Sporta speciālisti

Nr. Speciālista vārds, uzvārds Sporta veids Kategorija Sertifikāta Nr. Datums līdz
1 Linda Tokareva-Kušnere vieglatlētika B 4175 17.09.2025.
2 Katie Marie Leatherwood vispusīgā fiziskā sagatavotība 17.10.2024.
3 Gints Feldmanis Sporta studiju absolvents 08.02.2023.
4 Ingus Siliņš peldēšana Sporta studiju absolvents 08.02.2023.
5 Vitālijs Volkovs svarcelšana Sporta studiju absolvents 08.02.2023.
6 Jānis Jaunzems Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
7 Jana Krasovska Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
8 Jevgeņija Goršalatova ložu šaušana Sporta studiju students 01.10.2021.
9 Mārtiņš Veģeris futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
10 Rolands Plēsnieks Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
11 Kristaps Ābeltiņš Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
12 Kristaps Bērziņš Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
13 Ketlina Kalpmane Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
14 Edgars Ločmelis Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
15 Nauris Vilciņš Sporta studiju absolvents 26.06.2021.
16 Egita Barovska Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
17 Agneta Segliņa Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
18 Ieva Berga Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
19 Kārlis Dovgvillo Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
20 Eva Jakubenoka Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
21 Linda Jēgere Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
22 Evija Jurberga Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
23 Kristīne Kaltiniece Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
24 Edijs Kalvenieks Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
25 Sintija Kļaviņa Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
26 Mārcis Ķergalvis Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
27 Niks Lagzdiņš Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
28 Kristīne Manteniece Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
29 Arnolds Pūpols Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
30 Agnija Tiltniece Sporta studiju absolvents 01.07.2021.
31 Laura Skujiņa brīvā cīņa B 2897 14.07.2021.
32 Jānis Sudārs volejbols B 2900 14.07.2021.
33 Irēna Vītola vieglatlētika B 2905 14.07.2021.
34 Sandris Stūris distanču slēpošana B 2899 14.07.2021.
35 Aigars Matisons vieglatlētika C 1141 14.07.2021.
36 Gustavs Gailītis skeitbords C 1131 14.07.2021.
37 Kaspars Vītols fitness (atlētiskā vingrošana) C 1153 14.07.2021.
38 Ivans Dmitrijevs hokejs B 2875 14.07.2021.
39 Marina Mazure džudo B 2891 14.07.2021.
40 Juliana Alandarenko mākslas vingrošana C 1123 14.07.2021.
41 Andrejs Odinokovs volejbols B 2893 14.07.2021.
42 Aldis Āboliņš hokejs C 1125 14.07.2021.
43 Gundega Vaščenko basketbols B 2904 14.07.2021.
44 Viktorija Bočenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1126 14.07.2021.
45 Guntis Malējs džudo B 2889 14.07.2021.
46 Indulis Matīss vieglatlētika B 2890 14.07.2021.
47 Jūlija Jermolajeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1135 14.07.2021.
48 Jānis Rimbenieks basketbols A 366 14.07.2021.
49 Jānis Vītols basketbols A 368 14.07.2021.
50 Pēteris Lagzdiņš basketbols A 361 14.07.2021.
51 Dace Sirsniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1148 14.07.2021.
52 Santa Lorence vieglatlētika B 2887 14.07.2021.
53 Sergejs Bobkovs smaiļošana un kanoe A 359 14.07.2021.
54 Artūrs Šternbergs futbols C 1152 14.07.2021.
55 Valērijs Minalta futbols B 2892 14.07.2021.
56 Viktors Krūmiņš šahs B 2885 14.07.2021.
57 Diāna Hakova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1134 14.07.2021.
58 Ilmārs Boris futbols C 1127 14.07.2021.
59 Zanda Zariņa - Rešetina fitness (veselības sports) B 2906 14.07.2021.
60 Jānis Pētersons fitness (atlētiskā vingrošana) C 1145 14.07.2021.
61 Jūlija Golubova aerobika C 1132 14.07.2021.
62 Klāvs Manfelds fitness (atlētiskā vingrošana) C 1138 14.07.2021.
63 Laura Frančenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1130 14.07.2021.
64 Ieva Martina Pakalna fitness (atlētiskā vingrošana) C 1144 14.07.2021.
65 Modris Rutks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1147 14.07.2021.
66 Nataļja Žmucka daiļslidošana B 2907 14.07.2021.
67 Sintija Melne vieglatlētika C 1143 14.07.2021.
68 Vija Požarnova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1146 14.07.2021.
69 Ģirts Spura fitness (atlētiskā vingrošana) C 1149 14.07.2021.
70 Broņislavs Butāns basketbols A 360 14.07.2021.
71 Jurijs Mihailovs grieķu-romiešu un brīvā cīņa A 364 14.07.2021.
72 Andris Pīlups florbols A 365 14.07.2021.
73 Andrejs Trubeckojs grieķu-romiešu un brīvā cīņa A 367 14.07.2021.
74 Alla Fomenko aerobika ūdenī B 2878 14.07.2021.
75 Lelde Laure smaiļošana un kanoe A 363 14.07.2021.
76 Ignats Cipruss vieglatlētika B 2872 14.07.2021.
77 Sergejs Vasjkovs džudo B 2903 14.07.2021.
78 Inals Doguzovs handbols B 2876 14.07.2021.
79 Andris Eģītis handbols B 2877 14.07.2021.
80 Kims Usačevs džudo B 2902 14.07.2021.
81 Pēteris Stripkāns vieglatlētika B 2898 14.07.2021.
82 Natālija Demčenko peldēšana B 2874 14.07.2021.
83 Diāna Gosteva peldēšana B 2879 14.07.2021.
84 Andrejs Gross vieglatlētika B 2880 14.07.2021.
85 Broņislavs Hadaņonoks basketbols B 2881 14.07.2021.
86 Lana Jēkabsone vieglatlētika B 2882 14.07.2021.
87 Alda Juškēvica basketbols B 2883 14.07.2021.
88 Marija Ovčaruka paukošana B 2894 14.07.2021.
89 Karīna Šarkova sporta vingrošana C 1187 18.08.2021.
90 Roberts Treimanis riteņbraukšana BMX C 1188 18.08.2021.
91 Vjačeslavs Goļinskis vieglatlētika A 369 18.08.2021.
92 Ģirts Mārtiņsons volejbols B 2922 18.08.2021.
93 Pēteris Imšs florbols A 370 18.08.2021.
94 Laila Nagle vieglatlētika A 371 18.08.2021.
95 Rasma Turka vieglatlētika A 373 18.08.2021.
96 Svetlana Cepurīte volejbols B 2909 18.08.2021.
97 Aleksandra Čuprika fitness (atlētiskā vingrošana) B 2911 18.08.2021.
98 Mudīte Gerke vieglatlētika B 2914 18.08.2021.
99 Guna Horelika basketbols B 2915 18.08.2021.
100 Imants Legzda hokejs B 2918 18.08.2021.
101 Aivars Liniņš volejbols B 2919 18.08.2021.
102 Normunds Lūsis volejbols B 2920 18.08.2021.
103 Daila Mankusa vieglatlētika B 2921 18.08.2021.
104 Māris Meiers handbols B 2923 18.08.2021.
105 Aivars Naglis brīvā cīņa B 2925 18.08.2021.
106 Gita Ozola vieglatlētika B 2926 18.08.2021.
107 Mihails Poļakovs futbols B 2927 18.08.2021.
108 Maija Pūpola vieglatlētika B 2928 18.08.2021.
109 Aivars Rolmanis vieglatlētika B 2929 18.08.2021.
110 Solvita Kaļva (Ļeļeva) aerobika B 2916 18.08.2021.
111 Mārīte Sakārne volejbols B 2930 18.08.2021.
112 Ineta Sprancmane volejbols B 2932 18.08.2021.
113 Anžela Ivaņina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1166 18.08.2021.
114 Jānis Zicāns galda teniss B 2942 18.08.2021.
115 Gints Stiere volejbols B 2933 18.08.2021.
116 Elvijs Švēde basketbols B 2934 18.08.2021.
117 Dzintars Tonnis basketbols B 2936 18.08.2021.
118 Inguna Valdmane volejbols B 2938 18.08.2021.
119 Jānis Valeiko handbols B 2939 18.08.2021.
120 Jūlija Vansoviča paukošana B 2940 18.08.2021.
121 Mārtiņš Zvilna teniss B 2944 18.08.2021.
122 Armands Broks peldēšana C 1159 18.08.2021.
123 Evita Daugule vieglatlētika B 2908 18.08.2021.
124 Anastasija Smoļakova orientēšanās C 1184 18.08.2021.
125 Elīna Vasiļevska mākslas vingrošana C 1190 18.08.2021.
126 Edgars Žaltkovskis hokejs B 2945 18.08.2021.
127 Flēra Pētersone aerobika C 1176 18.08.2021.
128 Gatis Samučonoks futbols C 1180 18.08.2021.
129 Guntis Buks volejbols C 1160 18.08.2021.
130 Inta Mežgaile volejbols B 2924 18.08.2021.
131 Kaspars Tiltiņš futbols B 2935 18.08.2021.
132 Kristīne Čerņikova aerobika C 1161 18.08.2021.
133 Krišjānis Almanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1154 18.08.2021.
134 Maija Meijere aerobika C 1174 18.08.2021.
135 Mārcis Obrumans volejbols A 372 18.08.2021.
136 Regīna Beināre aerobika C 1155 18.08.2021.
137 Santa Nīmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1175 18.08.2021.
138 Liene Knope fitness (atlētiskā vingrošana) C 1170 18.08.2021.
139 Ilze Upeniece basketbols B 2936 18.08.2021.
140 Ainārs Zankovskis volejbols B 2941 18.08.2021.
141 Edvards Žodziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1192 18.08.2021.
142 Elza Sebre aerobika C 1182 18.08.2021.
143 Iļja Žiļinskis bokss B 2946 18.08.2021.
144 Rūta Ližbovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1173 18.08.2021.
145 Vladislavs Trofimovs teniss C 1189 18.08.2021.
146 Rudīte Kronlaka volejbols B 2917 18.08.2021.
147 Oļegs Kartuzovs galda teniss C 1169 18.08.2021.
148 Ričards Strazdiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1185 18.08.2021.
149 Olga Fjodorova vieglatlētika B 2912 18.08.2021.
150 Kristiana Jansone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1167 18.08.2021.
151 Maija Briška jātnieku sports C 1158 18.08.2021.
152 Elvijs Dzenītis futbols C 1162 18.08.2021.
153 Signe Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1157 18.08.2021.
154 Edgars Kaļva karatē C 1168 18.08.2021.
155 Armands Freimanis ložu šaušana B 2913 18.08.2021.
156 Gatis Krauklis burāšana C 1171 18.08.2021.
157 Deivis Pilacs futbols C 1177 18.08.2021.
158 Madara Pilsētniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1178 18.08.2021.
159 Guna Rudzīte riteņbraukšana C 1179 18.08.2021.
160 Artūrs Sārtaputns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1181 18.08.2021.
161 Ņikita Getmans sporta vingrošana C 1164 18.08.2021.
162 Juris Šalajevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1186 18.08.2021.
163 Ilze Zujeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1191 18.08.2021.
164 Tatjana Beļajeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1156 18.08.2021.
165 Aleksejs Sergejevs jātnieku sports C 1183 18.08.2021.
166 Jūlija Homenko aerobika C 1165 18.08.2021.
167 Agrita Atgāze aerobika C 1193 15.09.2021.
168 Mārtiņš Rugājs basketbols C 1214 15.09.2021.
169 Ivars Urbāns džiu-džitsu C 1220 15.09.2021.
170 Aldis Brauers fitness (atlētiskā vingrošana) B 2950 15.09.2021.
171 Klinta Āboliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1194 15.09.2021.
172 Linda Kurpniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1206 15.09.2021.
173 Madara Meiere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1211 15.09.2021.
174 Baiba Ruča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1213 15.09.2021.
175 Anna Anaņina paukošana A 374 15.09.2021.
176 Vadims Dehtevičs hokejs C 1199 15.09.2021.
177 Andrejs Andrijanovs brīvā cīņa A 375 15.09.2021.
178 Aija Rutka jātnieku sports C 1215 15.09.2021.
179 Jānis Pavītols kendo B 2978 15.09.2021.
180 Sandra Bremze airēšana A 376 15.09.2021.
181 Jānis Dainis florbols A 377 15.09.2021.
182 Milena Zavidnaja peldēšana C 1223 15.09.2021.
183 Ilze Līviņa teniss B 2970 15.09.2021.
184 Raivis Melgailis vieglatlētika C 1212 15.09.2021.
185 Vaclavs Jažēvičs džudo A 379 15.09.2021.
186 Vaclavs Jažēvičs sambo A 380 15.09.2021.
187 Alvils Kaufmanis basketbols A 382 15.09.2021.
188 Edvīns Krūms vieglatlētika A 383 15.09.2021.
189 Jūlija Visocka mākslas vingrošana B 2999 15.09.2021.
190 Valdis Kupčs paukošana A 384 15.09.2021.
191 Vladimirs Ševkovs džudo A 389 15.09.2021.
192 Vladimirs Ševkovs sambo A 390 15.09.2021.
193 Agris Ķirsis vieglatlētika A 385 15.09.2021.
194 Andrejs Maslovs MMA (jauktā cīņa) C 1210 15.09.2021.
195 Viktors Livdāns grieķu-romiešu un brīvā cīņa A 386 15.09.2021.
196 Aleksejs Fatičevs bokss B 2954 15.09.2021.
197 Ingrīda Brauna-Lūkina daiļslidošana B 2951 15.09.2021.
198 Ingūna Markūne basketbols A 387 15.09.2021.
199 Aleksejs Petrovs futbols B 2979 15.09.2021.
200 Anita Mikāle basketbols A 388 15.09.2021.
201 Dainis Zvirbulis ložu šaušana C 1224 15.09.2021.
202 Deniss Tokarevs taekvondo C 1219 15.09.2021.
203 Edgars Šļakota fitness (atlētiskā vingrošana) C 1218 15.09.2021.
204 Gundega Immere aerobika B 2958 15.09.2021.
205 Mudīte Zandere basketbols A 392 15.09.2021.
206 Indra Benjava volejbols B 2948 15.09.2021.
207 Inese Dembovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1200 15.09.2021.
208 Ints Vancāns florbols A 391 15.09.2021.
209 Ivars Jēkabsons florbols A 381 15.09.2021.
210 Dmitrijs Kohans futbols B 2967 15.09.2021.
211 Līva Veicena fitness (atlētiskā vingrošana) C 1221 15.09.2021.
212 Daiga Žvirble basketbols A 394 15.09.2021.
213 Madara Ludriksone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1208 15.09.2021.
214 Rihards Emuliņš teniss C 1204 15.09.2021.
215 Viktors Beinarovičs vieglatlētika B 2947 15.09.2021.
216 Uģis Briedis badmintons C 1197 15.09.2021.
217 Aina Lonija Ziediņa vieglatlētika A 393 15.09.2021.
218 Roberts Blumbergs vieglatlētika B 2949 15.09.2021.
219 Baiba Grunsberga aerobika C 1205 15.09.2021.
220 Deniss Savčenko sporta dejas B 2986 15.09.2021.
221 Marina Cīrule volejbols B 2952 15.09.2021.
222 Inese Umbraško vieglatlētika B 2997 15.09.2021.
223 Ainars Eņģelis galda teniss B 2953 15.09.2021.
224 Kārlis Grauds basketbols B 2955 15.09.2021.
225 Agrita Grāmatiņa sporta dejas B 2956 15.09.2021.
226 Mārtiņš Holsts vieglatlētika B 2957 15.09.2021.
227 Anita Trumpe vieglatlētika B 2996 15.09.2021.
228 Ilona Ivanova peldēšana B 2959 15.09.2021.
229 Sigita Vēvere aerobika C 1222 15.09.2021.
230 Inga Bleidere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1196 15.09.2021.
231 Saila Jansone vieglatlētika B 2961 15.09.2021.
232 Tamāra Bumbiere riteņbraukšana C 1198 15.09.2021.
233 Tatjana Jurenko sporta vingrošana B 2963 15.09.2021.
234 Nataļja Dembrovere aerobika C 1201 15.09.2021.
235 Inga Kazaka aerobika B 2965 15.09.2021.
236 Eva Kaufmane basketbols B 2964 15.09.2021.
237 Agnese Spilnere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1216 15.09.2021.
238 Kārlis Knitners bokss B 2966 15.09.2021.
239 Jānis Lejiņš orientēšanās B 2968 15.09.2021.
240 Mārtiņš Liepa basketbols B 2969 15.09.2021.
241 Zigmunds Milzarājs volejbols B 2971 15.09.2021.
242 Vija Nipere vieglatlētika B 2972 15.09.2021.
243 Ieva Ņečiporuka volejbols B 2973 15.09.2021.
244 Tatjana Ņikitina mākslas vingrošana B 2974 15.09.2021.
245 Juris Orinskis basketbols B 2976 15.09.2021.
246 Valdis Padoms basketbols B 2977 15.09.2021.
247 Gunārs Pušmucāns šahs B 2980 15.09.2021.
248 Andris Putrāns basketbols B 2981 15.09.2021.
249 Edmunds Pūliņš volejbols B 2982 15.09.2021.
250 Larisa Roslova sporta vingrošana B 2983 15.09.2021.
251 Andris Rozenbergs vieglatlētika B 2984 15.09.2021.
252 Jānis Rukmanis futbols B 2985 15.09.2021.
253 Jānis Skuja basketbols B 2988 15.09.2021.
254 Ieva Skurule vieglatlētika B 2989 15.09.2021.
255 Vaclovs Svažs vieglatlētika B 2993 15.09.2021.
256 Ārija Strautiņa peldēšana B 2990 15.09.2021.
257 Ilze Stukule vieglatlētika B 2991 15.09.2021.
258 Gaļina Sudmale šahs B 2992 15.09.2021.
259 Lauris Šķēle pauerliftings (spēka trīscīņa) B 2994 15.09.2021.
260 Sergejs Šveds ložu šaušana B 2995 15.09.2021.
261 Ilona Vanaga distanču slēpošana B 2998 15.09.2021.
262 Oļegs Žukovs volejbols B 3000 15.09.2021.
263 Laura Beķere-Puisīte aerobika C 1195 15.09.2021.
264 Ināra Jākobsone basketbols B 2962 15.09.2021.
265 Ilona Ducka-Krastiņa aerobika C 1202 15.09.2021.
266 Sabīne Egle basketbols C 1203 15.09.2021.
267 Santa Linga aerobika C 1207 15.09.2021.
268 Aleksejs Sergejevs lietišķā šaušana C 1217 15.09.2021.
269 Inese Geca-Miljone hokejs B 3015 20.10.2021.
270 Jānis Bomiņš volejbols B 3007 20.10.2021.
271 Irina Kazakeviča aerobika B 3019 20.10.2021.
272 Irina Kazakeviča mākslas vingrošana B 3020 20.10.2021.
273 Yaroslav Farion futbols B 3012 20.10.2021.
274 Natālija Kļimanova galda teniss B 3021 20.10.2021.
275 Jānis Kokins volejbols B 3022 20.10.2021.
276 Marta Kravčenko basketbols B 3023 20.10.2021.
277 Liene Ķikuste volejbols B 3025 20.10.2021.
278 Svetlana Loginova basketbols B 3027 20.10.2021.
279 Anita Mangale jātnieku sports B 3031 20.10.2021.
280 Gerds Sīmanis burāšana C 1242 20.10.2021.
281 Gerds Sīmanis snovbords C 1243 20.10.2021.
282 Jolanta Posse mākslas vingrošana B 3034 20.10.2021.
283 Inna Radeviča vieglatlētika B 3035 20.10.2021.
284 Vasilijs Šeļepjonoks bokss B 3039 20.10.2021.
285 Jānis Švika distanču slēpošana B 3041 20.10.2021.
286 Edgars Toms basketbols B 3043 20.10.2021.
287 Jurijs Vaido pauerliftings (spēka trīscīņa) B 3045 20.10.2021.
288 Oskars Vaisjūns vieglatlētika B 3046 20.10.2021.
289 Vera Zozuļa kamaniņu sports B 3048 20.10.2021.
290 Guntis Auziņš vieglatlētika B 3002 20.10.2021.
291 Yuliya Kubraka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1234 20.10.2021.
292 Yuliya Kubraka mākslas vingrošana C 1235 20.10.2021.
293 Aigars Vanags basketbols B 3047 20.10.2021.
294 Aina Mainiece jātnieku sports B 3030 20.10.2021.
295 Ainars Čukste basketbols A 399 20.10.2021.
296 Andrejs Kalans volejbols B 3018 20.10.2021.
297 Ainārs Tomašs basketbols B 3042 20.10.2021.
298 Baiba Čukste basketbols B 3009 20.10.2021.
299 Olga Šelgunova mākslas vingrošana C 1245 20.10.2021.
300 Dzintra Zālīte vieglatlētika C 1249 20.10.2021.
301 Gatis Ciematnieks handbols B 3008 20.10.2021.
302 Genādijs Zujevs smaiļošana un kanoe A 409 20.10.2021.
303 Andris Īviņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1230 20.10.2021.
304 Iveta Kapustina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1231 20.10.2021.
305 Juris Kjahjars fitness (atlētiskā vingrošana) C 1233 20.10.2021.
306 Andra Novicka modernā pieccīņa C 1239 20.10.2021.
307 Ģirts Magone basketbols B 3029 20.10.2021.
308 Iveta Staša-Šaršūne kērlings C 1244 20.10.2021.
309 Irēna Upeniece nūjošana B 3044 20.10.2021.
310 Māra Šūtele basketbols C 1247 20.10.2021.
311 Marina Zvančuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1251 20.10.2021.
312 Sergejs Ļeonovs kikbokss C 1238 20.10.2021.
313 Viktorija Zeņka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1250 20.10.2021.
314 Vladimirs Lubkins hokejs B 3028 20.10.2021.
315 Ivans Gaļašs paukošana B 3014 20.10.2021.
316 Gunārs Gailītis basketbols B 3013 20.10.2021.
317 Aigars Aglenieks smaiļošana un kanoe A 395 20.10.2021.
318 Jānis Ozoliņš kamaniņu sports A 408 20.10.2021.
319 Aigars Brigmanis basketbols A 397 20.10.2021.
320 Jeļena Aleksandrova aerobika C 1225 20.10.2021.
321 Aldis Čākurs vieglatlētika A 398 20.10.2021.
322 Juris Bobrovs basketbols B 3006 20.10.2021.
323 Iveta Brūniņa-Buile teniss C 1228 20.10.2021.
324 Guntars Jonāns basketbols A 400 20.10.2021.
325 Kristīne Brokāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1226 20.10.2021.
326 Bruno Kārlis basketbols A 401 20.10.2021.
327 Larisa Silova nūjošana B 3038 20.10.2021.
328 Lilita Bergvalde basketbols A 396 20.10.2021.
329 Jānis Krišlauks riteņbraukšana A 402 20.10.2021.
330 Māris Tilgalis futbols C 1248 20.10.2021.
331 Maija Kubliņa basketbols A 403 20.10.2021.
332 Raitis Škutāns burāšana C 1246 20.10.2021.
333 Mārīte Lūse vieglatlētika A 404 20.10.2021.
334 Sergejs Saulīte kikbokss B 3037 20.10.2021.
335 Valdis Rozentāls handbols B 3036 20.10.2021.
336 Viktors Šteinbergs šahs B 3040 20.10.2021.
337 Uldis Močāns smaiļošana un kanoe A 406 20.10.2021.
338 Vjačeslavs Nazarovs hokejs A 407 20.10.2021.
339 Vladimirs Beļajevs futbols B 3005 20.10.2021.
340 Vladimirs Maslovskis peldēšana A 405 20.10.2021.
341 Voldemārs Pārums basketbols B 3032 20.10.2021.
342 Andrejs Broks peldēšana C 1227 20.10.2021.
343 Oksana Petrova taibokss (muaythai) C 1241 20.10.2021.
344 Anatolijs Kiseļovs u-šu C 1232 20.10.2021.
345 Juris Petrovičs vieglatlētika B 3033 20.10.2021.
346 Katrīna Dimitre karsēju sports C 1229 20.10.2021.
347 Andris Kronbergs vieglatlētika B 3024 20.10.2021.
348 Lauma Jēkabsone daiļslidošana B 3017 20.10.2021.
349 Kristīne Duka džudo B 3010 20.10.2021.
350 Ģirts Lūsis florbols C 1237 20.10.2021.
351 Baiba Gudaņeca aerobika B 3016 20.10.2021.
352 Agnese Linkeviča aerobika B 3026 20.10.2021.
353 Viesturs Dumpis florbols B 3011 20.10.2021.
354 Sandra Baglā peldēšana B 3003 20.10.2021.
355 Sandra Baglā aerobika ūdenī B 3004 20.10.2021.
356 Dace Ozola aerobika C 1240 20.10.2021.
357 Dace Aumale basketbols B 3001 20.10.2021.
358 Tatjana Motorņaka peldēšana B 3066 24.11.2021.
359 Jūlija Simonova basketbols B 3075 24.11.2021.
360 Gaļina Ozoliņa peldēšana B 3068 24.11.2021.
361 Tatjana Dibina peldēšana B 3056 24.11.2021.
362 Nikolajs Romaņenko basketbols A 413 24.11.2021.
363 Imants Beķers basketbols B 3054 24.11.2021.
364 Biruta Petrova basketbols B 3070 24.11.2021.
365 Rolands Pauliņš basketbols B 3069 24.11.2021.
366 Pēteris Ozoliņš basketbols A 412 24.11.2021.
367 Anda Šalka aerobika B 3079 24.11.2021.
368 Skaidrīte Velberga vieglatlētika B 3083 24.11.2021.
369 Inga Vītola-Skulte vieglatlētika B 3084 24.11.2021.
370 Santa Vula fitness (veselības sports) B 3085 24.11.2021.
371 Jānis Dergačs futbols C 1254 24.11.2021.
372 Natalia Gorshkova aerobika C 1255 24.11.2021.
373 Irina Troščenkova aerobika C 1269 24.11.2021.
374 Deniss Salkovs bokss C 1266 24.11.2021.
375 Sabīne Strode-Ikstena fitness (atlētiskā vingrošana) C 1268 24.11.2021.
376 Sigita Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1252 24.11.2021.
377 Linda Reķe jātnieku sports C 1265 24.11.2021.
378 Pēteris Bušēvics teniss C 1253 24.11.2021.
379 Romāns Saveļjevs vieglatlētika C 1267 24.11.2021.
380 Anatolijs Kazakevičs vieglatlētika B 3063 24.11.2021.
381 Sanita Vīlistere galda teniss C 1270 24.11.2021.
382 Aigars Ragainis futbols B 3071 24.11.2021.
383 Armands Sukuts fitness (veselības sports) B 3078 24.11.2021.
384 Armands Želnins fitness (atlētiskā vingrošana) B 3086 24.11.2021.
385 Dzintars Lācis pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1261 24.11.2021.
386 Edgars Cimars basketbols A 411 24.11.2021.
387 Agris Sarkans basketbols B 3072 24.11.2021.
388 Gatis Baumanis džudo B 3052 24.11.2021.
389 Gatis Kondrāts fitness (atlētiskā vingrošana) C 1258 24.11.2021.
390 Ineta Leite basketbols B 3065 24.11.2021.
391 Jūlija Pavlovska aerobika C 1264 24.11.2021.
392 Linda Krumpāne aerobika C 1260 24.11.2021.
393 Nadežda Seile sporta vingrošana B 3073 24.11.2021.
394 Raimonds Gailis futbols B 3059 24.11.2021.
395 Vera Varša aerobika ūdenī B 3082 24.11.2021.
396 Vitolds Masalis futbols C 1262 24.11.2021.
397 Vladimirs Asrijancs futbols B 3051 24.11.2021.
398 Žana Ivleva aerobika C 1256 24.11.2021.
