 2891 14.07.2021.
1105 Juliana Alandarenko mākslas vingrošana C 1123 14.07.2021.
1106 Andrejs Odinokovs volejbols B 2893 14.07.2021.
1107 Aldis Āboliņš hokejs C 1125 14.07.2021.
1108 Gundega Vaščenko basketbols B 2904 14.07.2021.
1109 Viktorija Bočenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1126 14.07.2021.
1110 Guntis Malējs džudo B 2889 14.07.2021.
1111 Indulis Matīss vieglatlētika B 2890 14.07.2021.
1112 Jūlija Jermolajeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1135 14.07.2021.
1113 Iveta Kazaine orientēšanās C 1136 14.07.2021.
1114 Sandijs Kodoliņš florbols C 1137 14.07.2021.
1115 Jānis Rimbenieks basketbols A 366 14.07.2021.
1116 Jānis Vītols basketbols A 368 14.07.2021.
1117 Pēteris Lagzdiņš basketbols A 361 14.07.2021.
1118 Dace Sirsniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1148 14.07.2021.
1119 Santa Lorence vieglatlētika B 2887 14.07.2021.
1120 Sergejs Bobkovs smaiļošana un kanoe A 359 14.07.2021.
1121 Artūrs Šternbergs futbols C 1152 14.07.2021.
1122 Valērijs Minalta futbols B 2892 14.07.2021.
1123 Viktors Krūmiņš šahs B 2885 14.07.2021.
1124 Diāna Hakova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1134 14.07.2021.
1125 Diāna Melnace-Erdmane vieglatlētika C 1142 14.07.2021.
1126 Ieva Mazjāne galda teniss C 1139 14.07.2021.
1127 Ilmārs Boris futbols C 1127 14.07.2021.
1128 Zanda Zariņa - Rešetina fitness (veselības sports) B 2906 14.07.2021.
1129 Jānis Pētersons fitness (atlētiskā vingrošana) C 1145 14.07.2021.
1130 Jūlija Golubova aerobika C 1132 14.07.2021.
1131 Klāvs Manfelds fitness (atlētiskā vingrošana) C 1138 14.07.2021.
1132 Laura Frančenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1130 14.07.2021.
1133 Ieva Martina Pakalna fitness (atlētiskā vingrošana) C 1144 14.07.2021.
1134 Modris Rutks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1147 14.07.2021.
1135 Nataļja Žmucka daiļslidošana B 2907 14.07.2021.
1136 Nataļja Grudiņina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1133 14.07.2021.
1137 Nauris Mazjānis galda teniss C 1140 14.07.2021.
1138 Sintija Melne vieglatlētika C 1143 14.07.2021.
1139 Vija Požarnova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1146 14.07.2021.
1140 Ģirts Spura fitness (atlētiskā vingrošana) C 1149 14.07.2021.
1141 Vitālijs Stebļinskis grieķu-romiešu cīņa C 1150 14.07.2021.
1142 Broņislavs Butāns basketbols A 360 14.07.2021.
1143 Elita Laksa basketbols A 362 14.07.2021.
1144 Jurijs Mihailovs grieķu-romiešu un brīvā cīņa A 364 14.07.2021.
1145 Andris Pīlups florbols A 365 14.07.2021.
1146 Andrejs Trubeckojs grieķu-romiešu un brīvā cīņa A 367 14.07.2021.
1147 Alla Fomenko aerobika ūdenī B 2878 14.07.2021.
1148 Andris Bambis basketbols B 2870 14.07.2021.
1149 Ivars Bambis basketbols B 2871 14.07.2021.
1150 Lelde Laure smaiļošana un kanoe A 363 14.07.2021.
1151 Natālija Demčenko mākslas vingrošana B 2873 14.07.2021.
1152 Ignats Cipruss vieglatlētika B 2872 14.07.2021.
1153 Natālija Demčenko peldēšana B 2874 14.07.2021.
1154 Sergejs Vasjkovs džudo B 2903 14.07.2021.
1155 Inals Doguzovs handbols B 2876 14.07.2021.
1156 Viktorija Knese peldēšana B 2884 14.07.2021.
1157 Andris Eģītis handbols B 2877 14.07.2021.
1158 Kims Usačevs džudo B 2902 14.07.2021.
1159 Pēteris Stripkāns vieglatlētika B 2898 14.07.2021.
1160 Dzintars Urbančiks grieķu-romiešu un brīvā cīņa B 2901 20.06.2021.
1161 Diāna Gosteva peldēšana B 2879 14.07.2021.
1162 Andrejs Gross vieglatlētika B 2880 14.07.2021.
1163 Broņislavs Hadaņonoks basketbols B 2881 14.07.2021.
1164 Lana Jēkabsone vieglatlētika B 2882 14.07.2021.
1165 Alda Juškēvica basketbols B 2883 14.07.2021.
1166 Aivars Mackēvičs smaiļošana un kanoe B 2888 14.07.2021.
1167 Marija Ovčaruka paukošana B 2894 14.07.2021.
1168 Karīna Šarkova sporta vingrošana C 1187 18.08.2021.
1169 Roberts Treimanis riteņbraukšana BMX C 1188 18.08.2021.
1170 Vjačeslavs Goļinskis vieglatlētika A 369 18.08.2021.
1171 Ģirts Mārtiņsons volejbols B 2922 18.08.2021.
1172 Pēteris Imšs florbols A 370 18.08.2021.
1173 Laila Nagle vieglatlētika A 371 18.08.2021.
1174 Rasma Turka vieglatlētika A 373 18.08.2021.
1175 Svetlana Cepurīte volejbols B 2909 18.08.2021.
1176 Aleksandra Čuprika fitness (atlētiskā vingrošana) B 2911 18.08.2021.
1177 Mudīte Gerke vieglatlētika B 2914 18.08.2021.
1178 Guna Horelika basketbols B 2915 18.08.2021.
1179 Imants Legzda hokejs B 2918 18.08.2021.
1180 Aivars Liniņš volejbols B 2919 18.08.2021.
1181 Normunds Lūsis volejbols B 2920 18.08.2021.
1182 Daila Mankusa vieglatlētika B 2921 18.08.2021.
1183 Māris Meiers handbols B 2923 18.08.2021.
1184 Aivars Naglis brīvā cīņa B 2925 18.08.2021.
1185 Gita Ozola vieglatlētika B 2926 18.08.2021.
1186 Mihails Poļakovs futbols B 2927 18.08.2021.
1187 Maija Pūpola vieglatlētika B 2928 18.08.2021.
1188 Aivars Rolmanis vieglatlētika B 2929 18.08.2021.
1189 Solvita Kaļva (Ļeļeva) aerobika B 2916 18.08.2021.
1190 Mārīte Sakārne volejbols B 2930 18.08.2021.
1191 Edgars Savickis volejbols B 2931 18.08.2021.
1192 Ineta Sprancmane volejbols B 2932 18.08.2021.
1193 Anžela Ivaņina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1166 18.08.2021.
1194 Jānis Zicāns galda teniss B 2942 18.08.2021.
1195 Gints Stiere volejbols B 2933 18.08.2021.
1196 Elvijs Švēde basketbols B 2934 18.08.2021.
1197 Dzintars Tonnis basketbols B 2936 18.08.2021.
1198 Inguna Valdmane volejbols B 2938 18.08.2021.
1199 Jānis Valeiko handbols B 2939 18.08.2021.
1200 Jūlija Vansoviča paukošana B 2940 18.08.2021.
1201 Mārtiņš Zvilna teniss B 2944 18.08.2021.
1202 Antoni Kušels motosports C 1172 18.08.2021.
1203 Armands Broks peldēšana C 1159 18.08.2021.
1204 Evita Daugule vieglatlētika B 2908 18.08.2021.
1205 Anastasija Smoļakova orientēšanās C 1184 18.08.2021.
1206 Boriss Čolokjans volejbols B 2910 18.08.2021.
1207 Elīna Vasiļevska mākslas vingrošana C 1190 18.08.2021.
1208 Edgars Žaltkovskis hokejs B 2945 18.08.2021.
1209 Flēra Pētersone aerobika C 1176 18.08.2021.
1210 Gatis Samučonoks futbols C 1180 18.08.2021.
1211 Guntis Buks volejbols C 1160 18.08.2021.
1212 Inta Mežgaile volejbols B 2924 18.08.2021.
1213 Kaspars Tiltiņš futbols B 2935 18.08.2021.
1214 Kristīne Čerņikova aerobika C 1161 18.08.2021.
1215 Krišjānis Almanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1154 18.08.2021.
1216 Maija Meijere aerobika C 1174 18.08.2021.
1217 Mārcis Obrumans volejbols A 372 18.08.2021.
1218 Regīna Beināre aerobika C 1155 18.08.2021.
1219 Santa Nīmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1175 18.08.2021.
1220 Liene Knope fitness (atlētiskā vingrošana) C 1170 18.08.2021.
1221 Ilze Upeniece basketbols B 2936 18.08.2021.
1222 Ainārs Zankovskis volejbols B 2941 18.08.2021.
1223 Edvards Žodziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1192 18.08.2021.
1224 Elza Sebre aerobika C 1182 18.08.2021.
1225 Iļja Žiļinskis bokss B 2946 18.08.2021.
1226 Rūta Ližbovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1173 18.08.2021.
1227 Vladislavs Trofimovs teniss C 1189 18.08.2021.
1228 Rudīte Kronlaka volejbols B 2917 18.08.2021.
1229 Oļegs Kartuzovs galda teniss C 1169 18.08.2021.
1230 Ričards Strazdiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1185 18.08.2021.
1231 Olga Fjodorova vieglatlētika B 2912 18.08.2021.
1232 Kristiana Jansone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1167 18.08.2021.
1233 Maija Briška jātnieku sports C 1158 18.08.2021.
1234 Elvijs Dzenītis futbols C 1162 18.08.2021.
1235 Kaspars Eglīts fitness (atlētiskā vingrošana) C 1163 18.08.2021.
1236 Signe Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1157 18.08.2021.
1237 Edgars Kaļva karatē C 1168 18.08.2021.
1238 Armands Freimanis ložu šaušana B 2913 18.08.2021.
1239 Gatis Krauklis burāšana C 1171 18.08.2021.
1240 Deivis Pilacs futbols C 1177 18.08.2021.
1241 Madara Pilsētniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1178 18.08.2021.
1242 Guna Rudzīte riteņbraukšana C 1179 18.08.2021.
1243 Artūrs Sārtaputns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1181 18.08.2021.
1244 Ņikita Getmans sporta vingrošana C 1164 18.08.2021.
1245 Juris Šalajevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1186 18.08.2021.
1246 Ilze Zujeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1191 18.08.2021.
1247 Tatjana Beļajeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1156 18.08.2021.
1248 Aleksejs Sergejevs jātnieku sports C 1183 18.08.2021.
1249 Jūlija Homenko aerobika C 1165 18.08.2021.
1250 Reinis Ziemelis vieglatlētika Sporta studiju students 01.09.2020.
1251 Agrita Atgāze aerobika C 1193 15.09.2021.
1252 Mārtiņš Rugājs basketbols C 1214 15.09.2021.
1253 Ivars Urbāns džiu-džitsu C 1220 15.09.2021.
1254 Aldis Brauers fitness (atlētiskā vingrošana) B 2950 15.09.2021.
1255 Klinta Āboliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1194 15.09.2021.
1256 Linda Kurpniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1206 15.09.2021.
1257 Madara Meiere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1211 15.09.2021.
1258 Baiba Ruča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1213 15.09.2021.
1259 Anna Anaņina paukošana A 374 15.09.2021.
1260 Vadims Dehtevičs hokejs C 1199 15.09.2021.
1261 Andrejs Andrijanovs brīvā cīņa A 375 15.09.2021.
1262 Aija Rutka jātnieku sports C 1215 15.09.2021.
1263 Jānis Pavītols kendo B 2978 15.09.2021.
1264 Sandra Bremze airēšana A 376 15.09.2021.
1265 Jānis Dainis florbols A 377 15.09.2021.
1266 Milena Zavidnaja peldēšana C 1223 15.09.2021.
1267 Ilze Līviņa teniss B 2970 15.09.2021.
1268 Raivis Melgailis vieglatlētika C 1212 15.09.2021.
1269 Vaclavs Jažēvičs džudo A 379 15.09.2021.
1270 Vaclavs Jažēvičs sambo A 380 15.09.2021.
1271 Alvils Kaufmanis basketbols A 382 15.09.2021.
1272 Edvīns Krūms vieglatlētika A 383 15.09.2021.
1273 Jūlija Visocka mākslas vingrošana B 2999 15.09.2021.
1274 Valdis Kupčs paukošana A 384 15.09.2021.
1275 Vladimirs Ševkovs džudo A 389 15.09.2021.
1276 Vladimirs Ševkovs sambo A 390 15.09.2021.
1277 Agris Ķirsis vieglatlētika A 385 15.09.2021.
1278 Andrejs Maslovs MMA (jauktā cīņa) C 1210 15.09.2021.
1279 Viktors Livdāns grieķu-romiešu un brīvā cīņa A 386 15.09.2021.
1280 Aleksejs Fatičevs bokss B 2954 15.09.2021.
1281 Ingrīda Brauna-Lūkina daiļslidošana B 2951 15.09.2021.
1282 Ingūna Markūne basketbols A 387 15.09.2021.
1283 Aleksejs Petrovs futbols B 2979 15.09.2021.
1284 Anita Mikāle basketbols A 388 15.09.2021.
1285 Dainis Zvirbulis ložu šaušana C 1224 15.09.2021.
1286 Deniss Tokarevs taekvondo C 1219 15.09.2021.
1287 Edgars Šļakota fitness (atlētiskā vingrošana) C 1218 15.09.2021.
1288 Gundega Immere aerobika B 2958 15.09.2021.
1289 Artjoms Ogorodņikovs hokejs B 2975 31.12.2020.
1290 Mudīte Zandere basketbols A 392 15.09.2021.
1291 Indra Benjava volejbols B 2948 15.09.2021.
1292 Inese Dembovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1200 15.09.2021.
1293 Ints Vancāns florbols A 391 15.09.2021.
1294 Ivars Jēkabsons florbols A 381 15.09.2021.
1295 Katarina Magere džudo C 1209 15.09.2021.
1296 Dmitrijs Kohans futbols B 2967 15.09.2021.
1297 Līva Veicena fitness (atlētiskā vingrošana) C 1221 15.09.2021.
1298 Daiga Žvirble basketbols A 394 15.09.2021.
1299 Madara Ludriksone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1208 15.09.2021.
1300 Rihards Emuliņš teniss C 1204 15.09.2021.
1301 Viktors Beinarovičs vieglatlētika B 2947 15.09.2021.
1302 Uģis Briedis badmintons C 1197 15.09.2021.
1303 Aina Lonija Ziediņa vieglatlētika A 393 15.09.2021.
1304 Roberts Blumbergs vieglatlētika B 2949 15.09.2021.
1305 Baiba Grunsberga aerobika C 1205 15.09.2021.
1306 Deniss Savčenko sporta dejas B 2986 15.09.2021.
1307 Marina Cīrule volejbols B 2952 15.09.2021.
1308 Inese Umbraško vieglatlētika B 2997 15.09.2021.
1309 Ainars Eņģelis galda teniss B 2953 15.09.2021.
1310 Kārlis Grauds basketbols B 2955 15.09.2021.
1311 Agrita Grāmatiņa sporta dejas B 2956 15.09.2021.
1312 Mārtiņš Holsts vieglatlētika B 2957 15.09.2021.
1313 Anita Trumpe vieglatlētika B 2996 15.09.2021.
1314 Ilona Ivanova peldēšana B 2959 15.09.2021.
1315 Sigita Vēvere aerobika C 1222 15.09.2021.
1316 Oksana Ivanova sporta vingrošana B 2960 15.09.2021.
1317 Inga Bleidere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1196 15.09.2021.
1318 Saila Jansone vieglatlētika B 2961 15.09.2021.
1319 Tamāra Bumbiere riteņbraukšana C 1198 15.09.2021.
1320 Tatjana Jurenko sporta vingrošana B 2963 15.09.2021.
1321 Nataļja Dembrovere aerobika C 1201 15.09.2021.
1322 Inga Kazaka aerobika B 2965 15.09.2021.
1323 Eva Kaufmane basketbols B 2964 15.09.2021.
1324 Agnese Spilnere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1216 15.09.2021.
1325 Kārlis Knitners bokss B 2966 15.09.2021.
1326 Jānis Lejiņš orientēšanās B 2968 15.09.2021.
1327 Mārtiņš Liepa basketbols B 2969 15.09.2021.
1328 Zigmunds Milzarājs volejbols B 2971 15.09.2021.
1329 Vija Nipere vieglatlētika B 2972 15.09.2021.
1330 Ieva Ņečiporuka volejbols B 2973 15.09.2021.
1331 Tatjana Ņikitina mākslas vingrošana B 2974 15.09.2021.
1332 Juris Orinskis basketbols B 2976 15.09.2021.
1333 Valdis Padoms basketbols B 2977 15.09.2021.
1334 Gunārs Pušmucāns šahs B 2980 15.09.2021.
1335 Andris Putrāns basketbols B 2981 15.09.2021.
1336 Edmunds Pūliņš volejbols B 2982 15.09.2021.
1337 Larisa Roslova sporta vingrošana B 2983 15.09.2021.
1338 Andris Rozenbergs vieglatlētika B 2984 15.09.2021.
1339 Jānis Rukmanis futbols B 2985 15.09.2021.
1340 Jānis Skuja basketbols B 2988 15.09.2021.
1341 Ieva Skurule vieglatlētika B 2989 15.09.2021.
1342 Vaclovs Svažs vieglatlētika B 2993 15.09.2021.
1343 Ārija Strautiņa peldēšana B 2990 15.09.2021.
