Sporta speciālisti

Nr. Speciālista vārds, uzvārds Sporta veids Kategorija Sertifikāta Nr. Datums līdz
1 Dina Dāvida svarcelšana B 5177 13.03.2028.
2 Jānis Rērihs grieķu-romiešu cīņa A 773 17.07.2028.
3 Katie Marie Leatherwood vispusīgā fiziskā sagatavotība 17.10.2024.
4 Ilze Cekule biatlons B 5135 20.02.2028.
5 Egija Gudermane aerobika B 5144 20.02.2028.
6 Jana Krasovska Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
7 Mārtiņš Veģeris futbols Sporta studiju students 01.10.2024.
8 Ņikita Androščuks bokss Sporta studiju students 01.10.2024.
9 Jānis Naglis brīvā cīņa Sporta studiju students 01.10.2024.
10 Jurģis Zumbergs futbols Sporta studiju students 01.10.2024.
11 Edgars Vakuļčiks vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2024.
12 Mihails Vačiļa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju students 01.10.2024.
13 Laila Dekmeijere-Trigubova hokejs Sporta studiju students 01.10.2024.
14 Artis Izotovs basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
15 Mārtiņš Milbergs basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
16 Juris Kļaviņš basketbols B 3766 21.03.2024.
17 Juris Kļaviņš peldēšana B 3767 21.03.2024.
18 Aija Zēmele aerobika C 2072 21.03.2024.
19 Kristaps Žodziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2073 21.03.2024.
20 Marika Nugumanova daiļslidošana B 3777 21.03.2024.
21 Mārtiņš Meržvinskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2047 21.03.2024.
22 Mārtiņš Puriņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2054 21.03.2024.
23 Miks Ozoliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2053 21.03.2024.
24 Pēteris Seļezņovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2057 21.03.2024.
25 Roberts Neijs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2051 21.03.2024.
26 Romans Belokurovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2031 21.03.2024.
27 Viesturs Kapče šahs C 2041 21.03.2024.
28 Sergejs Rubļovs karatē C 2056 21.03.2024.
29 Vaira Kumermane vieglatlētika B 3772 21.03.2024.
30 Valērijs Korotkovs smaiļošana un kanoe A 522 21.03.2024.
31 Viktors Vasiļenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 2070 21.03.2024.
32 Vjačeslavs Kardels fitness (atlētiskā vingrošana) C 2042 21.03.2024.
33 Vladislavs Ņedaivodins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2052 21.03.2024.
34 Ziedonis Peka hokejs B 3780 21.03.2024.
35 Matīss Šteinhards teniss C 2065 21.03.2024.
36 Kristaps Mežaks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2048 21.03.2024.
37 Santa Drozdova karatē B 3765 21.03.2024.
38 Irina Solima (Fjodorova) fitness (atlētiskā vingrošana) C 2061 21.03.2024.
39 Sandis Locāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2044 21.03.2024.
40 Dace Vārava fitness (veselības sports) B 3784 21.03.2024.
41 Oļegs Blažnovs futbols B 3764 21.03.2024.
42 Egija Kravcova peldēšana B 3770 21.03.2024.
43 Sergejs Kudrjavcevs peldēšana B 3771 21.03.2024.
44 Inese Ļedovskaja vieglatlētika B 3773 21.03.2024.
45 Voldemārs Mezītis vieglatlētika B 3774 21.03.2024.
46 Māris Ozoliņš basketbols B 3779 21.03.2024.
47 Danuta Pogiņa daiļslidošana B 3781 21.03.2024.
48 Aldis Šūpulnieks vieglatlētika B 3783 21.03.2024.
49 Olita Viduce peldēšana B 3785 21.03.2024.
50 Artūrs Bīriņš teniss C 2035 21.03.2024.
51 Oksana Čerņikova aerobika C 2036 21.03.2024.
52 Aija Kalnīte basketbols C 2040 21.03.2024.
53 Arnis Krauklis burāšana C 2043 21.03.2024.
54 Līga Balode teniss B 3761 21.03.2024.
55 Divje Bhandari pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2034 21.03.2024.
56 Artūrs Fjodorovs pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2037 21.03.2024.
57 Dace Tenberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2067 21.03.2024.
58 Toms Rolis teniss C 2055 21.03.2024.
59 Ingūna Semjonova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2058 21.03.2024.
60 Jānis Stepiņš teniss C 2063 21.03.2024.
61 Toms Sutris teniss C 2064 21.03.2024.
62 Andris Šumskihs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2066 21.03.2024.
63 Velga Tervite fitness (atlētiskā vingrošana) C 2068 21.03.2024.
64 Jevgēnija Zarecka jātnieku sports C 2071 21.03.2024.
65 Kristīne Spundiņa nūjošana C 2062 21.03.2024.
66 Santa Matule vieglatlētika C 2046 21.03.2024.
67 Aivars Fogelis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2038 21.03.2024.
68 Jevgeņijs Minajevs džiu-džitsu C 2050 21.03.2024.
69 Aivars Noris vieglatlētika B 3776 21.03.2024.
70 Andris Bergmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2032 21.03.2024.
71 Anita Baumane aerobika B 3762 21.03.2024.
72 Edgars Smajs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2059 21.03.2024.
73 Edgars Urbāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2069 21.03.2024.
74 Inita Henilane nūjošana C 2039 21.03.2024.
75 Evija Mežsarga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2049 21.03.2024.
76 Ilze Bertāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2033 21.03.2024.
77 Jānis Barkāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2030 21.03.2024.
78 Kārlis Vītoliņš futbols Sporta studiju absolvents 26.03.2024.
79 Ēriks Aļaškevičs Sporta studiju absolvents 26.03.2024.