399 Agrita Stepanova ložu šaušana B 3077 24.11.2021.
400 Anda Mičule volejbols C 1263 24.11.2021.
401 Jevgeņijs Kirillovs bokss C 1257 24.11.2021.
402 Jurijs Novikovs nūjošana B 3067 24.11.2021.
403 Aivis Tālbergs florbols B 3080 24.11.2021.
404 Aļona Sļadzevska aerobika B 3076 24.11.2021.
405 Kaspars Usāns futbols B 3081 24.11.2021.
406 Dainis Krasnogolovs džiu-džitsu C 1259 24.11.2021.
407 Anton Samsykin hokejs B 3049 24.11.2021.
408 Andis Austrups vieglatlētika A 410 24.11.2021.
409 Viktors Aļohins peldēšana B 3050 24.11.2021.
410 Igors Bužs orientēšanās B 3055 24.11.2021.
411 Viesturs Dumpis biatlons B 3057 24.11.2021.
412 Vilnis Gailums basketbols B 3060 24.11.2021.
413 Galyna Iefremenko daiļslidošana B 3062 24.11.2021.
414 Agnese Beināre peldēšana B 3053 24.11.2021.
415 Agnese Krūmiņliepa teniss B 3064 24.11.2021.
416 Kristīne Egle basketbols B 3058 24.11.2021.
417 Marija Butenko aerobika B 3089 15.12.2021.
418 Agnese Boža bokss C 1272 15.12.2021.
419 Daiga Jankauska peldēšana C 1276 15.12.2021.
420 Madara Reča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1280 15.12.2021.
421 Ruslans Bajārietis futbols C 1271 15.12.2021.
422 Andrejs Latiševs peldēšana C 1278 15.12.2021.
423 Andrejs Latiševs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1279 15.12.2021.
424 Andris Krauja kalnu slēpošana B 3094 15.12.2021.
425 Andris Krauja skrituļslidošana B 3095 15.12.2021.
426 Andrejs Vinokurovs karatē B 3105 15.12.2021.
427 Kitija Būda peldēšana B 3090 15.12.2021.
428 Māris Stabiņš orientēšanās A 415 15.12.2021.
429 Irina Dāboliņa aerobika B 3091 15.12.2021.
430 Gints Kliests basketbols B 3093 15.12.2021.
431 Dainis Krūms futbols B 3096 15.12.2021.
432 Mārtiņš Sirmais orientēšanās B 3101 15.12.2021.
433 Andis Rozītis futbols B 3100 15.12.2021.
434 Svetlana Galdicka aerobika C 1274 15.12.2021.
435 Ginta Kalniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1277 15.12.2021.
436 Ivans Šapošņikovs grieķu-romiešu cīņa C 1281 15.12.2021.
437 Maksims Halatins karatē C 1275 15.12.2021.
438 Dāvis Dudelis riteņbraukšana BMX C 1273 15.12.2021.
439 Inguna Lukašēviča hokejs B 3097 15.12.2021.
440 Sergejs Tarasovs grieķu-romiešu un brīvā cīņa B 3103 15.12.2021.
441 Arvo Kallaste basketbols A 414 15.12.2021.
442 Ivars Joksts basketbols B 3092 15.12.2021.
443 Olga Teivāne volejbols B 3104 15.12.2021.
444 Agneta Akseņenko peldēšana B 3087 15.12.2021.
445 Olga Zavoloko pauerliftings (spēka trīscīņa) B 3106 15.12.2021.
446 Agneta Akseņenko aerobika ūdenī B 3088 15.12.2021.
447 Rolands Pocjutis futbols B 3099 15.12.2021.
448 Silvija Skuja vieglatlētika B 3102 15.12.2021.
449 Oksana Macepura aerobika B 3098 15.12.2021.
450 Ludmila Pavlova riteņbraukšana C 1282 15.12.2021.
451 Marija Butenko fitness (atlētiskā vingrošana) B 3110 19.01.2022.
452 Valentina Eiduka vieglatlētika A 417 19.01.2022.
453 Aivars Rumbenieks vieglatlētika A 421 19.01.2022.
454 Jeļena Solovjova peldēšana A 422 19.01.2022.
455 Edgars Voitkevičs vieglatlētika A 423 19.01.2022.
456 Kristīne Krasnova aerobika C 1289 19.01.2022.
457 Linda Kaļķis teniss B 3118 19.01.2022.
458 Juris Kožeurovs vieglatlētika B 3119 19.01.2022.
459 Alisa Lagzdiņa fitness (veselības sports) B 3122 19.01.2022.
460 Einārs Pimenovs džudo B 3126 19.01.2022.
461 Vladimirs Stepanovs vieglatlētika B 3129 19.01.2022.
462 Eleonora Šišlova peldēšana B 3131 19.01.2022.
463 Oļegs Ignatjevs aerobika C 1288 19.01.2022.
464 Marina Aļeškovska aerobika C 1283 19.01.2022.
465 Andrejs Žaglovs karatē C 1303 19.01.2022.
466 Viktors Bonders vieglatlētika A 416 19.01.2022.
467 Andra Fridrihsone peldēšana B 3114 19.01.2022.
468 Nataļja Križanovska aerobika C 1291 19.01.2022.
469 Liene Lelle fitness (atlētiskā vingrošana) C 1292 19.01.2022.
470 Dainis Lūkins brīvā cīņa C 1293 19.01.2022.
471 Germans Matjušenko florbols C 1294 19.01.2022.
472 Igors Miņenko riteņbraukšana BMX C 1295 19.01.2022.
473 Anastasija Pipare aerobika C 1298 19.01.2022.
474 Anda Radziņa aerobika C 1299 19.01.2022.
475 Irina Sadikova karatē C 1301 19.01.2022.
476 Anete Čunda basketbols C 1285 19.01.2022.
477 Anete Čunda fitness (atlētiskā vingrošana) C 1286 19.01.2022.
478 Sandra Škutāne vieglatlētika B 3132 19.01.2022.
479 Sandra Škutāne vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3133 19.01.2022.
480 Agris Draviņš džudo B 3112 19.01.2022.
481 Aleksejs Grehovs basketbols A 418 19.01.2022.
482 Andris Brīvulis hokejs B 3107 19.01.2022.
483 Boriss Krasnovs karatē C 1290 19.01.2022.
484 Gvido Treimanis futbols C 1302 19.01.2022.
485 Haralds Bruņinieks fitness (atlētiskā vingrošana) B 3109 19.01.2022.
486 Ilze Bruņiniece fitness (atlētiskā vingrošana) B 3108 19.01.2022.
487 Inese Garā vieglatlētika B 3115 19.01.2022.
488 Jānis Lauris hokejs B 3123 19.01.2022.
489 Jānis Indārs brīvā cīņa A 419 19.01.2022.
490 Viktors Morozs futbols C 1297 19.01.2022.
491 Juris Petrovs basketbols B 3125 19.01.2022.
492 Laura Janševska vieglatlētika B 3117 19.01.2022.
493 Lāsma Liepa smaiļošana un kanoe B 3124 19.01.2022.
494 Līga Stupele vieglatlētika B 3130 19.01.2022.
495 Marina Dambe vieglatlētika B 3111 19.01.2022.
496 Māris Rozenieks hokejs C 1300 19.01.2022.
497 Oļesja Zamula fitness (atlētiskā vingrošana) B 3134 19.01.2022.
498 Oskars Buivids fitness (atlētiskā vingrošana) C 1284 19.01.2022.
499 Pauls Feldmanis teniss B 3113 19.01.2022.
500 Inga Pūce vieglatlētika B 3128 19.01.2022.
501 Vadims Morozs teniss C 1296 19.01.2022.
502 Gunārs Ķiepe riteņbraukšana B 3121 19.01.2022.
503 Helēna Putniņa fitness (veselības sports) B 3127 19.01.2022.
504 Valentīna Gotovska vieglatlētika B 3116 19.01.2022.
505 Larisa Gosteva aerobika C 1287 19.01.2022.
506 Igors Ļebedevs hokejs A 420 19.01.2022.
507 Varis Krūmiņš basketbols B 3120 19.01.2022.
508 Aleksejs Medvedevs futbols Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
509 Reinis Onzuls Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
510 Liene Bēniņa Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
511 Rolanda Gasjūne fitness Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
512 Maksims Jovļevs galda teniss Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
513 Daniels Korņejevs kikbokss Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
514 Jānis Šķeperis riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
515 Zita Ullas karatē Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
516 Anita Lapiņa sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 02.02.2022.
517 Santa Šķiltere Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
518 Santa Agafonova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
519 Liene Andžāne Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
520 Lāsma Bērziņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
521 Ineta Bitāne Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
522 Nauris Brucis Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
523 Enijs Dēliņš Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
524 Andris Drivinieks Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
525 Māra Fomičeva Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
526 Aija Gulbe Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
527 Sabīna Kadirova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
528 Viktorija Karzone Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
529 Anna Korenkovska Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
530 Samanta Kovaļkova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
531 Didzis Krogzems Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
532 Edgars Kusiņš Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
533 Zane Ķelpe Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
534 Rita Lazda Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
535 Zane Leite Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
536 Andžela Liepiņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
537 Iveta Liepiņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
538 Valts Mačuks Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
539 Antons Nemešs Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
540 Madara Opule Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
541 Santa Ostrovska Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
542 Rūta Ozoliņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
543 Agata Pese Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
544 Jevgēnija Plakane Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
545 Viktorija Poliščuka Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
546 Mikus Eduards Riekstiņš Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
547 Agnese Romanova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
548 Jānis Sarkalns Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
549 Laura Skļamina Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
550 Māra Skredele Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
551 Kristaps Strods Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
552 Kristīne Tauriņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
553 Natālija Tihomirova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
554 Signe Vanaga Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
555 Konstantīns Vasiļjevs Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
556 Marta Voicehoviča Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
557 Deniss Voroncovs Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
558 Marta Zeimule Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
559 Solvita Žabaļuna Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
560 Margarita Akmentiņa Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
561 Anastasija Baliklova Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
562 Maksims Fainziļbergs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 09.02.2022.
563 Velga Marčenkova jātnieku sports B 3144 16.02.2022.
564 Vladimirs Golubevs brīvā cīņa A 426 16.02.2022.
565 Vladimirs Šabaševs hokejs B 3149 16.02.2022.
566 Romualds Zigmunds vieglatlētika B 3150 16.02.2022.
567 Mārīte Brice volejbols C 1306 16.02.2022.
568 Jūlija Lapteva futbols C 1312 16.02.2022.
569 Aija Svētule aerobika C 1316 16.02.2022.
570 Nataļja Nikuļina aerobika C 1315 16.02.2022.
571 Dace Ķipēna distanču slēpošana B 3142 16.02.2022.
572 Sallija Arhipova volejbols B 3136 16.02.2022.
573 Jāzeps Markevičs vieglatlētika A 428 16.02.2022.
574 Mārtiņš Zībarts basketbols A 430 16.02.2022.
575 Oļegs Drigo sporta vingrošana B 3137 16.02.2022.
576 Oļegs Korotčenko riteņbraukšana šosejā B 3141 16.02.2022.
577 Arina Permikina aerobika B 3147 16.02.2022.
578 Marina Fjodorova mākslas vingrošana C 1309 16.02.2022.
579 Valērijs Andrejevs karatē C 1304 16.02.2022.
580 Dāvids Balahajevs džudo C 1305 16.02.2022.
581 Anna Cibuļska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1307 16.02.2022.
582 Jānis Krūmiņš teniss C 1311 16.02.2022.
583 Inese Leoho-Čudare fitness (atlētiskā vingrošana) C 1313 16.02.2022.
584 Vladimirs Virlans džiu-džitsu C 1317 16.02.2022.
585 Dace Dienava aerobika C 1308 16.02.2022.
586 Andris Vitauts Kļaviņš volejbols B 3139 16.02.2022.
587 Česlavs Plisko brīvā cīņa B 3146 16.02.2022.
588 Gaļina Kozireva vieglatlētika A 427 16.02.2022.
589 Gints Bisenieks hokejs A 424 16.02.2022.
590 Ivars Drupa brīvā cīņa A 425 16.02.2022.
591 Jeļena Maļuka paukošana B 3143 16.02.2022.
592 Jurijs Kondratjevs grieķu-romiešu cīņa B 3140 16.02.2022.
593 Inese Zirne peldēšana B 3151 16.02.2022.
594 Leonīds Strekalovskis vieglatlētika A 429 16.02.2022.
595 Līga Pētersone jātnieku sports B 3145 16.02.2022.
596 Marika Kovaļevska ložu šaušana C 1310 16.02.2022.
597 Nauris Neimanis orientēšanās C 1314 16.02.2022.
598 Sergejs Grigorjevs brīvā cīņa B 3138 16.02.2022.
599 Signe Strausa peldēšana B 3148 16.02.2022.
600 Mārtiņš Sils fitness (atlētiskā vingrošana) C 1338 16.03.2022.
601 Diāna Dāvida fitness (atlētiskā vingrošana) C 1320 16.03.2022.
602 Aleksandrs Iļjins futbols C 1327 16.03.2022.
603 Ieva Ģērmane galda teniss C 1325 16.03.2022.
604 Žanete Vasiļevska hokejs C 1344 16.03.2022.