1344 Ilze Stukule vieglatlētika B 2991 15.09.2021.
1345 Gaļina Sudmale šahs B 2992 15.09.2021.
1346 Lauris Šķēle pauerliftings (spēka trīscīņa) B 2994 15.09.2021.
1347 Sergejs Šveds ložu šaušana B 2995 15.09.2021.
1348 Ilona Vanaga distanču slēpošana B 2998 15.09.2021.
1349 Oļegs Žukovs volejbols B 3000 15.09.2021.
1350 Laura Beķere-Puisīte aerobika C 1195 15.09.2021.
1351 Ināra Jākobsone basketbols B 2962 15.09.2021.
1352 Ilona Ducka-Krastiņa aerobika C 1202 15.09.2021.
1353 Sabīne Egle basketbols C 1203 15.09.2021.
1354 Santa Linga aerobika C 1207 15.09.2021.
1355 Aleksejs Sergejevs lietišķā šaušana C 1217 15.09.2021.
1356 Kaspars Gulbis vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2020.
1357 Inese Geca-Miljone hokejs B 3015 20.10.2021.
1358 Jānis Bomiņš volejbols B 3007 20.10.2021.
1359 Irina Kazakeviča aerobika B 3019 20.10.2021.
1360 Irina Kazakeviča mākslas vingrošana B 3020 20.10.2021.
1361 Yaroslav Farion futbols B 3012 20.10.2021.
1362 Natālija Kļimanova galda teniss B 3021 20.10.2021.
1363 Jānis Kokins volejbols B 3022 20.10.2021.
1364 Marta Kravčenko basketbols B 3023 20.10.2021.
1365 Liene Ķikuste volejbols B 3025 20.10.2021.
1366 Svetlana Loginova basketbols B 3027 20.10.2021.
1367 Anita Mangale jātnieku sports B 3031 20.10.2021.
1368 Gerds Sīmanis burāšana C 1242 20.10.2021.
1369 Gerds Sīmanis snovbords C 1243 20.10.2021.
1370 Jolanta Posse mākslas vingrošana B 3034 20.10.2021.
1371 Inna Radeviča vieglatlētika B 3035 20.10.2021.
1372 Vasilijs Šeļepjonoks bokss B 3039 20.10.2021.
1373 Jānis Švika distanču slēpošana B 3041 20.10.2021.
1374 Edgars Toms basketbols B 3043 20.10.2021.
1375 Jurijs Vaido pauerliftings (spēka trīscīņa) B 3045 20.10.2021.
1376 Oskars Vaisjūns vieglatlētika B 3046 20.10.2021.
1377 Vera Zozuļa kamaniņu sports B 3048 20.10.2021.
1378 Guntis Auziņš vieglatlētika B 3002 20.10.2021.
1379 Aigars Vanags basketbols B 3047 20.10.2021.
1380 Aina Mainiece jātnieku sports B 3030 20.10.2021.
1381 Ainars Čukste basketbols A 399 20.10.2021.
1382 Andrejs Kalans volejbols B 3018 20.10.2021.
1383 Ainārs Tomašs basketbols B 3042 20.10.2021.
1384 Baiba Čukste basketbols B 3009 20.10.2021.
1385 Olga Šelgunova mākslas vingrošana C 1245 20.10.2021.
1386 Bruno Kārlis basketbols A 401 20.10.2021.
1387 Dzintra Zālīte vieglatlētika C 1249 20.10.2021.
1388 Gatis Ciematnieks handbols B 3008 20.10.2021.
1389 Genādijs Zujevs smaiļošana un kanoe A 409 20.10.2021.
1390 Andris Īviņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1230 20.10.2021.
1391 Iveta Kapustina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1231 20.10.2021.
1392 Juris Kjahjars fitness (atlētiskā vingrošana) C 1233 20.10.2021.
1393 Gundega Lūse aerobika C 1236 20.10.2021.
1394 Andra Novicka modernā pieccīņa C 1239 20.10.2021.
1395 Ģirts Magone basketbols B 3029 20.10.2021.
1396 Iveta Staša-Šaršūne kērlings C 1244 20.10.2021.
1397 Irēna Upeniece nūjošana B 3044 20.10.2021.
1398 Māra Šūtele basketbols C 1247 20.10.2021.
1399 Marina Zvančuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1251 20.10.2021.
1400 Sergejs Ļeonovs kikbokss C 1238 20.10.2021.
1401 Viktorija Zeņka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1250 20.10.2021.
1402 Vladimirs Lubkins hokejs B 3028 20.10.2021.
1403 Ivans Gaļašs paukošana B 3014 20.10.2021.
1404 Gunārs Gailītis basketbols B 3013 20.10.2021.
1405 Aigars Aglenieks smaiļošana un kanoe A 395 20.10.2021.
1406 Jānis Ozoliņš kamaniņu sports A 408 20.10.2021.
1407 Aigars Brigmanis basketbols A 397 20.10.2021.
1408 Jeļena Aleksandrova aerobika C 1225 20.10.2021.
1409 Aldis Čākurs vieglatlētika A 398 20.10.2021.
1410 Juris Bobrovs basketbols B 3006 20.10.2021.
1411 Iveta Brūniņa-Buile teniss C 1228 20.10.2021.
1412 Guntars Jonāns basketbols A 400 20.10.2021.
1413 Kristīne Brokāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1226 20.10.2021.
1414 Larisa Silova nūjošana B 3038 20.10.2021.
1415 Lilita Bergvalde basketbols A 396 20.10.2021.
1416 Jānis Krišlauks riteņbraukšana A 402 20.10.2021.
1417 Māris Tilgalis futbols C 1248 20.10.2021.
1418 Maija Kubliņa basketbols A 403 20.10.2021.
1419 Raitis Škutāns burāšana C 1246 20.10.2021.
1420 Mārīte Lūse vieglatlētika A 404 20.10.2021.
1421 Sergejs Saulīte kikbokss B 3037 20.10.2021.
1422 Valdis Rozentāls handbols B 3036 20.10.2021.
1423 Viktors Šteinbergs šahs B 3040 20.10.2021.
1424 Uldis Močāns smaiļošana un kanoe A 406 20.10.2021.
1425 Vjačeslavs Nazarovs hokejs A 407 20.10.2021.
1426 Vladimirs Beļajevs futbols B 3005 20.10.2021.
1427 Vladimirs Maslovskis peldēšana A 405 20.10.2021.
1428 Voldemārs Pārums basketbols B 3032 20.10.2021.
1429 Andrejs Broks peldēšana C 1227 20.10.2021.
1430 Oksana Petrova taibokss (muaythai) C 1241 20.10.2021.
1431 Anatolijs Kiseļovs u-šu C 1232 20.10.2021.
1432 Juris Petrovičs vieglatlētika B 3033 20.10.2021.
1433 Yuliya Kubraka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1234 20.10.2021.
1434 Yuliya Kubraka mākslas vingrošana C 1235 20.10.2021.
1435 Katrīna Dimitre karsēju sports C 1229 20.10.2021.
1436 Andris Kronbergs vieglatlētika B 3024 20.10.2021.
1437 Lauma Jēkabsone daiļslidošana B 3017 20.10.2021.
1438 Kristīne Duka džudo B 3010 20.10.2021.
1439 Ģirts Lūsis florbols C 1237 20.10.2021.
1440 Baiba Gudaņeca aerobika B 3016 20.10.2021.
1441 Agnese Linkeviča aerobika B 3026 20.10.2021.
1442 Viesturs Dumpis florbols B 3011 20.10.2021.
1443 Sandra Baglā peldēšana B 3003 20.10.2021.
1444 Sandra Baglā aerobika ūdenī B 3004 20.10.2021.
1445 Dace Ozola aerobika C 1240 20.10.2021.
1446 Dace Aumale basketbols B 3001 20.10.2021.
1447 Tatjana Motorņaka peldēšana B 3066 24.11.2021.
1448 Jūlija Simonova basketbols B 3075 24.11.2021.
1449 Gaļina Ozoliņa peldēšana B 3068 24.11.2021.
1450 Tatjana Dibina peldēšana B 3056 24.11.2021.
1451 Nikolajs Romaņenko basketbols A 413 24.11.2021.
1452 Imants Beķers basketbols B 3054 24.11.2021.
1453 Biruta Petrova basketbols B 3070 24.11.2021.
1454 Rolands Pauliņš basketbols B 3069 24.11.2021.
1455 Pēteris Ozoliņš basketbols A 412 24.11.2021.
1456 Anda Šalka aerobika B 3079 24.11.2021.
1457 Skaidrīte Velberga vieglatlētika B 3083 24.11.2021.
1458 Inga Vītola-Skulte vieglatlētika B 3084 24.11.2021.
1459 Santa Vula fitness (veselības sports) B 3085 24.11.2021.
1460 Jānis Dergačs futbols C 1254 24.11.2021.
1461 Natalia Gorshkova aerobika C 1255 24.11.2021.
1462 Irina Troščenkova aerobika C 1269 24.11.2021.
1463 Deniss Salkovs bokss C 1266 24.11.2021.
1464 Sabīne Strode-Ikstena fitness (atlētiskā vingrošana) C 1268 24.11.2021.
1465 Sigita Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1252 24.11.2021.
1466 Linda Reķe jātnieku sports C 1265 24.11.2021.
1467 Pēteris Bušēvics teniss C 1253 24.11.2021.
1468 Romāns Saveļjevs vieglatlētika C 1267 24.11.2021.
1469 Anatolijs Kazakevičs vieglatlētika B 3063 24.11.2021.
1470 Sanita Vīlistere galda teniss C 1270 24.11.2021.
1471 Aigars Ragainis futbols B 3071 24.11.2021.
1472 Armands Sukuts fitness (veselības sports) B 3078 24.11.2021.
1473 Armands Želnins fitness (atlētiskā vingrošana) B 3086 24.11.2021.
1474 Dzintars Lācis pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1261 24.11.2021.
1475 Edgars Cimars basketbols A 411 24.11.2021.
1476 Agris Sarkans basketbols B 3072 24.11.2021.
1477 Gatis Baumanis džudo B 3052 24.11.2021.
1478 Gatis Kondrāts fitness (atlētiskā vingrošana) C 1258 24.11.2021.
1479 Igors Golovka basketbols B 3061 24.11.2021.
1480 Ineta Leite basketbols B 3065 24.11.2021.
1481 Jūlija Pavlovska aerobika C 1264 24.11.2021.
1482 Linda Krumpāne aerobika C 1260 24.11.2021.
1483 Nadežda Seile sporta vingrošana B 3073 24.11.2021.
1484 Raimonds Gailis futbols B 3059 24.11.2021.
1485 Vera Varša aerobika ūdenī B 3082 24.11.2021.
1486 Vitolds Masalis futbols C 1262 24.11.2021.
1487 Vladimirs Asrijancs futbols B 3051 24.11.2021.
1488 Žana Ivleva aerobika C 1256 24.11.2021.