80 Babal Muhammet Safa futbols Sporta studiju absolvents 26.03.2024.
81 Ivanna Sinkoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2095 25.04.2024.
82 Gunta Redoviča nūjošana B 3795 25.04.2024.
83 Evita Bauska riteņbraukšana MTB C 2077 25.04.2024.
84 Anastasija Lavrikova teniss C 2089 25.04.2024.
85 Herberts Pudāns riteņbraukšana šosejā B 3793 25.04.2024.
86 Herberts Pudāns riteņbraukšana MTB B 3794 25.04.2024.
87 Vasilijs Zjatkovs grieķu-romiešu cīņa B 3803 25.04.2024.
88 Vitālijs Smirnovs futbols C 2098 25.04.2024.
89 Aleksejs Šlapakovs futbols B 3799 25.04.2024.
90 Raivis Kurtišs u-šu C 2088 25.04.2024.
91 Andrejs Šimko smaiļošana un kanoe B 3798 25.04.2024.
92 Guntis Atars volejbols C 2075 25.04.2024.
93 Andrejs Mantaluca kikbokss C 2091 25.04.2024.
94 Feliks Krasouski fitness (atlētiskā vingrošana) C 2085 25.04.2024.
95 Juris Ozols hokejs A 528 25.04.2024.
96 Linda Vasiļevska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2100 25.04.2024.
97 Aleksandrs Stradiņš futbols B 3800 25.04.2024.
98 Aleksejs Lukoņins sporta vingrošana C 2090 25.04.2024.
99 Antoņina Kuzņecova sporta vingrošana B 3792 25.04.2024.
100 Arturs Aleksandrovs pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2074 25.04.2024.
101 Dace Dricka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2079 25.04.2024.
102 Jana Širsone nūjošana C 2099 25.04.2024.
103 Edgars Janovičs florbols C 2082 25.04.2024.
104 Evija Gutāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2081 25.04.2024.
105 Krišjānis Baltiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2076 25.04.2024.
106 Olga Kromane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2087 25.04.2024.
107 Raivo Rudzītis basketbols B 3797 25.04.2024.
108 Māris Čakars biatlons A 524 25.04.2024.
109 Sigita Vaidere peldēšana B 3802 25.04.2024.
110 Sniga Promberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2093 25.04.2024.
111 Nikolajs Kravcovs kamanu suņu sports C 2086 25.04.2024.
112 Vladimirs Kuzmenko triatlons A 527 25.04.2024.
113 Didzis Brauns džudo B 3788 25.04.2024.
114 Jurijs Glazkovs bokss A 526 25.04.2024.
115 Genadijs Glazkovs bokss A 525 25.04.2024.
116 Uldis Borskis džudo B 3787 25.04.2024.
117 Raitis Broks basketbols B 3789 25.04.2024.
118 Konstantīns Grigorjevs hokejs B 3790 25.04.2024.
119 Vladislavs Kirilovskis brīvā cīņa B 3791 25.04.2024.
120 Lāsma Muižniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 2092 25.04.2024.
121 Jeļena Tarasova vieglatlētika B 3801 25.04.2024.
122 Andis Ruicis brīvā cīņa C 2094 25.04.2024.
123 Guntars Sirmais vieglatlētika C 2096 25.04.2024.
124 Līga Rudzīte peldēšana B 3796 25.04.2024.
125 Kārlis Smilktens riteņbraukšana šosejā C 2097 25.04.2024.
126 Haralds Kārlis basketbols C 2083 25.04.2024.
127 Iveta Dreimane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2078 25.04.2024.
128 Ansis Klintsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 2084 25.04.2024.
129 Līga Langovska volejbols B 3810 23.05.2024.
130 Sergejs Tihoņenko riteņbraukšana šosejā B 3821 23.05.2024.
131 Dace Ozoliņa volejbols C 2111 23.05.2024.
132 Matīss Graudiņš basketbols A 529 23.05.2024.
133 Sergejs Sverčkovs biatlons A 531 23.05.2024.
134 Evita Daugule peldēšana B 3805 23.05.2024.
135 Veronika Dolgina fitness (veselības sports) B 3806 23.05.2024.
136 Jolanta Grugule peldēšana B 3808 23.05.2024.
137 Marīna Krēsliņa aerobika B 3809 23.05.2024.
138 Aija Latika vieglatlētika B 3811 23.05.2024.
139 Andrejs Lavrenovs hokejs B 3812 23.05.2024.
140 Aivars Mālnieks džudo B 3813 23.05.2024.
141 Jevgeņijs Novajonoks brīvā cīņa B 3814 23.05.2024.
142 Eduards Ozols peldēšana B 3815 23.05.2024.
143 Valdis Razumovskis basketbols B 3817 23.05.2024.
144 Aina Rubene distanču slēpošana B 3819 23.05.2024.
145 Dmitrijs Sokolovs karatē B 3820 23.05.2024.
146 Uldis Švēde basketbols C 2117 23.05.2024.
147 Elīna Čeredņičenko mākslas vingrošana C 2103 23.05.2024.
148 Edgars Lūsiņš hokejs C 2106 23.05.2024.
149 Edgars Auziņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2101 23.05.2024.
150 Indra Freimane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2104 23.05.2024.
151 Nikolajs Bodrovs karatē C 2102 23.05.2024.
152 Aija Novicka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2110 23.05.2024.
153 Andrejs Vereščagins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2118 23.05.2024.
154 Inguna Maidanova aerobika C 2107 23.05.2024.
155 Kristīna Ramanauskaite-Kidule mākslas vingrošana C 2115 23.05.2024.
156 Sandis Mežaraups hokejs C 2108 23.05.2024.
157 Vjačeslavs Cīmanis džudo B 3804 23.05.2024.
158 Iveta Pole fitness (atlētiskā vingrošana) C 2114 23.05.2024.
159 Kristaps Miks Mindels fitness (atlētiskā vingrošana) C 2109 23.05.2024.
160 Terēze Peniķe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2112 23.05.2024.
161 Vitālijs Smirnovs riteņbraukšana šosejā A 530 23.05.2024.
162 Rita Kočāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2105 23.05.2024.
163 Līga Priedīte basketbols B 3816 23.05.2024.
164 Kristīna Petermane basketbols C 2113 23.05.2024.
165 Marina Rjabkova loka šaušana B 3818 23.05.2024.
166 Normunds Vārpa vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3822 23.05.2024.
167 Pāvels Pancerko Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
168 Vladislavs Fjodorovs Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
169 Oļegs Pilinovičs Sporta studiju absolvents 19.06.2024.
170 Agita Puriņa airēšana A 532 20.06.2024.
171 Sergejs Sergejevs biljards (snooker) A 534 20.06.2024.
172 Artis Birze basketbols B 3824 20.06.2024.
173 Maksims Bogdanovs hokejs B 3826 20.06.2024.
174 Andrejs Ostrovskis vispusīgā fiziskā sagatavotība B 3842 20.06.2024.
175 Monika Feņenko teniss B 3828 20.06.2024.
176 Andris Fridrihsons basketbols B 3830 20.06.2024.
177 Ina Grīnberga peldēšana B 3831 20.06.2024.
178 Alīna Kurmeļeva peldēšana B 3837 20.06.2024.
179 Līga Langovska ložu šaušana B 3838 20.06.2024.
180 Diāna Strautiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2128 20.06.2024.
181 Raitis Timma basketbols B 3849 20.06.2024.
182 Jeļena Bohāne fitness (veselības sports) C 2120 20.06.2024.
183 Vineta Rozenberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2125 20.06.2024.
184 Olga Šķeltiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2129 20.06.2024.
185 Vents Hugo Liepnieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2123 20.06.2024.
186 Kārlis Plakans fitness (atlētiskā vingrošana) C 2124 20.06.2024.
187 Eva Rutkele fitness (atlētiskā vingrošana) C 2126 20.06.2024.
188 Dmitrijs Serjogins vieglatlētika C 2127 20.06.2024.
189 Jānis Opencāns basketbols B 3841 20.06.2024.
190 Ieva Adolfi fitness (atlētiskā vingrošana) C 2119 20.06.2024.
191 Agnese Megne volejbols B 3840 20.06.2024.
192 Aļona Fomenko vieglatlētika B 3829 20.06.2024.
193 Dace Grundmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2121 20.06.2024.
194 Kārlis Žukovskis basketbols C 2130 20.06.2024.
195 Viktorija Plivča fitness (atlētiskā vingrošana) B 3844 20.06.2024.
196 Zigmunds Čakšs airēšana B 3827 20.06.2024.
197 Dainis Tašiņš futbols B 3847 20.06.2024.
198 Gatis Justovičs basketbols C 2122 20.06.2024.
199 Irina Smelova mākslas vingrošana B 3846 20.06.2024.
200 Jekaterina Krūze džudo B 3834 20.06.2024.
201 Irina Bogdanoviča peldēšana B 3825 20.06.2024.
202 Kristīne Tene volejbols B 3848 20.06.2024.
203 Krišjānis Kuplis paukošana B 3835 20.06.2024.
204 Krišjānis Kuplis vieglatlētika B 3836 20.06.2024.
205 Lija Krūkliņa vieglatlētika B 3833 20.06.2024.
206 Niks Lemeševskis džudo B 3839 20.06.2024.
207 Ventis Beķeris džudo B 3823 20.06.2024.
208 Vjačeslavs Kirilovs florbols B 3832 20.06.2024.
209 Agate Zālīte loka šaušana B 3850 20.06.2024.
210 Andrejs Rožlapa pauerliftings (spēka trīscīņa) A 533 20.06.2024.
211 Jeļena Perminova peldēšana B 3843 20.06.2024.
212 Jānis Cauņa basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
213 Juris Apters peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
214 Kristīne Antone Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
215 Sinta Skurba Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
216 Piļkēviča Līga Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
217 Aleksejs Širokovs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
218 Larisa Gordijeviča šahs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
219 Roberts Radičuks Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
220 Dana Matisone šahs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
221 Ieva Meldere kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
222 Raivo Saulgriezis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
223 Ieva Ķirpa peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
224 Dmitrijs Žabotinskis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
225 Dainis Upelnieks stenda šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
226 Sandis Amoliņš basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
227 Roberts Kreicbergs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
228 Kate Karlīna Krēsliņa basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
229 Akselis Vairogs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
230 Andrejs Podusovs bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
231 Agnese Vereščagina bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
232 Vita Baļčunaite fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
233 Markuss Eglītis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
234 Sandijs Jurjaks fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
235 Zoya Kocherzhenko fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
236 Armands Porietis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
237 Paula Pūpola fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
238 Juris Putniņš fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
239 Ilze Skrabe fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
240 Toms Bitmanis florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
241 Ģirts Stepanovs ložu šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
242 Ēriks Džuls florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
243 Jānis Goža florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
244 Roberts Trepšs florbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
245 Pavels Hohlovs futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
246 Dmitrijs Novgorodskis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
247 Igors Zaļevskis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
248 Karīna Gailiša galda teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
249 Andrejs Zjatkovs grieķu-romiešu cīņa Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
250 Rihards Cimermanis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
251 Helmuts Eglītis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
252 Miks Lipsbergs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
253 Nauris Mažis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
254 Guntis Sokolovskis hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
255 Rolands Vēgners karatē Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
256 Lauris Žagariņš hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
257 Andris Šics kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
258 Juris Šics kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
259 Kendija Aparjode kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
260 Nauris Neimanis orientēšanās Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
261 Dace Treigute peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
262 Svetlana Butušana riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
263 Andrejs Rogovenko sporta dejas Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
264 Egijs Rassa sporta tūrisms Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
265 Jūlija Koroļova teniss Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
266 Lienīte Berļizova volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
267 Ilze Liepiņlauska volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
268 Sanda Liepiņlauska volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
269 Endijs Vīgants šorttreks Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
270 Valdis Nicis futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
271 Velibor Marinkovič smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
272 Ieva Lanka vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
273 Inga Priede airēšanas slaloms Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
274 Olga Ševcova futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
275 Mareks Veics basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
276 Nils Zālītis fitness Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
277 Jēkabs Saulītis šorttreks Sporta studiju absolvents 21.06.2024.
278 Kārlis Beikerts futbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
279 Alvis Čākurs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
280 Atis Heinols orientēšanās Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
281 Jānis Jansons florbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
282 Anna Jurčenoka peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
283 Viktorija Semeņuka vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
284 Zane Putniņa airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
285 Georgs Rešetņikovs peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
286 Elīza Spruntule futbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
287 Marika Štolcere karatē Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
288 Anna Karasa airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
289 Jeļizaveta Simačeva airēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
290 Jēkabs Bitenieks basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
291 Edgars Bogdanovs basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
292 Elvijs Antonišķis futbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
293 Līva Kārkliņa basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
294 Gints Logins basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
295 Nauris Truksnis basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
296 Aļona Rjazanova peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
297 Artūrs Turiks basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
298 Kristaps Otto Vītiņš basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
299 Kirils Osipenko bokss Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
300 Kitija Auziņa distanču slēpošana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
301 Abulfazs Nasirovs džudo Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
302 Germans Žukovs džudo Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
303 Kārlis Bauers fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
304 Inga Daļecka fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
305 Darja Ļevčenko sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
306 Beāte Kaidaka fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
307 Elīna Krūmiņa fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
308 Anna Made Kuldo fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
309 Karina Kurpniece fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
310 Anastasija Rinkeviča fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
311 Kristīne Sīle fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
312 Artūrs Stepiņš fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
313 Sandis Savickis fitness Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
314 Darja Saveļjeva handbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
315 Liza Raguna hokejs Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
316 Betija Ane jātnieku sports Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
317 Vjačeslavs Tēviņš kikbokss Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
318 Tatjana Soboļeva vingrošana uz batuta Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
319 Ņikita Lukaņenoks peldēšana Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
320 Sindija Buklagina snovbords Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
321 Anete Aukštikalne sporta aerobika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
322 Anastasija Bačilova Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
323 Elena Karluša Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
324 Sintija Kovaļevska Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
325 Linda Purviņa Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
326 Romāns Sļusarčuks taekvondo Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
327 Katrīna Frīdenberga teniss Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
328 Rolands Jierkis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
329 Vairis Leiboms vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
330 Arita Rizga vieglatlētika Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
331 Kaspars Kaverskis volejbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
332 Artūrs Annuškāns basketbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
333 Elīna Mārtiņa handbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
334 Vladislava Zatjuļepina volejbols Sporta studiju absolvents 24.06.2024.
335 Filips Tīls Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
336 Lauris Gustsons Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
337 Ivo Jaunzems Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
338 Rihards Nejs Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
339 Rasita Stasjus Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
340 Anete Stepanova Sporta studiju absolvents 26.06.2024.
341 Baiba Gudriķe Sporta studiju absolvents 27.06.2024.
342 Ina Gužaite Sporta studiju absolvents 27.06.2024.
343 Linards Jaunzems Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
344 Sintija Kaufelde Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
345 Klāvs Liepkauls Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
346 Kristīne Krista Magone Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
347 Maiga Uzare Sporta studiju absolvents 01.07.2024.
348 Ulrika Auniņa Naumova peldēšana B 3859 18.07.2024.
349 Oļegs Sorokins hokejs A 535 18.07.2024.
350 Sanita Atslēga fitness (veselības sports) B 3851 18.07.2024.
351 Andrejs Dembovskis brīvā cīņa B 3854 18.07.2024.
352 Igors Derjagins futbols B 3855 18.07.2024.
353 Linda Gruzīte kāpšanas sports B 3856 18.07.2024.
354 Dāvis Kalniņš vieglatlētika B 3857 18.07.2024.
355 Edžus Kārkliņš hokejs B 3858 18.07.2024.
356 Irēna Antipenko nūjošana C 2132 18.07.2024.
357 Ronalds Ozoliņš hokejs B 3860 18.07.2024.
358 Jānis Puriņš hokejs B 3862 18.07.2024.
359 Ainārs Pāvils handbols B 3861 18.07.2024.
360 Kaspars Sakniņš biatlons B 3863 18.07.2024.
361 Aivars Raudive šahs C 2145 18.07.2024.
362 Kristīna Sviķe peldēšana B 3864 18.07.2024.
363 Ingūna Turakova mākslas vingrošana B 3865 18.07.2024.
364 Kristers Vitjažkovs basketbols B 3866 18.07.2024.
365 Lelde Vancoviča nūjošana C 2149 18.07.2024.
366 Ieva Cēderštrēma biatlons C 2136 18.07.2024.
367 Annija Roga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2146 18.07.2024.
368 Anna Poņatovska futbols C 2144 18.07.2024.
369 Artūrs Zālītis futbols C 2150 18.07.2024.
370 Jeļena Bojeva teniss C 2133 18.07.2024.
371 Andrejs Maslovs džiu-džitsu C 2142 18.07.2024.
372 Ilona Cehanoviča volejbols C 2134 18.07.2024.
373 Ilona Cehanoviča vieglatlētika C 2135 18.07.2024.
374 Bruno Ješēvics teniss C 2140 18.07.2024.
375 Ilona Tropa badmintons C 2148 18.07.2024.
376 Ivo Agulis futbols C 2131 18.07.2024.
377 Kristīne Kļučņika fitness (atlētiskā vingrošana) C 2141 18.07.2024.
378 Rolands Meinarts hokejs C 2143 18.07.2024.
379 Zigmunds Āboliņš aerobika B 3852 18.07.2024.
380 Ieva Čeremisina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2138 18.07.2024.
381 Mikus Sokolovs basketbols C 2147 18.07.2024.
382 Kristīna Sušilova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2193 15.08.2024.
383 Olga Taranova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2196 15.08.2024.
384 Andrejs Tretjakovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2197 15.08.2024.
385 Lilija Lauva handbols C 2175 15.08.2024.
386 Linda Josta jātnieku sports C 2165 15.08.2024.
387 Laura Zālīte jātnieku sports C 2200 15.08.2024.
388 Kaspars Konrāds kamaniņu sports C 2170 15.08.2024.
389 Tatjana Vilima vingrošana uz batuta C 2199 15.08.2024.
390 Jekaterina Ņikuļenkova mākslas vingrošana C 2186 15.08.2024.
391 Jānis Krūmiņš skeletons C 2173 15.08.2024.
392 Liene Nagle peldēšana C 2183 15.08.2024.
393 Līga Brence vieglatlētika C 2159 15.08.2024.
394 Mareks Jurevičus basketbols C 2166 15.08.2024.
395 Linda Bogdanova handbols B 3868 15.08.2024.
396 Adrija Muša vieglatlētika B 3887 15.08.2024.
397 Jānis Romanovskis peldēšana B 3891 15.08.2024.
398 Anete Švilpe vieglatlētika C 2195 15.08.2024.
399 Artjoms Balobans futbols C 2157 15.08.2024.
400 Artjoms Lavruhins brīvā cīņa C 2176 15.08.2024.
401 Artūrs Mangulis volejbols C 2180 15.08.2024.
402 Daila Grāvīte airēšanas slaloms C 2164 15.08.2024.
403 Deniss Koņuša karatē C 2171 15.08.2024.
404 Einārs Lansmanis frīstails B 3880 15.08.2024.
405 Einārs Lansmanis kalnu slēpošana B 3881 15.08.2024.
406 Elīna Alle fitness (atlētiskā vingrošana) C 2153 15.08.2024.
407 Eva Alenceviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2152 15.08.2024.
408 Evija Lasmane fitness (veselības sports) B 3882 15.08.2024.
409 Guna Auziņa karatē C 2155 15.08.2024.
410 Igors Kotkovskis peldēšana B 3876 15.08.2024.
411 Kristīna Čaičuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2161 15.08.2024.
412 Matīss Ratnieks orientēšanās C 2188 15.08.2024.
413 Nataliya Timofeeva teniss B 3895 15.08.2024.
414 Tatjana Smilgina aerobika B 3894 15.08.2024.
415 Gundars Gailis hokejs A 536 15.08.2024.
416 Igors Averjanovs handbols C 2156 15.08.2024.
417 Juris Klišāns taekvondo C 2169 15.08.2024.
418 Lauris Siliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2191 15.08.2024.
419 Lelde Neimande vieglatlētika C 2185 15.08.2024.
420 Jeļena Belova sporta vingrošana B 3867 15.08.2024.
421 Māris Liepa triatlons C 2177 15.08.2024.
422 Inese Sigutenkova regbijs C 2190 15.08.2024.
423 Māris Ziediņš hokejs C 2201 15.08.2024.
424 Mārtiņš Miglinieks futbols B 3885 15.08.2024.
425 Miks Dzindulis hokejs B 3873 15.08.2024.
426 Modris Liepiņš vieglatlētika B 3884 15.08.2024.
427 Nikolajs Mazurs basketbols A 537 15.08.2024.
428 Ojārs Lagzdiņš karatē C 2174 15.08.2024.
429 Ojārs Māzers fitness (atlētiskā vingrošana) C 2181 15.08.2024.
430 Raimonds Vaivods kērlings C 2198 15.08.2024.
431 Santa Brokāne fitness (veselības sports) B 3870 15.08.2024.
432 Sergejs Ļvovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2178 15.08.2024.
433 Toms Vasins snovbords B 3897 15.08.2024.
434 Toms Vasins riteņbraukšana BMX B 3898 15.08.2024.
435 Toms Čerņiks vieglatlētika B 3872 15.08.2024.
436 Uģis Jocis vieglatlētika B 3879 15.08.2024.
437 Oļegs Semjonovs futbols C 2189 15.08.2024.
438 Kaspars Ozoliņš aerobika B 3888 15.08.2024.
439 Pēteris Višņevičs basketbols A 538 15.08.2024.
440 Gita Brālēna volejbols B 3869 15.08.2024.
441 Gints Cimers futbols B 3871 15.08.2024.
442 Berenika Kuļikova sambo B 3877 15.08.2024.
443 Berenika Kuļikova džudo B 3878 15.08.2024.
444 Ilona Leimane peldēšana B 3883 15.08.2024.
445 Oksana Mihailova svarcelšana B 3886 15.08.2024.
446 Sergejs Pavlovs paukošana B 3889 15.08.2024.
447 Sergejs Pavlovs paukošana B 3889 15.08.2024.
448 Kristīne Pikure aerobika B 3890 15.08.2024.
449 Jurijs Ručkanovs brīvā cīņa B 3892 15.08.2024.
450 Ieva Gaile daiļslidošana C 2163 15.08.2024.
451 Timurs Safins paukošana B 3893 15.08.2024.
452 Dace Pāvela fitness (atlētiskā vingrošana) C 2187 15.08.2024.
453 Ralfs Upmanis aerobika B 3896 15.08.2024.
454 Svetlana Siņicina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2192 15.08.2024.
455 Kristīne Zuntnere-Fomina basketbols B 3900 15.08.2024.
456 Agnis Apse riteņbraukšana C 2154 15.08.2024.
457 Ilze Bērziņa jātnieku sports C 2158 15.08.2024.
458 Vladislavs Koniševs hokejs B 3875 15.08.2024.
459 Vladimirs Kindzulis kendo C 2168 15.08.2024.
460 Marija Šalajevska vieglatlētika C 2194 15.08.2024.
461 Jeļena Gubska aerobika B 3874 15.08.2024.
462 Valērijs Kricins džiu-džitsu C 2172 15.08.2024.
463 Oksana Afoņičeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2151 15.08.2024.
464 Aija Brutāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2160 15.08.2024.
465 Aleksandrs Čehlovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2162 15.08.2024.
466 Karina Kerimova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2167 15.08.2024.
467 Jekaterina Malnača fitness (atlētiskā vingrošana) C 2179 15.08.2024.
468 Santa Millere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2182 15.08.2024.
469 Nelda Neilande fitness (atlētiskā vingrošana) C 2184 15.08.2024.
470 Jānis Pavkštello fitness (atlētiskā vingrošana) C 2236 22.09.2024.
471 Ingus Eiduks distanču slēpošana A 539 22.09.2024.
472 Valdis Obulders bobslejs A 541 22.09.2024.
473 Mārtiņš Tīss basketbols B 3932 22.09.2024.
474 Juris Varuškins bokss C 2253 22.09.2024.
475 Aigars Razgals hokejs A 542 22.09.2024.
476 Nikolajs Kalašņikovs riteņbraukšana šosejā B 3920 22.09.2024.
477 Jurijs Agureikins hokejs B 3901 22.09.2024.
478 Oksana Kļačkovska džudo B 2228 22.09.2024.
479 Aiva Aišpure peldēšana B 3902 22.09.2024.
480 Lauma Poda basketbols B 3928 22.09.2024.
481 Oļegs Osipovs peldēšana B 3927 22.09.2024.
482 Aleksejs Bihanovs hokejs B 3904 22.09.2024.
483 Ģirts Boks futbols B 3905 22.09.2024.
