Sporta speciālisti

Nr. Speciālista vārds, uzvārds Sporta veids Kategorija Sertifikāta Nr. Datums līdz
1 Dina Dāvida svarcelšana B 5177 13.03.2028.
2 Jānis Rērihs grieķu-romiešu cīņa A 773 17.07.2028.
3 Katie Marie Leatherwood vispusīgā fiziskā sagatavotība 17.10.2024.
4 Līga Balode teniss B 5545 14.03.2029.
5 Ilze Cekule biatlons B 5135 20.02.2028.
6 Egija Gudermane aerobika B 5144 20.02.2028.
7 Jana Krasovska Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
8 Mārtiņš Veģeris futbols Sporta studiju students 01.10.2024.
9 Ņikita Androščuks bokss Sporta studiju students 01.10.2024.
10 Māris Bogdanovs vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2024.
11 Jānis Naglis brīvā cīņa Sporta studiju students 01.10.2024.
12 Juris Ojāru basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
13 Fjodors Mjasojedovs peldēšana Sporta studiju students 01.10.2024.
14 Jurģis Zumbergs futbols Sporta studiju students 01.10.2024.
15 Edgars Vakuļčiks vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2024.
16 Mihails Vačiļa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju students 01.10.2024.
17 Laila Dekmeijere-Trigubova hokejs Sporta studiju students 01.10.2024.
18 Artūrs Logunovs hokejs Sporta studiju students 01.10.2024.
19 Artis Izotovs basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
20 Valdis Vizulis futbols Sporta studiju students 01.10.2024.
21 Mārtiņš Milbergs basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
22 Reinis Rudzītis basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
23 Ivanna Sinkoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2095 25.04.2024.
24 Gunta Redoviča nūjošana B 3795 25.04.2024.
25 Evita Bauska riteņbraukšana MTB C 2077 25.04.2024.
26 Anastasija Lavrikova teniss C 2089 25.04.2024.
27 Herberts Pudāns riteņbraukšana šosejā B 3793 25.04.2024.
28 Herberts Pudāns riteņbraukšana MTB B 3794 25.04.2024.
29 Vasilijs Zjatkovs grieķu-romiešu cīņa B 3803 25.04.2024.
30 Aleksejs Šlapakovs futbols B 3799 25.04.2024.
31 Raivis Kurtišs u-šu C 2088 25.04.2024.
32 Andrejs Šimko smaiļošana un kanoe B 3798 25.04.2024.
33 Guntis Atars volejbols C 2075 25.04.2024.
34 Andrejs Mantaluca kikbokss C 2091 25.04.2024.
35 Feliks Krasouski fitness (atlētiskā vingrošana) C 2085 25.04.2024.
36 Juris Ozols hokejs A 528 25.04.2024.
37 Linda Vasiļevska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2100 25.04.2024.
38 Aleksandrs Stradiņš futbols B 3800 25.04.2024.
39 Aleksejs Lukoņins sporta vingrošana C 2090 25.04.2024.
40 Antoņina Kuzņecova sporta vingrošana B 3792 25.04.2024.
41 Arturs Aleksandrovs pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2074 25.04.2024.
42 Dace Dricka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2079 25.04.2024.
43 Jana Širsone nūjošana C 2099 25.04.2024.
44 Edgars Janovičs florbols C 2082 25.04.2024.
45 Evija Gutāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2081 25.04.2024.
46 Haralds Kārlis basketbols C 2083 25.04.2024.
47 Krišjānis Baltiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2076 25.04.2024.
48 Olga Kromane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2087 25.04.2024.
49 Raivo Rudzītis basketbols B 3797 25.04.2024.
50 Māris Čakars biatlons A 524 25.04.2024.
51 Sigita Vaidere peldēšana B 3802 25.04.2024.
52 Sniga Promberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2093 25.04.2024.
53 Vladimirs Kuzmenko triatlons A 527 25.04.2024.
54 Didzis Brauns džudo B 3788 25.04.2024.
55 Uldis Borskis džudo B 3787 25.04.2024.
56 Raitis Broks basketbols B 3789 25.04.2024.
57 Konstantīns Grigorjevs hokejs B 3790 25.04.2024.
58 Vladislavs Kirilovskis brīvā cīņa B 3791 25.04.2024.
59 Lāsma Muižniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 2092 25.04.2024.
60 Jeļena Tarasova vieglatlētika B 3801 25.04.2024.
61 Andis Ruicis brīvā cīņa C 2094 25.04.2024.
62 Guntars Sirmais vieglatlētika C 2096 25.04.2024.
63 Līga Rudzīte peldēšana B 3796 25.04.2024.
64 Kārlis Smilktens riteņbraukšana šosejā C 2097 25.04.2024.
65 Iveta Dreimane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2078 25.04.2024.
66 Ansis Klintsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 2084 25.04.2024.
67 Dace Ozoliņa volejbols C 2111 23.05.2024.
68 Līga Langovska volejbols B 3810 23.05.2024.
69 Vitālijs Smirnovs riteņbraukšana šosejā A 530 23.05.2024.
70 Sergejs Tihoņenko riteņbraukšana šosejā B 3821 23.05.2024.
71 Matīss Graudiņš basketbols A 529 23.05.2024.
72 Sergejs Sverčkovs biatlons A 531 23.05.2024.
73 Evita Daugule peldēšana B 3805 23.05.2024.
74 Veronika Dolgina fitness (veselības sports) B 3806 23.05.2024.
75 Jolanta Grugule peldēšana B 3808 23.05.2024.
76 Marīna Krēsliņa aerobika B 3809 23.05.2024.
77 Aija Latika vieglatlētika B 3811 23.05.2024.
78 Andrejs Lavrenovs hokejs B 3812 23.05.2024.
79 Aivars Mālnieks džudo B 3813 23.05.2024.
80 Jevgeņijs Novajonoks brīvā cīņa B 3814 23.05.2024.
81 Eduards Ozols peldēšana B 3815 23.05.2024.
82 Valdis Razumovskis basketbols B 3817 23.05.2024.
83 Aina Rubene distanču slēpošana B 3819 23.05.2024.
84 Dmitrijs Sokolovs karatē B 3820 23.05.2024.
85 Uldis Švēde basketbols C 2117 23.05.2024.
86 Elīna Čeredņičenko mākslas vingrošana C 2103 23.05.2024.
87 Edgars Lūsiņš hokejs C 2106 23.05.2024.
88 Edgars Auziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2101 23.05.2024.
89 Indra Freimane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2104 23.05.2024.
90 Nikolajs Bodrovs karatē C 2102 23.05.2024.
91 Aija Novicka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2110 23.05.2024.
92 Andrejs Vereščagins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2118 23.05.2024.
93 Inguna Maidanova aerobika C 2107 23.05.2024.
94 Kristīna Ramanauskaite-Kidule mākslas vingrošana C 2115 23.05.2024.
95 Sandis Mežaraups hokejs C 2108 23.05.2024.
96 Vjačeslavs Cīmanis džudo B 3804 23.05.2024.
97 Iveta Pole fitness (atlētiskā vingrošana) C 2114 23.05.2024.
98 Kristaps Miks Mindels fitness (atlētiskā vingrošana) C 2109 23.05.2024.
99 Terēze Peniķe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2112 23.05.2024.
100 Rita Kočāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2105 23.05.2024.
101 Līga Priedīte basketbols B 3816 23.05.2024.
102 Kristīna Petermane basketbols C 2113 23.05.2024.
103 Marina Rjabkova loka šaušana B 3818 23.05.2024.
104 Normunds Vārpa vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3822 23.05.2024.
105 Pāvels Pancerko Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
106 Vladislavs Fjodorovs Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
107 Oļegs Pilinovičs Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
108 Agita Puriņa airēšana A 532 20.06.2024.
109 Sergejs Sergejevs biljards (snooker) A 534 20.06.2024.
110 Artis Birze basketbols B 3824 20.06.2024.
111 Maksims Bogdanovs hokejs B 3826 20.06.2024.
112 Andrejs Ostrovskis vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3842 20.06.2024.
113 Monika Feņenko teniss B 3828 20.06.2024.
114 Andris Fridrihsons basketbols B 3830 20.06.2024.
115 Ina Grīnberga peldēšana B 3831 20.06.2024.
116 Alīna Kurmeļeva peldēšana B 3837 20.06.2024.
117 Līga Langovska ložu šaušana B 3838 20.06.2024.
118 Diāna Strautiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2128 20.06.2024.
119 Raitis Timma basketbols B 3849 20.06.2024.
120 Jeļena Bohāne fitness (veselības sports) C 2120 20.06.2024.
121 Vineta Rozenberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2125 20.06.2024.
122 Olga Šķeltiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2129 20.06.2024.
123 Vents Hugo Liepnieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2123 20.06.2024.
124 Kārlis Plakans fitness (atlētiskā vingrošana) C 2124 20.06.2024.
125 Eva Rutkele fitness (atlētiskā vingrošana) C 2126 20.06.2024.
126 Dmitrijs Serjogins vieglatlētika C 2127 20.06.2024.
127 Jānis Opencāns basketbols B 3841 20.06.2024.
128 Ieva Adolfi fitness (atlētiskā vingrošana) C 2119 20.06.2024.
129 Agnese Megne volejbols B 3840 20.06.2024.
130 Aļona Fomenko vieglatlētika B 3829 20.06.2024.
131 Dace Grundmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2121 20.06.2024.
132 Kārlis Žukovskis basketbols C 2130 20.06.2024.
133 Viktorija Plivča fitness (atlētiskā vingrošana) B 3844 20.06.2024.
134 Zigmunds Čakšs airēšana B 3827 20.06.2024.
135 Dainis Tašiņš futbols B 3847 20.06.2024.
136 Gatis Justovičs basketbols C 2122 20.06.2024.
137 Irina Smelova mākslas vingrošana B 3846 20.06.2024.
138 Jekaterina Krūze džudo B 3834 20.06.2024.
139 Irina Bogdanoviča peldēšana B 3825 20.06.2024.
140 Kristīne Tene volejbols B 3848 20.06.2024.
141 Krišjānis Kuplis paukošana B 3835 20.06.2024.
142 Krišjānis Kuplis vieglatlētika B 3836 20.06.2024.
143 Lija Krūkliņa vieglatlētika B 3833 20.06.2024.
144 Niks Lemeševskis džudo B 3839 20.06.2024.
145 Ventis Beķeris džudo B 3823 20.06.2024.
146 Vjačeslavs Kirilovs florbols B 3832 20.06.2024.
147 Agate Zālīte loka šaušana B 3850 20.06.2024.
148 Andrejs Rožlapa pauerliftings (spēka trīscīņa) A 533 20.06.2024.
149 Jeļena Perminova peldēšana B 3843 20.06.2024.
150 Jānis Cauņa basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
151 Larisa Gordijeviča šahs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
152 Juris Apters peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
153 Kristīne Antone Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
154 Sinta Skurba Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
155 Piļkēviča Līga Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
156 Aleksejs Širokovs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
157 Roberts Radičuks Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
158 Dana Matisone šahs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
159 Ieva Meldere kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
160 Raivo Saulgriezis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
161 Ieva Ķirpa peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
162 Dmitrijs Žabotinskis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
163 Dainis Upelnieks stenda šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
164 Sandis Amoliņš basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
165 Roberts Kreicbergs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
166 Kate Karlīna Krēsliņa basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
167 Akselis Vairogs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
168 Andrejs Podusovs bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
169 Agnese Vereščagina bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
170 Vita Baļčunaite fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
171 Markuss Eglītis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
172 Sandijs Jurjaks fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
173 Zoya Kocherzhenko fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
174 Armands Porietis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
175 Paula Pūpola fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
176 Juris Putniņš fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
177 Ilze Skrabe fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
178 Toms Bitmanis florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
179 Ģirts Stepanovs ložu šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
180 Ēriks Džuls florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
181 Jānis Goža florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
182 Roberts Trepšs florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
183 Pavels Hohlovs futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
184 Dmitrijs Novgorodskis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
185 Igors Zaļevskis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
186 Karīna Gailiša galda teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
187 Andrejs Zjatkovs grieķu-romiešu cīņa Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
188 Rihards Cimermanis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
189 Helmuts Eglītis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
190 Miks Lipsbergs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
191 Nauris Mažis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
192 Guntis Sokolovskis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
193 Rolands Vēgners karatē Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
194 Lauris Žagariņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
195 Andris Šics kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
196 Juris Šics kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
197 Kendija Aparjode kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
198 Nauris Neimanis orientēšanās Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
199 Dace Treigute peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
200 Svetlana Butušana riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
201 Andrejs Rogovenko sporta dejas Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
202 Egijs Rassa sporta tūrisms Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
203 Jūlija Koroļova teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
204 Lienīte Berļizova volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
205 Ilze Liepiņlauska volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
206 Sanda Liepiņlauska volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
207 Endijs Vīgants šorttreks Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
208 Valdis Nicis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
209 Velibor Marinkovič smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
210 Ieva Lanka vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
211 Inga Priede airēšanas slaloms Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
212 Olga Ševcova futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
213 Mareks Veics basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
214 Nils Zālītis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
215 Jēkabs Saulītis šorttreks Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
216 Kārlis Beikerts futbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
217 Alvis Čākurs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
218 Atis Heinols orientēšanās Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
219 Jānis Jansons florbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
220 Anna Jurčenoka peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
221 Viktorija Semeņuka vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
222 Zane Putniņa airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
223 Georgs Rešetņikovs peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
224 Elīza Spruntule futbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
225 Marika Štolcere karatē Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
226 Anna Karasa airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
227 Jeļizaveta Simačeva airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
228 Jēkabs Bitenieks basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
229 Edgars Bogdanovs basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
230 Elvijs Antonišķis futbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
231 Līva Kārkliņa basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
232 Gints Logins basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
233 Nauris Truksnis basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
234 Aļona Rjazanova peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
235 Artūrs Turiks basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
236 Kristaps Otto Vītiņš basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
237 Kirils Osipenko bokss Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
238 Kitija Auziņa distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
239 Abulfazs Nasirovs džudo Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
240 Germans Žukovs džudo Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
241 Kārlis Bauers fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
242 Inga Daļecka fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
243 Darja Ļevčenko sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
244 Beāte Kaidaka fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
245 Elīna Krūmiņa fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
246 Anna Made Kuldo fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
247 Karina Kurpniece fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
248 Anastasija Rinkeviča fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
249 Kristīne Sīle fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
250 Artūrs Stepiņš fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
251 Sandis Savickis fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
252 Darja Saveļjeva handbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
253 Liza Raguna hokejs Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
254 Betija Ane jātnieku sports Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
255 Vjačeslavs Tēviņš kikbokss Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
256 Tatjana Soboļeva vingrošana uz batuta Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
257 Ņikita Lukaņenoks peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
258 Sindija Buklagina snovbords Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
259 Anete Aukštikalne sporta aerobika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
260 Anastasija Bačilova Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
261 Elena Karluša Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
262 Sintija Kovaļevska Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
263 Linda Purviņa Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
264 Romāns Sļusarčuks taekvondo Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
265 Katrīna Frīdenberga teniss Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
266 Rolands Jierkis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
267 Vairis Leiboms vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
268 Arita Rizga vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
269 Kaspars Kaverskis volejbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
270 Artūrs Annuškāns basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
271 Elīna Mārtiņa handbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
272 Vladislava Zatjuļepina volejbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
273 Filips Tīls Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
274 Lauris Gustsons Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
275 Ivo Jaunzems Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
276 Rihards Nejs Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
277 Rasita Stasjus Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
278 Anete Stepanova Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
279 Baiba Gudriķe Sporta studiju absolvents 27.06.2024.
280 Ina Gužaite Sporta studiju absolvents 27.06.2024.
281 Linards Jaunzems Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
282 Sintija Kaufelde Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
283 Klāvs Liepkauls Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
284 Kristīne Krista Magone Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
285 Maiga Uzare Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
286 Ulrika Auniņa Naumova peldēšana B 3859 18.07.2024.
287 Oļegs Sorokins hokejs A 535 18.07.2024.
288 Sanita Atslēga fitness (veselības sports) B 3851 18.07.2024.
289 Andrejs Dembovskis brīvā cīņa B 3854 18.07.2024.
290 Igors Derjagins futbols B 3855 18.07.2024.
291 Linda Gruzīte kāpšanas sports B 3856 18.07.2024.
292 Dāvis Kalniņš vieglatlētika B 3857 18.07.2024.
293 Edžus Kārkliņš hokejs B 3858 18.07.2024.
294 Irēna Antipenko nūjošana C 2132 18.07.2024.
295 Ronalds Ozoliņš hokejs B 3860 18.07.2024.
296 Jānis Puriņš hokejs B 3862 18.07.2024.
297 Ainārs Pāvils handbols B 3861 18.07.2024.
298 Kaspars Sakniņš biatlons B 3863 18.07.2024.
299 Aivars Raudive šahs C 2145 18.07.2024.
300 Kristīna Sviķe peldēšana B 3864 18.07.2024.
301 Ingūna Turakova mākslas vingrošana B 3865 18.07.2024.
302 Kristers Vitjažkovs basketbols B 3866 18.07.2024.
303 Lelde Vancoviča nūjošana C 2149 18.07.2024.
304 Ieva Cēderštrēma biatlons C 2136 18.07.2024.
305 Annija Roga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2146 18.07.2024.
306 Anna Poņatovska futbols C 2144 18.07.2024.
307 Andrejs Maslovs džiu-džitsu C 2142 18.07.2024.
308 Artūrs Zālītis futbols C 2150 18.07.2024.
309 Jeļena Bojeva teniss C 2133 18.07.2024.
310 Ilona Cehanoviča volejbols C 2134 18.07.2024.
311 Ilona Cehanoviča vieglatlētika C 2135 18.07.2024.
312 Bruno Ješēvics teniss C 2140 18.07.2024.
313 Ilona Tropa badmintons C 2148 18.07.2024.
314 Ivo Agulis futbols C 2131 18.07.2024.
315 Kristīne Kļučņika fitness (atlētiskā vingrošana) C 2141 18.07.2024.
316 Rolands Meinarts hokejs C 2143 18.07.2024.
317 Zigmunds Āboliņš aerobika B 3852 18.07.2024.
318 Ieva Čeremisina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2138 18.07.2024.
319 Mikus Sokolovs basketbols C 2147 18.07.2024.
320 Kristīna Sušilova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2193 15.08.2024.
321 Olga Taranova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2196 15.08.2024.
322 Andrejs Tretjakovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2197 15.08.2024.
323 Lilija Lauva handbols C 2175 15.08.2024.
324 Linda Josta jātnieku sports C 2165 15.08.2024.
325 Laura Zālīte jātnieku sports C 2200 15.08.2024.
326 Kaspars Konrāds kamaniņu sports C 2170 15.08.2024.
327 Tatjana Vilima vingrošana uz batuta C 2199 15.08.2024.
328 Jekaterina Ņikuļenkova mākslas vingrošana C 2186 15.08.2024.
329 Jānis Krūmiņš skeletons C 2173 15.08.2024.
330 Liene Nagle peldēšana C 2183 15.08.2024.
331 Līga Brence vieglatlētika C 2159 15.08.2024.
332 Mareks Jurevičus basketbols C 2166 15.08.2024.
333 Linda Bogdanova handbols B 3868 15.08.2024.
334 Adrija Muša vieglatlētika B 3887 15.08.2024.
335 Jānis Romanovskis peldēšana B 3891 15.08.2024.
336 Anete Švilpe vieglatlētika C 2195 15.08.2024.
337 Artjoms Balobans futbols C 2157 15.08.2024.
338 Artjoms Lavruhins brīvā cīņa C 2176 15.08.2024.
339 Artūrs Mangulis volejbols C 2180 15.08.2024.
340 Daila Grāvīte airēšanas slaloms C 2164 15.08.2024.
341 Deniss Koņuša karatē C 2171 15.08.2024.
342 Einārs Lansmanis frīstails B 3880 15.08.2024.
343 Einārs Lansmanis kalnu slēpošana B 3881 15.08.2024.
344 Elīna Alle fitness (atlētiskā vingrošana) C 2153 15.08.2024.
345 Eva Alenceviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2152 15.08.2024.
346 Evija Lasmane fitness (veselības sports) B 3882 15.08.2024.
347 Guna Auziņa karatē C 2155 15.08.2024.
348 Igors Kotkovskis peldēšana B 3876 15.08.2024.
349 Kristīna Čaičuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2161 15.08.2024.
350 Matīss Ratnieks orientēšanās C 2188 15.08.2024.
351 Nataliya Timofeeva teniss B 3895 15.08.2024.
352 Tatjana Smilgina aerobika B 3894 15.08.2024.
353 Gundars Gailis hokejs A 536 15.08.2024.
354 Igors Averjanovs handbols C 2156 15.08.2024.
355 Juris Klišāns taekvondo C 2169 15.08.2024.
356 Lauris Siliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2191 15.08.2024.
357 Lelde Neimande vieglatlētika C 2185 15.08.2024.
358 Jeļena Belova sporta vingrošana B 3867 15.08.2024.
359 Māris Liepa triatlons C 2177 15.08.2024.
360 Inese Sigutenkova regbijs C 2190 15.08.2024.
361 Māris Ziediņš hokejs C 2201 15.08.2024.
362 Mārtiņš Miglinieks futbols B 3885 15.08.2024.
363 Miks Dzindulis hokejs B 3873 15.08.2024.
364 Modris Liepiņš vieglatlētika B 3884 15.08.2024.
365 Nikolajs Mazurs basketbols A 537 15.08.2024.
366 Ojārs Lagzdiņš karatē C 2174 15.08.2024.
367 Ojārs Māzers fitness (atlētiskā vingrošana) C 2181 15.08.2024.
368 Raimonds Vaivods kērlings C 2198 15.08.2024.
369 Santa Brokāne fitness (veselības sports) B 3870 15.08.2024.
370 Sergejs Ļvovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2178 15.08.2024.
371 Toms Vasins snovbords B 3897 15.08.2024.
372 Toms Vasins riteņbraukšana BMX B 3898 15.08.2024.
373 Toms Čerņiks vieglatlētika B 3872 15.08.2024.
374 Uģis Jocis vieglatlētika B 3879 15.08.2024.
375 Oļegs Semjonovs futbols C 2189 15.08.2024.
376 Kaspars Ozoliņš aerobika B 3888 15.08.2024.
377 Pēteris Višņevičs basketbols A 538 15.08.2024.
378 Gita Brālēna volejbols B 3869 15.08.2024.
379 Gints Cimers futbols B 3871 15.08.2024.
380 Berenika Kuļikova sambo B 3877 15.08.2024.
381 Berenika Kuļikova džudo B 3878 15.08.2024.
382 Ilona Leimane peldēšana B 3883 15.08.2024.
383 Oksana Mihailova svarcelšana B 3886 15.08.2024.
384 Sergejs Pavlovs paukošana B 3889 15.08.2024.
385 Sergejs Pavlovs paukošana B 3889 15.08.2024.
386 Kristīne Pikure aerobika B 3890 15.08.2024.
387 Jurijs Ručkanovs brīvā cīņa B 3892 15.08.2024.
388 Ieva Gaile daiļslidošana C 2163 15.08.2024.
389 Timurs Safins paukošana B 3893 15.08.2024.
390 Dace Pāvela fitness (atlētiskā vingrošana) C 2187 15.08.2024.
391 Ralfs Upmanis aerobika B 3896 15.08.2024.
392 Svetlana Siņicina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2192 15.08.2024.
393 Kristīne Zuntnere-Fomina basketbols B 3900 15.08.2024.
394 Agnis Apse riteņbraukšana C 2154 15.08.2024.
395 Ilze Bērziņa jātnieku sports C 2158 15.08.2024.
396 Vladislavs Koniševs hokejs B 3875 15.08.2024.
397 Vladimirs Kindzulis kendo C 2168 15.08.2024.
398 Marija Šalajevska vieglatlētika C 2194 15.08.2024.
399 Jeļena Gubska aerobika B 3874 15.08.2024.
400 Valērijs Kricins džiu-džitsu C 2172 15.08.2024.
401 Oksana Afoņičeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2151 15.08.2024.
402 Aija Brutāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2160 15.08.2024.
403 Aleksandrs Čehlovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2162 15.08.2024.
404 Karina Kerimova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2167 15.08.2024.
405 Jekaterina Malnača fitness (atlētiskā vingrošana) C 2179 15.08.2024.
406 Santa Millere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2182 15.08.2024.
407 Nelda Neilande fitness (atlētiskā vingrošana) C 2184 15.08.2024.
408 Jānis Pavkštello fitness (atlētiskā vingrošana) C 2236 22.09.2024.
409 Ingus Eiduks distanču slēpošana A 539 22.09.2024.
410 Valdis Obulders bobslejs A 541 22.09.2024.
411 Mārtiņš Tīss basketbols B 3932 22.09.2024.
412 Juris Varuškins bokss C 2253 22.09.2024.
413 Aigars Razgals hokejs A 542 22.09.2024.
414 Nikolajs Kalašņikovs riteņbraukšana šosejā B 3920 22.09.2024.
415 Jurijs Agureikins hokejs B 3901 22.09.2024.
416 Oksana Kļačkovska džudo B 2228 22.09.2024.
417 Aiva Aišpure peldēšana B 3902 22.09.2024.
418 Oļegs Osipovs peldēšana B 3927 22.09.2024.
419 Aleksejs Bihanovs hokejs B 3904 22.09.2024.
420 Ģirts Boks futbols B 3905 22.09.2024.