1489 Agrita Stepanova ložu šaušana B 3077 24.11.2021.
1490 Anda Mičule volejbols C 1263 24.11.2021.
1491 Jevgeņijs Kirillovs bokss C 1257 24.11.2021.
1492 Jurijs Novikovs nūjošana B 3067 24.11.2021.
1493 Aivis Tālbergs florbols B 3080 24.11.2021.
1494 Aļona Sļadzevska aerobika B 3076 24.11.2021.
1495 Kaspars Usāns futbols B 3081 24.11.2021.
1496 Dainis Krasnogolovs džiu-džitsu C 1259 24.11.2021.
1497 Anton Samsykin hokejs B 3049 24.11.2021.
1498 Andis Austrups vieglatlētika A 410 24.11.2021.
1499 Viktors Aļohins peldēšana B 3050 24.11.2021.
1500 Igors Bužs orientēšanās B 3055 24.11.2021.
1501 Viesturs Dumpis biatlons B 3057 24.11.2021.
1502 Vilnis Gailums basketbols B 3060 24.11.2021.
1503 Galyna Iefremenko daiļslidošana B 3062 24.11.2021.
1504 Agnese Beināre peldēšana B 3053 24.11.2021.
1505 Agnese Krūmiņliepa teniss B 3064 24.11.2021.
1506 Kristīne Egle basketbols B 3058 24.11.2021.
1507 Marija Butenko aerobika B 3089 15.12.2021.
1508 Agnese Boža bokss C 1272 15.12.2021.
1509 Daiga Jankauska peldēšana C 1276 15.12.2021.
1510 Madara Reča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1280 15.12.2021.
1511 Ruslans Bajārietis futbols C 1271 15.12.2021.
1512 Andrejs Latiševs peldēšana C 1278 15.12.2021.
1513 Andrejs Latiševs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1279 15.12.2021.
1514 Andris Krauja kalnu slēpošana B 3094 15.12.2021.
1515 Andris Krauja skrituļslidošana B 3095 15.12.2021.
1516 Andrejs Vinokurovs karatē B 3105 15.12.2021.
1517 Kitija Būda peldēšana B 3090 15.12.2021.
1518 Māris Stabiņš orientēšanās A 415 15.12.2021.
1519 Irina Dāboliņa aerobika B 3091 15.12.2021.
1520 Gints Kliests basketbols B 3093 15.12.2021.
1521 Dainis Krūms futbols B 3096 15.12.2021.
1522 Mārtiņš Sirmais orientēšanās B 3101 15.12.2021.
1523 Andis Rozītis futbols B 3100 15.12.2021.
1524 Svetlana Galdicka aerobika C 1274 15.12.2021.
1525 Ginta Kalniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1277 15.12.2021.
1526 Ivans Šapošņikovs grieķu-romiešu cīņa C 1281 15.12.2021.
1527 Maksims Halatins karatē C 1275 15.12.2021.
1528 Dāvis Dudelis riteņbraukšana BMX C 1273 15.12.2021.
1529 Inguna Lukašēviča hokejs B 3097 15.12.2021.
1530 Sergejs Tarasovs grieķu-romiešu un brīvā cīņa B 3103 15.12.2021.
1531 Arvo Kallaste basketbols A 414 15.12.2021.
1532 Ivars Joksts basketbols B 3092 15.12.2021.
1533 Olga Teivāne volejbols B 3104 15.12.2021.
1534 Agneta Akseņenko peldēšana B 3087 15.12.2021.
1535 Olga Zavoloko pauerliftings (spēka trīscīņa) B 3106 15.12.2021.
1536 Agneta Akseņenko aerobika ūdenī B 3088 15.12.2021.
1537 Rolands Pocjutis futbols B 3099 15.12.2021.
1538 Silvija Skuja vieglatlētika B 3102 15.12.2021.
1539 Oksana Macepura aerobika B 3098 15.12.2021.
1540 Ludmila Pavlova riteņbraukšana C 1282 15.12.2021.
1541 Marija Butenko fitness (atlētiskā vingrošana) B 3110 19.01.2022.
1542 Valentina Eiduka vieglatlētika A 417 19.01.2022.
1543 Aivars Rumbenieks vieglatlētika A 421 19.01.2022.
1544 Jeļena Solovjova peldēšana A 422 19.01.2022.
1545 Edgars Voitkevičs vieglatlētika A 423 19.01.2022.
1546 Linda Kaļķis teniss B 3118 19.01.2022.
1547 Juris Kožeurovs vieglatlētika B 3119 19.01.2022.
1548 Alisa Lagzdiņa fitness (veselības sports) B 3122 19.01.2022.
1549 Einārs Pimenovs džudo B 3126 19.01.2022.
1550 Vladimirs Stepanovs vieglatlētika B 3129 19.01.2022.
1551 Eleonora Šišlova peldēšana B 3131 19.01.2022.
1552 Oļegs Ignatjevs aerobika C 1288 19.01.2022.
1553 Marina Aļeškovska aerobika C 1283 19.01.2022.
1554 Andrejs Žaglovs karatē C 1303 19.01.2022.
1555 Viktors Bonders vieglatlētika A 416 19.01.2022.
1556 Andra Fridrihsone peldēšana B 3114 19.01.2022.
1557 Nataļja Križanovska aerobika C 1291 19.01.2022.
1558 Liene Lelle fitness (atlētiskā vingrošana) C 1292 19.01.2022.
1559 Dainis Lūkins brīvā cīņa C 1293 19.01.2022.
1560 Germans Matjušenko florbols C 1294 19.01.2022.
1561 Igors Miņenko riteņbraukšana BMX C 1295 19.01.2022.
1562 Anastasija Pipare aerobika C 1298 19.01.2022.
1563 Anda Radziņa aerobika C 1299 19.01.2022.
1564 Irina Sadikova karatē C 1301 19.01.2022.
1565 Anete Čunda basketbols C 1285 19.01.2022.
1566 Anete Čunda fitness (atlētiskā vingrošana) C 1286 19.01.2022.
1567 Sandra Škutāne vieglatlētika B 3132 19.01.2022.
1568 Sandra Škutāne vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3133 19.01.2022.
1569 Agris Draviņš džudo B 3112 19.01.2022.
1570 Aleksejs Grehovs basketbols A 418 19.01.2022.
1571 Andris Brīvulis hokejs B 3107 19.01.2022.
1572 Boriss Krasnovs karatē C 1290 19.01.2022.
1573 Gvido Treimanis futbols C 1302 19.01.2022.
1574 Haralds Bruņinieks fitness (atlētiskā vingrošana) B 3109 19.01.2022.
1575 Ilze Bruņiniece fitness (atlētiskā vingrošana) B 3108 19.01.2022.
1576 Inese Garā vieglatlētika B 3115 19.01.2022.
1577 Jānis Lauris hokejs B 3123 19.01.2022.
1578 Jānis Indārs brīvā cīņa A 419 19.01.2022.
1579 Viktors Morozs futbols C 1297 19.01.2022.
1580 Juris Petrovs basketbols B 3125 19.01.2022.
1581 Kristīne Krasnova aerobika C 1289 19.01.2022.
1582 Laura Janševska vieglatlētika B 3117 19.01.2022.
1583 Lāsma Liepa smaiļošana un kanoe B 3124 19.01.2022.
1584 Līga Stupele vieglatlētika B 3130 19.01.2022.
1585 Marina Dambe vieglatlētika B 3111 19.01.2022.
1586 Māris Rozenieks hokejs C 1300 19.01.2022.
1587 Oļesja Zamula fitness (atlētiskā vingrošana) B 3134 19.01.2022.
1588 Oskars Buivids fitness (atlētiskā vingrošana) C 1284 19.01.2022.
1589 Pauls Feldmanis teniss B 3113 19.01.2022.
1590 Inga Pūce vieglatlētika B 3128 19.01.2022.
1591 Vadims Morozs teniss C 1296 19.01.2022.
1592 Gunārs Ķiepe riteņbraukšana B 3121 19.01.2022.
1593 Helēna Putniņa fitness (veselības sports) B 3127 19.01.2022.
1594 Valentīna Gotovska vieglatlētika B 3116 19.01.2022.
1595 Larisa Gosteva aerobika C 1287 19.01.2022.
1596 Igors Ļebedevs hokejs A 420 19.01.2022.
1597 Varis Krūmiņš basketbols B 3120 19.01.2022.
1598 Reinis Onzuls Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
1599 Liene Bēniņa Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
1600 Rolanda Gasjūne fitness Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
1601 Maksims Jovļevs galda teniss Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
1602 Daniels Korņejevs kikbokss Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
1603 Alekseja Medvedevs futbols Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
1604 Jānis Šķeperis riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
1605 Zita Ullas karatē Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
1606 Anita Lapiņa sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
1607 Santa Šķiltere Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1608 Santa Agafonova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1609 Liene Andžāne Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1610 Ina Bērziņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1611 Lāsma Bērziņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1612 Ineta Bitāne Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1613 Nauris Brucis Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1614 Enijs Dēliņš Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1615 Anastasija Dmitrijeva Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1616 Andris Drivinieks Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1617 Māra Fomičeva Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1618 Aija Gulbe Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1619 Sabīna Kadirova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1620 Viktorija Karzone Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1621 Anna Korenkovska Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1622 Samanta Kovaļkova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1623 Didzis Krogzems Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1624 Edgars Kusiņš Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1625 Zane Ķelpe Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1626 Rita Lazda Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1627 Zane Leite Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1628 Andžela Liepiņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1629 Iveta Liepiņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1630 Valts Mačuks Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1631 Antons Nemešs Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1632 Madara Opule Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1633 Santa Ostrovska Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1634 Rūta Ozoliņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1635 Agata Pese Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1636 Jevgēnija Plakane Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1637 Viktorija Poliščuka Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1638 Mikus Eduards Riekstiņš Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1639 Agnese Romanova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1640 Jānis Sarkalns Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1641 Laura Skļamina Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1642 Māra Skredele Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1643 Kristaps Strods Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1644 Kristīne Tauriņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1645 Natālija Tihomirova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1646 Signe Vanaga Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1647 Konstantīns Vasiļjevs Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1648 Marta Voicehoviča Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1649 Deniss Voroncovs Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1650 Marta Zeimule Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1651 Solvita Žabaļuna Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1652 Margarita Akmentiņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1653 Maksims Fainziļbergs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
1654 Velga Marčenkova jātnieku sports B 3144 16.02.2022.
1655 Vladimirs Golubevs brīvā cīņa A 426 16.02.2022.
1656 Vladimirs Šabaševs hokejs B 3149 16.02.2022.
1657 Romualds Zigmunds vieglatlētika B 3150 16.02.2022.
1658 Mārīte Brice volejbols C 1306 16.02.2022.
1659 Jūlija Lapteva futbols C 1312 16.02.2022.
1660 Aija Svētule aerobika C 1316 16.02.2022.
1661 Nataļja Nikuļina aerobika C 1315 16.02.2022.
1662 Dace Ķipēna distanču slēpošana B 3142 16.02.2022.
1663 Sallija Arhipova volejbols B 3136 16.02.2022.
1664 Mārtiņš Zībarts basketbols A 430 16.02.2022.
1665 Oļegs Drigo sporta vingrošana B 3137 16.02.2022.
1666 Oļegs Korotčenko riteņbraukšana šosejā B 3141 16.02.2022.
1667 Arina Permikina aerobika B 3147 16.02.2022.
1668 Marina Fjodorova mākslas vingrošana C 1309 16.02.2022.
1669 Valērijs Andrejevs karatē C 1304 16.02.2022.
1670 Dāvids Balahajevs džudo C 1305 16.02.2022.
1671 Anna Cibuļska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1307 16.02.2022.
1672 Jānis Krūmiņš teniss C 1311 16.02.2022.
1673 Inese Leoho-Čudare fitness (atlētiskā vingrošana) C 1313 16.02.2022.
1674 Vladimirs Virlans džiu-džitsu C 1317 16.02.2022.
1675 Dace Dienava aerobika C 1308 16.02.2022.
1676 Andris Vitauts Kļaviņš volejbols B 3139 16.02.2022.
1677 Česlavs Plisko brīvā cīņa B 3146 16.02.2022.
1678 Gaļina Kozireva vieglatlētika A 427 16.02.2022.
1679 Gints Bisenieks hokejs A 424 16.02.2022.
1680 Ivars Drupa brīvā cīņa A 425 16.02.2022.
1681 Jeļena Maļuka paukošana B 3143 16.02.2022.
1682 Jurijs Kondratjevs grieķu-romiešu cīņa B 3140 16.02.2022.
1683 Inese Zirne peldēšana B 3151 16.02.2022.
1684 Leonīds Strekalovskis vieglatlētika A 429 16.02.2022.
1685 Līga Pētersone jātnieku sports B 3145 16.02.2022.
1686 Marika Kovaļevska ložu šaušana C 1310 16.02.2022.
1687 Jāzeps Markevičs vieglatlētika A 428 16.02.2022.
1688 Nauris Neimanis orientēšanās C 1314 16.02.2022.
1689 Sergejs Grigorjevs brīvā cīņa B 3138 16.02.2022.
1690 Signe Strausa peldēšana B 3148 16.02.2022.
1691 Mārtiņš Sils fitness (atlētiskā vingrošana) C 1338 16.03.2022.
1692 Diāna Dāvida fitness (atlētiskā vingrošana) C 1320 16.03.2022.
1693 Aleksandrs Iļjins futbols C 1327 16.03.2022.
1694 Ieva Ģērmane galda teniss C 1325 16.03.2022.
1695 Žanete Vasiļevska hokejs C 1344 16.03.2022.
1696 Ilona Ļeonova mākslas vingrošana C 1331 16.03.2022.
1697 Mārtiņš Lielups pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1330 16.03.2022.
1698 Kirils Kuzņecovs teniss C 1329 16.03.2022.
1699 Ainārs Kovals vieglatlētika A 433 16.03.2022.
1700 Pauls Ņikitins volejbols C 1333 16.03.2022.
1701 Ainars Soks volejbols C 1339 16.03.2022.
1702 Irina Boitmane smaiļošana un kanoe A 431 16.03.2022.
1703 Mārtiņš Maķevics florbols A 434 16.03.2022.
1704 Dace Ametere regbijs B 3153 16.03.2022.
1705 Dace Ametere florbols B 3154 16.03.2022.
1706 Sergiy Kugayevskiy šorttreks B 3160 16.03.2022.
1707 Arkādijs Bajārs basketbols B 3155 16.03.2022.
1708 Mečislavs Bartuševics riteņbraukšana B 3156 16.03.2022.
1709 Vita Brikmane handbols B 3157 16.03.2022.
1710 Edīte Dedele peldēšana B 3158 16.03.2022.
1711 Ineta Miškuna aerobika B 3162 16.03.2022.
1712 Mārtiņš Ziediņš basketbols B 3167 16.03.2022.
1713 Aiga Daubure peldēšana C 1321 16.03.2022.
1714 Liene Kārkliņa-Probuka aerobika C 1328 16.03.2022.
1715 Arnita Poiša basketbols C 1334 16.03.2022.
1716 Mārcis Štrobinders vieglatlētika C 1342 16.03.2022.
1717 Edgars Zviedrāns volejbols C 1347 16.03.2022.
1718 Laimonis Tarasovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1343 16.03.2022.
1719 Agnese Saukuma fitness (atlētiskā vingrošana) C 1337 16.03.2022.
1720 Aleksandrs Maskaļonoks galda teniss C 1332 16.03.2022.
1721 Andris Grīnfelds motosports C 1323 16.03.2022.
1722 Anna Stauro fitness (veselības sports) B 3166 16.03.2022.
1723 Dimitrijs Bekasovs skvošs C 1318 16.03.2022.
1724 Eva Rozīte-Ņikitina volejbols C 1335 16.03.2022.
1725 Gita Zonnenberga vieglatlētika B 3168 16.03.2022.
1726 Jānis Naglis futbols B 3163 16.03.2022.
1727 Jānis Pētersons badmintons B 3164 16.03.2022.
1728 Jūlija Iļjušina vieglatlētika A 432 16.03.2022.
1729 Krists Straume smaiļošana un kanoe C 1340 16.03.2022.
1730 Laura Zablocka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1346 16.03.2022.
1731 Mareks Runcis basketbols B 3165 16.03.2022.
1732 Mārtiņš Grundmanis hokejs C 1324 16.03.2022.
1733 Nauris Svilāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1341 16.03.2022.
1734 Normunds Kupcāns vieglatlētika B 3161 16.03.2022.
1735 Pavels Hohlovs futbols C 1326 16.03.2022.
1736 Regīna Ābeltiņa vieglatlētika B 3152 16.03.2022.
1737 Remārs Vikānis florbols C 1345 16.03.2022.
1738 Rihards Cimermanis hokejs C 1319 16.03.2022.
1739 Artūrs Rundzāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1336 16.03.2022.
1740 Aivars Krancis riteņbraukšana B 0 16.03.2022.
1741 Rihards Šorendo vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1742 Artjoms Zavarujevs fitness Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1743 Aiva Strode fitness Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1744 Dinārs Zāģers fitness Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1745 Inga Siegerte distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1746 Jānis Šults basketbols Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1747 Toms Praulītis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1748 Igors Siminaitis triatlons Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1749 Aigars Bērziņš vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1750 Evija Reine Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1751 Mihails Svarinskis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.05.2022.
1752 Vidards Vimbsons svarcelšana Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1753 Elza Gribuste vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