484 Rūta Šauberga smaiļošana un kanoe B 3930 22.09.2024.
485 Rūta Dimanta fitness (veselības sports) B 3907 22.09.2024.
486 Anna Gulbe pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2219 22.09.2024.
487 Anna Gulbe vieglatlētika C 2220 22.09.2024.
488 Edvīns Dzudzilo basketbols B 3909 22.09.2024.
489 Jānis Eiduks distanču slēpošana B 3910 22.09.2024.
490 Jānis Eiduks biatlons B 3911 22.09.2024.
491 Irina Gončarova šorttreks B 3913 22.09.2024.
492 Valērijs Nagļa vieglatlētika B 3926 22.09.2024.
493 Irina Grodzicka peldēšana B 3915 22.09.2024.
494 Sergejs Iļjins peldēšana B 3917 22.09.2024.
495 Tatjana Jakubosvska peldēšana B 3918 22.09.2024.
496 Vladimirs Kiseļovs basketbols B 3921 22.09.2024.
497 Linda Līce florbols B 3923 22.09.2024.
498 Benita Zaretoka distanču slēpošana B 3935 22.09.2024.
499 Igors Martjušovs hokejs B 3924 22.09.2024.
500 Anda Medne daiļslidošana B 3925 22.09.2024.
501 Vijars Švānbergs volejbols B 3931 22.09.2024.
502 Veronika Krēsliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2231 22.09.2024.
503 Mihails Nazarovs futbols C 2233 22.09.2024.
504 Oskars Zurkovs basketbols B 3937 22.09.2024.
505 Ieva Grīnberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2218 22.09.2024.
506 Agnese Frišfelde fitness (atlētiskā vingrošana) C 2213 22.09.2024.
507 Egons Grāvītis airēšanas slaloms C 2216 22.09.2024.
508 Ilze Kārkliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2227 22.09.2024.
509 Pāvels Kondrahins peldēšana C 2230 22.09.2024.
510 Diāna Ozoliņa vieglatlētika B 2235 22.09.2024.
511 Kristīne Rudzinska džiu-džitsu C 2243 22.09.2024.
512 Artis Barons peldēšana B 3903 22.09.2024.
513 Elīna Seņkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2244 22.09.2024.
514 Ilvita Kārkliņa aerobika C 2226 22.09.2024.
515 Edgars Grigorjevs basketbols C 2217 22.09.2024.
516 Nikolajs Grebņovs hokejs B 3914 22.09.2024.
517 Juris Beļinskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2205 22.09.2024.
518 Diāna Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2207 22.09.2024.
519 Dace Haino fitness (atlētiskā vingrošana) C 2221 22.09.2024.
520 Dina Hublarova-Pokšāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2222 22.09.2024.
521 Santa Januševska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2224 22.09.2024.
522 Līva Rone-Zauere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2242 22.09.2024.
523 Oskars Sprugēvičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2248 22.09.2024.
524 Alīsa Streļcova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2249 22.09.2024.
525 Dace Tihovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2252 22.09.2024.
526 Romans Platonovs futbols C 2238 22.09.2024.
527 Elīza Gaisa jātnieku sports C 2215 22.09.2024.
528 Laura Penele jātnieku sports C 2237 22.09.2024.
529 Anžela Smirnova karatē C 2246 22.09.2024.
530 Monta Solnceva karatē C 2247 22.09.2024.
531 Armands Liberts kāpšanas sports C 2232 22.09.2024.
532 Jānis Pūpols orientēšanās C 2240 22.09.2024.
533 Aigars Vārna orientēšanās C 2254 22.09.2024.
534 Vladimirs Kukjāns svarcelšana B 3922 22.09.2024.
535 Inga Amerika fitness (atlētiskā vingrošana) C 2202 22.09.2024.
536 Inga Amerika peldēšana C 2203 22.09.2024.
537 Alesja Valujeviča-Bite mākslas vingrošana B 3934 22.09.2024.
538 Andris Jaunzems basketbols B 3919 22.09.2024.
539 Andrejs Kolotovs karatē C 2229 22.09.2024.
540 Andrejs Sirotkins aikido C 2245 22.09.2024.
541 Anna Borovikova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2209 22.09.2024.
542 Edgars Purmalis lakross C 2239 22.09.2024.
543 Irina Daļecka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2212 22.09.2024.
544 Līga Bērziņa vieglatlētika C 2206 22.09.2024.
545 Matīss Riekstiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2241 22.09.2024.
546 Sindija Blicāne peldēšana C 2208 22.09.2024.
547 Aivars Uzols triatlons B 3933 22.09.2024.
548 Dainis Svīķis beisbols C 2250 22.09.2024.
549 Dmitrijs Jegorenko džiu-džitsu C 2225 22.09.2024.
550 Elīna Gūtmane basketbols B 3916 22.09.2024.
551 Eva Dinsberga šorttreks B 3908 22.09.2024.
552 Guntis Jankovskis šahs C 2223 22.09.2024.
553 Jānis Zemels basketbols B 3936 22.09.2024.
554 Jekaterina Salkova paukošana B 3929 22.09.2024.
555 Kristīne Gaile daiļslidošana C 2214 22.09.2024.
556 Lauma Briška aerobika C 2210 22.09.2024.
557 Marija Neverova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2234 22.09.2024.
558 Māris Belovs jātnieku sports C 2204 22.09.2024.
559 Kristīna Degina florbols B 3906 22.09.2024.
560 Irina Tarasova mākslas vingrošana C 2251 22.09.2024.
561 Visvaldis Freidenfelds brīvā cīņa A 540 22.09.2024.
562 Edmunds Zvaigzne futbols Sporta studiju students 01.10.2024.
563 Edgars Volkops basketbols C 2272 17.10.2024.
564 Roberts Belickis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2257 17.10.2024.
565 Zinta Ozoliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2266 17.10.2024.
566 Romāns Glazkovs hokejs A 545 17.10.2024.
567 Gints Griezītis florbols C 2259 17.10.2024.
568 Valērijs Sergejevs futbols B 3945 17.10.2024.
569 Verners Kiršs minigolfs C 2263 17.10.2024.
570 Aleksandrs Andronovs pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2255 17.10.2024.
571 Andrejs Gudiļins sporta vingrošana C 2260 17.10.2024.
572 Ieva Guļevska futbols B 3942 17.10.2024.
573 Arturs Zakreševskis futbols C 2273 17.10.2024.
574 Ināra Pomere nūjošana C 2267 17.10.2024.
575 Jānis Freivalds volejbols B 3941 17.10.2024.
576 Jeļena Rižika daiļslidošana B 3944 17.10.2024.
577 Ketija Tabūne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2271 17.10.2024.
578 Marta Lobānova aerobika C 2264 17.10.2024.
579 Mārtiņš Zemturis basketbols B 3949 17.10.2024.
580 Raimonds Šņepsts bokss B 3947 17.10.2024.
581 Dainis Daņiļevičs kikbokss A 543 17.10.2024.
582 Dainis Daņiļevičs bokss A 544 17.10.2024.
583 Vladislavs Fetisovs grieķu-romiešu cīņa B 3940 17.10.2024.
584 Toms Smirnovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2268 17.10.2024.
585 Jānis Lapsiņš riteņbraukšana BMX A 547 17.10.2024.
586 Juris Opuļskis hokejs A 548 17.10.2024.
587 Romāns Panteļejevs daiļslidošana A 549 17.10.2024.
588 Aleksandrs Knohs bokss A 546 17.10.2024.
589 Aigars Brikmanis basketbols B 3938 17.10.2024.
590 Sandris Radziņš taekvondo B 3943 17.10.2024.
591 Andrejs Ševeņonovs peldēšana B 3946 17.10.2024.
592 Indra Karpoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2262 17.10.2024.
593 Vadims Farions futbols B 3939 17.10.2024.
594 Endija Atava-Čudare aerobika C 2256 17.10.2024.
595 Evgeniya Borunova aerobika C 2258 17.10.2024.
596 Māris Minkevics vindsērfings C 2265 17.10.2024.
597 Kristaps Škuts fitness (veselības sports) C 2269 17.10.2024.
598 Gatis Špakovskis volejbols C 2270 17.10.2024.
599 Dzintars Jankovskis badmintons C 2261 17.10.2024.
600 Olga Medvedevskiha Sporta studiju absolvents 30.10.2024.
601 Zoja Ribuša vieglatlētika B 3960 14.11.2024.
602 Ričards Rozentāls hokejs C 2288 14.11.2024.
603 Ivars Upenieks vieglatlētika B 3966 14.11.2024.
604 Jānis Laksa basketbols A 551 14.11.2024.
605 Aina Ancīte mākslas vingrošana B 3948 14.11.2024.
606 Inese Bolšija basketbols B 3950 14.11.2024.
607 Lauma Grīva vieglatlētika B 3951 14.11.2024.
608 Mārtiņš Gūža peldēšana B 3952 14.11.2024.
609 Modris Indriksons galda teniss B 3953 14.11.2024.
610 Kaspars Kristapsons fitness (atlētiskā vingrošana) B 3954 14.11.2024.
611 Andrejs Maslovskis hokejs B 3955 14.11.2024.
612 Armands Šļars tekvon-do C 2289 14.11.2024.
613 Guntis Mašinskis volejbols B 3956 14.11.2024.
614 Igors Minalto tekvon-do B 3958 14.11.2024.
615 Ilga Neimane basketbols B 3959 14.11.2024.
616 Sandis Sabājevs vieglatlētika B 3961 14.11.2024.
617 Ludmila Smolova peldēšana B 3965 14.11.2024.
618 Irina Semjonova sporta vingrošana B 3962 14.11.2024.
619 Valentīna Smoča vieglatlētika B 3964 14.11.2024.
620 Aigars Skrastiņš distanču slēpošana B 3963 14.11.2024.
621 Līga Balode kamaniņu sports C 2274 14.11.2024.
622 Nataļja Ivanova modernā pieccīņa C 2280 14.11.2024.
623 Jānis Jēkabsons burāšana C 2281 14.11.2024.
624 Irina Romaņenko basketbols A 552 14.11.2024.
625 Jānis Zīle hokejs C 2290 14.11.2024.
626 Katrīna Bambīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2275 14.11.2024.
627 Toms Mackars basketbols C 2284 14.11.2024.
628 Toms Gucs futbols C 2279 14.11.2024.
629 Maija Dāvidsone jātnieku sports C 2278 14.11.2024.
630 Diāna Miķelsone jātnieku sports C 2286 14.11.2024.
631 Andris Krūmiņš pludmales volejbols C 2283 14.11.2024.
632 Guntis Čukurs riteņbraukšana C 2277 14.11.2024.
633 Aija Rogāle vieglatlētika C 2287 14.11.2024.
634 Vita Kotāne parabobslejs A 550 14.11.2024.
635 Vjačeslavs Semenkovs tekvon-do A 553 14.11.2024.
636 Andrey Mikhasev 14.11.2024.
637 Katrīna Cirvele kāpšanas sports C 2276 14.11.2024.
638 Lāsma Mikne fitness (atlētiskā vingrošana) B 3957 14.11.2024.
639 Gvido Gailītis volejbols C 2298 12.12.2024.
640 Toms Bluks hokejs A 554 12.12.2024.
641 Germans Jakubovskis peldēšana A 556 12.12.2024.
642 Vents Kārkliņš basketbols A 557 12.12.2024.
643 Oļegs Balahničovs peldēšana B 3968 12.12.2024.
644 Daiga Beinere orientēšanās B 3969 12.12.2024.
645 Ieva Berķe fitness (veselības sports) B 3970 12.12.2024.
646 Guntis Grigalis volejbols B 3973 12.12.2024.
647 Aldona Homiča galda teniss B 3974 12.12.2024.
648 Sanda Erbsa vieglatlētika C 2297 12.12.2024.
649 Gunta Meldere peldēšana B 3979 12.12.2024.
650 Ladislava Rumjanceva mākslas vingrošana B 3983 12.12.2024.
651 Līga Zvejsalniece peldēšana B 3987 12.12.2024.
652 Līgonis Bečers airēšanas slaloms C 2291 12.12.2024.
653 Anete Ivane peldēšana C 2300 12.12.2024.
654 Kārlis Kalniņš peldēšana C 2301 12.12.2024.
655 Ina Jozepsone galda teniss B 3976 12.12.2024.
656 Vadims Berežkovs galda teniss C 2293 12.12.2024.
657 Haralds Lučkovskis peldēšana A 558 12.12.2024.
658 Oskars Broks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2295 12.12.2024.
659 Ģirts Piterniks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2306 12.12.2024.
660 Kārlis Kalnmeiers florbols C 2302 12.12.2024.
661 Ivans Gospodars futbols B 3972 12.12.2024.
662 Jurijs Trofimovs futbols B 3985 12.12.2024.
663 Anna Bondare kalnu slēpošana C 2294 12.12.2024.
664 Radijs Kostiļevs karatē C 2303 12.12.2024.
665 Egita Lāce basketbols B 3977 12.12.2024.
666 Aleksandrs Visockis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2309 12.12.2024.
667 Anastasija Sokolova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2308 12.12.2024.
668 Anna Homutova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2299 12.12.2024.
669 Antons Kuzmins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2304 12.12.2024.
670 Dace Duļbinska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2296 12.12.2024.
671 Deniss Lukjančuks kikbokss B 3978 12.12.2024.
672 Indra Eversone vieglatlētika A 555 12.12.2024.
673 Irina Ivanova galda teniss B 3975 12.12.2024.
674 Kirils Buravcevs futbols B 3971 12.12.2024.
675 Linna Ostrovska aerobika B 3980 12.12.2024.
676 Svetlana Pokrovska mākslas vingrošana C 2307 12.12.2024.
677 Agris Peipiņš orientēšanās B 3981 12.12.2024.
678 Aigars Auznieks airēšanas slaloms B 3967 12.12.2024.
679 Anna Titova vieglatlētika B 3984 12.12.2024.
680 Gatis Zankovskis futbols B 3986 12.12.2024.
681 Viktorija Podoprigora aerobika B 3982 12.12.2024.
682 Anete Rone fitness (veselības sports) B 4004 16.01.2025.
683 Līva Tihovska fitness (veselības sports) B 4007 16.01.2025.
684 Santa Vilka kāpšanas sports B 4010 16.01.2025.
685 Žaklīna Frickausa kalnu slēpošana C 2312 16.01.2025.
686 Eduards Rēns riteņbraukšana MTB C 2324 16.01.2025.
687 Aleksandrs Stepanovs futbols C 2326 16.01.2025.
688 Ieva Valdmane fitness (veselības sports) C 2327 16.01.2025.
689 Raimonds Končis sporta vingrošana B 3994 16.01.2025.
690 Anastasija Kozlovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2318 16.01.2025.
691 Ieva Lazdāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2319 16.01.2025.
692 Ināra Pomere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2321 16.01.2025.
693 Semjons Galkins šahs C 2313 16.01.2025.
694 Agris Lelis futbols B 3998 16.01.2025.
695 Viktors Nesterenko futbols B 4001 16.01.2025.
696 Žanna Godjajeva teniss C 2314 16.01.2025.
697 Anita Liepiņa vieglatlētika B 4000 16.01.2025.
698 Valērijs Žolnerovičs vieglatlētika B 4012 16.01.2025.
699 Eduards Vitmanis riteņbraukšana MTB C 2328 16.01.2025.
700 Egija Andersone fitness (veselības sports) B 3988 16.01.2025.
701 Elīna Ceriņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2311 16.01.2025.
702 Fanija Šitca fitness (veselības sports) B 4005 16.01.2025.
703 Gatis Lācis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2320 16.01.2025.
704 Ieva Aleksandrova-Eklone jātnieku sports C 2310 16.01.2025.
705 Ilze Rēdere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2323 16.01.2025.
706 Imants Bleidelis futbols B 3991 16.01.2025.
707 Ina Trama fitness (veselības sports) B 4008 16.01.2025.
708 Anna Prudņikoviča kikbokss C 2322 16.01.2025.
709 Aleksandrs Koļinko futbols B 3993 16.01.2025.
710 Ludmila Tarasenko vingrošana uz batuta B 4006 16.01.2025.
711 Mihails Zemļinskis futbols B 4011 16.01.2025.
712 Oskars Kiseļevs karatē C 2316 16.01.2025.
713 Santa Ibragimova fitness (veselības sports) B 3992 16.01.2025.
714 Valerijs Koreškovs hokejs B 3995 16.01.2025.
715 Agris Kozlovs brīvā cīņa C 2317 16.01.2025.
716 Mārīte Pokšāne vieglatlētika B 4003 16.01.2025.
717 Ieva Ustupa aerobika B 4009 16.01.2025.
718 Ilona Jēce fitness (atlētiskā vingrošana) C 2315 16.01.2025.
719 Matīss Rieksts fitness (atlētiskā vingrošana) C 2325 16.01.2025.
720 Aiva Aparjode kamaniņu sports A 559 16.01.2025.
721 Aiva Aparjode aerobika B 3989 16.01.2025.
722 Jeļena Jakovļeva teniss A 560 16.01.2025.
723 Uldis Bautris regbijs B 3990 16.01.2025.
724 Zane Kronberga fitness (atlētiskā vingrošana) B 3996 16.01.2025.
725 Sanda Krūkliņa fitness (veselības sports) B 3997 16.01.2025.
726 Ramīna Ozola fitness (veselības sports) B 4002 16.01.2025.
727 Edgars Kuks basketbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
728 Mārtiņš Leitis handbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
729 Veronika Mihailova sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
730 Raivis Vidzis fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
731 Linda Jakovele fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
732 Monta Konstante fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
733 Raivis Ķipsnis fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
734 Raivis Vilciņš fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
735 Elvita Ozoliņa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
736 Artūrs Blumbergs futbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
737 Jānis Golubovičs hokejs Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
738 Jana Jansone pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
739 Luīze Klusa Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
740 Valērija Grišāne sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
741 Aleksejs Ērglis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
742 Rolands Sīlis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
743 Ieva Leite volejbols Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
744 Elza Mestere peldēšana Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
745 Judīte Stāvus fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
746 Evita Kostirko fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
747 Kristīne Mūrniece fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
748 Ronalds Seleckis fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
749 Evgeny Mamikonyan fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
750 Ilona Dramačonoka vieglatlētika Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
751 Mārtiņš Mellakauls fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
752 Aiga Placēna fitness Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
753 Mārtiņš Stūrainis fitness Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
754 Aleksandra Kutuzova fitness Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
755 Aleksandra Brigadere fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2025.
756 Aija Gulbe fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 06.02.2026.
757 Sandris Andrejevs pludmales volejbols B 4015 20.02.2025.
758 Andris Nuķis volejbols C 2346 20.02.2025.
759 Elīna Čudere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2333 25.02.2025.
760 Igors Golubevs brīvā cīņa A 561 20.02.2025.
761 Viktors Lācis vieglatlētika A 562 20.02.2025.
762 Astra Ozoliņa peldēšana A 563 20.02.2025.
763 Vitālijs Aršuns sporta vingrošana B 4016 20.02.2025.
764 Olga Brode aerobika B 4019 20.02.2025.
765 Aleksandrs Briļs futbols B 4018 20.02.2025.
766 Miks Komuls hokejs B 4030 20.02.2025.
767 Aigars Bullis futbols B 4022 20.02.2025.
768 Nikolajs Čemodanovs volejbols B 4023 20.02.2025.
769 Jevgeņija Dedele volejbols B 4024 20.02.2025.
770 Kristiāns Marnics volejbols B 4031 20.02.2025.
771 Aleksandra Misirova volejbols B 4032 20.02.2025.
772 Žanete Narkēviča mākslas vingrošana B 4033 20.02.2025.