605 Ilona Ļeonova mākslas vingrošana C 1331 16.03.2022.
606 Mārtiņš Lielups pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1330 16.03.2022.
607 Kirils Kuzņecovs teniss C 1329 16.03.2022.
608 Ainārs Kovals vieglatlētika A 433 16.03.2022.
609 Pauls Ņikitins volejbols C 1333 16.03.2022.
610 Ainars Soks volejbols C 1339 16.03.2022.
611 Irina Boitmane smaiļošana un kanoe A 431 16.03.2022.
612 Mārtiņš Maķevics florbols A 434 16.03.2022.
613 Dace Ametere regbijs B 3153 16.03.2022.
614 Dace Ametere florbols B 3154 16.03.2022.
615 Sergiy Kugayevskiy šorttreks B 3160 16.03.2022.
616 Arkādijs Bajārs basketbols B 3155 16.03.2022.
617 Mečislavs Bartuševics riteņbraukšana B 3156 16.03.2022.
618 Vita Brikmane handbols B 3157 16.03.2022.
619 Edīte Dedele peldēšana B 3158 16.03.2022.
620 Ineta Miškuna aerobika B 3162 16.03.2022.
621 Mārtiņš Ziediņš basketbols B 3167 16.03.2022.
622 Aiga Daubure peldēšana C 1321 16.03.2022.
623 Liene Kārkliņa-Probuka aerobika C 1328 16.03.2022.
624 Arnita Poiša basketbols C 1334 16.03.2022.
625 Mārcis Štrobinders vieglatlētika C 1342 16.03.2022.
626 Edgars Zviedrāns volejbols C 1347 16.03.2022.
627 Laimonis Tarasovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1343 16.03.2022.
628 Agnese Saukuma fitness (atlētiskā vingrošana) C 1337 16.03.2022.
629 Aleksandrs Maskaļonoks galda teniss C 1332 16.03.2022.
630 Andris Grīnfelds motosports C 1323 16.03.2022.
631 Anna Stauro fitness (veselības sports) B 3166 16.03.2022.
632 Dimitrijs Bekasovs skvošs C 1318 16.03.2022.
633 Eva Rozīte-Ņikitina volejbols C 1335 16.03.2022.
634 Gita Zonnenberga vieglatlētika B 3168 16.03.2022.
635 Jānis Naglis futbols B 3163 16.03.2022.
636 Jānis Pētersons badmintons B 3164 16.03.2022.
637 Jūlija Iļjušina vieglatlētika A 432 16.03.2022.
638 Krists Straume smaiļošana un kanoe C 1340 16.03.2022.
639 Laura Zablocka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1346 16.03.2022.
640 Mareks Runcis basketbols B 3165 16.03.2022.
641 Mārtiņš Grundmanis hokejs C 1324 16.03.2022.
642 Nauris Svilāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1341 16.03.2022.
643 Normunds Kupcāns vieglatlētika B 3161 16.03.2022.
644 Pavels Hohlovs futbols C 1326 16.03.2022.
645 Regīna Ābeltiņa vieglatlētika B 3152 16.03.2022.
646 Remārs Vikānis florbols C 1345 16.03.2022.
647 Rihards Cimermanis hokejs C 1319 16.03.2022.
648 Artūrs Rundzāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1336 16.03.2022.
649 Aivars Krancis riteņbraukšana B 0 16.03.2022.
650 Rihards Šorendo vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
651 Artjoms Zavarujevs fitness Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
652 Aiva Strode fitness Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
653 Dinārs Zāģers fitness Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
654 Mihails Svarinskis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.05.2022.
655 Inga Siegerte distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
656 Jānis Šults basketbols Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
657 Toms Praulītis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
658 Igors Siminaitis triatlons Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
659 Elza Gribuste vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
660 Evija Reine Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
661 Vidards Vimbsons svarcelšana Sporta studiju absolvents 22.03.2022.
662 Robert William Hartley hokejs 28.03.2022.
663 Jacques Gerard Cloutier hokejs 28.03.2022.
664 Māris Bogdanovs vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2021.
665 Jeļena Hramkova sporta vingrošana C 1353 20.04.2022.
666 Beate Klipa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1356 20.04.2022.
667 Jekaterina Leine fitness (atlētiskā vingrošana) C 1360 20.04.2022.
668 Kristīne Martinsone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1363 20.04.2022.
669 Kristaps Celms fitness (atlētiskā vingrošana) B 3176 20.04.2022.
670 Annija Melece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1365 20.04.2022.
671 Annija Melece peldēšana C 1366 20.04.2022.
672 Elīna Mitičkina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1367 20.04.2022.
673 Ronalds Vucāns vieglatlētika C 1381 20.04.2022.
674 Jekaterīna Poplavska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1371 20.04.2022.
675 Aleksandrs Sipovičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1374 20.04.2022.
676 Ilze Štromberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 1376 20.04.2022.
677 Laura Štāne aerobika C 1375 20.04.2022.
678 Kārlis Treijs dambrete C 1378 20.04.2022.
679 Henrijs Vimba fitness (atlētiskā vingrošana) C 1380 20.04.2022.
680 Henrijs Vimba riteņbraukšana C 1379 20.04.2022.
681 Kristīne Žērbele svarcelšana C 1384 20.04.2022.
682 Agnese Kotoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1357 20.04.2022.
683 Artūrs Lucs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1362 20.04.2022.
684 Artūrs Trams paukošana C 1377 20.04.2022.
685 Eva Jākobsone orientēšanās B 3181 20.04.2022.
686 Eva Jākobsone alpīnisms B 3182 20.04.2022.
687 Gints Bitītis vieglatlētika B 3174 22.04.2022.
688 Inese Zariņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1382 20.04.2022.
689 Jānis Ignatjevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1354 20.04.2022.
690 Larisa Migaļina sporta vingrošana B 3185 20.04.2022.
691 Olga Bordjugova teniss B 3175 20.04.2022.
692 Pāvels Jeļisejevs hokejs B 3179 20.04.2022.
693 Tija Kazāka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1355 20.04.2022.
694 Zigurds Kincis vieglatlētika B 3184 20.04.2022.
695 Agnese Limanāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1361 20.04.2022.
696 Andrejs Rozīts karatē C 1372 20.04.2022.
697 Egita Skrūzkalne peldēšana B 3187 20.04.2022.
698 Sintija Pastare pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1368 20.04.2022.
699 Sintija Pastare svarbumbu celšana C 1369 20.04.2022.
700 Anna Masalova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1364 20.04.2022.
701 Ieva Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1348 20.04.2022.
702 Elīna Rumjanceva vieglatlētika C 1373 20.04.2022.
703 Jurijs Žarnosenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1383 20.04.2022.
704 Agris Freija fitness (atlētiskā vingrošana) B 3178 20.04.2022.
705 Madara Ansone basketbols B 3169 20.04.2022.
706 Ingrīda Amantova kamaniņu sports A 435 20.04.2022.
707 Regīna Azarova džudo B 3170 20.04.2022.
708 Aleksejs Azarovs džudo B 3171 20.04.2022.
709 Mareks Ārents vieglatlētika B 3172 20.04.2022.
710 Jānis Bambis basketbols B 3173 20.04.2022.
711 Arvis Laganovskis handbols C 1359 20.04.2022.
712 Artūrs Čerņavskis džudo B 3177 20.04.2022.
713 Anna Jermolajeva ložu šaušana B 3180 20.04.2022.
714 Kristīne Kroma-Kerstena fitness (atlētiskā vingrošana) C 1358 20.04.2022.
715 Marta Heringa florbols C 1352 20.04.2022.
716 Maksims Ņilovs sporta vingrošana B 3186 20.04.2022.
717 Estere Cīrule vieglatlētika C 1350 20.04.2022.
718 Anna Fedoulova jātnieku sports C 1351 20.04.2022.
719 Valdis Bodnieks distanču slēpošana C 1349 20.04.2022.
720 Aigars Cipruss hokejs A 437 24.05.2022.
721 Mārtiņš Meisters futbols B 3195 24.05.2022.
722 Indulis Laškovs volejbols B 3193 24.05.2022.
723 Aleksandrs Smirnovs šahs B 3201 24.05.2022.
724 Artūrs Šiļins paukošana B 3202 24.05.2022.
725 Una Bušēvica teniss B 3208 24.05.2022.
726 Laura Bērziņa aerobika C 1388 24.05.2022.
727 Valentīns Botvinko džudo C 1390 24.05.2022.
728 Sandija Pūpola aerobika C 1401 24.05.2022.
729 Artūrs Šiļins paukošana B 3202 24.05.2022.
730 Reinis Rozītis vieglatlētika B 3199 24.05.2022.
731 Viesturs Meidrops teniss C 1399 24.05.2022.
732 Dainis Sergejevs futbols B 3200 24.05.2022.
733 Oniksa Balode fitness (atlētiskā vingrošana) C 1386 24.05.2022.
734 Anita Galašina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1394 24.05.2022.
735 Kristaps Šnitkus fitness (atlētiskā vingrošana) C 1408 24.05.2022.
736 Aija Grēna jātnieku sports C 1395 24.05.2022.
737 Ainārs Zariņš teniss C 1411 24.05.2022.
738 Aigars Saulīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1403 24.05.2022.
739 Aija Vītola fitness (veselības sports) B 3205 24.05.2022.
740 Aleksejs Lavrenovs airēšana A 441 24.05.2022.
741 Anastasija Sviklo aerobika C 1407 24.05.2022.
742 Andrejs Klimentjevs basketbols B 3192 24.05.2022.
743 Andrejs Saņņikovs vieglatlētika A 444 24.05.2022.
744 Andris Šņoriņš biatlons B 3203 24.05.2022.
745 Arturs Neikšāns šahs B 3198 24.05.2022.
746 Arvis Brazjuļs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1391 24.05.2022.
747 Dainis Mikolajs basketbols B 3196 24.05.2022.
748 Edgars Deksnis basketbols C 1392 24.05.2022.
749 Elita Blumbaha fitness (atlētiskā vingrošana) C 1389 24.05.2022.
750 Elmārs Līcis vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3194 24.05.2022.
751 Gints Siliņš florbols C 1404 24.05.2022.
752 Gints Vīnbergs florbols C 1410 24.05.2022.
753 Ieva Horste teniss B 3190 24.05.2022.
754 Jānis Ivanovs volejbols B 3191 24.05.2022.
755 Jānis Motivāns futbols B 3197 24.05.2022.
756 Kirils Jahontovs galda teniss C 1396 24.05.2022.
757 Laila Volgemute kalnu slēpošana B 3206 24.05.2022.
758 Liene Laurova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1398 24.05.2022.
759 Solvita Brezinska distanču slēpošana B 3189 24.05.2022.
760 Tomass Rāviņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1402 24.05.2022.
761 Raivo Aglenieks smaiļošana un kanoe A 436 24.05.2022.
762 Uldis Volgemuts kalnu slēpošana B 3207 24.05.2022.
763 Ziedonis Skrivļa basketbols C 1405 24.05.2022.
764 Ziedonis Skrivļa florbols C 1406 24.05.2022.
765 Aleksandrs Čumakovs vieglatlētika A 438 24.05.2022.
766 Ingūna Dovgāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1393 24.05.2022.
767 Sergejs Nagibins fitness (atlētiskā vingrošana) C 1400 24.05.2022.
768 Viktors Ignatjevs hokejs A 440 24.05.2022.
769 Aleksandrs Pļaskins paukošana A 443 24.05.2022.
770 Edgars Viņķis teniss C 1409 24.05.2022.
771 Toms Jansons džiu-džitsu C 1397 24.05.2022.
772 Solvita Avakjana fitness (atlētiskā vingrošana) C 1385 24.05.2022.
773 Ludmila Olijara vieglatlētika A 442 24.05.2022.
774 Jānis Vanags sporta dejas B 3204 24.05.2022.
775 Lauris Iecelnieks volejbols A 439 24.05.2022.
776 Sanita Pūpola Sporta studiju absolvents 19.06.2022.
777 Krista Strautniece orientēšanās Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
778 Ojārs Artis Ostrovskis Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
779 Marks Riekstiņš pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
780 Vladislavs Arseņjevs peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
781 Mārtiņš Pluģis Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
782 Ingūna Šņepste Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
783 Liene Kukule Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
784 Mārtiņš Klincārs futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
785 Emīls Buliņš smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
786 Signija Ņedaškovska basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
787 Agita Kartaviha Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
788 Rihards Parandjuks vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
789 Diāna Bahvalova Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
790 Ansis Dermaks Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
791 Milana Pivovara Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
792 Madara Tīģere Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
793 Laine Vīksniņa Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
794 Artūrs Vizulis taekvondo Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
795 Zane Andersone vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
796 Linda Batņa vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
797 Sabīne Damane vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
798 Edgars Gjačs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
799 Kristaps Vējš-Āboliņš vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
800 Toms Zalviņš vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
801 Linda Kovaļevska aerobika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
802 Dace Šurigina aerobika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
803 Vadims Atamaņukovs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
804 Aleksis Timofejevs bodibildings Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
805 Jurijs Čačs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
806 Alfrēds Miltiņš bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
807 Henrihs Černišovs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
808 Katrīna Jana Šuberta daiļslidošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
809 Brigita Greļevska Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
810 Aleksandrs Petrovskis džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
811 Maksims Gurjančiks Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
812 Raitis Bernāts fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
813 Sarmīte Ignatāne Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
814 Dainis Zāģeris fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
815 Jānis Jarāns Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
816 Ingrīda Felsa-Belohvoščika fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
817 Ēriks Kokins Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
818 Zane Fimbauere fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
819 Kristīna Girona fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
820 Krists Kozlovs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
821 Emīls Josts fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
822 Leonards Rimjāns Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
823 Oksana Meščaņiceva fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
824 Iveta Staltmane Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
825 Sabina Sahacka fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
826 Artūrs Ševčenko Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
827 Ēriks Ševčenko Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
828 Vitālijs Šematovičs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
829 Evija Poļakova florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
830 Armands Indriksons futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
831 Pāvels Dembickis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
832 Māris Diļevka hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
833 Sandis Grīnbergs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
834 Eduards Ivanovs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
835 Māris Miezis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
836 Sandra Minakovska hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
837 Ieva Masaļska fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
838 Agris Saviels hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
839 Toms Tauriņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
840 Juris Ziemiņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
841 Mārtiņš Rubenis kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
842 Kristīne Šilkina loka šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
843 Elīna Demedjuka mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
844 Anna Sidenko mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
845 Albīna Šeremetjeva mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
846 Andris Jubelis orientēšanās Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
847 Aļona Romanova Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
848 Artjoms Rekuņenko orientēšanās Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
849 Andris Kaņepējs peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
850 Raivis Belohvoščiks riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
851 Kristens Krīgers riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
852 Klāvs Lisovskis riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
853 Kristaps Vekša riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
854 Jānis Kuzmins skeitbords Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
855 Juris Lauris smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
856 Guntis Gruškevics sporta tūrisms Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
857 Jeļena Ringe sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
858 Ulvis Bērzons svarcelšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
859 Kristiāna Pīlāga teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
860 Raita Rozentāle teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
861 Andris Ļubka fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
862 Dainars Sungals fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
863 Gundars Lauva fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
864 Raimonds Auzāns riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
865 Gints Kokins sporta tūrisms Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
866 Elīza Eida aerobika Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
867 Edgars Aleksejevs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
868 Intars Jansons basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
869 Rūdolfs Ķēniņš basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
870 Artūrs Ronis basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
871 Alvis Šmagris basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
872 Valdis Veispals basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
873 Oskars Vīksna basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
874 Ieva Vītola basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
875 Mārtiņš Štofregens basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
876 Mārtiņš Golasko bodibildings Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
877 Violeta Ponomarjova brīvā cīņa Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
878 Inese Brezinska distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
879 Rūdolfs Grigorjevs džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
880 Janis Daugulis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
881 Dace Dievaite fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
882 Vita Duļbinska fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
883 Zane Gavare fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
884 Uvis Raivis Kronenbergs badmintons Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
885 Laura Janiša fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
886 Juris Zilberts florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
887 Maija Lūkina fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
888 Justīne Poda fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
889 Edgars Razmislovs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
890 Dmitrijs Sļiņko futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
891 Sandis Rjabinovs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
892 Elvis Rudbahs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
893 Jurģis Spalviņš fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
894 Atis Lastovskis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
895 Reinis Paegle florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
896 Jānis Salcevičs florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
897 Dāvis Šmitiņš florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
898 Māra Tomaševska florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
899 Sergejs Pozņakovs sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
900 Justīne Dakstiņa futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
901 Jānis Pokšāns Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
902 Igors Škirjatovs futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
903 Natālija Kovaļova Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
904 Kristīne Sprengele Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
905 Rihards Dzikovičs futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
906 Jolanta Aldersone Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
907 Marija Zaščerinska handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
908 Kristīne Ķīvīte Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
909 Jānis Bullītis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
910 Reinis Krasovskis Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
911 Harijs Ortveins hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
912 Lūcija Neicgale Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
913 Zane Neilande Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
914 Kārlis Trankalis lakross Sporta studiju absolvents 21.06.2022.
915 Ruslans Makarovs sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
916 Monta Bērziņa sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
917 Sintija Dance sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
918 Artūrs Lasmanis sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
919 Iļja Makarovs sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
920 Dace Pauzere sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
921 Jūlija Titova sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
922 Kārlis Liepiņš sporta dejas Sporta studiju absolvents 27.06.2022.
923 Aiga Nesaule golfs C 1427 29.06.2022.
924 Sandra Avota regbijs B 3210 28.06.2022.
925 Nauris Bajārs basketbols B 3211 28.06.2022.
926 Ieva Bērziņa vieglatlētika B 3212 28.06.2022.
927 Vladimirs Golovkovs hokejs B 3219 28.06.2022.
928 Dāvids Eljašāns fitness (atlētiskā vingrošana) B 3217 28.06.2022.
929 Marta Kravčenko vieglatlētika B 3223 28.06.2022.
930 Jana Leite volejbols B 3225 28.06.2022.
931 Jana Leite sporta dejas B 3226 28.06.2022.
932 Ieva Mozgire aerobika B 3227 28.06.2022.
933 Kristaps Odziņš basketbols B 3228 28.06.2022.
934 Kristaps Ošs-Ervics florbols B 3229 28.06.2022.
935 Daiga Otomere fitness (veselības sports) B 3230 28.06.2022.
936 Edmunds Pivarūns hokejs B 3231 28.06.2022.
937 Ilvars Rullis florbols B 3232 28.06.2022.
938 Jānis Skrims peldēšana B 3233 29.06.2022.
939 Jevgēnijs Tarvids brīvā cīņa B 3235 28.06.2022.
940 Māris Urtāns vieglatlētika B 3236 28.06.2022.
941 Sergejs Subočs hokejs C 1431 28.06.2022.
942 Ance Zariņa fitness (veselības sports) B 3239 28.06.2022.
943 Lauris Ziemiņš hokejs B 3240 28.06.2022.
944 Tatjana Andrianova aerobika C 1412 28.06.2022.
945 Ineta Cine ūdensslēpošana C 1414 29.06.2022.
946 Guntars Dobelis golfs C 1415 28.06.2022.
947 Mihails Kostusevs florbols C 1420 28.06.2022.
948 Haralds Lapiņš basketbols C 1422 28.06.2022.
949 Ansis Regža kērlings C 1428 28.06.2022.
950 Evita Tupoļeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1433 28.06.2022.
951 Aīda Vanaga volejbols B 3237 28.06.2022.
952 Oskars Aizporietis volejbols B 3209 28.06.2022.
953 Andrejs Žagars hokejs C 1436 28.06.2022.
954 Dace Vizule vieglatlētika B 3238 28.06.2022.
955 Alīna Silicka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1430 28.06.2022.
956 Edīte Čakša vieglatlētika B 3213 28.06.2022.
957 Dmitrijs Koroļs loka šaušana C 1419 28.06.2022.
958 Toms Jansons fitness (atlētiskā vingrošana) C 1417 28.06.2022.
959 Eduards Diļevka hokejs B 3215 28.06.2022.
960 Evita Krievāne šorttreks A 447 28.06.2022.
961 Gundega Jankovska peldēšana C 1416 28.06.2022.
962 Juliana Trušele fitness (atlētiskā vingrošana) C 1432 28.06.2022.
963 Kristīna Konoda mākslas vingrošana C 1418 28.06.2022.
964 Līva Kraukle vieglatlētika B 3222 28.06.2022.
965 Sanita Griezīte aerobika B 3220 29.06.2022.
966 Andris Eikens vieglatlētika B 3216 28.06.2022.
967 Dinārs Daugela hokejs B 3214 28.06.2022.
968 Edgars Rencis vieglatlētika C 1429 28.06.2022.
969 Oskars Gailišs riteņbraukšana B 3218 28.06.2022.
970 Ivars Laktiņš florbols B 3224 28.06.2022.
971 Līga Ļaksa peldēšana C 1424 28.06.2022.
972 Bruno Losāns galda teniss C 1423 28.06.2022.
973 Mārtiņš Lapsiņš florbols C 1422 28.06.2022.
974 Rihards Maļinovskis hokejs C 1425 29.06.2022.
975 Sergey Kuznetsov hokejs A 448 28.06.2022.
976 Veronika Maraņina aerobika C 1426 29.06.2022.
977 Aldis Barsukovs galda teniss C 1413 28.06.2022.
978 Aleksandra Zeļeņina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1435 28.06.2022.
979 Aleksejs Agadžanjans pauerliftings (spēka trīscīņa) A 445 28.06.2022.
980 Jurijs Fedulovs florbols A 446 28.06.2022.
981 Sergejs Naumovs hokejs A 449 28.06.2022.
982 Andrejs Slavickis futbols B 3234 28.06.2022.
983 Gatis Ābele bokss C 1498 17.08.2022.
984 Sandis Ozoliņš hokejs C 1475 27.07.2022.
985 Kalvis Kuprans riteņbraukšana BMX C 1464 27.07.2022.
986 Karina Kazanceva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1461 27.07.2022.
987 Elena Kazakova taibokss (muaythai) C 1460 27.07.2022.
988 Kirils Oševerovs-Aļenovičs sporta dejas B 3253 27.07.2022.
989 Kristaps Ezītis riteņbraukšana BMX C 1453 27.07.2022.
990 Sandra Taube fitness (atlētiskā vingrošana) C 1492 27.07.2022.
991 Simona Andersone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1438 27.07.2022.
992 Tatjana Novojevska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1470 27.07.2022.
993 Valdis Rubenis novuss C 1484 27.07.2022.
994 Olga Žukova aerobika C 1496 27.07.2022.
995 Elīna Diedrika aerobika C 1450 27.07.2022.
996 Liene Gudriniece vieglatlētika C 1457 27.07.2022.
997 Linda Laurena vieglatlētika C 1465 27.07.2022.
998 Natālija Riževska sporta vingrošana B 3257 27.07.2022.
999 Rigonda Germova aerobika C 1455 27.07.2022.
1000 Svetlana Šarigina daiļslidošana C 1490 27.07.2022.
1001 Linda Reinvalde aerobika C 1479 27.07.2022.
1002 Tatjana Opolā aerobika C 1473 27.07.2022.
1003 Gunta Vaļkina jātnieku sports C 1493 27.07.2022.
1004 Sanita Pujāte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1477 27.07.2022.
1005 Andrejs Filipovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1454 27.07.2022.
1006 Māris Auziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1441 27.07.2022.
1007 Thiago Bomfim Oliveira da Silva futbols B 3252 27.07.2022.
1008 Gita Briņķe vieglatlētika B 3243 27.07.2022.
1009 Aivo Bučiņš riteņbraukšana BMX C 1445 27.07.2022.
1010 Aivo Bučiņš hokejs C 1446 27.07.2022.
1011 Vita Bedrakova sporta vingrošana B 3247 27.07.2022.
1012 Margita Rinkoviča galda teniss C 1447 27.07.2022.
1013 Jolanta Albrehta vieglatlētika B 3241 27.07.2022.
1014 Jānis Skābardis futbols B 3258 27.07.2022.
1015 Inga Čandere volejbols B 3244 27.07.2022.
1016 Evgeny Lvov džudo B 3251 27.07.2022.
1017 Marta Empele aerobika B 3246 27.07.2022.
1018 Svetlana Luferčika aerobika B 3250 27.07.2022.
1019 Marta Kešāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 3249 27.07.2022.
1020 Juliāna Poļanska teniss B 3255 27.07.2022.
1021 Artūrs Priževoits vieglatlētika B 3256 27.07.2022.
1022 Olesja Ahmedova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1437 27.07.2022.
1023 Aigars Vilmanis hokejs B 3262 27.07.2022.
1024 Ilze Mazure aerobika C 1468 27.07.2022.
1025 Jeļena Rieksta mākslas vingrošana C 1481 27.07.2022.
1026 Ance Andrējeva –Empele aerobika C 1439 27.07.2022.
1027 Ainārs Serpovskis vieglatlētika C 1487 27.07.2022.
1028 Anda Opuļa aerobika C 1474 27.07.2022.
1029 Ieva Serebrjakova aerobika C 1486 27.07.2022.
1030 Inese Beikmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1442 27.07.2022.
1031 Kristens Rubenis florbols C 1483 27.07.2022.
1032 Kirils Rodionovs futbols C 1482 27.07.2022.
1033 Egmonts Cildermanis galda teniss C 1448 27.07.2022.
1034 Linda Ābele bokss B 3242 27.07.2022.
1035 Artūrs Auders handbols C 1440 27.07.2022.
1036 Armands Bērziņš hokejs C 1443 27.07.2022.
1037 Edgars Brancis hokejs C 1444 27.07.2022.
1038 Ingrīda Reliņa jātnieku sports C 1480 27.07.2022.
1039 Dina Kalandārova riteņbraukšana MTB C 1459 27.07.2022.
1040 Uģis Cinis ūdensslēpošana C 1449 27.07.2022.
1041 Salvis Gruševs vieglatlētika C 1456 27.07.2022.
1042 Edgars Smočs vieglatlētika C 1488 27.07.2022.
1043 Diāna Šika vieglatlētika C 1491 27.07.2022.
1044 Oskars Krukovskis volejbols C 1463 27.07.2022.
1045 Guntis Ondzulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1471 27.07.2022.
1046 Guntis Ondzulis vieglatlētika C 1472 27.07.2022.
1047 Ainis Zariņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1495 27.07.2022.
1048 Aivars Kažoks šahs C 1462 27.07.2022.
1049 Aldis Pinka basketbols B 3254 27.07.2022.
1050 Alina Markeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1467 27.07.2022.
1051 Artūrs Elksnītis basketbols B 3245 27.07.2022.
1052 Baiba Niparte triatlons C 1469 27.07.2022.
1053 Dace Straume regbijs B 3259 27.07.2022.
1054 Elīna Ermansone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1452 27.07.2022.
1055 Ģirts Ūdris hokejs B 3260 27.07.2022.
1056 Harolds Kavinskis volejbols B 3248 27.07.2022.
1057 Helmuts Eglītis hokejs C 1451 27.07.2022.
1058 Jānis Jaunzems futbols C 1458 27.07.2022.
1059 Ieva Valbe volejbols B 3261 27.07.2022.
1060 Igors Smirnovs hokejs A 450 27.07.2022.
1061 Iveta Putniņa aerobika C 1478 27.07.2022.
1062 Iveta Seimane aerobika C 1485 27.07.2022.
1063 Jānis Levanovičs florbols C 1466 27.07.2022.
1064 Jeļena Veide fitness (atlētiskā vingrošana) C 1494 27.07.2022.
1065 Juris Perunovs triatlons C 1476 27.07.2022.
1066 Juris Straume regbijs C 1489 27.07.2022.
1067 Jānis Girgensons vieglatlētika C 1503 17.08.2022.
1068 Ilmārs Visockis dambrete C 1531 17.08.2022.
1069 Mihails Arhipovs skeletons A 451 17.08.2022.
1070 Andris Eglītis basketbols A 452 17.08.2022.
1071 Artis Raitums florbols A 454 17.08.2022.
1072 Sarmīte Čapa basketbols B 3263 17.08.2022.
1073 Ilze Jegorova vieglatlētika B 3264 17.08.2022.
1074 Gundega Lapiņa volejbols B 3265 17.08.2022.
1075 Artūrs Lasmanis basketbols B 3267 17.08.2022.
1076 Guntis Matīss basketbols B 3268 17.08.2022.
1077 Aivars Pekmans volejbols B 3270 17.08.2022.
1078 Andis Priede smaiļošana un kanoe A 455 17.08.2022.
1079 Larisa Semjonova aerobika B 3273 17.08.2022.
1080 Una Sila volejbols B 3274 17.08.2022.
1081 Andris Tirša basketbols B 3257 17.08.2022.
1082 Jekaterina Arhipova aerobika C 1497 17.08.2022.
1083 Liene Blumbeka triatlons C 1499 17.08.2022.
1084 Māris Doniks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1502 17.08.2022.
1085 Juris Gludītis basketbols C 1504 17.08.2022.
1086 Igors Gucanovičs triatlons C 1505 17.08.2022.
1087 Verners Kaimiņš hokejs C 1509 17.08.2022.
1088 Jeļena Keņeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1511 17.08.2022.
1089 Olga Korabo fitness (atlētiskā vingrošana) C 1512 17.08.2022.
1090 Aleksandrs Kublinskis teniss C 1514 17.08.2022.
1091 Inga Ķīse aerobika C 1515 17.08.2022.
1092 Sviatlana Matsiushenkava karatē C 1517 17.08.2022.
1093 Jānis Nešpors basketbols C 1520 17.08.2022.
1094 Pēteris Ostošovs hokejs C 1521 17.08.2022.
1095 Eva Pavlovska basketbols C 1522 17.08.2022.
1096 Arnis Purcēns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1523 17.08.2022.
1097 Ainārs Serpovskis futbols C 1527 17.08.2022.
1098 Edijs Šlesers basketbols C 1529 17.08.2022.
1099 Guntis Strods regbijs C 1528 17.08.2022.
1100 Aleksandra Švalkovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 1530 17.08.2022.
1101 Vineta Burkovska aerobika C 1500 17.08.2022.
1102 Andrejs Lapsa futbols B 3266 17.08.2022.
1103 Arnis Rumbenieks vieglatlētika C 1525 17.08.2022.
1104 Edgars Ikstens basketbols C 1506 17.08.2022.
1105 Edgars Ikstens fitness (atlētiskā vingrošana) C 1507 17.08.2022.
1106 Grieta Jermacāne badmintons C 1508 17.08.2022.
1107 Guntis Endzels basketbols A 453 17.08.2022.
1108 Kristaps Zaļupe basketbols B 3276 17.08.2022.
1109 Ilona Segliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1526 17.08.2022.
1110 Jānis Mickevičs regbijs C 1518 17.08.2022.
1111 Linda Kaļverša aerobika C 1510 17.08.2022.
1112 Jānis Miņins bobslejs C 1519 17.08.2022.
1113 Kristiāna Vuškāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1532 17.08.2022.
1114 Leonīds Petkevičs volejbols B 3271 17.08.2022.
1115 Marika Logina-Pušinska jātnieku sports C 1516 17.08.2022.
1116 Mārtiņš Rauziņš regbijs C 1524 17.08.2022.
1117 Santa Muceniece florbols B 3269 17.08.2022.
1118 Viktorija Korņenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1513 17.08.2022.
1119 Edgars Cīrulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1501 17.08.2022.
1120 Andris Malkavs florbols Sporta studiju students 01.10.2021.
1121 Kristīna Žuka Sporta studiju absolvents 13.09.2022.
1122 Kaspars Radziņš orientēšanās Sporta studiju students 01.10.2021.
1123 Gaļina Gorbatenkova nūjošana B 3283 20.09.2022.
1124 Viktorija Ščetkovska aerobika C 1567 20.09.2022.
1125 Rolands Družoks karatē A 456 20.09.2022.
1126 Gints Palameiks vieglatlētika A 457 20.09.2022.
1127 Daiga Stumbre vieglatlētika A 458 20.09.2022.
1128 Edgars Buiķis basketbols B 3277 20.09.2022.
1129 Gunārs Gertners šahs B 3282 20.09.2022.
1130 Aija Lancmane vieglatlētika B 3289 20.09.2022.
1131 Ģirts Niedrītis aikido B 3291 20.09.2022.
1132 Anita Puncule handbols B 3293 20.09.2022.
1133 Imants Roziņš vieglatlētika B 3295 20.09.2022.
1134 Vita Skukauska smaiļošana un kanoe B 3299 20.09.2022.
1135 Ineta Smilškalne basketbols B 3300 20.09.2022.
1136 Inese Šķēle biatlons B 3303 20.09.2022.
1137 Inese Šķēle distanču slēpošana B 3304 20.09.2022.
1138 Dāvis Feikners basketbols C 1540 20.09.2022.
1139 Aleksandrs Jevstifejevs hokejs C 1548 20.09.2022.
1140 Tina Korbane peldēšana C 1551 20.09.2022.
1141 Jānis Plūme volejbols C 1558 20.09.2022.
1142 Rūdolfs Rozītis basketbols C 1561 20.09.2022.
1143 Inita Šneidere volejbols C 1568 20.09.2022.
1144 Genādijs Drigo lēkšana uz batuta B 3279 20.09.2022.
1145 Olga Fjodorova lēkšana uz batuta B 3281 20.09.2022.
1146 Iveta Isajeva vieglatlētika B 3284 20.09.2022.
1147 Inese Jursone volejbols B 3286 20.09.2022.
1148 Aivis Kokins volejbols B 3287 20.09.2022.
1149 Raisa Kozule vieglatlētika B 3288 20.09.2022.
1150 Lauris Gabrāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1543 20.09.2022.
1151 Gatis Lāčkājs futbols B 3290 20.09.2022.
1152 Saiva Rodiņa smaiļošana un kanoe B 3294 20.09.2022.
1153 Vika Valcere vieglatlētika B 3306 20.09.2022.
1154 Rinalds Zariņš volejbols B 3307 20.09.2022.
1155 Alīna Zelča peldēšana B 3308 20.09.2022.
1156 Ilze Druvaskalna aerobika C 1538 20.09.2022.
1157 Sendija Oficiere aerobika C 1557 20.09.2022.
1158 Līna Stiprā aerobika C 1564 20.09.2022.
1159 Jānis Černauskis bokss C 1536 20.09.2022.
1160 Darja Kļimova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1550 20.09.2022.
1161 Anastasija Ragozina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1560 20.09.2022.
1162 Agnija Vartika fitness (atlētiskā vingrošana) C 1570 20.09.2022.
1163 Aigars Šalme florbols C 1565 20.09.2022.
1164 Mario Zariņš florbols C 1574 20.09.2022.
1165 Artūrs Biezais futbols C 1535 20.09.2022.
1166 Nikolajs Kulmanakovs futbols C 1552 20.09.2022.
1167 Osvalds Šņepsts galda teniss B 3305 20.09.2022.
1168 Evija Deigele jātnieku sports C 1537 20.09.2022.
1169 Klinta Laura Vilcāne jātnieku sports C 1572 20.09.2022.
1170 Artūrs Dombrovskis kāpšanas sports B 3278 20.09.2022.
1171 Haralds Saltons skvošs C 1562 20.09.2022.
1172 Normunds Pūpols vieglatlētika C 1559 20.09.2022.
1173 Laura Griestiņa virves vilkšana C 1545 20.09.2022.
1174 Gints Sedols volejbols C 1563 20.09.2022.
1175 Rūdolfs Abiļevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1533 20.09.2022.
1176 Tatjana Ševčenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1554 20.09.2022.
1177 Vita Školina volejbols B 3302 20.09.2022.
1178 Vita Seņkāne vieglatlētika B 3297 20.09.2022.
1179 Valters Jekševics futbols B 3285 20.09.2022.
1180 Ruslans Petkevičs futbols B 3292 20.09.2022.
1181 Ņikita Šavikins karatē C 1566 20.09.2022.
1182 Māris Muskats karatē C 1555 20.09.2022.
1183 Māra Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1534 20.09.2022.
1184 Lauris Freibergs motosports C 1542 20.09.2022.
1185 Laine Else fitness (atlētiskā vingrošana) C 1539 20.09.2022.
1186 Karina Viherma fitness (atlētiskā vingrošana) C 1571 20.09.2022.
1187 Jurijs Ņemčenko karatē C 1556 20.09.2022.
1188 Igor Shevchenko grieķu-romiešu cīņa B 3298 20.09.2022.
1189 Harijs Gruzniņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1546 20.09.2022.
1190 Eduards Žemaitis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1575 20.09.2022.
1191 Edgars Kāposts fitness (atlētiskā vingrošana) C 1549 20.09.2022.
1192 Andris Treijs brīvā cīņa C 1569 20.09.2022.
1193 Andrejs Žitiņecs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1576 20.09.2022.
1194 Oksana Zakrževska karatē C 1573 20.09.2022.
1195 Aivars Eņģelis futbols B 3280 20.09.2022.
1196 Artūrs Rozenbahs vieglatlētika B 3296 20.09.2022.
1197 Juris Zilvers vieglatlētika B 3309 20.09.2022.
1198 Klinta Ivanova aerobika C 1547 20.09.2022.
1199 Kristers Freibergs hokejs C 1541 20.09.2022.
1200 Kārlis Gabrilovičs futbols C 1544 20.09.2022.
1201 Ilze Līne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1553 20.09.2022.
1202 Kristina Timofejeva daiļslidošana Sporta studiju students 01.10.2021.
1203 Pauls Erenbots florbols Sporta studiju students 01.10.2021.
1204 Anastasija Žuļina sporta vingrošana Sporta studiju students 01.10.2021.
1205 Aleksandrs Šutka galda teniss Sporta studiju students 01.10.2021.
1206 Edgars Liepiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1611 26.10.2022.
1207 Valerijs Solncevs grieķu-romiešu cīņa B 3332 26.10.2022.
1208 Irina Savčenko fitness (veselības sports) B 3330 26.10.2022.
1209 Juris Ratnieks futbols B 3329 26.10.2022.
1210 Ēriks Bisenieks hokejs B 3312 26.10.2022.