1754 Robert William Hartley hokejs 28.03.2022.
1755 Jacques Gerard Cloutier hokejs 28.03.2022.
1756 Māris Bogdanovs vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2020.
1757 Jeļena Hramkova sporta vingrošana C 1353 20.04.2022.
1758 Beate Klipa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1356 20.04.2022.
1759 Jekaterina Leine fitness (atlētiskā vingrošana) C 1360 20.04.2022.
1760 Kristīne Martinsone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1363 20.04.2022.
1761 Kristaps Celms fitness (atlētiskā vingrošana) B 3176 20.04.2022.
1762 Annija Melece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1365 20.04.2022.
1763 Annija Melece peldēšana C 1366 20.04.2022.
1764 Elīna Mitičkina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1367 20.04.2022.
1765 Ronalds Vucāns vieglatlētika C 1381 20.04.2022.
1766 Jekaterīna Poplavska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1371 20.04.2022.
1767 Aleksandrs Sipovičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1374 20.04.2022.
1768 Ilze Štromberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 1376 20.04.2022.
1769 Laura Štāne aerobika C 1375 20.04.2022.
1770 Kārlis Treijs dambrete C 1378 20.04.2022.
1771 Henrijs Vimba fitness (atlētiskā vingrošana) C 1380 20.04.2022.
1772 Henrijs Vimba riteņbraukšana C 1379 20.04.2022.
1773 Kristīne Žērbele svarcelšana C 1384 20.04.2022.
1774 Agnese Kotoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1357 20.04.2022.
1775 Artūrs Lucs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1362 20.04.2022.
1776 Artūrs Trams paukošana C 1377 20.04.2022.
1777 Eva Jākobsone orientēšanās B 3181 20.04.2022.
1778 Eva Jākobsone alpīnisms B 3182 20.04.2022.
1779 Gints Bitītis vieglatlētika B 3174 22.04.2022.
1780 Inese Zariņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1382 20.04.2022.
1781 Jānis Ignatjevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1354 20.04.2022.
1782 Kristīne Kroma-Kerstena fitness (atlētiskā vingrošana) C 1358 20.04.2022.
1783 Larisa Migaļina sporta vingrošana B 3185 20.04.2022.
1784 Olga Bordjugova teniss B 3175 20.04.2022.
1785 Pāvels Jeļisejevs hokejs B 3179 20.04.2022.
1786 Tija Kazāka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1355 20.04.2022.
1787 Zigurds Kincis vieglatlētika B 3184 20.04.2022.
1788 Agnese Limanāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1361 20.04.2022.
1789 Andrejs Rozīts karatē C 1372 20.04.2022.
1790 Egita Skrūzkalne peldēšana B 3187 20.04.2022.
1791 Sintija Pastare pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1368 20.04.2022.
1792 Sintija Pastare svarbumbu celšana C 1369 20.04.2022.
1793 Anna Masalova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1364 20.04.2022.
1794 Ieva Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1348 20.04.2022.
1795 Elīna Rumjanceva vieglatlētika C 1373 20.04.2022.
1796 Jurijs Žarnosenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1383 20.04.2022.
1797 Agris Freija fitness (atlētiskā vingrošana) B 3178 20.04.2022.
1798 Madara Ansone basketbols B 3169 20.04.2022.
1799 Ingrīda Amantova kamaniņu sports A 435 20.04.2022.
1800 Regīna Azarova džudo B 3170 20.04.2022.
1801 Aleksejs Azarovs džudo B 3171 20.04.2022.
1802 Mareks Ārents vieglatlētika B 3172 20.04.2022.
1803 Jānis Bambis basketbols B 3173 20.04.2022.
1804 Arvis Laganovskis handbols C 1359 20.04.2022.
1805 Artūrs Čerņavskis džudo B 3177 20.04.2022.
1806 Anna Jermolajeva ložu šaušana B 3180 20.04.2022.
1807 Marta Heringa florbols C 1352 20.04.2022.
1808 Maksims Ņilovs sporta vingrošana B 3186 20.04.2022.
1809 Estere Cīrule vieglatlētika C 1350 20.04.2022.
1810 Anna Fedoulova jātnieku sports C 1351 20.04.2022.
1811 Valdis Bodnieks distanču slēpošana C 1349 20.04.2022.
1812 Aigars Cipruss hokejs A 437 24.05.2022.
1813 Mārtiņš Meisters futbols B 3195 24.05.2022.
1814 Indulis Laškovs volejbols B 3193 24.05.2022.
1815 Aleksandrs Smirnovs šahs B 3201 24.05.2022.
1816 Artūrs Šiļins paukošana B 3202 24.05.2022.
1817 Una Bušēvica teniss B 3208 24.05.2022.
1818 Laura Bērziņa aerobika C 1388 24.05.2022.
1819 Valentīns Botvinko džudo C 1390 24.05.2022.
1820 Sandija Pūpola aerobika C 1401 24.05.2022.
1821 Artūrs Šiļins paukošana B 3202 24.05.2022.
1822 Reinis Rozītis vieglatlētika B 3199 24.05.2022.
1823 Viesturs Meidrops teniss C 1399 24.05.2022.
1824 Dainis Sergejevs futbols B 3200 24.05.2022.
1825 Oniksa Balode fitness (atlētiskā vingrošana) C 1386 24.05.2022.
1826 Anita Galašina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1394 24.05.2022.
1827 Kristaps Šnitkus fitness (atlētiskā vingrošana) C 1408 24.05.2022.
1828 Aija Grēna jātnieku sports C 1395 24.05.2022.
1829 Ainārs Zariņš teniss C 1411 24.05.2022.
1830 Aigars Saulīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1403 24.05.2022.
1831 Aija Vītola fitness (veselības sports) B 3205 24.05.2022.
1832 Aleksejs Lavrenovs airēšana A 441 24.05.2022.
1833 Anastasija Sviklo aerobika C 1407 24.05.2022.
1834 Andrejs Klimentjevs basketbols B 3192 24.05.2022.
1835 Andrejs Saņņikovs vieglatlētika A 444 24.05.2022.
1836 Andris Šņoriņš biatlons B 3203 24.05.2022.
1837 Arturs Neikšāns šahs B 3198 24.05.2022.
1838 Arvis Brazjuļs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1391 24.05.2022.
1839 Dainis Mikolajs basketbols B 3196 24.05.2022.
1840 Edgars Deksnis basketbols C 1392 24.05.2022.
1841 Elita Blumbaha fitness (atlētiskā vingrošana) C 1389 24.05.2022.
1842 Elmārs Līcis vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3194 24.05.2022.
1843 Gints Siliņš florbols C 1404 24.05.2022.
1844 Gints Vīnbergs florbols C 1410 24.05.2022.
1845 Ieva Horste teniss B 3190 24.05.2022.
1846 Jānis Ivanovs volejbols B 3191 24.05.2022.
1847 Jānis Motivāns futbols B 3197 24.05.2022.
1848 Kirils Jahontovs galda teniss C 1396 24.05.2022.
1849 Laila Volgemute kalnu slēpošana B 3206 24.05.2022.
1850 Liene Laurova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1398 24.05.2022.
1851 Solvita Brezinska distanču slēpošana B 3189 24.05.2022.
1852 Tomass Rāviņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1402 24.05.2022.
1853 Uldis Volgemuts kalnu slēpošana B 3207 24.05.2022.
1854 Ziedonis Skrivļa basketbols C 1405 24.05.2022.
1855 Ziedonis Skrivļa florbols C 1406 24.05.2022.
1856 Aleksandrs Čumakovs vieglatlētika A 438 24.05.2022.
1857 Ingūna Dovgāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1393 24.05.2022.
1858 Sergejs Nagibins fitness (atlētiskā vingrošana) C 1400 24.05.2022.
1859 Viktors Ignatjevs hokejs A 440 24.05.2022.
1860 Aleksandrs Pļaskins paukošana A 443 24.05.2022.
1861 Edgars Viņķis teniss C 1409 24.05.2022.
1862 Toms Jansons džiu-džitsu C 1397 24.05.2022.
1863 Solvita Avakjana fitness (atlētiskā vingrošana) C 1385 24.05.2022.
1864 Ludmila Olijara vieglatlētika A 442 24.05.2022.
1865 Raivo Aglenieks smaiļošana un kanoe A 436 24.05.2022.
1866 Jānis Vanags sporta dejas B 3204 24.05.2022.
1867 Lauris Iecelnieks volejbols A 439 24.05.2022.
1868 Sanita Pūpola Sporta studiju absolvents 19.06.2022.
1869 Krista Strautniece orientēšanās Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1870 Ojārs Artis Ostrovskis Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1871 Marks Riekstiņš pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1872 Vladislavs Arseņjevs peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1873 Mārtiņš Pluģis Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1874 Sinta Skurba peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1875 Ingūna Šņepste Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1876 Dāvis Dzenis riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1877 Liene Kukule Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1878 Juris Apters smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1879 Mārtiņš Klincārs futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1880 Emīls Buliņš smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1881 Signija Ņedaškovska basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1882 Agita Kartaviha Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1883 Rihards Parandjuks vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1884 Diāna Bahvalova Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1885 Ansis Dermaks Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1886 Milana Pivovara Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1887 Madara Tīģere Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1888 Laine Vīksniņa Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1889 Kārlis Vītoliņš Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1890 Kristīne Antone sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1891 Artūrs Vizulis taekvondo Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1892 Zane Andersone vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1893 Linda Batņa vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1894 Sabīne Damane vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1895 Edgars Gjačs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1896 Raivo Saulgriezis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1897 Kristaps Vējš-Āboliņš vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1898 Toms Zalviņš vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1899 Linda Kovaļevska aerobika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1900 Dace Šurigina aerobika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1901 Vadims Atamaņukovs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1902 Aleksis Timofejevs bodibildings Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1903 Jurijs Čačs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1904 Alfrēds Miltiņš bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1905 Henrihs Černišovs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1906 Katrīna Jana Šuberta daiļslidošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1907 Brigita Greļevska Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1908 Aleksandrs Petrovskis džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1909 Maksims Gurjančiks Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1910 Raitis Bernāts fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1911 Sarmīte Ignatāne Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1912 Dainis Zāģeris fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1913 Jānis Jarāns Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1914 Ingrīda Felsa-Belohvoščika fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1915 Ēriks Kokins Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1916 Zane Fimbauere fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1917 Kristīna Girona fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1918 Krists Kozlovs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1919 Emīls Josts fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1920 Gundars Lauva fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1921 Leonards Rimjāns Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1922 Ieva Masaļska fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1923 Oksana Meščaņiceva fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1924 Iveta Staltmane Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1925 Sabina Sahacka fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1926 Artūrs Ševčenko Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1927 Dainars Sungals fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1928 Ēriks Ševčenko Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1929 Vitālijs Šematovičs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1930 Evija Poļakova florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1931 Armands Indriksons futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1932 Pāvels Dembickis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1933 Māris Diļevka hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1934 Sandis Grīnbergs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1935 Eduards Ivanovs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1936 Māris Miezis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1937 Sandra Minakovska hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1938 Agris Saviels hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1939 Toms Tauriņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1940 Juris Ziemiņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1941 Mārtiņš Rubenis kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1942 Kristīne Šilkina loka šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1943 Elīna Demedjuka mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1944 Anna Sidenko mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1945 Albīna Šeremetjeva mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1946 Andris Jubelis orientēšanās Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1947 Aļona Romanova Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1948 Artjoms Rekuņenko orientēšanās Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1949 Andris Kaņepējs peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1950 Raivis Belohvoščiks riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1951 Kristens Krīgers riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1952 Klāvs Lisovskis riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1953 Kristaps Vekša riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1954 Jānis Kuzmins skeitbords Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1955 Juris Lauris smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1956 Guntis Gruškevics sporta tūrisms Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1957 Jeļena Ringe sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1958 Ulvis Bērzons svarcelšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1959 Kristiāna Pīlāga teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1960 Raita Rozentāle teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1961 Gints Kokins sporta tūrisms Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1962 Elīza Eida aerobika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1963 Edgars Aleksejevs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1964 Intars Jansons basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1965 Rūdolfs Ķēniņš basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1966 Artūrs Ronis basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1967 Alvis Šmagris basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1968 Valdis Veispals basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1969 Oskars Vīksna basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1970 Ieva Vītola basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1971 Mārtiņš Štofregens basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1972 Mārtiņš Golasko bodibildings Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1973 Violeta Ponomarjova brīvā cīņa Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1974 Inese Brezinska distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1975 Rūdolfs Grigorjevs džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1976 Janis Daugulis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1977 Dace Dievaite fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1978 Vita Duļbinska fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1979 Zane Gavare fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1980 Uvis Raivis Kronenbergs badmintons Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1981 Laura Janiša fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1982 Juris Zilberts florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1983 Maija Lūkina fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1984 Justīne Poda fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1985 Edgars Razmislovs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1986 Dmitrijs Sļiņko futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1987 Sandis Rjabinovs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1988 Elvis Rudbahs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1989 Jurģis Spalviņš fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1990 Andris Krūmiņš fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1991 Atis Lastovskis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1992 Reinis Paegle florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1993 Jānis Salcevičs florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1994 Dāvis Šmitiņš florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1995 Māra Tomaševska florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1996 Sergejs Pozņakovs sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1997 Justīne Dakstiņa futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1998 Jānis Pokšāns Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
1999 Igors Škirjatovs futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2000 Natālija Kovaļova Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2001 Kristīne Sprengele Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2002 Rihards Dzikovičs futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2003 Jolanta Aldersone Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2004 Marija Zaščerinska handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2005 Kristīne Ķīvīte Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2006 Ēriks Aļaškevičs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2007 Jānis Bullītis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2008 Reinis Krasovskis Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2009 Harijs Ortveins hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2010 Lūcija Neicgale Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2011 Atvars Tribuncovs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2012 Zane Neilande Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2013 Kārlis Trankalis lakross Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
2014 Ruslans Makarovs sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
2015 Monta Bērziņa sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
2016 Sintija Dance sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
2017 Artūrs Lasmanis sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
2018 Iļja Makarovs sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
2019 Dace Pauzere sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
2020 Jūlija Titova sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
2021 Kārlis Liepiņš sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
2022 Aiga Nesaule golfs C 1427 29.06.2022.
2023 Sandra Avota regbijs B 3210 28.06.2022.
2024 Nauris Bajārs basketbols B 3211 28.06.2022.
2025 Ieva Bērziņa vieglatlētika B 3212 28.06.2022.
2026 Vladimirs Golovkovs hokejs B 3219 28.06.2022.
2027 Dāvids Eljašāns fitness (atlētiskā vingrošana) B 3217 28.06.2022.
2028 Marta Kravčenko vieglatlētika B 3223 28.06.2022.
2029 Jana Leite volejbols B 3225 28.06.2022.
2030 Jana Leite sporta dejas B 3226 28.06.2022.
2031 Ieva Mozgire aerobika B 3227 28.06.2022.
2032 Kristaps Odziņš basketbols B 3228 28.06.2022.
2033 Kristaps Ošs-Ervics florbols B 3229 28.06.2022.
2034 Daiga Otomere fitness (veselības sports) B 3230 28.06.2022.
2035 Edmunds Pivarūns hokejs B 3231 28.06.2022.
2036 Ilvars Rullis florbols B 3232 28.06.2022.
2037 Jānis Skrims peldēšana B 3233 29.06.2022.
2038 Jevgēnijs Tarvids brīvā cīņa B 3235 28.06.2022.
2039 Māris Urtāns vieglatlētika B 3236 28.06.2022.
2040 Sergejs Subočs hokejs C 1431 28.06.2022.
2041 Ance Zariņa fitness (veselības sports) B 3239 28.06.2022.
2042 Lauris Ziemiņš hokejs B 3240 28.06.2022.
2043 Tatjana Andrianova aerobika C 1412 28.06.2022.
2044 Ineta Cine ūdensslēpošana C 1414 29.06.2022.
2045 Guntars Dobelis golfs C 1415 28.06.2022.
2046 Mihails Kostusevs florbols C 1420 28.06.2022.
2047 Haralds Lapiņš basketbols C 1422 28.06.2022.
2048 Ansis Regža kērlings C 1428 28.06.2022.
2049 Evita Tupoļeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1433 28.06.2022.
2050 Aīda Vanaga volejbols B 3237 28.06.2022.
2051 Oskars Aizporietis volejbols B 3209 28.06.2022.
2052 Andrejs Žagars hokejs C 1436 28.06.2022.
2053 Dace Vizule vieglatlētika B 3238 28.06.2022.
2054 Alīna Silicka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1430 28.06.2022.
2055 Edīte Čakša vieglatlētika B 3213 28.06.2022.
2056 Dmitrijs Koroļs loka šaušana C 1419 28.06.2022.
2057 Toms Jansons fitness (atlētiskā vingrošana) C 1417 28.06.2022.
2058 Eduards Diļevka hokejs B 3215 28.06.2022.
2059 Evita Krievāne šorttreks A 447 28.06.2022.
2060 Gundega Jankovska peldēšana C 1416 28.06.2022.
2061 Juliana Trušele fitness (atlētiskā vingrošana) C 1432 28.06.2022.
2062 Kristīna Konoda mākslas vingrošana C 1418 28.06.2022.
2063 Līva Kraukle vieglatlētika B 3222 28.06.2022.
2064 Sanita Griezīte aerobika B 3220 29.06.2022.
2065 Andris Eikens vieglatlētika B 3216 28.06.2022.
2066 Dinārs Daugela hokejs B 3214 28.06.2022.
2067 Edgars Rencis vieglatlētika C 1429 28.06.2022.
2068 Oskars Gailišs riteņbraukšana B 3218 28.06.2022.
2069 Ivars Laktiņš florbols B 3224 28.06.2022.
2070 Līga Ļaksa peldēšana C 1424 28.06.2022.
2071 Bruno Losāns galda teniss C 1423 28.06.2022.
2072 Mārtiņš Lapsiņš florbols C 1422 28.06.2022.
2073 Rihards Maļinovskis hokejs C 1425 29.06.2022.
2074 Sergey Kuznetsov hokejs A 448 28.06.2022.
2075 Veronika Maraņina aerobika C 1426 29.06.2022.
2076 Aldis Barsukovs galda teniss C 1413 28.06.2022.
2077 Aleksandra Zeļeņina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1435 28.06.2022.
2078 Aleksejs Agadžanjans pauerliftings (spēka trīscīņa) A 445 28.06.2022.
2079 Jurijs Fedulovs florbols A 446 28.06.2022.
2080 Sergejs Naumovs hokejs A 449 28.06.2022.
2081 Andrejs Slavickis futbols B 3234 28.06.2022.
2082 Gatis Ābele bokss C 1498 17.08.2022.
2083 Jānis Bovins futbols Sporta studiju students 01.10.2020.
2084 Sandis Ozoliņš hokejs C 1475 27.07.2022.
2085 Kalvis Kuprans riteņbraukšana BMX C 1464 27.07.2022.
2086 Karina Kazanceva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1461 27.07.2022.
2087 Elena Kazakova taibokss (muaythai) C 1460 27.07.2022.
2088 Kirils Oševerovs-Aļenovičs sporta dejas B 3253 27.07.2022.
2089 Kristaps Ezītis riteņbraukšana BMX C 1453 27.07.2022.
2090 Sandra Taube fitness (atlētiskā vingrošana) C 1492 27.07.2022.
2091 Simona Andersone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1438 27.07.2022.
2092 Tatjana Novojevska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1470 27.07.2022.
2093 Valdis Rubenis novuss C 1484 27.07.2022.
2094 Olga Žukova aerobika C 1496 27.07.2022.
2095 Elīna Diedrika aerobika C 1450 27.07.2022.
2096 Liene Gudriniece vieglatlētika C 1457 27.07.2022.
2097 Linda Laurena vieglatlētika C 1465 27.07.2022.
2098 Margita Buņķe galda teniss C 1447 27.07.2022.
2099 Natālija Riževska sporta vingrošana B 3257 27.07.2022.
2100 Rigonda Germova aerobika C 1455 27.07.2022.
2101 Svetlana Šarigina daiļslidošana C 1490 27.07.2022.
2102 Linda Reinvalde aerobika C 1479 27.07.2022.
2103 Tatjana Opolā aerobika C 1473 27.07.2022.
2104 Gunta Vaļkina jātnieku sports C 1493 27.07.2022.
2105 Sanita Pujāte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1477 27.07.2022.
2106 Andrejs Filipovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1454 27.07.2022.
2107 Māris Auziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1441 27.07.2022.
2108 Thiago Bomfim Oliveira da Silva futbols B 3252 27.07.2022.
2109 Gita Briņķe vieglatlētika B 3243 27.07.2022.
2110 Aivo Bučiņš riteņbraukšana BMX C 1445 27.07.2022.
2111 Aivo Bučiņš hokejs C 1446 27.07.2022.
2112 Jolanta Albrehta vieglatlētika B 3241 27.07.2022.
2113 Inga Čandere volejbols B 3244 27.07.2022.
2114 Vita Guļņeva sporta vingrošana B 3247 27.07.2022.
2115 Evgeny Lvov džudo B 3251 27.07.2022.
2116 Marta Empele aerobika B 3246 27.07.2022.
2117 Svetlana Luferčika aerobika B 3250 27.07.2022.
2118 Marta Kešāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 3249 27.07.2022.
2119 Juliāna Poļanska teniss B 3255 27.07.2022.
2120 Artūrs Priževoits vieglatlētika B 3256 27.07.2022.
2121 Olesja Ahmedova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1437 27.07.2022.
2122 Jānis Skābardis futbols B 3258 27.07.2022.
2123 Aigars Vilmanis hokejs B 3262 27.07.2022.
2124 Ilze Mazure aerobika C 1468 27.07.2022.
2125 Jeļena Rieksta mākslas vingrošana C 1481 27.07.2022.
2126 Ance Andrējeva –Empele aerobika C 1439 27.07.2022.
2127 Ainārs Serpovskis vieglatlētika C 1487 27.07.2022.
2128 Anda Opuļa aerobika C 1474 27.07.2022.
2129 Ieva Serebrjakova aerobika C 1486 27.07.2022.
2130 Inese Beikmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1442 27.07.2022.
2131 Kristens Rubenis florbols C 1483 27.07.2022.
2132 Kirils Rodionovs futbols C 1482 27.07.2022.
2133 Egmonts Cildermanis galda teniss C 1448 27.07.2022.
2134 Linda Ābele bokss B 3242 27.07.2022.
2135 Artūrs Auders handbols C 1440 27.07.2022.
2136 Armands Bērziņš hokejs C 1443 27.07.2022.
2137 Edgars Brancis hokejs C 1444 27.07.2022.
2138 Ingrīda Reliņa jātnieku sports C 1480 27.07.2022.
2139 Dina Kalandārova riteņbraukšana MTB C 1459 27.07.2022.
2140 Uģis Cinis ūdensslēpošana C 1449 27.07.2022.
2141 Salvis Gruševs vieglatlētika C 1456 27.07.2022.
2142 Edgars Smočs vieglatlētika C 1488 27.07.2022.
2143 Diāna Šika vieglatlētika C 1491 27.07.2022.
2144 Oskars Krukovskis volejbols C 1463 27.07.2022.
2145 Guntis Ondzulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1471 27.07.2022.
2146 Guntis Ondzulis vieglatlētika C 1472 27.07.2022.
2147 Ainis Zariņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1495 27.07.2022.
2148 Aivars Kažoks šahs C 1462 27.07.2022.
2149 Aldis Pinka basketbols B 3254 27.07.2022.
2150 Alina Markeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1467 27.07.2022.
2151 Artūrs Elksnītis basketbols B 3245 27.07.2022.
2152 Baiba Niparte triatlons C 1469 27.07.2022.
2153 Dace Straume regbijs B 3259 27.07.2022.
2154 Elīna Ermansone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1452 27.07.2022.
2155 Ģirts Ūdris hokejs B 3260 27.07.2022.