773 Jekaterina Neteča peldēšana B 4034 20.02.2025.
774 Marika Netenberga teniss B 4035 20.02.2025.
775 Ivans Kolosovs brīvā cīņa B 4029 20.02.2025.
776 Tatjana Stepulāne mākslas vingrošana B 4036 20.02.2025.
777 Aivars Vaivods futbols B 4038 20.02.2025.
778 Armands Zeiberliņš futbols B 4042 20.02.2025.
779 Raivis Zīmelis distanču slēpošana B 4043 20.02.2025.
780 Gļebs Zujevs bokss B 4044 20.02.2025.
781 Judīte Žižkune fitness (veselības sports) B 4045 20.02.2025.
782 Aleksandrs Borodulins futbols C 2330 20.02.2025.
783 Olga Dobrovoļska aerobika C 1335 20.02.2025.
784 Juris Dombrovskis dambrete C 2336 20.02.2025.
785 Ilvars Jēkabsons vieglatlētika C 2339 20.02.2025.
786 Sintija Katkeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2342 20.02.2025.
787 Inta Rumaka volejbols C 2348 20.02.2025.
788 Valdis Troņenkovs šahs C 2353 20.02.2025.
789 Rihards Zalte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2356 20.02.2025.
790 Toms Fišers-Blumbergs burāšana C 2337 20.02.2025.
791 Ieva Kaļķe burāšana C 2340 20.02.2025.
792 Svetlana Frišenbrūdere daiļslidošana B 4025 20.02.2025.
793 Iveta Grūberte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2338 20.02.2025.
794 Klaudija Vektere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2354 20.02.2025.
795 Elīna Timma džiu-džitsu C 2352 20.02.2025.
796 Vladimirs Kaļmuks grieķu-romiešu cīņa C 2341 20.02.2025.
797 Ainārs Lupiķis orientēšanās C 2343 20.02.2025.
798 Romāns Šimanovskis futbols C 2349 20.02.2025.
799 Deniss Priščepovs triatlons C 2347 20.02.2025.
800 Astrīda Tamāra Gromova vieglatlētika B 4026 20.02.2025.
801 Linda Muceniece vieglatlētika C 2345 20.02.2025.
802 Vitālijs Makejevs futbols C 2344 20.02.2025.
803 Darja Damroze vieglatlētika C 2334 20.02.2025.
804 Andrejs Kolidzejs futbols B 4028 20.02.2025.
805 Andris Budļevskis airēšanas slaloms C 2331 20.02.2025.
806 Māris Cibuļskis handbols C 2332 20.02.2025.
807 Lāsma Grīnberga vieglatlētika B 4021 20.02.2025.
808 Sintija Zagorska fitness (veselības sports) B 4040 20.02.2025.
809 Ignats Taraņenko sporta aerobika C 2350 20.02.2025.
810 Iļdars Aisens riteņbraukšana B 4014 20.02.2025.
811 Inese Urtiņa basketbols B 4037 20.02.2025.
812 Jānis Zakarīts futbols B 4041 20.02.2025.
813 Kaspars Timma aikido C 2351 20.02.2025.
814 Kārlis Vidass badmintons C 2355 20.02.2025.
815 Lelde Bērziņa basketbols B 4017 20.02.2025.
816 Mareks Boļšaks florbols C 2329 20.02.2025.
817 Tatjana Aisena riteņbraukšana B 4013 20.02.2025.
818 Zane Buculāne volejbols B 4020 20.02.2025.
819 Aleksejs Gromovs futbols B 4027 20.02.2025.
820 Jānis Vanags vieglatlētika B 4039 20.02.2025.
821 Andrejs Adamovičs Sporta studiju absolvents 21.02.2025.
822 Ruslans Kurelass Sporta studiju absolvents 21.02.2025.
823 Vladimirs Talapins Sporta studiju absolvents 21.02.2025.
824 Edgars Ozols vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
825 Jeļizaveta Morozova vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
826 Armands Oliņš vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
827 Svetlana Rudmieze vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
828 Kitija Seņkāne vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
829 Kārlis Vanags vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
830 Yuliya Kubraka mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
831 Līga Irmane peldēšana Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
832 Alvis Makejevs Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
833 Edgars Getmančuks svarcelšana Sporta studiju absolvents 19.03.2025.
834 Sandijs Krastiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2371 26.03.2025.
835 Anna Patanceva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2380 26.03.2025.
836 Vasīlijs Fleišers taibokss (muaythai) A 564 26.03.2025.
837 Lauris Šternfelds fitness (atlētiskā vingrošana) C 2386 26.03.2025.
838 Viesturs Žvirblis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2392 26.03.2025.
839 Vladimirs Paškovičs futbols B 4057 26.03.2025.
840 Andrejs Vaivads vieglatlētika A 565 26.03.2025.
841 Dins Bahs lakross B 4050 26.03.2025.
842 Māris Bergšteins smaiļošana un kanoe B 4051 26.03.2025.
843 Arts Amoliņš skeitbords C 2357 26.03.2025.
844 Edīte Kaufmane basketbols B 4053 26.03.2025.
845 Andrejs Koltuškins džudo B 4054 26.03.2025.
846 Juris Ailis burāšana B 4047 26.03.2025.
847 Ēriks Razalinskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2382 26.03.2025.
848 Kristīne Ervika daiļslidošana B 4052 26.03.2025.
849 Ēriks Veldre fitness (atlētiskā vingrošana) C 2389 26.03.2025.
850 Sandris Bullis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2363 26.03.2025.
851 Ginta Šenfelde fitness (veselības sports) B 4065 26.03.2025.
852 Elmārs Šefanovskis regbijs B 4064 26.03.2025.
853 Dace Rimbeniece basketbols B 4059 26.03.2025.
854 Gerda Grantiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2366 26.03.2025.
855 Ināra Aile burāšana B 4046 26.03.2025.
856 Artūrs Lobačs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2375 26.03.2025.
857 Haralds Ņurenbergs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2377 26.03.2025.
858 Guntis Pundurs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2381 26.03.2025.
859 Sergejs Subočs hokejs B 4063 21.06.2024.
860 Artis Vecumnieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2388 26.03.2025.
861 Ingus Zaharāns futbols C 2391 26.03.2025.
862 Jevgēnija Špigele fitness (veselības sports) B 4066 26.03.2025.
863 Ivita Asare handbols C 2358 26.03.2025.
864 Alla Toločko peldēšana B 4067 26.03.2025.
865 Edīte Korkliša basketbols C 2370 26.03.2025.
866 Uģis Seņkāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2383 26.03.2025.
867 Jurģis Baumeisters fitness (atlētiskā vingrošana) C 2361 26.03.2025.
868 Jurijs Bogdanovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2362 26.03.2025.
869 Kaspars Kokorevičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2369 26.03.2025.
870 Liene Poļaka vieglatlētika B 4058 26.03.2025.
871 Madara Ansone peldēšana B 4049 26.03.2025.
872 Vitālijs Aļeksejevs vieglatlētika B 4048 26.03.2025.
873 Uldis Melderis šahs C 2376 26.03.2025.
874 Ksenija Smirnova fitness (veselības sports) C 2384 26.03.2025.
875 Vikija Krūma fitness (veselības sports) B 4055 26.03.2025.
876 Dāvis Ozoliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2379 26.03.2025.
877 Laura Lāce fitness (atlētiskā vingrošana) C 2374 26.03.2025.
878 Lidija Romanova vieglatlētika B 4060 26.03.2025.
879 Artis Ķēpulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2373 26.03.2025.
880 Mārtiņš Hudolejs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2367 26.03.2025.
881 Arturs Onužāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2378 26.03.2025.
882 Artūrs Gansausks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2364 26.03.2025.
883 Inese Lagzdiņa fitness (veselības sports) B 4056 26.03.2025.
884 Edgars Gorjačko fitness (atlētiskā vingrošana) C 2365 26.03.2025.
885 Edijs Avens fitness (atlētiskā vingrošana) C 2359 26.03.2025.
886 Justs Jakovļevs teniss C 2368 26.03.2025.
887 Gints Baķis modernā pieccīņa C 2360 26.03.2025.
888 Modris Vītoliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2390 26.03.2025.
889 Raivis Rubīns futbols B 4061 26.03.2025.
890 Renārs Ukstiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2387 26.03.2025.
891 Roberts Šmulans fitness (atlētiskā vingrošana) C 2385 26.03.2025.
892 Aleksandrs Kudrjavcevs karatē C 2372 26.03.2025.
893 Artis Rudzītis basketbols B 4062 26.03.2025.
894 Andris Steļmahs basketbols B 4070 23.04.2025.
895 Andis Ādamsons futbols B 4068 23.04.2025.
896 Oleg Kononov 23.04.2025.
897 Kupriin Hulei 23.04.2025.
898 Pavlo Sirenko 23.04.2025.
899 Roberts Zeile basketbols A 566 23.04.2025.
900 Raitis Mičulis bokss C 2397 23.04.2025.
901 Gundega Kristvalde vieglatlētika C 2396 23.04.2025.
902 Elita Platača basketbols C 2398 23.04.2025.
903 Vera Gurtajute galda teniss C 2393 23.04.2025.
904 Mārīte Šmugā peldēšana B 4071 23.04.2025.
905 Oskars Ernšteins basketbols A 566 23.04.2025.
906 Gatis Melbārdis fitness (veselības sports) B 4069 23.04.2025.
907 Josifs Kovči kikbokss C 2395 23.04.2025.
908 Viktorija Karjagina-Listere mākslas vingrošana C 2394 23.04.2025.
909 Ella Lauma Bērtiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2400 28.05.2025.
910 Dāvis Keiselis vieglatlētika B 4075 28.05.2025.
911 Aigars Birzulis volejbols A 568 28.05.2025.
912 Edijs Cīrulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2401 28.05.2025.
913 Ģirts Bunkus florbols B 4073 28.05.2025.
914 Jānis Reguzovs futbols B 4076 28.05.2025.
915 Jānis Višķers vieglatlētika B 4077 28.05.2025.
916 Aleksandra Jātniece-Labucka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2402 28.05.2025.
917 Gints Bantersons hokejs C 2399 28.05.2025.
918 Vladimirs Grills džudo B 4074 28.05.2025.
919 Artsem Krauchanka grieķu-romiešu un brīvā cīņa 28.05.2025.
920 Irēna Aizpure vieglatlētika B 4072 28.05.2025.
921 Inga Kononova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2403 28.05.2025.
922 Anita Žarinova jātnieku sports C 2404 28.05.2025.
923 Kaspars Bože basketbols B 4079 15.06.2025.
924 Kaspars Bože basketbols B 4079 15.06.2025.
925 Anna Matoviča mākslas vingrošana B 4083 15.06.2025.
926 Sergejs Teluškins hokejs B 4087 15.06.2025.
927 Aldis Trukšāns futbols B 4088 15.06.2025.
928 Harijs Zelčs basketbols A 570 15.06.2025.
929 Jānis Deinis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2405 15.06.2025.
930 Silva Valtere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2414 15.06.2025.
931 Inga Švāģere fitness (veselības sports) B 4085 15.06.2025.
932 Irina Mihailova sporta vingrošana B 4084 15.06.2025.
933 Jānis Jerumanis volejbols B 4082 15.06.2025.
934 Tatjana Šeškova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2412 15.06.2025.
935 Olga Gusarčuka mākslas vingrošana B 4081 15.06.2025.
936 Einārs Zods regbijs B 4089 15.06.2025.
937 Pāvels Seļivanovs volejbols C 2411 15.06.2025.
938 Tatjana Dzalbe peldēšana B 4080 15.06.2025.
939 Tatjana Gavriļenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 2406 15.06.2025.
940 Inese Zune fitness (atlētiskā vingrošana) C 2417 15.06.2025.
941 Jurģis Vilciņš futbols C 2415 15.06.2025.
942 Diāna Lauska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2408 15.06.2025.
943 Alvis Tabors teniss B 4086 15.06.2025.
944 Jevgenija Jakimoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2407 15.06.2025.
945 Andis Adamovičs futbols B 4078 15.06.2025.
946 Karīna Puncule fitness (atlētiskā vingrošana) C 2409 15.06.2025.
947 Edgars Masaļskis hokejs A 569 15.06.2025.
948 Linda Rubene basketbols C 2410 15.06.2025.
949 Oļegs Volkovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2416 15.06.2025.
950 Aleksandrs Titovs vieglatlētika C 2413 15.06.2025.
951 Džineta Ceimere vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2025.
952 Edgars Braže vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2025.
953 Dāvis Dzenis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2025.
954 Jurijs Semjonovs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
955 Viktorija Vengreviča Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
956 Veronika Okmane Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
957 Niklāvs Zvaigzne krosmintons Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
958 Maksims Dembovskis Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
959 Toms Aizgrāvis futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
960 Kristers Ansons riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
961 Regīna Aņisjko Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
962 Dāvis Ābele taibokss (muaythai) Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
963 Kintija Bernharde jātnieku sports Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
964 Dita Blumberga basketbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
965 Vents Hedijs Brunēvics smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
966 Antonijs Černomordijs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
967 Niķita Dubinovičs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
968 Marta Garā skrituļslidošana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
969 Edgars Gurevičš-Garkuls Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
970 Guna Ģērmane jātnieku sports Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
971 Artjoms Ivanovs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
972 Olga Jakušina daiļslidošana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
973 Marta Kāpiņa fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
974 Arina Koļesņikova Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
975 Ieva Kušnere fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
976 Svetlana Lonska Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
977 Māris Ļeščovs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
978 Kristaps Mackovs futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
979 Karine Magone daiļslidošana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
980 Kristaps Melnbārdis fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
981 Mārtiņš Mežulis hokejs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
982 Matīss Miknis bobslejs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
983 Reinis Mirkšs florbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
984 Ieva Ozoliņa peldēšana Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
985 Ņikita Pančenko handbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
986 Artjoms Pankevičs hokejs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
987 Sandra Pelne basketbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
988 Andris Ronimoiss vieglatlētika Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
989 Renārs Rozenbergs fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
990 Daniels Sērmoliņš futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
991 Reinis Strupovičs basketbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
992 Raitis Šolins futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
993 Juris Vasiļjevs basketbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
994 Anastasija Visocka fitness Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
995 Kristīne Vīča karatē Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
996 Inese Vīča Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
997 Dzintars Zirnis futbols Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
998 Raivis Zīrups vieglatlētika Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
999 Artūrs Bērziņš basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2025.
1000 Nikita Dobratuļins Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1001 Reinis Flaksis Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1002 Marta Heringa Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1003 Jūlija Matvijenko Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1004 Jurijs Moiseičenko Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1005 Rolands Silnieks Sporta studiju absolvents 28.06.2025.