1211 Kalvis Eglītis fitness (atlētiskā vingrošana) B 3315 26.10.2022.
1212 Linda Circene džudo C 1579 26.10.2022.
1213 Diāna Kuzina basketbols B 3321 26.10.2022.
1214 Aleksandrs Luņovs bokss B 3323 26.10.2022.
1215 Jevgeņijs Ļinkevičs hokejs B 3324 26.10.2022.
1216 Maksims Korņejevs futbols B 3318 26.10.2022.
1217 Pēteris Krastiņš futbols B 3319 26.10.2022.
1218 Vladislavs Sokolovs bokss B 3331 26.10.2022.
1219 Roberts Akmens smaiļošana un kanoe Sporta studiju students 01.10.2021.
1220 Jānis Preiss burāšana C 1602 26.10.2022.
1221 Anastasija Domņina aerobika C 1582 26.10.2022.
1222 Ieva Gražule aerobika C 1584 26.10.2022.
1223 Inguna Liepiņa aerobika C 1592 26.10.2022.
1224 Nataļja Špikova aerobika C 1605 26.10.2022.
1225 Kristaps Konstantinovs basketbols A 459 26.10.2022.
1226 Inese Ramate basketbols B 3328 26.10.2022.
1227 Valts Pētersons basketbols C 1601 26.10.2022.
1228 Guntars Namsons distanču slēpošana B 3326 26.10.2022.
1229 Edgars Križanovskis džudo C 1589 26.10.2022.
1230 Gļebs Liņevs džudo C 1593 26.10.2022.
1231 Maija Meldere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1595 26.10.2022.
1232 Raimonds Mironovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1599 26.10.2022.
1233 Oto Samušs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1604 26.10.2022.
1234 Kārlis Švampe florbols C 1606 26.10.2022.
1235 Dzintars Bērziņš kērlings C 1578 26.10.2022.
1236 Armīns Dīcis kikbokss C 1581 26.10.2022.
1237 Romualds Kokorevičs peldēšana C 1590 26.10.2022.
1238 Olga Haritonova sporta dejas C 1585 26.10.2022.
1239 Viktors Haritonovs sporta dejas C 1586 26.10.2022.
1240 Sigita Lapiņa volejbols B 3322 26.10.2022.
1241 Toms Benjavs volejbols C 1577 26.10.2022.
1242 Reinis Kalniņš volejbols C 1588 26.10.2022.
1243 Normunds Čubis teniss C 1580 26.10.2022.
1244 Zalfira Meshkova mākslas vingrošana B 3325 26.10.2022.
1245 Valdis Avotiņš futbols B 3310 26.10.2022.
1246 Valdis Avotiņš regbijs B 3311 26.10.2022.
1247 Uģis Vīva teniss C 1610 26.10.2022.
1248 Rita Velika aerobika C 1607 26.10.2022.
1249 Nataļja Kučinska mākslas vingrošana B 3320 26.10.2022.
1250 Liene Žukauska ložu šaušana B 3334 26.10.2022.
1251 Kornēlija Borodovska handbols B 3313 26.10.2022.
1252 Jeļena Miezīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1597 26.10.2022.
1253 Ingrīda Lizbovska jātnieku sports C 1594 26.10.2022.
1254 Ineta Mežule nūjošana C 1596 26.10.2022.
1255 Elmārs Gāga vieglatlētika B 3316 26.10.2022.
1256 Egita Grundmane vieglatlētika B 3317 26.10.2022.
1257 Dmitrijs Peļevins futbols B 3327 26.10.2022.
1258 Boriss Mihailovs džiu-džitsu C 1598 26.10.2022.
1259 Artūrs Franckevičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1583 26.10.2022.
1260 Aleksejs Laptevs futbols C 1591 26.10.2022.
1261 Ainārs Dokāns vieglatlētika B 3314 26.10.2022.
1262 Santa Irbe aerobika C 1587 26.10.2022.
1263 Romāns Vēvers bokss C 1608 26.10.2022.
1264 Romāns Vēvers kikbokss C 1609 26.10.2022.
1265 Kristaps Pavlovičs teniss C 1600 26.10.2022.
1266 Natālija Rižka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1603 26.10.2022.
1267 Elita Krūmiņa airēšana A 460 23.11.2022.
1268 Kristīne Bērziņa florbols B 3338 23.11.2022.
1269 Aivars Bindemanis volejbols B 3339 23.11.2022.
1270 Egons Brants futbols B 3340 23.11.2022.
1271 Viktors Družiņins futbols B 3342 23.11.2022.
1272 Ilmārs Seilis sporta vingrošana B 3356 23.11.2022.
1273 Ilona Grīnberga burāšana C 1614 23.11.2022.
1274 Evita Volkova peldēšana B 3361 23.11.2022.
1275 Ingmārs Vaiders fitness (atlētiskā vingrošana) C 1627 23.11.2022.
1276 Romāns Kalenda kāpšanas sports C 1615 23.11.2022.
1277 Žanna Koževņikova aerobika C 1616 23.11.2022.
1278 Inga Miķelsone - Leimane vieglatlētika C 1617 23.11.2022.
1279 Grigorijs Platonovs brīvā cīņa C 1619 23.11.2022.
1280 Jurijs Tālmanis aikido C 1625 23.11.2022.
1281 Ina Valeiko aerobika C 1628 23.11.2022.
1282 Adele Erta aerobika C 1613 23.11.2022.
1283 Kristīne Ungure aerobika C 1626 23.11.2022.
1284 Olga Vladimirova aerobika C 1631 23.11.2022.
1285 Elmārs Rakstiņš basketbols B 3354 23.11.2022.
1286 Vladislavs Zborovskis džudo B 3362 23.11.2022.
1287 Mārtiņš Svitka florbols C 1623 23.11.2022.
1288 Kristers Putniņš futbols C 1622 23.11.2022.
1289 Kristiāna Politere jātnieku sports C 1620 23.11.2022.
1290 Liene Prikaza karatē C 1621 23.11.2022.
1291 Irīna Lonšakova nūjošana B 3348 23.11.2022.
1292 Juris Vilmanis riteņbraukšana C 1629 23.11.2022.
1293 Sergejs Vasiļjevs teniss B 3360 23.11.2022.
1294 Aivars Rožinskis vieglatlētika B 3355 23.11.2022.
1295 Andis Zeile vieglatlētika B 3363 23.11.2022.
1296 Aleksandrs Petrovs futbols B 3353 23.11.2022.
1297 Jevgenijs Smirnovs futbols B 3357 23.11.2022.
1298 Lienīte Otersone sporta aerobika B 3352 23.11.2022.
1299 Līga Šiško fitness (atlētiskā vingrošana) C 1624 23.11.2022.
1300 Lolita Malinovska basketbols B 3349 23.11.2022.
1301 Mārtiņš Vīņauds basketbols C 1630 23.11.2022.
1302 Natālija Akantjeva handbols B 3335 23.11.2022.
1303 Raivis Obrumans volejbols B 3351 23.11.2022.
1304 Vilnis Bents futbols B 3337 23.11.2022.
1305 Aivars Krickis futbols B 3347 23.11.2022.
1306 Andrejs Hodjuks peldēšana B 3343 23.11.2022.
1307 Ilona Ovlaščenko aerobika C 1618 23.11.2022.
1308 Lauris Krēmers basketbols B 3346 23.11.2022.
1309 Rudīte Bārdiņa basketbols B 3336 23.11.2022.
1310 Tatjana Kirilova basketbols B 3345 23.11.2022.
1311 Valda Stūrmane mākslas vingrošana B 3359 23.11.2022.
1312 Valdis Dombrovskis basketbols B 3341 23.11.2022.
1313 Valentīna Narme fitness (veselības sports) B 3350 23.11.2022.
1314 Alla Stroikova aerobika B 3358 23.11.2022.
1315 Liesma Jansone-Forstmane peldēšana B 3344 23.11.2022.
1316 Dainis Barkāns džiu-džitsu C 1612 23.11.2022.
1317 Evelina Parhomenko fitness (veselības sports) B 3380 14.12.2022.
1318 Imants Beķers futbols B 3364 14.12.2022.
1319 Aivars Čaklis vieglatlētika B 3369 14.12.2022.
1320 Dace Ģīrupniece fitness (veselības sports) B 3371 14.12.2022.
1321 Arno Kiršteins vieglatlētika B 3372 14.12.2022.
1322 Dainis Lodiņš vieglatlētika B 3375 14.12.2022.
1323 Jānis Neimanis biatlons B 3378 14.12.2022.
1324 Agris Paipals vieglatlētika B 3379 14.12.2022.
1325 Alexander Ryabinin 14.12.2022.
1326 Jānis Petrovskis vieglatlētika B 3381 14.12.2022.
1327 Anita Raspopova vieglatlētika B 3382 14.12.2022.
1328 Inga Burkova fitness (veselības sports) B 3368 14.12.2022.
1329 Romans Vlasenko u-šu C 1644 14.12.2022.
1330 Dzintars Stočka ložu šaušana C 1641 14.12.2022.
1331 Sergejs Kiseļovs peldēšana B 3373 14.12.2022.
1332 Rihards Eglītis sporta dejas C 1634 14.12.2022.
1333 Vilmārs Ivuškāns sporta dejas C 1636 14.12.2022.
1334 Artūrs Leškovskis sporta dejas C 1637 14.12.2022.
1335 Jānis Brakovskis vieglatlētika B 3366 14.12.2022.
1336 Sergejs Diguļovs futbols B 3370 14.12.2022.
1337 Edgars Rihters sporta dejas C 1640 14.12.2022.
1338 Indars Mucenieks peldēšana B 3377 14.12.2022.
1339 Ivars Zūns volejbols C 1645 14.12.2022.
1340 Jānis Veide riteņbraukšana A 461 14.12.2022.
1341 Jolanta Bura orientēšanās C 1632 14.12.2022.
1342 Aleksandrs Kohans futbols B 3374 14.12.2022.
1343 Lauris Bitenieks skrituļslidošana B 3365 14.12.2022.
1344 Linda Circene džiu-džitsu C 1633 14.12.2022.
1345 Andris Valerts vieglatlētika C 1642 14.12.2022.
1346 Omars Sermolis smaiļošana un kanoe B 3384 14.12.2022.
1347 Māris Smirnovs futbols B 3385 14.12.2022.
1348 Svetlana Vitolinya sporta dejas C 1643 14.12.2022.
1349 Aleksandrs Žižmanovs futbols B 3386 14.12.2022.
1350 Edgars Braže fitness (atlētiskā vingrošana) B 3367 14.12.2022.
1351 Agra Rožkalne hokejs B 3383 14.12.2022.
1352 Diāna Mazjāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1638 14.12.2022.
1353 Diāna Mazjāne florbols C 1639 14.12.2022.
1354 Ilze Merirande fitness (veselības sports) B 3376 14.12.2022.
1355 Ieva Frīdenberga jātnieku sports C 1635 14.12.2022.
1356 Toms Tiļļa hokejs Sporta studiju students 01.10.2021.
1357 Dzintars Zvaigzne futbols C 1658 18.01.2023.
1358 Andrejs Gluščuks futbols B 3394 18.01.2023.
1359 Aleksandrs Jakovļevs peldēšana B 3398 18.01.2023.
1360 Grants Asrijancs futbols B 3387 18.01.2023.
1361 Vasīlijs Fleišers bokss B 3392 18.01.2023.
1362 Jānis Zuntners futbols B 3412 18.01.2023.
1363 Gunta Pīķe fitness (veselības sports) B 3408 18.01.2023.
1364 Ivars Gailis futbols B 3393 18.01.2023.
1365 Jānis Goba futbols B 3395 18.01.2023.
1366 Igors Kičigins futbols B 3403 18.01.2023.
1367 Ksenija Kostina fitness (atlētiskā vingrošana) B 3405 18.01.2023.
1368 Laura Hofmane fitness (veselības sports) B 3397 18.01.2023.
1369 Oļegs Kuzņecovs sporta dejas C 1649 18.01.2023.
1370 Sandris Stūris orientēšanās B 3410 18.01.2023.
1371 Ilze Jansone aerobika B 3400 18.01.2023.
1372 Ilze Jansone vieglatlētika B 3399 18.01.2023.
1373 Jānis Feldmanis fitness (veselības sports) B 3391 18.01.2023.
1374 Sintija Ozoliņa fitness (veselības sports) B 3407 18.01.2023.
1375 Zeltīte Bankava florbols A 462 18.01.2023.
1376 Armands Bēcis riteņbraukšana B 3388 18.01.2023.
1377 Diāna Stupele vispusīgā fiziskā sagatavotība A 463 18.01.2023.
1378 Kristaps Kārkliņš fitness (veselības sports) B 3402 18.01.2023.
1379 Ieva Strādniece fitness (atlētiskā vingrošana) B 3409 18.01.2023.
1380 Anatolijs Logačovs volejbols B 3406 18.01.2023.
1381 Egons Lācis vieglatlētika C 1651 18.01.2023.
1382 Inga Bogdanova fitness (atlētiskā vingrošana) B 3389 18.01.2023.
1383 Edijs Dolnieks teniss B 3390 18.01.2023.
1384 Kalvis Grāveris futbols B 3396 18.01.2023.
1385 Edgars Kaugurs basketbols B 3401 18.01.2023.
1386 Sergejs Kondrats futbols B 3404 18.01.2023.
1387 Lauma Vorotinska fitness (veselības sports) B 3411 18.01.2023.
1388 Lolita Ivuškāne sporta dejas C 1647 18.01.2023.
1389 Aleksandra Kurusova sporta dejas C 1648 18.01.2023.
1390 Vita Laicāne sporta dejas C 1650 18.01.2023.
1391 Jeļizaveta Manija sporta dejas C 1652 18.01.2023.
1392 Liene Nagle fitness (atlētiskā vingrošana) C 1654 18.01.2023.
1393 Laima Ozoliņa sporta dejas C 1655 18.01.2023.
1394 Viktorija Siļventoinena aerobika C 1656 18.01.2023.
1395 Iveta Zīle sporta dejas C 1657 18.01.2023.
1396 Aivars Vīnbergs basketbols A 464 18.01.2023.
1397 Armands Mežinskis riteņbraukšana C 1653 18.01.2023.
1398 Kristaps Aleksandrovs sporta dejas C 1646 18.01.2023.
1399 Evita Tomanoviča fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1400 Sintija Gedovius fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1401 Marita Kalniņa fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1402 Aleksandra Brigadere fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1403 Vladislavs Koniševs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1404 Elita Einika fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1405 Santa Admidiņa fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1406 Diāna Ancveriņa fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1407 Samanta Balode fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1408 Liene Bauska fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1409 Kitija Beitāne fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1410 Evita Bole fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1411 Toms Bondars fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1412 Sabīne Broša fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1413 Dina Dāvida fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1414 Kristaps Ence fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1415 Aleksejs Ērglis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1416 Marija Garbule fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1417 Marta Jansona fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1418 Anastasija Jugina fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1419 Sintija Jukna fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1420 Mārtiņš Juzups fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1421 Ingus Kairis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1422 Maira Kalniņa fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1423 Inese Kanneniece fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1424 Vladislavs Koniševs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1425 Diāna Koževņikova fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1426 Tatjana Lucenko fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1427 Mārtiņš Mellakauls fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1428 Ritvars Melnis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1429 Linda Otrupe fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1430 Dina Paegle fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1431 Dainis Petrausks fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1432 Aļina Piļenoka fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1433 Santa Pole fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1434 Adelīna Priedniece fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1435 Inārs Ritmanis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1436 Annika Rozīte fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1437 Aleksejs Smolovs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1438 Dita Sniedze fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1439 Judīte Stāvus fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1440 Ieva Strazde fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1441 Beate Streiķe fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1442 Signe Šidla fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1443 Ernests Šīmanis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1444 Sandija Šteinberga-Dukure fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1445 Laura Vērdiņa fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1446 Elvita Vēze fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1447 Linda Vīksna fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1448 Anete Kopštāla fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1449 Anita Rezevska fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2023.
1450 Jurģis Zumbergs futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
1451 Svetlana Rudmieze jātnieku sports Sporta studiju absolvents 08.02.2023.
1452 Kristaps Petrutis futbols B 3431 22.02.2023.
1453 Ivars Lācis handbols C 1672 22.02.2023.
1454 Kristaps Cīrulis sporta dejas C 1659 22.02.2023.
1455 Intars Vēberis vieglatlētika C 1680 22.02.2023.
1456 Lauris Svars volejbols C 1679 22.02.2023.
1457 Nils Jansons fitness (atlētiskā vingrošana) C 1667 22.02.2023.
1458 Nils Jansons skrituļslidošana C 1668 22.02.2023.
1459 Agris Kimbors riteņbraukšana B 3424 22.02.2023.
1460 Una Bērente Sporta studiju absolvents 22.02.2023.
1461 Dita Lapsiņa Sporta studiju absolvents 22.02.2023.
1462 Anastasija Pečkureva fitness (atlētiskā vingrošana) B 3430 22.02.2023.
1463 Tatjana Packuna Sporta studiju absolvents 22.02.2023.
1464 Armands Vīksna futbols C 1682 22.02.2023.
1465 Baiba Gāga galda teniss B 3421 22.02.2023.
1466 Bruno Kaņepe sporta vingrošana B 3423 22.02.2023.
1467 Daina Moroza fitness (veselības sports) B 3429 22.02.2023.
1468 Diāna Leščika fitness (atlētiskā vingrošana) C 1673 22.02.2023.
1469 Dmitrijs Lapa grieķu-romiešu cīņa A 467 22.02.2023.
1470 Gundars Spriņģis basketbols C 1678 22.02.2023.
1471 Igors Vēzis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1681 22.02.2023.
1472 Aleksejs Bojarovs peldēšana Sporta studiju students 01.10.2021.
1473 Inese Krūmiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1670 22.02.2023.
1474 Irina Zambžicka mākslas vingrošana B 3437 22.02.2023.
1475 Jeļena Gončara sporta dejas C 1663 22.02.2023.
1476 Kristīne Lipina vieglatlētika C 1674 22.02.2023.
1477 Edgars Judzis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1669 22.02.2023.
1478 Olga Kuzņecova sporta dejas C 1671 22.02.2023.
1479 Semjons Morošeks kikbokss C 1677 22.02.2023.
1480 Sergejs Kurmeļevs peldēšana A 466 22.02.2023.
1481 Sigita Veckalne lēkšana uz batuta B 3436 22.02.2023.
1482 Solveiga Ziediņa vieglatlētika B 3439 22.02.2023.
1483 Ivo Erdmanis vieglatlētika C 1661 22.02.2023.
1484 Staņislavs Kolomicevs futbols B 3425 22.02.2023.
1485 Uldis Balbeks riteņbraukšana BMX A 465 22.02.2023.
1486 Uldis Boitmanis basketbols B 3414 22.02.2023.
1487 Gundega Ulme nūjošana B 3435 22.02.2023.
1488 Vera Ivanova aerobika C 1665 22.02.2023.
1489 Juris Krastiņš basketbols B 3426 22.02.2023.
1490 Edmunds Vasiļjevs hokejs A 468 22.02.2023.
1491 Arīna Freimane teniss C 1662 22.02.2023.
1492 Juris Baldiņš handbols B 3413 22.02.2023.
1493 Anžela Brice biatlons B 3415 22.02.2023.
1494 Anžela Brice distanču slēpošana B 3416 22.02.2023.
1495 Ilze Cekule biatlons B 3417 22.02.2023.
1496 Ilze Cekule distanču slēpošana B 3418 22.02.2023.
1497 Sergejs Čapulis karatē B 3419 22.02.2023.
1498 Ģirts Gailums basketbols B 3420 22.02.2023.
1499 Aija Praulīte biatlons B 3432 22.02.2023.
1500 Aija Praulīte distanču slēpošana B 3433 22.02.2023.
1501 Kristīne Gerasimoviča aerobika B 3422 22.02.2023.
1502 Ieva Krūmiņa fitness (veselības sports) B 3427 22.02.2023.
1503 Artis Zālmanis florbols B 3438 22.02.2023.
1504 Normunds Zvejnieks futbols B 3440 22.02.2023.
1505 Agnese Grauduma fitness (atlētiskā vingrošana) C 1664 22.02.2023.
1506 Līga Jansone basketbols C 1666 22.02.2023.
1507 Irēna Medņikova karatē C 1675 22.02.2023.
1508 Elīna Mihailova teniss C 1676 22.02.2023.
1509 Jeļena Dobreņkaja peldēšana C 1660 22.02.2023.
1510 Žanneta Lonšankova aerobika B 3428 22.02.2023.
1511 Egija Šīmane basketbols B 3434 22.02.2023.
1512 Arnis Krists Zecmanis riteņbraukšana BMX Sporta studiju students 01.10.2021.
1513 Svetlana Petrakova vieglatlētika B 3447 22.03.2023.
1514 Gunārs Andersons regbijs Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1515 Armands Zvirbulis brīvā cīņa A 471 22.03.2023.
1516 Maryia Voinava fitness (atlētiskā vingrošana) B 3452 22.03.2023.
1517 Olga Abduļina vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1518 Augusts Blekte vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1519 Adrija Andersone fitness (atlētiskā vingrošana) C 1687 22.03.2023.
1520 Edgars Apinis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1689 22.03.2023.
1521 Eihvalde Līga vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1522 Kaģe Anda vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1523 Mārtiņš Dobrovoļskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1696 22.03.2023.
1524 Kaspars Reikmanis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1525 Eva Rozentāle vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1526 Arita Gaitlazda-Kočura fitness (atlētiskā vingrošana) C 1704 22.03.2023.
1527 Anete Sorokina vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1528 Alina Circene sporta vingrošana C 1694 22.03.2023.
1529 Rinalds Druka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1699 22.03.2023.
1530 Katrīna Betija Šilkina vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1531 Sindija Širaka vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1532 Mārtiņš Šarpņicks Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1533 Anete Vizla Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1534 Laimnesis Pauliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1727 22.03.2023.
1535 Imants Putniņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1730 22.03.2023.
1536 Inna Sinkeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 1735 22.03.2023.
1537 Jānis Štrauss fitness (atlētiskā vingrošana) C 1737 22.03.2023.
1538 Ilze Keviša teniss B 3443 22.03.2023.
1539 Ieva Kalēja karatē C 1714 22.03.2023.
1540 Andris Skangalis florbols Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1541 Aigars Ozolkāja fitness (atlētiskā vingrošana) C 1726 22.03.2023.
1542 Ainārs Plezers basketbols B 3449 22.03.2023.
1543 Aleksandrs Adijāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1683 22.03.2023.
1544 Andrejs Saveļjevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1733 22.03.2023.
1545 Artūrs Štālbergs basketbols B 3450 22.03.2023.
1546 Artūrs Zaremba basketbols B 3453 22.03.2023.
1547 Ašots Torosjans fitness (atlētiskā vingrošana) C 1739 22.03.2023.
1548 Baiba Frinde daiļslidošana C 1703 22.03.2023.
1549 Deniss Aksjonovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1684 22.03.2023.
1550 Ēriks Miļuns hokejs A 469 22.03.2023.
1551 Ēriks Ruzavins bokss C 1732 22.03.2023.
1552 Ēriks Upītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1741 22.03.2023.
1553 Gita Karlsone vieglatlētika C 1716 22.03.2023.
1554 Gunārs Reinholds burāšana C 1731 22.03.2023.
1555 Marita Puļļa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1556 Jānis Alkšbirze fitness (atlētiskā vingrošana) C 1685 22.03.2023.
1557 Jānis Doniņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1697 22.03.2023.
1558 Jānis Korde kalnu slēpošana B 3444 22.03.2023.
1559 Agrita Rūsiņa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1560 Jānis Ulmkalns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1740 22.03.2023.