421 Rūta Šauberga smaiļošana un kanoe B 3930 22.09.2024.
422 Rūta Dimanta fitness (veselības sports) B 3907 22.09.2024.
423 Anna Gulbe pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2219 22.09.2024.
424 Anna Gulbe vieglatlētika C 2220 22.09.2024.
425 Edvīns Dzudzilo basketbols B 3909 22.09.2024.
426 Jānis Eiduks distanču slēpošana B 3910 22.09.2024.
427 Jānis Eiduks biatlons B 3911 22.09.2024.
428 Irina Gončarova šorttreks B 3913 22.09.2024.
429 Valērijs Nagļa vieglatlētika B 3926 22.09.2024.
430 Irina Grodzicka peldēšana B 3915 22.09.2024.
431 Sergejs Iļjins peldēšana B 3917 22.09.2024.
432 Tatjana Jakubosvska peldēšana B 3918 22.09.2024.
433 Vladimirs Kiseļovs basketbols B 3921 22.09.2024.
434 Linda Līce florbols B 3923 22.09.2024.
435 Benita Zaretoka distanču slēpošana B 3935 22.09.2024.
436 Igors Martjušovs hokejs B 3924 22.09.2024.
437 Anda Medne daiļslidošana B 3925 22.09.2024.
438 Vijars Švānbergs volejbols B 3931 22.09.2024.
439 Veronika Krēsliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2231 22.09.2024.
440 Mihails Nazarovs futbols C 2233 22.09.2024.
441 Oskars Zurkovs basketbols B 3937 22.09.2024.
442 Ieva Grīnberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2218 22.09.2024.
443 Agnese Frišfelde fitness (atlētiskā vingrošana) C 2213 22.09.2024.
444 Egons Grāvītis airēšanas slaloms C 2216 22.09.2024.
445 Ilze Kārkliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2227 22.09.2024.
446 Pāvels Kondrahins peldēšana C 2230 22.09.2024.
447 Diāna Ozoliņa vieglatlētika B 2235 22.09.2024.
448 Kristīne Rudzinska džiu-džitsu C 2243 22.09.2024.
449 Artis Barons peldēšana B 3903 22.09.2024.
450 Elīna Seņkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2244 22.09.2024.
451 Ilvita Kārkliņa aerobika C 2226 22.09.2024.
452 Edgars Grigorjevs basketbols C 2217 22.09.2024.
453 Nikolajs Grebņovs hokejs B 3914 22.09.2024.
454 Juris Beļinskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2205 22.09.2024.
455 Diāna Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2207 22.09.2024.
456 Dace Haino fitness (atlētiskā vingrošana) C 2221 22.09.2024.
457 Dina Hublarova-Pokšāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2222 22.09.2024.
458 Santa Januševska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2224 22.09.2024.
459 Līva Rone-Zauere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2242 22.09.2024.
460 Oskars Sprugēvičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2248 22.09.2024.
461 Alīsa Streļcova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2249 22.09.2024.
462 Dace Tihovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2252 22.09.2024.
463 Romans Platonovs futbols C 2238 22.09.2024.
464 Elīza Gaisa jātnieku sports C 2215 22.09.2024.
465 Laura Penele jātnieku sports C 2237 22.09.2024.
466 Anžela Smirnova karatē C 2246 22.09.2024.
467 Monta Solnceva karatē C 2247 22.09.2024.
468 Armands Liberts kāpšanas sports C 2232 22.09.2024.
469 Jānis Pūpols orientēšanās C 2240 22.09.2024.
470 Aigars Vārna orientēšanās C 2254 22.09.2024.
471 Vladimirs Kukjāns svarcelšana B 3922 22.09.2024.
472 Inga Amerika fitness (atlētiskā vingrošana) C 2202 22.09.2024.
473 Inga Amerika peldēšana C 2203 22.09.2024.
474 Alesja Valujeviča-Bite mākslas vingrošana B 3934 22.09.2024.
475 Andris Jaunzems basketbols B 3919 22.09.2024.
476 Andrejs Kolotovs karatē C 2229 22.09.2024.
477 Andrejs Sirotkins aikido C 2245 22.09.2024.
478 Anna Borovikova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2209 22.09.2024.
479 Edgars Purmalis lakross C 2239 22.09.2024.
480 Irina Daļecka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2212 22.09.2024.
481 Līga Bērziņa vieglatlētika C 2206 22.09.2024.
482 Matīss Riekstiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2241 22.09.2024.
483 Sindija Blicāne peldēšana C 2208 22.09.2024.
484 Aivars Uzols triatlons B 3933 22.09.2024.
485 Dainis Svīķis beisbols C 2250 22.09.2024.
486 Dmitrijs Jegorenko džiu-džitsu C 2225 22.09.2024.
487 Elīna Gūtmane basketbols B 3916 22.09.2024.
488 Eva Dinsberga šorttreks B 3908 22.09.2024.
489 Guntis Jankovskis šahs C 2223 22.09.2024.
490 Jānis Zemels basketbols B 3936 22.09.2024.
491 Jekaterina Salkova paukošana B 3929 22.09.2024.
492 Kristīne Gaile daiļslidošana C 2214 22.09.2024.
493 Lauma Briška aerobika C 2210 22.09.2024.
494 Marija Neverova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2234 22.09.2024.
495 Māris Belovs jātnieku sports C 2204 22.09.2024.
496 Kristīna Degina florbols B 3906 22.09.2024.
497 Irina Tarasova mākslas vingrošana C 2251 22.09.2024.
498 Visvaldis Freidenfelds brīvā cīņa A 540 22.09.2024.
499 Edmunds Zvaigzne futbols Sporta studiju students 01.10.2024.
500 Edgars Volkops basketbols C 2272 17.10.2024.
501 Roberts Belickis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2257 17.10.2024.
502 Zinta Ozoliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2266 17.10.2024.
503 Romāns Glazkovs hokejs A 545 17.10.2024.
504 Gints Griezītis florbols C 2259 17.10.2024.
505 Valērijs Sergejevs futbols B 3945 17.10.2024.
506 Verners Kiršs minigolfs C 2263 17.10.2024.
507 Aleksandrs Andronovs pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2255 17.10.2024.
508 Andrejs Gudiļins sporta vingrošana C 2260 17.10.2024.
509 Ieva Guļevska futbols B 3942 17.10.2024.
510 Arturs Zakreševskis futbols C 2273 17.10.2024.
511 Ināra Pomere nūjošana C 2267 17.10.2024.
512 Jānis Freivalds volejbols B 3941 17.10.2024.
513 Jeļena Rižika daiļslidošana B 3944 17.10.2024.
514 Ketija Tabūne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2271 17.10.2024.
515 Marta Lobānova aerobika C 2264 17.10.2024.
516 Mārtiņš Zemturis basketbols B 3949 17.10.2024.
517 Raimonds Šņepsts bokss B 3947 17.10.2024.
518 Dainis Daņiļevičs kikbokss A 543 17.10.2024.
519 Dainis Daņiļevičs bokss A 544 17.10.2024.
520 Vladislavs Fetisovs grieķu-romiešu cīņa B 3940 17.10.2024.
521 Toms Smirnovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2268 17.10.2024.
522 Jānis Lapsiņš riteņbraukšana BMX A 547 17.10.2024.
523 Juris Opuļskis hokejs A 548 17.10.2024.
524 Romāns Panteļejevs daiļslidošana A 549 17.10.2024.
525 Aleksandrs Knohs bokss A 546 17.10.2024.
526 Aigars Brikmanis basketbols B 3938 17.10.2024.
527 Sandris Radziņš taekvondo B 3943 17.10.2024.
528 Andrejs Ševeņonovs peldēšana B 3946 17.10.2024.
529 Indra Karpoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2262 17.10.2024.
530 Vadims Farions futbols B 3939 17.10.2024.
531 Endija Atava-Čudare aerobika C 2256 17.10.2024.
532 Evgeniya Borunova aerobika C 2258 17.10.2024.
533 Māris Minkevics vindsērfings C 2265 17.10.2024.
534 Kristaps Škuts fitness (veselības sports) C 2269 17.10.2024.
535 Gatis Špakovskis volejbols C 2270 17.10.2024.
536 Dzintars Jankovskis badmintons C 2261 17.10.2024.
537 Olga Medvedevskiha Sporta studiju absolvents 30.10.2024.
538 Zoja Ribuša vieglatlētika B 3960 14.11.2024.
539 Ričards Rozentāls hokejs C 2288 14.11.2024.
540 Ivars Upenieks vieglatlētika B 3966 14.11.2024.
541 Jānis Laksa basketbols A 551 14.11.2024.
542 Līga Balode kamaniņu sports C 2274 14.11.2024.
543 Aina Ancīte mākslas vingrošana B 3948 14.11.2024.
544 Inese Bolšija basketbols B 3950 14.11.2024.
545 Lauma Grīva vieglatlētika B 3951 14.11.2024.
546 Mārtiņš Gūža peldēšana B 3952 14.11.2024.
547 Modris Indriksons galda teniss B 3953 14.11.2024.
548 Kaspars Kristapsons fitness (atlētiskā vingrošana) B 3954 14.11.2024.
549 Andrejs Maslovskis hokejs B 3955 14.11.2024.
550 Armands Šļars tekvon-do C 2289 14.11.2024.
551 Guntis Mašinskis volejbols B 3956 14.11.2024.
552 Igors Minalto tekvon-do B 3958 14.11.2024.
553 Ilga Neimane basketbols B 3959 14.11.2024.
554 Sandis Sabājevs vieglatlētika B 3961 14.11.2024.
555 Ludmila Smolova peldēšana B 3965 14.11.2024.
556 Irina Semjonova sporta vingrošana B 3962 14.11.2024.
557 Valentīna Smoča vieglatlētika B 3964 14.11.2024.
558 Aigars Skrastiņš distanču slēpošana B 3963 14.11.2024.
559 Nataļja Ivanova modernā pieccīņa C 2280 14.11.2024.
560 Jānis Jēkabsons burāšana C 2281 14.11.2024.
561 Irina Romaņenko basketbols A 552 14.11.2024.
562 Jānis Zīle hokejs C 2290 14.11.2024.
563 Katrīna Bambīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2275 14.11.2024.
564 Toms Mackars basketbols C 2284 14.11.2024.
565 Toms Gucs futbols C 2279 14.11.2024.
566 Maija Dāvidsone jātnieku sports C 2278 14.11.2024.
567 Diāna Miķelsone jātnieku sports C 2286 14.11.2024.
568 Andris Krūmiņš pludmales volejbols C 2283 14.11.2024.
569 Guntis Čukurs riteņbraukšana C 2277 14.11.2024.
570 Aija Rogāle vieglatlētika C 2287 14.11.2024.
571 Vita Kotāne parabobslejs A 550 14.11.2024.
572 Vjačeslavs Semenkovs tekvon-do A 553 14.11.2024.
573 Andrey Mikhasev 14.11.2024.
574 Katrīna Cirvele kāpšanas sports C 2276 14.11.2024.
575 Lāsma Mikne fitness (atlētiskā vingrošana) B 3957 14.11.2024.
576 Gvido Gailītis volejbols C 2298 12.12.2024.
577 Toms Bluks hokejs A 554 12.12.2024.
578 Germans Jakubovskis peldēšana A 556 12.12.2024.
579 Vents Kārkliņš basketbols A 557 12.12.2024.
580 Oļegs Balahničovs peldēšana B 3968 12.12.2024.
581 Daiga Beinere orientēšanās B 3969 12.12.2024.
582 Ieva Berķe fitness (veselības sports) B 3970 12.12.2024.
583 Guntis Grigalis volejbols B 3973 12.12.2024.
584 Aldona Homiča galda teniss B 3974 12.12.2024.
585 Sanda Erbsa vieglatlētika C 2297 12.12.2024.
586 Gunta Meldere peldēšana B 3979 12.12.2024.
587 Ladislava Rumjanceva mākslas vingrošana B 3983 12.12.2024.
588 Līgonis Bečers airēšanas slaloms C 2291 12.12.2024.
589 Anete Ivane peldēšana C 2300 12.12.2024.
590 Kārlis Kalniņš peldēšana C 2301 12.12.2024.
591 Ina Jozepsone galda teniss B 3976 12.12.2024.
592 Vadims Berežkovs galda teniss C 2293 12.12.2024.
593 Haralds Lučkovskis peldēšana A 558 12.12.2024.
594 Oskars Broks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2295 12.12.2024.
595 Ģirts Piterniks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2306 12.12.2024.
596 Kārlis Kalnmeiers florbols C 2302 12.12.2024.
597 Ivans Gospodars futbols B 3972 12.12.2024.
598 Jurijs Trofimovs futbols B 3985 12.12.2024.
599 Anna Bondare kalnu slēpošana C 2294 12.12.2024.
600 Radijs Kostiļevs karatē C 2303 12.12.2024.
601 Egita Lāce basketbols B 3977 12.12.2024.
602 Aleksandrs Visockis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2309 12.12.2024.
603 Anastasija Sokolova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2308 12.12.2024.
604 Anna Homutova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2299 12.12.2024.
605 Antons Kuzmins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2304 12.12.2024.
606 Dace Duļbinska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2296 12.12.2024.
607 Deniss Lukjančuks kikbokss B 3978 12.12.2024.
608 Indra Eversone vieglatlētika A 555 12.12.2024.
609 Irina Ivanova galda teniss B 3975 12.12.2024.
610 Kirils Buravcevs futbols B 3971 12.12.2024.
611 Linna Ostrovska aerobika B 3980 12.12.2024.
612 Svetlana Pokrovska mākslas vingrošana C 2307 12.12.2024.
613 Agris Peipiņš orientēšanās B 3981 12.12.2024.
614 Aigars Auznieks airēšanas slaloms B 3967 12.12.2024.
615 Anna Titova vieglatlētika B 3984 12.12.2024.
616 Gatis Zankovskis futbols B 3986 12.12.2024.
617 Līga Zvejsalniece peldēšana B 3987 12.12.2024.
618 Viktorija Podoprigora aerobika B 3982 12.12.2024.
619 Anete Rone fitness (veselības sports) B 4004 16.01.2025.
620 Līva Tihovska fitness (veselības sports) B 4007 16.01.2025.
621 Santa Vilka kāpšanas sports B 4010 16.01.2025.
622 Žaklīna Frickausa kalnu slēpošana C 2312 16.01.2025.
623 Eduards Rēns riteņbraukšana MTB C 2324 16.01.2025.
624 Aleksandrs Stepanovs futbols C 2326 16.01.2025.
625 Ieva Valdmane fitness (veselības sports) C 2327 16.01.2025.
626 Raimonds Končis sporta vingrošana B 3994 16.01.2025.
627 Anastasija Kozlovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2318 16.01.2025.
628 Ieva Lazdāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2319 16.01.2025.
629 Ināra Pomere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2321 16.01.2025.
630 Semjons Galkins šahs C 2313 16.01.2025.
631 Agris Lelis futbols B 3998 16.01.2025.
632 Viktors Nesterenko futbols B 4001 16.01.2025.
633 Žanna Godjajeva teniss C 2314 16.01.2025.
634 Anita Liepiņa vieglatlētika B 4000 16.01.2025.
635 Valērijs Žolnerovičs vieglatlētika B 4012 16.01.2025.
636 Eduards Vitmanis riteņbraukšana MTB C 2328 16.01.2025.
637 Egija Andersone fitness (veselības sports) B 3988 16.01.2025.
638 Elīna Ceriņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2311 16.01.2025.
639 Fanija Šitca fitness (veselības sports) B 4005 16.01.2025.
640 Gatis Lācis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2320 16.01.2025.
641 Ieva Aleksandrova-Eklone jātnieku sports C 2310 16.01.2025.
642 Ilze Rēdere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2323 16.01.2025.
643 Imants Bleidelis futbols B 3991 16.01.2025.
644 Ina Trama fitness (veselības sports) B 4008 16.01.2025.
645 Anna Prudņikoviča kikbokss C 2322 16.01.2025.
646 Aleksandrs Koļinko futbols B 3993 16.01.2025.
647 Ludmila Tarasenko vingrošana uz batuta B 4006 16.01.2025.
648 Mihails Zemļinskis futbols B 4011 16.01.2025.
649 Oskars Kiseļevs karatē C 2316 16.01.2025.
650 Santa Ibragimova fitness (veselības sports) B 3992 16.01.2025.
651 Valerijs Koreškovs hokejs B 3995 16.01.2025.
652 Agris Kozlovs brīvā cīņa C 2317 16.01.2025.
653 Mārīte Pokšāne vieglatlētika B 4003 16.01.2025.
654 Ieva Ustupa aerobika B 4009 16.01.2025.
655 Ilona Jēce fitness (atlētiskā vingrošana) C 2315 16.01.2025.
656 Matīss Rieksts fitness (atlētiskā vingrošana) C 2325 16.01.2025.
657 Aiva Aparjode kamaniņu sports A 559 16.01.2025.
658 Aiva Aparjode aerobika B 3989 16.01.2025.
659 Jeļena Jakovļeva teniss A 560 16.01.2025.
660 Uldis Bautris regbijs B 3990 16.01.2025.
661 Zane Kronberga fitness (atlētiskā vingrošana) B 3996 16.01.2025.
662 Sanda Krūkliņa fitness (veselības sports) B 3997 16.01.2025.
663 Ramīna Ozola fitness (veselības sports) B 4002 16.01.2025.
664 Edgars Kuks basketbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
665 Mārtiņš Leitis handbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
666 Veronika Mihailova sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
667 Raivis Vidzis fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
668 Linda Jakovele fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
669 Monta Konstante fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
670 Raivis Ķipsnis fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
671 Raivis Vilciņš fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
672 Elvita Ozoliņa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
673 Artūrs Blumbergs futbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
674 Jānis Golubovičs hokejs Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
675 Jana Jansone pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
676 Luīze Klusa Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
677 Valērija Grišāne sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
678 Aleksejs Ērglis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
679 Rolands Sīlis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
680 Ieva Leite volejbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
681 Elza Mestere peldēšana Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
682 Judīte Stāvus fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
683 Evita Kostirko fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
684 Kristīne Mūrniece fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
685 Ronalds Seleckis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
686 Evgeny Mamikonyan fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
687 Ilona Dramačonoka vieglatlētika Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
688 Mārtiņš Mellakauls fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
689 Aiga Placēna fitness Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
690 Mārtiņš Stūrainis fitness Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
691 Aleksandra Kutuzova fitness Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
692 Aleksandra Brigadere fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
693 Aija Gulbe fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2026.
694 Sandris Andrejevs pludmales volejbols B 4015 20.02.2025.
695 Andris Nuķis volejbols C 2346 20.02.2025.
696 Elīna Čudere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2333 25.02.2025.
697 Igors Golubevs brīvā cīņa A 561 20.02.2025.
698 Viktors Lācis vieglatlētika A 562 20.02.2025.
699 Astra Ozoliņa peldēšana A 563 20.02.2025.
700 Vitālijs Aršuns sporta vingrošana B 4016 20.02.2025.
701 Olga Brode aerobika B 4019 20.02.2025.
702 Aleksandrs Briļs futbols B 4018 20.02.2025.
703 Miks Komuls hokejs B 4030 20.02.2025.
704 Aigars Bullis futbols B 4022 20.02.2025.
705 Ignats Taraņenko sporta aerobika C 2350 20.02.2025.
706 Nikolajs Čemodanovs volejbols B 4023 20.02.2025.
707 Jevgeņija Dedele volejbols B 4024 20.02.2025.
708 Kristiāns Marnics volejbols B 4031 20.02.2025.
709 Aleksandra Misirova volejbols B 4032 20.02.2025.
710 Žanete Narkēviča mākslas vingrošana B 4033 20.02.2025.
711 Jekaterina Neteča peldēšana B 4034 20.02.2025.
712 Marika Netenberga teniss B 4035 20.02.2025.
713 Ivans Kolosovs brīvā cīņa B 4029 20.02.2025.
714 Tatjana Stepulāne mākslas vingrošana B 4036 20.02.2025.
715 Aivars Vaivods futbols B 4038 20.02.2025.
716 Armands Zeiberliņš futbols B 4042 20.02.2025.
717 Raivis Zīmelis distanču slēpošana B 4043 20.02.2025.
718 Gļebs Zujevs bokss B 4044 20.02.2025.
719 Judīte Žižkune fitness (veselības sports) B 4045 20.02.2025.
720 Aleksandrs Borodulins futbols C 2330 20.02.2025.
721 Olga Dobrovoļska aerobika C 1335 20.02.2025.
722 Juris Dombrovskis dambrete C 2336 20.02.2025.
723 Ilvars Jēkabsons vieglatlētika C 2339 20.02.2025.
724 Sintija Katkeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2342 20.02.2025.
725 Inta Rumaka volejbols C 2348 20.02.2025.
726 Valdis Troņenkovs šahs C 2353 20.02.2025.
727 Rihards Zalte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2356 20.02.2025.
728 Toms Fišers-Blumbergs burāšana C 2337 20.02.2025.
729 Ieva Kaļķe burāšana C 2340 20.02.2025.
730 Svetlana Frišenbrūdere daiļslidošana B 4025 20.02.2025.
731 Iveta Grūberte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2338 20.02.2025.
732 Klaudija Vektere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2354 20.02.2025.
733 Elīna Timma džiu-džitsu C 2352 20.02.2025.
734 Vladimirs Kaļmuks grieķu-romiešu cīņa C 2341 20.02.2025.
735 Ainārs Lupiķis orientēšanās C 2343 20.02.2025.
736 Romāns Šimanovskis futbols C 2349 20.02.2025.
737 Deniss Priščepovs triatlons C 2347 20.02.2025.
738 Astrīda Tamāra Gromova vieglatlētika B 4026 20.02.2025.
739 Linda Muceniece vieglatlētika C 2345 20.02.2025.
740 Vitālijs Makejevs futbols C 2344 20.02.2025.
741 Darja Damroze vieglatlētika C 2334 20.02.2025.
742 Andrejs Kolidzejs futbols B 4028 20.02.2025.
743 Andris Budļevskis airēšanas slaloms C 2331 20.02.2025.
744 Māris Cibuļskis handbols C 2332 20.02.2025.
745 Lāsma Grīnberga vieglatlētika B 4021 20.02.2025.
746 Sintija Zagorska fitness (veselības sports) B 4040 20.02.2025.
747 Iļdars Aisens riteņbraukšana B 4014 20.02.2025.
748 Inese Urtiņa basketbols B 4037 20.02.2025.
749 Jānis Zakarīts futbols B 4041 20.02.2025.
750 Kaspars Timma aikido C 2351 20.02.2025.
751 Kārlis Vidass badmintons C 2355 20.02.2025.
752 Lelde Bērziņa basketbols B 4017 20.02.2025.
753 Mareks Boļšaks florbols C 2329 20.02.2025.
754 Tatjana Aisena riteņbraukšana B 4013 20.02.2025.
755 Zane Buculāne volejbols B 4020 20.02.2025.
756 Aleksejs Gromovs futbols B 4027 20.02.2025.
757 Jānis Vanags vieglatlētika B 4039 20.02.2025.
758 Andrejs Adamovičs Sporta studiju absolvents 21.02.2025.
759 Ruslans Kurelass Sporta studiju absolvents 21.02.2025.
760 Vladimirs Talapins Sporta studiju absolvents 21.02.2025.
761 Edgars Ozols vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
762 Jeļizaveta Morozova vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
763 Armands Oliņš vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
764 Svetlana Rudmieze vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
765 Kitija Seņkāne vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
766 Kārlis Vanags vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
767 Yuliya Kubraka mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
768 Līga Irmane peldēšana Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
769 Alvis Makejevs Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
770 Edgars Getmančuks svarcelšana Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
771 Sandijs Krastiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2371 26.03.2025.
772 Anna Patanceva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2380 26.03.2025.
773 Vasīlijs Fleišers taibokss (muaythai) A 564 26.03.2025.
774 Lauris Šternfelds fitness (atlētiskā vingrošana) C 2386 26.03.2025.
775 Viesturs Žvirblis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2392 26.03.2025.
776 Vladimirs Paškovičs futbols B 4057 26.03.2025.
777 Andrejs Vaivads vieglatlētika A 565 26.03.2025.
778 Dins Bahs lakross B 4050 26.03.2025.
779 Māris Bergšteins smaiļošana un kanoe B 4051 26.03.2025.
780 Arts Amoliņš skeitbords C 2357 26.03.2025.
781 Edīte Kaufmane basketbols B 4053 26.03.2025.
782 Andrejs Koltuškins džudo B 4054 26.03.2025.
783 Juris Ailis burāšana B 4047 26.03.2025.
784 Ēriks Razalinskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2382 26.03.2025.
785 Kristīne Ervika daiļslidošana B 4052 26.03.2025.
786 Ēriks Veldre fitness (atlētiskā vingrošana) C 2389 26.03.2025.
787 Sandris Bullis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2363 26.03.2025.
788 Ginta Šenfelde fitness (veselības sports) B 4065 26.03.2025.
789 Elmārs Šefanovskis regbijs B 4064 26.03.2025.
790 Dace Rimbeniece basketbols B 4059 26.03.2025.
791 Gerda Grantiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2366 26.03.2025.
792 Ināra Aile burāšana B 4046 26.03.2025.
793 Artūrs Lobačs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2375 26.03.2025.
794 Haralds Ņurenbergs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2377 26.03.2025.
795 Guntis Pundurs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2381 26.03.2025.
796 Sergejs Subočs hokejs B 4063 21.06.2024.
797 Artis Vecumnieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2388 26.03.2025.
798 Ingus Zaharāns futbols C 2391 26.03.2025.
799 Jevgēnija Špigele fitness (veselības sports) B 4066 26.03.2025.
800 Ivita Asare handbols C 2358 26.03.2025.
801 Alla Toločko peldēšana B 4067 26.03.2025.
802 Edīte Korkliša basketbols C 2370 26.03.2025.
803 Uģis Seņkāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2383 26.03.2025.
804 Jurģis Baumeisters fitness (atlētiskā vingrošana) C 2361 26.03.2025.
805 Jurijs Bogdanovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2362 26.03.2025.
806 Kaspars Kokorevičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2369 26.03.2025.
807 Liene Poļaka vieglatlētika B 4058 26.03.2025.
808 Madara Ansone peldēšana B 4049 26.03.2025.
809 Vitālijs Aļeksejevs vieglatlētika B 4048 26.03.2025.
810 Uldis Melderis šahs C 2376 26.03.2025.
811 Ksenija Smirnova fitness (veselības sports) C 2384 26.03.2025.
812 Vikija Krūma fitness (veselības sports) B 4055 26.03.2025.
813 Dāvis Ozoliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2379 26.03.2025.
814 Laura Lāce fitness (atlētiskā vingrošana) C 2374 26.03.2025.
815 Lidija Romanova vieglatlētika B 4060 26.03.2025.
816 Artis Ķēpulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2373 26.03.2025.
817 Mārtiņš Hudolejs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2367 26.03.2025.
818 Arturs Onužāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2378 26.03.2025.
819 Artūrs Gansausks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2364 26.03.2025.
820 Inese Lagzdiņa fitness (veselības sports) B 4056 26.03.2025.
821 Edgars Gorjačko fitness (atlētiskā vingrošana) C 2365 26.03.2025.
822 Edijs Avens fitness (atlētiskā vingrošana) C 2359 26.03.2025.
823 Justs Jakovļevs teniss C 2368 26.03.2025.
824 Gints Baķis modernā pieccīņa C 2360 26.03.2025.
825 Modris Vītoliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2390 26.03.2025.
826 Raivis Rubīns futbols B 4061 26.03.2025.
827 Renārs Ukstiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2387 26.03.2025.
828 Roberts Šmulans fitness (atlētiskā vingrošana) C 2385 26.03.2025.
829 Aleksandrs Kudrjavcevs karatē C 2372 26.03.2025.
830 Artis Rudzītis basketbols B 4062 26.03.2025.
831 Andis Ādamsons futbols B 4068 23.04.2025.
832 Oleg Kononov 23.04.2025.
833 Kupriin Hulei 23.04.2025.
834 Pavlo Sirenko 23.04.2025.
835 Roberts Zeile basketbols A 566 23.04.2025.
836 Raitis Mičulis bokss C 2397 23.04.2025.
837 Gundega Kristvalde vieglatlētika C 2396 23.04.2025.
838 Elita Platača basketbols C 2398 23.04.2025.
839 Vera Gurtajute galda teniss C 2393 23.04.2025.
840 Mārīte Šmugā peldēšana B 4071 23.04.2025.
841 Oskars Ernšteins basketbols A 566 23.04.2025.
842 Gatis Melbārdis fitness (veselības sports) B 4069 23.04.2025.
843 Josifs Kovči kikbokss C 2395 23.04.2025.
844 Viktorija Karjagina-Listere mākslas vingrošana C 2394 23.04.2025.
845 Ella Lauma Bērtiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2400 28.05.2025.
846 Dāvis Keiselis vieglatlētika B 4075 28.05.2025.
847 Aigars Birzulis volejbols A 568 28.05.2025.
848 Edijs Cīrulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2401 28.05.2025.
849 Ģirts Bunkus florbols B 4073 28.05.2025.