1006 Agate Gurecka Sporta studiju absolvents 28.06.2025.
1007 Inta Blumbaha Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1008 Anastasija Kozlova Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1009 Marija Piļipenko Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1010 Diāna Priščepova Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1011 Evelīna Pumpure Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1012 Konstantīns Volčkovs Sporta studiju absolvents 25.06.2025.
1013 Valters Freijs Sporta studiju absolvents 28.06.2025.
1014 Ņikita Getmans Sporta studiju absolvents 28.06.2025.
1015 Sandris Riekstiņš peldēšana Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1016 Dāvis Strazdiņš karatē Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1017 Kristers Alksnis basketbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1018 Dmitrijs Antons vingrošana uz batuta Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1019 Agris Apkalns regbijs Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1020 Ilva Baltute galda teniss Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1021 Silambarasan Devraj futbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1022 Ēriks Drobots handbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1023 Kristaps Druva basketbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1024 Līga Druva Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1025 Andrejs Filipavičs fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1026 Dāvids Dāvis Gailītis Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1027 Elīna Giluča Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1028 Artjoms Haņevičs bokss Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1029 Toms Kalniņš futbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1030 Rinalds Kalvītis svarcelšana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1031 Edgars Kozuls fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1032 Edgars Krasovskis basketbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1033 Artūrs Krūms volejbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1034 Lauris Laukakmens vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1035 Lana Lāce fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1036 Kristaps Mauriņš kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1037 Edgars Lācis futbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1038 Līva Nīmante vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1039 Anna Popova taekvondo Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1040 Linda Puriņa vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1041 Edgars Reinholds svarcelšana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1042 Mārtiņš Remess Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1043 Lelde Rogoļeva fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1044 Elvis Saulīts volejbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1045 Baiba Silicka airēšana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1046 Vitālijs Sinicins futbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1047 Oskars Mārtiņš Sirmais basketbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1048 Santa Čekavaja fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1049 Krišs Spirks florbols Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1050 Anna Marija Straume fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1051 Alma Elizabete Šidlovska Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1052 Dāvis Štokmanis vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1053 Diāna Tanona fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1054 Toms Treihlers fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1055 Leonīds Usovs peldēšana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1056 Guntis Kļaviņš vieglatlētika Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1057 Līva Līga Zaķe Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1058 Jesenija Zatjuļepina fitness Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1059 Kristaps Zālītis Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1060 Reinis Znotiņš skrituļslidošana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1061 Ansis Brēmanis riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1062 Ģirts Freimanis hokejs Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1063 Artjoms Krikets MMA (jauktā cīņa) Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1064 Elvis Lapiņš basketbols Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1065 Viktorija Lukjaņeca brīvā cīņa Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1066 Patriks Malvess futbols Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1067 Rihards Rusanovs basketbols Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1068 Artjoms Šimanausks peldēšana Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1069 Mārtiņš Trautmanis riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 02.07.2025.
1070 Amanda Utnāne daiļslidošana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1071 Sofija Semjonova mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 03.07.2025.
1072 Rihards Sjakste hokejs B 4106 22.07.2025.
1073 Deniss Pavlovs teniss C 2439 22.07.2025.
1074 Vitālijs Kazakevičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2430 22.07.2025.
1075 Alise Ansone galda teniss B 4090 22.07.2025.
1076 Alise Ansone florbols B 4091 22.07.2025.
1077 Rolands Reinsons florbols C 2441 22.07.2025.
1078 Romans Laucis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2431 22.07.2025.
1079 Jeļena Ābele vieglatlētika B 4094 22.07.2025.
1080 Viktors Tolkačevs galda teniss B 4110 22.07.2025.
1081 Andrejs Ostrovskis peldēšana A 577 22.07.2025.
1082 Edgars Kļaviņš vieglatlētika B 4099 22.07.2025.
1083 Dina Korpe-Jefremova vieglatlētika B 4100 22.07.2025.
1084 Oļesja Ščekleina sporta vingrošana B 4108 22.07.2025.
1085 Aivis Tints vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4109 22.07.2025.
1086 Andrejs Bondarevs vieglatlētika B 4095 22.07.2025.
1087 Artūrs Visockis-Rubenis basketbols B 4113 22.07.2025.
1088 Kristaps Blanks futbols C 2422 22.07.2025.
1089 Māris Grīva vieglatlētika A 573 22.07.2025.
1090 Renē Rozenbergs hokejs C 2442 22.07.2025.
1091 Aleksandrs Visockis hokejs B 4112 25.06.2025.
1092 Raivis Svārups airēšana B 4107 25.06.2025.
1093 Dana Zālīte golfs C 2455 22.07.2025.
1094 Norberts Spriņģis futbols C 2446 22.07.2025.
1095 Oļegs Lavrikovs teniss C 2432 22.07.2025.
1096 Agnese Zīmele vieglatlētika C 2456 22.07.2025.
1097 Alīna Jakovicka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2429 22.07.2025.
1098 Alīna Suško svarbumbu celšana C 2447 22.07.2025.
1099 Anastasija Vidončikova vieglatlētika C 2452 22.07.2025.
1100 Aleksandra Vilčiņska karatē C 2453 22.07.2025.
1101 Aivars Avotiņš kērlings C 2418 22.07.2025.
1102 Anna Prudņikoviča taekvondo C 2440 22.07.2025.
1103 Kaspars Vecvagars basketbols C 2451 22.07.2025.
1104 Artis Ābols hokejs A 571 22.07.2025.
1105 Diāna Ogorodņikova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2438 22.07.2025.
1106 Ervīns Muštukovs hokejs C 2436 22.07.2025.
1107 Harijs Āboliņš futbols C 2419 22.07.2025.
1108 Ilze Krūze airēšana A 575 22.07.2025.
1109 Initra Rubena vieglatlētika B 4105 22.07.2025.
1110 Jānis Vuguls futbols C 2454 22.07.2025.
1111 Jeļena Ļebediča fitness (atlētiskā vingrošana) B 4103 22.07.2025.
1112 Jūlija Mihailova SUP (stāvdēlis) C 2435 22.07.2025.
1113 Lāsma Bratuškina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2423 22.07.2025.
1114 Matīss Vārna basketbols B 4111 22.07.2025.
1115 Mārtiņš Civkors pludmales volejbols C 2424 22.07.2025.
1116 Olga Kartuzova galda teniss B 4098 22.07.2025.
1117 Pēteris Tervits handbols C 2449 22.07.2025.
1118 Rita Lielā handbols B 4102 22.07.2025.
1119 Normunds Sējējs hokejs A 578 22.07.2025.
1120 Rūdolfs Gobnieks fitness (veselības sports) B 4096 22.07.2025.
1121 Stefanija Šabuņeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2448 22.07.2025.
1122 Gustavs Mārtiņš Liepiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2433 22.07.2025.
1123 Nataļja Gorškova vieglatlētika B 4097 22.07.2025.
1124 Andis Anškins vieglatlētika B 4092 22.07.2025.
1125 Dace Ķipēna biatlons B 4101 22.07.2025.
1126 Māris Birzulis burāšana C 2421 22.07.2025.
1127 Zīle Dāvidsone fitness (atlētiskā vingrošana) C 2425 22.07.2025.
1128 Jūlija Ezīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2428 22.07.2025.
1129 Agris Meļko fitness (atlētiskā vingrošana) C 2434 22.07.2025.
1130 Elīna Ņesterova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2437 22.07.2025.
1131 Mārtiņš Sleikšs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2444 22.07.2025.
1132 Alīna Sprengeļe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2445 22.07.2025.
1133 Iļja Tomsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 2450 22.07.2025.
1134 Mārtiņš Banis hokejs C 2420 22.07.2025.
1135 Aleksandrs Drēviņš hokejs C 2427 22.07.2025.
1136 Renārs Seiksts hokejs C 2443 22.07.2025.
1137 Aleksandrs Denisovecs karatē C 2426 22.07.2025.
1138 Vjačeslavs Fanduls hokejs A 572 22.07.2025.
1139 Ļubova Kopilova brīvā cīņa A 574 22.07.2025.
1140 Anna Orlova kamaniņu sports A 576 22.07.2025.
1141 Andris Dudels vieglatlētika B 4120 20.08.2025.
1142 Vasīlijs Fleišers savatē B 4122 20.08.2025.
1143 Vasīlijs Fleišers vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4123 20.08.2025.
1144 Roberts Grosbergs hokejs B 4124 20.08.2025.
1145 Aleksandra Holodnova aerobika B 4126 20.08.2025.
1146 Oksana Ivanova sporta vingrošana B 4127 20.08.2025.
1147 Jevgenijs Koņabo peldēšana B 4131 20.08.2025.
1148 Agris Leitis volejbols B 4132 20.08.2025.
1149 Rima Mortuļeva aerobika B 4133 20.08.2025.
1150 Sindija Turka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2496 20.08.2025.
1151 Guntars Pāls hokejs B 4135 20.08.2025.
1152 Santa Rulle vieglatlētika B 4136 20.08.2025.
1153 Ilze Sautiņa teniss B 4137 20.08.2025.
1154 Aivars Zigmunds Skudra hokejs B 4138 20.08.2025.
1155 Lāsma Kronberga (Šķēle) regbijs C 2501 20.08.2025.
1156 Una Tiliba volejbols B 4140 20.08.2025.
1157 Andis Uplejs fitness (veselības sports) B 4141 20.08.2025.
1158 Artjoms Grudcins futbols B 4125 20.08.2025.
1159 Dainis Putāns futbols C 2492 20.08.2025.
1160 Ieva Radziņa nūjošana C 2493 20.08.2025.
1161 Inese Paune šahs C 2491 20.08.2025.
1162 Žanis Strūbergs basketbols C 2499 20.08.2025.