2156 Harolds Kavinskis volejbols B 3248 27.07.2022.
2157 Helmuts Eglītis hokejs C 1451 27.07.2022.
2158 Jānis Jaunzems futbols C 1458 27.07.2022.
2159 Ieva Valbe volejbols B 3261 27.07.2022.
2160 Igors Smirnovs hokejs A 450 27.07.2022.
2161 Iveta Putniņa aerobika C 1478 27.07.2022.
2162 Iveta Seimane aerobika C 1485 27.07.2022.
2163 Jānis Levanovičs florbols C 1466 27.07.2022.
2164 Jeļena Veide fitness (atlētiskā vingrošana) C 1494 27.07.2022.
2165 Juris Perunovs triatlons C 1476 27.07.2022.
2166 Juris Straume regbijs C 1489 27.07.2022.
2167 Jānis Girgensons vieglatlētika C 1503 17.08.2022.
2168 Ilmārs Visockis dambrete C 1531 17.08.2022.
2169 Mihails Arhipovs skeletons A 451 17.08.2022.
2170 Andris Eglītis basketbols A 452 17.08.2022.
2171 Artis Raitums florbols A 454 17.08.2022.
2172 Sarmīte Čapa basketbols B 3263 17.08.2022.
2173 Ilze Jegorova vieglatlētika B 3264 17.08.2022.
2174 Gundega Lapiņa volejbols B 3265 17.08.2022.
2175 Artūrs Lasmanis basketbols B 3267 17.08.2022.
2176 Guntis Matīss basketbols B 3268 17.08.2022.
2177 Aivars Pekmans volejbols B 3270 17.08.2022.
2178 Andis Priede smaiļošana un kanoe A 455 17.08.2022.
2179 Larisa Semjonova aerobika B 3273 17.08.2022.
2180 Una Sila volejbols B 3274 17.08.2022.
2181 Andris Tirša basketbols B 3257 17.08.2022.
2182 Jekaterina Arhipova aerobika C 1497 17.08.2022.
2183 Liene Blumbeka triatlons C 1499 17.08.2022.
2184 Māris Doniks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1502 17.08.2022.
2185 Juris Gludītis basketbols C 1504 17.08.2022.
2186 Igors Gucanovičs triatlons C 1505 17.08.2022.
2187 Verners Kaimiņš hokejs C 1509 17.08.2022.
2188 Jeļena Keņeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1511 17.08.2022.
2189 Olga Korabo fitness (atlētiskā vingrošana) C 1512 17.08.2022.
2190 Aleksandrs Kublinskis teniss C 1514 17.08.2022.
2191 Inga Ķīse aerobika C 1515 17.08.2022.
2192 Sviatlana Matsiushenkava karatē C 1517 17.08.2022.
2193 Jānis Nešpors basketbols C 1520 17.08.2022.
2194 Pēteris Ostošovs hokejs C 1521 17.08.2022.
2195 Eva Pavlovska basketbols C 1522 17.08.2022.
2196 Arnis Purcēns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1523 17.08.2022.
2197 Ainārs Serpovskis futbols C 1527 17.08.2022.
2198 Edijs Šlesers basketbols C 1529 17.08.2022.
2199 Guntis Strods regbijs C 1528 17.08.2022.
2200 Aleksandra Švalkovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1530 17.08.2022.
2201 Vineta Burkovska aerobika C 1500 17.08.2022.
2202 Andrejs Lapsa futbols B 3266 17.08.2022.
2203 Arnis Rumbenieks vieglatlētika C 1525 17.08.2022.
2204 Edgars Ikstens basketbols C 1506 17.08.2022.
2205 Edgars Ikstens fitness (atlētiskā vingrošana) C 1507 17.08.2022.
2206 Grieta Jermacāne badmintons C 1508 17.08.2022.
2207 Guntis Endzels basketbols A 453 17.08.2022.
2208 Kristaps Zaļupe basketbols B 3276 17.08.2022.
2209 Ilona Segliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1526 17.08.2022.
2210 Jānis Mickevičs regbijs C 1518 17.08.2022.
2211 Linda Kaļverša aerobika C 1510 17.08.2022.
2212 Jānis Miņins bobslejs C 1519 17.08.2022.
2213 Kristiāna Vuškāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1532 17.08.2022.
2214 Leonīds Petkevičs volejbols B 3271 17.08.2022.
2215 Marika Logina-Pušinska jātnieku sports C 1516 17.08.2022.
2216 Mārtiņš Rauziņš regbijs C 1524 17.08.2022.
2217 Santa Muceniece florbols B 3269 17.08.2022.
2218 Viktorija Korņenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1513 17.08.2022.
2219 Edgars Cīrulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1501 17.08.2022.
2220 Andris Malkavs florbols Sporta studiju students 01.10.2020.
2221 Kristīna Žuka Sporta studiju absolvents 13.09.2022.
2222 Kaspars Radziņš orientēšanās Sporta studiju students 01.10.2020.
2223 Kaspars Klamers florbols Sporta studiju students 01.10.2020.
2224 Gaļina Gorbatenkova nūjošana B 3283 20.09.2022.
2225 Viktorija Ščetkovska aerobika C 1567 20.09.2022.
2226 Rolands Družoks karatē A 456 20.09.2022.
2227 Gints Palameiks vieglatlētika A 457 20.09.2022.
2228 Daiga Stumbre vieglatlētika A 458 20.09.2022.
2229 Edgars Buiķis basketbols B 3277 20.09.2022.
2230 Gunārs Gertners šahs B 3282 20.09.2022.
2231 Aija Lancmane vieglatlētika B 3289 20.09.2022.
2232 Ģirts Niedrītis aikido B 3291 20.09.2022.
2233 Anita Puncule handbols B 3293 20.09.2022.
2234 Imants Roziņš vieglatlētika B 3295 20.09.2022.
2235 Vita Skukauska smaiļošana un kanoe B 3299 20.09.2022.
2236 Ineta Smilškalne basketbols B 3300 20.09.2022.
2237 Inese Šķēle biatlons B 3303 20.09.2022.
2238 Inese Šķēle distanču slēpošana B 3304 20.09.2022.
2239 Dāvis Feikners basketbols C 1540 20.09.2022.
2240 Aleksandrs Jevstifejevs hokejs C 1548 20.09.2022.
2241 Tina Korbane peldēšana C 1551 20.09.2022.
2242 Jānis Plūme volejbols C 1558 20.09.2022.
2243 Rūdolfs Rozītis basketbols C 1561 20.09.2022.
2244 Inita Šneidere volejbols C 1568 20.09.2022.
2245 Genādijs Drigo lēkšana uz batuta B 3279 20.09.2022.
2246 Olga Fjodorova lēkšana uz batuta B 3281 20.09.2022.
2247 Iveta Isajeva vieglatlētika B 3284 20.09.2022.
2248 Inese Jursone volejbols B 3286 20.09.2022.
2249 Aivis Kokins volejbols B 3287 20.09.2022.
2250 Raisa Kozule vieglatlētika B 3288 20.09.2022.
2251 Lauris Gabrāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1543 20.09.2022.
2252 Gatis Lāčkājs futbols B 3290 20.09.2022.
2253 Saiva Rodiņa smaiļošana un kanoe B 3294 20.09.2022.
2254 Toms Strauss hokejs B 3301 20.06.2021.
2255 Vika Valcere vieglatlētika B 3306 20.09.2022.
2256 Rinalds Zariņš volejbols B 3307 20.09.2022.
2257 Alīna Zelča peldēšana B 3308 20.09.2022.
2258 Ilze Druvaskalna aerobika C 1538 20.09.2022.
2259 Sendija Oficiere aerobika C 1557 20.09.2022.
2260 Līna Stiprā aerobika C 1564 20.09.2022.
2261 Jānis Černauskis bokss C 1536 20.09.2022.
2262 Darja Kļimova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1550 20.09.2022.
2263 Anastasija Ragozina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1560 20.09.2022.
2264 Agnija Vartika fitness (atlētiskā vingrošana) C 1570 20.09.2022.
2265 Aigars Šalme florbols C 1565 20.09.2022.
2266 Mario Zariņš florbols C 1574 20.09.2022.
2267 Artūrs Biezais futbols C 1535 20.09.2022.
2268 Nikolajs Kulmanakovs futbols C 1552 20.09.2022.
2269 Osvalds Šņepsts galda teniss B 3305 20.09.2022.
2270 Evija Deigele jātnieku sports C 1537 20.09.2022.
2271 Klinta Laura Vilcāne jātnieku sports C 1572 20.09.2022.
2272 Artūrs Dombrovskis kāpšanas sports B 3278 20.09.2022.
2273 Haralds Saltons skvošs C 1562 20.09.2022.
2274 Normunds Pūpols vieglatlētika C 1559 20.09.2022.
2275 Laura Griestiņa virves vilkšana C 1545 20.09.2022.
2276 Gints Sedols volejbols C 1563 20.09.2022.
2277 Rūdolfs Abiļevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1533 20.09.2022.
2278 Tatjana Ševčenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1554 20.09.2022.
2279 Vita Školina volejbols B 3302 20.09.2022.
2280 Vita Seņkāne vieglatlētika B 3297 20.09.2022.
2281 Valters Jekševics futbols B 3285 20.09.2022.
2282 Ruslans Petkevičs futbols B 3292 20.09.2022.
2283 Ņikita Šavikins karatē C 1566 20.09.2022.
2284 Māris Muskats karatē C 1555 20.09.2022.
2285 Māra Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1534 20.09.2022.
2286 Lauris Freibergs motosports C 1542 20.09.2022.
2287 Laine Else fitness (atlētiskā vingrošana) C 1539 20.09.2022.
2288 Karina Viherma fitness (atlētiskā vingrošana) C 1571 20.09.2022.
2289 Jurijs Ņemčenko karatē C 1556 20.09.2022.
2290 Igor Shevchenko grieķu-romiešu cīņa B 3298 20.09.2022.
2291 Harijs Gruzniņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1546 20.09.2022.
2292 Eduards Žemaitis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1575 20.09.2022.
2293 Edgars Kāposts fitness (atlētiskā vingrošana) C 1549 20.09.2022.
2294 Andris Treijs brīvā cīņa C 1569 20.09.2022.
2295 Andrejs Žitiņecs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1576 20.09.2022.
2296 Oksana Zakrževska karatē C 1573 20.09.2022.
2297 Aivars Eņģelis futbols B 3280 20.09.2022.
2298 Artūrs Rozenbahs vieglatlētika B 3296 20.09.2022.
2299 Juris Zilvers vieglatlētika B 3309 20.09.2022.
2300 Klinta Ivanova aerobika C 1547 20.09.2022.
2301 Kristers Freibergs hokejs C 1541 20.09.2022.
2302 Kārlis Gabrilovičs futbols C 1544 20.09.2022.
2303 Ilze Līne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1553 20.09.2022.
2304 Kristina Timofejeva daiļslidošana Sporta studiju students 01.10.2020.
2305 Pauls Erenbots florbols Sporta studiju students 01.10.2020.
2306 Alīna Šilova futbols Sporta studiju students 01.10.2020.
2307 Anastasija Žuļina sporta vingrošana Sporta studiju students 01.10.2020.
2308 Aleksandrs Šutka galda teniss Sporta studiju students 01.10.2020.
2309 Mārtiņš Rūgums vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2020.
2310 Solvita Dzilnava vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2020.
2311 Edgars Liepiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1611 26.10.2022.
2312 Valerijs Solncevs grieķu-romiešu cīņa B 3332 26.10.2022.
2313 Irina Savčenko fitness (veselības sports) B 3330 26.10.2022.
2314 Juris Ratnieks futbols B 3329 26.10.2022.
2315 Ēriks Bisenieks hokejs B 3312 26.10.2022.
2316 Kalvis Eglītis fitness (atlētiskā vingrošana) B 3315 26.10.2022.
2317 Linda Circene džudo C 1579 26.10.2022.
2318 Diāna Kuzina basketbols B 3321 26.10.2022.
2319 Aleksandrs Luņovs bokss B 3323 26.10.2022.
2320 Jevgeņijs Ļinkevičs hokejs B 3324 26.10.2022.
2321 Pēteris Krastiņš futbols B 3319 26.10.2022.
2322 Vladislavs Sokolovs bokss B 3331 26.10.2022.
2323 Jānis Preiss burāšana C 1602 26.10.2022.
2324 Anastasija Domņina aerobika C 1582 26.10.2022.
2325 Ieva Gražule aerobika C 1584 26.10.2022.
2326 Inguna Liepiņa aerobika C 1592 26.10.2022.
2327 Nataļja Špikova aerobika C 1605 26.10.2022.
2328 Kristaps Konstantinovs basketbols A 459 26.10.2022.
2329 Inese Ramate basketbols B 3328 26.10.2022.
2330 Valts Pētersons basketbols C 1601 26.10.2022.
2331 Guntars Namsons distanču slēpošana B 3326 26.10.2022.
2332 Edgars Križanovskis džudo C 1589 26.10.2022.
2333 Gļebs Liņevs džudo C 1593 26.10.2022.
2334 Maija Meldere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1595 26.10.2022.
2335 Raimonds Mironovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1599 26.10.2022.
2336 Oto Samušs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1604 26.10.2022.
2337 Kārlis Švampe florbols C 1606 26.10.2022.
2338 Dzintars Bērziņš kērlings C 1578 26.10.2022.
2339 Armīns Dīcis kikbokss C 1581 26.10.2022.
2340 Romualds Kokorevičs peldēšana C 1590 26.10.2022.
2341 Olga Haritonova sporta dejas C 1585 26.10.2022.
2342 Viktors Haritonovs sporta dejas C 1586 26.10.2022.
2343 Sigita Lapiņa volejbols B 3322 26.10.2022.
2344 Toms Benjavs volejbols C 1577 26.10.2022.
2345 Reinis Kalniņš volejbols C 1588 26.10.2022.
2346 Normunds Čubis teniss C 1580 26.10.2022.
2347 Zalfira Meshkova mākslas vingrošana B 3325 26.10.2022.
2348 Valdis Avotiņš futbols B 3310 26.10.2022.
2349 Valdis Avotiņš regbijs B 3311 26.10.2022.
2350 Uģis Vīva teniss C 1610 26.10.2022.
2351 Rita Velika aerobika C 1607 26.10.2022.
2352 Nataļja Kučinska mākslas vingrošana B 3320 26.10.2022.
2353 Maksims Korņejevs futbols B 3318 26.10.2022.
2354 Liene Žukauska ložu šaušana B 3334 26.10.2022.
2355 Kornēlija Borodovska handbols B 3313 26.10.2022.
2356 Jeļena Miezīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1597 26.10.2022.
2357 Ingrīda Lizbovska jātnieku sports C 1594 26.10.2022.
2358 Ineta Mežule nūjošana C 1596 26.10.2022.
2359 Elmārs Gāga vieglatlētika B 3316 26.10.2022.
2360 Egita Grundmane vieglatlētika B 3317 26.10.2022.
2361 Dmitrijs Peļevins futbols B 3327 26.10.2022.
2362 Boriss Mihailovs džiu-džitsu C 1598 26.10.2022.
2363 Artūrs Franckevičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1583 26.10.2022.
2364 Aleksejs Laptevs futbols C 1591 26.10.2022.
2365 Ainārs Dokāns vieglatlētika B 3314 26.10.2022.
2366 Santa Irbe aerobika C 1587 26.10.2022.
2367 Romāns Vēvers bokss C 1608 26.10.2022.
2368 Romāns Vēvers kikbokss C 1609 26.10.2022.
2369 Kristaps Pavlovičs teniss C 1600 26.10.2022.
2370 Natālija Rižka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1603 26.10.2022.
2371 Māris Antons futbols Sporta studiju students 01.10.2020.
2372 Arvis Kārkliņš florbols Sporta studiju students 01.10.2020.
2373 Elita Krūmiņa airēšana A 460 23.11.2022.
2374 Kristīne Bērziņa florbols B 3338 23.11.2022.
2375 Aivars Bindemanis volejbols B 3339 23.11.2022.
2376 Egons Brants futbols B 3340 23.11.2022.
2377 Viktors Družiņins futbols B 3342 23.11.2022.
2378 Ilmārs Seilis sporta vingrošana B 3356 23.11.2022.
2379 Ilona Grīnberga burāšana C 1614 23.11.2022.
2380 Evita Volkova peldēšana B 3361 23.11.2022.
2381 Ingmārs Vaiders fitness (atlētiskā vingrošana) C 1627 23.11.2022.
2382 Romāns Kalenda kāpšanas sports C 1615 23.11.2022.
2383 Žanna Koževņikova aerobika C 1616 23.11.2022.