850 Jānis Reguzovs futbols B 4076 28.05.2025.
851 Jānis Višķers vieglatlētika B 4077 28.05.2025.
852 Aleksandra Jātniece-Labucka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2402 28.05.2025.
853 Gints Bantersons hokejs C 2399 28.05.2025.
854 Vladimirs Grills džudo B 4074 28.05.2025.
855 Artsem Krauchanka grieķu-romiešu un brīvā cīņa 28.05.2025.
856 Irēna Aizpure vieglatlētika B 4072 28.05.2025.
857 Inga Kononova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2403 28.05.2025.
858 Anita Žarinova jātnieku sports C 2404 28.05.2025.
859 Kaspars Bože basketbols B 4079 15.06.2025.
860 Kaspars Bože basketbols B 4079 15.06.2025.
861 Anna Matoviča mākslas vingrošana B 4083 15.06.2025.
862 Sergejs Teluškins hokejs B 4087 15.06.2025.
863 Aldis Trukšāns futbols B 4088 15.06.2025.
864 Harijs Zelčs basketbols A 570 15.06.2025.
865 Jānis Deinis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2405 15.06.2025.
866 Silva Valtere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2414 15.06.2025.
867 Inga Švāģere fitness (veselības sports) B 4085 15.06.2025.
868 Irina Mihailova sporta vingrošana B 4084 15.06.2025.
869 Jānis Jerumanis volejbols B 4082 15.06.2025.
870 Tatjana Šeškova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2412 15.06.2025.
871 Olga Gusarčuka mākslas vingrošana B 4081 15.06.2025.
872 Einārs Zods regbijs B 4089 15.06.2025.
873 Pāvels Seļivanovs volejbols C 2411 15.06.2025.
874 Tatjana Dzalbe peldēšana B 4080 15.06.2025.
875 Tatjana Gavriļenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 2406 15.06.2025.
876 Inese Zune fitness (atlētiskā vingrošana) C 2417 15.06.2025.
877 Jurģis Vilciņš futbols C 2415 15.06.2025.
878 Diāna Lauska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2408 15.06.2025.
879 Alvis Tabors teniss B 4086 15.06.2025.
880 Jevgenija Jakimoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2407 15.06.2025.
881 Andis Adamovičs futbols B 4078 15.06.2025.
882 Karīna Puncule fitness (atlētiskā vingrošana) C 2409 15.06.2025.
883 Edgars Masaļskis hokejs A 569 15.06.2025.
884 Linda Rubene basketbols C 2410 15.06.2025.
885 Oļegs Volkovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2416 15.06.2025.
886 Aleksandrs Titovs vieglatlētika C 2413 15.06.2025.
887 Džineta Ceimere vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2025.
888 Edgars Braže vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2025.
889 Dāvis Dzenis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2025.
890 Jurijs Semjonovs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
891 Viktorija Vengreviča Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
892 Veronika Okmane Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
893 Niklāvs Zvaigzne krosmintons Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
894 Maksims Dembovskis Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
895 Toms Aizgrāvis futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
896 Kristers Ansons riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
897 Regīna Aņisjko Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
898 Dāvis Ābele taibokss (muaythai) Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
899 Kintija Bernharde jātnieku sports Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
900 Dita Blumberga basketbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
901 Vents Hedijs Brunēvics smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
902 Antonijs Černomordijs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
903 Niķita Dubinovičs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
904 Marta Garā skrituļslidošana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
905 Edgars Gurevičš-Garkuls Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
906 Guna Ģērmane jātnieku sports Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
907 Artjoms Ivanovs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
908 Olga Jakušina daiļslidošana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
909 Marta Kāpiņa fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
910 Arina Koļesņikova Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
911 Ieva Kušnere fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
912 Svetlana Lonska Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
913 Māris Ļeščovs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
914 Kristaps Mackovs futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
915 Karine Magone daiļslidošana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
916 Kristaps Melnbārdis fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
917 Mārtiņš Mežulis hokejs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
918 Matīss Miknis bobslejs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
919 Reinis Mirkšs florbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
920 Ieva Ozoliņa peldēšana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
921 Ņikita Pančenko handbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
922 Artjoms Pankevičs hokejs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
923 Sandra Pelne basketbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
924 Andris Ronimoiss vieglatlētika Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
925 Renārs Rozenbergs fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
926 Daniels Sērmoliņš futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
927 Reinis Strupovičs basketbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
928 Raitis Šolins futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
929 Juris Vasiļjevs basketbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
930 Anastasija Visocka fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
931 Kristīne Vīča karatē Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
932 Inese Vīča Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
933 Dzintars Zirnis futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
934 Raivis Zīrups vieglatlētika Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
935 Artūrs Bērziņš basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2025.
936 Nikita Dobratuļins Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
937 Reinis Flaksis Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
938 Marta Heringa Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
939 Jūlija Matvijenko Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
940 Jurijs Moiseičenko Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
941 Rolands Silnieks Sporta studiju absolvents 28.06.2025.
942 Agate Gurecka Sporta studiju absolvents 28.06.2025.
943 Inta Blumbaha Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
944 Anastasija Kozlova Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
945 Marija Piļipenko Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
946 Diāna Priščepova Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
947 Evelīna Pumpure Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
948 Konstantīns Volčkovs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
949 Valters Freijs Sporta studiju absolvents 28.06.2025.
950 Ņikita Getmans Sporta studiju absolvents 28.06.2025.
951 Sandris Riekstiņš peldēšana Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
952 Dāvis Strazdiņš karatē Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
953 Kristers Alksnis basketbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
954 Dmitrijs Antons vingrošana uz batuta Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
955 Agris Apkalns regbijs Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
956 Ilva Baltute galda teniss Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
957 Silambarasan Devraj futbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
958 Ēriks Drobots handbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
959 Kristaps Druva basketbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
960 Līga Druva Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
961 Andrejs Filipavičs fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
962 Dāvids Dāvis Gailītis Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
963 Elīna Giluča Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
964 Artjoms Haņevičs bokss Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
965 Toms Kalniņš futbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
966 Rinalds Kalvītis svarcelšana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
967 Edgars Kozuls fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
968 Edgars Krasovskis basketbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
969 Artūrs Krūms volejbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
970 Lauris Laukakmens vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
971 Lana Lāce fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
972 Kristaps Mauriņš kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
973 Edgars Lācis futbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
974 Līva Nīmante vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
975 Anna Popova taekvondo Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
976 Linda Puriņa vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
977 Edgars Reinholds svarcelšana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
978 Mārtiņš Remess Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
979 Lelde Rogoļeva fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
980 Elvis Saulīts volejbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
981 Baiba Silicka airēšana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
982 Vitālijs Sinicins futbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
983 Oskars Mārtiņš Sirmais basketbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
984 Santa Čekavaja fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
985 Krišs Spirks florbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
986 Anna Marija Straume fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
987 Alma Elizabete Šidlovska Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
988 Dāvis Štokmanis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
989 Diāna Tanona fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
990 Toms Treihlers fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
991 Leonīds Usovs peldēšana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
992 Guntis Kļaviņš vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
993 Līva Līga Zaķe Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
994 Jesenija Zatjuļepina fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
995 Kristaps Zālītis Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
996 Reinis Znotiņš skrituļslidošana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
997 Ansis Brēmanis riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
998 Ģirts Freimanis hokejs Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
999 Artjoms Krikets MMA (jauktā cīņa) Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1000 Elvis Lapiņš basketbols Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1001 Viktorija Lukjaņeca brīvā cīņa Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1002 Patriks Malvess futbols Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1003 Rihards Rusanovs basketbols Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1004 Artjoms Šimanausks peldēšana Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1005 Mārtiņš Trautmanis riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1006 Amanda Utnāne daiļslidošana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1007 Sofija Semjonova mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1008 Rihards Sjakste hokejs B 4106 22.07.2025.
1009 Deniss Pavlovs teniss C 2439 22.07.2025.
1010 Vitālijs Kazakevičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2430 22.07.2025.
1011 Alise Ansone galda teniss B 4090 22.07.2025.
1012 Alise Ansone florbols B 4091 22.07.2025.
1013 Rolands Reinsons florbols C 2441 22.07.2025.
1014 Romans Laucis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2431 22.07.2025.
1015 Jeļena Ābele vieglatlētika B 4094 22.07.2025.
1016 Andrejs Bondarevs vieglatlētika B 4095 22.07.2025.
1017 Viktors Tolkačevs galda teniss B 4110 22.07.2025.
1018 Andrejs Ostrovskis peldēšana A 577 22.07.2025.
1019 Edgars Kļaviņš vieglatlētika B 4099 22.07.2025.
1020 Dina Korpe-Jefremova vieglatlētika B 4100 22.07.2025.
1021 Oļesja Ščekleina sporta vingrošana B 4108 22.07.2025.
1022 Aivis Tints vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4109 22.07.2025.
1023 Artūrs Visockis-Rubenis basketbols B 4113 22.07.2025.
1024 Kristaps Blanks futbols C 2422 22.07.2025.
1025 Māris Grīva vieglatlētika A 573 22.07.2025.
1026 Renē Rozenbergs hokejs C 2442 22.07.2025.
1027 Aleksandrs Visockis hokejs B 4112 25.06.2025.
1028 Raivis Svārups airēšana B 4107 25.06.2025.
1029 Dana Zālīte golfs C 2455 22.07.2025.
1030 Norberts Spriņģis futbols C 2446 22.07.2025.
1031 Oļegs Lavrikovs teniss C 2432 22.07.2025.
1032 Agnese Zīmele vieglatlētika C 2456 22.07.2025.
1033 Alīna Jakovicka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2429 22.07.2025.
1034 Alīna Suško svarbumbu celšana C 2447 22.07.2025.
1035 Anastasija Vidončikova vieglatlētika C 2452 22.07.2025.
1036 Aleksandra Vilčiņska karatē C 2453 22.07.2025.
1037 Aivars Avotiņš kērlings C 2418 22.07.2025.
1038 Anna Prudņikoviča taekvondo C 2440 22.07.2025.
1039 Kaspars Vecvagars basketbols C 2451 22.07.2025.
1040 Artis Ābols hokejs A 571 22.07.2025.
1041 Diāna Ogorodņikova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2438 22.07.2025.
1042 Harijs Āboliņš futbols C 2419 22.07.2025.
1043 Ilze Krūze airēšana A 575 22.07.2025.
1044 Initra Rubena vieglatlētika B 4105 22.07.2025.
1045 Jānis Vuguls futbols C 2454 22.07.2025.
1046 Jeļena Ļebediča fitness (atlētiskā vingrošana) B 4103 22.07.2025.
1047 Jūlija Mihailova SUP (stāvdēlis) C 2435 22.07.2025.
1048 Lāsma Bratuškina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2423 22.07.2025.
1049 Matīss Vārna basketbols B 4111 22.07.2025.
1050 Mārtiņš Civkors pludmales volejbols C 2424 22.07.2025.
1051 Olga Kartuzova galda teniss B 4098 22.07.2025.
1052 Pēteris Tervits handbols C 2449 22.07.2025.
1053 Rita Lielā handbols B 4102 22.07.2025.
1054 Normunds Sējējs hokejs A 578 22.07.2025.
1055 Rūdolfs Gobnieks fitness (veselības sports) B 4096 22.07.2025.
1056 Stefanija Šabuņeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2448 22.07.2025.
1057 Gustavs Mārtiņš Liepiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2433 22.07.2025.
1058 Nataļja Gorškova vieglatlētika B 4097 22.07.2025.
1059 Andis Anškins vieglatlētika B 4092 22.07.2025.
1060 Dace Ķipēna biatlons B 4101 22.07.2025.
1061 Māris Birzulis burāšana C 2421 22.07.2025.
1062 Zīle Dāvidsone fitness (atlētiskā vingrošana) C 2425 22.07.2025.
1063 Jūlija Ezīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2428 22.07.2025.
1064 Agris Meļko fitness (atlētiskā vingrošana) C 2434 22.07.2025.
1065 Elīna Ņesterova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2437 22.07.2025.
1066 Mārtiņš Sleikšs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2444 22.07.2025.
1067 Alīna Sprengeļe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2445 22.07.2025.
1068 Iļja Tomsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 2450 22.07.2025.
1069 Mārtiņš Banis hokejs C 2420 22.07.2025.
1070 Aleksandrs Drēviņš hokejs C 2427 22.07.2025.
1071 Renārs Seiksts hokejs C 2443 22.07.2025.
1072 Aleksandrs Denisovecs karatē C 2426 22.07.2025.
1073 Vjačeslavs Fanduls hokejs A 572 22.07.2025.
1074 Ļubova Kopilova brīvā cīņa A 574 22.07.2025.
1075 Anna Orlova kamaniņu sports A 576 22.07.2025.
1076 Andris Dudels vieglatlētika B 4120 20.08.2025.
1077 Vasīlijs Fleišers savatē B 4122 20.08.2025.
1078 Vasīlijs Fleišers vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4123 20.08.2025.
1079 Roberts Grosbergs hokejs B 4124 20.08.2025.
1080 Aleksandra Holodnova aerobika B 4126 20.08.2025.
1081 Oksana Ivanova sporta vingrošana B 4127 20.08.2025.
1082 Jevgenijs Koņabo peldēšana B 4131 20.08.2025.
1083 Agris Leitis volejbols B 4132 20.08.2025.
1084 Rima Mortuļeva aerobika B 4133 20.08.2025.
1085 Sindija Turka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2496 20.08.2025.
1086 Guntars Pāls hokejs B 4135 20.08.2025.
1087 Santa Rulle vieglatlētika B 4136 20.08.2025.
1088 Ilze Sautiņa teniss B 4137 20.08.2025.
1089 Aivars Zigmunds Skudra hokejs B 4138 20.08.2025.
1090 Lāsma Kronberga (Šķēle) regbijs C 2501 20.08.2025.
1091 Una Tiliba volejbols B 4140 20.08.2025.
1092 Andis Uplejs fitness (veselības sports) B 4141 20.08.2025.
1093 Artjoms Grudcins futbols B 4125 20.08.2025.
1094 Dainis Putāns futbols C 2492 20.08.2025.
1095 Ieva Radziņa nūjošana C 2493 20.08.2025.
1096 Inese Paune šahs C 2491 20.08.2025.
1097 Žanis Strūbergs basketbols C 2499 20.08.2025.
1098 Gatis Vanags volejbols B 4142 20.08.2025.
1099 Alisa Freivalde fitness (atlētiskā vingrošana) C 2473 20.08.2025.
1100 Anastasija Tkačenko jātnieku sports C 2502 20.08.2025.
1101 Arnis Cāns vieglatlētika B 4119 20.08.2025.
1102 Dzintars Vītols fitness (atlētiskā vingrošana) C 2505 20.08.2025.
1103 Elīna Ungailo-Siliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2503 20.08.2025.
1104 Elvis Kurzemnieks pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2484 20.08.2025.
1105 Emīlija Reimane daiļslidošana C 2494 20.08.2025.
1106 Gatis Ērglis futbols B 4121 20.08.2025.
1107 Liene Jansone basketbols C 2480 20.08.2025.
1108 Ineta Šenvalde fitness (atlētiskā vingrošana) C 2500 20.08.2025.
1109 Ineta Zviedre vieglatlētika B 4144 20.08.2025.
1110 Liene Gaspažiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2476 20.08.2025.
1111 Ilona Zālmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2506 20.08.2025.
1112 Jūlija Lukašenko-Žodžika fitness (atlētiskā vingrošana) C 2486 20.08.2025.
1113 Semjons Kapitaņņikovs grieķu-romiešu cīņa B 4129 20.08.2025.
1114 Semjons Kapitaņņikovs brīvā cīņa B 4130 20.08.2025.
1115 Aleksandr Gorshkov futbols 20.08.2025.
1116 Mathew James Luneau basketbols 20.08.2025.
1117 Kristaps Otsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 2489 20.08.2025.
1118 Linda Mangale kērlings C 2487 20.08.2025.
1119 Nils Ivanovs teniss C 2479 20.08.2025.
1120 Oksana Gaļejeva kāpšanas sports C 2475 20.08.2025.
1121 Oļegs Okuņevs vieglatlētika B 4134 20.08.2025.
1122 Olga Drozdova kāpšanas sports C 2471 20.08.2025.
1123 Pēteris Gailāns dambrete C 2474 20.08.2025.
1124 Sanita Brokāne basketbols C 2467 20.08.2025.
1125 Sergejs Fetiskins bokss C 2472 20.08.2025.
1126 Sergejs Reuts brīvā cīņa C 2495 20.08.2025.
1127 Juris Slavēns futbols C 2498 20.08.2025.
1128 Zane Būrija fitness (atlētiskā vingrošana) C 2468 20.08.2025.
1129 Laura Ikstena basketbols C 2477 20.08.2025.
1130 Dina Ivanova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2478 20.08.2025.
1131 Liene Braitenbaha fitness (atlētiskā vingrošana) C 2466 20.08.2025.
1132 Darja Kuzmina jātnieku sports C 2485 20.08.2025.
1133 Sergejs Ahmaduļins bokss C 2457 20.08.2025.
1134 Mihails Botvins hokejs B 4117 25.06.2025.
1135 Elīna Cērpe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2469 20.08.2025.
1136 Zigurds Karols vieglatlētika C 2481 20.08.2025.
1137 Ksenija Korkača daiļslidošana C 2482 20.08.2025.
1138 Viktorija Alijeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2459 20.08.2025.
1139 Zane Boitmane-Priedēna fitness (atlētiskā vingrošana) C 2465 20.08.2025.
1140 Olga Balandina daiļslidošana B 4115 20.08.2025.
1141 Elīna Dolge fitness (atlētiskā vingrošana) C 2470 20.08.2025.
1142 Nataļja Mogutova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2488 20.08.2025.
1143 Asnate Ādamsone jātnieku sports C 2460 20.08.2025.
1144 Felicita Ozere jātnieku sports C 2490 20.08.2025.
1145 Eva Belija aerobika C 2463 20.08.2025.
1146 Māris Stumbiņš basketbols B 4139 20.08.2025.
1147 Artūrs Jaškuls kikbokss B 4128 20.08.2025.
1148 Kaspars Vilks kāpšanas sports B 4143 20.08.2025.
1149 Inese Serda pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2497 20.08.2025.
1150 Vladimirs Belijs petanks C 2464 20.08.2025.
1151 Kaspars Kreimanis florbols A 579 20.08.2025.
1152 Agnese Belicka-Stumberga sporta aerobika C 2462 20.08.2025.
1153 Loreta Vainovska sporta dejas C 2504 20.08.2025.
1154 Ričards Everts Krūze teniss C 2483 20.08.2025.
1155 Andis Āboliņš hokejs B 4114 20.08.2025.
1156 Viktors Bļinovs hokejs B 4116 25.06.2025.
1157 Edijs Brahmanis hokejs B 4118 25.06.2025.
1158 Margarita Kručiņina peldēšana B 4157 17.09.2025.
1159 Aleksandrs Sotņiks bokss A 582 17.09.2025.
1160 Tatjana Kļimoviča fitness (veselības sports) B 4156 17.09.2025.
1161 Ginta Teko vieglatlētika A 583 17.09.2025.
1162 Iveta Aišpure volejbols B 4145 17.09.2025.
1163 Ivo Alksnis džudo B 4146 17.09.2025.
1164 Agnese Caune biatlons B 4148 17.09.2025.
1165 Inese Degterjonoka basketbols B 4149 17.09.2025.
1166 Renārs Demiters hokejs B 4150 26.06.2025.
1167 Jevgēnijs Dubovecs vieglatlētika B 4151 17.09.2025.
1168 Papuna Hupenija džudo B 4153 17.09.2025.
1169 Dzintars Kazaks futbols B 4155 17.09.2025.
1170 Ginta Ekanajaka-Radžapakša-Mudijanselage fitness (atlētiskā vingrošana) C 2514 17.09.2025.
1171 Kitija Līgate orientēšanās B 4158 17.09.2025.
1172 Dina Maksimova fitness (veselības sports) B 4161 17.09.2025.
1173 Vita Matīse burāšana B 4162 17.09.2025.
1174 Aigars Bērziņš hokejs A 580 17.09.2025.
1175 Aiva Miķelsone peldēšana B 4163 17.09.2025.
1176 Aleksandr Levashov hokejs 17.09.2025.
1177 Valerii Pushkarev hokejs 17.09.2025.
1178 Vjačeslavs Moisejevs džudo B 4164 17.09.2025.
1179 Lilija Novicka vieglatlētika B 4165 17.09.2025.
1180 Aivis Krimskis kērlings C 2524 17.09.2025.
1181 Vladimirs Pučka bokss B 4166 17.09.2025.
1182 Baiba Lulle badmintons B 4159 17.09.2025.
1183 Baiba Lulle skvošs B 4160 17.09.2025.
1184 Eduards Lismanis peldēšana C 2526 17.09.2025.
1185 Zigrīda Sprukte fitness (veselības sports) B 4171 17.09.2025.
1186 Jeļena Saļina fitness (veselības sports) C 2534 17.09.2025.
1187 Zigrīda Sprukte nūjošana B 4172 17.09.2025.
1188 Laine Kreicere vieglatlētika C 2523 17.09.2025.
1189 Lauris Hincenbergs futbols B 4152 17.09.2025.
1190 Normunds Šulte volejbols B 4174 17.09.2025.
1191 Linda Sapegina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2535 17.09.2025.
1192 Monta Grudula fitness (atlētiskā vingrošana) C 2519 17.09.2025.
1193 Linda Tokareva-Kušnere vieglatlētika B 4175 17.09.2025.
1194 Zane Treigute peldēšana B 4176 17.09.2025.
1195 Ieva Ustupa nūjošana B 4177 17.09.2025.
1196 Jānis Vaišļa volejbols B 4178 17.09.2025.
1197 Marika Zālīte vieglatlētika B 4180 17.09.2025.
1198 Irina Žarikova peldēšana B 4181 17.09.2025.
1199 Baiba Engere aerobika C 2515 17.09.2025.
1200 Ieva Zūberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2546 17.09.2025.
1201 Uldis Volmārs badmintons C 2545 17.09.2025.
1202 Indra Ābele fitness (atlētiskā vingrošana) C 2508 17.09.2025.
1203 Marija Jelisejeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2520 17.09.2025.
1204 Faina Ņebova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2530 17.09.2025.
1205 Anna Pavlova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2531 17.09.2025.
1206 Ineta Rijniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 2533 17.09.2025.
1207 Monta Šneidere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2539 17.09.2025.
1208 Agnija Veinberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2544 17.09.2025.
1209 Dāvids Čudars futbols C 2511 17.09.2025.
1210 Šauļus Šeikis kikbokss C 2536 17.09.2025.
1211 Inta Dombrovska kāpšanas sports C 2512 17.09.2025.
1212 Kaspars Rūmnieks vieglatlētika B 4168 17.09.2025.
1213 Viktors Mazurs futbols C 2527 17.09.2025.
1214 Artis Uplejs basketbols C 2541 17.09.2025.
1215 Aigars Rublis vieglatlētika B 4167 17.09.2025.
1216 Aleksandrs Aņiščenko sporta dejas C 2507 17.09.2025.
1217 Alvils Nelsons svarbumbu celšana C 2528 17.09.2025.
1218 Karolīne Vasiļevska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2543 17.09.2025.
1219 Alvils Nelsons pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2529 17.09.2025.
1220 Rūta Valtere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2542 17.09.2025.
1221 Andris Beķeris fitness (atlētiskā vingrošana) C 2509 17.09.2025.
1222 Andromeda Bērziņa volejbols B 4147 17.09.2025.
1223 Artūrs Jansons fitness (atlētiskā vingrošana) B 4154 17.09.2025.
1224 Dainis Gailītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2518 17.09.2025.
1225 Dmitrijs Pudovs džiu-džitsu C 2532 17.09.2025.
1226 Edgars Siliņš vieglatlētika B 4169 17.09.2025.
1227 Ilona Kožečenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2522 17.09.2025.
1228 Gundega Dūmiņa aerobika C 2513 17.09.2025.
1229 Kirils Ševeļovs futbols C 2537 17.09.2025.
1230 Kristīne Tarabrina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2540 17.09.2025.
1231 Laine Šicāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2538 17.09.2025.
1232 Žanna Smorigo peldēšana B 4170 17.09.2025.