1163 Gatis Vanags volejbols B 4142 20.08.2025.
1164 Alisa Freivalde fitness (atlētiskā vingrošana) C 2473 20.08.2025.
1165 Anastasija Tkačenko jātnieku sports C 2502 20.08.2025.
1166 Arnis Cāns vieglatlētika B 4119 20.08.2025.
1167 Dzintars Vītols fitness (atlētiskā vingrošana) C 2505 20.08.2025.
1168 Elīna Ungailo-Siliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2503 20.08.2025.
1169 Elvis Kurzemnieks pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2484 20.08.2025.
1170 Emīlija Reimane daiļslidošana C 2494 20.08.2025.
1171 Gatis Ērglis futbols B 4121 20.08.2025.
1172 Liene Jansone basketbols C 2480 20.08.2025.
1173 Ineta Šenvalde fitness (atlētiskā vingrošana) C 2500 20.08.2025.
1174 Ineta Zviedre vieglatlētika B 4144 20.08.2025.
1175 Liene Gaspažiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2476 20.08.2025.
1176 Ilona Zālmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2506 20.08.2025.
1177 Jūlija Lukašenko-Žodžika fitness (atlētiskā vingrošana) C 2486 20.08.2025.
1178 Semjons Kapitaņņikovs grieķu-romiešu cīņa B 4129 20.08.2025.
1179 Semjons Kapitaņņikovs brīvā cīņa B 4130 20.08.2025.
1180 Aleksandr Gorshkov futbols 20.08.2025.
1181 Mathew James Luneau basketbols 20.08.2025.
1182 Kristaps Otsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 2489 20.08.2025.
1183 Linda Mangale kērlings C 2487 20.08.2025.
1184 Nils Ivanovs teniss C 2479 20.08.2025.
1185 Oksana Gaļejeva kāpšanas sports C 2475 20.08.2025.
1186 Oļegs Okuņevs vieglatlētika B 4134 20.08.2025.
1187 Olga Drozdova kāpšanas sports C 2471 20.08.2025.
1188 Pēteris Gailāns dambrete C 2474 20.08.2025.
1189 Sanita Brokāne basketbols C 2467 20.08.2025.
1190 Sergejs Fetiskins bokss C 2472 20.08.2025.
1191 Sergejs Reuts brīvā cīņa C 2495 20.08.2025.
1192 Juris Slavēns futbols C 2498 20.08.2025.
1193 Zane Būrija fitness (atlētiskā vingrošana) C 2468 20.08.2025.
1194 Laura Ikstena basketbols C 2477 20.08.2025.
1195 Dina Ivanova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2478 20.08.2025.
1196 Liene Braitenbaha fitness (atlētiskā vingrošana) C 2466 20.08.2025.
1197 Darja Kuzmina jātnieku sports C 2485 20.08.2025.
1198 Sergejs Ahmaduļins bokss C 2457 20.08.2025.
1199 Mihails Botvins hokejs B 4117 25.06.2025.
1200 Elīna Cērpe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2469 20.08.2025.
1201 Zigurds Karols vieglatlētika C 2481 20.08.2025.
1202 Ksenija Korkača daiļslidošana C 2482 20.08.2025.
1203 Viktorija Alijeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2459 20.08.2025.
1204 Zane Boitmane-Priedēna fitness (atlētiskā vingrošana) C 2465 20.08.2025.
1205 Olga Balandina daiļslidošana B 4115 20.08.2025.
1206 Elīna Dolge fitness (atlētiskā vingrošana) C 2470 20.08.2025.
1207 Nataļja Mogutova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2488 20.08.2025.
1208 Asnate Ādamsone jātnieku sports C 2460 20.08.2025.
1209 Felicita Ozere jātnieku sports C 2490 20.08.2025.
1210 Eva Belija aerobika C 2463 20.08.2025.
1211 Māris Stumbiņš basketbols B 4139 20.08.2025.
1212 Artūrs Jaškuls kikbokss B 4128 20.08.2025.
1213 Kaspars Vilks kāpšanas sports B 4143 20.08.2025.
1214 Inese Serda pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2497 20.08.2025.
1215 Vladimirs Belijs petanks C 2464 20.08.2025.
1216 Kaspars Kreimanis florbols A 579 20.08.2025.
1217 Agnese Belicka-Stumberga sporta aerobika C 2462 20.08.2025.
1218 Loreta Vainovska sporta dejas C 2504 20.08.2025.
1219 Ričards Everts Krūze teniss C 2483 20.08.2025.
1220 Andis Āboliņš hokejs B 4114 20.08.2025.
1221 Viktors Bļinovs hokejs B 4116 25.06.2025.
1222 Edijs Brahmanis hokejs B 4118 25.06.2025.
1223 Margarita Kručiņina peldēšana B 4157 17.09.2025.
1224 Aleksandrs Sotņiks bokss A 582 17.09.2025.
1225 Tatjana Kļimoviča fitness (veselības sports) B 4156 17.09.2025.
1226 Ginta Teko vieglatlētika A 583 17.09.2025.
1227 Iveta Aišpure volejbols B 4145 17.09.2025.
1228 Ivo Alksnis džudo B 4146 17.09.2025.
1229 Agnese Caune biatlons B 4148 17.09.2025.
1230 Inese Degterjonoka basketbols B 4149 17.09.2025.
1231 Renārs Demiters hokejs B 4150 26.06.2025.
1232 Jevgēnijs Dubovecs vieglatlētika B 4151 17.09.2025.
1233 Papuna Hupenija džudo B 4153 17.09.2025.
1234 Dzintars Kazaks futbols B 4155 17.09.2025.
1235 Ginta Ekanajaka-Radžapakša-Mudijanselage fitness (atlētiskā vingrošana) C 2514 17.09.2025.
1236 Kitija Līgate orientēšanās B 4158 17.09.2025.
1237 Dina Maksimova fitness (veselības sports) B 4161 17.09.2025.
1238 Vita Matīse burāšana B 4162 17.09.2025.
1239 Aigars Bērziņš hokejs A 580 17.09.2025.
1240 Aiva Miķelsone peldēšana B 4163 17.09.2025.
1241 Aleksandr Levashov hokejs 17.09.2025.
1242 Valerii Pushkarev hokejs 17.09.2025.
1243 Vjačeslavs Moisejevs džudo B 4164 17.09.2025.
1244 Lilija Novicka vieglatlētika B 4165 17.09.2025.
1245 Aivis Krimskis kērlings C 2524 17.09.2025.
1246 Vladimirs Pučka bokss B 4166 17.09.2025.
1247 Baiba Lulle badmintons B 4159 17.09.2025.
1248 Baiba Lulle skvošs B 4160 17.09.2025.
1249 Eduards Lismanis peldēšana C 2526 17.09.2025.
1250 Zigrīda Sprukte fitness (veselības sports) B 4171 17.09.2025.
1251 Jeļena Saļina fitness (veselības sports) C 2534 17.09.2025.
1252 Zigrīda Sprukte nūjošana B 4172 17.09.2025.
1253 Laine Kreicere vieglatlētika C 2523 17.09.2025.
1254 Lauris Hincenbergs futbols B 4152 17.09.2025.
1255 Normunds Šulte volejbols B 4174 17.09.2025.
1256 Linda Sapegina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2535 17.09.2025.
1257 Monta Grudula fitness (atlētiskā vingrošana) C 2519 17.09.2025.
1258 Linda Tokareva-Kušnere vieglatlētika B 4175 17.09.2025.
1259 Zane Treigute peldēšana B 4176 17.09.2025.
1260 Ieva Ustupa nūjošana B 4177 17.09.2025.
1261 Jānis Vaišļa volejbols B 4178 17.09.2025.
1262 Marika Zālīte vieglatlētika B 4180 17.09.2025.
1263 Irina Žarikova peldēšana B 4181 17.09.2025.
1264 Baiba Engere aerobika C 2515 17.09.2025.
1265 Ieva Zūberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2546 17.09.2025.
1266 Uldis Volmārs badmintons C 2545 17.09.2025.
1267 Indra Ābele fitness (atlētiskā vingrošana) C 2508 17.09.2025.
1268 Marija Jelisejeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2520 17.09.2025.
1269 Faina Ņebova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2530 17.09.2025.
1270 Anna Pavlova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2531 17.09.2025.
1271 Ineta Rijniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 2533 17.09.2025.
1272 Monta Šneidere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2539 17.09.2025.
1273 Agnija Veinberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2544 17.09.2025.
1274 Dāvids Čudars futbols C 2511 17.09.2025.
1275 Šauļus Šeikis kikbokss C 2536 17.09.2025.
1276 Inta Dombrovska kāpšanas sports C 2512 17.09.2025.
1277 Kaspars Rūmnieks vieglatlētika B 4168 17.09.2025.
1278 Viktors Mazurs futbols C 2527 17.09.2025.
1279 Artis Uplejs basketbols C 2541 17.09.2025.
1280 Aigars Rublis vieglatlētika B 4167 17.09.2025.
1281 Aleksandrs Aņiščenko sporta dejas C 2507 17.09.2025.
1282 Alvils Nelsons svarbumbu celšana C 2528 17.09.2025.
1283 Karolīne Vasiļevska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2543 17.09.2025.
1284 Alvils Nelsons pauerliftings (spēka trīscīņa) C 2529 17.09.2025.
1285 Rūta Valtere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2542 17.09.2025.
1286 Andris Beķeris fitness (atlētiskā vingrošana) C 2509 17.09.2025.
1287 Andromeda Bērziņa volejbols B 4147 17.09.2025.
1288 Artūrs Jansons fitness (atlētiskā vingrošana) B 4154 17.09.2025.
1289 Dainis Gailītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2518 17.09.2025.
1290 Dmitrijs Pudovs džiu-džitsu C 2532 17.09.2025.
1291 Edgars Siliņš vieglatlētika B 4169 17.09.2025.
1292 Ilona Kožečenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2522 17.09.2025.
1293 Gundega Dūmiņa aerobika C 2513 17.09.2025.
1294 Kirils Ševeļovs futbols C 2537 17.09.2025.
1295 Kristīne Tarabrina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2540 17.09.2025.
1296 Laine Šicāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2538 17.09.2025.
1297 Žanna Smorigo peldēšana B 4170 17.09.2025.
1298 Maksims Fedosejevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2516 17.09.2025.
1299 Oskars Kumskis bokss C 2525 17.09.2025.
1300 Renāte Fila-Roķe nūjošana C 2517 17.09.2025.
1301 Sandis Čilipāns basketbols C 2510 17.09.2025.
1302 Vjačeslavs Kidanovs bokss C 2521 17.09.2025.
1303 Irina Kuzmina-Rimša teniss A 581 17.09.2025.
1304 Edijs Krakops volejbols Sporta studiju students 01.10.2024.
1305 Reinis Osis basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
1306 Renārs Auga riteņbraukšana BMX Sporta studiju students 01.10.2024.
1307 Renards Brālis hokejs C 2551 15.10.2025.
1308 Rasma Freiberga galda teniss C 2555 15.10.2025.
1309 Artis Līviņš karatē C 2565 15.10.2025.
1310 Anatolijs Macuks vieglatlētika C 2567 15.10.2025.
1311 Ilze Slīpiņa jātnieku sports C 2577 15.10.2025.
1312 Olga Treikule fitness (atlētiskā vingrošana) C 2569 15.10.2025.
1313 Igors Sokolovs vieglatlētika C 2578 15.10.2025.
1314 Vladislavs Jaškuls bokss C 2556 15.10.2025.
1315 Valerijs Gabdulļins distanču slēpošana B 4194 15.10.2025.
1316 Ligita Flakse fitness (atlētiskā vingrošana) C 2554 15.10.2025.
1317 Agnese Kalniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2559 15.10.2025.
1318 Gatis Kalniņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2560 15.10.2025.
1319 Ināra Lisecka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2564 15.10.2025.
1320 Arvis Mazurovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2568 15.10.2025.
1321 Amanda Šteina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2580 15.10.2025.
1322 Linda Štēra fitness (atlētiskā vingrošana) C 2581 15.10.2025.
1323 Elīna Vanaga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2582 15.10.2025.
1324 Nikolajs Žurkovs hokejs C 2584 15.10.2025.
1325 Evita Regža kērlings C 2574 15.10.2025.
1326 Edgars Blažēvičs kikbokss C 2550 15.10.2025.
1327 Gundega Lūse nūjošana C 2566 15.10.2025.
1328 Baiba Svjatska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2579 15.10.2025.
1329 Dzintars Berkolts basketbols C 2549 15.10.2025.
1330 Eduards Andruškēvičs svarcelšana A 584 15.10.2025.
1331 Elīna Ēdole vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4192 15.10.2025.
1332 Itārs Bramanis brīvā cīņa B 4189 15.10.2025.
1333 Jana Popova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2571 15.10.2025.
1334 Dmitrii Parkhomenko hokejs 15.10.2025.
1335 Imants Silavs volejbols B 4206 15.10.2025.
1336 Ričards Augstkalns džudo B 4185 15.10.2025.
1337 Aivars Ikaunieks vieglatlētika B 4195 15.10.2025.
1338 Agnese Kļava vieglatlētika B 4201 15.10.2025.
1339 Artūrs Cukunde snovbords C 2553 15.10.2025.
1340 Jānis Andžāns svarcelšana B 4183 15.10.2025.
1341 Ņikita Kaverins šahs C 2561 15.10.2025.
1342 Valērijs Redjko futbols C 2572 15.10.2025.
1343 Gunārs Ikaunieks orientēšanās A 585 15.10.2025.
1344 Zigfrīds Markainis ložu šaušana A 589 15.10.2025.
1345 Jeļena Korzāne aerobika C 2562 15.10.2025.
1346 Jeļena Riļcina peldēšana C 2575 15.10.2025.
1347 Juris Klodāns hokejs A 587 15.10.2025.
1348 Jeļena Bahanovska volejbols B 4186 15.10.2025.
1349 Aira Bērziņa biatlons B 4187 15.10.2025.
1350 Kaspars Kalējs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2558 15.10.2025.
1351 Liene Saldaka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2576 15.10.2025.
1352 Edijs Biļķins brīvā cīņa B 4188 15.10.2025.
1353 Lotārs Aleksejevs motosports C 2547 15.10.2025.
1354 Nataļja Afanasjeva vieglatlētika B 4182 15.10.2025.
1355 Nikolajs Petrovs teniss C 2570 15.10.2025.
1356 Kristians Broks basketbols B 4190 15.10.2025.
1357 Olafs Lakučs riteņbraukšana BMX A 588 15.10.2025.
1358 Anita Eglīte fitness (veselības sports) B 4191 15.10.2025.
1359 Lāsma Gabdulļina distanču slēpošana B 4193 15.10.2025.
1360 Pāvels Regzdiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2573 15.10.2025.
1361 Reno Jēkabsons peldēšana C 2557 15.10.2025.
1362 Irina Iļjiča aerobika B 4196 15.10.2025.
1363 Rihards Krēvics futbols C 2563 15.10.2025.
1364 Guntis Jankovskis basketbols B 4197 15.10.2025.
1365 Sergejs Semjonovs futbols B 4205 15.10.2025.
1366 Mihails Jefremenko modernā pieccīņa A 586 15.10.2025.
1367 Mihails Jefremenko paukošana B 4198 15.10.2025.
1368 Tatjana Briska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2552 15.10.2025.
1369 Gundega Klibiķe vieglatlētika B 4200 15.10.2025.
1370 Romāns Kļučics hokejs B 4202 15.10.2025.
1371 Raivis Kokins basketbols B 4203 15.10.2025.
1372 Zane Zariņa teniss C 2583 15.10.2025.
1373 Anita Luckāne aerobika B 4204 15.10.2025.
1374 Una Arama biatlons B 4184 15.10.2025.
1375 Olga Žmaka futbols B 4209 15.10.2025.
1376 Karīna Šakurova futbols B 4207 15.10.2025.
1377 Elīna Karaseva basketbols B 4199 15.10.2025.
1378 Elizabete Zandberga-Jankovska fitness (atlētiskā vingrošana) B 4208 15.10.2025.
1379 Natālija Šilaka fitness (veselības sports) B 4235 11.11.2025.
1380 Viktors Terentjevs futbols B 4237 11.11.2025.
1381 Diāna Rodionova teniss B 4233 11.11.2025.
1382 Atvars Tribuncovs hokejs B 4238 11.11.2025.
1383 Jeļena Visocka peldēšana B 4240 11.11.2025.
1384 Gundars Briedis sporta dejas C 2589 11.11.2025.
1385 Inga Cepīte sporta dejas C 2590 11.11.2025.
1386 Daiga Čabovska sporta dejas C 2591 11.11.2025.
1387 Ilona Freimane sporta dejas C 2595 11.11.2025.
1388 Santa Garda sporta dejas C 2597 11.11.2025.
1389 Lada Vrubļevska peldēšana B 4241 11.11.2025.
1390 Gundega Lūse aerobika C 2606 11.11.2025.
1391 Madara Frēliha vieglatlētika C 2596 11.11.2025.
1392 Rolands Malcāns sporta dejas C 2608 11.11.2025.
1393 Agita Mironova sporta dejas C 2611 11.11.2025.
1394 Jūlija Ratobiļska sporta aerobika C 2617 11.11.2025.
1395 Renāts Vabiščevičs hokejs B 4239 11.11.2025.
1396 Anna Zīverte vieglatlētika C 2624 11.11.2025.
1397 Giedrius Jurginauskas aikido C 2599 11.11.2025.
1398 Arsenijs Kostarjovs bokss C 2602 11.11.2025.
1399 Lalita Čihradze fitness (atlētiskā vingrošana) C 2592 11.11.2025.
1400 Ilze Jaunzeme fitness (atlētiskā vingrošana) C 2598 11.11.2025.
1401 Iveta Medne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2609 11.11.2025.
1402 Guna Ulmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2621 11.11.2025.
1403 Anita Povha peldēšana C 2615 11.11.2025.
1404 Egils Šmagris sporta dejas C 2619 11.11.2025.
1405 Poļina Malahova u-šu C 2607 11.11.2025.
1406 Žanna Vasiļjeva karatē C 2622 11.11.2025.
1407 Ingrīda Spiridonova sporta dejas C 2618 11.11.2025.
1408 Jeļena Deņisova fitness (atlētiskā vingrošana) B 4218 11.11.2025.
1409 Vitālijs Kudrjašovs futbols C 2604 11.11.2025.
1410 Agnija Enikova basketbols B 4220 11.11.2025.
1411 Aigars Feteris vieglatlētika B 4221 11.11.2025.
1412 Andrejs Andrejevs karatē B 4213 11.11.2025.
1413 Andris Šteinhards teniss B 4236 11.11.2025.
1414 Inga Dripe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2594 11.11.2025.
1415 Danute Sture aerobika B 4234 11.11.2025.
1416 Ēriks Medņikovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2610 11.11.2025.
1417 Anatolijs Titovs vieglatlētika B 4215 11.11.2025.
1418 Inta Alksne peldēšana B 4212 11.11.2025.
1419 Iveta Leinberga fitness (veselības sports) B 4225 11.11.2025.
1420 Jekaterina Pihtina sporta dejas C 2614 11.11.2025.
1421 Artjoms Petkuns grieķu-romiešu cīņa A 590 11.11.2025.
1422 Jeļena Poluhina fitness (veselības sports) B 4232 11.11.2025.
1423 Šarmena Lukaševiča tekvon-do C 2605 11.11.2025.
1424 Kalvis Koskevičs florbols C 2601 11.11.2025.
1425 Inga Arnīte peldēšana B 4214 11.11.2025.
1426 Sandra Bērziņa basketbols B 4216 11.11.2025.
1427 Oļegs Baskins džudo A 592 11.11.2025.
1428 Edgars Bušenko vieglatlētika B 4217 11.11.2025.
1429 Aleksandrs Drozdovs karatē B 4219 11.11.2025.
1430 Santa Putniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2616 11.11.2025.
1431 Iveta Jonkus fitness (veselības sports) B 4222 11.11.2025.
1432 Ieva Kārše fitness (veselības sports) B 4223 11.11.2025.
1433 Svetlana Degtjarjova aerobika C 2593 11.11.2025.
1434 Ilze Ladusāne vieglatlētika B 4224 11.11.2025.
1435 Inta Ozola peldēšana B 4229 11.11.2025.
1436 Valērijs Veļčinskis vieglatlētika A 591 11.11.2025.
1437 Valērijs Mironovs sporta dejas C 2612 11.11.2025.
1438 Ilona Mihailova paukošana B 4226 11.11.2025.
1439 Nadežda Milbrete vieglatlētika B 4227 11.11.2025.
1440 Normunds Noreiko riteņbraukšana B 4228 11.11.2025.
1441 Zelma Ozoliņa peldēšana B 4230 11.11.2025.
1442 Anželika Paegle peldēšana B 4231 11.11.2025.
1443 Vita Visocka nūjošana C 2623 11.11.2025.
1444 Lolita Krūmiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2603 11.11.2025.
1445 Jana Zvejniece skrituļslidošana A 601 10.12.2025.
1446 Aigars Belasovs florbols A 593 10.12.2025.
1447 Jana Hadakova vieglatlētika A 594 10.12.2025.
1448 Dmitrijs Hadakovs vieglatlētika A 595 10.12.2025.
1449 Ludmila Ivanova airēšana A 596 11.11.2025.
1450 Zintis Šaicāns kamaniņu sports A 599 10.12.2025.
1451 Klāvs Zaļkalns volejbols A 600 10.12.2025.
1452 Ieva Auzere-Podniece aerobika B 4245 10.12.2025.
1453 Rimma Barsova daiļslidošana B 4247 10.12.2025.
1454 Diāna Bogdanova fitness (atlētiskā vingrošana) B 4248 10.12.2025.
1455 Kārlis Vanags fitness (atlētiskā vingrošana) B 4265 10.12.2025.
1456 Andris Čerjaks basketbols B 4249 10.12.2025.
1457 Jeļena Dedņeva teniss B 4250 10.12.2025.
1458 Viesturs Driķis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4251 10.12.2025.
1459 Jekaterīna Ignašina peldēšana B 4252 10.12.2025.
1460 Kaspars Kārkliņš distanču slēpošana B 4255 10.12.2025.
1461 Māris Romanovskis kalnu slēpošana C 2644 10.12.2025.
1462 Jekaterina Koževņikova kāpšanas sports B 4256 10.12.2025.
1463 Jekaterina Koževņikova sporta tūrisms B 4257 10.12.2025.
1464 Edgars Kviesis badmintons B 4258 10.12.2025.
1465 Vladislavs Minginovičs džudo B 4259 10.12.2025.
1466 Toms Prokofjevs volejbols B 4262 10.12.2025.
1467 Paula Riba vieglatlētika B 4263 20.06.2024.
1468 Vladimirs Ribņikovs hokejs B 4264 02.07.2025.
1469 Lolita Verbicka volejbols B 4266 10.12.2025.
1470 Viktors Vicehovskis futbols B 4267 10.12.2025.
1471 Katrīna Volgemute kalnu slēpošana B 4268 10.12.2025.
1472 Skaidrīte Vulāne vieglatlētika B 4269 10.12.2025.
1473 Kristaps Zvejnieks kalnu slēpošana B 4270 10.12.2025.
1474 Artjoms Averčenko bokss C 2620 10.12.2025.
1475 Juris Beļinskis vieglatlētika C 2625 10.12.2025.
1476 Natālija Gailāne aerobika C 2631 10.12.2025.
1477 Andis Grebzde kendo C 2632 10.12.2025.
1478 Laura Ikstena fitness (atlētiskā vingrošana) C 2634 10.12.2025.
1479 Ilze Krone volejbols C 2636 10.12.2025.
1480 Ģirts Ločmelis smaiļošana un kanoe C 2638 10.12.2025.