1561 Laila Siliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1734 22.03.2023.
1562 Liāna Lezdiņa alpīnisms C 1721 22.03.2023.
1563 Linda Ansone kāpšanas sports C 1688 22.03.2023.
1564 Marina Grigorjeva džiu-džitsu C 1708 22.03.2023.
1565 Monta Krišlauka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1719 22.03.2023.
1566 Tatjana Amoliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1686 22.03.2023.
1567 Vēsma Vārsberga aerobika B 3451 22.03.2023.
1568 Vita Zauere teniss C 1746 22.03.2023.
1569 Renārs Doršs kalnu slēpošana C 1698 22.03.2023.
1570 Jānis Vjaters fitness (atlētiskā vingrošana) C 1743 22.03.2023.
1571 Kalvis Zariņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1745 22.03.2023.
1572 Kaspars Kalnbērzs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1715 22.03.2023.
1573 Kristaps Vilcāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1742 22.03.2023.
1574 Māris Barovskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1691 22.03.2023.
1575 Mārtiņš Atiķis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1690 22.03.2023.
1576 Mihails Galuška peldēšana C 1706 22.03.2023.
1577 Mihails Galuška ūdenspolo C 1707 22.03.2023.
1578 Normunds Nazarovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1725 22.03.2023.
1579 Staņislavs Krikets aikido C 1718 22.03.2023.
1580 Vadims Galajevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1705 22.03.2023.
1581 Vitālijs Beļinskis karatē C 1693 22.03.2023.
1582 Gunārs Zandbergs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1744 22.03.2023.
1583 Jūlija Hotima fitness (atlētiskā vingrošana) C 1710 22.03.2023.
1584 Sergejs Juhno fitness (atlētiskā vingrošana) C 1713 22.03.2023.
1585 Roberts Grunte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1709 22.03.2023.
1586 Gundega Meļķe alpīnisms C 1723 22.03.2023.
1587 Sergejs Petrakovs vieglatlētika B 3448 22.03.2023.
1588 Dainis Pokšāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1729 22.03.2023.
1589 Edgars Erts triatlons C 1701 22.03.2023.
1590 Emīls Laganovskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1720 22.03.2023.
1591 Gunta Januma fitness (atlētiskā vingrošana) C 1712 22.03.2023.
1592 Marija Širjakova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1736 22.03.2023.
1593 Edīte Mežiniece volejbols C 1724 22.03.2023.
1594 Natālija Korotkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1717 22.03.2023.
1595 Ilze Aigare peldēšana C 1747 22.03.2023.
1596 Raimonds Vilkoits vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 22.03.2023.
1597 Sergejs Fomenko karatē C 1702 22.03.2023.
1598 Alisa Miškovska daiļslidošana A 470 22.03.2023.
1599 Kristīne Čekstere aerobika C 1695 22.03.2023.
1600 Andejs Brovenko daiļslidošana B 3442 22.03.2023.
1601 Sandra Meldere kalnu slēpošana B 3446 22.03.2023.
1602 Irita Kulmane volejbols B 3445 22.03.2023.
1603 Laura Telle-Freimane riteņbraukšana šosejā C 1738 22.03.2023.
1604 Jūlija Beļajeva aerobika C 1692 22.03.2023.
1605 Zane Ilenāne aerobika C 1711 22.03.2023.
1606 Kārlis Eberliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1700 22.03.2023.
1607 Jānis Līcītis basketbols C 1722 22.03.2023.
1608 Sandis Poga basketbols C 1728 22.03.2023.
1609 Edgars Vakuļčiks vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2021.
1610 Aļona Ivolga aerobika C 1757 19.04.2023.
1611 Andrejs Marmizovs džiu-džitsu C 1765 19.04.2023.
1612 Einārs Jaunzems fitness (atlētiskā vingrošana) C 1758 19.04.2023.
1613 Vadims Geža frisbijs C 1751 19.04.2023.
1614 Andris Ulāns handbols B 3471 19.04.2023.
1615 Aivars Gaisiņš hokejs C 1750 19.04.2023.
1616 Arvis Iļjins SUP (stāvdēlis) C 1756 19.04.2023.
1617 Māris Pankoks vieglatlētika C 1768 19.04.2023.
1618 Aija Nikmane volejbols B 3463 19.04.2023.
1619 Agnese Ozolniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1767 19.04.2023.
1620 Agris Galvanovskis basketbols A 472 19.04.2023.
1621 Andris Jansons vieglatlētika B 3460 19.04.2023.
1622 Arina Gilyazova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1752 19.04.2023.
1623 Gundega Krīgere jātnieku sports C 1760 19.04.2023.
1624 Pauls Gureckis badmintons C 1755 19.04.2023.
1625 Linards Ramza fitness (atlētiskā vingrošana) C 1769 19.04.2023.
1626 Olga Timofejeva mākslas vingrošana B 3470 19.04.2023.
1627 Vilnis Zariņš vieglatlētika B 3473 19.04.2023.
1628 Andrejs Domaņins vieglatlētika B 3455 19.04.2023.
1629 Gunta Gasūna kalnu slēpošana B 3457 19.04.2023.
1630 Izolde Aņiskoviča karatē C 1748 19.04.2023.
1631 Jausma Rozenšteine vieglatlētika B 3467 19.04.2023.
1632 Laine Lubgane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1764 19.04.2023.
1633 Dzintars Ziediņš basketbols B 3474 19.04.2023.
1634 Irina Latve-Sļesarenoka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1762 19.04.2023.
1635 Juliāna Karelova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1759 19.04.2023.
1636 Ruslans Pjatņičenko džudo B 3465 19.04.2023.
1637 Ruslans Pjatņičenko karatē B 3466 19.04.2023.
1638 Artis Upenieks riteņbraukšana BMX B 3472 19.04.2023.
1639 Agrita Rūsiņa aerobika C 1773 19.04.2023.
1640 Raimonds Grietēns loka šaušana C 1753 19.04.2023.
1641 Roberts Naglis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1766 19.04.2023.
1642 Linda Dulmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1749 19.04.2023.
1643 Inga Di Džovanni mākslas vingrošana B 3456 19.04.2023.
1644 Olga Ruberte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1770 19.04.2023.
1645 Gunārs Ruciņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 1771 19.04.2023.
1646 Jekaterina Taraskina fitness (atlētiskā vingrošana) C 1775 19.04.2023.
1647 Irīna Štūla-Pankoka vieglatlētika C 1774 19.04.2023.
1648 Malda Ruņeniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 1772 19.04.2023.
1649 Aigars Kotāns vispusīgā fiziskā sagatavotība A 473 19.04.2023.
1650 Irina Petrova brīvā cīņa A 474 19.04.2023.
1651 Kristīne Cera kalnu slēpošana B 3454 19.04.2023.
1652 Iveta Grunte-Dinsberga vieglatlētika B 3459 19.04.2023.
1653 Agnese Palameika vieglatlētika B 3464 19.04.2023.
1654 Andris Smočs vieglatlētika B 3468 19.04.2023.
1655 Ludmila Spurīte peldēšana B 3469 19.04.2023.
1656 Aleksandrs Gorskis u-šu C 1754 19.04.2023.
1657 Artūrs Krukovs golfs C 1761 19.04.2023.
1658 Edgars Lipsbergs hokejs C 1763 19.04.2023.
1659 Mihails Vačiļa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju students 01.10.2021.
1660 Ulrika Auniņa Naumova fitness (atlētiskā vingrošana) B 3458 17.05.2023.
1661 Aivika Ulanova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1794 17.05.2023.
1662 Anete Spēlmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1792 17.05.2023.
1663 Marts Puniņš sporta dejas C 1789 17.05.2023.
1664 Mārtiņš Karlsons vieglatlētika C 1784 17.05.2023.
1665 Gunta Blūmiņa vieglatlētika B 3476 17.05.2023.
1666 Inguna Čākure orientēšanās A 475 17.05.2023.
1667 Jānis Rērihs grieķu-romiešu cīņa A 476 17.05.2023.
1668 Dainis Bernāts teniss B 3475 17.05.2023.
1669 Jeļena Getmane sporta vingrošana B 3477 17.05.2023.
1670 Aļona Krasnova aerobika B 3482 17.05.2023.
1671 Ina Kublačova teniss B 3483 17.05.2023.
1672 Vitālijs Mišins karatē B 3484 17.05.2023.
1673 Kristaps Močāns burāšana B 3485 17.05.2023.
1674 Iluta Pļaviņa aerobika B 3486 17.05.2023.
1675 Romāns Sidorovs futbols B 3487 17.05.2023.
1676 Inga Timofejeva mākslas vingrošana B 3488 17.05.2023.
1677 Darja Deņisova teniss C 1777 17.05.2023.
1678 Dina Endziņa jātnieku sports C 1779 17.05.2023.
1679 Irina Grigorjeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 1782 17.05.2023.
1680 Elizabete Paula Stivriņa jātnieku sports C 1793 17.05.2023.
1681 Agita Krama volejbols B 3480 17.05.2023.
1682 Andrejs Babijs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1776 17.05.2023.
1683 Dainis Ābols florbols B 3461 17.05.2023.
1684 Irina Skleinova aerobika C 1791 17.05.2023.
1685 Naums Vorobeičiks grieķu-romiešu cīņa B 3490 17.05.2023.
1686 Māris Krams volejbols B 3481 17.05.2023.
1687 Agnese Grīnpūkala vieglatlētika B 3479 17.05.2023.
1688 Anda Eibele basketbols C 1778 17.05.2023.
1689 Darja Gorbača peldēšana C 1781 17.05.2023.
1690 Didzis Kalējs karatē C 1783 17.05.2023.
1691 Inga Kursīte jātnieku sports C 1785 17.05.2023.
1692 Kristīne Lipina aerobika C 1786 17.05.2023.
1693 Kirils Mitins futbols C 1787 17.05.2023.
1694 Jurģis Pučinsks futbols C 1788 17.05.2023.
1695 Oksana Sergejeva peldēšana C 1790 17.05.2023.
1696 Kaspars Židovs florbols B 3491 17.05.2023.
1697 Kārlis Evertovskis vieglatlētika C 1780 17.05.2023.
1698 Brigita Bergmane-Atteka orientēšanās B 3462 17.05.2023.
1699 Ingars Grēns vieglatlētika B 3478 17.05.2023.
1700 Valters Bergs nūjošana C 1796 14.06.2023.
1701 Gaļina Poļakova mākslas vingrošana C 1810 14.06.2023.
1702 Inita Ķiršakmene fitness (atlētiskā vingrošana) C 1803 14.06.2023.
1703 Egils Šteinerts fitness (atlētiskā vingrošana) C 1812 14.06.2023.
1704 Inga Beizaka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1795 14.06.2023.
1705 Armands Medveckis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1806 14.06.2023.
1706 Jeļena Pavlova-Ūzule fitness (atlētiskā vingrošana) C 1808 14.06.2023.
1707 Mārtiņš Līcis-Līcītis basketbols A 480 14.06.2023.
1708 Agris Grandovskis florbols A 477 14.06.2023.
1709 Normunds Grunckis florbols A 478 14.06.2023.
1710 Andrejs Ignatovičs hokejs A 479 14.06.2023.
1711 Svetlana Baltere daiļslidošana B 3492 14.06.2023.
1712 Monta Dišlere aerobika B 3495 14.06.2023.
1713 Monta Dišlere motosports B 3496 14.06.2023.
1714 Tatjana Hamzova paukošana B 3495 14.06.2023.
1715 Edgars Strēlis karatē B 3518 14.06.2023.
1716 Aldis Jaundžeikars volejbols B 3499 14.06.2023.
1717 Iveta Jumīte-Martinsone aerobika B 3500 14.06.2023.
1718 Anita Klapote vieglatlētika B 3501 14.06.2023.
1719 Sergejs Konoņenko brīvā cīņa B 3502 14.06.2023.
1720 Sergejs Konoņenko grieķu-romiešu cīņa B 3503 14.06.2023.
1721 Modris Krūze ziemeļu divcīņa B 3505 14.06.2023.
1722 Liene Libere volejbols B 3507 14.06.2023.
1723 Linda Morozova (Kušnirenko) basketbols B 3508 14.06.2023.
1724 Ksenija Orlova vieglatlētika B 3509 14.06.2023.
1725 Kristīne Papiņa orientēšanās B 3512 14.06.2023.
1726 Līga Pastore-Kviese aerobika B 3513 14.06.2023.
1727 Larisa Razgale aerobika B 3516 14.06.2023.
1728 Jeļena Titova vieglatlētika B 3520 14.06.2023.
1729 Aivars Vērdiņš vieglatlētika B 0 14.06.2023.
1730 Jaroslavs Zoricovs futbols B 3522 14.06.2023.
1731 Vlada Kirilovska teniss C 1799 14.06.2023.
1732 Juris Ozols hokejs C 1807 14.06.2023.
1733 Santa Pole fitness (atlētiskā vingrošana) C 1809 14.06.2023.
1734 Jānis Simsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 1811 14.06.2023.
1735 Marija Lapaine aerobika C 1804 14.06.2023.
1736 Evita Jaunbauere airēšana B 3498 14.06.2023.
1737 Elāns Kloppe pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1800 14.06.2023.
1738 Līga Ozoliņa peldēšana B 3510 14.06.2023.
1739 Signe Birkenberga vieglatlētika C 1797 14.06.2023.
1740 Jevgēnijs Kokors fitness (atlētiskā vingrošana) C 1801 14.06.2023.
1741 Anatolijs Cehovskis volejbols B 3494 14.06.2023.
1742 Brigita Romanovska vieglatlētika B 3517 14.06.2023.
1743 Dmitry Levit sporta vingrošana C 1805 14.06.2023.
1744 Elīna Laura Huhka basketbols C 1798 14.06.2023.
1745 Guntis Bāliņš hokejs B 3493 14.06.2023.
1746 Leonīds Krasikovs u-šu B 3504 14.06.2023.
1747 Vadims Popovs džudo B 3515 14.06.2023.
1748 Vladimirs Vlasjuks džudo A 481 14.06.2023.
1749 Kaspars Kuļikovs motosports C 1802 14.06.2023.
1750 Līva Štamere basketbols B 3519 14.06.2023.
1751 Niks Ozols futbols B 3511 14.06.2023.
1752 Alberts Blajs Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
1753 Diana Mickeviča Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
1754 Lelde Namiķe Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
1755 Darja Šahova Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
1756 Andris Zeltiņš Sporta studiju absolvents 18.06.2023.
1757 Aleksandrs Jurkjans Sporta studiju absolvents 20.06.2023.
1758 Artūrs Kuzmenkovs Sporta studiju absolvents 20.06.2023.
1759 Anastasija Samsonova Sporta studiju absolvents 20.06.2023.
1760 Jānis Apsītis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1761 Dzintars Beikulis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1762 Kitija Belova fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1763 Linda Celmiņa smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1764 Marija Filipova fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1765 Gints Filipsons motosports Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1766 Rihards Frīdenbergs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1767 Rebeka Gabrāne fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1768 Kristīne Gaļamova fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1769 Emīls Roberts Glīzde karatē Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1770 Edgars Grinbergs handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1771 Roberts Grīnvalds basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1772 Jānis Grundbergs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1773 Mareks Janševskis Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1774 Natālija Januša mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1775 Vladimirs Cīmanis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1776 Tomijs Jēkabsons basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1777 Ieva Jurēvica vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1778 Mārtiņš Kanenieks basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1779 Lauris Karlušas vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1780 Jolanta Kaupe vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1781 Paula Kojaloviča fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1782 Rinalds Kokorevičs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1783 Līga Krūmiņa Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1784 Viktorija Kuprijanova mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1785 Jānis Labucs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1786 Jānis Laizāns fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1787 Ingmārs Lapčinskis florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1788 Laine Leite fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1789 Valērija Letunova fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1790 Zane Liepiņa teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1791 Aigars Ločmelis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1792 Andrejs Ļevskojs fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1793 Jānis Melngailis basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1794 Konstantīns Mešalkins fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1795 Laine Niedra vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1796 Vita Oļeiņika mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1797 Jeļizaveta Osovija vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1798 Anastasija Packana fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1799 Aija Pētersone fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1800 Artūrs Pētersons basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1801 Pēteris Putniņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1802 Madara Zane Reināne fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1803 Liene Rotberga vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1804 Mārtinš Straume regbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1805 Diāna Rutks (Rutkis) fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1806 Džeisons Smoļars džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1807 Signe Stepanova Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1808 Rēzija Stepka aerobika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1809 Veronika Stoļarova mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1810 Laura Svarinska jātnieku sports Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1811 Elīza Paula Taima fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1812 Sintija Tīruma fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1813 Viktors Valainis peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1814 Evelīna Traumane vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1815 Dagnis Troška florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1816 Anna Vasiļjeva fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1817 Ģirts Zaķis frisbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1818 Uldis Zariņš handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1819 Dace Ziemele Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1820 Madara Aldiņa Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1821 Krista Cīrule džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1822 Jorens Janišonis volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1823 Kristaps Kalnakārklis grieķu-romiešu cīņa Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1824 Krists Siņicins vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1825 Kristīne Dzene-Lekse teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1826 Daniels Fogelis kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1827 Zanda Zariņa - Rešetina vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1828 Klāvs Bošs florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1829 Elīna Vasiļevska mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1830 Dairis Adamaitis airēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1831 Aleksejs Pavlovs džudo Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1832 Matīss Rožlapa basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1833 Mārcis Strīgelis basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1834 Artūrs Švūksts distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1835 Vladimirs Anackis bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1836 Edgars Ozoliņš bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1837 Laura Lapiņa distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1838 Mārtiņš Gūža basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1839 Vladislavs Vorons džiu-džitsu Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1840 Arvis Balodis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1841 Nauris Bērzups fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1842 Rūta Daračūne fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1843 Inga Stivriņa fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1844 Inguss Gailis florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1845 Krista Enģele futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1846 Matīss Gelažis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1847 Livars Lāns hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1848 Vladimirs Mamonovs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1849 Arturs Matvejevs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1850 Miķelis Rihards Pāvelsons hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1851 Andrejs Raudziņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1852 Vadims Romanovskis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1853 Veronika Īvāne jātnieku sports Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1854 Jānis Kurzemnieks karatē Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1855 Sindija Čīma ložu šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1856 Mihails Samoilovs pludmales volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1857 Kristaps Staņa regbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1858 Anna Kobiļanska sporta dejas Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1859 Jānis Freimanis taibokss (muaythai) Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1860 Arnolds Strenga vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1861 Elīna Timofejeva volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1862 Megija Vanaga volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1863 Sandris Šedis armvrestlings (roku cīņa) Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1864 Ervīns Smoļins riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1865 Tīfentāls Edgars Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
1866 Jevgenijs Koļcovs sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
1867 Nellija Kuplēna sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
1868 Inga Biļinska sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
1869 Ērika Gaigale sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
1870 Gvido Šalms sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
1871 Juris Špiguns sporta dejas Sporta studiju absolvents 26.06.2023.
1872 Laila Dekmeijere-Trigubova hokejs Sporta studiju students 01.10.2021.
1873 Raivis Mizāns volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1874 Laima Kirtovska futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2023.
1875 Kaspars Krievs kamanu suņu sports C 1830 19.07.2023.
1876 Aleksandrs Vasiļkovs šahs C 1853 19.07.2023.
1877 Aivars Solzemnieks vieglatlētika B 3545 19.07.2023.
1878 Zaiga Boguža vieglatlētika C 1815 19.07.2023.
1879 Gunta Helmane vieglatlētika C 1823 19.07.2023.
1880 Gunārs Lācis volejbols B 3534 19.07.2023.
1881 Guntis Augusts volejbols C 1813 19.07.2023.
1882 Madara Akmentiņa florbols B 3523 19.07.2023.
1883 Laura Buraka volejbols B 3526 19.07.2023.
1884 Vasilijs Giņko svarbumbu celšana B 3529 19.07.2023.
1885 Vasilijs Giņko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1820 19.07.2023.
1886 Vasilijs Giņko svarcelšana C 1821 19.07.2023.
1887 Raimonds Feldmanis basketbols B 3528 19.07.2023.
1888 Mykola Trubachov futbols 19.07.2023.
1889 Aivis Romanovskis futbols B 3541 19.07.2023.
1890 Angelīna Žukova mākslas vingrošana C 1857 19.07.2023.
1891 Dace Lorensa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1835 19.07.2023.
1892 Dace Segliņa-Grīnblate fitness (atlētiskā vingrošana) C 1841 19.07.2023.
1893 Dagnija Šķēle pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1848 19.07.2023.
1894 Egils Politers handbols B 3539 19.07.2023.
1895 Gita Zaķe modernā pieccīņa A 488 19.07.2023.
1896 Gita Zaķe jātnieku sports B 3548 19.07.2023.
1897 Gunārs Buls karatē C 1817 19.07.2023.
1898 Gvido Benefelds fitness (atlētiskā vingrošana) C 1814 19.07.2023.
1899 Irina Levit sporta vingrošana B 3535 19.07.2023.
1900 Jolanta Silicka vieglatlētika C 1844 19.07.2023.
1901 Jurijs Masaļskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1836 19.07.2023.
1902 Ronalds Liepa džiu-džitsu C 1833 19.07.2023.
1903 Dmitrijs Spaskovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1847 19.07.2023.
1904 Kitija Kauliņa daiļslidošana C 1827 19.07.2023.
1905 Ivars Caune futbols B 3527 19.07.2023.
1906 Viktorija Seļivanova mākslas vingrošana C 1842 19.07.2023.
1907 Gaļina Broka peldēšana A 484 19.07.2023.
1908 Krista Kliesmete jātnieku sports C 1828 19.07.2023.
1909 Laura Ivanova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1825 19.07.2023.
1910 Liene Feldmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 1819 19.07.2023.
1911 Nataļja Optimistova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1839 19.07.2023.
1912 Rudīte Skroderēna fitness (veselības sports) B 3544 19.07.2023.
1913 Nataļja Žuka sporta aerobika C 1856 19.07.2023.
1914 Pēteris Vinogradovs teniss C 1855 19.07.2023.
1915 Viktors Haruns airēšana B 3530 19.07.2023.
1916 Viktors Haruns smaiļošana un kanoe B 3531 19.07.2023.
1917 Vladislavs Kučiks sporta vingrošana B 3533 19.07.2023.
1918 Toms Nuķis vieglatlētika C 1838 19.07.2023.
1919 Anatolijs Maksimenko futbols B 3536 19.07.2023.
1920 Kaspars Dumpis kamaniņu sports A 485 19.07.2023.
1921 Marina Mirošņikova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1837 19.07.2023.
1922 Dainis Juzups džudo B 3532 19.07.2023.
1923 Leonīds Beresņevs hokejs A 482 19.07.2023.
1924 Didzis Verbickis MMA (jauktā cīņa) C 1854 19.07.2023.
1925 Iveta Holcmane orientēšanās A 486 19.07.2023.
1926 Mareks Raihs futbols C 1840 19.07.2023.
1927 Mārtiņš Krūms florbols A 487 19.07.2023.
1928 Olga Borisova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1816 19.07.2023.
1929 Sarmīte Belte volejbols B 3524 19.07.2023.
1930 Inārs Bīrmanis snovbords B 3525 19.07.2023.
1931 Juris Silovs petanks C 1846 19.07.2023.
1932 Vladimirs Timošenko smaiļošana un kanoe B 3547 19.07.2023.
1933 Madara Meldere kalnu slēpošana B 3537 19.07.2023.
1934 Gita Orste florbols B 3538 19.07.2023.
1935 Diāna Timermane peldēšana C 1851 19.07.2023.
1936 Andrejs Goloborodko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1822 19.07.2023.
1937 Guntis Pujāts hokejs B 3540 19.07.2023.
1938 Santa Roze volejbols B 3542 19.07.2023.
1939 Aleksandrs Lahtionovs nūjošana C 1832 19.07.2023.
1940 Edgars Kļaviņš vieglatlētika C 1829 19.07.2023.
1941 Jānis Lībietis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1834 19.07.2023.
1942 Normunds Siliņš vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3543 19.07.2023.
1943 Normunds Siliņš vieglatlētika C 1845 19.07.2023.
1944 Raivis Šplīts volejbols C 1849 19.07.2023.
1945 Kaspars Iesaliņš basketbols C 1824 19.07.2023.
1946 Rihards Krūze džiu-džitsu C 1831 19.07.2023.
1947 Vitālijs Šults džudo B 3546 19.07.2023.
1948 Kārlis Eiduks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1818 19.07.2023.
1949 Margarita Judina galda teniss C 1826 19.07.2023.
1950 Jekaterina Serebreņņikova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1843 19.07.2023.
1951 Gints Bērtulis florbols A 483 19.07.2023.
1952 Daniils Turkovs futbols C 1852 19.07.2023.
1953 Roberts Tiļuks golfs C 1850 19.07.2023.
1954 Juris Kaņepe futbols B 3557 16.08.2023.
1955 Daņils Kozlovs teniss B 3558 16.08.2023.
1956 Tatjana Lipska-Duklava peldēšana B 3563 16.08.2023.
1957 Aleksandrs Štekeļs futbols B 3570 16.08.2023.
1958 Maksims Guščiks bokss C 1871 16.08.2023.
1959 Maksims Guščiks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1872 16.08.2023.
1960 Ulvis Grīnvalds fitness (atlētiskā vingrošana) C 1870 16.08.2023.
1961 Elvīra Juhņēviča vieglatlētika C 1873 16.08.2023.
1962 Uldis Ķierpe hokejs C 1881 16.08.2023.
1963 Mareks Maļinovskis riteņbraukšana šosejā C 1884 16.08.2023.
1964 Inese Nagle vieglatlētika C 1887 16.08.2023.
1965 Alvis Stankēvičs vispusīgā fiziskā sagatavotība C 1895 16.08.2023.
1966 Česlavs Mateikovičs basketbols B 3566 16.08.2023.
1967 Kaspars Cipruss basketbols C 1862 16.08.2023.
1968 Katerīna Šepele daiļslidošana C 1898 16.08.2023.
1969 Aleksejs Trapezņikovs džiu-džitsu C 1903 16.08.2023.
1970 Rihards Krūze fitness (atlētiskā vingrošana) C 1880 16.08.2023.
1971 Madara Mazvērsīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 1885 16.08.2023.
1972 Kristina Šigabutdinova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1899 16.08.2023.
1973 Rudīte Truce fitness (atlētiskā vingrošana) C 1904 16.08.2023.
1974 Mārcis Bormanis futbols B 3550 16.08.2023.
1975 Maksims Rafaļskis futbols C 1889 16.08.2023.
1976 Antons Smurovs futbols C 1894 16.08.2023.
1977 Sergejs Tīdenbergs futbols C 1901 16.08.2023.
1978 Māris Ķuda galda teniss C 1882 16.08.2023.
1979 Gunta Baumane jātnieku sports C 1859 16.08.2023.
1980 Lūcija Kalniņa jātnieku sports C 1875 16.08.2023.
1981 Ellada Kazašvili jātnieku sports C 1877 16.08.2023.
1982 Tamāra Samuševa jātnieku sports C 1890 16.08.2023.
1983 Edgars Skrīvers karatē C 1893 16.08.2023.
1984 Dženeta Krūmiņliepa nūjošana C 1879 16.08.2023.
1985 Žanna Cvečkovska peldēšana B 3551 16.08.2023.
1986 Gints Grinbergs riteņbraukšana MTB C 1869 16.08.2023.
1987 Gunita Pačkajeva volejbols B 3567 16.08.2023.
1988 Artis Caics volejbols C 1861 16.08.2023.
1989 Agnese Gedrovica peldēšana B 3555 16.08.2023.
1990 Agnese Ulanova vieglatlētika C 1905 16.08.2023.
1991 Arturs Kupčiuns futbols B 3560 16.08.2023.
1992 Deniss Bezuščonoks futbols C 1860 16.08.2023.
1993 Dmitrijs Miļkevičs vieglatlētika C 1886 16.08.2023.
1994 Raitis Dzelme basketbols C 1867 16.08.2023.
1995 Dzidra Dulpiņa volejbols B 3554 16.08.2023.
1996 Jēkabs Rēdlihs hokejs B 3568 16.08.2023.
1997 Elīna Balode fitness (atlētiskā vingrošana) C 1858 16.08.2023.
1998 Guntra Stocka florbols C 1896 16.08.2023.
1999 Ģirts Ločmelis vieglatlētika B 3564 16.08.2023.
2000 Laimonis Daugavietis vieglatlētika B 3552 16.08.2023.
2001 Laimonis Daugavietis triatlons B 3553 16.08.2023.
2002 Ilze Tomiņa-Stare fitness (atlētiskā vingrošana) C 1902 16.08.2023.
2003 Edgars Silovs petanks C 1891 16.08.2023.
2004 Jānis Aģis basketbols B 3549 16.08.2023.
2005 Jevgenijs Skrastiņš svarcelšana C 1892 16.08.2023.
2006 Jurijs Panteļejevs teniss C 1888 16.08.2023.
2007 Juris Dreimanis burāšana C 1865 16.08.2023.
2008 Karīna Fedotova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1868 16.08.2023.
2009 Austra Kārkle fitness (atlētiskā vingrošana) C 1878 16.08.2023.
2010 Kristaps Supe paukošana C 1897 16.08.2023.
2011 Laila Kalniņa ložu šaušana C 1874 16.08.2023.
2012 Līga Rimševica basketbols B 3569 16.08.2023.
2013 Maija Zēmele-Bauere florbols B 3572 16.08.2023.
2014 Marika Zavadska mākslas vingrošana C 1907 16.08.2023.
2015 Ilmārs Saulgriezis vieglatlētika A 492 16.08.2023.
2016 Sandra Krūma vieglatlētika B 3559 16.08.2023.
2017 Sigeta Kviese volejbols B 3561 16.08.2023.
2018 Sigeta Kviese badmintons B 3562 16.08.2023.
2019 Agate Tautiete fitness (atlētiskā vingrošana) C 1900 16.08.2023.
2020 Lita Dzelme vieglatlētika C 1866 16.08.2023.
2021 Miks Vilkaplāters futbols C 1906 16.08.2023.
2022 Andrejs Vasiļjevs brīvā cīņa B 3571 16.08.2023.
2023 Raivis Maķevics vieglatlētika B 3565 16.08.2023.
2024 Līga Alilujeva basketbols A 489 16.08.2023.
2025 Ģirts Ankipāns hokejs A 490 16.08.2023.
2026 Valters Dišlers fitness (atlētiskā vingrošana) C 1863 16.08.2023.
2027 Valters Dišlers motosports C 1864 16.08.2023.
2028 Georgijs Kalugins MMA (jauktā cīņa) C 1876 16.08.2023.
2029 Uvis Helmanis basketbols B 3556 16.08.2023.
2030 Gunta Rotšteina airēšana A 491 17.08.2023.
2031 Vladimirs Laškets džudo C 1883 16.08.2023.
2032 Deniss Kozlovs futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2033 Valerijs Afanasjevs futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2034 Līga Valdmane orientēšanās Sporta studiju students 01.10.2021.