1233 Maksims Fedosejevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2516 17.09.2025.
1234 Oskars Kumskis bokss C 2525 17.09.2025.
1235 Renāte Fila-Roķe nūjošana C 2517 17.09.2025.
1236 Sandis Čilipāns basketbols C 2510 17.09.2025.
1237 Vjačeslavs Kidanovs bokss C 2521 17.09.2025.
1238 Irina Kuzmina-Rimša teniss A 581 17.09.2025.
1239 Edijs Krakops volejbols Sporta studiju students 01.10.2024.
1240 Reinis Osis basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
1241 Renārs Auga riteņbraukšana BMX Sporta studiju students 01.10.2024.
1242 Renards Brālis hokejs C 2551 15.10.2025.
1243 Rasma Freiberga galda teniss C 2555 15.10.2025.
1244 Artis Līviņš karatē C 2565 15.10.2025.
1245 Anatolijs Macuks vieglatlētika C 2567 15.10.2025.
1246 Ilze Slīpiņa jātnieku sports C 2577 15.10.2025.
1247 Olga Treikule fitness (atlētiskā vingrošana) C 2569 15.10.2025.
1248 Agnese Kalniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2559 15.10.2025.
1249 Igors Sokolovs vieglatlētika C 2578 15.10.2025.
1250 Vladislavs Jaškuls bokss C 2556 15.10.2025.
1251 Valerijs Gabdulļins distanču slēpošana B 4194 15.10.2025.
1252 Ligita Flakse fitness (atlētiskā vingrošana) C 2554 15.10.2025.
1253 Gatis Kalniņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2560 15.10.2025.
1254 Ināra Lisecka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2564 15.10.2025.
1255 Arvis Mazurovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2568 15.10.2025.
1256 Amanda Šteina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2580 15.10.2025.
1257 Elīna Karaseva basketbols B 4199 15.10.2025.
1258 Linda Štēra fitness (atlētiskā vingrošana) C 2581 15.10.2025.
1259 Elīna Vanaga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2582 15.10.2025.
1260 Nikolajs Žurkovs hokejs C 2584 15.10.2025.
1261 Evita Regža kērlings C 2574 15.10.2025.
1262 Edgars Blažēvičs kikbokss C 2550 15.10.2025.
1263 Gundega Lūse nūjošana C 2566 15.10.2025.
1264 Baiba Svjatska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2579 15.10.2025.
1265 Dzintars Berkolts basketbols C 2549 15.10.2025.
1266 Eduards Andruškēvičs svarcelšana A 584 15.10.2025.
1267 Elīna Ēdole vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4192 15.10.2025.
1268 Itārs Bramanis brīvā cīņa B 4189 15.10.2025.
1269 Jana Popova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2571 15.10.2025.
1270 Dmitrii Parkhomenko hokejs 15.10.2025.
1271 Imants Silavs volejbols B 4206 15.10.2025.
1272 Ričards Augstkalns džudo B 4185 15.10.2025.
1273 Aivars Ikaunieks vieglatlētika B 4195 15.10.2025.
1274 Agnese Kļava vieglatlētika B 4201 15.10.2025.
1275 Artūrs Cukunde snovbords C 2553 15.10.2025.
1276 Jānis Andžāns svarcelšana B 4183 15.10.2025.
1277 Ņikita Kaverins šahs C 2561 15.10.2025.
1278 Valērijs Redjko futbols C 2572 15.10.2025.
1279 Gunārs Ikaunieks orientēšanās A 585 15.10.2025.
1280 Zigfrīds Markainis ložu šaušana A 589 15.10.2025.
1281 Jeļena Korzāne aerobika C 2562 15.10.2025.
1282 Jeļena Riļcina peldēšana C 2575 15.10.2025.
1283 Juris Klodāns hokejs A 587 15.10.2025.
1284 Jeļena Bahanovska volejbols B 4186 15.10.2025.
1285 Aira Bērziņa biatlons B 4187 15.10.2025.
1286 Kaspars Kalējs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2558 15.10.2025.
1287 Liene Saldaka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2576 15.10.2025.
1288 Edijs Biļķins brīvā cīņa B 4188 15.10.2025.
1289 Lotārs Aleksejevs motosports C 2547 15.10.2025.
1290 Nataļja Afanasjeva vieglatlētika B 4182 15.10.2025.
1291 Nikolajs Petrovs teniss C 2570 15.10.2025.
1292 Kristians Broks basketbols B 4190 15.10.2025.
1293 Olafs Lakučs riteņbraukšana BMX A 588 15.10.2025.
1294 Anita Eglīte fitness (veselības sports) B 4191 15.10.2025.
1295 Lāsma Gabdulļina distanču slēpošana B 4193 15.10.2025.
1296 Pāvels Regzdiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2573 15.10.2025.
1297 Reno Jēkabsons peldēšana C 2557 15.10.2025.
1298 Irina Iļjiča aerobika B 4196 15.10.2025.
1299 Rihards Krēvics futbols C 2563 15.10.2025.
1300 Guntis Jankovskis basketbols B 4197 15.10.2025.
1301 Sergejs Semjonovs futbols B 4205 15.10.2025.
1302 Mihails Jefremenko modernā pieccīņa A 586 15.10.2025.
1303 Mihails Jefremenko paukošana B 4198 15.10.2025.
1304 Tatjana Briska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2552 15.10.2025.
1305 Gundega Klibiķe vieglatlētika B 4200 15.10.2025.
1306 Romāns Kļučics hokejs B 4202 15.10.2025.
1307 Raivis Kokins basketbols B 4203 15.10.2025.
1308 Zane Zariņa teniss C 2583 15.10.2025.
1309 Anita Luckāne aerobika B 4204 15.10.2025.
1310 Una Arama biatlons B 4184 15.10.2025.
1311 Olga Žmaka futbols B 4209 15.10.2025.
1312 Karīna Šakurova futbols B 4207 15.10.2025.
1313 Elizabete Zandberga-Jankovska fitness (atlētiskā vingrošana) B 4208 15.10.2025.
1314 Natālija Šilaka fitness (veselības sports) B 4235 11.11.2025.
1315 Viktors Terentjevs futbols B 4237 11.11.2025.
1316 Diāna Rodionova teniss B 4233 11.11.2025.
1317 Atvars Tribuncovs hokejs B 4238 11.11.2025.
1318 Jeļena Visocka peldēšana B 4240 11.11.2025.
1319 Gundars Briedis sporta dejas C 2589 11.11.2025.
1320 Inga Cepīte sporta dejas C 2590 11.11.2025.
1321 Daiga Čabovska sporta dejas C 2591 11.11.2025.
1322 Ilona Freimane sporta dejas C 2595 11.11.2025.
1323 Santa Garda sporta dejas C 2597 11.11.2025.
1324 Lada Vrubļevska peldēšana B 4241 11.11.2025.
1325 Gundega Lūse aerobika C 2606 11.11.2025.
1326 Madara Frēliha vieglatlētika C 2596 11.11.2025.
1327 Rolands Malcāns sporta dejas C 2608 11.11.2025.
1328 Agita Mironova sporta dejas C 2611 11.11.2025.
1329 Jūlija Ratobiļska sporta aerobika C 2617 11.11.2025.
1330 Renāts Vabiščevičs hokejs B 4239 11.11.2025.
1331 Anna Zīverte vieglatlētika C 2624 11.11.2025.
1332 Giedrius Jurginauskas aikido C 2599 11.11.2025.
1333 Arsenijs Kostarjovs bokss C 2602 11.11.2025.
1334 Lalita Čihradze fitness (atlētiskā vingrošana) C 2592 11.11.2025.
1335 Ilze Jaunzeme fitness (atlētiskā vingrošana) C 2598 11.11.2025.
1336 Iveta Medne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2609 11.11.2025.
1337 Guna Ulmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2621 11.11.2025.
1338 Anita Povha peldēšana C 2615 11.11.2025.
1339 Egils Šmagris sporta dejas C 2619 11.11.2025.
1340 Poļina Malahova u-šu C 2607 11.11.2025.
1341 Žanna Vasiļjeva karatē C 2622 11.11.2025.
1342 Ingrīda Spiridonova sporta dejas C 2618 11.11.2025.
1343 Jeļena Deņisova fitness (atlētiskā vingrošana) B 4218 11.11.2025.
1344 Vitālijs Kudrjašovs futbols C 2604 11.11.2025.
1345 Agnija Enikova basketbols B 4220 11.11.2025.
1346 Aigars Feteris vieglatlētika B 4221 11.11.2025.
1347 Andrejs Andrejevs karatē B 4213 11.11.2025.
1348 Andris Šteinhards teniss B 4236 11.11.2025.
1349 Inga Dripe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2594 11.11.2025.
1350 Danute Sture aerobika B 4234 11.11.2025.
1351 Ēriks Medņikovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2610 11.11.2025.
1352 Anatolijs Titovs vieglatlētika B 4215 11.11.2025.
1353 Inta Alksne peldēšana B 4212 11.11.2025.
1354 Iveta Leinberga fitness (veselības sports) B 4225 11.11.2025.
1355 Jekaterina Pihtina sporta dejas C 2614 11.11.2025.
1356 Artjoms Petkuns grieķu-romiešu cīņa A 590 11.11.2025.
1357 Jeļena Poluhina fitness (veselības sports) B 4232 11.11.2025.
1358 Šarmena Lukaševiča tekvon-do C 2605 11.11.2025.
1359 Kalvis Koskevičs florbols C 2601 11.11.2025.
1360 Inga Arnīte peldēšana B 4214 11.11.2025.
1361 Sandra Bērziņa basketbols B 4216 11.11.2025.
1362 Oļegs Baskins džudo A 592 11.11.2025.
1363 Edgars Bušenko vieglatlētika B 4217 11.11.2025.
1364 Aleksandrs Drozdovs karatē B 4219 11.11.2025.
1365 Santa Putniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2616 11.11.2025.
1366 Iveta Jonkus fitness (veselības sports) B 4222 11.11.2025.
1367 Ieva Kārše fitness (veselības sports) B 4223 11.11.2025.
1368 Svetlana Degtjarjova aerobika C 2593 11.11.2025.
1369 Ilze Ladusāne vieglatlētika B 4224 11.11.2025.
1370 Inta Ozola peldēšana B 4229 11.11.2025.
1371 Valērijs Veļčinskis vieglatlētika A 591 11.11.2025.
1372 Valērijs Mironovs sporta dejas C 2612 11.11.2025.
1373 Ilona Mihailova paukošana B 4226 11.11.2025.
1374 Nadežda Milbrete vieglatlētika B 4227 11.11.2025.
1375 Normunds Noreiko riteņbraukšana B 4228 11.11.2025.
1376 Zelma Ozoliņa peldēšana B 4230 11.11.2025.
1377 Anželika Paegle peldēšana B 4231 11.11.2025.
1378 Vita Visocka nūjošana C 2623 11.11.2025.
1379 Lolita Krūmiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2603 11.11.2025.
1380 Jana Zvejniece skrituļslidošana A 601 10.12.2025.
1381 Aigars Belasovs florbols A 593 10.12.2025.
1382 Jana Hadakova vieglatlētika A 594 10.12.2025.
1383 Dmitrijs Hadakovs vieglatlētika A 595 10.12.2025.
1384 Ludmila Ivanova airēšana A 596 11.11.2025.
1385 Zintis Šaicāns kamaniņu sports A 599 10.12.2025.
1386 Klāvs Zaļkalns volejbols A 600 10.12.2025.
1387 Ieva Auzere-Podniece aerobika B 4245 10.12.2025.
1388 Rimma Barsova daiļslidošana B 4247 10.12.2025.
1389 Diāna Bogdanova fitness (atlētiskā vingrošana) B 4248 10.12.2025.
1390 Kārlis Vanags fitness (atlētiskā vingrošana) B 4265 10.12.2025.
1391 Andris Čerjaks basketbols B 4249 10.12.2025.
1392 Jeļena Dedņeva teniss B 4250 10.12.2025.
1393 Viesturs Driķis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4251 10.12.2025.
1394 Jekaterīna Ignašina peldēšana B 4252 10.12.2025.
1395 Kaspars Kārkliņš distanču slēpošana B 4255 10.12.2025.
1396 Māris Romanovskis kalnu slēpošana C 2644 10.12.2025.
1397 Jekaterina Koževņikova kāpšanas sports B 4256 10.12.2025.
1398 Jekaterina Koževņikova sporta tūrisms B 4257 10.12.2025.
1399 Edgars Kviesis badmintons B 4258 10.12.2025.
1400 Vladislavs Minginovičs džudo B 4259 10.12.2025.
1401 Toms Prokofjevs volejbols B 4262 10.12.2025.
1402 Paula Riba vieglatlētika B 4263 20.06.2024.
1403 Vladimirs Ribņikovs hokejs B 4264 02.07.2025.
1404 Lolita Verbicka volejbols B 4266 10.12.2025.
1405 Viktors Vicehovskis futbols B 4267 10.12.2025.
1406 Katrīna Volgemute kalnu slēpošana B 4268 10.12.2025.
1407 Skaidrīte Vulāne vieglatlētika B 4269 10.12.2025.
1408 Kristaps Zvejnieks kalnu slēpošana B 4270 10.12.2025.
1409 Artjoms Averčenko bokss C 2620 10.12.2025.
1410 Juris Beļinskis vieglatlētika C 2625 10.12.2025.
1411 Natālija Gailāne aerobika C 2631 10.12.2025.
1412 Andis Grebzde kendo C 2632 10.12.2025.
1413 Laura Ikstena fitness (atlētiskā vingrošana) C 2634 10.12.2025.
1414 Ilze Krone volejbols C 2636 10.12.2025.
1415 Ģirts Ločmelis smaiļošana un kanoe C 2638 10.12.2025.
1416 Ivars Strupītis-Aržanovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2649 10.12.2025.
1417 Dainis Aparjods kamaniņu sports B 4243 10.12.2025.
1418 Roberts Neimans kendo C 2640 10.12.2025.
1419 Kristīne Odriņa-Urbova brīvā cīņa C 2641 10.12.2025.
1420 Edgars Riders džudo C 2643 10.12.2025.
1421 Anna Solomko kendo C 2648 10.12.2025.
1422 Valentīna Svilāne-Dūda nūjošana C 2650 10.12.2025.
1423 Gaļina Šikina peldēšana C 2651 10.12.2025.
1424 Kārlis Treimanis florbols C 2652 10.12.2025.
1425 Andris Valainis MMA (jauktā cīņa) C 2655 10.12.2025.
1426 Ilze Zāģere sporta dejas C 2658 10.12.2025.
1427 Inese Ašmane aerobika B 4244 10.12.2025.
1428 Pāvels Murāns peldēšana B 4260 10.12.2025.
1429 Aksels Bresme fitness (atlētiskā vingrošana) C 2627 10.12.2025.
1430 Edgars Ivanovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2635 10.12.2025.
1431 Barbara Medniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 2639 10.12.2025.
1432 Laila Ušacka florbols C 2653 10.12.2025.
1433 Rolita Vaidila fitness (atlētiskā vingrošana) C 2654 10.12.2025.
1434 Niks Doināts fitness (atlētiskā vingrošana) C 2630 10.12.2025.
1435 Romāns Kvačovs futbols C 2637 10.12.2025.
1436 Alans Broks peldēšana C 2628 10.12.2025.
1437 Iluta Balule aerobika B 4246 10.12.2025.
1438 Jānis Saulītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2646 10.12.2025.
1439 Renārs Namiķis hokejs B 4261 10.12.2025.
1440 Estere Repke mākslas vingrošana C 2642 10.12.2025.
1441 Iļja Nazarovs florbols A 598 10.12.2025.
1442 Jūlija Sarksjana fitness (atlētiskā vingrošana) C 2645 10.12.2025.
1443 Baiba Bogdanova galda teniss C 2626 10.12.2025.
1444 Normunds Jansons florbols B 4254 10.12.2025.
1445 Ieva Sippo fitness (atlētiskā vingrošana) C 2647 10.12.2025.
1446 Jūlija Vaļglazerska fitness (veselības sports) C 2656 10.12.2025.
1447 Rodrigo Laviņš hokejs A 597 10.12.2025.
1448 Jevgenijs Ivanovs karatē B 4253 10.12.2025.
1449 Tatjana Guseva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2633 10.12.2025.
1450 Līga Vilne jātnieku sports C 2657 10.12.2025.
1451 Anna Capeļika-Teicāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2629 10.12.2025.
1452 Gints Fogels basketbols A 604 14.01.2026.
1453 Anatolijs Konstantinovs basketbols A 605 14.01.2026.
1454 Raivo Otersons basketbols A 606 14.01.2026.
1455 Tatjana Vidricka peldēšana B 4310 14.01.2026.
1456 Edgars Rozenbergs hokejs A 607 14.01.2026.
1457 Aija Ambrasa burāšana C 2659 14.01.2026.
1458 Inga Audriņa teniss C 2660 14.01.2026.
1459 Anna Glazovska aerobika C 2664 14.01.2026.
1460 Dmitrijs Kuzmins hokejs C 2667 14.01.2026.
1461 Diāna Lauva vieglatlētika C 2668 14.01.2026.
1462 Nadežda Lisenko fitness (veselības sports) C 2669 14.01.2026.
1463 Mārtiņš Neilands florbols C 2671 14.01.2026.
1464 Tatjana Morozova aerobika B 4294 14.01.2026.
1465 Rolands Siliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2672 14.01.2026.
1466 Germans Ugļovs teniss C 2673 14.01.2026.
1467 Rita Vāvere florbols C 2674 14.01.2026.
1468 Zanda Beitika vieglatlētika B 4272 14.01.2026.
1469 Jānis Bulmeisters futbols B 4275 14.01.2026.
1470 Igors Buzo paukošana B 4276 14.01.2026.
1471 Mārcis Červoņikovs futbols B 4277 14.01.2026.
1472 Sandra Gosa peldēšana B 4281 14.01.2026.
1473 Māris Gūtmanis riteņbraukšana BMX B 4282 14.01.2026.
1474 Linda Karloviča handbols B 4284 14.01.2026.
1475 Kristaps Kozlovskis basketbols B 4285 14.01.2026.
1476 Anita Krauklīte vieglatlētika B 4286 14.01.2026.
1477 Agnese Krūmiņa vieglatlētika B 4287 14.01.2026.
1478 Nataļja Kulmanakova peldēšana B 4288 14.01.2026.
1479 Katrīna Dzērve vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4303 14.01.2026.
1480 Aleksejs Ļeonovs peldēšana B 4290 14.01.2026.
1481 Vitālijs Lepins-Žagars tekvon-do B 4291 14.01.2026.
1482 Oskars Mīļais futbols B 4293 14.01.2026.
1483 Andris Rajeckis florbols B 4297 14.01.2026.
1484 Edgars Ratnieks dambrete B 4299 14.01.2026.
1485 Normunds Reinbergs klinšu kāpšana B 4300 14.01.2026.
1486 Argija Rudene vieglatlētika B 4301 14.01.2026.
1487 Ludmila Saveļjeva aerobika B 4302 14.01.2026.
1488 Ēriks Šulcs sporta vingrošana B 4305 14.01.2026.
1489 Monta Vaska fitness (veselības sports) B 4308 14.01.2026.
1490 Larisa Veinberga handbols B 4309 14.01.2026.
1491 Ivars Zvirbulis futbols B 4311 14.01.2026.
1492 Līga Ludborža basketbols C 2670 14.01.2026.
1493 Ilmārs Pūliņš volejbols B 4296 14.01.2026.
1494 Jānis Kravalis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2666 14.01.2026.
1495 Juris Iesalnieks basketbols B 4283 14.01.2026.
1496 Kristīne Koļadina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2665 14.01.2026.
1497 Laila Eljašāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4280 14.01.2026.
1498 Liene Gasūne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2662 14.01.2026.
1499 Linda Vainovska fitness (veselības sports) B 4307 14.01.2026.
1500 Marina Trofimova peldēšana B 4306 14.01.2026.
1501 Mārīte Gertnere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2663 14.01.2026.
1502 Tatjana Ļeonova peldēšana B 4289 14.01.2026.
1503 Armands Uščins handbols A 608 14.01.2026.
1504 Artjoms Ramlavs bokss B 4298 14.01.2026.
1505 Dainis Binders futbols B 4273 14.01.2026.
1506 Ēriks Bauers florbols A 602 14.01.2026.
1507 Inta Andrejānova peldēšana B 4271 14.01.2026.
1508 Juris Liepiņš peldēšana B 4292 14.01.2026.
1509 Leonīds Borisovs šahs B 4274 14.01.2026.
1510 Maija Čunda basketbols B 4278 14.01.2026.
1511 Ojārs Burkovskis smaiļošana un kanoe A 603 14.01.2026.
1512 Pāvels Derjagins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2661 14.01.2026.
1513 Reinis Duksītis florbols B 4279 14.01.2026.
1514 Viktors Ņuhtiļins vieglatlētika B 4295 14.01.2026.
1515 Vita Visocka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2675 14.01.2026.
1516 Vladimirs Širjājevs peldēšana B 4304 14.01.2026.
1517 Kristaps Ronis basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
1518 Staņislavs Leščinskis smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1519 Boriss Lonskis smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1520 Rihards Ošups basketbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1521 Reinis Felders fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1522 Aldis Artūrs Vilde smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1523 Roberts Razminovičs volejbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1524 Oļegs Voroņins regbijs Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1525 Romans Pjahns kāpšanas sports Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1526 Anna Beļēviča daiļslidošana Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1527 Mareks Lavrinovičs karatē Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1528 Raimonds Liniņš volejbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1529 Mārtiņš Rūgums vieglatlētika Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1530 Aleksandrs Stadņičenko taekvondo Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1531 Dainars Sungals dažādi sporta veidi Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1532 Mārtiņš Pavlovskis basketbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1533 Anete Linde fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1534 Rolands Vadonis fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1535 Maira Bruže peldēšana Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1536 Svetlana Nerlo dažādi sporta veidi Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1537 Aivars Vasiļevskis dažādi sporta veidi Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1538 Jana Virse dažādi sporta veidi Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1539 Deniss Koltaševs fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1540 Ivo Līdaks fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1541 Solvita Dzilnava vieglatlētika Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1542 Rolands Rullis basketbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1543 Marija Tihomirova fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 11.02.2026.
1544 Zane Krēsliņa Sporta studiju absolvents 11.02.2026.
1545 Andrejs Šlikovs Sporta studiju absolvents 17.02.2026.
1546 Jānis Bovins Sporta studiju absolvents 17.02.2026.
1547 Tatjana Peskiševa daiļlēkšana B 4341 18.02.2026.
1548 Elza Gribuste basketbols B 4325 18.02.2026.
1549 Aleksandra Pupina vieglatlētika B 4343 18.02.2026.
1550 Ieva Soka fitness (veselības sports) B 4346 18.02.2026.
1551 Alise Vaidere teniss B 4350 18.02.2026.
1552 Līga Vanaga fitness (veselības sports) B 4351 18.02.2026.
1553 Toms Vīksna futbols C 2697 18.02.2026.
1554 Ēvalds Vancāns ložu šaušana B 4352 18.02.2026.
1555 Māris Vensbergs volejbols B 4354 18.02.2026.
1556 Reinis Zābers basketbols B 4355 18.02.2026.
1557 Agnese Amoliņa tramplīnlēkšana C 2676 18.02.2026.
1558 Raivis Andžāns futbols C 2677 18.02.2026.
1559 Linda Arāja jātnieku sports C 2678 18.02.2026.
1560 Aleksandrs Beļajevs klinšu kāpšana C 2679 18.02.2026.
1561 Oļegs Meļehs riteņbraukšana C 2687 18.02.2026.
1562 Kaspars Riekstiņš karatē C 2689 18.02.2026.
1563 Māris Romanovskis nūjošana C 2691 18.02.2026.
1564 Viktors Saltikovs peldēšana C 2692 18.02.2026.
1565 Jeļena Sazoņenkova aerobika C 2693 18.02.2026.
1566 Marina Kaminska aerobika B 4329 18.02.2026.
1567 Jānis Bērzs sērfings C 2680 18.02.2026.
1568 Andrejs Jesko vieglatlētika C 2682 18.02.2026.
1569 Ainars Puķītis teniss B 4342 18.02.2026.
1570 Jeļena Čerņauska volejbols B 4317 18.02.2026.
1571 Andis Bērziņš badmintons B 4314 18.02.2026.
1572 Madara Galviņa aerobika B 0 18.02.2026.
1573 Normunds Krūmiņš florbols C 2684 18.02.2026.
1574 Normunds Lācis basketbols B 4335 18.02.2026.
1575 Pauls Juriks volejbols C 2683 18.02.2026.
1576 Sindija Grēna vieglatlētika B 4324 18.02.2026.
1577 Zintis Bergmanis florbols B 4313 18.02.2026.
1578 Andriana Bogdanova smaiļošana un kanoe B 4315 18.02.2026.
1579 Anita Rudzīte peldēšana B 4345 18.02.2026.
1580 Farid Akhmedov brīvā cīņa A 609 18.02.2026.
1581 Ingus Panteļejevs florbols A 614 18.02.2026.
1582 Ansis Pūce bokss B 4344 18.02.2026.
1583 Armands Misus basketbols A 613 18.02.2026.
1584 Niks Remess handbols C 2688 18.02.2026.
1585 Mihails Svarinskis hokejs A 615 18.02.2026.
1586 Arnis Šķēls vieglatlētika B 4347 18.02.2026.
1587 Raitis Lilienšteins futbols B 4337 18.02.2026.
1588 Vitālijs Verdiņš grieķu-romiešu cīņa A 616 18.02.2026.
1589 Raimonds Vilkoits hokejs A 617 18.02.2026.
1590 Jānis Liepiņš basketbols B 4336 18.02.2026.
1591 Eva Vasiļevska basketbols B 4353 18.02.2026.
1592 Jūlija Kuzmina peldēšana A 611 18.02.2026.
1593 Inta Alksne aerobika B 4312 18.02.2026.
1594 Kaspars Mājenieks basketbols A 612 18.02.2026.
1595 Vladimirs Stepanovs klinšu kāpšana C 2694 18.02.2026.
1596 Lāsma Takanbekova aerobika C 2695 18.02.2026.
1597 Leonīds Temjaševs galda teniss C 2696 18.02.2026.
1598 Līga Dziļuma fitness (veselības sports) B 4318 18.02.2026.
1599 Raivo Letapurs sporta dejas C 2685 18.02.2026.
1600 Timurs Gaļejevs taibokss (muaythai) C 2681 18.02.2026.
1601 Roberts Fišers bokss B 4319 18.02.2026.
1602 Una Geite basketbols B 4321 18.02.2026.
1603 Dmitrijs Gorlačevs peldēšana B 4323 18.02.2026.
1604 Edgars Ungurs šahs B 4349 18.02.2026.
1605 Ainārs Gureckis badmintons B 4328 18.02.2026.
1606 Anita Jegorova vieglatlētika B 4328 18.02.2026.
1607 Andrejs Karpovs futbols B 4330 18.02.2026.
1608 Inesa Golojade fitness (veselības sports) B 4322 18.02.2026.
1609 Inta Ozola aerobika B 4340 18.02.2026.
1610 Arturs Košeļevs basketbols B 4331 18.02.2026.
1611 Aksels Zemvaldis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4356 18.02.2026.
1612 Irina Kozlova fitness (veselības sports) B 4332 18.02.2026.
1613 Aleksandrs Krauklītis vieglatlētika B 4333 18.02.2026.
1614 Mārtiņš Fomins basketbols A 4242 18.02.2026.
1615 Alma Lāce daiļslidošana B 4334 18.02.2026.
1616 Līga Ungure šahs B 4348 18.02.2026.
1617 Līga Macarovska vieglatlētika B 4338 18.02.2026.
1618 Diāna Matisone šahs B 4339 18.02.2026.
1619 Natālija Čekita mākslas vingrošana B 4316 18.02.2026.
1620 Gundars Siliņš basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
1621 Artūrs Āboliņš hokejs B 4361 18.03.2026.
1622 Sintija Grišule vieglatlētika B 4373 18.03.2026.
1623 Inga Bajāre aerobika B 4362 18.03.2026.
1624 Tatjana Utināne volejbols B 4405 18.03.2026.
1625 Evija Brokāne basketbols B 4363 18.03.2026.
1626 Vladimirs Priščeps volejbols B 4395 18.03.2026.
1627 Zoja Ivanova volejbols B 4375 18.03.2026.
1628 Pēteris Egle hokejs B 4367 18.03.2026.
1629 Jāzeps Markevičs vieglatlētika B 4389 18.03.2026.
1630 Indra Gabaliņa jātnieku sports B 4369 18.03.2026.
1631 Ervīns Gabliņš sporta vingrošana B 4370 18.03.2026.
1632 Žana Zanegina volejbols B 4412 18.03.2026.