2384 Inga Miķelsone - Leimane vieglatlētika C 1617 23.11.2022.
2385 Grigorijs Platonovs brīvā cīņa C 1619 23.11.2022.
2386 Jurijs Tālmanis aikido C 1625 23.11.2022.
2387 Ina Valeiko aerobika C 1628 23.11.2022.
2388 Adele Erta aerobika C 1613 23.11.2022.
2389 Kristīne Ungure aerobika C 1626 23.11.2022.
2390 Olga Vladimirova aerobika C 1631 23.11.2022.
2391 Elmārs Rakstiņš basketbols B 3354 23.11.2022.
2392 Vladislavs Zborovskis džudo B 3362 23.11.2022.
2393 Mārtiņš Svitka florbols C 1623 23.11.2022.
2394 Kristers Putniņš futbols C 1622 23.11.2022.
2395 Kristiāna Politere jātnieku sports C 1620 23.11.2022.
2396 Liene Prikaza karatē C 1621 23.11.2022.
2397 Irīna Lonšakova nūjošana B 3348 23.11.2022.
2398 Juris Vilmanis riteņbraukšana C 1629 23.11.2022.
2399 Sergejs Vasiļjevs teniss B 3360 23.11.2022.
2400 Aivars Rožinskis vieglatlētika B 3355 23.11.2022.
2401 Andis Zeile vieglatlētika B 3363 23.11.2022.
2402 Aleksandrs Petrovs futbols B 3353 23.11.2022.
2403 Jevgenijs Smirnovs futbols B 3357 23.11.2022.
2404 Lienīte Otersone sporta aerobika B 3352 23.11.2022.
2405 Līga Šiško fitness (atlētiskā vingrošana) C 1624 23.11.2022.
2406 Lolita Malinovska basketbols B 3349 23.11.2022.
2407 Mārtiņš Vīņauds basketbols C 1630 23.11.2022.
2408 Natālija Akantjeva handbols B 3335 23.11.2022.
2409 Raivis Obrumans volejbols B 3351 23.11.2022.
2410 Vilnis Bents futbols B 3337 23.11.2022.
2411 Aivars Krickis futbols B 3347 23.11.2022.
2412 Andrejs Hodjuks peldēšana B 3343 23.11.2022.
2413 Ilona Ovlaščenko aerobika C 1618 23.11.2022.
2414 Lauris Krēmers basketbols B 3346 23.11.2022.
2415 Rudīte Bārdiņa basketbols B 3336 23.11.2022.
2416 Tatjana Kirilova basketbols B 3345 23.11.2022.
2417 Valda Stūrmane mākslas vingrošana B 3359 23.11.2022.
2418 Valdis Dombrovskis basketbols B 3341 23.11.2022.
2419 Valentīna Narme fitness (veselības sports) B 3350 23.11.2022.
2420 Alla Stroikova aerobika B 3358 23.11.2022.
2421 Liesma Jansone-Forstmane peldēšana B 3344 23.11.2022.
2422 Dainis Barkāns džiu-džitsu C 1612 23.11.2022.
2423 Evelina Parhomenko fitness (veselības sports) B 3380 14.12.2022.
2424 Imants Beķers futbols B 3364 14.12.2022.
2425 Aivars Čaklis vieglatlētika B 3369 14.12.2022.
2426 Dace Ģīrupniece fitness (veselības sports) B 3371 14.12.2022.
2427 Arno Kiršteins vieglatlētika B 3372 14.12.2022.
2428 Dainis Lodiņš vieglatlētika B 3375 14.12.2022.
2429 Jānis Neimanis biatlons B 3378 14.12.2022.
2430 Agris Paipals vieglatlētika B 3379 14.12.2022.
2431 Alexander Ryabinin 14.12.2022.
2432 Jānis Petrovskis vieglatlētika B 3381 14.12.2022.
2433 Anita Raspopova vieglatlētika B 3382 14.12.2022.
2434 Inga Burkova fitness (veselības sports) B 3368 14.12.2022.
2435 Romans Vlasenko u-šu C 1644 14.12.2022.
2436 Dzintars Stočka ložu šaušana C 1641 14.12.2022.
2437 Sergejs Kiseļovs peldēšana B 3373 14.12.2022.
2438 Rihards Eglītis sporta dejas C 1634 14.12.2022.
2439 Vilmārs Ivuškāns sporta dejas C 1636 14.12.2022.
2440 Artūrs Leškovskis sporta dejas C 1637 14.12.2022.
2441 Jānis Brakovskis vieglatlētika B 3366 14.12.2022.
2442 Sergejs Diguļovs futbols B 3370 14.12.2022.
2443 Edgars Rihters sporta dejas C 1640 14.12.2022.
2444 Indars Mucenieks peldēšana B 3377 14.12.2022.
2445 Ivars Zūns volejbols C 1645 14.12.2022.
2446 Jānis Veide riteņbraukšana A 461 14.12.2022.
2447 Jolanta Bura orientēšanās C 1632 14.12.2022.
2448 Aleksandrs Kohans futbols B 3374 14.12.2022.
2449 Lauris Bitenieks skrituļslidošana B 3365 14.12.2022.
2450 Linda Circene džiu-džitsu C 1633 14.12.2022.
2451 Andris Valerts vieglatlētika C 1642 14.12.2022.
2452 Omars Sermolis smaiļošana un kanoe B 3384 14.12.2022.
2453 Māris Smirnovs futbols B 3385 14.12.2022.
2454 Svetlana Vitolinya sporta dejas C 1643 14.12.2022.
2455 Aleksandrs Žižmanovs futbols B 3386 14.12.2022.
2456 Agra Rožkalne hokejs B 3383 14.12.2022.
2457 Diāna Mazjāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1638 14.12.2022.
2458 Diāna Mazjāne florbols C 1639 14.12.2022.
2459 Ilze Merirande fitness (veselības sports) B 3376 14.12.2022.
2460 Edgars Braže fitness (atlētiskā vingrošana) B 3367 14.12.2022.
2461 Ieva Frīdenberga jātnieku sports C 1635 14.12.2022.
2462 Toms Tiļļa hokejs Sporta studiju students 01.10.2020.
2463 Renārs Undelis hokejs Sporta studiju students 01.10.2020.
2464 Dzintars Zvaigzne futbols C 1658 18.01.2023.
2465 Andrejs Gluščuks futbols B 3394 18.01.2023.
2466 Aleksandrs Jakovļevs peldēšana B 3398 18.01.2023.
2467 Grants Asrijancs futbols B 3387 18.01.2023.
2468 Jānis Zuntners futbols B 3412 18.01.2023.
2469 Gunta Pīķe fitness (veselības sports) B 3408 18.01.2023.
2470 Ivars Gailis futbols B 3393 18.01.2023.
2471 Jānis Goba futbols B 3395 18.01.2023.
2472 Igors Kičigins futbols B 3403 18.01.2023.
2473 Vasīlijs Fleišers bokss B 3392 18.01.2023.
2474 Ksenija Kostina fitness (atlētiskā vingrošana) B 3405 18.01.2023.
2475 Laura Hofmane fitness (veselības sports) B 3397 18.01.2023.
2476 Oļegs Kuzņecovs sporta dejas C 1649 18.01.2023.
2477 Sandris Stūris orientēšanās B 3410 18.01.2023.
2478 Ilze Jansone aerobika B 3400 18.01.2023.
2479 Ilze Jansone vieglatlētika B 3399 18.01.2023.
2480 Jānis Feldmanis fitness (veselības sports) B 3391 18.01.2023.
2481 Zeltīte Bankava florbols A 462 18.01.2023.
2482 Armands Bēcis riteņbraukšana B 3388 18.01.2023.
2483 Diāna Stupele vispusīgā fiziskā sagatavotība A 463 18.01.2023.
2484 Kristaps Kārkliņš fitness (veselības sports) B 3402 18.01.2023.
2485 Sintija Ozoliņa fitness (veselības sports) B 3407 18.01.2023.
2486 Ieva Strādniece fitness (atlētiskā vingrošana) B 3409 18.01.2023.
2487 Anatolijs Logačovs volejbols B 3406 18.01.2023.
2488 Egons Lācis vieglatlētika C 1651 18.01.2023.
2489 Inga Bogdanova fitness (atlētiskā vingrošana) B 3389 18.01.2023.
2490 Edijs Dolnieks teniss B 3390 18.01.2023.
2491 Kalvis Grāveris futbols B 3396 18.01.2023.
2492 Edgars Kaugurs basketbols B 3401 18.01.2023.
2493 Sergejs Kondrats futbols B 3404 18.01.2023.
2494 Lauma Vorotinska fitness (veselības sports) B 3411 18.01.2023.
2495 Lolita Ivuškāne sporta dejas C 1647 18.01.2023.
2496 Aleksandra Kurusova sporta dejas C 1648 18.01.2023.
2497 Vita Laicāne sporta dejas C 1650 18.01.2023.
2498 Jeļizaveta Manija sporta dejas C 1652 18.01.2023.
2499 Liene Nagle fitness (atlētiskā vingrošana) C 1654 18.01.2023.
2500 Laima Ozoliņa sporta dejas C 1655 18.01.2023.
2501 Viktorija Siļventoinena aerobika C 1656 18.01.2023.
2502 Iveta Zīle sporta dejas C 1657 18.01.2023.
2503 Aivars Vīnbergs basketbols A 464 18.01.2023.
2504 Armands Mežinskis riteņbraukšana C 1653 18.01.2023.
2505 Kristaps Aleksandrovs sporta dejas C 1646 18.01.2023.
2506 Evita Tomanoviča fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
2507 Anna Duševska fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
2508 Vladislavs Koniševs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
2509 Elita Einika fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
2510 Santa Admidiņa fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2511 Diāna Ancveriņa fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2512 Samanta Balode fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2513 Liene Bauska fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2514 Kitija Beitāne fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2515 Evita Bole fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2516 Toms Bondars fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2517 Aleksandra Brigadere fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2518 Sabīne Broša fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2519 Dina Dāvida fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2520 Kristaps Ence fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2521 Aleksejs Ērglis fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2522 Marija Garbule fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2523 Marta Jansona fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2524 Anastasija Jugina fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2525 Sintija Jukna fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2526 Mārtiņš Juzups fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2527 Ingus Kairis fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2528 Maira Kalniņa fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2529 Marita Kalniņa fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2530 Inese Kanneniece fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2531 Vladislavs Koniševs fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2532 Diāna Koževņikova fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2533 Tatjana Lucenko fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2534 Mārtiņš Mellakauls fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2535 Ritvars Melnis fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2536 Linda Otrupe fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2537 Dina Paegle fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2538 Dainis Petrausks fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2539 Aļina Piļenoka fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2540 Santa Pole fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2541 Adelīna Priedniece fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2542 Anete Kopštāla fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
2543 Anita Rezevska fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2544 Inārs Ritmanis fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2545 Annika Rozīte fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2546 Aleksejs Smolovs fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2547 Dita Sniedze fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2548 Judīte Stāvus fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2549 Ieva Strazde fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2550 Beate Streiķe fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2551 Signe Šidla fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2552 Ernests Šīmanis fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2553 Sandija Šteinberga-Dukure fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2554 Laura Vērdiņa fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2555 Elvita Vēze fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2556 Linda Vīksna fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2557 Sintija Gedovius fitness (veselības sports) Sporta studiju students 29.01.2023.
2558 Jurģis Zumbergs futbols Sporta studiju students 01.10.2020.
2559 Svetlana Rudmieze jātnieku sports Sporta studiju absolvents 08.02.2023.
2560 Kristaps Petrutis futbols B 3431 22.02.2023.
2561 Ivars Lācis handbols C 1672 22.02.2023.
2562 Kristaps Cīrulis sporta dejas C 1659 22.02.2023.
2563 Intars Vēberis vieglatlētika C 1680 22.02.2023.
2564 Lauris Svars volejbols C 1679 22.02.2023.
2565 Nils Jansons fitness (atlētiskā vingrošana) C 1667 22.02.2023.
2566 Nils Jansons skrituļslidošana C 1668 22.02.2023.
2567 Agris Kimbors riteņbraukšana B 3424 22.02.2023.
2568 Una Bērente Sporta studiju absolvents 22.02.2023.
2569 Dita Lapsiņa Sporta studiju absolvents 22.02.2023.
2570 Anastasija Pečkureva fitness (atlētiskā vingrošana) B 3430 22.02.2023.
2571 Tatjana Packuna Sporta studiju absolvents 22.02.2023.
2572 Aleksejs Bojarovs peldēšana Sporta studiju students 01.10.2020.
2573 Armands Vīksna futbols C 1682 22.02.2023.
2574 Baiba Gāga galda teniss B 3421 22.02.2023.
2575 Bruno Kaņepe sporta vingrošana B 3423 22.02.2023.
2576 Daina Moroza fitness (veselības sports) B 3429 22.02.2023.
2577 Diāna Leščika fitness (atlētiskā vingrošana) C 1673 22.02.2023.
2578 Dmitrijs Lapa grieķu-romiešu cīņa A 467 22.02.2023.
2579 Gundars Spriņģis basketbols C 1678 22.02.2023.
2580 Igors Vēzis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1681 22.02.2023.
2581 Inese Krūmiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1670 22.02.2023.
2582 Irina Zambžicka mākslas vingrošana B 3437 22.02.2023.
2583 Jeļena Gončara sporta dejas C 1663 22.02.2023.
2584 Kristīne Lipina vieglatlētika C 1674 22.02.2023.
2585 Edgars Judzis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1669 22.02.2023.
2586 Olga Kuzņecova sporta dejas C 1671 22.02.2023.
2587 Semjons Morošeks kikbokss C 1677 22.02.2023.
2588 Sergejs Kurmeļevs peldēšana A 466 22.02.2023.
2589 Sigita Veckalne lēkšana uz batuta B 3436 22.02.2023.
2590 Solveiga Ziediņa vieglatlētika B 3439 22.02.2023.
2591 Ivo Erdmanis vieglatlētika C 1661 22.02.2023.
2592 Staņislavs Kolomicevs futbols B 3425 22.02.2023.
2593 Uldis Balbeks riteņbraukšana BMX A 465 22.02.2023.
2594 Uldis Boitmanis basketbols B 3414 22.02.2023.
2595 Gundega Ulme nūjošana B 3435 22.02.2023.
2596 Vera Ivanova aerobika C 1665 22.02.2023.
2597 Juris Krastiņš basketbols B 3426 22.02.2023.
2598 Edmunds Vasiļjevs hokejs A 468 22.02.2023.
2599 Arīna Freimane teniss C 1662 22.02.2023.
2600 Juris Baldiņš handbols B 3413 22.02.2023.
2601 Anžela Brice biatlons B 3415 22.02.2023.
2602 Anžela Brice distanču slēpošana B 3416 22.02.2023.
2603 Ilze Cekule biatlons B 3417 22.02.2023.
2604 Ilze Cekule distanču slēpošana B 3418 22.02.2023.
2605 Sergejs Čapulis karatē B 3419 22.02.2023.
2606 Ģirts Gailums basketbols B 3420 22.02.2023.
2607 Aija Praulīte biatlons B 3432 22.02.2023.
2608 Aija Praulīte distanču slēpošana B 3433 22.02.2023.
2609 Kristīne Gerasimoviča aerobika B 3422 22.02.2023.
2610 Ieva Krūmiņa fitness (veselības sports) B 3427 22.02.2023.
2611 Artis Zālmanis florbols B 3438 22.02.2023.
2612 Normunds Zvejnieks futbols B 3440 22.02.2023.
2613 Agnese Grauduma fitness (atlētiskā vingrošana) C 1664 22.02.2023.
2614 Līga Jansone basketbols C 1666 22.02.2023.
2615 Irēna Medņikova karatē C 1675 22.02.2023.
2616 Elīna Mihailova teniss C 1676 22.02.2023.
2617 Jeļena Dobreņkaja peldēšana C 1660 22.02.2023.
2618 Žanneta Lonšankova aerobika B 3428 22.02.2023.
2619 Egija Šīmane basketbols B 3434 22.02.2023.
2620 Renāts Vabiščevičs Sporta studiju absolvents 23.02.2023.
2621 Valērija Savicka sporta vingrošana Sporta studiju students 01.10.2020.
2622 Svetlana Petrakova vieglatlētika B 3447 22.03.2023.
2623 Armands Zvirbulis brīvā cīņa A 471 22.03.2023.
2624 Maryia Voinava fitness (atlētiskā vingrošana) B 3452 22.03.2023.
2625 Adrija Andersone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1687 22.03.2023.
2626 Edgars Apinis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1689 22.03.2023.
2627 Mārtiņš Dobrovoļskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1696 22.03.2023.
2628 Alisa Miškovska daiļslidošana A 470 22.03.2023.
2629 Arita Gaitlazda-Kočura fitness (atlētiskā vingrošana) C 1704 22.03.2023.
2630 Alina Circene sporta vingrošana C 1694 22.03.2023.
2631 Rinalds Druka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1699 22.03.2023.
2632 Laimnesis Pauliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1727 22.03.2023.
2633 Imants Putniņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1730 22.03.2023.
2634 Inna Sinkeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1735 22.03.2023.
2635 Jānis Štrauss fitness (atlētiskā vingrošana) C 1737 22.03.2023.
2636 Ilze Keviša teniss B 3443 22.03.2023.
2637 Ieva Kalēja karatē C 1714 22.03.2023.
2638 Andris Skangalis florbols Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
2639 Aigars Ozolkāja fitness (atlētiskā vingrošana) C 1726 22.03.2023.
2640 Ainārs Plezers basketbols B 3449 22.03.2023.
2641 Aleksandrs Adijāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1683 22.03.2023.
2642 Andrejs Saveļjevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1733 22.03.2023.
2643 Artūrs Štālbergs basketbols B 3450 22.03.2023.
2644 Artūrs Zaremba basketbols B 3453 22.03.2023.
2645 Ašots Torosjans fitness (atlētiskā vingrošana) C 1739 22.03.2023.
2646 Baiba Frinde daiļslidošana C 1703 22.03.2023.
2647 Deniss Aksjonovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1684 22.03.2023.
2648 Ēriks Miļuns hokejs A 469 22.03.2023.
2649 Ēriks Ruzavins bokss C 1732 22.03.2023.
2650 Ēriks Upītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1741 22.03.2023.