2035 Aiva Aišpure vieglatlētika B 3573 20.09.2023.
2036 Marita Ārente vieglatlētika A 493 20.09.2023.
2037 Andrejs Dorošenko modernā pieccīņa A 495 20.09.2023.
2038 Daiga Jansone basketbols A 496 20.09.2023.
2039 Ziedonis Jansons basketbols A 497 20.09.2023.
2040 Aleksandrs Timoškevičs smaiļošana un kanoe A 500 20.09.2023.
2041 Sallija Arhipova peldēšana B 3574 20.09.2023.
2042 Inga Ikauniece volejbols B 3580 20.09.2023.
2043 Ilze Jansone peldēšana B 3581 20.09.2023.
2044 Arnis Šauriņš karatē A 499 20.09.2023.
2045 Dainis Ļeļevs basketbols B 3584 20.09.2023.
2046 Inguna Minusa volejbols B 3587 20.09.2023.
2047 Sigita Roziņa volejbols B 3592 20.09.2023.
2048 Anita Siliņa vieglatlētika B 3594 20.09.2023.
2049 Igors Stepanovs futbols B 3599 20.09.2023.
2050 Jānis Svitiņš hokejs B 3601 20.09.2023.
2051 Māris Šekavs basketbols B 3602 20.09.2023.
2052 Jurijs Ševļakovs futbols B 3603 20.09.2023.
2053 Anita Koziča vieglatlētika B 3582 20.09.2023.
2054 Viktors Valainis fitness (atlētiskā vingrošana) B 3605 20.09.2023.
2055 Jānis Zicāns pauerliftings (spēka trīscīņa) B 3610 20.09.2023.
2056 Inga Capare fitness (atlētiskā vingrošana) C 1912 20.09.2023.
2057 Dmitrijs Šappo fitness (atlētiskā vingrošana) C 1930 20.09.2023.
2058 Anna Visocka aerobika C 1932 20.09.2023.
2059 Vilnis Klucis vieglatlētika C 1923 20.09.2023.
2060 Kristofers Justs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1919 20.09.2023.
2061 Anna Kačāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 1920 20.09.2023.
2062 Katrīna Lipsberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 1925 20.09.2023.
2063 Kristīna Raimere fitness (atlētiskā vingrošana) C 1929 20.09.2023.
2064 Sergejs Podoļako futbols B 3588 20.09.2023.
2065 Jurijs Sokolovs futbols B 3595 20.09.2023.
2066 Raimonds Apse futbols C 1908 20.09.2023.
2067 Gļebs Bodrovs futbols C 1911 20.09.2023.
2068 Antra Vīnerte galda teniss B 3609 20.09.2023.
2069 Laima Lībere jātnieku sports C 1926 20.09.2023.
2070 Karina Shushkevich mākslas vingrošana B 3593 20.09.2023.
2071 Guna Krasovska karatē C 1924 20.09.2023.
2072 Juris Kiriks novuss C 1922 20.09.2023.
2073 Sanda Biteriņa peldēšana B 3575 20.09.2023.
2074 Baiba Medne peldēšana B 3585 20.09.2023.
2075 Dace Miķelsone peldēšana B 3586 20.09.2023.
2076 Māris Viļkins peldēšana B 3608 20.09.2023.
2077 Elīna Šmēdiņa peldēšana C 1931 20.09.2023.
2078 Bruno Deivids Bergmanis riteņbraukšana BMX C 1910 20.09.2023.
2079 Diāna Kampara bridžs C 1921 20.09.2023.
2080 Agris Sprincis vieglatlētika B 3598 20.09.2023.
2081 Anita Veide peldēšana B 3606 20.09.2023.
2082 Anna Dubova šahs C 1914 20.09.2023.
2083 Andris Sosnars handbols B 3597 20.09.2023.
2084 Gunārs Dalibo handbols B 3578 20.09.2023.
2085 Guntars Markss vieglatlētika A 498 20.09.2023.
2086 Imants Puhovs alpīnisms B 3589 20.09.2023.
2087 Imants Puhovs kāpšanas sports B 3590 20.09.2023.
2088 Imants Puhovs peldēšana B 3591 20.09.2023.
2089 Igors Ponomarenko karatē C 1928 20.09.2023.
2090 Kaspars Strapcāns basketbols B 3600 20.09.2023.
2091 Kristaps Vaģelis peldēšana B 3604 20.09.2023.
2092 Kristīne Bogdanova mākslas vingrošana B 3576 20.09.2023.
2093 Leonīds Geraščenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1918 20.09.2023.
2094 Nadežda Ņekrasova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1927 20.09.2023.
2095 Nauris Sokolovskis volejbols B 3596 20.09.2023.
2096 Oskars Brauhbārs džudo B 3577 20.09.2023.
2097 Oskars Zvejnieks karatē C 1933 20.09.2023.
2098 Pāvels Vilcāns peldēšana B 3607 20.09.2023.
2099 Rolands Bergholcs galda teniss C 1909 20.09.2023.
2100 Uldis Dzirkalis raketlons C 1916 20.09.2023.
2101 Uldis Dzirkalis galda teniss C 1917 20.09.2023.
2102 Daiga Liepiņa mākslas vingrošana B 3583 20.09.2023.
2103 Jūlija Gorņika peldēšana B 3579 20.09.2023.
2104 Kaspars Dzintars futbols C 1915 20.09.2023.
2105 Mārtiņš Dombrovskis basketbols C 1913 20.09.2023.
2106 Vadims Vabiščevičs hokejs Sporta studiju students 01.10.2021.
2107 Artis Izotovs basketbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2108 Valdis Vizulis futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2109 Ainārs Rundzāns svarcelšana Sporta studiju students 01.10.2021.
2110 Mārtiņš Milbergs basketbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2111 Vladimirs Pupels airēšana B 3634 25.10.2023.
2112 Vladimirs Smirnovs brīvā cīņa C 1948 25.10.2023.
2113 Vladislavs Žukovs grieķu-romiešu cīņa B 3644 25.10.2023.
2114 Viacheslav Ternovskii ūdenspolo B 3639 25.10.2023.
2115 Tatjana Donāne vieglatlētika B 3616 25.10.2023.
2116 Artis Barons smaiļošana un kanoe B 3612 25.10.2023.
2117 Andrejs Maslovs kaujas sambo B 3623 25.10.2023.
2118 Vera Antone lēkšana uz batuta A 501 25.10.2023.
2119 Ilmārs Bricis biatlons A 502 25.10.2023.
2120 Kārlis Vanags biatlons B 3641 25.10.2023.
2121 Sergejs Kursītis brīvā cīņa A 504 25.10.2023.
2122 Jēkabs Nākums biatlons A 505 25.10.2023.
2123 Ilgonis Pīlāgs basketbols C 1940 25.10.2023.
2124 Raivis Rakickis hokejs C 1942 25.10.2023.
2125 Olesya Abdullina 25.10.2023.
2126 Ingmārs Vaiders orientēšanās C 1950 25.10.2023.
2127 Ainars Bērziņš hokejs B 3613 25.10.2023.
2128 Kalvis Ciekurs distanču slēpošana B 3614 25.10.2023.
2129 Zane Grava nūjošana B 3617 25.10.2023.
2130 Imants Dalka futbols B 3615 25.10.2023.
2131 Nadežda Hohlova mākslas vingrošana B 3618 25.10.2023.
2132 Janīna Kalniņa volejbols B 3620 25.10.2023.
2133 Daiga Kalnupa peldēšana B 3621 25.10.2023.
2134 Agnese Loķe fitness (veselības sports) B 3622 25.10.2023.
2135 Lāsma Mičule handbols B 3624 25.10.2023.
2136 Madara Nagle-Galdiņa vieglatlētika B 3625 25.10.2023.
2137 Jānis Osis futbols B 3627 25.10.2023.
2138 Tengizs Papaskiri brīvā cīņa B 3629 25.10.2023.
2139 Tengizs Papaskiri grieķu-romiešu cīņa B 3630 25.10.2023.
2140 Jūlija Tepliha daiļslidošana B 3638 25.10.2023.
2141 Liena Ozoliņa aerobika B 3628 25.10.2023.
2142 Nataļja Urjupina aerobika C 1949 25.10.2023.
2143 Daniel Arguelles Gonzalez basketbols B 3611 25.10.2023.
2144 Anda Lūciņa džiu-džitsu C 1938 25.10.2023.
2145 Ilona Ceple fitness (atlētiskā vingrošana) C 1934 25.10.2023.
2146 Salvis Jurģēns fitness (atlētiskā vingrošana) C 1935 25.10.2023.
2147 Beāte Krūmiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1937 25.10.2023.
2148 Aigars Meškovskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1939 25.10.2023.
2149 Jurijs Hudjakovs futbols B 3619 25.10.2023.
2150 Emīls Knapšis futbols C 1936 25.10.2023.
2151 Normunds Tomsons armvrestlings (roku cīņa) A 506 25.10.2023.
2152 Vitālijs Puzirevskis futbols C 1941 25.10.2023.
2153 Aiva Rupeika nūjošana C 1944 25.10.2023.
2154 Sanita Platonova-Simsone vieglatlētika B 3631 25.10.2023.
2155 Arnis Trankalis vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2021.
2156 Aldis Skačkovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 1947 25.10.2023.
2157 Diana Zabudska aerobika B 3642 25.10.2023.
2158 Ineta Zālīte vieglatlētika B 3643 25.10.2023.
2159 Mihails Semeņakins sporta vingrošana C 1946 25.10.2023.
2160 Aija Romanovska nūjošana C 1943 25.10.2023.
2161 Oļegs Savčuks futbols C 1945 25.10.2023.
2162 Ainis Raubiškis vieglatlētika B 3636 25.10.2023.
2163 Feoktists Pušņakovs vieglatlētika B 3635 25.10.2023.
2164 Levnards Čačs grieķu-romiešu cīņa A 503 25.10.2023.
2165 Mihails Oļipovs futbols B 3626 25.10.2023.
2166 Miks Puķītis riteņbraukšana BMX B 3632 25.10.2023.
2167 Raitis Treiģis-Treidis vieglatlētika B 3640 25.10.2023.
2168 Tatjana Šaļimova futbols B 3637 25.10.2023.
2169 Vladimirs Pupels smaiļošana un kanoe B 3633 25.10.2023.
2170 Reinis Rudzītis basketbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2171 Viktors Brizgalovs basketbols B 3651 22.11.2023.
2172 Egils Arājs hokejs B 3645 22.11.2023.
2173 Imants Babris futbols B 3647 22.11.2023.
2174 Laura Grava nūjošana C 1953 22.11.2023.
2175 Dzintars Balodis biatlons B 3648 22.11.2023.
2176 Dzintars Balodis distanču slēpošana B 3649 22.11.2023.
2177 Olga Borisova vieglatlētika B 3650 22.11.2023.
2178 Aleksejs Grigorjevs vieglatlētika B 3654 22.11.2023.
2179 Aleksandrs Iļjins vieglatlētika B 3656 22.11.2023.
2180 Igors Vihrovs sporta vingrošana A 509 22.11.2023.
2181 Aina Indriksone vieglatlētika B 3657 22.11.2023.
2182 Vladislavs Dzeriņš brīvā cīņa A 508 22.11.2023.
2183 Anatolijs Isajevs galda teniss B 3658 22.11.2023.
2184 Mārtiņš Jaunskalže futbols B 3659 22.11.2023.
2185 Arvis Ješkins vieglatlētika B 3660 22.11.2023.
2186 Ilgvars Kalvāns futbols B 3661 22.11.2023.
2187 Genādijs Kartuzovs galda teniss B 3662 22.11.2023.
2188 Natālija Kudrjavceva handbols B 3663 22.11.2023.
2189 Viktors Martinovs futbols B 3667 22.11.2023.
2190 Sergejs Paipals-Šulcs vieglatlētika B 3670 22.11.2023.
2191 Sergejs Placinskis futbols B 3671 22.11.2023.
2192 Uldis Puzaks riteņbraukšana B 3672 22.11.2023.
2193 Aleksejs Rešetņikovs hokejs B 3673 22.11.2023.
2194 Vēsma Selga vieglatlētika B 3674 22.11.2023.
2195 Staņislavs Stankevičs vieglatlētika B 3675 22.11.2023.
2196 Marina Šeršņova peldēšana B 3676 22.11.2023.
2197 Darja Tikhomirova jātnieku sports B 3677 22.11.2023.
2198 Jānis Upenieks vieglatlētika B 3678 22.11.2023.
2199 Edgars Vaivods vieglatlētika B 3679 22.11.2023.
2200 Leonīds Valdonis vieglatlētika B 3680 22.11.2023.
2201 Rolands Pužulis biatlons B 3682 22.11.2023.
2202 Jānis Vītols fitness (veselības sports) B 3681 22.11.2023.
2203 Zane Otersone sporta aerobika C 1955 22.11.2023.
2204 Vita Rozenberga jātnieku sports C 1956 22.11.2023.
2205 Dmitrijs Bodrovs karatē C 1952 22.11.2023.
2206 Dmitrijs Tihomirovs karatē C 1958 22.11.2023.
2207 Ģirts Lamba vieglatlētika B 3665 22.11.2023.
2208 Linda Ābele kikbokss A 507 22.11.2023.
2209 Lelde Āboliņa vieglatlētika C 1951 22.11.2023.
2210 Miks Oskerko vieglatlētika C 1954 22.11.2023.
2211 Austris Āboliņš vieglatlētika B 3646 22.11.2023.
2212 Marika Broka-Švarca fitness (veselības sports) B 3652 22.11.2023.
2213 Natālija Novikova volejbols B 3669 22.11.2023.
2214 Sandris Lapacinskis bokss B 3666 22.11.2023.
2215 Viktorija Neištadte vieglatlētika B 3668 22.11.2023.
2216 Egils Rubenis fitness (atlētiskā vingrošana) C 1957 22.11.2023.
2217 Miks Golubovičs hokejs B 3653 22.11.2023.
2218 Ināra Ikauniece nūjošana B 3655 22.11.2023.
2219 Žanna Kufina vieglatlētika B 3664 22.11.2023.
2220 Oskars Kļava futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2221 Pēteris Neijs airēšana A 513 13.12.2023.
2222 Gatis Ābele kikbokss B 3683 13.12.2023.
2223 Aleksandrs Daņilovs futbols B 3685 13.12.2023.
2224 Jekaterina Krauze džudo B 3692 13.12.2023.
2225 Jānis Valaņins futbols B 3696 13.12.2023.
2226 Arnis Butans handbols C 1962 13.12.2023.
2227 Arnis Butans handbols C 1962 13.12.2023.
2228 Viktors Dobrecovs futbols C 1963 13.12.2023.
2229 Viktors Spole futbols C 1972 13.12.2023.
2230 Edžus Treimanis riteņbraukšana BMX C 1975 13.12.2023.
2231 Meldra Baroniņa basketbols C 1959 13.12.2023.
2232 Paula Boroduško fitness (atlētiskā vingrošana) C 1961 13.12.2023.
2233 Oļegs Timofejevs futbols C 1974 13.12.2023.
2234 Juris Saltais pauerliftings (spēka trīscīņa) C 1971 13.12.2023.
2235 Jeļena Fiščenko sporta vingrošana C 1964 13.12.2023.
2236 Jānis Ozoliņš triatlons B 3693 13.12.2023.
2237 Linda Jakutāviča vieglatlētika B 3689 13.12.2023.
2238 Kārlis Kaidaks fitness (atlētiskā vingrošana) C 1965 13.12.2023.
2239 Eduards Štrubo futbols B 3695 13.12.2023.
2240 Alīna Dubosa fitness (veselības sports) B 3686 13.12.2023.
2241 Dmitrijs Lancovs loka šaušana C 1966 13.12.2023.
2242 Brigita Iļjina vieglatlētika B 3688 13.12.2023.
2243 Jeļena Kotenkova vieglatlētika B 3691 13.12.2023.
2244 Madars Roga basketbols B 3694 13.12.2023.
2245 Mārīte Vilcāne vieglatlētika B 3698 13.12.2023.
2246 Oksana Stusa loka šaušana C 1973 13.12.2023.
2247 Jeļena Vederņikova vieglatlētika C 1976 13.12.2023.
2248 Kristīne Mūrniece aerobika C 1968 13.12.2023.
2249 Vitālijs Vasjanovs karatē B 3697 13.12.2023.
2250 Valentīna Žuravļova vieglatlētika B 3700 13.12.2023.
2251 Jānis Rubiks riteņbraukšana C 1970 13.12.2023.
2252 Lelde Bāra jātnieku sports C 1960 13.12.2023.
2253 Madara Pranka fitness (atlētiskā vingrošana) C 1969 13.12.2023.
2254 Kitija Līniņa jātnieku sports C 1967 13.12.2023.
2255 Vjačeslavs Grigorjevs vieglatlētika B 3687 13.12.2023.
2256 Inga Bernāte dambrete B 3684 13.12.2023.
2257 Ināra Znūtiņa vieglatlētika B 3699 13.12.2023.
2258 Inese Ļubinska aerobika A 511 13.12.2023.
2259 Linards Veide riteņbraukšana šosejā C 1977 13.12.2023.
2260 Natālija Joničenko florbols B 3690 13.12.2023.
2261 Ģirts Kātiņš riteņbraukšana BMX A 510 13.12.2023.
2262 Kaspars Močāns smaiļošana un kanoe A 512 13.12.2023.
2263 Aivars Rodčenko airēšanas slaloms B 3711 17.01.2024.
2264 Aleksandrs Maslovs kikbokss C 1985 17.01.2024.
2265 Aleksejs Dmitrijevs futbols B 3702 17.01.2024.
2266 Alesja Strode-Ivanova fitness (atlētiskā vingrošana) C 1992 17.01.2024.
2267 Egija Sloka aerobika C 1991 17.01.2024.
2268 Jānis Gorjačko fitness (atlētiskā vingrošana) C 1982 17.01.2024.
2269 Jānis Valeinis šahs C 1994 17.01.2024.
2270 Juris Zundovskis bokss C 1995 17.01.2024.
2271 Raimonds Kalviņš basketbols B 3707 17.01.2024.
2272 Linda Eizenbārde nūjošana C 1981 17.01.2024.
2273 Verners Putka šahs B 3710 17.01.2024.
2274 Jeļena Belova futbols B 3701 17.01.2024.
2275 Ruslans Nakoņečnijs modernā pieccīņa C 1986 17.01.2024.
2276 Aleksandrs Feldmanis basketbols B 3703 17.01.2024.
2277 Jānis Intenbergs futbols B 3704 17.01.2024.
2278 Aleksandrs Ivanovs futbols B 3705 17.01.2024.
2279 Igors Izotovs vieglatlētika A 514 17.01.2024.
2280 Gunārs Jēkabsons galda teniss B 3706 17.01.2024.
2281 Jānis Konopackis futbols B 3708 17.01.2024.
2282 Kirills Kurbatovs futbols B 3709 17.01.2024.
2283 Jānis Viņķis teniss A 515 17.01.2024.
2284 Kristaps Zaļupe smaiļošana un kanoe B 3714 17.01.2024.
2285 Ilga Bērziņa jātnieku sports C 1978 17.01.2024.
2286 Laura Rogule šahs C 1989 17.01.2024.
2287 Lauma Birzniece jātnieku sports C 1979 17.01.2024.
2288 Brigita Krieva vieglatlētika C 1983 17.01.2024.
2289 Arnis Ozoliņš vieglatlētika C 1987 17.01.2024.
2290 Maruta Skadiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1990 17.01.2024.
2291 Madara Treimane fitness (veselības sports) B 3712 17.01.2024.
2292 Džems Viņķis teniss B 3713 17.01.2024.
2293 Vairis Pusaudzis basketbols C 1988 17.01.2024.
2294 Viktorija Černiševa fitness (atlētiskā vingrošana) C 1980 17.01.2024.
2295 Nika Linde fitness (atlētiskā vingrošana) C 1984 17.01.2024.
2296 Ivars Zušs teniss C 1996 17.01.2024.
2297 Rolands Štrobinders vieglatlētika C 1993 17.01.2024.
2298 Rihards Bērziņš fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2299 Nils Edgars Briedis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2300 Anastasija Čekriževa fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2301 Dace Dzilna fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2302 Inese Fridrihsone fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2303 Andris Īviņš fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2304 Justīne Jekste fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2305 Kristīne Kraukle fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2306 Laura Krieviņa fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2307 Ieva Lapiņa fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2308 Daina Lazdeniece-Auniņa fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2309 Kristīne Leinberga-Lemberga fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2310 Arturs Linde fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2311 Monta Lībeka fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2312 Iļja Mamiševs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2313 Lelde Mateviča fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2314 Laura Melbārde fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2315 Almands Mihailovs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2316 Madara Nebote fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2317 Edvīns Ovsjaņņikovs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2318 Gintars Ozols fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2319 Jānis Pastars fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2320 Viktorija Sigačova fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2321 Karīna Svikle fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2322 Inta Vamze fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2323 Līva Veinberga fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2324 Santa Veinberga fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2325 Rūdolfs Vilsons fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2326 Jānis Želinskis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2327 Jānis Arbeiters fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 29.01.2024.
2328 Endijs Butāns hokejs Sporta studiju students 01.10.2021.
2329 Ģirts Splīte basketbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2330 Vasilijs Andriško smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 07.02.2024.
2331 Sergejs Kostiļevs fitness Sporta studiju absolvents 07.02.2024.
2332 Toms Bitītis basketbols Sporta studiju absolvents 07.02.2024.
2333 Dāvis Caune futbols Sporta studiju absolvents 07.02.2024.
2334 Kristaps Kančs basketbols Sporta studiju absolvents 07.02.2024.
2335 Elvis Poruks futbols Sporta studiju absolvents 07.02.2024.
2336 Oskars Štāls fitness (atlētiskā vingrošana) C 2025 21.02.2024.
2337 Aira Lipska vieglatlētika C 2011 21.02.2024.
2338 Andrejs Šlikovs galda teniss C 2024 21.02.2024.
2339 Daiga Sarkane basketbols B 3748 21.02.2024.
2340 Diāna Daktere vieglatlētika C 1999 21.02.2024.
2341 Edgars Aizpurietis karatē C 1997 21.02.2024.
2342 Kaspars Sirmais krosmintons C 2023 21.02.2024.
2343 Aigars Bērziņš orientēšanās B 3718 21.02.2024.
2344 Olga Neško vieglatlētika B 3740 21.02.2024.
2345 Aivars Borisovs handbols B 3719 21.02.2024.
2346 Raimonds Logins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2012 21.02.2024.
2347 Ruta Muiženika handbols B 3738 21.02.2024.
2348 Antons Gendelis handbols B 3724 21.02.2024.
2349 Sandija Freimane aerobika B 3723 21.02.2024.
2350 Sarmīte Gobiņa orientēšanās B 3725 21.02.2024.
2351 Inese Grava vieglatlētika B 3726 21.02.2024.
2352 Sergejs Fenčenko vieglatlētika B 3720 21.02.2024.
2353 Solvita Vīcupa-Ulme volejbols B 3756 21.02.2024.
2354 Valērijs Rimšs vieglatlētika B 3745 21.02.2024.
2355 Vents Štrombergs riteņbraukšana BMX C 2026 21.02.2024.
2356 Gerda Sirmā orientēšanās B 3750 21.02.2024.
2357 Vija Kalniņa basketbols B 3728 21.02.2024.
2358 Viktorijs Krišāns vieglatlētika B 3732 21.02.2024.
2359 Vjačeslavs Maslobojevs grieķu-romiešu cīņa A 521 21.02.2024.
2360 Vita Tutina vieglatlētika B 3753 21.02.2024.
2361 Vjačeslavs Maslobojevs brīvā cīņa C 3736 21.02.2024.
2362 Jānis Sauša teniss C 2021 21.02.2024.
2363 Andris Vengra vieglatlētika B 3755 21.02.2024.
2364 Viktors Dolgilevičs svarcelšana A 518 21.02.2024.
2365 Andrejs Narnickis handbols B 3739 21.02.2024.
2366 Staņislavs Olijars futbols B 3741 21.02.2024.
2367 Ance Olte aerobika B 3742 21.02.2024.
2368 Una Pirktiņa fitness (veselības sports) B 3743 21.02.2024.
2369 Alise Putraima fitness (veselības sports) B 3744 21.02.2024.
2370 Agnese Sidorova handbols B 3749 21.02.2024.
2371 Mārtiņš Gulbis fitness (veselības sports) B 3727 21.02.2024.
2372 Līga Zvejsalniece fitness (veselības sports) B 3758 21.02.2024.
2373 Deniss Žulins svarcelšana B 3760 21.02.2024.
2374 Katrīna Gorbatenkova nūjošana C 2002 21.02.2024.
2375 Stīvens Hadžijevs peldēšana C 2003 21.02.2024.
2376 Sentis Kārkliņš riteņbraukšana MTB C 2006 21.02.2024.
2377 Jānis Klīve fitness (atlētiskā vingrošana) C 2007 21.02.2024.
2378 Arita Krēsliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2008 21.02.2024.
2379 Diāna Krūmiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2009 21.02.2024.
2380 Elvis Krūze fitness (atlētiskā vingrošana) C 2010 21.02.2024.
2381 Irina Malašenoka modernā pieccīņa C 2014 21.02.2024.
2382 Irina Mariņina aerobika C 2015 21.02.2024.
2383 Ivans Mihailovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2016 21.02.2024.
2384 Jurijs Plēpis futbols C 2018 21.02.2024.
2385 Gustavs Puhovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2020 21.02.2024.
2386 Dita Vītola-Viļminska jātnieku sports C 2028 21.02.2024.
2387 Gita Kļaviņa fitness (veselības sports) B 3730 21.02.2024.
2388 Sergejs Kolmakovs džiu-džitsu B 3731 21.02.2024.
2389 Tija Tripāne vieglatlētika B 3752 21.02.2024.
2390 Sergejs Varša vieglatlētika B 3754 21.02.2024.
2391 Evita Auniņa volejbols B 3716 21.02.2024.
2392 Arnis Žogots volejbols B 3759 21.02.2024.
2393 Alvis Rogozins džudo B 3746 21.02.2024.
2394 Artūrs Junolainens vieglatlētika C 2005 21.02.2024.
2395 Daiga Dābola vieglatlētika C 2000 21.02.2024.
2396 Dina Zeltkalne peldēšana B 3757 21.02.2024.
2397 Elēna Fjodorova handbols B 3721 21.02.2024.
2398 Svetlana Fokina lēkšana uz batuta B 3722 21.02.2024.
2399 Igors Afanasjevs svarcelšana B 3715 21.02.2024.
2400 Ilga Priedoliņa basketbols C 2019 21.02.2024.
2401 Inga Cirse vieglatlētika C 1998 21.02.2024.
2402 Ingus Lukovičs futbols C 2013 21.02.2024.
2403 Janika Judeika bobslejs A 520 21.02.2024.
2404 Janika Judeika motosports A 519 21.02.2024.
2405 Jānis Segliņš futbols C 2022 21.02.2024.
2406 Jurijs Svetlovs vieglatlētika B 3751 21.02.2024.
2407 Kristīne Klementjeva handbols B 3729 21.02.2024.
2408 Liene Vāciete futbols C 2027 21.02.2024.
2409 Līga Berkolde distanču slēpošana B 3717 21.02.2024.
2410 Nataļja Čakova vieglatlētika A 517 21.02.2024.
2411 Līga Lībeka basketbols B 3734 21.02.2024.
2412 Mārcis Laidiņš airēšanas slaloms B 3733 21.02.2024.
2413 Mārcis Rudzītis vieglatlētika B 3747 21.02.2024.
2414 Dagnis Mitrovskis sporta vingrošana B 3737 21.02.2024.
2415 Nellija Žvīgule mākslas vingrošana C 2029 21.02.2024.
2416 Aleksandrs Cicurskis hokejs A 516 21.02.2024.
2417 Nataļja Hvatova aerobika C 2004 21.02.2024.
2418 Kārlis Eberliņš aikido C 2001 21.02.2024.
2419 Ludmila Pavlova peldēšana C 2017 21.02.2024.
2420 Guna Loja jātnieku sports B 3735 21.02.2024.
2421 Vladimirs Žavoronkovs futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2422 Juris Kļaviņš basketbols B 3766 21.03.2024.