1633 Tatjana Galaktionova mākslas vingrošana B 4371 18.03.2026.
1634 Georgijs Čižovs futbols B 4365 18.03.2026.
1635 Ļubova Hohlova mākslas vingrošana B 4374 18.03.2026.
1636 Igors Korabļovs futbols B 4378 18.03.2026.
1637 Viktorija Korbuta volejbols B 4379 18.03.2026.
1638 Jeļena Kurmeļeva peldēšana B 4380 18.03.2026.
1639 Ivans Kvints futbols B 4381 18.03.2026.
1640 Aleksandrs Astafičevs basketbols B 4360 18.03.2026.
1641 Lana Līcīte vieglatlētika B 4384 18.03.2026.
1642 Gaļina Marjina mākslas vingrošana B 4388 18.03.2026.
1643 Ainārs Juškēvičs florbols A 619 18.03.2026.
1644 Vjačeslavs Migaļins sporta vingrošana B 4390 18.03.2026.
1645 Boriss Ivanovs taekvondo B 4376 18.03.2026.
1646 Broņislavs Konstantinovičs sporta vingrošana B 4377 18.03.2026.
1647 Veronika Murauska sporta vingrošana B 4391 18.03.2026.
1648 Kaspars Dumbris biatlons B 4366 18.03.2026.
1649 Jānis Razgalis vieglatlētika B 4396 18.03.2026.
1650 Natālija Sidorova mākslas vingrošana B 4398 18.03.2026.
1651 Nikolajs Siļčonoks hokejs B 4399 18.03.2026.
1652 Jurijs Smislovs teniss B 4400 18.03.2026.
1653 Ralfs Stašāns basketbols B 4401 18.03.2026.
1654 Emīls Sevastjanovs vieglatlētika C 2704 18.03.2026.
1655 Karīna Šavļuka mākslas vingrošana B 4402 18.03.2026.
1656 Valdis Šusts vieglatlētika B 4403 18.03.2026.
1657 Jeļena Timofejeva sporta vingrošana B 4404 18.03.2026.
1658 Ināra Vaivade mākslas vingrošana B 4407 18.03.2026.
1659 Dmitrijs Vasiļjevs ložu šaušana B 4408 18.03.2026.
1660 Andris Vasioleks florbols B 4409 18.03.2026.
1661 Andrejs Vaškevičs futbols B 4410 18.03.2026.
1662 Diāna Melnace-Erdmane vieglatlētika C 2701 18.03.2026.
1663 Armands Pētersons futbols C 2703 18.03.2026.
1664 Jevgēnijs Skorobogatovs karatē C 2705 18.03.2026.
1665 Armands Šļars kikbokss C 2706 18.03.2026.
1666 Inna Žolneroviča vieglatlētika C 2708 18.03.2026.
1667 Agita Ābele daiļslidošana A 618 18.03.2026.
1668 Arnis Kalniņš motosports A 620 18.03.2026.
1669 Aigars Nerips basketbols A 621 18.03.2026.
1670 Igors Očkurovs svarcelšana A 622 18.03.2026.
1671 Vladlens Žarinovs peldēšana B 4414 18.03.2026.
1672 Helēna Vecenāne aerobika B 4411 18.03.2026.
1673 Aleksandrs Ambrosovs džiu-džitsu C 2698 18.03.2026.
1674 Eva Fricberga fitness (atlētiskā vingrošana) B 4368 18.03.2026.
1675 Nataļja Baranovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2699 18.03.2026.
1676 Natālija Ļekanova jātnieku sports C 2700 18.03.2026.
1677 Anda Zomerfelde peldēšana B 4413 18.03.2026.
1678 Anatolijs Levša triatlons B 4382 18.03.2026.
1679 Deniss Sarafaņuks futbols B 4397 18.03.2026.
1680 Francis Naidjonoks volejbols B 4392 18.03.2026.
1681 Igors Golovka basketbols B 4372 18.03.2026.
1682 Imants Utināns volejbols B 4406 18.03.2026.
1683 Inese Liepiņa fitness (veselības sports) B 4383 18.03.2026.
1684 Ivans Maksimčuks futbols B 4386 18.03.2026.
1685 Jevgeņijs Maksimčuks futbols B 4387 18.03.2026.
1686 Jānis Tilibs-Etiķis džiu-džitsu C 2707 18.03.2026.
1687 Liene Brūvele orientēšanās B 4364 18.03.2026.
1688 Liudmila Loskot volejbols B 4385 18.03.2026.
1689 Agris Otaņķis futbols C 2702 18.03.2026.
1690 Markus Anzenavs vieglatlētika B 4359 18.03.2026.
1691 Gunta Afanasjeva sporta vingrošana B 4357 18.03.2026.
1692 Mārcis Pliens basketbols B 4394 18.03.2026.
1693 Larisa Andrianova mākslas vingrošana B 4358 18.03.2026.
1694 Aleksandrs Opekunovs futbols B 4393 18.03.2026.
1695 Rihards Frīdenbergs Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1696 Raitis Māsāns vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1697 Elvijs Antonišķis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1698 Olga Ozola vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1699 Digna Cunska Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1700 Ieva Stecenko teniss Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1701 Gints Bensons MMA (jauktā cīņa) Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1702 Artūrs Saulīte Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1703 Zane Svēte volejbols Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1704 Maksym Kalinichenko futbols 06.04.2026.
1705 Roberts Slotiņš distanču slēpošana C 3097 10.04.2027.
1706 Sofija Lakisova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3093 10.04.2027.
1707 Maksims Zeiļa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3101 10.04.2027.
1708 Kaspars Pakers airēšanas slaloms C 3094 10.04.2027.
1709 Olga Bortņikova aerobika C 3090 10.04.2027.
1710 Ruslans Sorokins pludmales volejbols C 3098 10.04.2027.
1711 Denis Laktionov futbols 14.04.2026.
1712 Tatjana Gaidele peldēšana B 4424 22.04.2026.
1713 Jeļena Gavrilova sporta vingrošana B 4425 22.04.2026.
1714 Anita Grāmatiņa sporta dejas B 4427 22.04.2026.
1715 Ilvija Jāpiņa mākslas vingrošana B 4428 22.04.2026.
1716 Tamāra Kosmačeva orientēšanās B 4430 22.04.2026.
1717 Sergejs Kovaļovs futbols B 4431 22.04.2026.
1718 Irina Kuļikova sporta vingrošana B 4432 22.04.2026.
1719 Daniela Kupriša fitness (veselības sports) B 4433 22.04.2026.
1720 Leonīds Kuzņecovs sambo A 624 22.04.2026.
1721 Leonīds Kuzņecovs džudo B 4435 22.04.2026.
1722 Natālija Maculeviča mākslas vingrošana B 4437 22.04.2026.
1723 Ervins Melngalvis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4438 22.04.2026.
1724 Irina Mickeviča sporta vingrošana B 4440 22.04.2026.
1725 Irina Patrusheva sporta vingrošana B 4442 22.04.2026.
1726 Ieva Keiša vieglatlētika B 4462 22.04.2026.
1727 Pāvels Pavlovs sporta vingrošana B 4443 22.04.2026.
1728 Aivars Plāte sporta vingrošana B 4444 22.04.2026.
1729 Iveta Puķīte vieglatlētika B 4445 22.04.2026.
1730 Linda Rozīte fitness (veselības sports) B 4446 22.04.2026.
1731 Ārija Samsonova volejbols B 4448 22.04.2026.
1732 Ivo Solomahins florbols B 4450 22.04.2026.
1733 Ivans Kokins hokejs B 4429 22.04.2026.
1734 Viktors Šarko sporta vingrošana B 4453 22.04.2026.
1735 Ludmila Tiščenko sporta vingrošana B 4455 22.04.2026.
1736 Jānis Kalnenieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2717 22.04.2026.
1737 Māris Vāverāns basketbols B 4457 22.04.2026.
1738 Ēvalds Stankevičs futbols B 4451 22.04.2026.
1739 Dimitrijs Vinogradovs vieglatlētika B 4459 22.04.2026.
1740 Arnis Voika basketbols B 4460 22.04.2026.
1741 Anastasija Grimailova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2713 22.04.2026.
1742 Anita Pētersone kērlings C 2729 22.04.2026.
1743 Elza Nauzere karsēju sports C 2728 22.04.2026.
1744 Laima Klauža distanču slēpošana C 2718 22.04.2026.
1745 Igors Kuzmuks sporta vingrošana B 4434 22.04.2026.
1746 Ina Močaļina fitness (veselības sports) B 4441 22.04.2026.
1747 Indra Šīmane galda teniss B 4454 22.04.2026.
1748 Izolde Eņģele džudo B 4423 22.04.2026.
1749 Jānis Kublačovs teniss C 2723 22.04.2026.
1750 Kristīne Eiduka jātnieku sports C 2711 22.04.2026.
1751 Marija Luīze Muižniece karatē C 2727 22.04.2026.
1752 Ludmila Beļikova vieglatlētika A 622 22.04.2026.
1753 Mārtiņš Marnauza triatlons C 2724 22.04.2026.
1754 Nataļja Kokina svarbumbu celšana C 2719 22.04.2026.
1755 Aleksandrs Vorotinskis futbols B 4461 22.04.2026.
1756 Žaklīna Litauniece burāšana A 625 22.04.2026.
1757 Varis Sārtaputnis svarcelšana B 4449 22.04.2026.
1758 Aleksandrs Ņiživijs hokejs A 626 22.04.2026.
1759 Konstantīns Titorenko grieķu-romiešu cīņa B 4456 22.04.2026.
1760 Jekaterina Platonova daiļslidošana A 627 22.04.2026.
1761 Mārtiņš Druvkalns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2709 22.04.2026.
1762 Pēteris Cīmanis kamaniņu sports A 623 22.04.2026.
1763 Gints Dzērve skeletons C 2710 22.04.2026.
1764 Oļegs Komars karatē C 2720 22.04.2026.
1765 Ainārs Sakalauskis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4447 22.04.2026.
1766 Aigars Bergsons vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4414 22.04.2026.
1767 Lauma Ēdelmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2712 22.04.2026.
1768 Tatjana Gorbatko aerobika B 4426 22.04.2026.
1769 Madara Aldiņa smaiļošana un kanoe C 2708 22.04.2026.
1770 Jānis Butāns basketbols B 4463 22.04.2026.
1771 Vija Rožlapa šahs C 2732 22.04.2026.
1772 Oksana Savčenko fitness (veselības sports) C 2733 22.04.2026.
1773 Artis Vārpiņš hokejs C 2737 22.04.2026.
1774 Vita Timermane aerobika C 2736 22.04.2026.
1775 Guntis Gruzniņš džiu-džitsu C 2714 22.04.2026.
1776 Baiba Verle fitness (atlētiskā vingrošana) B 4458 22.04.2026.
1777 Alla Krumina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2722 22.04.2026.
1778 Ivars Martinovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2725 22.04.2026.
1779 Zane Matuļone fitness (atlētiskā vingrošana) C 2726 22.04.2026.
1780 Anastasija Šuškeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2735 22.04.2026.
1781 Juris Meļņičenko futbols B 4439 22.04.2026.
1782 Deniss Ivanovs futbols C 2715 22.04.2026.
1783 Laima Kondratoviča jātnieku sports C 2721 22.04.2026.
1784 Aiva Ķēniņa vieglatlētika B 4436 22.04.2026.
1785 Agris Pikšens fitness (atlētiskā vingrošana) C 2730 22.04.2026.
1786 Ina Bērziņa fitness (veselības sports) B 4415 22.04.2026.
1787 Līva Bērziņa fitness (veselības sports) B 4416 22.04.2026.
1788 Ināra Biciņa basketbols B 4417 22.04.2026.
1789 Irina Daņilova sporta vingrošana B 4419 22.04.2026.
1790 Olga Bogdanova volejbols B 4418 22.04.2026.
1791 Natālija Deveikusa volejbols B 4420 22.04.2026.
1792 Lilita Didriksone teniss B 4421 22.04.2026.
1793 Sandis Dzērve basketbols B 4422 22.04.2026.
1794 Viktors Ščerbatihs svarcelšana A 629 20.05.2026.
1795 Marija Zīle smaiļošana un kanoe A 630 20.05.2026.
1796 Vladimirs Anaņins paukošana B 4464 20.05.2026.
1797 Dmitrijs Andrejevs orientēšanās B 4465 20.05.2026.
1798 Dmitrijs Andrejevs distanču slēpošana B 4466 20.05.2026.
1799 Dmitrijs Andrejevs riteņbraukšana MTB B 4467 20.05.2026.
1800 Dmitrijs Andrejevs riteņbraukšana šosejā B 4468 20.05.2026.
1801 Ivars Bambis basketbols B 4470 20.05.2026.
1802 Edijs Bērziņš futbols B 4471 20.05.2026.
1803 Juta Borska fitness (atlētiskā vingrošana) B 4473 20.05.2026.
1804 Līga Dzene vieglatlētika B 4474 20.05.2026.
1805 Inga Dzene vieglatlētika B 4475 20.05.2026.
1806 Behnam Boobani taekvondo B 4472 20.05.2026.
1807 Daiga Gabrūna galda teniss B 4477 20.05.2026.
1808 Jurijs Hajevs futbols B 4478 20.05.2026.
1809 Jānis Irbe futbols B 4479 20.05.2026.
1810 Iveta Kacēna vieglatlētika B 4480 20.05.2026.
1811 Pēteris Karlivāns vieglatlētika B 4481 20.05.2026.
1812 Baiba Kaufmane vieglatlētika B 4482 20.05.2026.
1813 Edgars Klibus futbols B 4483 20.05.2026.
1814 Ivita Krūmiņa hokejs B 4484 20.05.2026.
1815 Austra Ķikāne vieglatlētika B 4485 20.05.2026.
1816 Jana Lielmane volejbols B 4486 20.05.2026.
1817 Aivars Mackēvičs smaiļošana un kanoe B 4487 20.05.2026.
1818 Kristīne Mazure peldēšana B 4490 20.05.2026.
1819 Margarita Putniņa peldēšana B 4493 20.05.2026.
1820 Raitis Ravinskis vieglatlētika B 4494 20.05.2026.
1821 Evija Reinfelde teniss B 4495 20.05.2026.
1822 Svetlana Sažanova peldēšana B 4496 20.05.2026.
1823 Zoja Stepanova mākslas vingrošana B 4498 20.05.2026.
1824 Zigmārs Strauss hokejs B 4499 20.05.2026.
1825 Uģis Šusts florbols B 4500 20.05.2026.
1826 Aivars Anis hokejs B 4469 20.05.2026.
1827 Anete Zābere teniss B 4502 20.05.2026.
1828 Dina Alksne vieglatlētika C 2738 20.05.2026.
1829 Edgars Bērziņš orientēšanās C 2740 20.05.2026.
1830 Edgars Eriņš vieglatlētika C 2742 20.05.2026.
1831 Gaļina Mazitova peldēšana C 2753 20.05.2026.
1832 Jānis Paeglis volejbols C 2756 20.05.2026.
1833 Krišs Matisons basketbols B 4488 20.05.2026.
1834 Kristīne Kirilova florbols C 2747 20.05.2026.
1835 Madara Grava aerobika C 2745 20.05.2026.
1836 Nataļja Seile sporta vingrošana B 4497 20.05.2026.
1837 Nellija Maklakova šahs C 2752 20.05.2026.
1838 Patrīcija Peimane basketbols C 2757 20.05.2026.
1839 Artjoms Sokolovs bokss C 2764 20.05.2026.
1840 Emīls Pauders fitness (veselības sports) B 4492 20.05.2026.
1841 Normunds Kīsnics florbols C 2748 20.05.2026.
1842 Ruslans Mazitovs peldēšana C 2754 20.05.2026.
1843 Luīza Šepeļeva karsēju sports C 2765 20.05.2026.
1844 Valdis Matīss futbols B 4489 20.05.2026.
1845 Vilnis Mīlenbergs džudo B 4491 20.05.2026.
1846 Ieva Simsone ložu šaušana C 2763 20.05.2026.
1847 Ilze Frīdenberga ložu šaušana B 4476 20.05.2026.
1848 Oksana Timšāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4501 20.05.2026.
1849 Simona Rutkovska vieglatlētika C 2762 20.05.2026.
1850 Veronika Andrianova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2739 20.05.2026.
1851 Sandijs Kodoliņš florbols C 2749 20.05.2026.
1852 Antoni Kušels motosports C 2750 20.05.2026.
1853 Guna Lūsiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2751 20.05.2026.
1854 Edgars Nikolajevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2755 20.05.2026.
1855 Ansis Šulmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2766 20.05.2026.
1856 Paula Freimane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2743 20.05.2026.
1857 Kristīne Insberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2746 20.05.2026.
1858 Jolanta Popova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2758 20.05.2026.
1859 Valērijs Bodnieks florbols C 2741 20.05.2026.
1860 Vitālijs Rečickis futbols C 2761 20.05.2026.
1861 Ronalds Zeiliņš hokejs C 2769 20.05.2026.
1862 Anita Rajecka kamaniņu sports C 2760 20.05.2026.
1863 Jurijs Goļikovs karatē C 2744 20.05.2026.
1864 Dmitrijs Varlamovs karatē C 2767 20.05.2026.
1865 Vita Zvaigzne krosmintons C 2770 20.05.2026.
1866 Aleksandra Prina peldēšana C 2759 20.05.2026.
1867 Juris Vorkalis volejbols C 2768 20.05.2026.
1868 Ludmila Lazdeniece smaiļošana un kanoe A 628 20.05.2026.
1869 Volodymyr Vlasenko futbols 03.06.2025.
1870 Ieva Lepse galda teniss B 4522 17.06.2026.
1871 Andrejs Magers džudo B 4523 17.06.2026.
1872 Valērijs Kriviņš futbols B 4521 17.06.2026.
1873 Ivars Māliņš volejbols B 4524 17.06.2026.
1874 Jeļena Obižajeva vieglatlētika B 4526 17.06.2026.
1875 Aleksandrs Obižajevs vieglatlētika B 4527 17.06.2026.
1876 Linda Ozola vieglatlētika B 4528 17.06.2026.
1877 Marta Ozoliņa volejbols B 4529 17.06.2026.
1878 Kārlis Ozols dambrete B 4530 17.06.2026.
1879 Renārs Princis hokejs B 4533 17.06.2026.
1880 Alīna Petrenko daiļslidošana B 4531 17.06.2026.
1881 Iļja Prokopenko grieķu-romiešu cīņa B 4534 17.06.2026.
1882 Aldis Rakstiņš handbols B 4535 17.06.2026.
1883 Andris Kliests basketbols B 4518 17.06.2026.
1884 Anete Šēnberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2794 17.06.2026.
1885 Māris Riherts futbols B 4537 17.06.2026.
1886 Imants Čerņavskis handbols B 4506 17.06.2026.
1887 Edgars Savickis volejbols B 4538 17.06.2026.
1888 Zane Smiltiņa vieglatlētika B 4539 17.06.2026.
1889 Edgars Jukna hokejs C 2776 17.06.2026.
1890 Inga Pinka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2786 17.06.2026.
1891 Emīls Mangulis volejbols C 2782 17.06.2026.
1892 Ieva Mazjāne galda teniss C 2783 17.06.2026.
1893 Toms Strauss hokejs B 4541 17.06.2026.
1894 Jegors Nazarovs grieķu-romiešu cīņa B 4525 17.06.2026.
1895 Kristers Taims riteņbraukšana BMX B 4542 17.06.2026.
1896 Karalina Tjapko brīvā cīņa B 4543 17.06.2026.
1897 Nauris Mazjānis galda teniss C 2784 17.06.2026.
1898 Pēteris Vancāns distanču slēpošana B 4544 17.06.2026.
1899 Santa Sakne sporta dejas C 2792 17.06.2026.
1900 Ervīns Veļķers volejbols B 4545 17.06.2026.
1901 Nataļja Aļaševiča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2770 17.06.2026.
1902 Kristīne Belverte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2771 17.06.2026.
1903 Kristīne Lāce fitness (atlētiskā vingrošana) C 2779 17.06.2026.
1904 Silva Dambe sporta dejas C 2773 17.06.2026.
1905 Kaspars Eglīts fitness (atlētiskā vingrošana) C 2774 17.06.2026.
1906 Iveta Kazaine orientēšanās C 2777 17.06.2026.
1907 Katarina Magere džudo C 2781 17.06.2026.
1908 Andis Pušņakovs biatlons C 2789 17.06.2026.
1909 Valts Rutkis kalnu slēpošana C 2791 17.06.2026.
1910 Dace Tarziera fitness (atlētiskā vingrošana) C 2795 17.06.2026.
1911 Kristīne Rēboka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2790 17.06.2026.
1912 Vitālijs Stebļinskis grieķu-romiešu cīņa C 2793 17.06.2026.
1913 Linda Priekule fitness (atlētiskā vingrošana) C 2788 17.06.2026.
1914 Teimurazs Leladze futbols C 2780 17.06.2026.
1915 Sandra Priedola sporta dejas C 2787 17.06.2026.
1916 Karīna Millere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2785 17.06.2026.
1917 Leonards Kuzmins karatē C 2778 17.06.2026.
1918 Māris Spalviņš futbols B 4540 17.06.2026.
1919 Rolands Plēsnieks volejbols B 4532 17.06.2026.
1920 Rūta Brumermane aerobika B 4505 17.06.2026.
1921 Svetlana Burlakova mākslas vingrošana C 2772 17.06.2026.
1922 Uldis Jaunsproģis ložu šaušana C 2775 17.06.2026.
1923 Viktorija Knese peldēšana B 4519 17.06.2026.
1924 Viktors Reško džudo B 4536 17.06.2026.
1925 Vjačeslavs Gamazins volejbols B 4510 17.06.2026.
1926 Līga Jansone vieglatlētika B 4513 17.06.2026.
1927 Bruno Kārlis basketbols A 631 17.06.2026.
1928 Elita Laksa basketbols A 632 17.06.2026.
1929 Igo Ažuks smaiļošana un kanoe B 4502 17.06.2026.
1930 Andris Bambis basketbols B 4503 17.06.2026.
1931 Natālija Bogačova teniss B 4504 17.06.2026.
1932 Boriss Čolokjans volejbols B 4507 17.06.2026.
1933 Natālija Demčenko mākslas vingrošana B 4508 17.06.2026.
1934 Jānis Dokāns distanču slēpošana B 4509 17.06.2026.
1935 Ilona Grigjane aerobika B 4511 17.06.2026.
1936 Artūrs Hotenko fitness (atlētiskā vingrošana) B 4512 17.06.2026.
1937 Krista Jansone volejbols B 4514 17.06.2026.
1938 Edijs Junde peldēšana B 4515 17.06.2026.
1939 Vaira Kaziniece aerobika B 4516 17.06.2026.
1940 Sarmīte Keisele vieglatlētika B 4517 17.06.2026.
1941 Ineta Kravale distanču slēpošana B 4520 17.06.2026.
1942 Oskars Virsis basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1943 Marija Keserovska aerobika Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1944 Viktorija Bajāre basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1945 Valerijs Bažanovs džudo Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1946 Roberts Kabanovs džudo Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1947 Terēze Amoliņa fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1948 Kristiāna Innusa fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1949 Jeļena Krasiļņikova fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1950 Kristers Matvējevs fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1951 Agnese Roga fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1952 Annija Roga fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1953 Silva Sočņeva fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1954 Ilze Štromberga fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1955 Līva Vollenberga fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1956 Jānis Rajeckis florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1957 Irina Vaščenko florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1958 Arnolds Straume handbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1959 Armands Usāns handbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1960 Aija Balode hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1961 Ričards Bernhards hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1962 Edgars Brancis hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1963 Edgars Homjakovs hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1964 Reinis Ikaunieks hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1965 Denijs Romanovskis hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1966 Gatis Sprukts hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1967 Artūrs Dreimanis basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1968 Boris Bessmertnyi hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1969 Artūrs Homjakovs hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1970 Reinis Korsūnovs biatlons Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1971 Viktorija Rezajeva karatē Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1972 Ivars Pričins karatē Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1973 Vsevolods Ļebedevs MMA (jauktā cīņa) Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1974 Natalja Broka peldēšana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1975 Stīvens Hadžijevs peldēšana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1976 Rūdolfs Segliņš smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1977 Gatis Smukulis riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1978 Daiga Vilciņa sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1979 Riks Kristers Rozītis kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1980 Nadežda Potjomkina teniss Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1981 Rihards Ansons kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1982 Toms Sakne teniss Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1983 Justīne Luīze Zonne veikbords Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1984 Pāvels Titovs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1985 Inesis Zaporožecs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1986 Kristaps Šmits volejbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1987 Toms Akmeņlauks florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1988 Deniss Ostrovskis florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1989 Artūrs Voskis basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1990 Artūrs Dārznieks kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1991 Normunds Lišiks basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1992 Guntis Jansons florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1993 Dāvis Caune vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1994 Rodrigo Laviņš vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1995 Kristīne Putniņa vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1996 Sintija Tīruma Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1997 Roberts Bondarenko regbijs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
1998 Evita Krievāne Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
1999 Jānis Roziņš loka šaušana Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2000 Anastasija Žuļina Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2001 Olga Kromāne Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2002 Mārtiņš Rubļevskis Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2003 Ērika Teivāne Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2004 Dmitrijs Jefimovs Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2005 Aleksandra Ribakova peldēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2006 Aiva Balcere volejbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2007 Alena Eldmane fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2008 Artjoms Križanovskis Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2009 Anna Orlova daiļslidošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2010 Ritvars Šuļga bokss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2011 Agate Leja Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2012 Līga Meļko Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2013 Līga Valdmane orientēšanās Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2014 Viktorija Vikija Sniegs-Sniedziņa Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2015 Ģirts Sokolovs airēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2016 Juta Gargurne pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2017 Tits Ralfs Verpakovskis airēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2018 Kārlis Vancovičs skrituļslidošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2019 Jekaterina Romanova badmintons Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2020 Ēriks Liepa basketbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2021 Kristīne Haritonova fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2022 Māris Pļavenieks basketbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2023 Reinis Ščerbinskis basketbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2024 Regīna Rudzīte biatlons Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2025 Andrejs Birjukovs bokss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2026 Oskars Grosmanis bokss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2027 Diāna Garā daiļslidošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2028 Džordans Inge džiu-džitsu Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2029 Matīss Bārdulis fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2030 Valērija Bule fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2031 Kristaps Deglis fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2032 Ineta Ivanova fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2033 Egmārs Jubelis fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2034 Veronika Jurčenko fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2035 Rolanda Ķīkule fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2036 Madara Naumčika fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2037 Sanda Ostrovska fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2038 Sigita Roga fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2039 Jūlija Fadejeva peldēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2040 Diāna Veigure fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2041 Krists Bitenbinders florbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2042 Ivo Popovs florbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2043 Jānis Mačs futbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2044 Mārcis Pūce futbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2045 Demian Budz kikbokss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2046 Agate Rašmane ložu šaušana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2047 Linda Kinca mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2048 Kristīna Kiseļevska mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2049 Elīna Zaika mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2050 Katrīna Kurme mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2051 Anastasija Semjonova mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2052 Jevgenija Šepeļe mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2053 Elizabete Blūmentāle orientēšanās Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2054 Arvis Aigars peldēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2055 Anastasija Muraško peldēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2056 Aleksandrs Solovejs pludmales volejbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2057 Roberts Brikmanis regbijs Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2058 Dēzija Boļšaka Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2059 Dāvids Embrekšs Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2060 Ance Anete Fimbauere Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2061 Ekaterina Zubenko sporta dejas Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2062 Sabīne Kornijanova sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2063 Sofija Spīdola Martinsone sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2064 Linda Feldmane teniss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2065 Justīne Staudža teniss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2066 Kristaps Stenders teniss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2067 Amanda Buša volejbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2068 Jānis Dīķis volejbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2069 Anastasija Šatravska mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2070 Rihards Mālmanis Sporta studiju absolvents 29.06.2026.