2651 Gita Karlsone vieglatlētika C 1716 22.03.2023.
2652 Gunārs Reinholds burāšana C 1731 22.03.2023.
2653 Jānis Alkšbirze fitness (atlētiskā vingrošana) C 1685 22.03.2023.
2654 Jānis Doniņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1697 22.03.2023.
2655 Jānis Korde kalnu slēpošana B 3444 22.03.2023.
2656 Jānis Ulmkalns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1740 22.03.2023.
2657 Laila Siliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1734 22.03.2023.
2658 Liāna Lezdiņa alpīnisms C 1721 22.03.2023.
2659 Linda Ansone kāpšanas sports C 1688 22.03.2023.
2660 Marina Grigorjeva džiu-džitsu C 1708 22.03.2023.
2661 Monta Krišlauka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1719 22.03.2023.
2662 Tatjana Amoliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1686 22.03.2023.
2663 Vēsma Vārsberga aerobika B 3451 22.03.2023.
2664 Vita Zauere teniss C 1746 22.03.2023.
2665 Renārs Doršs kalnu slēpošana C 1698 22.03.2023.
2666 Jānis Vjaters fitness (atlētiskā vingrošana) C 1743 22.03.2023.
2667 Kalvis Zariņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1745 22.03.2023.
2668 Kaspars Kalnbērzs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1715 22.03.2023.
2669 Kristaps Vilcāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1742 22.03.2023.
2670 Māris Barovskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1691 22.03.2023.
2671 Mārtiņš Atiķis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1690 22.03.2023.
2672 Mihails Galuška peldēšana C 1706 22.03.2023.
2673 Mihails Galuška ūdenspolo C 1707 22.03.2023.
2674 Normunds Nazarovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1725 22.03.2023.
2675 Staņislavs Krikets aikido C 1718 22.03.2023.
2676 Vadims Galajevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1705 22.03.2023.
2677 Vitālijs Beļinskis karatē C 1693 22.03.2023.
2678 Gunārs Zandbergs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1744 22.03.2023.
2679 Jūlija Hotima fitness (atlētiskā vingrošana) C 1710 22.03.2023.
2680 Sergejs Juhno fitness (atlētiskā vingrošana) C 1713 22.03.2023.
2681 Roberts Grunte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1709 22.03.2023.
2682 Gundega Meļķe alpīnisms C 1723 22.03.2023.
2683 Sergejs Petrakovs vieglatlētika B 3448 22.03.2023.
2684 Dainis Pokšāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1729 22.03.2023.
2685 Edgars Erts triatlons C 1701 22.03.2023.
2686 Emīls Laganovskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1720 22.03.2023.
2687 Gunta Januma fitness (atlētiskā vingrošana) C 1712 22.03.2023.
2688 Marija Širjakova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1736 22.03.2023.
2689 Edīte Mežiniece volejbols C 1724 22.03.2023.
2690 Natālija Korotkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1717 22.03.2023.
2691 Ilze Aigare peldēšana C 1747 22.03.2023.
2692 Sergejs Fomenko karatē C 1702 22.03.2023.
2693 Kristīne Čekstere aerobika C 1695 22.03.2023.
2694 Andejs Brovenko daiļslidošana B 3442 22.03.2023.
2695 Sandra Meldere kalnu slēpošana B 3446 22.03.2023.
2696 Irita Kulmane volejbols B 3445 22.03.2023.
2697 Laura Telle-Freimane riteņbraukšana šosejā C 1738 22.03.2023.
2698 Jūlija Beļajeva aerobika C 1692 22.03.2023.
2699 Zane Ilenāne aerobika C 1711 22.03.2023.
2700 Kārlis Eberliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1700 22.03.2023.
2701 Jānis Līcītis basketbols C 1722 22.03.2023.
2702 Sandis Poga basketbols C 1728 22.03.2023.
2703 Aļona Ivolga aerobika C 1757 19.04.2023.
2704 Andrejs Marmizovs džiu-džitsu C 1765 19.04.2023.
2705 Einārs Jaunzems fitness (atlētiskā vingrošana) C 1758 19.04.2023.
2706 Vadims Geža frisbijs C 1751 19.04.2023.
2707 Andris Ulāns handbols B 3471 19.04.2023.
2708 Aivars Gaisiņš hokejs C 1750 19.04.2023.
2709 Arvis Iļjins SUP (stāvdēlis) C 1756 19.04.2023.
2710 Māris Pankoks vieglatlētika C 1768 19.04.2023.
2711 Aija Nikmane volejbols B 3463 19.04.2023.
2712 Agnese Ozolniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1767 19.04.2023.
2713 Agris Galvanovskis basketbols A 472 19.04.2023.
2714 Andris Jansons vieglatlētika B 3460 19.04.2023.
2715 Arina Gilyazova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1752 19.04.2023.
2716 Gundega Krīgere jātnieku sports C 1760 19.04.2023.
2717 Pauls Gureckis badmintons C 1755 19.04.2023.
2718 Linards Ramza fitness (atlētiskā vingrošana) C 1769 19.04.2023.
2719 Olga Timofejeva mākslas vingrošana B 3470 19.04.2023.
2720 Vilnis Zariņš vieglatlētika B 3473 19.04.2023.
2721 Andrejs Domaņins vieglatlētika B 3455 19.04.2023.
2722 Gunta Gasūna kalnu slēpošana B 3457 19.04.2023.
2723 Izolde Aņiskoviča karatē C 1748 19.04.2023.
2724 Jausma Rozenšteine vieglatlētika B 3467 19.04.2023.
2725 Laine Lubgane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1764 19.04.2023.
2726 Dzintars Ziediņš basketbols B 3474 19.04.2023.
2727 Irina Latve-Sļesarenoka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1762 19.04.2023.
2728 Juliāna Karelova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1759 19.04.2023.
2729 Ruslans Pjatņičenko džudo B 3465 19.04.2023.
2730 Ruslans Pjatņičenko karatē B 3466 19.04.2023.
2731 Artis Upenieks riteņbraukšana BMX B 3472 19.04.2023.
2732 Raimonds Grietēns loka šaušana C 1753 19.04.2023.
2733 Roberts Naglis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1766 19.04.2023.
2734 Linda Dulmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1749 19.04.2023.
2735 Inga Di Džovanni mākslas vingrošana B 3456 19.04.2023.
2736 Olga Ruberte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1770 19.04.2023.
2737 Gunārs Ruciņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1771 19.04.2023.
2738 Jekaterina Taraskina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1775 19.04.2023.
2739 Irīna Štūla-Pankoka vieglatlētika C 1774 19.04.2023.
2740 Agrita Rūsiņa aerobika C 1773 19.04.2023.
2741 Malda Ruņeniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1772 19.04.2023.
2742 Aigars Kotāns vispusīgā fiziskā sagatavotība A 473 19.04.2023.
2743 Irina Petrova brīvā cīņa A 474 19.04.2023.
2744 Kristīne Cera kalnu slēpošana B 3454 19.04.2023.
2745 Iveta Grunte-Dinsberga vieglatlētika B 3459 19.04.2023.
2746 Agnese Palameika vieglatlētika B 3464 19.04.2023.
2747 Andris Smočs vieglatlētika B 3468 19.04.2023.
2748 Ludmila Spurīte peldēšana B 3469 19.04.2023.
2749 Aleksandrs Gorskis u-šu C 1754 19.04.2023.
2750 Artūrs Krukovs golfs C 1761 19.04.2023.
2751 Edgars Lipsbergs hokejs C 1763 19.04.2023.
2752 Ulrika Auniņa Naumova fitness (atlētiskā vingrošana) B 3458 17.05.2023.
2753 Aivika Ulanova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1794 17.05.2023.
2754 Anete Spēlmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1792 17.05.2023.
2755 Marts Puniņš sporta dejas C 1789 17.05.2023.
2756 Mārtiņš Karlsons vieglatlētika C 1784 17.05.2023.
2757 Gunta Blūmiņa vieglatlētika B 3476 17.05.2023.
2758 Inguna Čākure orientēšanās A 475 17.05.2023.
2759 Jānis Rērihs grieķu-romiešu cīņa A 476 17.05.2023.
2760 Dainis Bernāts teniss B 3475 17.05.2023.
2761 Jeļena Getmane sporta vingrošana B 3477 17.05.2023.
2762 Aļona Krasnova aerobika B 3482 17.05.2023.
2763 Ina Kublačova teniss B 3483 17.05.2023.
2764 Vitālijs Mišins karatē B 3484 17.05.2023.
2765 Kristaps Močāns burāšana B 3485 17.05.2023.
2766 Iluta Pļaviņa aerobika B 3486 17.05.2023.
2767 Romāns Sidorovs futbols B 3487 17.05.2023.
2768 Inga Timofejeva mākslas vingrošana B 3488 17.05.2023.
2769 Darja Deņisova teniss C 1777 17.05.2023.
2770 Dina Endziņa jātnieku sports C 1779 17.05.2023.
2771 Irina Grigorjeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1782 17.05.2023.
2772 Elizabete Paula Stivriņa jātnieku sports C 1793 17.05.2023.
2773 Agita Krama volejbols B 3480 17.05.2023.
2774 Andrejs Babijs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1776 17.05.2023.
2775 Dainis Ābols florbols B 3461 17.05.2023.
2776 Irina Skleinova aerobika C 1791 17.05.2023.
2777 Naums Vorobeičiks grieķu-romiešu cīņa B 3490 17.05.2023.
2778 Māris Krams volejbols B 3481 17.05.2023.
2779 Agnese Grīnpūkala vieglatlētika B 3479 17.05.2023.
2780 Anda Eibele basketbols C 1778 17.05.2023.
2781 Darja Gorbača peldēšana C 1781 17.05.2023.
2782 Didzis Kalējs karatē C 1783 17.05.2023.
2783 Inga Kursīte jātnieku sports C 1785 17.05.2023.
2784 Kristīne Lipina aerobika C 1786 17.05.2023.
2785 Kirils Mitins futbols C 1787 17.05.2023.
2786 Jurģis Pučinsks futbols C 1788 17.05.2023.
2787 Oksana Sergejeva peldēšana C 1790 17.05.2023.
2788 Kaspars Židovs florbols B 3491 17.05.2023.
2789 Kārlis Evertovskis vieglatlētika C 1780 17.05.2023.
2790 Brigita Bergmane-Atteka orientēšanās B 3462 17.05.2023.
2791 Ingars Grēns vieglatlētika B 3478 17.05.2023.
2792 Valters Bergs nūjošana C 1796 14.06.2023.
2793 Gaļina Poļakova mākslas vingrošana C 1810 14.06.2023.
2794 Inita Ķiršakmene fitness (atlētiskā vingrošana) C 1803 14.06.2023.
2795 Egils Šteinerts fitness (atlētiskā vingrošana) C 1812 14.06.2023.
2796 Inga Beizaka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1795 14.06.2023.
2797 Armands Medveckis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1806 14.06.2023.
2798 Jeļena Pavlova-Ūzule fitness (atlētiskā vingrošana) C 1808 14.06.2023.
2799 Mārtiņš Līcis-Līcītis basketbols A 480 14.06.2023.
2800 Agris Grandovskis florbols A 477 14.06.2023.
2801 Normunds Grunckis florbols A 478 14.06.2023.
2802 Andrejs Ignatovičs hokejs A 479 14.06.2023.
2803 Svetlana Baltere daiļslidošana B 3492 14.06.2023.
2804 Monta Dišlere aerobika B 3495 14.06.2023.
2805 Monta Dišlere motosports B 3496 14.06.2023.
2806 Tatjana Hamzova paukošana B 3495 14.06.2023.
2807 Edgars Strēlis karatē B 3518 14.06.2023.
2808 Aldis Jaundžeikars volejbols B 3499 14.06.2023.
2809 Iveta Jumīte-Martinsone aerobika B 3500 14.06.2023.
2810 Anita Klapote vieglatlētika B 3501 14.06.2023.
2811 Sergejs Konoņenko brīvā cīņa B 3502 14.06.2023.
2812 Sergejs Konoņenko grieķu-romiešu cīņa B 3503 14.06.2023.
2813 Modris Krūze ziemeļu divcīņa B 3505 14.06.2023.
2814 Liene Libere volejbols B 3507 14.06.2023.
2815 Linda Morozova (Kušnirenko) basketbols B 3508 14.06.2023.
2816 Ksenija Orlova vieglatlētika B 3509 14.06.2023.
2817 Kristīne Papiņa orientēšanās B 3512 14.06.2023.
2818 Līga Pastore-Kviese aerobika B 3513 14.06.2023.
2819 Artjoms Petkuns grieķu-romiešu cīņa B 3514 14.06.2023.
2820 Larisa Razgale aerobika B 3516 14.06.2023.
2821 Jeļena Titova vieglatlētika B 3520 14.06.2023.
2822 Aivars Vērdiņš vieglatlētika B 0 14.06.2023.
2823 Jaroslavs Zoricovs futbols B 3522 14.06.2023.
2824 Vlada Kirilovska teniss C 1799 14.06.2023.
2825 Juris Ozols hokejs C 1807 14.06.2023.
2826 Santa Pole fitness (atlētiskā vingrošana) C 1809 14.06.2023.
2827 Jānis Simsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 1811 14.06.2023.
2828 Marija Lapaine aerobika C 1804 14.06.2023.
2829 Evita Jaunbauere airēšana B 3498 14.06.2023.
2830 Elāns Kloppe pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1800 14.06.2023.
2831 Līga Ozoliņa peldēšana B 3510 14.06.2023.
2832 Signe Birkenberga vieglatlētika C 1797 14.06.2023.
2833 Jevgēnijs Kokors fitness (atlētiskā vingrošana) C 1801 14.06.2023.
2834 Anatolijs Cehovskis volejbols B 3494 14.06.2023.
2835 Brigita Romanovska vieglatlētika B 3517 14.06.2023.
2836 Dmitry Levit sporta vingrošana C 1805 14.06.2023.
2837 Elīna Laura Huhka basketbols C 1798 14.06.2023.
2838 Guntis Bāliņš hokejs B 3493 14.06.2023.
2839 Leonīds Krasikovs u-šu B 3504 14.06.2023.
2840 Vadims Popovs džudo B 3515 14.06.2023.
2841 Vladimirs Vlasjuks džudo A 481 14.06.2023.
2842 Irina Kuzmina-Rimša teniss B 3506 14.06.2023.
2843 Kaspars Kuļikovs motosports C 1802 14.06.2023.
2844 Līva Štamere basketbols B 3519 14.06.2023.
2845 Niks Ozols futbols B 3511 14.06.2023.
2846 Alberts Blajs Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
2847 Diana Mickeviča Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
2848 Lelde Namiķe Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
2849 Darja Šahova Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
2850 Andris Zeltiņš Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
2851 Aleksandrs Jurkjans Sporta studiju absolvents 20.06.2023.
2852 Artūrs Kuzmenkovs Sporta studiju absolvents 20.06.2023.
2853 Anastasija Samsonova Sporta studiju absolvents 20.06.2023.
2854 Jānis Apsītis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2855 Dzintars Beikulis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2856 Kitija Belova fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2857 Linda Celmiņa smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2858 Marija Filipova fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2859 Gints Filipsons motosports Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2860 Rihards Frīdenbergs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2861 Rebeka Gabrāne fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2862 Kristīne Gaļamova fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2863 Emīls Roberts Glīzde karatē Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2864 Edgars Grinbergs handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2865 Roberts Grīnvalds basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2866 Jānis Grundbergs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2867 Līga Irmane Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2868 Mareks Janševskis Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2869 Natālija Januša mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2870 Vladimirs Cīmanis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2871 Tomijs Jēkabsons basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2872 Ieva Jurēvica vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2873 Mārtiņš Kanenieks basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2874 Lauris Karlušas vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2875 Jolanta Kaupe vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2876 Paula Kojaloviča fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2877 Rinalds Kokorevičs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2878 Līga Krūmiņa Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2879 Viktorija Kuprijanova mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2880 Jānis Labucs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2881 Jānis Laizāns fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2882 Ingmārs Lapčinskis florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2883 Laine Leite fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2884 Valērija Letunova fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2885 Zane Liepiņa teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2886 Aigars Ločmelis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2887 Andrejs Ļevskojs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2888 Jānis Melngailis basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2889 Konstantīns Mešalkins fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2890 Laine Niedra vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2891 Vita Oļeiņika mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2892 Jeļizaveta Osovija vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2893 Anastasija Packana fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2894 Aija Pētersone fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2895 Artūrs Pētersons basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2896 Pēteris Putniņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2897 Madara Zane Reināne fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2898 Liene Rotberga vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2899 Mārtinš Straume regbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2900 Diāna Rutks (Rutkis) fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2901 Kitija Seņkāne fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2902 Džeisons Smoļars džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2903 Signe Stepanova Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2904 Rēzija Stepka aerobika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2905 Veronika Stoļarova mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2906 Laura Svarinska jātnieku sports Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2907 Elīza Paula Taima fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2908 Sintija Tīruma fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2909 Viktors Valainis peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2910 Evelīna Traumane vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2911 Dagnis Troška florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2912 Anna Vasiļjeva fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2913 Ģirts Zaķis frisbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2914 Uldis Zariņš handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2915 Dace Ziemele Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2916 Krista Cīrule džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2917 Jorens Janišonis volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2918 Kristaps Kalnakārklis grieķu-romiešu cīņa Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2919 Krists Siņicins vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2920 Kristīne Dzene-Lekse teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2921 Daniels Fogelis kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2922 Zanda Zariņa - Rešetina vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2923 Klāvs Bošs florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2924 Elīna Vasiļevska mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2925 Dairis Adamaitis airēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2926 Aleksejs Pavlovs džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2927 Matīss Rožlapa basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2928 Mārcis Strīgelis basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2929 Artūrs Švūksts distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2930 Vladimirs Anackis bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2931 Edgars Ozoliņš bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2932 Laura Lapiņa distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2933 Mārtiņš Gūža basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2934 Vladislavs Vorons džiu-džitsu Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2935 Arvis Balodis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2936 Nauris Bērzups fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2937 Rūta Daračūne fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2938 Inga Stivriņa fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2939 Inguss Gailis florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2940 Krista Enģele futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2941 Matīss Gelažis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2942 Livars Lāns hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2943 Vladimirs Mamonovs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2944 Arturs Matvejevs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2945 Miķelis Rihards Pāvelsons hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2946 Andrejs Raudziņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2947 Vadims Romanovskis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2948 Veronika Īvāne jātnieku sports Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2949 Jānis Kurzemnieks karatē Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2950 Sindija Čīma ložu šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2951 Mihails Samoilovs pludmales volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2952 Kristaps Staņa regbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2953 Anna Kobiļanska sporta dejas Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2954 Jānis Freimanis taibokss (muaythai) Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2955 Arnolds Strenga vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2956 Elīna Timofejeva volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2957 Megija Vanaga volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2958 Sandris Šedis armvrestlings (roku cīņa) Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2959 Ervīns Smoļins riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2960 Tīfentāls Edgars Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
2961 Jevgenijs Koļcovs sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
2962 Nellija Kuplēna sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
2963 Inga Biļinska sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
2964 Ērika Gaigale sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
2965 Gvido Šalms sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
2966 Juris Špiguns sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
2967 Laila Dekmeijere-Trigubova hokejs Sporta studiju students 01.10.2020.
2968 Raivis Mizāns volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2969 Laima Kirtovska futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