1481 Ivars Strupītis-Aržanovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2649 10.12.2025.
1482 Dainis Aparjods kamaniņu sports B 4243 10.12.2025.
1483 Roberts Neimans kendo C 2640 10.12.2025.
1484 Kristīne Odriņa-Urbova brīvā cīņa C 2641 10.12.2025.
1485 Edgars Riders džudo C 2643 10.12.2025.
1486 Anna Solomko kendo C 2648 10.12.2025.
1487 Valentīna Svilāne-Dūda nūjošana C 2650 10.12.2025.
1488 Gaļina Šikina peldēšana C 2651 10.12.2025.
1489 Kārlis Treimanis florbols C 2652 10.12.2025.
1490 Andris Valainis MMA (jauktā cīņa) C 2655 10.12.2025.
1491 Ilze Zāģere sporta dejas C 2658 10.12.2025.
1492 Inese Ašmane aerobika B 4244 10.12.2025.
1493 Pāvels Murāns peldēšana B 4260 10.12.2025.
1494 Aksels Bresme fitness (atlētiskā vingrošana) C 2627 10.12.2025.
1495 Edgars Ivanovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2635 10.12.2025.
1496 Barbara Medniece fitness (atlētiskā vingrošana) C 2639 10.12.2025.
1497 Laila Ušacka florbols C 2653 10.12.2025.
1498 Rolita Vaidila fitness (atlētiskā vingrošana) C 2654 10.12.2025.
1499 Niks Doināts fitness (atlētiskā vingrošana) C 2630 10.12.2025.
1500 Romāns Kvačovs futbols C 2637 10.12.2025.
1501 Alans Broks peldēšana C 2628 10.12.2025.
1502 Iluta Balule aerobika B 4246 10.12.2025.
1503 Jānis Saulītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2646 10.12.2025.
1504 Renārs Namiķis hokejs B 4261 10.12.2025.
1505 Estere Repke mākslas vingrošana C 2642 10.12.2025.
1506 Iļja Nazarovs florbols A 598 10.12.2025.
1507 Jūlija Sarksjana fitness (atlētiskā vingrošana) C 2645 10.12.2025.
1508 Baiba Bogdanova galda teniss C 2626 10.12.2025.
1509 Normunds Jansons florbols B 4254 10.12.2025.
1510 Ieva Sippo fitness (atlētiskā vingrošana) C 2647 10.12.2025.
1511 Jūlija Vaļglazerska fitness (veselības sports) C 2656 10.12.2025.
1512 Rodrigo Laviņš hokejs A 597 10.12.2025.
1513 Jevgenijs Ivanovs karatē B 4253 10.12.2025.
1514 Tatjana Guseva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2633 10.12.2025.
1515 Līga Vilne jātnieku sports C 2657 10.12.2025.
1516 Anna Capeļika-Teicāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2629 10.12.2025.
1517 Gints Fogels basketbols A 604 14.01.2026.
1518 Anatolijs Konstantinovs basketbols A 605 14.01.2026.
1519 Raivo Otersons basketbols A 606 14.01.2026.
1520 Tatjana Vidricka peldēšana B 4310 14.01.2026.
1521 Edgars Rozenbergs hokejs A 607 14.01.2026.
1522 Aija Ambrasa burāšana C 2659 14.01.2026.
1523 Inga Audriņa teniss C 2660 14.01.2026.
1524 Anna Glazovska aerobika C 2664 14.01.2026.
1525 Dmitrijs Kuzmins hokejs C 2667 14.01.2026.
1526 Diāna Lauva vieglatlētika C 2668 14.01.2026.
1527 Nadežda Lisenko fitness (veselības sports) C 2669 14.01.2026.
1528 Mārtiņš Neilands florbols C 2671 14.01.2026.
1529 Tatjana Morozova aerobika B 4294 14.01.2026.
1530 Rolands Siliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2672 14.01.2026.
1531 Germans Ugļovs teniss C 2673 14.01.2026.
1532 Rita Vāvere florbols C 2674 14.01.2026.
1533 Zanda Beitika vieglatlētika B 4272 14.01.2026.
1534 Jānis Bulmeisters futbols B 4275 14.01.2026.
1535 Igors Buzo paukošana B 4276 14.01.2026.
1536 Mārcis Červoņikovs futbols B 4277 14.01.2026.
1537 Sandra Gosa peldēšana B 4281 14.01.2026.
1538 Māris Gūtmanis riteņbraukšana BMX B 4282 14.01.2026.
1539 Linda Karloviča handbols B 4284 14.01.2026.
1540 Kristaps Kozlovskis basketbols B 4285 14.01.2026.
1541 Anita Krauklīte vieglatlētika B 4286 14.01.2026.
1542 Agnese Krūmiņa vieglatlētika B 4287 14.01.2026.
1543 Nataļja Kulmanakova peldēšana B 4288 14.01.2026.
1544 Katrīna Dzērve vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4303 14.01.2026.
1545 Aleksejs Ļeonovs peldēšana B 4290 14.01.2026.
1546 Vitālijs Lepins-Žagars tekvon-do B 4291 14.01.2026.
1547 Oskars Mīļais futbols B 4293 14.01.2026.
1548 Andris Rajeckis florbols B 4297 14.01.2026.
1549 Edgars Ratnieks dambrete B 4299 14.01.2026.
1550 Normunds Reinbergs klinšu kāpšana B 4300 14.01.2026.
1551 Argija Rudene vieglatlētika B 4301 14.01.2026.
1552 Ludmila Saveļjeva aerobika B 4302 14.01.2026.
1553 Ēriks Šulcs sporta vingrošana B 4305 14.01.2026.
1554 Monta Vaska fitness (veselības sports) B 4308 14.01.2026.
1555 Larisa Veinberga handbols B 4309 14.01.2026.
1556 Ivars Zvirbulis futbols B 4311 14.01.2026.
1557 Līga Ludborža basketbols C 2670 14.01.2026.
1558 Ilmārs Pūliņš volejbols B 4296 14.01.2026.
1559 Jānis Kravalis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2666 14.01.2026.
1560 Juris Iesalnieks basketbols B 4283 14.01.2026.
1561 Kristīne Koļadina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2665 14.01.2026.
1562 Laila Eljašāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4280 14.01.2026.
1563 Liene Gasūne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2662 14.01.2026.
1564 Linda Vainovska fitness (veselības sports) B 4307 14.01.2026.
1565 Marina Trofimova peldēšana B 4306 14.01.2026.
1566 Mārīte Gertnere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2663 14.01.2026.
1567 Tatjana Ļeonova peldēšana B 4289 14.01.2026.
1568 Armands Uščins handbols A 608 14.01.2026.
1569 Artjoms Ramlavs bokss B 4298 14.01.2026.
1570 Dainis Binders futbols B 4273 14.01.2026.
1571 Ēriks Bauers florbols A 602 14.01.2026.
1572 Inta Andrejānova peldēšana B 4271 14.01.2026.
1573 Juris Liepiņš peldēšana B 4292 14.01.2026.
1574 Leonīds Borisovs šahs B 4274 14.01.2026.
1575 Maija Čunda basketbols B 4278 14.01.2026.
1576 Ojārs Burkovskis smaiļošana un kanoe A 603 14.01.2026.
1577 Pāvels Derjagins fitness (atlētiskā vingrošana) C 2661 14.01.2026.
1578 Reinis Duksītis florbols B 4279 14.01.2026.
1579 Viktors Ņuhtiļins vieglatlētika B 4295 14.01.2026.
1580 Vita Visocka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2675 14.01.2026.
1581 Vladimirs Širjājevs peldēšana B 4304 14.01.2026.
1582 Staņislavs Leščinskis smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1583 Boriss Lonskis smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1584 Rihards Ošups basketbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1585 Reinis Felders fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1586 Aldis Artūrs Vilde smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1587 Roberts Razminovičs volejbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1588 Oļegs Voroņins regbijs Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1589 Romans Pjahns kāpšanas sports Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1590 Anna Beļēviča daiļslidošana Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1591 Mareks Lavrinovičs karatē Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1592 Raimonds Liniņš volejbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1593 Mārtiņš Rūgums vieglatlētika Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1594 Aleksandrs Stadņičenko taekvondo Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1595 Dainars Sungals dažādi sporta veidi Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1596 Mārtiņš Pavlovskis basketbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1597 Anete Linde fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1598 Rolands Vadonis fitness Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1599 Maira Bruže peldēšana Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1600 Svetlana Nerlo dažādi sporta veidi Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1601 Aivars Vasiļevskis dažādi sporta veidi Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1602 Jana Virse dažādi sporta veidi Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1603 Deniss Koltaševs fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1604 Ivo Līdaks fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1605 Solvita Dzilnava vieglatlētika Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1606 Rolands Rullis basketbols Sporta studiju absolvents 04.02.2026.
1607 Marija Tihomirova fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 11.02.2026.
1608 Zane Krēsliņa Sporta studiju absolvents 11.02.2026.
1609 Andrejs Šlikovs Sporta studiju absolvents 17.02.2026.
1610 Jānis Bovins Sporta studiju absolvents 17.02.2026.
1611 Tatjana Peskiševa daiļlēkšana B 4341 18.02.2026.
1612 Elza Gribuste basketbols B 4325 18.02.2026.
1613 Aleksandra Pupina vieglatlētika B 4343 18.02.2026.
1614 Ieva Soka fitness (veselības sports) B 4346 18.02.2026.
1615 Alise Vaidere teniss B 4350 18.02.2026.
1616 Līga Vanaga fitness (veselības sports) B 4351 18.02.2026.
1617 Toms Vīksna futbols C 2697 18.02.2026.
1618 Ēvalds Vancāns ložu šaušana B 4352 18.02.2026.
1619 Māris Vensbergs volejbols B 4354 18.02.2026.
1620 Reinis Zābers basketbols B 4355 18.02.2026.
1621 Agnese Amoliņa tramplīnlēkšana C 2676 18.02.2026.
1622 Raivis Andžāns futbols C 2677 18.02.2026.
1623 Linda Arāja jātnieku sports C 2678 18.02.2026.
1624 Aleksandrs Beļajevs klinšu kāpšana C 2679 18.02.2026.
1625 Oļegs Meļehs riteņbraukšana C 2687 18.02.2026.
1626 Kaspars Riekstiņš karatē C 2689 18.02.2026.
1627 Māris Romanovskis nūjošana C 2691 18.02.2026.
1628 Viktors Saltikovs peldēšana C 2692 18.02.2026.
1629 Jeļena Sazoņenkova aerobika C 2693 18.02.2026.
1630 Marina Kaminska aerobika B 4329 18.02.2026.
1631 Jānis Bērzs sērfings C 2680 18.02.2026.
1632 Andrejs Jesko vieglatlētika C 2682 18.02.2026.
1633 Ainars Puķītis teniss B 4342 18.02.2026.
1634 Jeļena Čerņauska volejbols B 4317 18.02.2026.
1635 Andis Bērziņš badmintons B 4314 18.02.2026.
1636 Madara Galviņa aerobika B 0 18.02.2026.
1637 Normunds Krūmiņš florbols C 2684 18.02.2026.
1638 Normunds Lācis basketbols B 4335 18.02.2026.
1639 Pauls Juriks volejbols C 2683 18.02.2026.
1640 Sindija Grēna vieglatlētika B 4324 18.02.2026.
1641 Zintis Bergmanis florbols B 4313 18.02.2026.
1642 Andriana Bogdanova smaiļošana un kanoe B 4315 18.02.2026.
1643 Anita Rudzīte peldēšana B 4345 18.02.2026.
1644 Farid Akhmedov brīvā cīņa A 609 18.02.2026.
1645 Ingus Panteļejevs florbols A 614 18.02.2026.
1646 Ansis Pūce bokss B 4344 18.02.2026.
1647 Armands Misus basketbols A 613 18.02.2026.
1648 Niks Remess handbols C 2688 18.02.2026.
1649 Mihails Svarinskis hokejs A 615 18.02.2026.
1650 Arnis Šķēls vieglatlētika B 4347 18.02.2026.
1651 Raitis Lilienšteins futbols B 4337 18.02.2026.
1652 Vitālijs Verdiņš grieķu-romiešu cīņa A 616 18.02.2026.
1653 Raimonds Vilkoits hokejs A 617 18.02.2026.
1654 Jānis Liepiņš basketbols B 4336 18.02.2026.
1655 Eva Vasiļevska basketbols B 4353 18.02.2026.
1656 Jūlija Kuzmina peldēšana A 611 18.02.2026.
1657 Inta Alksne aerobika B 4312 18.02.2026.
1658 Kaspars Mājenieks basketbols A 612 18.02.2026.
1659 Vladimirs Stepanovs klinšu kāpšana C 2694 18.02.2026.
1660 Lāsma Takanbekova aerobika C 2695 18.02.2026.
1661 Leonīds Temjaševs galda teniss C 2696 18.02.2026.
1662 Līga Dziļuma fitness (veselības sports) B 4318 18.02.2026.
1663 Raivo Letapurs sporta dejas C 2685 18.02.2026.
1664 Timurs Gaļejevs taibokss (muaythai) C 2681 18.02.2026.
1665 Roberts Fišers bokss B 4319 18.02.2026.
1666 Una Geite basketbols B 4321 18.02.2026.
1667 Dmitrijs Gorlačevs peldēšana B 4323 18.02.2026.
1668 Edgars Ungurs šahs B 4349 18.02.2026.
1669 Ainārs Gureckis badmintons B 4328 18.02.2026.
1670 Anita Jegorova vieglatlētika B 4328 18.02.2026.
1671 Andrejs Karpovs futbols B 4330 18.02.2026.
1672 Inesa Golojade fitness (veselības sports) B 4322 18.02.2026.
1673 Inta Ozola aerobika B 4340 18.02.2026.
1674 Arturs Košeļevs basketbols B 4331 18.02.2026.
1675 Aksels Zemvaldis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4356 18.02.2026.
1676 Irina Kozlova fitness (veselības sports) B 4332 18.02.2026.
1677 Aleksandrs Krauklītis vieglatlētika B 4333 18.02.2026.
1678 Mārtiņš Fomins basketbols A 4242 18.02.2026.
1679 Alma Lāce daiļslidošana B 4334 18.02.2026.
1680 Līga Ungure šahs B 4348 18.02.2026.
1681 Līga Macarovska vieglatlētika B 4338 18.02.2026.
1682 Diāna Matisone šahs B 4339 18.02.2026.
1683 Natālija Čekita mākslas vingrošana B 4316 18.02.2026.
1684 Gundars Siliņš basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
1685 Artūrs Āboliņš hokejs B 4361 18.03.2026.
1686 Sintija Grišule vieglatlētika B 4373 18.03.2026.
1687 Inga Bajāre aerobika B 4362 18.03.2026.
1688 Tatjana Utināne volejbols B 4405 18.03.2026.
1689 Evija Brokāne basketbols B 4363 18.03.2026.
1690 Vladimirs Priščeps volejbols B 4395 18.03.2026.
1691 Zoja Ivanova volejbols B 4375 18.03.2026.
1692 Pēteris Egle hokejs B 4367 18.03.2026.
1693 Jāzeps Markevičs vieglatlētika B 4389 18.03.2026.
1694 Indra Gabaliņa jātnieku sports B 4369 18.03.2026.
1695 Ervīns Gabliņš sporta vingrošana B 4370 18.03.2026.
1696 Žana Zanegina volejbols B 4412 18.03.2026.