2071 Kaspars Klamers Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2072 Oskars Kļava Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2073 Jānis Segliņš Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2074 Agris Otaņķis Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2075 Daniels Grigorjevs Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2076 Nikola Rodič futbols 12.07.2026.
2077 Amanda Savicka vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2024.
2078 Emīls Putniņš airēšanas slaloms Sporta studiju students 01.10.2024.
2079 Kims Usačevs džudo B 4585 29.07.2026.
2080 Jurijs Vaido pauerliftings (spēka trīscīņa) B 4586 29.07.2026.
2081 Sergejs Vasjkovs džudo B 4587 29.07.2026.
2082 Gundega Vaščenko basketbols B 4588 29.07.2026.
2083 Sergejs Bobkovs smaiļošana un kanoe A 634 29.07.2026.
2084 Valdis Bērziņš biatlons A 633 29.07.2026.
2085 Jānis Vītols basketbols B 4591 29.07.2026.
2086 Nataļja Žmucka daiļslidošana B 4593 29.07.2026.
2087 Uvis Helmanis basketbols A 636 29.07.2026.
2088 Ingus Laiviņš florbols A 637 29.07.2026.
2089 Aleksandrs Lobanovskis triatlons C 2823 29.07.2026.
2090 Lelde Laure smaiļošana un kanoe A 638 29.07.2026.
2091 Sandis Prūsis bobslejs A 639 29.07.2026.
2092 Anda Upīte kamaniņu sports C 2838 29.07.2026.
2093 Kristīne Skrebele fitness (atlētiskā vingrošana) C 2834 29.07.2026.
2094 Māris Volbergs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2842 29.07.2026.
2095 Jānis Grants fitness (atlētiskā vingrošana) C 2813 29.07.2026.
2096 Dagnija Bramane aerobika C 2807 29.07.2026.
2097 Karina Braune fitness (atlētiskā vingrošana) C 2808 29.07.2026.
2098 Daila Mankusa vieglatlētika B 4565 29.07.2026.
2099 Klinta Lauska vieglatlētika C 2820 29.07.2026.
2100 Klinta Lauska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2821 29.07.2026.
2101 Karolīna Baumane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2800 29.07.2026.
2102 Edmunds Veizāns sporta dejas C 2839 29.07.2026.
2103 Lāsma Saliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2833 29.07.2026.
2104 Flēra Ārente aerobika C 2799 29.07.2026.
2105 Guna Kaņepe aerobika C 2817 29.07.2026.
2106 Ilze Belova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2902 29.07.2026.
2107 Irēna Vītola vieglatlētika B 4590 29.07.2026.
2108 Tatjana Beļajeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2803 29.07.2026.
2109 Signe Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2804 29.07.2026.
2110 Kārlis Birmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2805 29.07.2026.
2111 Jānis Rimbenieks basketbols A 640 29.07.2026.
2112 Viktorija Bočenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2806 29.07.2026.
2113 Maija Briška jātnieku sports C 2809 29.07.2026.
2114 Jelisejs Zvonkovs futbols C 2843 29.07.2026.
2115 Madara Frēliha fitness (atlētiskā vingrošana) C 2811 29.07.2026.
2116 Jevgeņijs Vauļins hokejs B 4589 29.07.2026.
2117 Kristīne Vilcāne vieglatlētika C 2840 29.07.2026.
2118 Ņikita Cigankovs džudo B 4546 29.07.2026.
2119 Gustavs Gailītis skeitbords C 2812 29.07.2026.
2120 Jūlija Homenko aerobika C 2814 29.07.2026.
2121 Pēteris Stepītis florbols B 4582 29.07.2026.
2122 Edgars Kaļva karatē C 2816 29.07.2026.
2123 Rolands Nārķis basketbols B 4570 29.07.2026.
2124 Oļegs Kartuzovs galda teniss C 2818 29.07.2026.
2125 Sanda Erbsa galda teniss C 2810 29.07.2026.
2126 Edgars Ludzītis virves vilkšana C 2824 29.07.2026.
2127 Sergejs Volodins bokss B 4592 29.07.2026.
2128 Aigars Matisons vieglatlētika C 2825 29.07.2026.
2129 Ieva Martina Pakalna fitness (atlētiskā vingrošana) C 2829 29.07.2026.
2130 Vilnis Buls riteņbraukšana šosejā B 4545 29.07.2026.
2131 Karīna Ostrovska peldēšana B 4572 29.07.2026.
2132 Vjačeslavs Goļinskis vieglatlētika A 635 29.07.2026.
2133 Mārīte Šmaukstele hokejs C 2836 29.07.2026.
2134 Kaspars Vītols fitness (atlētiskā vingrošana) C 2841 29.07.2026.
2135 Rita Pavlova aerobika C 2830 29.07.2026.
2136 Vitālijs Stebļinskis brīvā cīņa C 2835 29.07.2026.
2137 Linda Reinvalde nūjošana C 2832 29.07.2026.
2138 Laine Orbidāne jātnieku sports C 2827 29.07.2026.
2139 Mareks Lavrovs motosports C 2822 29.07.2026.
2140 Elīna Muceniece sporta dejas C 2826 29.07.2026.
2141 Viktorija Osipenko vieglatlētika C 2828 29.07.2026.
2142 Ingrīda Šveigere volejbols C 2796 29.07.2026.
2143 Jeļena Aleksandrova aerobika C 2798 29.07.2026.
2144 Aivars Petruševics volejbols C 2831 29.07.2026.
2145 Daniels Kristapsons ātrslidošana C 2819 29.07.2026.
2146 Marina Cīrule volejbols B 4547 29.07.2026.
2147 Evita Daugule vieglatlētika B 4548 29.07.2026.
2148 Inals Doguzovs handbols B 4549 29.07.2026.
2149 Alvils Eglītis basketbols B 4550 29.07.2026.
2150 Alla Fomenko peldēšana B 4551 29.07.2026.
2151 Mudīte Gerke vieglatlētika B 4552 29.07.2026.
2152 Guna Horelika basketbols B 4553 29.07.2026.
2153 Vita Ikauniece kalnu slēpošana B 4554 29.07.2026.
2154 Lana Jēkabsone vieglatlētika B 4555 29.07.2026.
2155 Alda Juškēvica basketbols B 4556 29.07.2026.
2156 Rudīte Kronlaka volejbols B 4557 29.07.2026.
2157 Niks Lagzdiņš basketbols B 4558 29.07.2026.
2158 Ģirts Jansons hokejs C 2815 29.07.2026.
2159 Pēteris Lagzdiņš basketbols B 4559 29.07.2026.
2160 Imants Legzda hokejs B 4560 29.07.2026.
2161 Regīna Beināre aerobika C 2801 29.07.2026.
2162 Santa Lorence vieglatlētika B 4561 29.07.2026.
2163 Solvita Ļeļeva aerobika B 4562 29.07.2026.
2164 Aleksandrs Macijevskis hokejs B 4563 29.07.2026.
2165 Guntis Malējs džudo B 4564 29.07.2026.
2166 Indulis Matīss vieglatlētika B 4566 29.07.2026.
2167 Marina Mazure džudo B 4567 29.07.2026.
2168 Inta Mežgaile volejbols B 4568 29.07.2026.
2169 Valērijs Minalta futbols B 4569 29.07.2026.
2170 Andrejs Odinokovs volejbols B 4571 29.07.2026.
2171 Gita Ozola vieglatlētika B 4573 29.07.2026.
2172 Ieva Prūse jātnieku sports B 4574 23.05.2024.
2173 Arnolds Pūpols vieglatlētika B 4575 29.07.2026.
2174 Vadims Adoņjevs hokejs C 2797 29.07.2026.
2175 Dainis Ritums riteņbraukšana B 4576 29.07.2026.
2176 Līga Rozenšteina galda teniss B 4577 29.07.2026.
2177 Mārīte Sakārne volejbols B 4578 29.07.2026.
2178 Kristaps Slaidiņš futbols B 4579 29.07.2026.
2179 Margarita Sokolova ziemeļu divcīņa B 4580 29.07.2026.
2180 Ineta Sprancmane volejbols B 4581 29.07.2026.
2181 Sandris Stūris distanču slēpošana B 4583 29.07.2026.
2182 Kaspars Tiltiņš futbols B 4584 29.07.2026.
2183 Ingrīda Brauna-Lūkina daiļslidošana B 4594 24.08.2026.
2184 Karīna Šarkova sporta vingrošana C 2861 24.08.2026.
2185 Olga Šelgunova mākslas vingrošana C 2862 24.08.2026.
2186 Monta Briņķe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2843 24.08.2026.
2187 Vadims Figols fitness (atlētiskā vingrošana) C 2846 24.08.2026.
2188 Guntis Grubaums fitness (atlētiskā vingrošana) C 2847 24.08.2026.
2189 Daiga Mikitova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2856 24.08.2026.
2190 Agnese Strāķe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2860 24.08.2026.
2191 Arnis Veidemanis kērlings C 2864 24.08.2026.
2192 Kristīne Jansone kikbokss C 2848 24.08.2026.
2193 Aivars Lucijanovs skvošs C 2853 24.08.2026.
2194 Kristaps Riekstiņš hokejs B 4612 18.06.2026.
2195 Maksims Širokovs hokejs B 4622 18.06.2026.
2196 Gunārs Pušmucāns šahs B 4610 24.08.2026.
2197 Darja Larina svarbumbu celšana C 2851 24.08.2026.
2198 Gints Stiere volejbols B 4618 24.08.2026.
2199 Ieva Skurule vieglatlētika B 4616 24.08.2026.
2200 Mārtiņš Cipulis hokejs B 4597 18.08.2026.
2201 Ilze Jēče aerobika C 2850 24.08.2026.
2202 Ilze Stukule vieglatlētika B 4620 24.08.2026.
2203 Andrejs Maslovs MMA (jauktā cīņa) C 2854 24.08.2026.
2204 Inese Bulava aerobika C 2844 24.08.2026.
2205 Ivars Teteris basketbols B 4624 24.08.2026.
2206 Laine Urbanoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2863 24.08.2026.
2207 Rūta Ližbovska vieglatlētika C 2852 24.08.2026.
2208 Sandra Kociņa aerobika B 4601 24.08.2026.
2209 Sandra Kociņa vieglatlētika B 4602 24.08.2026.
2210 Vidars Zviedris basketbols B 4628 24.08.2026.
2211 Vija Požarnova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2857 24.08.2026.
2212 Vitauts Budreika dambrete B 4595 24.08.2026.
2213 Anna Anaņina paukošana A 641 24.08.2026.
2214 Sandra Bremze airēšana A 642 24.08.2026.
2215 Kaspars Ernstsons riteņbraukšana BMX A 643 24.08.2026.
2216 Valerijs Kuļibaba hokejs A 644 24.08.2026.
2217 Agris Ķirsis vieglatlētika A 645 24.08.2026.
2218 Ivo Lakučs riteņbraukšana BMX A 646 24.08.2026.
2219 Andris Pīlups florbols A 647 24.08.2026.
2220 Edgars Brancis hokejs B 4593 24.08.2026.
2221 Svetlana Cepurīte volejbols B 4596 24.08.2026.
2222 Arta Zaņuka fitness (veselības sports) B 4626 24.08.2026.
2223 Saila Jansone vieglatlētika B 4599 24.08.2026.
2224 Arvis Strods vieglatlētika B 4619 24.08.2026.
2225 Ģirts Mārtiņsons volejbols B 4603 24.08.2026.
2226 Armands Freimanis ložu šaušana B 4598 24.08.2026.
2227 Māris Meiers handbols B 4604 24.08.2026.
2228 Liene Sokolovska aerobika B 4617 24.08.2026.
2229 Ieva Ņečiporuka volejbols B 4606 24.08.2026.
2230 Artjoms Ogorodņikovs hokejs B 4607 24.08.2026.
2231 Irina Kazakeviča aerobika B 4600 24.08.2026.
2232 Valdis Padoms basketbols B 4608 24.08.2026.
2233 Jānis Pavītols kendo B 4609 24.08.2026.
2234 Maija Pūpola vieglatlētika B 4611 24.08.2026.
2235 Aivars Rolmanis vieglatlētika B 4613 24.08.2026.
2236 Larisa Roslova sporta vingrošana B 4614 24.08.2026.
2237 Andris Rozenbergs vieglatlētika B 4615 24.08.2026.
2238 Jānis Sudārs volejbols B 4621 24.08.2026.
2239 Arnis Šmugais biatlons B 4623 24.08.2026.
2240 Māris Miezis hokejs B 4605 24.08.2026.
2241 Inguna Valdmane volejbols B 4626 24.08.2026.
2242 Jānis Zicāns galda teniss B 4627 24.08.2026.
2243 Oļegs Žukovs volejbols B 4629 24.08.2026.
2244 Inga Bleidere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2842 24.08.2026.
2245 Ilona Ducka-Krastiņa aerobika C 2846 24.08.2026.
2246 Jūlija Jermolajeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2849 24.08.2026.
2247 Raivis Melgailis vieglatlētika C 2855 24.08.2026.
2248 Elza Sebre aerobika C 2858 24.08.2026.
2249 Anastasija Smoļakova orientēšanās C 2859 24.08.2026.
2250 Ingus Jānis Pluksis basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2251 Kārlis Patriks Vanags basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2252 Rihards Vagalis brīvā cīņa Sporta studiju students 01.10.2024.
2253 Katrīna Bula basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2254 Deniss Savčenko sporta dejas B 4668 29.09.2026.
2255 Jānis Skuja basketbols B 4669 29.09.2026.
2256 Miks Golubovičs hokejs A 650 29.09.2026.
2257 Zinaida Veselova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2920 22.04.2026.
2258 Aivars Kalniņš kamaniņu sports A 651 29.09.2026.
2259 Iveta Staša-Šaršūne kērlings B 4671 29.09.2026.
2260 Alvils Kaufmanis basketbols A 652 29.09.2026.
2261 Ārija Strautiņa peldēšana B 4672 29.09.2026.
2262 Gaļina Sudmale šahs B 4673 29.09.2026.
2263 Edvīns Krūms vieglatlētika A 653 29.09.2026.
2264 Andrejs Bondarevs nūjošana C 2868 29.09.2026.
2265 Ingūna Markūne basketbols A 654 29.09.2026.
2266 Vaclovs Svažs vieglatlētika B 4674 29.09.2026.
2267 Anita Mikāle basketbols A 655 29.09.2026.
2268 Vasilijs Šeļepjonoks bokss B 4675 29.09.2026.
2269 Laila Nagle vieglatlētika A 656 29.09.2026.
2270 Mārcis Obrumans volejbols A 657 29.09.2026.
2271 Vladimirs Ševkovs džudo A 658 29.09.2026.
2272 Edgars Toms basketbols B 4679 29.09.2026.
2273 Edgars Šļakota fitness (atlētiskā vingrošana) C 2915 29.09.2026.
2274 Kristina Timofejeva daiļslidošana B 4678 20.06.2026.
2275 Pēteris Vītols fitness (atlētiskā vingrošana) B 4686 29.09.2026.
2276 Ints Vancāns florbols A 660 29.09.2026.
2277 Patriks Trasūns hokejs B 4680 18.06.2026.
2278 Anita Trumpe vieglatlētika B 4681 29.09.2026.
2279 Iļja Žiļinskis bokss A 661 29.09.2026.
2280 Inese Umbraško vieglatlētika B 4682 29.09.2026.
2281 Daiga Žvirble basketbols A 662 29.09.2026.
2282 Ilona Vanaga distanču slēpošana B 4684 29.09.2026.
2283 Agrita Atgāze aerobika C 2866 29.09.2026.
2284 Laura Beķere-Puisīte aerobika C 2867 29.09.2026.
2285 Raimonds Dūmiņš futbols C 2873 29.09.2026.
2286 Ināra Fjodorova vieglatlētika C 2876 29.09.2026.
2287 Kristīne Kleinšmite aerobika C 2880 29.09.2026.
2288 Ligita Šteina aerobika C 2916 29.09.2026.
2289 Santa Linga aerobika C 2886 29.09.2026.
2290 Madara Ludriksone aerobika C 2887 29.09.2026.
2291 Pāvels Veselovs basketbols C 2921 29.09.2026.
2292 Ilze Elbere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2875 29.09.2026.
2293 Gaļina Harjkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2877 29.09.2026.
2294 Artūrs Kozels fitness (atlētiskā vingrošana) C 2881 29.09.2026.
2295 Svetlana Mihina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2893 29.09.2026.
2296 Ģirts Spura ielu vingrošana C 2909 29.09.2026.
2297 Larisa Nazarova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2895 29.09.2026.
2298 Darja Strutinska kikbokss C 2911 29.09.2026.
2299 Raitis Škutāns burāšana C 2914 29.09.2026.
2300 Henrijs Šibass fitness (atlētiskā vingrošana) C 2913 29.09.2026.
2301 Ivars Urbāns džiu-džitsu C 2919 29.09.2026.
2302 Emīls Mālmeisters florbols C 2889 29.09.2026.
2303 Aiga Staltmane-Vekša florbols C 2910 29.09.2026.
2304 Jevgenijs Kasjans futbols B 4646 29.09.2026.
2305 Sergejs Davidovičs futbols C 2871 29.09.2026.
2306 Agrita Anča sporta dejas B 4630 29.09.2026.
2307 Jevgēņijs Mihaļkovs futbols C 2892 29.09.2026.
2308 Laura Ķere jātnieku sports C 2883 29.09.2026.
2309 Tatjana Raka karatē C 2900 29.09.2026.
2310 Santa Paegle krosmintons C 2897 29.09.2026.
2311 Toms Muzikants skeletons C 2894 29.09.2026.
2312 Toms Mackars volejbols C 2888 29.09.2026.
2313 Daniels Riekstiņš bokss C 2904 29.09.2026.
2314 Daniels Riekstiņš hokejs C 2905 29.09.2026.
2315 Agnis Beķeris basketbols B 4633 29.09.2026.
2316 Juris Bobrovs basketbols B 4634 29.09.2026.
2317 Aleksejs Abramovs teniss C 2865 29.09.2026.
2318 Deniss Čerkovskis modernā pieccīņa B 4635 29.09.2026.
2319 Jānis Dančauskis basketbols B 4636 29.09.2026.
2320 Aigars Vanags basketbols B 4685 29.09.2026.
2321 Andis Dombrovskis futbols B 4637 29.09.2026.
2322 Kārlis Diedišķis basketbols C 2872 29.09.2026.
2323 Aldis Čākurs vieglatlētika A 648 29.09.2026.
2324 Diāna Gosteva peldēšana B 4638 29.09.2026.
2325 Nora Svece fitness (atlētiskā vingrošana) C 2912 29.09.2026.
2326 Kārlis Grauds basketbols B 4639 29.09.2026.
2327 Anastasija Pavloviča daiļslidošana C 2898 29.09.2026.
2328 Sanda Raumane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2903 29.09.2026.
2329 Dace Aumale basketbols B 4631 29.09.2026.
2330 Madars Krievs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2882 29.09.2026.
2331 Andrejs Gross vieglatlētika B 4641 29.09.2026.
2332 Dace Ozola aerobika C 2896 29.09.2026.
2333 Mārtiņš Holsts vieglatlētika B 4642 29.09.2026.
2334 Ilze Lāce fitness (atlētiskā vingrošana) C 2885 29.09.2026.
2335 Ilze Līviņa teniss B 4653 29.09.2026.
2336 Ināra Jākobsone basketbols B 4645 29.09.2026.
2337 Ilona Ivanova peldēšana B 4643 29.09.2026.
2338 Irēna Upeniece nūjošana B 4683 29.09.2026.
2339 Kristaps Kerens MMA (jauktā cīņa) C 2879 29.09.2026.
2340 Kristīne Ralle-Meldere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2901 29.09.2026.
2341 Vaclavs Jažēvičs džudo B 4644 29.09.2026.
2342 Daniels Hmeļevskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2878 29.09.2026.
2343 Sergejs Šveds ložu šaušana B 4677 29.09.2026.
2344 Eva Kaufmane basketbols B 4647 29.09.2026.
2345 Ludmila Roziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2907 29.09.2026.
2346 Andrejs Trubeckojs grieķu-romiešu cīņa A 659 29.09.2026.
2347 Marina Žebrika u-šu C 2923 29.09.2026.
2348 Irina Kazakeviča mākslas vingrošana B 4648 29.09.2026.
2349 Artūrs Kožuhārs kendo B 4649 29.09.2026.
2350 Miks Zvejnieks kalnu slēpošana C 2922 29.09.2026.
2351 Jānis Lejiņš orientēšanās B 4650 29.09.2026.
2352 Mārtiņš Liepa basketbols B 4651 29.09.2026.
2353 Rita Ceriņa aerobika C 2870 29.09.2026.
2354 Romāns Sledzevskis karatē B 4670 29.09.2026.
2355 Viktors Livdāns grieķu-romiešu cīņa B 4652 29.09.2026.
2356 Sandis Grīnbergs hokejs B 4640 29.09.2026.
2357 Sanita Laicāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2884 29.09.2026.
2358 Jaeung Shin taekvondo 29.09.2026.
2359 Signe Tupiņa-Jauniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2918 29.09.2026.
2360 Signija Rancāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2902 29.09.2026.
2361 Tamāra Bumbiere riteņbraukšana šosejā C 2869 29.09.2026.
2362 Terēze Rozenberga jātnieku sports C 2906 29.09.2026.
2363 Normunds Lūsis volejbols B 4654 29.09.2026.
2364 Vadims Štekeļs florbols C 2917 29.09.2026.
2365 Viktors Šteinbergs šahs B 4676 29.09.2026.
2366 Ģirts Magone basketbols B 4655 29.09.2026.
2367 Aina Mainiece jātnieku sports B 4656 29.09.2026.
2368 Zigmunds Mickus handbols C 2891 29.09.2026.
2369 Elvijs Dzenītis futbols C 2874 29.09.2026.
2370 Gatis Melderis basketbols C 2890 29.09.2026.
2371 Anita Mangale jātnieku sports B 4657 29.09.2026.
2372 Guntars Gailītis vieglatlētika A 649 29.09.2026.
2373 Guntis Auziņš vieglatlētika B 4632 29.09.2026.
2374 Jurijs Mihailovs grieķu-romiešu un brīvā cīņa B 4658 29.09.2026.
2375 Haralds Silovs ātrslidošana C 2908 29.09.2026.
2376 Zigmunds Milzarājs volejbols B 4659 29.09.2026.
2377 Ilgonis Pogulis biatlons C 2899 29.09.2026.
2378 Vija Nipere vieglatlētika B 4660 29.09.2026.
2379 Tatjana Ņikitina mākslas vingrošana B 4661 29.09.2026.
2380 Ilze Ose-Hlebovicka basketbols B 4662 29.09.2026.
2381 Andrejs Ozerovs karatē B 4663 29.09.2026.
2382 Voldemārs Pārums basketbols B 4664 29.09.2026.
2383 Edmunds Pūliņš volejbols B 4665 29.09.2026.
2384 Inna Radeviča vieglatlētika B 4666 29.09.2026.
2385 Jānis Rukmanis futbols B 4667 29.09.2026.
2386 Aigars Aglenieks smaiļošana un kanoe A 663 13.10.2026.
2387 Olga Abduļina peldēšana B 4687 13.10.2026.
2388 Maija Kubliņa basketbols A 665 13.10.2026.
2389 Vladimirs Lubkins hokejs A 666 13.10.2026.
2390 Ainārs Tomašs basketbols A 668 13.10.2026.
2391 Mārīte Lūse vieglatlētika A 667 13.10.2026.
2392 Agnese Beināre peldēšana B 4688 13.10.2026.
2393 Gunārs Gailītis basketbols B 4689 13.10.2026.
2394 Jānis Gailītis basketbols B 4690 13.10.2026.
2395 Liene Ķikuste volejbols B 4694 13.10.2026.
2396 Uldis Močāns smaiļošana un kanoe B 4695 13.10.2026.
2397 Andrejs Maslovs brīvā cīņa C 2933 13.10.2026.
2398 Vera Zozuļa kamaniņu sports B 4696 13.10.2026.
2399 Ansis Uškaurs riteņbraukšana BMX B 4697 13.10.2026.
2400 Natalia Cherniak aerobika C 2926 13.10.2026.
2401 Vadims Dehtevičs hokejs C 2927 13.10.2026.
2402 Sergejs Ļeonovs kikbokss C 2931 13.10.2026.
2403 Andra Novicka modernā pieccīņa C 2935 13.10.2026.
2404 Jeļena Sirohvatova daiļslidošana C 2939 13.10.2026.
2405 Isa Kasimi šahs B 4692 13.10.2026.
2406 Aigars Brigmanis basketbols A 664 13.10.2026.
2407 Kārlis Bramanis brīvā cīņa C 2925 13.10.2026.
2408 Zane Mankus fitness (atlētiskā vingrošana) C 2932 13.10.2026.
2409 Alisa Ivaņko karatē C 2929 13.10.2026.
2410 Baiba Gudaņeca aerobika B 4691 13.10.2026.
2411 Rubens Pāvils Šulcs vieglatlētika C 2941 13.10.2026.
2412 Jana Šaškova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2940 13.10.2026.
2413 Oksana Petrova taibokss (muaythai) C 2936 13.10.2026.
2414 Laura Veisberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2942 13.10.2026.
2415 Līga Rīdere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2937 13.10.2026.
2416 Diāna Kononova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2930 13.10.2026.
2417 Karina Bagažkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2924 13.10.2026.
2418 Liāna Miļevska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2934 13.10.2026.
2419 Sanita Sidorāne nūjošana C 2938 13.10.2026.
2420 Krista Sprūde vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2024.
2421 Jeļena Ivanova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2928 13.10.2026.
2422 Nikolajs Novikovs volejbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2423 Vilnis Gailums basketbols B 4706 12.11.2026.