2970 Kaspars Krievs kamanu suņu sports C 1830 19.07.2023.
2971 Aleksandrs Vasiļkovs šahs C 1853 19.07.2023.
2972 Aivars Solzemnieks vieglatlētika B 3545 19.07.2023.
2973 Zaiga Boguža vieglatlētika C 1815 19.07.2023.
2974 Gunta Helmane vieglatlētika C 1823 19.07.2023.
2975 Gunārs Lācis volejbols B 3534 19.07.2023.
2976 Guntis Augusts volejbols C 1813 19.07.2023.
2977 Madara Akmentiņa florbols B 3523 19.07.2023.
2978 Laura Buraka volejbols B 3526 19.07.2023.
2979 Vasilijs Giņko svarbumbu celšana B 3529 19.07.2023.
2980 Vasilijs Giņko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1820 19.07.2023.
2981 Vasilijs Giņko svarcelšana C 1821 19.07.2023.
2982 Raimonds Feldmanis basketbols B 3528 19.07.2023.
2983 Olga Borisova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1816 19.07.2023.
2984 Mykola Trubachov futbols 19.07.2023.
2985 Aivis Romanovskis futbols B 3541 19.07.2023.
2986 Angelīna Žukova mākslas vingrošana C 1857 19.07.2023.
2987 Dace Lorensa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1835 19.07.2023.
2988 Dace Segliņa-Grīnblate fitness (atlētiskā vingrošana) C 1841 19.07.2023.
2989 Dagnija Šķēle pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1848 19.07.2023.
2990 Egils Politers handbols B 3539 19.07.2023.
2991 Gita Zaķe modernā pieccīņa A 488 19.07.2023.
2992 Gita Zaķe jātnieku sports B 3548 19.07.2023.
2993 Gunārs Buls karatē C 1817 19.07.2023.
2994 Gvido Benefelds fitness (atlētiskā vingrošana) C 1814 19.07.2023.
2995 Irina Levit sporta vingrošana B 3535 19.07.2023.
2996 Jolanta Silicka vieglatlētika C 1844 19.07.2023.
2997 Jurijs Masaļskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1836 19.07.2023.
2998 Ronalds Liepa džiu-džitsu C 1833 19.07.2023.
2999 Dmitrijs Spaskovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1847 19.07.2023.
3000 Kitija Kauliņa daiļslidošana C 1827 19.07.2023.
3001 Ivars Caune futbols B 3527 19.07.2023.
3002 Viktorija Seļivanova mākslas vingrošana C 1842 19.07.2023.
3003 Gaļina Broka peldēšana A 484 19.07.2023.
3004 Krista Kliesmete jātnieku sports C 1828 19.07.2023.
3005 Laura Ivanova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1825 19.07.2023.
3006 Liene Feldmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1819 19.07.2023.
3007 Nataļja Optimistova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1839 19.07.2023.
3008 Rudīte Skroderēna fitness (veselības sports) B 3544 19.07.2023.
3009 Nataļja Žuka sporta aerobika C 1856 19.07.2023.
3010 Pēteris Vinogradovs teniss C 1855 19.07.2023.
3011 Viktors Haruns airēšana B 3530 19.07.2023.
3012 Viktors Haruns smaiļošana un kanoe B 3531 19.07.2023.
3013 Vladislavs Kučiks sporta vingrošana B 3533 19.07.2023.
3014 Toms Nuķis vieglatlētika C 1838 19.07.2023.
3015 Anatolijs Maksimenko futbols B 3536 19.07.2023.
3016 Kaspars Dumpis kamaniņu sports A 485 19.07.2023.
3017 Marina Mirošņikova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1837 19.07.2023.
3018 Dainis Juzups džudo B 3532 19.07.2023.
3019 Leonīds Beresņevs hokejs A 482 19.07.2023.
3020 Didzis Verbickis MMA (jauktā cīņa) C 1854 19.07.2023.
3021 Iveta Holcmane orientēšanās A 486 19.07.2023.
3022 Mareks Raihs futbols C 1840 19.07.2023.
3023 Mārtiņš Krūms florbols A 487 19.07.2023.
3024 Sarmīte Belte volejbols B 3524 19.07.2023.
3025 Inārs Bīrmanis snovbords B 3525 19.07.2023.
3026 Juris Silovs petanks C 1846 19.07.2023.
3027 Vladimirs Timošenko smaiļošana un kanoe B 3547 19.07.2023.
3028 Madara Meldere kalnu slēpošana B 3537 19.07.2023.
3029 Gita Orste florbols B 3538 19.07.2023.
3030 Diāna Timermane peldēšana C 1851 19.07.2023.
3031 Andrejs Goloborodko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1822 19.07.2023.
3032 Guntis Pujāts hokejs B 3540 19.07.2023.
3033 Santa Roze volejbols B 3542 19.07.2023.
3034 Aleksandrs Lahtionovs nūjošana C 1832 19.07.2023.
3035 Edgars Kļaviņš vieglatlētika C 1829 19.07.2023.
3036 Jānis Lībietis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1834 19.07.2023.
3037 Normunds Siliņš vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3543 19.07.2023.
3038 Normunds Siliņš vieglatlētika C 1845 19.07.2023.
3039 Raivis Šplīts volejbols C 1849 19.07.2023.
3040 Kaspars Iesaliņš basketbols C 1824 19.07.2023.
3041 Rihards Krūze džiu-džitsu C 1831 19.07.2023.
3042 Vitālijs Šults džudo B 3546 19.07.2023.
3043 Kārlis Eiduks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1818 19.07.2023.
3044 Margarita Judina galda teniss C 1826 19.07.2023.
3045 Jekaterina Serebreņņikova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1843 19.07.2023.
3046 Gints Bērtulis florbols A 483 19.07.2023.
3047 Daniils Turkovs futbols C 1852 19.07.2023.
3048 Roberts Tiļuks golfs C 1850 19.07.2023.
3049 Juris Kaņepe futbols B 3557 16.08.2023.
3050 Daņils Kozlovs teniss B 3558 16.08.2023.
3051 Tatjana Lipska-Duklava peldēšana B 3563 16.08.2023.
3052 Aleksandrs Štekeļs futbols B 3570 16.08.2023.
3053 Maksims Guščiks bokss C 1871 16.08.2023.
3054 Maksims Guščiks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1872 16.08.2023.
3055 Ulvis Grīnvalds fitness (atlētiskā vingrošana) C 1870 16.08.2023.
3056 Elvīra Juhņēviča vieglatlētika C 1873 16.08.2023.
3057 Uldis Ķierpe hokejs C 1881 16.08.2023.
3058 Mareks Maļinovskis riteņbraukšana šosejā C 1884 16.08.2023.
3059 Inese Nagle vieglatlētika C 1887 16.08.2023.
3060 Alvis Stankēvičs vispusīgā fiziskā sagatavotība C 1895 16.08.2023.
3061 Česlavs Mateikovičs basketbols B 3566 16.08.2023.
3062 Kaspars Cipruss basketbols C 1862 16.08.2023.
3063 Katerīna Šepele daiļslidošana C 1898 16.08.2023.
3064 Aleksejs Trapezņikovs džiu-džitsu C 1903 16.08.2023.
3065 Rihards Krūze fitness (atlētiskā vingrošana) C 1880 16.08.2023.
3066 Madara Mazvērsīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1885 16.08.2023.
3067 Kristina Šigabutdinova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1899 16.08.2023.
3068 Rudīte Truce fitness (atlētiskā vingrošana) C 1904 16.08.2023.
3069 Mārcis Bormanis futbols B 3550 16.08.2023.
3070 Maksims Rafaļskis futbols C 1889 16.08.2023.
3071 Antons Smurovs futbols C 1894 16.08.2023.
3072 Sergejs Tīdenbergs futbols C 1901 16.08.2023.
3073 Māris Ķuda galda teniss C 1882 16.08.2023.
3074 Gunta Baumane jātnieku sports C 1859 16.08.2023.
3075 Lūcija Kalniņa jātnieku sports C 1875 16.08.2023.
3076 Ellada Kazašvili jātnieku sports C 1877 16.08.2023.
3077 Tamāra Samuševa jātnieku sports C 1890 16.08.2023.
3078 Edgars Skrīvers karatē C 1893 16.08.2023.
3079 Dženeta Krūmiņliepa nūjošana C 1879 16.08.2023.
3080 Žanna Cvečkovska peldēšana B 3551 16.08.2023.
3081 Gints Grinbergs riteņbraukšana MTB C 1869 16.08.2023.
3082 Gunita Pačkajeva volejbols B 3567 16.08.2023.
3083 Artis Caics volejbols C 1861 16.08.2023.
3084 Agnese Gedrovica peldēšana B 3555 16.08.2023.
3085 Agnese Ulanova vieglatlētika C 1905 16.08.2023.
3086 Arturs Kupčiuns futbols B 3560 16.08.2023.
3087 Deniss Bezuščonoks futbols C 1860 16.08.2023.
3088 Dmitrijs Miļkevičs vieglatlētika C 1886 16.08.2023.
3089 Raitis Dzelme basketbols C 1867 16.08.2023.
3090 Dzidra Dulpiņa volejbols B 3554 16.08.2023.
3091 Jēkabs Rēdlihs hokejs B 3568 16.08.2023.
3092 Elīna Balode fitness (atlētiskā vingrošana) C 1858 16.08.2023.
3093 Guntra Stocka florbols C 1896 16.08.2023.
3094 Ģirts Ločmelis vieglatlētika B 3564 16.08.2023.
3095 Laimonis Daugavietis vieglatlētika B 3552 16.08.2023.
3096 Laimonis Daugavietis triatlons B 3553 16.08.2023.
3097 Ilze Tomiņa-Stare fitness (atlētiskā vingrošana) C 1902 16.08.2023.
3098 Edgars Silovs petanks C 1891 16.08.2023.
3099 Jānis Aģis basketbols B 3549 16.08.2023.
3100 Jevgenijs Skrastiņš svarcelšana C 1892 16.08.2023.
3101 Jurijs Panteļejevs teniss C 1888 16.08.2023.
3102 Juris Dreimanis burāšana C 1865 16.08.2023.
3103 Karīna Fedotova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1868 16.08.2023.
3104 Austra Kārkle fitness (atlētiskā vingrošana) C 1878 16.08.2023.
3105 Kristaps Supe paukošana C 1897 16.08.2023.
3106 Laila Kalniņa ložu šaušana C 1874 16.08.2023.
3107 Līga Rimševica basketbols B 3569 16.08.2023.
3108 Maija Zēmele-Bauere florbols B 3572 16.08.2023.
3109 Marika Zavadska mākslas vingrošana C 1907 16.08.2023.
3110 Ilmārs Saulgriezis vieglatlētika A 492 16.08.2023.
3111 Sandra Krūma vieglatlētika B 3559 16.08.2023.
3112 Sigeta Kviese volejbols B 3561 16.08.2023.
3113 Sigeta Kviese badmintons B 3562 16.08.2023.
3114 Agate Tautiete fitness (atlētiskā vingrošana) C 1900 16.08.2023.
3115 Lita Dzelme vieglatlētika C 1866 16.08.2023.
3116 Miks Vilkaplāters futbols C 1906 16.08.2023.
3117 Andrejs Vasiļjevs brīvā cīņa B 3571 16.08.2023.
3118 Raivis Maķevics vieglatlētika B 3565 16.08.2023.
3119 Līga Alilujeva basketbols A 489 16.08.2023.
3120 Ģirts Ankipāns hokejs A 490 16.08.2023.
3121 Valters Dišlers fitness (atlētiskā vingrošana) C 1863 16.08.2023.
3122 Valters Dišlers motosports C 1864 16.08.2023.
3123 Georgijs Kalugins MMA (jauktā cīņa) C 1876 16.08.2023.
3124 Uvis Helmanis basketbols B 3556 16.08.2023.
3125 Gunta Rotšteina airēšana A 491 17.08.2023.
3126 Vladimirs Laškets džudo C 1883 16.08.2023.
3127 Deniss Kozlovs futbols Sporta studiju students 01.10.2020.
3128 Valerijs Afanasjevs futbols Sporta studiju students 01.10.2020.
3129 Līga Valdmane orientēšanās Sporta studiju students 01.10.2020.
3130 Aiva Aišpure vieglatlētika B 3573 20.09.2023.
3131 Marita Ārente vieglatlētika A 493 20.09.2023.
3132 Andrejs Dorošenko modernā pieccīņa A 495 20.09.2023.
3133 Daiga Jansone basketbols A 496 20.09.2023.
3134 Ziedonis Jansons basketbols A 497 20.09.2023.
3135 Aleksandrs Timoškevičs smaiļošana un kanoe A 500 20.09.2023.
3136 Sallija Arhipova peldēšana B 3574 20.09.2023.
3137 Inga Ikauniece volejbols B 3580 20.09.2023.
3138 Ilze Jansone peldēšana B 3581 20.09.2023.
3139 Arnis Šauriņš karatē A 499 20.09.2023.
3140 Dainis Ļeļevs basketbols B 3584 20.09.2023.
3141 Inguna Minusa volejbols B 3587 20.09.2023.
3142 Sigita Roziņa volejbols B 3592 20.09.2023.
3143 Anita Siliņa vieglatlētika B 3594 20.09.2023.
3144 Igors Stepanovs futbols B 3599 20.09.2023.
3145 Jānis Svitiņš hokejs B 3601 20.09.2023.
3146 Māris Šekavs basketbols B 3602 20.09.2023.
3147 Jurijs Ševļakovs futbols B 3603 20.09.2023.
3148 Anita Koziča vieglatlētika B 3582 20.09.2023.
3149 Viktors Valainis fitness (atlētiskā vingrošana) B 3605 20.09.2023.
3150 Jānis Zicāns pauerliftings (spēka trīscīņa) B 3610 20.09.2023.
3151 Inga Capare fitness (atlētiskā vingrošana) C 1912 20.09.2023.
3152 Dmitrijs Šappo fitness (atlētiskā vingrošana) C 1930 20.09.2023.
3153 Anna Visocka aerobika C 1932 20.09.2023.
3154 Vilnis Klucis vieglatlētika C 1923 20.09.2023.
3155 Kristofers Justs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1919 20.09.2023.
3156 Anna Kačāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1920 20.09.2023.
3157 Katrīna Lipsberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 1925 20.09.2023.
3158 Kristīna Raimere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1929 20.09.2023.
3159 Sergejs Podoļako futbols B 3588 20.09.2023.
3160 Jurijs Sokolovs futbols B 3595 20.09.2023.
3161 Raimonds Apse futbols C 1908 20.09.2023.
3162 Gļebs Bodrovs futbols C 1911 20.09.2023.
3163 Antra Vīnerte galda teniss B 3609 20.09.2023.
3164 Laima Lībere jātnieku sports C 1926 20.09.2023.
3165 Karina Shushkevich mākslas vingrošana B 3593 20.09.2023.
3166 Guna Krasovska karatē C 1924 20.09.2023.
3167 Juris Kiriks novuss C 1922 20.09.2023.
3168 Sanda Biteriņa peldēšana B 3575 20.09.2023.
3169 Baiba Medne peldēšana B 3585 20.09.2023.
3170 Dace Miķelsone peldēšana B 3586 20.09.2023.
3171 Māris Viļkins peldēšana B 3608 20.09.2023.
3172 Elīna Šmēdiņa peldēšana C 1931 20.09.2023.
3173 Bruno Deivids Bergmanis riteņbraukšana BMX C 1910 20.09.2023.
3174 Diāna Kampara bridžs C 1921 20.09.2023.
3175 Elīna Zaika mākslas vingrošana Sporta studiju students 01.10.2020.
3176 Agris Sprincis vieglatlētika B 3598 20.09.2023.
3177 Anita Veide peldēšana B 3606 20.09.2023.
3178 Anna Dubova šahs C 1914 20.09.2023.
3179 Andris Sosnars handbols B 3597 20.09.2023.
3180 Gunārs Dalibo handbols B 3578 20.09.2023.
3181 Guntars Markss vieglatlētika A 498 20.09.2023.
3182 Imants Puhovs alpīnisms B 3589 20.09.2023.
3183 Imants Puhovs kāpšanas sports B 3590 20.09.2023.
3184 Imants Puhovs peldēšana B 3591 20.09.2023.
3185 Igors Ponomarenko karatē C 1928 20.09.2023.
3186 Kaspars Strapcāns basketbols B 3600 20.09.2023.
3187 Kristaps Vaģelis peldēšana B 3604 20.09.2023.
3188 Kristīne Bogdanova mākslas vingrošana B 3576 20.09.2023.
3189 Leonīds Geraščenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1918 20.09.2023.
3190 Nadežda Ņekrasova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1927 20.09.2023.
3191 Nauris Sokolovskis volejbols B 3596 20.09.2023.
3192 Oskars Brauhbārs džudo B 3577 20.09.2023.
3193 Oskars Zvejnieks karatē C 1933 20.09.2023.
3194 Pāvels Vilcāns peldēšana B 3607 20.09.2023.
3195 Rolands Bergholcs galda teniss C 1909 20.09.2023.
3196 Uldis Dzirkalis raketlons C 1916 20.09.2023.
3197 Uldis Dzirkalis galda teniss C 1917 20.09.2023.
3198 Daiga Liepiņa mākslas vingrošana B 3583 20.09.2023.
3199 Jūlija Gorņika peldēšana B 3579 20.09.2023.
3200 Kaspars Dzintars futbols C 1915 20.09.2023.
3201 Mārtiņš Dombrovskis basketbols C 1913 20.09.2023.
3202 Aleksandra Ribakova peldēšana Sporta studiju students 01.10.2020.
3203 Vadims Vabiščevičs hokejs Sporta studiju students 01.10.2020.
3204 Artis Izotovs basketbols Sporta studiju students 01.10.2020.
3205 Valdis Vizulis futbols Sporta studiju students 01.10.2020.
3206 Marita Lesiņa vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2020.
3207 Ainārs Rundzāns svarcelšana Sporta studiju students 01.10.2020.
3208 Mārtiņš Milbergs basketbols Sporta studiju students 01.10.2020.
3209 Vladimirs Pupels airēšana B 3634 25.10.2023.
3210 Vladimirs Smirnovs brīvā cīņa C 1948 25.10.2023.
3211 Vladislavs Žukovs grieķu-romiešu cīņa B 3644 25.10.2023.
3212 Viacheslav Ternovskii ūdenspolo B 3639 25.10.2023.
3213 Tatjana Donāne vieglatlētika B 3616 25.10.2023.
3214 Artis Barons smaiļošana un kanoe B 3612 25.10.2023.
3215 Andrejs Maslovs kaujas sambo B 3623 25.10.2023.
3216 Vera Antone lēkšana uz batuta A 501 25.10.2023.
3217 Ilmārs Bricis biatlons A 502 25.10.2023.
3218 Sergejs Kursītis brīvā cīņa A