2423 Juris Kļaviņš peldēšana B 3767 21.03.2024.
2424 Aija Zēmele aerobika C 2072 21.03.2024.
2425 Kristaps Žodziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2073 21.03.2024.
2426 Sandis Locāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2044 21.03.2024.
2427 Marika Nugumanova daiļslidošana B 3777 21.03.2024.
2428 Mārtiņš Meržvinskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2047 21.03.2024.
2429 Mārtiņš Puriņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2054 21.03.2024.
2430 Miks Ozoliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2053 21.03.2024.
2431 Pēteris Seļezņovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2057 21.03.2024.
2432 Roberts Neijs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2051 21.03.2024.
2433 Romans Belokurovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2031 21.03.2024.
2434 Santa Drozdova karatē B 3765 21.03.2024.
2435 Viesturs Kapče šahs C 2041 21.03.2024.
2436 Sergejs Rubļovs karatē C 2056 21.03.2024.
2437 Vaira Kumermane vieglatlētika B 3772 21.03.2024.
2438 Valērijs Korotkovs smaiļošana un kanoe A 522 21.03.2024.
2439 Viktors Vasiļenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 2070 21.03.2024.
2440 Vjačeslavs Kardels fitness (atlētiskā vingrošana) C 2042 21.03.2024.
2441 Vladislavs Ņedaivodins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2052 21.03.2024.
2442 Ziedonis Peka hokejs B 3780 21.03.2024.
2443 Matīss Šteinhards teniss C 2065 21.03.2024.
2444 Kristaps Mežaks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2048 21.03.2024.
2445 Irina Solima (Fjodorova) fitness (atlētiskā vingrošana) C 2061 21.03.2024.
2446 Dace Vārava fitness (veselības sports) B 3784 21.03.2024.
2447 Arvis Steckis basketbols A 523 21.03.2024.
2448 Līga Bīriņa vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3763 22.03.2023.
2449 Oļegs Blažnovs futbols B 3764 21.03.2024.
2450 Pēteris Krastiņš orientēšanās B 3769 21.03.2024.
2451 Toms Konrāds hokejs B 3768 21.06.2022.
2452 Egija Kravcova peldēšana B 3770 21.03.2024.
2453 Sergejs Kudrjavcevs peldēšana B 3771 21.03.2024.
2454 Inese Ļedovskaja vieglatlētika B 3773 21.03.2024.
2455 Voldemārs Mezītis vieglatlētika B 3774 21.03.2024.
2456 Vjačeslavs Minajevs hokejs B 3775 21.06.2023.
2457 Romāns Ņekļudovs hokejs B 3778 21.06.2022.
2458 Māris Ozoliņš basketbols B 3779 21.03.2024.
2459 Danuta Pogiņa daiļslidošana B 3781 21.03.2024.
2460 Reinis Repšs hokejs B 3782 21.06.2022.
2461 Aldis Šūpulnieks vieglatlētika B 3783 21.03.2024.
2462 Olita Viduce peldēšana B 3785 21.03.2024.
2463 Artūrs Bīriņš teniss C 2035 21.03.2024.
2464 Oksana Čerņikova aerobika C 2036 21.03.2024.
2465 Aija Kalnīte basketbols C 2040 21.03.2024.
2466 Arnis Krauklis burāšana C 2043 21.03.2024.
2467 Viktorija Lupasa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2045 21.03.2024.
2468 Līga Balode teniss B 3761 21.03.2024.
2469 Divje Bhandari pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2034 21.03.2024.
2470 Artūrs Fjodorovs pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2037 21.03.2024.
2471 Dace Tenberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2067 21.03.2024.
2472 Toms Rolis teniss C 2055 21.03.2024.
2473 Ingūna Semjonova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2058 21.03.2024.
2474 Jānis Stepiņš teniss C 2063 21.03.2024.
2475 Toms Sutris teniss C 2064 21.03.2024.
2476 Andris Šumskihs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2066 21.03.2024.
2477 Velga Tervite fitness (atlētiskā vingrošana) C 2068 21.03.2024.
2478 Jevgēnija Zarecka jātnieku sports C 2071 21.03.2024.
2479 Kristīne Spundiņa nūjošana C 2062 21.03.2024.
2480 Santa Matule vieglatlētika C 2046 21.03.2024.
2481 Aivars Fogelis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2038 21.03.2024.
2482 Jevgeņijs Minajevs džiu-džitsu C 2050 21.03.2024.
2483 Aivars Noris vieglatlētika B 3776 21.03.2024.
2484 Andris Bergmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2032 21.03.2024.
2485 Anita Baumane aerobika B 3762 21.03.2024.
2486 Edgars Smajs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2059 21.03.2024.
2487 Edgars Urbāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2069 21.03.2024.
2488 Evija Mežsarga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2049 21.03.2024.
2489 Ilze Bertāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2033 21.03.2024.
2490 Inita Henilane nūjošana C 2039 21.03.2024.
2491 Jānis Barkāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2030 21.03.2024.
2492 Kārlis Vītoliņš futbols Sporta studiju absolvents 26.03.2024.
2493 Ēriks Aļaškevičs Sporta studiju absolvents 26.03.2024.
2494 Babal Muhammet Safa futbols Sporta studiju absolvents 26.03.2024.
2495 Kārlis Liepiņš hokejs B 3786 27.06.2022.
2496 Ivanna Sinkoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2095 25.04.2024.
2497 Gunta Redoviča nūjošana B 3795 25.04.2024.
2498 Evita Bauska riteņbraukšana MTB C 2077 25.04.2024.
2499 Anastasija Lavrikova teniss C 2089 25.04.2024.
2500 Herberts Pudāns riteņbraukšana šosejā B 3793 25.04.2024.
2501 Herberts Pudāns riteņbraukšana MTB B 3794 25.04.2024.
2502 Vasilijs Zjatkovs grieķu-romiešu cīņa B 3803 25.04.2024.
2503 Aleksejs Šlapakovs futbols B 3799 25.04.2024.
2504 Raivis Kurtišs u-šu C 2088 25.04.2024.
2505 Andrejs Šimko smaiļošana un kanoe B 3798 25.04.2024.
2506 Guntis Atars volejbols C 2075 25.04.2024.
2507 Andrejs Mantaluca kikbokss C 2091 25.04.2024.
2508 Feliks Krasouski fitness (atlētiskā vingrošana) C 2085 25.04.2024.
2509 Juris Ozols hokejs A 528 25.04.2024.
2510 Linda Vasiļevska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2100 25.04.2024.
2511 Aleksandrs Stradiņš futbols B 3800 25.04.2024.
2512 Aleksejs Lukoņins sporta vingrošana C 2090 25.04.2024.
2513 Antoņina Kuzņecova sporta vingrošana B 3792 25.04.2024.
2514 Arturs Aleksandrovs pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2074 25.04.2024.
2515 Dace Dricka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2079 25.04.2024.
2516 Jana Širsone nūjošana C 2099 25.04.2024.
2517 Edgars Janovičs florbols C 2082 25.04.2024.
2518 Evija Gutāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2081 25.04.2024.
2519 Krišjānis Baltiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2076 25.04.2024.
2520 Olga Kromane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2087 25.04.2024.
2521 Raivo Rudzītis basketbols B 3797 25.04.2024.
2522 Māris Čakars biatlons A 524 25.04.2024.
2523 Sigita Vaidere peldēšana B 3802 25.04.2024.
2524 Sniga Promberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2093 25.04.2024.
2525 Nikolajs Kravcovs kamanu suņu sports C 2086 25.04.2024.
2526 Vladimirs Kuzmenko triatlons A 527 25.04.2024.
2527 Didzis Brauns džudo B 3788 25.04.2024.
2528 Jurijs Glazkovs bokss A 526 25.04.2024.
2529 Genadijs Glazkovs bokss A 525 25.04.2024.
2530 Uldis Borskis džudo B 3787 25.04.2024.
2531 Raitis Broks basketbols B 3789 25.04.2024.
2532 Konstantīns Grigorjevs hokejs B 3790 25.04.2024.
2533 Vladislavs Kirilovskis brīvā cīņa B 3791 25.04.2024.
2534 Lāsma Muižniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 2092 25.04.2024.
2535 Vitālijs Smirnovs futbols C 2098 25.04.2024.
2536 Jeļena Tarasova vieglatlētika B 3801 25.04.2024.
2537 Andis Ruicis brīvā cīņa C 2094 25.04.2024.
2538 Guntars Sirmais vieglatlētika C 2096 25.04.2024.
2539 Līga Rudzīte peldēšana B 3796 25.04.2024.
2540 Kārlis Smilktens riteņbraukšana šosejā C 2097 25.04.2024.
2541 Haralds Kārlis basketbols C 2083 25.04.2024.
2542 Iveta Dreimane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2078 25.04.2024.
2543 Ansis Klintsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 2084 25.04.2024.
2544 Līga Langovska volejbols B 3810 23.05.2024.
2545 Sergejs Tihoņenko riteņbraukšana šosejā B 3821 23.05.2024.
2546 Matīss Graudiņš basketbols A 529 23.05.2024.
2547 Sergejs Sverčkovs biatlons A 531 23.05.2024.
2548 Evita Daugule peldēšana B 3805 23.05.2024.
2549 Veronika Dolgina fitness (veselības sports) B 3806 23.05.2024.
2550 Jolanta Grugule peldēšana B 3808 23.05.2024.
2551 Marīna Krēsliņa aerobika B 3809 23.05.2024.
2552 Aija Latika vieglatlētika B 3811 23.05.2024.
2553 Andrejs Lavrenovs hokejs B 3812 23.05.2024.
2554 Aivars Mālnieks džudo B 3813 23.05.2024.
2555 Jevgeņijs Novajonoks brīvā cīņa B 3814 23.05.2024.
2556 Eduards Ozols peldēšana B 3815 23.05.2024.
2557 Valdis Razumovskis basketbols B 3817 23.05.2024.
2558 Aina Rubene distanču slēpošana B 3819 23.05.2024.
2559 Dmitrijs Sokolovs karatē B 3820 23.05.2024.
2560 Elīna Čeredņičenko mākslas vingrošana C 2103 23.05.2024.
2561 Edgars Lūsiņš hokejs C 2106 23.05.2024.
2562 Dace Ozoliņa volejbols C 2111 23.05.2024.
2563 Uldis Švēde basketbols C 2117 23.05.2024.
2564 Edgars Auziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2101 23.05.2024.
2565 Indra Freimane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2104 23.05.2024.
2566 Nikolajs Bodrovs karatē C 2102 23.05.2024.
2567 Aija Novicka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2110 23.05.2024.
2568 Andrejs Vereščagins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2118 23.05.2024.
2569 Inguna Maidanova aerobika C 2107 23.05.2024.
2570 Kristīna Ramanauskaite-Kidule mākslas vingrošana C 2115 23.05.2024.
2571 Sandis Mežaraups hokejs C 2108 23.05.2024.
2572 Vjačeslavs Cīmanis džudo B 3804 23.05.2024.
2573 Ieva Dundure jātnieku sports B 3807 23.05.2024.
2574 Iveta Pole fitness (atlētiskā vingrošana) C 2114 23.05.2024.
2575 Kristaps Miks Mindels fitness (atlētiskā vingrošana) C 2109 23.05.2024.
2576 Terēze Peniķe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2112 23.05.2024.
2577 Vitālijs Smirnovs riteņbraukšana šosejā A 530 23.05.2024.
2578 Rita Kočāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2105 23.05.2024.
2579 Līga Priedīte basketbols B 3816 23.05.2024.
2580 Kristīna Petermane basketbols C 2113 23.05.2024.
2581 Dens Sadikovs karatē C 2116 23.05.2024.
2582 Marina Rjabkova loka šaušana B 3818 23.05.2024.
2583 Normunds Vārpa vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3822 23.05.2024.
2584 Kārlis Vancovičs skrituļslidošana Sporta studiju students 01.10.2021.
2585 Ivans Kokins Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
2586 Pāvels Pancerko Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
2587 Vladislavs Fjodorovs Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
2588 Oļegs Pilinovičs Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
2589 Agita Puriņa airēšana A 532 20.06.2024.
2590 Sergejs Sergejevs biljards (snooker) A 534 20.06.2024.
2591 Artis Birze basketbols B 3824 20.06.2024.
2592 Maksims Bogdanovs hokejs B 3826 20.06.2024.
2593 Andrejs Ostrovskis vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3842 20.06.2024.
2594 Monika Feņenko teniss B 3828 20.06.2024.
2595 Andris Fridrihsons basketbols B 3830 20.06.2024.
2596 Ina Grīnberga peldēšana B 3831 20.06.2024.
2597 Alīna Kurmeļeva peldēšana B 3837 20.06.2024.
2598 Līga Langovska ložu šaušana B 3838 20.06.2024.
2599 Diāna Strautiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2128 20.06.2024.
2600 Raitis Timma basketbols B 3849 20.06.2024.
2601 Jeļena Bohāne fitness (veselības sports) C 2120 20.06.2024.
2602 Vineta Rozenberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2125 20.06.2024.
2603 Olga Šķeltiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2129 20.06.2024.
2604 Vents Hugo Liepnieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2123 20.06.2024.
2605 Kārlis Plakans fitness (atlētiskā vingrošana) C 2124 20.06.2024.
2606 Eva Rutkele fitness (atlētiskā vingrošana) C 2126 20.06.2024.
2607 Dmitrijs Serjogins vieglatlētika C 2127 20.06.2024.
2608 Jānis Opencāns basketbols B 3841 20.06.2024.
2609 Ieva Adolfi fitness (atlētiskā vingrošana) C 2119 20.06.2024.
2610 Agnese Megne volejbols B 3840 20.06.2024.
2611 Aļona Fomenko vieglatlētika B 3829 20.06.2024.
2612 Dace Grundmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2121 20.06.2024.
2613 Kārlis Žukovskis basketbols C 2130 20.06.2024.
2614 Viktorija Plivča fitness (atlētiskā vingrošana) B 3844 20.06.2024.
2615 Zigmunds Čakšs airēšana B 3827 20.06.2024.
2616 Dainis Tašiņš futbols B 3847 20.06.2024.
2617 Gatis Justovičs basketbols C 2122 20.06.2024.
2618 Irina Smelova mākslas vingrošana B 3846 20.06.2024.
2619 Jekaterina Krūze džudo B 3834 20.06.2024.
2620 Irina Bogdanoviča peldēšana B 3825 20.06.2024.
2621 Kristīne Tene volejbols B 3848 20.06.2024.
2622 Krišjānis Kuplis paukošana B 3835 20.06.2024.
2623 Krišjānis Kuplis vieglatlētika B 3836 20.06.2024.
2624 Lija Krūkliņa vieglatlētika B 3833 20.06.2024.
2625 Niks Lemeševskis džudo B 3839 20.06.2024.
2626 Ventis Beķeris džudo B 3823 20.06.2024.
2627 Vjačeslavs Kirilovs florbols B 3832 20.06.2024.
2628 Agate Zālīte loka šaušana B 3850 20.06.2024.
2629 Andrejs Rožlapa pauerliftings (spēka trīscīņa) A 533 20.06.2024.
2630 Jeļena Perminova peldēšana B 3843 20.06.2024.
2631 Juris Apters peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2632 Raivo Saulgriezis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2633 Kristīne Antone Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2634 Sinta Skurba Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2635 Piļkēviča Līga Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2636 Larisa Gordijeviča šahs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2637 Roberts Radičuks Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2638 Dana Matisone šahs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2639 Ieva Meldere kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2640 Ieva Ķirpa peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2641 Dmitrijs Žabotinskis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2642 Dainis Upelnieks stenda šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2643 Sandis Amoliņš basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2644 Roberts Kreicbergs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2645 Kate Karlīna Krēsliņa basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2646 Akselis Vairogs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2647 Andrejs Podusovs bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2648 Agnese Vereščagina bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2649 Vita Baļčunaite fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2650 Markuss Eglītis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2651 Sandijs Jurjaks fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2652 Zoya Kocherzhenko fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2653 Armands Porietis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2654 Paula Pūpola fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2655 Juris Putniņš fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2656 Ilze Skrabe fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2657 Toms Bitmanis florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2658 Ģirts Stepanovs ložu šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2659 Ēriks Džuls florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2660 Jānis Goža florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2661 Roberts Trepšs florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2662 Pavels Hohlovs futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2663 Dmitrijs Novgorodskis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2664 Edgars Strautiņš futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2665 Igors Zaļevskis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2666 Karīna Gailiša galda teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2667 Andrejs Zjatkovs grieķu-romiešu cīņa Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2668 Rihards Cimermanis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2669 Helmuts Eglītis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2670 Miks Lipsbergs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2671 Nauris Mažis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2672 Guntis Sokolovskis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2673 Lauris Žagariņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2674 Andris Šics kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2675 Juris Šics kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2676 Kendija Aparjode kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2677 Rolands Vēgners karatē Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2678 Nauris Neimanis orientēšanās Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2679 Dace Treigute peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2680 Svetlana Butušana riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2681 Parth Raj Marwaha pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2682 Andrejs Rogovenko sporta dejas Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2683 Egijs Rassa sporta tūrisms Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2684 Jūlija Koroļova teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2685 Lienīte Berļizova volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2686 Ilze Liepiņlauska volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2687 Sanda Liepiņlauska volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2688 Endijs Vīgants šorttreks Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2689 Valdis Nicis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2690 Velibor Marinkovič smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2691 Alekss Podenskis smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2692 Ieva Lanka vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2693 Mārtiņš Lūks MMA (jauktā cīņa) Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2694 Inga Priede airēšanas slaloms Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2695 Olga Ševcova futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2696 Mareks Veics basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2697 Nils Zālītis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2698 Jēkabs Saulītis šorttreks Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
2699 Aļona Rjazanova peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2700 Kārlis Beikerts futbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2701 Alvis Čākurs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2702 Atis Heinols orientēšanās Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2703 Jānis Jansons florbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2704 Anna Jurčenoka peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2705 Zane Putniņa airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2706 Kristīne Putniņa airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2707 Georgs Rešetņikovs peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2708 Elīza Spruntule futbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2709 Marika Štolcere karatē Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2710 Anna Karasa airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2711 Jeļizaveta Simačeva airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2712 Jēkabs Bitenieks basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2713 Edgars Bogdanovs basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2714 Jānis Cauņa basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2715 Līva Kārkliņa basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2716 Gints Logins basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2717 Nauris Truksnis basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2718 Artūrs Turiks basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2719 Kristaps Otto Vītiņš basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2720 Kirils Osipenko bokss Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2721 Kitija Auziņa distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2722 Abulfazs Nasirovs džudo Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2723 Germans Žukovs džudo Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2724 Kārlis Bauers fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2725 Inga Daļecka fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2726 Darja Ļevčenko sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2727 Beāte Kaidaka fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2728 Elīna Krūmiņa fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2729 Anna Made Kuldo fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2730 Karina Kurpniece fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2731 Anastasija Rinkeviča fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2732 Kristīne Sīle fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2733 Ieva Stecenko fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2734 Artūrs Stepiņš fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2735 Sandis Savickis fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2736 Elvijs Antonišķis futbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2737 Darja Saveļjeva handbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2738 Liza Raguna hokejs Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2739 Betija Ane jātnieku sports Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2740 Vjačeslavs Tēviņš kikbokss Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2741 Tatjana Soboļeva lēkšana uz batuta Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2742 Lūkass Edmunds Teteris paukošana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2743 Ņikita Lukaņenoks peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2744 Sindija Buklagina snovbords Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2745 Anete Aukštikalne sporta aerobika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2746 Anastasija Bačilova Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2747 Elena Karluša Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2748 Sintija Kovaļevska Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2749 Linda Purviņa Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2750 Romāns Sļusarčuks taekvondo Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2751 Katrīna Frīdenberga teniss Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2752 Rolands Jierkis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2753 Vairis Leiboms vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2754 Arita Rizga vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2755 Viktorija Semeņuka vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2756 Kaspars Kaverskis volejbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2757 Artūrs Annuškāns basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2758 Elīna Mārtiņa handbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2759 Vladislava Zatjuļepina volejbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