2424 Andrejs Kalans volejbols B 4707 12.11.2026.
2425 Dmitrijs Kohans futbols B 4708 12.11.2026.
2426 Ineta Leite basketbols B 4709 12.11.2026.
2427 Iveta Liepiņa fitness (veselības sports) B 4710 12.11.2026.
2428 Ludmila Pavlova riteņbraukšana C 2951 12.11.2026.
2429 Genādijs Ļebedevs vieglatlētika B 4711 12.11.2026.
2430 Rolands Pauliņš basketbols B 4712 12.11.2026.
2431 Jolanta Posse mākslas vingrošana B 4713 12.11.2026.
2432 Agris Sarkans basketbols B 4714 12.11.2026.
2433 Aļona Sļadzevska aerobika B 4716 12.11.2026.
2434 Sindija Širaka orientēšanās B 4717 12.11.2026.
2435 Sindija Širaka regbijs B 4718 12.11.2026.
2436 Juris Švarcs orientēšanās B 4719 12.11.2026.
2437 Sergejs Tarasovs grieķu-romiešu un brīvā cīņa B 4720 12.11.2026.
2438 Kristers Pasītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2950 12.11.2026.
2439 Olga Teivāne volejbols B 4721 12.11.2026.
2440 Inga Velmere aerobika B 4722 12.11.2026.
2441 Beāte Vensberga sporta vingrošana B 4723 12.11.2026.
2442 Andrejs Broks peldēšana C 2944 12.11.2026.
2443 Baiba Grunsberga aerobika C 2945 12.11.2026.
2444 Daiga Jankauska peldēšana C 2946 12.11.2026.
2445 Gints Juriks volejbols C 2947 12.11.2026.
2446 Ģirts Lūsis florbols C 2949 12.11.2026.
2447 Anastasija Pipare aerobika C 2952 12.11.2026.
2448 Dace Siliņa aerobika C 2953 12.11.2026.
2449 Inga Štekele futbols C 2955 12.11.2026.
2450 Imants Lagodskis brīvā cīņa A 672 12.11.2026.
2451 Imants Ločmelis nūjošana C 2948 12.11.2026.
2452 Kristīne Brokāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2943 12.11.2026.
2453 Larisa Silova nūjošana B 4715 12.11.2026.
2454 Sanita Sveile galda teniss C 2954 12.11.2026.
2455 Anatolijs Čebans futbols B 4701 12.11.2026.
2456 Pēteris Plūme volejbols A 674 12.11.2026.
2457 Jūlija Fedorenko basketbols A 669 12.11.2026.
2458 Arvo Kallaste basketbols A 670 12.11.2026.
2459 Jānis Krišlauks riteņbraukšana A 671 12.11.2026.
2460 Līna Mūze vieglatlētika A 673 12.11.2026.
2461 Nikolajs Romaņenko basketbols A 675 12.11.2026.
2462 Zigismunds Sirmais vieglatlētika A 676 12.11.2026.
2463 Andrejs Šmigarevs brīvā cīņa A 677 12.11.2026.
2464 Dainis Vuškāns distanču slēpošana A 678 12.11.2026.
2465 Genādijs Zujevs smaiļošana un kanoe A 679 12.11.2026.
2466 Viktors Aļohins peldēšana B 4698 12.11.2026.
2467 Igors Bužs orientēšanās B 4700 12.11.2026.
2468 Tatjana Dibina peldēšana B 4702 12.11.2026.
2469 Viesturs Dumpis florbols B 4703 12.11.2026.
2470 Kristīne Egle basketbols B 4705 12.11.2026.
2471 Dāvis Čoders basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2472 Deniss Salkovs bokss B 4748 16.12.2026.
2473 Dzmitry Rahunovich 16.12.2026.
2474 Nadežda Seile sporta vingrošana B 4750 16.12.2026.
2475 Raivis Smukais fitness (atlētiskā vingrošana) B 4751 16.12.2026.
2476 Kaspars Usāns futbols B 4755 16.12.2026.
2477 Oskars Vaisjūns vieglatlētika B 4756 16.12.2026.
2478 Andrejs Vinokurovs karatē B 4757 16.12.2026.
2479 Inga Vītola-Skulte vieglatlētika B 4758 16.12.2026.
2480 Agrita Stepanova ložu šaušana B 4752 16.12.2026.
2481 Andris Lūsis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4740 16.12.2026.
2482 Ruslans Bajārietis futbols C 2958 16.12.2026.
2483 Agris Bondars futbols C 2960 16.12.2026.
2484 Oļesja Zamula fitness (atlētiskā vingrošana) B 4759 16.12.2026.
2485 Jevgeņijs Kirillovs bokss C 2971 16.12.2026.
2486 Edgars Seredjuks vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4760 16.12.2026.
2487 Jūlija Vegnere aerobika C 2995 16.12.2026.
2488 Dainis Zvirbulis ložu šaušana C 2997 16.12.2026.
2489 Ralfs Aušmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2957 16.12.2026.
2490 Kristīne Butnāre fitness (atlētiskā vingrošana) C 2961 16.12.2026.
2491 Arnis Dzenītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2963 16.12.2026.
2492 Jānis Ecētājs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2964 16.12.2026.
2493 Imants Erdmans fitness (atlētiskā vingrošana) C 2965 16.12.2026.
2494 Laura Gobiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2968 16.12.2026.
2495 Kārlis Krapauskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2972 16.12.2026.
2496 Aleksandra Ļaučuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2976 16.12.2026.
2497 Didzis Pauliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2981 16.12.2026.
2498 Viktors Platmalnieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2982 16.12.2026.
2499 Daniels Riekstiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2984 16.12.2026.
2500 Artūrs Riters fitness (atlētiskā vingrošana) C 2985 16.12.2026.
2501 Raimonds Sergejevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2987 16.12.2026.
2502 Reinis Siliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2988 16.12.2026.
2503 Sergejs Smelovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2989 16.12.2026.
2504 Ieva Smilga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2990 16.12.2026.
2505 Oskars Stāmers fitness (atlētiskā vingrošana) C 2992 16.12.2026.
2506 Marta Annija Goberga peldēšana C 2967 16.12.2026.
2507 Nikita Švačko teniss C 2994 16.12.2026.
2508 Kristīne Vīķele volejbols C 2996 16.12.2026.
2509 Elīna Baltā fitness (atlētiskā vingrošana) C 2959 16.12.2026.
2510 Liene Micēviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2978 16.12.2026.
2511 Darja Semusa jātnieku sports C 2986 16.12.2026.
2512 Galyna Iefremenko daiļslidošana B 4731 16.12.2026.
2513 Sandu Gisca ūdenspolo B 4762 16.12.2026.
2514 Andrejs Drozdovs grieķu-romiešu cīņa B 4761 16.12.2026.
2515 Mikus Kuprišs hokejs C 2974 16.12.2026.
2516 Aigars Ragainis futbols B 4747 16.12.2026.
2517 Aleksandrs Iļjins futbols C 2970 16.12.2026.
2518 Andrejs Žaglovs karatē C 2998 16.12.2026.
2519 Andris Kronbergs vieglatlētika A 683 16.12.2026.
2520 Laura Skujiņa brīvā cīņa A 687 16.12.2026.
2521 Armands Sukuts fitness (veselības sports) B 4753 16.12.2026.
2522 Andrejs Andrijanovs brīvā cīņa A 680 16.12.2026.
2523 Baiba Prindule fitness (atlētiskā vingrošana) C 2983 16.12.2026.
2524 Boriss Krasnovs karatē C 2973 16.12.2026.
2525 Andis Austrups vieglatlētika A 681 16.12.2026.
2526 Guntars Kikučs orientēšanās B 4733 16.12.2026.
2527 Mudīte Gūtmane basketbols A 682 16.12.2026.
2528 Ilze Strauta fitness (atlētiskā vingrošana) C 2993 16.12.2026.
2529 Agris Lemkins basketbols C 2977 16.12.2026.
2530 Vjačeslavs Nazarovs hokejs A 684 16.12.2026.
2531 Juris Nikolovskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2979 16.12.2026.
2532 Juris Petrovičs vieglatlētika A 686 16.12.2026.
2533 Pēteris Ozoliņš basketbols A 685 16.12.2026.
2534 Kristīne Krasnova aerobika B 4735 16.12.2026.
2535 Māris Stabiņš orientēšanās A 688 16.12.2026.
2536 Toms Stašulāns paukošana A 689 16.12.2026.
2537 Mārcis Pērkons riteņbraukšana B 4745 16.12.2026.
2538 Vladimirs Asrijancs futbols B 4724 16.12.2026.
2539 Raimonds Gailis futbols B 4729 16.12.2026.
2540 Sandra Baglā peldēšana B 4725 16.12.2026.
2541 Kristīne Duka džudo B 4726 16.12.2026.
2542 Māra Fomičeva fitness (veselības sports) B 4727 16.12.2026.
2543 Andra Fridrihsone peldēšana B 4728 16.12.2026.
2544 Sergejs Saulīte kikbokss B 4749 16.12.2026.
2545 Svetlana Galdicka aerobika C 2966 16.12.2026.
2546 Dmitrijs Brigaders teniss Sporta studiju students 01.10.2024.
2547 Viktors Suraks futbols B 4754 16.12.2026.
2548 Ivars Joksts basketbols B 4732 16.12.2026.
2549 Alīna Aļohina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2956 16.12.2026.
2550 Anita Kivilande sporta vingrošana B 4734 16.12.2026.
2551 Daumants Lagzdiņš florbols C 2975 16.12.2026.
2552 Salvis Žīgurs ielu vingrošana C 2999 16.12.2026.
2553 Gerda Krūmiņa biatlons B 4736 16.12.2026.
2554 Gerda Krūmiņa galda teniss B 4737 16.12.2026.
2555 Rihards Leja handbols B 4738 16.12.2026.
2556 Inguna Lukašēviča hokejs B 4739 16.12.2026.
2557 Inta Ozola nūjošana C 2980 16.12.2026.
2558 Tatjana Motorņaka peldēšana B 4741 16.12.2026.
2559 Gaļina Ozoliņa peldēšana B 4742 16.12.2026.
2560 Aleksejs Petrovs futbols B 4743 16.12.2026.
2561 Juris Petrovs basketbols B 4744 16.12.2026.
2562 Rolands Pocjutis futbols B 4746 16.12.2026.
2563 Jānis Indārs brīvā cīņa A 692 20.01.2027.
2564 Valdis Kupčs paukošana A 693 20.01.2027.
2565 Edgars Voitkevičs vieglatlētika A 696 20.01.2027.
2566 Marina Aļeškovska aerobika C 3000 20.01.2027.
2567 Anete Čunda fitness (atlētiskā vingrošana) C 3003 20.01.2027.
2568 Diāna Dāvida fitness (atlētiskā vingrošana) C 3004 20.01.2027.
2569 Dainis Krasnogolovs džiu-džitsu C 3007 20.01.2027.
2570 Igors Miņenko riteņbraukšana BMX C 3013 20.01.2027.
2571 Artūrs Rikmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3017 20.01.2027.
2572 Agris Draviņš džudo A 690 20.01.2027.
2573 Aivis Tālbergs florbols B 4788 20.01.2027.
2574 Irina Troščenkova aerobika C 3023 20.01.2027.
2575 Andrejs Latiševs peldēšana C 3008 20.01.2027.
2576 Andris Brīvulis hokejs B 4763 20.01.2027.
2577 Andris Vitauts Kļaviņš volejbols B 4768 20.01.2027.
2578 Deniss Tokarevs tekvon-do C 3021 20.01.2027.
2579 Marija Butenko aerobika B 4764 20.01.2027.
2580 Pauls Feldmanis teniss B 4765 20.01.2027.
2581 Ivans Šapošņikovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3020 20.01.2027.
2582 Valentīna Gotovska vieglatlētika B 4766 20.01.2027.
2583 Jānis Šķeperis riteņbraukšana BMX B 4785 20.01.2027.
2584 Linda Kaļķis teniss B 4767 20.01.2027.
2585 Margarita Akmentiņa fitness (veselības sports) B 4761 20.01.2027.
2586 Uģis Meiers futbols B 4776 20.01.2027.
2587 Juris Kožeurovs vieglatlētika B 4769 20.01.2027.
2588 Viktors Bonders vieglatlētika B 4762 20.01.2027.
2589 Laura Kupre džudo B 4770 20.01.2027.
2590 Vitalijs Solovjovs peldēšana B 4781 20.01.2027.
2591 Vladimirs Virlans džiu-džitsu C 3027 20.01.2027.
2592 Gunārs Ķiepe riteņbraukšana B 4772 20.01.2027.
2593 Svetlana Laurena basketbols B 4773 20.01.2027.
2594 Jānis Lauris hokejs B 4774 20.01.2027.
2595 Oksana Macepura aerobika B 4775 20.01.2027.
2596 Oļegs Zavidnijs peldēšana B 4790 20.01.2027.
2597 Antons Nemešs fitness (veselības sports) B 4777 20.01.2027.
2598 Biruta Petrova basketbols B 4778 20.01.2027.
2599 Olga Prokopkina futbols B 4779 20.01.2027.
2600 Inga Pūce vieglatlētika B 4780 20.01.2027.
2601 Māris Rozenieks hokejs C 3018 20.01.2027.
2602 Vladimirs Stepanovs vieglatlētika B 4782 20.01.2027.
2603 Sandra Škutāne vispusīgā fiziskā sagatavotība A 695 20.01.2027.
2604 Sandra Škutāne vieglatlētika B 4784 20.01.2027.
2605 Kristīne Tauriņa fitness (veselības sports) B 4787 20.01.2027.
2606 Anete Valle daiļslidošana C 3025 20.01.2027.
2607 Rinalds Remesis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3016 20.01.2027.
2608 Ritvars Sarmulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3019 20.01.2027.
2609 Dita Vinovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 3026 20.01.2027.
2610 Aleksejs Osipovs futbols C 3015 20.01.2027.
2611 Harijs Toms futbols C 3022 20.01.2027.
2612 Kristaps Hovarts regbijs C 3005 20.01.2027.
2613 Augusts Ūbelis skvošs C 3024 20.01.2027.
2614 Aleksandrs Koļcovs sporta dejas C 3006 20.01.2027.
2615 Līga Vecbērza vieglatlētika B 4789 29.06.2026.
2616 Anita Mežviete fitness (atlētiskā vingrošana) C 3012 20.01.2027.
2617 Mārtiņš Sirmais orientēšanās A 694 20.01.2027.
2618 Eleonora Šišlova peldēšana B 4783 20.01.2027.
2619 Elīna Beinare-Tjutjunova peldēšana C 3002 20.01.2027.
2620 Aija Levanoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 3010 20.01.2027.
2621 Katrīne Martinsone-Škapare daiļslidošana C 3011 20.01.2027.
2622 Laura Ābeltiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3001 20.01.2027.
2623 Zane Ķelpe fitness (veselības sports) B 4771 20.01.2027.
2624 Madara Lāce vieglatlētika C 3009 20.01.2027.
2625 Santa Agafonova fitness (veselības sports) B 4760 20.01.2027.
2626 Santa Šķiltere fitness (veselības sports) B 4786 20.01.2027.
2627 Linda Mūza fitness (atlētiskā vingrošana) C 3014 20.01.2027.
2628 Aleksejs Grehovs basketbols A 691 20.01.2027.
2629 Sergejs Ahmaduļins futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2630 Līga Ludborža basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2631 Antons Jemeļins futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2632 Ģirts Karlsons futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2633 Olafs Ozols basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2634 Mareks Raihs futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2635 Artūrs Šternbergs futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2636 Aivis Fiņķis futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2637 Gatis Rizgis futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2638 Ingus Salinieks futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2639 Klāvs Sveķis futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2640 Annija Rutule basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2641 Zanda Celitāne basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2642 Mareks Ķere futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2643 Ingvars Lerhs basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2644 Pāvels Mihadjuks futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2645 Oskars Linkovskis basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2646 Elvis Bovins futbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2647 Emīls Josts fitness Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2648 Iveta Antonova Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2649 Betija Kurpniece Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2650 Rebeka Laure florbols Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2651 Igors Tkačenko kikbokss Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2652 Kendija Ziemele fitness Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2653 Diāna Treija peldēšana Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2654 Valērijs Pauliņš pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2655 Kristīne Kroma fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 10.02.2027.
2656 Ilvija Belicka fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 10.02.2027.
2657 Konstantīns Vasiļjevs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 10.02.2027.
2658 Haims Joffe hokejs Sporta studiju students 01.10.2024.
2659 Jevgeņija Goršalatova Sporta studiju absolvents 17.02.2027.
2660 Olga Kursīte Sporta studiju absolvents 17.02.2027.
2661 Ojārs Vanags Sporta studiju absolvents 17.02.2027.
2662 Vladimirs Žavoronkovs Sporta studiju absolvents 17.06.2026.
2663 Verners Fricbergs hokejs Sporta studiju students 01.10.2024.
2664 Gita Zonnenberga vieglatlētika B 4827 23.02.2027.
2665 Ella Šarigina fitness (atlētiskā vingrošana) C 3047 23.02.2027.
2666 Madara Meiere fitness (atlētiskā vingrošana) C 3041 23.02.2027.
2667 Modris Rutks fitness (atlētiskā vingrošana) C 3043 23.02.2027.
2668 Reinis Starts peldēšana C 3045 23.02.2027.
2669 Aija Svētule aerobika C 3046 23.02.2027.
2670 Vasilijs Leonovs ložu šaušana B 4805 23.02.2027.
2671 Edgars Zviedrāns volejbols C 3053 23.02.2027.
2672 Pjotrs Sardiko biatlons B 4814 23.02.2027.
2673 Juris Štāls hokejs B 4822 04.02.2027.
2674 Andrejs Jegorovs futbols C 3038 23.02.2027.
2675 Jogita Baltmane jātnieku sports C 3030 23.02.2027.
2676 Edžus Eduards Jankovskis pauerliftings (spēka trīscīņa) C 3037 23.02.2027.
2677 Elizaveta Gavrilova bridžs C 3036 23.02.2027.
2678 Sanita Apsīte vieglatlētika B 4791 23.02.2027.
2679 Gatis Heidingers vieglatlētika B 4800 23.02.2027.
2680 Artis Zombergs volejbols C 3052 23.02.2027.
2681 Laura Skļamina fitness (veselības sports) B 4817 23.02.2027.
2682 Agnese Krūmiņliepa teniss B 4804 23.02.2027.
2683 Andris Mazais peldēšana B 4808 23.02.2027.
2684 Dana Graviņa fitness (veselības sports) B 4798 10.02.2027.
2685 Einārs Pimenovs džudo B 4810 23.02.2027.
2686 Jeļena Zaiceva fitness (atlētiskā vingrošana) C 3051 23.02.2027.
2687 Jeļena Buiko fitness (atlētiskā vingrošana) C 3031 23.02.2027.
2688 Genrihs Kotelovičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3039 23.02.2027.
2689 Ināra Aperāne vieglatlētika A 697 23.02.2027.
2690 Andris Trifanovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3048 23.02.2027.
2691 Santa Ungure fitness (atlētiskā vingrošana) C 3050 23.02.2027.
2692 Katrīna Samoilova teniss C 3044 23.02.2027.
2693 Konstantīns Terentjevs futbols B 4824 23.02.2027.
2694 Krišjānis Āboliņš-Ābols hokejs C 3029 23.02.2027.
2695 Loreta Dišlere jātnieku sports C 3033 23.02.2027.
2696 Marika Alksniņa ložu šaušana C 3028 23.02.2027.
2697 Māris Kurilovičs peldēšana C 3040 23.02.2027.
2698 Santa Vula fitness (veselības sports) B 4826 23.02.2027.
2699 Zintis Liepa basketbols B 4806 23.02.2027.
2700 Alena Fridrih fitness (atlētiskā vingrošana) C 3035 23.02.2027.
2701 Alena Fridrih teniss C 3034 23.02.2027.
2702 Aiga Daubure peldēšana C 3032 23.02.2027.
2703 Kaspars Pīrāgs bokss C 3042 23.02.2027.
2704 Ivars Drupa brīvā cīņa A 698 23.02.2027.
2705 Vladimirs Golubevs brīvā cīņa A 699 23.02.2027.
2706 Igors Ļebedevs hokejs A 700 23.02.2027.
2707 Jūlija Vansoviča paukošana A 701 23.02.2027.
2708 Eva Čekanauska daiļslidošana B 4793 23.02.2027.
2709 Marina Dambe vieglatlētika B 4794 23.02.2027.
2710 Maksims Fainziļbergs fitness (veselības sports) B 4795 23.02.2027.
2711 Aleksejs Fatičevs bokss B 4796 23.02.2027.
2712 Ivans Gaļašs paukošana B 4797 23.02.2027.
2713 Sergejs Grigorjevs brīvā cīņa B 4799 23.02.2027.
2714 Anatolijs Kazakevičs vieglatlētika B 4800 23.02.2027.
2715 Oļegs Korotčenko riteņbraukšana B 4802 23.02.2027.
2716 Gaļina Kozireva vieglatlētika B 4803 23.02.2027.
2717 Velga Marčenkova jātnieku sports B 4807 23.02.2027.
2718 Agita Millere peldēšana B 4809 23.02.2027.
2719 Jevgēnija Plakane fitness (veselības sports) B 4811 23.02.2027.
2720 Česlavs Plisko brīvā cīņa B 4812 23.02.2027.
2721 Andris Putrāns basketbols B 4813 23.02.2027.
2722 Agneta Segliņa futbols B 4815 23.02.2027.
2723 Imants Siliņš futbols B 4816 23.02.2027.
2724 Jeļena Smirnova volejbols B 4818 23.02.2027.
2725 Signe Strausa peldēšana B 4819 23.02.2027.
2726 Irita Strode volejbols B 4820 23.02.2027.
2727 Vladimirs Šabaševs hokejs B 4821 23.02.2027.
2728 Juris Umbraško basketbols C 3049 23.02.2027.
2729 Ieva Šteinberga vieglatlētika B 4823 23.02.2027.
2730 Signe Vanaga fitness (veselības sports) B 4825 23.02.2027.
2731 Rūdolfs Semjonovs volejbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2732 Māris Liguts vieglatlētika C 3063 10.03.2027.
2733 Mārtiņš Babkins vieglatlētika C 3055 10.03.2027.
2734 Sabīne Saļma jātnieku sports C 3069 10.03.2027.
2735 Aleksandrs Maskaļonoks galda teniss C 3064 10.03.2027.
2736 Pauls Ņikitins volejbols C 3066 10.03.2027.
2737 Eva Rozīte-Ņikitina volejbols C 3068 10.03.2027.
2738 Raivo Aglenieks smaiļošana un kanoe A 702 10.03.2027.
2739 Raivo Aglenieks vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4828 10.03.2027.
2740 Mārtiņš Maķevics florbols A 703 10.03.2027.
2741 Irina Boitmane smaiļošana un kanoe B 4829 10.03.2027.
2742 Dace Ķipēna distanču slēpošana B 4831 10.03.2027.
2743 Mihails Ziziļevs futbols B 4834 10.03.2027.
2744 Marina Fjodorova mākslas vingrošana C 3056 10.03.2027.
2745 Nataļja Kurušina pauerliftings (spēka trīscīņa) C 3061 10.03.2027.
2746 Sandija Gotmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 3057 10.03.2027.
2747 Līva Krasovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 3059 10.03.2027.
2748 Māris Miķelsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 3065 10.03.2027.
2749 Renārs Rode futbols C 3067 10.03.2027.
2750 Marts Smolko sporta dejas C 3070 10.03.2027.
2751 Tina Smolko sporta dejas C 3071 10.03.2027.
2752 Nataļja Aņikejeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 3054 10.03.2027.
2753 Anete Platkēviča fitness (veselības sports) B 4833 10.02.2027.
2754 Ineta Miškuna aerobika B 4832 10.03.2027.
2755 Inese Krēsliņa pludmales teniss C 3060 10.03.2027.
2756 Ingmārs Jugāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 3058 10.03.2027.
2757 Jekaterina Vanaga volejbols C 3073 10.03.2027.
2758 Katrīna Kūma karsēju sports C 3062 10.03.2027.
2759 Kristīne Dakule fitness (veselības sports) B 4830 10.02.2027.
2760 Mārtiņš Lielups pauerliftings (spēka trīscīņa) B 4846 23.03.2027.
2761 Salvis Mētra basketbols C 3078 23.03.2027.
2762 Ingrīda Amantova kamaniņu sports A 704 23.03.2027.
2763 Mihails Arhipovs skeletons A 705 23.03.2027.
2764 Mareks Ārents vieglatlētika A 706 23.03.2027.
2765 Lilita Bergvalde basketbols A 707 23.03.2027.
2766 Ainars Čukste basketbols A 708 23.03.2027.
2767 Ilvija Belicka fitness (veselības sports) B 4792 10.02.2027.
2768 Ilze Bruņiniece fitness (atlētiskā vingrošana) B 4837 23.03.2027.
2769 Haralds Bruņinieks fitness (atlētiskā vingrošana) B 4838 23.03.2027.
2770 Artūrs Čerņavskis džudo B 4839 23.03.2027.
2771 Edīte Dedele peldēšana B 4840 23.03.2027.
2772 Ingrīda Felsa-Belohvoščika fitness (atlētiskā vingrošana) B 4841 23.03.2027.
2773 Ainārs Kovals vieglatlētika B 4845 23.03.2027.
2774 Lāsma Liepa smaiļošana un kanoe B 4847 23.03.2027.
2775 Inta Moiseja fitness (veselības sports) B 4848 10.02.2027.
2776 Arturs Jakovļevs golfs B 4843 23.03.2027.
2777 Asnāte Krista Šmidriņa fitness (veselības sports) B 4850 10.02.2027.
2778 Laura Vārtukapteine fitness (veselības sports) B 4852 10.02.2027.
2779 Sandija Pūpola aerobika C 3079 23.03.2027.
2780 Ainars Soks volejbols C 3082 23.03.2027.
2781 Inese Zariņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3087 23.03.2027.
2782 Jurijs Žarnosenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 3089 23.03.2027.
2783 Amanda Anna Vinceviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 3086 23.03.2027.
2784 Mudīte Zeltiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3088 23.03.2027.
2785 Linda Steņņikova karatē C 3083 23.03.2027.
2786 Mihails Hmeļņickis teniss C 3077 23.03.2027.
2787 Jānis Šults basketbols B 4851 23.03.2027.
2788 Aleksejs Šarando futbols C 3084 23.03.2027.
2789 Daina Sergejeva handbols B 4849 23.03.2027.
2790 Reinis Garkalns fitness (veselības sports) B 4842 23.03.2027.
2791 Ivo Šteinbergs skeletons C 3085 23.03.2027.
2792 Kristiana Jansone fitness (veselības sports) B 4844 23.03.2027.
2793 Laura Buša jātnieku sports C 3075 23.03.2027.
2794 Andrejs Rozīts karatē C 3080 23.03.2027.
2795 Ieva Rukšāne orientēšanās C 3081 23.03.2027.
2796 Marta Dobkeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 3076 23.03.2027.
2797 Vineta Briede jātnieku sports C 3074 23.03.2027.
2798 Olga Bordjugova teniss B 4835 23.03.2027.
2799 Vita Brikmane handbols B 4836 23.03.2027.
2800 Oksana Pysmennyk vispusīgā fiziskā sagatavotība 31.03.2027.
2801 Kristīne Somere fitness (veselības sports) B 4860 10.02.2027.
2802 Anna Jermolajeva ložu šaušana B 4857 10.04.2027.
2803 Uģis Briedis badmintons C 3091 10.04.2027.
2804 Ziedonis Skrivļa basketbols C 3095 10.04.2027.
2805 Ziedonis Skrivļa florbols C 3096 10.04.2027.
2806 Kārlis Treijs dambrete C 3099 10.04.2027.
2807 Ruslans Sadikovs karatē A 710 10.04.2027.
2808 Ieva Bērziņa vieglatlētika B 4853 10.04.2027.
2809 Alisa Lagzdiņa fitness (veselības sports) B 4858 10.04.2027.
2810 Jānis Dergačs futbols C 3092 10.04.2027.
2811 Rolanda Gasjūne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4856 10.04.2027.
2812 Jūlija Iļjušina-Pavlova vieglatlētika A 709 10.04.2027.
2813 Ēriks Visockis vispusīgā fiziskā sagatavotība A 711 10.04.2027.
2814 Lauris Dārziņš hokejs B 4854 18.06.2026.
2815 Raimonds Dzalbe peldēšana B 4855 10.04.2027.
2816 Ilze Matīsa fitness (veselības sports) B 4859 10.02.2027.
2817 Dāvis Reinis Andersons burāšana C 3103 24.04.2027.
2818 Elīze Marjutenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3110 24.04.2027.
2819 Kristīne Rubene fitness (veselības sports) B 4871 11.02.2027.
2820 Regīna Azarova džudo B 4861 24.04.2027.
2821 Aleksejs Azarovs džudo B 4862 24.04.2027.
2822 Jānis Bambis basketbols B 4863 24.04.2027.
2823 Zigurds Kincis vieglatlētika B 4864 24.04.2027.
2824 Andris Krauja skrituļslidošana B 4865 24.04.2027.
2825 Andris Krauja kalnu slēpošana B 4866 24.04.2027.
2826 Maksims Ņilovs sporta vingrošana B 4867 24.04.2027.
2827 Andrejs Obižajevs sporta vingrošana B 4868 24.04.2027.
2828 Reinis Rozītis vieglatlētika B 4870 24.04.2027.
2829 Aija Vītola fitness (veselības sports) B 4872 24.04.2027.
2830 Dainis Krauja skrituļslidošana C 3107 24.04.2027.
2831 Dainis Krauja kalnu slēpošana C 3108 24.04.2027.
2832 Svetlana Šarigina daiļslidošana C 3116 24.04.2027.
2833 Elīna Vegnere basketbols C 3120 24.04.2027.
2834 Šeila Belova daiļslidošana C 3104 24.04.2027.
2835 Artūrs Kozlovskis džiu-džitsu C 3106 24.04.2027.
2836 Edgars Bogdāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 3105 24.04.2027.
2837 Toms Praulītis distanču slēpošana B 4869 24.04.2027.
2838 Jekaterīna Pavlova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3111 24.04.2027.
2839 Linda Zīlīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 3121 24.04.2027.
2840 Evija Urtāne kāpšanas sports C 3118 24.04.2027.
2841 Artūrs Vadzis vieglatlētika C 3119 24.04.2027.
2842 Egita Spiciņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3112 24.04.2027.
2843 Gints Bisenieks hokejs A 712 24.04.2027.
2844 Jānis Stalidzāns vieglatlētika C 3113 24.04.2027.
2845 Krišjānis Suntažs vieglatlētika C 3115 24.04.2027.
2846 Laimonis Tarasovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3117 24.04.2027.
2847 Ņikita Amtmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3102 24.04.2027.
2848 Luīza Īva Straume fitness (atlētiskā vingrošana) C 3114 24.04.2027.
2849 Dainis Sergejevs futbols B 4882 10.05.2027.
2850 Inga Černovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 3125 10.05.2027.
2851 Oskars Punāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 3135 10.05.2027.
2852 Agnese Boža bokss C 3124 10.05.2027.
2853 Toms Praulītis biatlons B 4881 10.05.2027.
2854 Laura Frančenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 3128 10.05.2027.
2855 Una Bušēvica teniss B 4873 10.05.2027.
2856 Ieva Horste teniss B 4874 10.05.2027.
2857 Jānis Ivanovs volejbols B 4875 10.05.2027.
2858 Mārtiņš Ķīsis fitness (veselības sports) B 4877 10.05.2027.
2859 Indulis Laškovs volejbols B 4878 10.05.2027.
2860 Jeļena Maļuka paukošana B 4879 10.05.2027.
2861 Aigars Čerņavskis volejbols C 3126 10.05.2027.
2862 Ludmila Olijara vieglatlētika B 4880 10.05.2027.
2863 Līga Stupele vieglatlētika B 4883 10.05.2027.
2864 Andris Šņoriņš biatlons B 4884 10.05.2027.
2865 Elvijs Švēde basketbols B 4885 10.05.2027.
2866 Guntars Dobelis golfs C 3127 10.05.2027.
2867 Jeļena Hramkova sporta vingrošana C 3129 10.05.2027.
2868 Kirils Jahontovs galda teniss C 3130 10.05.2027.
2869 Aivars Kažoks šahs C 3132 10.05.2027.
2870 Liene Kārkliņa-Probuka aerobika C 3133 10.05.2027.
2871 Kristīna Konoda mākslas vingrošana C 3134 10.05.2027.
2872 Edgars Viņķis teniss C 3139 10.05.2027.
2873 Roberts Slotiņš biatlons C 3136 10.05.2027.
2874 Anna Asnāte Āboliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3122 10.05.2027.
2875 Darja Jansone fitness (atlētiskā vingrošana) C 3131 10.05.2027.
2876 Dāvids Āboliņš teniss C 3123 10.05.2027.
2877 Sanita Veite jātnieku sports C 3138 10.05.2027.
2878 Aleksandra Ķeizāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4876 10.05.2027.
2879 Anastasija Tkačova aerobika C 3137 10.05.2027.
2880 Solvita Brezinska distanču slēpošana B 4875 23.05.2027.
2881 Uģis Baltuška fitness (veselības sports) B 4874 23.05.2027.
2882 Raimonds Auzāns riteņbraukšana B 4873 23.05.2027.
2883 Aleksejs Lavrenovs airēšana A 713 23.05.2027.
2884 Zane Gavare-Rancāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4876 23.05.2027.
2885 Līva Kraukle vieglatlētika B 4877 23.05.2027.
2886 Uvis Raivis Kronenbergs badmintons B 4876 23.05.2027.
2887 Varis Krūmiņš basketbols B 4879 23.05.2027.
2888 Mārtiņš Meisters futbols B 4880 23.05.2027.
2889 Uldis Volgemuts kalnu slēpošana B 4885 23.05.2027.
2890 Dainis Mikolajs basketbols B 4881 23.05.2027.
2891 Kirils Oševerovs-Aļenovičs sporta dejas B 4882 23.05.2027.
2892 Aleksandrs Pļaskins paukošana B 4883 23.05.2027.
2893 Laila Volgemute kalnu slēpošana B 4884 23.05.2027.
2894 Tatjana Andrianova aerobika C 3122 23.05.2027.
2895 Liene Knope fitness (atlētiskā vingrošana) C 3128 23.05.2027.
2896 Sergejs Nagibins fitness (atlētiskā vingrošana) C 3134 23.05.2027.
2897 Kristīna Žuka volejbols B 4886 23.05.2027.
2898 Juris Šalajevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3139 23.05.2027.
2899 Dāvids Alijevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3122 23.05.2027.
2900 Edgars Ābelnieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 3124 23.05.2027.
2901 Deniss Berķis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3125 23.05.2027.
2902 Rinalds Kokorevičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3129 23.05.2027.
2903 Zanda Kusiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3131 23.05.2027.
2904 Armands Mežaraups fitness (atlētiskā vingrošana) C 3133 23.05.2027.
2905 Andris Ozoliņš-Ozols fitness (atlētiskā vingrošana) C 3135 23.05.2027.
2906 Alens Sorokins fitness (atlētiskā vingrošana) C 3138 23.05.2027.
2907 Valters Vanags fitness (atlētiskā vingrošana) C 3140 23.05.2027.
2908 Matīss Purklāvs veikbords C 3137 23.05.2027.
2909 Jānis Pleikšnis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3136 23.05.2027.
2910 Nauris Griķis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3127 23.05.2027.
2911 Kristīne Bundze fitness (atlētiskā vingrošana) C 3126 23.05.2027.
2912 Reinis Kreipāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 3130 23.05.2027.
2913 Mikus Ludzenieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 3132 23.05.2027.
2914 Aļona Fokina peldēšana C 3144 08.06.2027.
2915 Eduards Lapsiņš loka šaušana A 717 08.06.2027.
2916 Arkādijs Bajārs basketbols B 4889 08.06.2027.
2917 Artūrs Ķīsis kāpšanas sports C 3150 08.06.2027.
2918 Boriss Lavrenovs futbols B 4894 08.06.2027.
2919 Ieva Valpētere mākslas vingrošana C 3159 08.06.2027.
2920 Inna Gusarova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3147 08.06.2027.
2921 Jūlija Pajula svarbumbu celšana C 3155 08.06.2027.
2922 Miks Spass svarcelšana A 720 08.06.2027.
2923 Marija Šteinberga peldēšana B 4904 08.06.2027.
2924 Mārcis Štrobinders vieglatlētika C 3158 08.06.2027.
2925 Mārtiņš Ziediņš basketbols B 4907 08.06.2027.
2926 Signija Santa basketbols B 4902 08.06.2027.
2927 Zane Andersone vieglatlētika B 4887 08.06.2027.
2928 Gints Ruņģis ūdensslēpošana A 718 08.06.2027.
2929 Vladislavs Pavļučenko futbols B 4898 08.06.2027.
2930 Adelīna Priedniece peldēšana B 4900 08.06.2027.
2931 Lauris Iecelnieks volejbols A 715 08.06.2027.
2932 Pāvels Jeļisejevs hokejs A 716 08.06.2027.
2933 Jeļena Solovjova peldēšana A 719 08.06.2027.
2934 Ņikita Avdejevs fitness (atlētiskā vingrošana) B 4888 08.06.2027.
2935 Raivis Belohvoščiks riteņbraukšana B 4890 08.06.2027.
2936 Edijs Daņilovs futbols B 4891 08.06.2027.
2937 Eduards Diļevka hokejs B 4892 08.06.2027.
2938 Oskars Gailišs riteņbraukšana B 4893 08.06.2027.
2939 Elmārs Līcis vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4895 08.06.2027.
2940 Ieva Mozgire aerobika B 4896 08.06.2027.
2941 Arnita Hofmane aerobika C 3148 08.06.2027.
2942 Edmunds Pivarūns hokejs B 4899 08.06.2027.
2943 Inese Ramate basketbols B 4901 08.06.2027.
2944 Anna Sidenko mākslas vingrošana B 4903 08.06.2027.
2945 Dāvids Goba fitness (atlētiskā vingrošana) C 3146 08.06.2027.
2946 Artūrs Šiļins paukošana B 4905 08.06.2027.
2947 Māris Urtāns vieglatlētika B 4906 08.06.2027.
2948 Lauris Ziemiņš hokejs B 4908 08.06.2027.
2949 Valentīns Botvinko džudo C 3143 08.06.2027.
2950 Jānis Levanovičs florbols C 3151 08.06.2027.
2951 Līga Ļaksa peldēšana C 3152 08.06.2027.
2952 Veronika Maraņina aerobika C 3153 08.06.2027.
2953 Ansis Regža kērlings C 3156 08.06.2027.
2954 Jeļena Rieksta mākslas vingrošana C 3157 08.06.2027.
2955 Dēvijs Vecroze bokss C 3160 08.06.2027.
2956 Irīna Kazačonoka aerobika C 3149 08.06.2027.
2957 Gunta Baško basketbols C 3141 08.06.2027.
2958 Lauris Blaus basketbols C 3142 08.06.2027.
2959 Aiva Zumente burāšana C 3161 08.06.2027.
2960 Ēriks Kārlis Zvilna burāšana C 3162 08.06.2027.
2961 Jūlija Meļuha fitness (atlētiskā vingrošana) C 3154 08.06.2027.
2962 Jānis Iņģists florbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2963 Ingars Matisons golfs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2964 Artūrs Jaunsleinis grieķu-romiešu cīņa Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2965 Kristaps Namiķis hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2966 Henrijs Uzraugs hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2967 Maksims Halatins karatē Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2968 Dens Sadikovs karatē Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2969 Liene Nagle peldēšana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2970 Kārlis Krūzbergs šorttreks Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2971 Anna Gulbe vieglatlētika Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2972 Edgars Matuks vieglatlētika Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2973 Andris Dolženko volejbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2974 Artur Arutyunov džudo Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2975 Kristers Bergmanis hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2976 Alens Bergmanis hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2977 Sigita Bērziņa kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2978 Vanesa Buldinska riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2979 Matīss Celms florbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2980 Dzintars Derkačs hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2981 Didzis Glušņevs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2982 Mārcis Grundulis bokss Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2983 Ieva Haino šorttreks Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2984 Fayoza Islomova fitness Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2985 Andrejs Koroļovs MMA (jauktā cīņa) Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2986 Anastasija Korsakova daiļslidošana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2987 Edgars Miķelis Kovaļskis futbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2988 Ieva Krasnova futbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2989 Leons Krasnovs karatē Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2990 Roberts Krūzbergs šorttreks Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2991 Sarvar Kundu bokss Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2992 Edgars Lazdiņš florbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2993 Roberts Pauls Liberts basketbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2994 Gints Meija hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2995 Vjačeslavs Meļņičenko džudo Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2996 Marija Magdalēna Nereda dambrete Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2997 Iina Annika Nieminen fitness Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2998 Ilze Nordena basketbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
2999 Darja Ogorodņikova daiļslidošana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3000 Vitalijs Pavlovs hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3001 Roberts Plūme kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3002 Kārlis Reinis Riba hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3003 Katrīne Siliņa mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3004 Milena Soika mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3005 Kristaps Sotnieks hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3006 Viktorija Stenclava teniss Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3007 Ļubova Vovčenko fitness Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3008 Rihards Zēbergs fitness Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3009 Pāvels Jemeļjanovs volejbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3010 Līga Kariņa smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3011 Mareks Jass hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3012 Romāns Jermaļonoks džiu-džitsu Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3013 Austra Kārkle-Krancāne fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3014 Aleksejs Bojarovs Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3015 Valerijs Afanasjevs Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3016 Deniss Kozlovs Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3017 Ainārs Rundzāns Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3018 Irina Sokolova Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3019 Artūrs Vasiļonoks Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3020 Aleksandrs Visockis Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3021 Diāna Mihele basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3022 Miks Laksbergs fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3023 Parth Raj Marwaha fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3024 Klāvs Verners Vorslavs kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3025 Anastasija Kravčenko peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3026 Antons Petrovskis sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3027 Katrīna Kaupāne volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3028 Artūrs Feodorovs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3029 Armands Jakušenoks basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3030 Anete Pirktiņa basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3031 Tomass Sparāns basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3032 Aleksejs Āboltiņš bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3033 Anete Balode fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3034 Ieva Butlere fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3035 Valts Freibergs fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3036 Evita Maļkeviča fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3037 Salvis Nazārovs fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3038 Zane Reine fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3039 Glenda Vasiļjeva fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3040 Marta Zariņa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3041 Anastasija Čemirtāne futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3042 Issam Daoudi futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3043 Didzis Jansons futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3044 Marks Udovičenko futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3045 Dogan-Alp Arin handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3046 Lāsma Zagorska handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3047 Toms Opelts hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3048 Sabīne Siliņa jātnieku sports Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3049 Inese Tītmane jātnieku sports Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3050 Patrīcija Segliņa ložu šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3051 Vera Lavrinoviča mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3052 Selīna Kalnišķe peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3053 Kristiāna Klestrova peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3054 Lauris Dūzelis regbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3055 Megija Agate Deičmane riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3056 Kitija Holšteine smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3057 Niks Kristens Špilbergs snovbords Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3058 Aļevtina Gutmane sporta dejas Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3059 Eilīna Antapsone vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3060 Erlends Bērziņš vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3061 Maksims Bogdanovs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3062 Megija Stalberga vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3063 Leonīds Krasikovs u-šu Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3064 Marta Šaboviča vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3065 Anna Ševčenko vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3066 Marks Kristians Šteinbergs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3067 Anija Jurdža volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3068 Arvils Keišs volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3069 Raivis Ozoliņš volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3070 Agnese Jermacāne Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3071 Kristīne Kalnmača Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3072 Mārīte Svikle Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3073 Kristiāna Zakarīte Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3074 Kristīne Dzene-Lekse Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3075 Juta Borska peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3076 Aleksandrs Novikovs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3077 Armands Segliņš basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3078 Mārtiņš Straume regbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3079 Linda Štrikere Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3080 Ģirts Splīte Sporta studiju absolvents 27.06.2027.
3081 Kristiāns Zeltiņš futbols Sporta studiju students 01.10.2024.
3082 Darja Ogorodņikova daiļslidošana B 4926 17.06.2027.
3083 Krišjānis Rēdlihs hokejs B 4930 18.06.2026.
3084 Olga Petriuk paukošana B 3179 29.06.2027.
3085 Jānis Matulis amerikāņu futbols B 3180 29.06.2027.
3086 Ryotaro Nakano 29.06.2027.
3087 Ēvalds Tukišs basketbols B 4936 29.06.2027.
3088 Gunta Aizporiete volejbols B 4910 29.06.2027.
3089 Inga Stabinga kalnu slēpošana C 3176 29.06.2027.
3090 Ingūna Dovgāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 3167 29.06.2027.
3091 Inese Zirne peldēšana B 4940 29.06.2027.
3092 Ivars Laktiņš florbols B 4922 29.06.2027.
3093 Jevgēnijs Tarvids brīvā cīņa B 4933 29.06.2027.
3094 Laura Vītola fitness (atlētiskā vingrošana) B 4938 29.06.2027.
3095 Linda Kovaļevska aerobika B 4921 29.06.2027.
3096 Marija Zaščerinska handbols B 4939 29.06.2027.
3097 Viktorija Korņenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3170 29.06.2027.
3098 Viktorija Korņenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3170 29.06.2027.
3099 Sofija Pivņuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 3174 29.06.2027.
3100 Jurijs Fedulovs florbols A 721 29.06.2027.
3101 Mārtiņš Zībarts basketbols A 722 29.06.2027.
3102 Jolanta Albrehta vieglatlētika B 4909 29.06.2027.
3103 Oskars Aizporietis volejbols B 4911 29.06.2027.
3104 Normunds Aņikejevs vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4912 29.06.2027.
3105 Nauris Bajārs basketbols B 4913 29.06.2027.
3106 Gita Briņķe vieglatlētika B 4914 29.06.2027.
3107 Andris Eikens vieglatlētika B 4915 29.06.2027.
3108 Dāvids Eljašāns fitness (atlētiskā vingrošana) B 4916 29.06.2027.
3109 Vladimirs Golovkovs hokejs B 4920 29.06.2027.
3110 Kārlis Liepiņš hokejs B 4923 29.06.2027.
3111 Ruslans Makarovs peldēšana B 4924 29.06.2027.
3112 Kristaps Odziņš basketbols B 4925 29.06.2027.
3113 Violeta Ponomarjova brīvā cīņa B 4928 29.06.2027.
3114 Sanita Pūpola vieglatlētika B 4929 29.06.2027.
3115 Jānis Salcevičs florbols B 4931 29.06.2027.
3116 Artjoms Semjonovs fitness (atlētiskā vingrošana) B 4932 29.06.2027.
3117 Andris Tirša basketbols B 4934 29.06.2027.
3118 Egija Troščenko fitness (veselības sports) B 4935 29.06.2027.
3119 Dace Vizule vieglatlētika B 4937 29.06.2027.
3120 Simona Andersone fitness (atlētiskā vingrošana) C 3163 29.06.2027.
3121 Ance Andrējeva –Empele aerobika C 3164 29.06.2027.
3122 Aldis Barsukovs galda teniss C 3166 29.06.2027.
3123 Liene Gudriniece vieglatlētika C 3169 29.06.2027.
3124 Marika Logina-Pušinska jātnieku sports C 3171 29.06.2027.
3125 Tatjana Opolā aerobika C 3173 29.06.2027.
3126 Daila Grāvīte basketbols C 3168 29.06.2027.
3127 Sandra Taube fitness (atlētiskā vingrošana) C 3178 29.06.2027.
3128 Juris Straume regbijs C 3177 29.06.2027.
3129 Guna Gavare peldēšana B 4918 29.06.2027.
3130 Guna Gavare nūjošana B 4949 29.06.2027.
3131 Elīna Ermansone fitness (veselības sports) B 4917 11.02.2027.
3132 Gita Pērkone handbols B 4927 29.06.2027.
3133 Alina Meiere fitness (atlētiskā vingrošana) C 3172 29.06.2027.
3134 Anna Babņejeva teniss C 3165 29.06.2027.
3135 Kristaps Dišlers Sporta studiju absolvents 30.06.2027.
3136 Ketija Bernica-Berlana Sporta studiju absolvents 30.06.2027.
3137 Gints Freimanis Sporta studiju absolvents 30.06.2027.
3138 Dāvis Spriņģis Sporta studiju absolvents 30.06.2027.
3139 Mārcis Zubovs Sporta studiju absolvents 30.06.2027.
3140 Kaspars Gorkšs Sporta studiju absolvents 30.06.2027.
3141 Oskars Bārtulis hokejs B 4941 16.06.2027.
3142 Gints Siliņš florbols C 3194 19.07.2027.
3143 Paula Anna Vuciņa teniss C 3196 19.07.2027.
3144 Juris Lauris smaiļošana un kanoe A 724 19.07.2027.
3145 Juliāna Poļanska teniss A 725 19.07.2027.
3146 Igors Smirnovs hokejs A 726 19.07.2027.
3147 Inga Čandere volejbols B 4942 19.07.2027.
3148 Natālija Kovaļova distanču slēpošana B 4946 19.07.2027.
3149 Svetlana Luferčika aerobika B 4947 19.07.2027.
3150 Natālija Riževska sporta vingrošana B 4949 19.07.2027.
3151 Ilvars Rullis florbols B 4950 19.07.2027.
3152 Nataliia Ignatenko sporta dejas B 4958 19.07.2027.
3153 Artis Šulcs vieglatlētika B 4955 19.07.2027.
3154 Aleksis Timofejevs fitness (atlētiskā vingrošana) B 4956 19.07.2027.
3155 Juris Zilberts florbols B 4957 19.07.2027.
3156 Egmonts Cildermanis galda teniss C 3180 19.07.2027.
3157 Rigonda Germova aerobika C 3182 19.07.2027.
3158 Oļegs Ignatjevs aerobika C 3185 19.07.2027.
3159 Karina Korotkeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 3186 19.07.2027.
3160 Verners Kaimiņš hokejs C 3190 19.07.2027.
3161 Iveta Putniņa aerobika C 3191 19.07.2027.
3162 Margita Rinkoviča galda teniss C 3193 19.07.2027.
3163 Jānis Bergmanis florbols C 3179 19.07.2027.
3164 Elizabete Lickeviča teniss C 3187 19.07.2027.
3165 Agris Saviels hokejs B 4951 19.07.2027.
3166 Aleksandra Zeļeņina fitness (atlētiskā vingrošana) C 3195 19.07.2027.
3167 Andis Paļeļunas petanks C 3192 19.07.2027.
3168 Artūrs Elksnītis basketbols B 4944 19.07.2027.
3169 Ēriks Boļšakovs vieglatlētika C 3181 19.07.2027.
3170 Ivars Jēkabsons florbols A 723 19.07.2027.
3171 Krista Strautniece orientēšanās B 4952 19.07.2027.
3172 Kristīna Girona fitness (atlētiskā vingrošana) B 4945 19.07.2027.
3173 Māris Hauks basketbols C 3184 19.07.2027.
3174 Milana Pivovara basketbols B 4948 19.07.2027.
3175 Rihards Šorendo teniss B 4954 19.07.2027.
3176 Judīte Strode pauerliftings (spēka trīscīņa) B 4953 19.07.2027.
3177 Anna Masalova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3197 19.07.2027.
3178 Olga Muļukina fitness (atlētiskā vingrošana) C 3189 19.07.2027.
3179 Kristīne Burševica-Siliņa fitness (atlēt