2760 Filips Tīls Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
2761 Lauris Gustsons Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
2762 Ivo Jaunzems Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
2763 Rihards Nejs Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
2764 Rasita Stasjus Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
2765 Anete Stepanova Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
2766 Baiba Gudriķe Sporta studiju absolvents 27.06.2024.
2767 Ina Gužaite Sporta studiju absolvents 27.06.2024.
2768 Linards Jaunzems Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
2769 Sintija Kaufelde Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
2770 Klāvs Liepkauls Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
2771 Kristīne Krista Magone Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
2772 Maiga Uzare Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
2773 Anna Orlova daiļslidošana Sporta studiju students 01.10.2021.
2774 Ulrika Auniņa Naumova peldēšana B 3859 18.07.2024.
2775 Oļegs Sorokins hokejs A 535 18.07.2024.
2776 Sanita Atslēga fitness (veselības sports) B 3851 18.07.2024.
2777 Andrejs Dembovskis brīvā cīņa B 3854 18.07.2024.
2778 Igors Derjagins futbols B 3855 18.07.2024.
2779 Linda Gruzīte kāpšanas sports B 3856 18.07.2024.
2780 Dāvis Kalniņš vieglatlētika B 3857 18.07.2024.
2781 Edžus Kārkliņš hokejs B 3858 18.07.2024.
2782 Irēna Antipenko nūjošana C 2132 18.07.2024.
2783 Ronalds Ozoliņš hokejs B 3860 18.07.2024.
2784 Jānis Puriņš hokejs B 3862 18.07.2024.
2785 Ainārs Pāvils handbols B 3861 18.07.2024.
2786 Kaspars Sakniņš biatlons B 3863 18.07.2024.
2787 Aivars Raudive šahs C 2145 18.07.2024.
2788 Kristīna Sviķe peldēšana B 3864 18.07.2024.
2789 Ingūna Turakova mākslas vingrošana B 3865 18.07.2024.
2790 Kristers Vitjažkovs basketbols B 3866 18.07.2024.
2791 Eva Čekanauska daiļslidošana C 2137 18.07.2024.
2792 Andrejs Maslovs džiu-džitsu C 2142 18.07.2024.
2793 Lelde Vancoviča nūjošana C 2149 18.07.2024.
2794 Ieva Cēderštrēma biatlons C 2136 18.07.2024.
2795 Annija Roga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2146 18.07.2024.
2796 Anna Poņatovska futbols C 2144 18.07.2024.
2797 Artūrs Zālītis futbols C 2150 18.07.2024.
2798 Jeļena Bojeva teniss C 2133 18.07.2024.
2799 Ilona Cehanoviča volejbols C 2134 18.07.2024.
2800 Ilona Cehanoviča vieglatlētika C 2135 18.07.2024.
2801 Bruno Ješēvics teniss C 2140 18.07.2024.
2802 Ilona Tropa badmintons C 2148 18.07.2024.
2803 Ivo Agulis futbols C 2131 18.07.2024.
2804 Kristīne Dakule fitness (atlētiskā vingrošana) C 2139 18.07.2024.
2805 Kristīne Kļučņika fitness (atlētiskā vingrošana) C 2141 18.07.2024.
2806 Rolands Meinarts hokejs C 2143 18.07.2024.
2807 Zigmunds Āboliņš aerobika B 3852 18.07.2024.
2808 Ieva Čeremisina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2138 18.07.2024.
2809 Mikus Sokolovs basketbols C 2147 18.07.2024.
2810 Kristīna Sušilova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2193 15.08.2024.
2811 Olga Taranova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2196 15.08.2024.
2812 Andrejs Tretjakovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2197 15.08.2024.
2813 Lilija Lauva handbols C 2175 15.08.2024.
2814 Linda Josta jātnieku sports C 2165 15.08.2024.
2815 Laura Zālīte jātnieku sports C 2200 15.08.2024.
2816 Kaspars Konrāds kamaniņu sports C 2170 15.08.2024.
2817 Tatjana Vilima lēkšana uz batuta C 2199 15.08.2024.
2818 Jekaterina Ņikuļenkova mākslas vingrošana C 2186 15.08.2024.
2819 Liene Nagle peldēšana C 2183 15.08.2024.
2820 Jānis Krūmiņš skeletons C 2173 15.08.2024.
2821 Līga Brence vieglatlētika C 2159 15.08.2024.
2822 Mareks Jurevičus basketbols C 2166 15.08.2024.
2823 Linda Bogdanova handbols B 3868 15.08.2024.
2824 Vladislavs Koniševs hokejs B 3875 15.08.2024.
2825 Adrija Muša vieglatlētika B 3887 15.08.2024.
2826 Anete Švilpe vieglatlētika C 2195 15.08.2024.
2827 Artjoms Balobans futbols C 2157 15.08.2024.
2828 Artjoms Lavruhins brīvā cīņa C 2176 15.08.2024.
2829 Artūrs Mangulis volejbols C 2180 15.08.2024.
2830 Daila Grāvīte airēšanas slaloms C 2164 15.08.2024.
2831 Deniss Koņuša karatē C 2171 15.08.2024.
2832 Einārs Lansmanis frīstails B 3880 15.08.2024.
2833 Einārs Lansmanis kalnu slēpošana B 3881 15.08.2024.
2834 Elīna Alle fitness (atlētiskā vingrošana) C 2153 15.08.2024.
2835 Eva Alenceviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2152 15.08.2024.
2836 Evija Lasmane fitness (veselības sports) B 3882 15.08.2024.
2837 Guna Auziņa karatē C 2155 15.08.2024.
2838 Igors Kotkovskis peldēšana B 3876 15.08.2024.
2839 Kristīna Čaičuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2161 15.08.2024.
2840 Matīss Ratnieks orientēšanās C 2188 15.08.2024.
2841 Nataliya Timofeeva teniss B 3895 15.08.2024.
2842 Tatjana Smilgina aerobika B 3894 15.08.2024.
2843 Jānis Romanovskis peldēšana B 3891 15.08.2024.
2844 Gundars Gailis hokejs A 536 15.08.2024.
2845 Igors Averjanovs handbols C 2156 15.08.2024.
2846 Juris Klišāns taekvondo C 2169 15.08.2024.
2847 Lauris Siliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2191 15.08.2024.
2848 Lelde Neimande vieglatlētika C 2185 15.08.2024.
2849 Māris Liepa triatlons C 2177 15.08.2024.
2850 Inese Sigutenkova regbijs C 2190 15.08.2024.
2851 Māris Ziediņš hokejs C 2201 15.08.2024.
2852 Mārtiņš Miglinieks futbols B 3885 15.08.2024.
2853 Miks Dzindulis hokejs B 3873 15.08.2024.
2854 Modris Liepiņš vieglatlētika B 3884 15.08.2024.
2855 Nelda Vingre vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3899 15.08.2024.
2856 Nikolajs Mazurs basketbols A 537 15.08.2024.
2857 Ojārs Lagzdiņš karatē C 2174 15.08.2024.
2858 Ojārs Māzers fitness (atlētiskā vingrošana) C 2181 15.08.2024.
2859 Raimonds Vaivods kērlings C 2198 15.08.2024.
2860 Santa Brokāne fitness (veselības sports) B 3870 15.08.2024.
2861 Sergejs Ļvovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2178 15.08.2024.
2862 Toms Vasins snovbords B 3897 15.08.2024.
2863 Toms Vasins riteņbraukšana BMX B 3898 15.08.2024.
2864 Toms Čerņiks vieglatlētika B 3872 15.08.2024.
2865 Uģis Jocis vieglatlētika B 3879 15.08.2024.
2866 Oļegs Semjonovs futbols C 2189 15.08.2024.
2867 Pēteris Višņevičs basketbols A 538 15.08.2024.
2868 Jeļena Belova sporta vingrošana B 3867 15.08.2024.
2869 Gita Brālēna volejbols B 3869 15.08.2024.
2870 Gints Cimers futbols B 3871 15.08.2024.
2871 Berenika Kuļikova sambo B 3877 15.08.2024.
2872 Berenika Kuļikova džudo B 3878 15.08.2024.
2873 Kaspars Ozoliņš aerobika B 3888 15.08.2024.
2874 Ilona Leimane peldēšana B 3883 15.08.2024.
2875 Oksana Mihailova svarcelšana B 3886 15.08.2024.
2876 Sergejs Pavlovs paukošana B 3889 15.08.2024.
2877 Sergejs Pavlovs paukošana B 3889 15.08.2024.
2878 Kristīne Pikure aerobika B 3890 15.08.2024.
2879 Jurijs Ručkanovs brīvā cīņa B 3892 15.08.2024.
2880 Ieva Gaile daiļslidošana C 2163 15.08.2024.
2881 Timurs Safins paukošana B 3893 15.08.2024.
2882 Dace Pāvela fitness (atlētiskā vingrošana) C 2187 15.08.2024.
2883 Ralfs Upmanis aerobika B 3896 15.08.2024.
2884 Svetlana Siņicina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2192 15.08.2024.
2885 Kristīne Zuntnere-Fomina basketbols B 3900 15.08.2024.
2886 Agnis Apse riteņbraukšana C 2154 15.08.2024.
2887 Ilze Bērziņa jātnieku sports C 2158 15.08.2024.
2888 Vladimirs Kindzulis kendo C 2168 15.08.2024.
2889 Marija Šalajevska vieglatlētika C 2194 15.08.2024.
2890 Jeļena Gubska aerobika B 3874 15.08.2024.
2891 Valērijs Kricins džiu-džitsu C 2172 15.08.2024.
2892 Oksana Afoņičeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2151 15.08.2024.
2893 Aija Brutāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2160 15.08.2024.
2894 Aleksandrs Čehlovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2162 15.08.2024.
2895 Karina Kerimova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2167 15.08.2024.
2896 Jekaterina Malnača fitness (atlētiskā vingrošana) C 2179 15.08.2024.
2897 Santa Millere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2182 15.08.2024.
2898 Nelda Neilande fitness (atlētiskā vingrošana) C 2184 15.08.2024.
2899 Reinis Korsūnovs biatlons Sporta studiju students 01.10.2021.
2900 Gatis Smukulis riteņbraukšana Sporta studiju students 01.10.2021.
2901 Dāvis Zvejnieks skrituļslidošana Sporta studiju students 01.10.2021.
2902 Sandris Krūmiņš futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2903 Jānis Pavkštello fitness (atlētiskā vingrošana) C 2236 22.09.2024.
2904 Ingus Eiduks distanču slēpošana A 539 22.09.2024.
2905 Valdis Obulders bobslejs A 541 22.09.2024.
2906 Mārtiņš Tīss basketbols B 3932 22.09.2024.
2907 Juris Varuškins bokss C 2253 22.09.2024.
2908 Aigars Razgals hokejs A 542 22.09.2024.
2909 Nikolajs Kalašņikovs riteņbraukšana šosejā B 3920 22.09.2024.
2910 Jurijs Agureikins hokejs B 3901 22.09.2024.
2911 Oksana Kļačkovska džudo B 2228 22.09.2024.
2912 Aiva Aišpure peldēšana B 3902 22.09.2024.
2913 Artis Barons peldēšana B 3903 22.09.2024.
2914 Oļegs Osipovs peldēšana B 3927 22.09.2024.
2915 Aleksejs Bihanovs hokejs B 3904 22.09.2024.
2916 Aivars Uzols triatlons B 3933 22.09.2024.
2917 Ģirts Boks futbols B 3905 22.09.2024.
2918 Rūta Šauberga smaiļošana un kanoe B 3930 22.09.2024.
2919 Rūta Dimanta fitness (veselības sports) B 3907 22.09.2024.
2920 Edvīns Dzudzilo basketbols B 3909 22.09.2024.
2921 Jānis Eiduks distanču slēpošana B 3910 22.09.2024.
2922 Jānis Eiduks biatlons B 3911 22.09.2024.
2923 Irina Gončarova šorttreks B 3913 22.09.2024.
2924 Valērijs Nagļa vieglatlētika B 3926 22.09.2024.
2925 Irina Grodzicka peldēšana B 3915 22.09.2024.
2926 Sergejs Iļjins peldēšana B 3917 22.09.2024.
2927 Tatjana Jakubosvska peldēšana B 3918 22.09.2024.
2928 Vladimirs Kiseļovs basketbols B 3921 22.09.2024.
2929 Linda Līce florbols B 3923 22.09.2024.
2930 Benita Zaretoka distanču slēpošana B 3935 22.09.2024.
2931 Igors Martjušovs hokejs B 3924 22.09.2024.
2932 Anda Medne daiļslidošana B 3925 22.09.2024.
2933 Vijars Švānbergs volejbols B 3931 22.09.2024.
2934 Veronika Krēsliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2231 22.09.2024.
2935 Oskars Zurkovs basketbols B 3937 22.09.2024.
2936 Ieva Grīnberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2218 22.09.2024.
2937 Agnese Frišfelde fitness (atlētiskā vingrošana) C 2213 22.09.2024.
2938 Egons Grāvītis airēšanas slaloms C 2216 22.09.2024.
2939 Ilze Kārkliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2227 22.09.2024.
2940 Pāvels Kondrahins peldēšana C 2230 22.09.2024.
2941 Mihails Nazarovs futbols C 2233 22.09.2024.
2942 Diāna Ozoliņa vieglatlētika B 2235 22.09.2024.
2943 Kristīne Rudzinska džiu-džitsu C 2243 22.09.2024.
2944 Elīna Seņkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2244 22.09.2024.
2945 Ilvita Kārkliņa aerobika C 2226 22.09.2024.
2946 Edgars Grigorjevs basketbols C 2217 22.09.2024.
2947 Nikolajs Grebņovs hokejs B 3914 22.09.2024.
2948 Juris Beļinskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2205 22.09.2024.
2949 Diāna Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2207 22.09.2024.
2950 Dace Haino fitness (atlētiskā vingrošana) C 2221 22.09.2024.
2951 Dina Hublarova-Pokšāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2222 22.09.2024.
2952 Santa Januševska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2224 22.09.2024.
2953 Līva Rone-Zauere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2242 22.09.2024.
2954 Oskars Sprugēvičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2248 22.09.2024.
2955 Alīsa Streļcova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2249 22.09.2024.
2956 Dace Tihovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2252 22.09.2024.
2957 Romans Platonovs futbols C 2238 22.09.2024.
2958 Elīza Gaisa jātnieku sports C 2215 22.09.2024.
2959 Laura Penele jātnieku sports C 2237 22.09.2024.
2960 Anžela Smirnova karatē C 2246 22.09.2024.
2961 Monta Solnceva karatē C 2247 22.09.2024.
2962 Armands Liberts kāpšanas sports C 2232 22.09.2024.
2963 Jānis Pūpols orientēšanās C 2240 22.09.2024.
2964 Aigars Vārna orientēšanās C 2254 22.09.2024.
2965 Vladimirs Kukjāns svarcelšana B 3922 22.09.2024.
2966 Inga Amerika fitness (atlētiskā vingrošana) C 2202 22.09.2024.
2967 Inga Amerika peldēšana C 2203 22.09.2024.
2968 Alesja Valujeviča-Bite mākslas vingrošana B 3934 22.09.2024.
2969 Andris Jaunzems basketbols B 3919 22.09.2024.
2970 Anna Gulbe pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2219 22.09.2024.
2971 Anna Gulbe vieglatlētika C 2220 22.09.2024.
2972 Andrejs Kolotovs karatē C 2229 22.09.2024.
2973 Andrejs Sirotkins aikido C 2245 22.09.2024.
2974 Anete Čibala fitness (atlētiskā vingrošana) C 2211 22.09.2024.
2975 Anna Borovikova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2209 22.09.2024.
2976 Edgars Purmalis lakross C 2239 22.09.2024.
2977 Irina Daļecka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2212 22.09.2024.
2978 Līga Bērziņa vieglatlētika C 2206 22.09.2024.
2979 Matīss Riekstiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2241 22.09.2024.
2980 Sindija Blicāne peldēšana C 2208 22.09.2024.
2981 Dainis Svīķis beisbols C 2250 22.09.2024.
2982 Dmitrijs Jegorenko džiu-džitsu C 2225 22.09.2024.
2983 Elīna Gūtmane basketbols B 3916 22.09.2024.
2984 Eva Dinsberga šorttreks B 3908 22.09.2024.
2985 Guntis Jankovskis šahs C 2223 22.09.2024.
2986 Jānis Zemels basketbols B 3936 22.09.2024.
2987 Jekaterina Salkova paukošana B 3929 22.09.2024.
2988 Kristīne Gaile daiļslidošana C 2214 22.09.2024.
2989 Lauma Briška aerobika C 2210 22.09.2024.
2990 Lauma Poda basketbols B 3928 22.09.2024.
2991 Marija Neverova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2234 22.09.2024.
2992 Māris Belovs jātnieku sports C 2204 22.09.2024.
2993 Kristīna Degina florbols B 3906 22.09.2024.
2994 Irina Tarasova mākslas vingrošana C 2251 22.09.2024.
2995 Visvaldis Freidenfelds brīvā cīņa A 540 22.09.2024.
2996 Kārlis Kantors basketbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2997 Jānis Pavlovskis basketbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2998 Aleksandrs Ivanovs futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
2999 Ritvars Šuļga bokss Sporta studiju students 01.10.2021.
3000 Diāna Černiševa volejbols Sporta studiju students 01.10.2021.
3001 Raivo Varažinskis futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
3002 Irina Sokolova basketbols Sporta studiju students 01.10.2021.
3003 Edmunds Zvaigzne futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
3004 Edgars Volkops basketbols C 2272 17.10.2024.
3005 Roberts Belickis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2257 17.10.2024.
3006 Zinta Ozoliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2266 17.10.2024.
3007 Romāns Glazkovs hokejs A 545 17.10.2024.
3008 Gints Griezītis florbols C 2259 17.10.2024.
3009 Valērijs Sergejevs futbols B 3945 17.10.2024.
3010 Verners Kiršs minigolfs C 2263 17.10.2024.
3011 Aleksandrs Andronovs pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2255 17.10.2024.
3012 Andrejs Gudiļins sporta vingrošana C 2260 17.10.2024.
3013 Ieva Guļevska futbols B 3942 17.10.2024.
3014 Arturs Zakreševskis futbols C 2273 17.10.2024.
3015 Ināra Pomere nūjošana C 2267 17.10.2024.
3016 Jānis Freivalds volejbols B 3941 17.10.2024.
3017 Jeļena Rižika daiļslidošana B 3944 17.10.2024.
3018 Ketija Tabūne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2271 17.10.2024.
3019 Marta Lobānova aerobika C 2264 17.10.2024.
3020 Mārtiņš Zemturis basketbols B 3949 17.10.2024.
3021 Raimonds Šņepsts bokss B 3947 17.10.2024.
3022 Dainis Daņiļevičs kikbokss A 543 17.10.2024.
3023 Dainis Daņiļevičs bokss A 544 17.10.2024.
3024 Vladislavs Fetisovs grieķu-romiešu cīņa B 3940 17.10.2024.
3025 Toms Smirnovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2268 17.10.2024.
3026 Jānis Lapsiņš riteņbraukšana BMX A 547 17.10.2024.
3027 Juris Opuļskis hokejs A 548 17.10.2024.
3028 Romāns Panteļejevs daiļslidošana A 549 17.10.2024.
3029 Aleksandrs Knohs bokss A 546 17.10.2024.
3030 Aigars Brikmanis basketbols B 3938 17.10.2024.
3031 Sandris Radziņš taekvondo B 3943 17.10.2024.
3032 Andrejs Ševeņonovs peldēšana B 3946 17.10.2024.
3033 Indra Karpoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2262 17.10.2024.
3034 Vadims Farions futbols B 3939 17.10.2024.
3035 Endija Atava-Čudare aerobika C 2256 17.10.2024.
3036 Evgeniya Borunova aerobika C 2258 17.10.2024.
3037 Māris Minkevics vindsērfings C 2265 17.10.2024.
3038 Kristaps Škuts fitness (veselības sports) C 2269 17.10.2024.
3039 Gatis Špakovskis volejbols C 2270 17.10.2024.
3040 Dzintars Jankovskis badmintons C 2261 17.10.2024.
3041 Olga Medvedevskiha Sporta studiju absolvents 30.10.2024.
3042 Zoja Ribuša vieglatlētika B 3960 14.11.2024.
3043 Ivars Upenieks vieglatlētika B 3966 14.11.2024.
3044 Jānis Laksa basketbols A 551 14.11.2024.
3045 Aina Ancīte mākslas vingrošana B 3948 14.11.2024.
3046 Inese Bolšija basketbols B 3950 14.11.2024.
3047 Lauma Grīva vieglatlētika B 3951 14.11.2024.
3048 Mārtiņš Gūža peldēšana B 3952 14.11.2024.
3049 Modris Indriksons galda teniss B 3953 14.11.2024.
3050 Kaspars Kristapsons fitness (atlētiskā vingrošana) B 3954 14.11.2024.
3051 Andrejs Maslovskis hokejs B 3955 14.11.2024.
3052 Armands Šļars tekvon-do C 2289 14.11.2024.
3053 Guntis Mašinskis volejbols B 3956 14.11.2024.
3054 Igors Minalto tekvon-do B 3958 14.11.2024.
3055 Ilga Neimane basketbols B 3959 14.11.2024.
3056 Sandis Sabājevs vieglatlētika B 3961 14.11.2024.
3057 Ludmila Smolova peldēšana B 3965 14.11.2024.
3058 Irina Semjonova sporta vingrošana B 3962 14.11.2024.
3059 Valentīna Smoča vieglatlētika B 3964 14.11.2024.
3060 Aigars Skrastiņš distanču slēpošana B 3963 14.11.2024.
3061 Līga Balode kamaniņu sports C 2274 14.11.2024.
3062 Nataļja Ivanova modernā pieccīņa C 2280 14.11.2024.
3063 Jānis Jēkabsons burāšana C 2281 14.11.2024.
3064 Irina Romaņenko basketbols A 552 14.11.2024.
3065 Jānis Zīle hokejs C 2290 14.11.2024.
3066 Toms Mackars basketbols C 2284 14.11.2024.
3067 Katrīna Bambīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2275 14.11.2024.
3068 Toms Gucs futbols C 2279 14.11.2024.
3069 Maija Dāvidsone jātnieku sports C 2278 14.11.2024.
3070 Diāna Miķelsone jātnieku sports C 2286 14.11.2024.
3071 Andris Krūmiņš pludmales volejbols C 2283 14.11.2024.
3072 Andrey Mikhasev 14.11.2024.
3073 Guntis Čukurs riteņbraukšana C 2277 14.11.2024.
3074 Aija Rogāle vieglatlētika C 2287 14.11.2024.
3075 Vita Kotāne parabobslejs A 550 14.11.2024.
3076 Vjačeslavs Semenkovs tekvon-do A 553 14.11.2024.
3077 Georgijs Kalugins tekvon-do C 2282 14.11.2024.
3078 Katrīna Cirvele kāpšanas sports C 2276 14.11.2024.
3079 Ingars Matisons golfs C 2285 14.11.2024.
3080 Lāsma Mikne fitness (atlētiskā vingrošana) B 3957 14.11.2024.
3081 Daniels Roščiks daiļslidošana Sporta studiju students 01.10.2021.
3082 Olafs Ozols basketbols Sporta studiju students 01.10.2021.
3083 Oskars Tanana-Lejana regbijs Sporta studiju students 01.10.2021.
3084 Gvido Gailītis volejbols C 2298 12.12.2024.
3085 Antra Limbēna-Strazdīte airēšanas slaloms C 2305 12.12.2024.
3086 Toms Bluks hokejs A 554 12.12.2024.
3087 Germans Jakubovskis peldēšana A 556 12.12.2024.
3088 Vents Kārkliņš basketbols A 557 12.12.2024.
3089 Oļegs Balahničovs peldēšana B 3968 12.12.2024.
3090 Daiga Beinere orientēšanās B 3969 12.12.2024.
3091 Ieva Berķe fitness (veselības sports) B 3970 12.12.2024.
3092 Guntis Grigalis volejbols B 3973 12.12.2024.
3093 Aldona Homiča galda teniss B 3974 12.12.2024.
3094 Gunta Meldere peldēšana B 3979 12.12.2024.
3095 Ladislava Rumjanceva mākslas vingrošana B 3983 12.12.2024.
3096 Līga Zvejsalniece peldēšana B 3987 12.12.2024.
3097 Līgonis Bečers airēšanas slaloms C 2291 12.12.2024.
3098 Anete Ivane peldēšana C 2300 12.12.2024.
3099 Kārlis Kalniņš peldēšana C 2301 12.12.2024.
3100 Ina Jozepsone galda teniss B 3976 12.12.2024.
3101 Vadims Berežkovs galda teniss C 2293 12.12.2024.
3102 Haralds Lučkovskis peldēšana A 558 12.12.2024.
3103 Oskars Broks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2295 12.12.2024.
3104 Ģirts Piterniks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2306 12.12.2024.
3105 Kārlis Kalnmeiers florbols C 2302 12.12.2024.
3106 Ivans Gospodars futbols B 3972 12.12.2024.
3107 Jurijs Trofimovs futbols B 3985 12.12.2024.
3108 Anna Bondare kalnu slēpošana C 2294 12.12.2024.
3109 Radijs Kostiļevs karatē C 2303 12.12.2024.
3110 Egita Lāce basketbols B 3977 12.12.2024.
3111 Aleksandrs Visockis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2309 12.12.2024.
3112 Anastasija Sokolova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2308 12.12.2024.
3113 Anna Homutova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2299 12.12.2024.
3114 Antons Kuzmins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2304 12.12.2024.
3115 Dace Duļbinska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2296 12.12.2024.
3116 Deniss Lukjančuks kikbokss B 3978 12.12.2024.
3117 Indra Eversone vieglatlētika A 555 12.12.2024.
3118 Ilvija Belicka fitness (veselības sports) C 2292 12.12.2024.
3119 Irina Ivanova galda teniss B 3975 12.12.2024.
3120 Kirils Buravcevs futbols B 3971 12.12.2024.
3121 Linna Ostrovska aerobika B 3980 12.12.2024.
3122 Sanda Erbsa vieglatlētika C 2297 12.12.2024.
3123 Svetlana Pokrovska mākslas vingrošana C 2307 12.12.2024.
3124 Agris Peipiņš orientēšanās B 3981 12.12.2024.
3125 Aigars Auznieks airēšanas slaloms B 3967 12.12.2024.
3126 Anna Titova vieglatlētika B 3984 12.12.2024.
3127 Gatis Zankovskis futbols B 3986 12.12.2024.
3128 Viktorija Podoprigora aerobika B 3982 12.12.2024.
3129 Roberts Ķipsts futbols Sporta studiju students 01.10.2021.
3130 Anete Rone fitness (veselības sports) B 4004 16.01.2025.
3131 Līva Tihovska fitness (veselības sports) B 4007 16.01.2025.
3132 Santa Vilka kāpšanas sports B 4010 16.01.2025.
3133 Žaklīna Frickausa kalnu slēpošana C 2312 16.01.2025.
3134 Eduards Rēns riteņbraukšana MTB C 2324 16.01.2025.
3135 Aleksandrs Stepanovs futbols C 2326 16.01.2025.
3136 Ieva Valdmane fitness (veselības sports) C 2327 16.01.2025.
3137 Raimonds Končis sporta vingrošana B 3994 16.01.2025.
3138 Anastasija Kozlovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2318 16.01.2025.
3139 Ieva Lazdāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2319 16.01.2025.
3140 Ināra Pomere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2321 16.01.2025.
3141 Semjons Galkins šahs C 2313 16.01.2025.
3142 Mārtiņš Ķīsis fitness (veselības sports) B 3999 16.01.2022.
3143 Agris Lelis futbols B 3998 16.01.2025.
3144 Viktors Nesterenko futbols B 4001 16.01.2025.
3145 Žanna Godjajeva teniss C 2314 16.01.2025.
3146 Anita Liepiņa vieglatlētika B 4000 16.01.2025.
3147 Ilona Jēce fitness (atlētiskā vingrošana) C 2315 16.01.2025.
3148 Valērijs Žolnerovičs vieglatlētika B 4012 16.01.2025.
3149 Eduards Vitmanis riteņbraukšana MTB C 2328 16.01.2025.
3150 Egija Andersone fitness (veselības sports) B 3988 16.01.2025.
3151 Elīna Ceriņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2311 16.01.2025.
3152 Fanija Šitca fitness (veselības sports) B 4005 16.01.2025.
3153 Gatis Lācis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2320 16.01.2025.
3154 Ieva Aleksandrova-Eklone jātnieku sports C 2310 16.01.2025.
3155 Ilze Rēdere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2323 16.01.2025.
3156 Imants Bleidelis futbols B 3991 16.01.2025.
3157 Ina Trama fitness (veselības sports) B 4008 16.01.2025.
3158 Anna Prudņikoviča kikbokss C 2322 16.01.2025.
3159 Aleksandrs Koļinko futbols B 3993 16.01.2025.
3160 Ludmila Tarasenko lēkšana uz batuta B 4006 16.01.2025.
3161 Mihails Zemļinskis futbols B 4011 16.01.2025.
3162 Oskars Kiseļevs karatē C 2316 16.01.2025.
3163 Santa Ibragimova fitness (veselības sports) B 3992 16.01.2025.
3164 Valerijs Koreškovs hokejs B 3995 16.01.2025.
3165 Agris Kozlovs brīvā cīņa C 2317 16.01.2025.
3166 Mārīte Pokšāne vieglatlētika B 4003 16.01.2025.
3167 Ieva Ustupa aerobika B 4009 16.01.2025.
3168 Matīss Rieksts fitness (atlētiskā vingrošana) C 2325 16.01.2025.
3169 Aiva Aparjode kamaniņu sports A 559 16.01.2025.
3170 Aiva Aparjode aerobika B 3989 16.01.2025.
3171 Jeļena Jakovļeva teniss A 560 16.01.2025.
3172 Uldis Bautris regbijs B 3990 16.01.2025.
3173 Zane Kronberga fitness (atlētiskā vingrošana) B 3996 16.01.2025.
3174 Sanda Krūkliņa fitness (veselības sports) B 3997 16.01.2025.
3175 Ramīna Ozola fitness (veselības sports) B 4002 16.01.2025.
3176 Irbe Tene fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3177 Anastasija Trafimova fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3178 Amanda Vanaga fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3179 Sanija Veinberga fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3180 Patrīcija Marta Zālīte fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3181 Gvido Zinkevičs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3182 Anete Zirne fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3183 Lauris Zvirs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3184 Edgars Kuks basketbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3185 Mārtiņš Leitis handbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3186 Antra Limbēna-Strazdīte airēšanas slaloms Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3187 Veronika Mihailova sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3188 Raivis Vidzis fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3189 Antra Limbēna -Strazdīte airēšanas slaloms Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3190 Linda Jakovele fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3191 Monta Konstante fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3192 Raivis Ķipsnis fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3193 Raivis Vilciņš fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3194 Elvita Ozoliņa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3195 Artūrs Blumbergs futbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3196 Jānis Golubovičs hokejs Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3197 Jana Jansone pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3198 Luīze Klusa Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3199 Valērija Grišāne sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3200 Rolands Sīlis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3201 Ieva Leite volejbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3202 Ronalds Seleckis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3203 Evgeny Mamikonyan fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3204 Ilona Dramačonoka vieglatlētika Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3205 Aiga Placēna fitness Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3206 Mārtiņš Stūrainis fitness Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3207 Aleksandra Kutuzova fitness Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3208 Elza Mestere peldēšana Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
3209 Zane Atis fitness (veselības sports)