1697 Tatjana Galaktionova mākslas vingrošana B 4371 18.03.2026.
1698 Georgijs Čižovs futbols B 4365 18.03.2026.
1699 Ļubova Hohlova mākslas vingrošana B 4374 18.03.2026.
1700 Igors Korabļovs futbols B 4378 18.03.2026.
1701 Viktorija Korbuta volejbols B 4379 18.03.2026.
1702 Jeļena Kurmeļeva peldēšana B 4380 18.03.2026.
1703 Ivans Kvints futbols B 4381 18.03.2026.
1704 Aleksandrs Astafičevs basketbols B 4360 18.03.2026.
1705 Lana Līcīte vieglatlētika B 4384 18.03.2026.
1706 Gaļina Marjina mākslas vingrošana B 4388 18.03.2026.
1707 Ainārs Juškēvičs florbols A 619 18.03.2026.
1708 Vjačeslavs Migaļins sporta vingrošana B 4390 18.03.2026.
1709 Boriss Ivanovs taekvondo B 4376 18.03.2026.
1710 Broņislavs Konstantinovičs sporta vingrošana B 4377 18.03.2026.
1711 Veronika Murauska sporta vingrošana B 4391 18.03.2026.
1712 Kaspars Dumbris biatlons B 4366 18.03.2026.
1713 Jānis Razgalis vieglatlētika B 4396 18.03.2026.
1714 Natālija Sidorova mākslas vingrošana B 4398 18.03.2026.
1715 Nikolajs Siļčonoks hokejs B 4399 18.03.2026.
1716 Jurijs Smislovs teniss B 4400 18.03.2026.
1717 Ralfs Stašāns basketbols B 4401 18.03.2026.
1718 Emīls Sevastjanovs vieglatlētika C 2704 18.03.2026.
1719 Karīna Šavļuka mākslas vingrošana B 4402 18.03.2026.
1720 Valdis Šusts vieglatlētika B 4403 18.03.2026.
1721 Jeļena Timofejeva sporta vingrošana B 4404 18.03.2026.
1722 Ināra Vaivade mākslas vingrošana B 4407 18.03.2026.
1723 Dmitrijs Vasiļjevs ložu šaušana B 4408 18.03.2026.
1724 Andris Vasioleks florbols B 4409 18.03.2026.
1725 Andrejs Vaškevičs futbols B 4410 18.03.2026.
1726 Diāna Melnace-Erdmane vieglatlētika C 2701 18.03.2026.
1727 Armands Pētersons futbols C 2703 18.03.2026.
1728 Jevgēnijs Skorobogatovs karatē C 2705 18.03.2026.
1729 Armands Šļars kikbokss C 2706 18.03.2026.
1730 Inna Žolneroviča vieglatlētika C 2708 18.03.2026.
1731 Agita Ābele daiļslidošana A 618 18.03.2026.
1732 Arnis Kalniņš motosports A 620 18.03.2026.
1733 Aigars Nerips basketbols A 621 18.03.2026.
1734 Igors Očkurovs svarcelšana A 622 18.03.2026.
1735 Vladlens Žarinovs peldēšana B 4414 18.03.2026.
1736 Helēna Vecenāne aerobika B 4411 18.03.2026.
1737 Aleksandrs Ambrosovs džiu-džitsu C 2698 18.03.2026.
1738 Eva Fricberga fitness (atlētiskā vingrošana) B 4368 18.03.2026.
1739 Nataļja Baranovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2699 18.03.2026.
1740 Natālija Ļekanova jātnieku sports C 2700 18.03.2026.
1741 Anda Zomerfelde peldēšana B 4413 18.03.2026.
1742 Anatolijs Levša triatlons B 4382 18.03.2026.
1743 Deniss Sarafaņuks futbols B 4397 18.03.2026.
1744 Francis Naidjonoks volejbols B 4392 18.03.2026.
1745 Igors Golovka basketbols B 4372 18.03.2026.
1746 Imants Utināns volejbols B 4406 18.03.2026.
1747 Inese Liepiņa fitness (veselības sports) B 4383 18.03.2026.
1748 Ivans Maksimčuks futbols B 4386 18.03.2026.
1749 Jevgeņijs Maksimčuks futbols B 4387 18.03.2026.
1750 Jānis Tilibs-Etiķis džiu-džitsu C 2707 18.03.2026.
1751 Liene Brūvele orientēšanās B 4364 18.03.2026.
1752 Liudmila Loskot volejbols B 4385 18.03.2026.
1753 Agris Otaņķis futbols C 2702 18.03.2026.
1754 Markus Anzenavs vieglatlētika B 4359 18.03.2026.
1755 Gunta Afanasjeva sporta vingrošana B 4357 18.03.2026.
1756 Mārcis Pliens basketbols B 4394 18.03.2026.
1757 Larisa Andrianova mākslas vingrošana B 4358 18.03.2026.
1758 Aleksandrs Opekunovs futbols B 4393 18.03.2026.
1759 Rihards Frīdenbergs Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1760 Raitis Māsāns vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1761 Elvijs Antonišķis vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1762 Olga Ozola vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1763 Digna Cunska Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1764 Ieva Stecenko teniss Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1765 Gints Bensons MMA (jauktā cīņa) Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1766 Artūrs Saulīte Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1767 Zane Svēte volejbols Sporta studiju absolvents 28.03.2026.
1768 Maksym Kalinichenko futbols 06.04.2026.
1769 Roberts Slotiņš distanču slēpošana C 3097 10.04.2027.
1770 Sofija Lakisova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3093 10.04.2027.
1771 Maksims Zeiļa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3101 10.04.2027.
1772 Kaspars Pakers airēšanas slaloms C 3094 10.04.2027.
1773 Olga Bortņikova aerobika C 3090 10.04.2027.
1774 Ruslans Sorokins pludmales volejbols C 3098 10.04.2027.
1775 Denis Laktionov futbols 14.04.2026.
1776 Tatjana Gaidele peldēšana B 4424 22.04.2026.
1777 Jeļena Gavrilova sporta vingrošana B 4425 22.04.2026.
1778 Anita Grāmatiņa sporta dejas B 4427 22.04.2026.
1779 Ilvija Jāpiņa mākslas vingrošana B 4428 22.04.2026.
1780 Tamāra Kosmačeva orientēšanās B 4430 22.04.2026.
1781 Sergejs Kovaļovs futbols B 4431 22.04.2026.
1782 Irina Kuļikova sporta vingrošana B 4432 22.04.2026.
1783 Daniela Kupriša fitness (veselības sports) B 4433 22.04.2026.
1784 Leonīds Kuzņecovs sambo A 624 22.04.2026.
1785 Leonīds Kuzņecovs džudo B 4435 22.04.2026.
1786 Natālija Maculeviča mākslas vingrošana B 4437 22.04.2026.
1787 Ervins Melngalvis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4438 22.04.2026.
1788 Irina Mickeviča sporta vingrošana B 4440 22.04.2026.
1789 Irina Patrusheva sporta vingrošana B 4442 22.04.2026.
1790 Ieva Keiša vieglatlētika B 4462 22.04.2026.
1791 Pāvels Pavlovs sporta vingrošana B 4443 22.04.2026.
1792 Aivars Plāte sporta vingrošana B 4444 22.04.2026.
1793 Iveta Puķīte vieglatlētika B 4445 22.04.2026.
1794 Linda Rozīte fitness (veselības sports) B 4446 22.04.2026.
1795 Ārija Samsonova volejbols B 4448 22.04.2026.
1796 Ivo Solomahins florbols B 4450 22.04.2026.
1797 Ivans Kokins hokejs B 4429 22.04.2026.
1798 Viktors Šarko sporta vingrošana B 4453 22.04.2026.
1799 Ludmila Tiščenko sporta vingrošana B 4455 22.04.2026.
1800 Jānis Kalnenieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2717 22.04.2026.
1801 Māris Vāverāns basketbols B 4457 22.04.2026.
1802 Ēvalds Stankevičs futbols B 4451 22.04.2026.
1803 Dimitrijs Vinogradovs vieglatlētika B 4459 22.04.2026.
1804 Arnis Voika basketbols B 4460 22.04.2026.
1805 Anastasija Grimailova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2713 22.04.2026.
1806 Anita Pētersone kērlings C 2729 22.04.2026.
1807 Elza Nauzere karsēju sports C 2728 22.04.2026.
1808 Laima Klauža distanču slēpošana C 2718 22.04.2026.
1809 Igors Kuzmuks sporta vingrošana B 4434 22.04.2026.
1810 Ina Močaļina fitness (veselības sports) B 4441 22.04.2026.
1811 Indra Šīmane galda teniss B 4454 22.04.2026.
1812 Izolde Eņģele džudo B 4423 22.04.2026.
1813 Jānis Kublačovs teniss C 2723 22.04.2026.
1814 Kristīne Eiduka jātnieku sports C 2711 22.04.2026.
1815 Marija Luīze Muižniece karatē C 2727 22.04.2026.
1816 Ludmila Beļikova vieglatlētika A 622 22.04.2026.
1817 Mārtiņš Marnauza triatlons C 2724 22.04.2026.
1818 Nataļja Kokina svarbumbu celšana C 2719 22.04.2026.
1819 Aleksandrs Vorotinskis futbols B 4461 22.04.2026.
1820 Žaklīna Litauniece burāšana A 625 22.04.2026.
1821 Varis Sārtaputnis svarcelšana B 4449 22.04.2026.
1822 Aleksandrs Ņiživijs hokejs A 626 22.04.2026.
1823 Konstantīns Titorenko grieķu-romiešu cīņa B 4456 22.04.2026.
1824 Jekaterina Platonova daiļslidošana A 627 22.04.2026.
1825 Mārtiņš Druvkalns fitness (atlētiskā vingrošana) C 2709 22.04.2026.
1826 Pēteris Cīmanis kamaniņu sports A 623 22.04.2026.
1827 Gints Dzērve skeletons C 2710 22.04.2026.
1828 Oļegs Komars karatē C 2720 22.04.2026.
1829 Ainārs Sakalauskis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4447 22.04.2026.
1830 Aigars Bergsons vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4414 22.04.2026.
1831 Lauma Ēdelmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2712 22.04.2026.
1832 Tatjana Gorbatko aerobika B 4426 22.04.2026.
1833 Madara Aldiņa smaiļošana un kanoe C 2708 22.04.2026.
1834 Jānis Butāns basketbols B 4463 22.04.2026.
1835 Vija Rožlapa šahs C 2732 22.04.2026.
1836 Oksana Savčenko fitness (veselības sports) C 2733 22.04.2026.
1837 Artis Vārpiņš hokejs C 2737 22.04.2026.
1838 Vita Timermane aerobika C 2736 22.04.2026.
1839 Guntis Gruzniņš džiu-džitsu C 2714 22.04.2026.
1840 Baiba Verle fitness (atlētiskā vingrošana) B 4458 22.04.2026.
1841 Alla Krumina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2722 22.04.2026.
1842 Ivars Martinovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2725 22.04.2026.
1843 Zane Matuļone fitness (atlētiskā vingrošana) C 2726 22.04.2026.
1844 Anastasija Šuškeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2735 22.04.2026.
1845 Juris Meļņičenko futbols B 4439 22.04.2026.
1846 Deniss Ivanovs futbols C 2715 22.04.2026.
1847 Laima Kondratoviča jātnieku sports C 2721 22.04.2026.
1848 Aiva Ķēniņa vieglatlētika B 4436 22.04.2026.
1849 Agris Pikšens fitness (atlētiskā vingrošana) C 2730 22.04.2026.
1850 Ina Bērziņa fitness (veselības sports) B 4415 22.04.2026.
1851 Līva Bērziņa fitness (veselības sports) B 4416 22.04.2026.
1852 Ināra Biciņa basketbols B 4417 22.04.2026.
1853 Irina Daņilova sporta vingrošana B 4419 22.04.2026.
1854 Olga Bogdanova volejbols B 4418 22.04.2026.
1855 Natālija Deveikusa volejbols B 4420 22.04.2026.
1856 Lilita Didriksone teniss B 4421 22.04.2026.
1857 Sandis Dzērve basketbols B 4422 22.04.2026.
1858 Viktors Ščerbatihs svarcelšana A 629 20.05.2026.
1859 Marija Zīle smaiļošana un kanoe A 630 20.05.2026.
1860 Vladimirs Anaņins paukošana B 4464 20.05.2026.
1861 Dmitrijs Andrejevs orientēšanās B 4465 20.05.2026.
1862 Dmitrijs Andrejevs distanču slēpošana B 4466 20.05.2026.
1863 Dmitrijs Andrejevs riteņbraukšana MTB B 4467 20.05.2026.
1864 Dmitrijs Andrejevs riteņbraukšana šosejā B 4468 20.05.2026.
1865 Ivars Bambis basketbols B 4470 20.05.2026.
1866 Edijs Bērziņš futbols B 4471 20.05.2026.
1867 Juta Borska fitness (atlētiskā vingrošana) B 4473 20.05.2026.
1868 Līga Dzene vieglatlētika B 4474 20.05.2026.
1869 Inga Dzene vieglatlētika B 4475 20.05.2026.
1870 Behnam Boobani taekvondo B 4472 20.05.2026.
1871 Daiga Gabrūna galda teniss B 4477 20.05.2026.
1872 Jurijs Hajevs futbols B 4478 20.05.2026.
1873 Jānis Irbe futbols B 4479 20.05.2026.
1874 Iveta Kacēna vieglatlētika B 4480 20.05.2026.
1875 Pēteris Karlivāns vieglatlētika B 4481 20.05.2026.
1876 Baiba Kaufmane vieglatlētika B 4482 20.05.2026.
1877 Edgars Klibus futbols B 4483 20.05.2026.
1878 Ivita Krūmiņa hokejs B 4484 20.05.2026.
1879 Austra Ķikāne vieglatlētika B 4485 20.05.2026.
1880 Jana Lielmane volejbols B 4486 20.05.2026.
1881 Aivars Mackēvičs smaiļošana un kanoe B 4487 20.05.2026.
1882 Kristīne Mazure peldēšana B 4490 20.05.2026.
1883 Margarita Putniņa peldēšana B 4493 20.05.2026.
1884 Raitis Ravinskis vieglatlētika B 4494 20.05.2026.
1885 Evija Reinfelde teniss B 4495 20.05.2026.
1886 Svetlana Sažanova peldēšana B 4496 20.05.2026.
1887 Zoja Stepanova mākslas vingrošana B 4498 20.05.2026.
1888 Zigmārs Strauss hokejs B 4499 20.05.2026.
1889 Uģis Šusts florbols B 4500 20.05.2026.
1890 Aivars Anis hokejs B 4469 20.05.2026.
1891 Anete Zābere teniss B 4502 20.05.2026.
1892 Dina Alksne vieglatlētika C 2738 20.05.2026.
1893 Edgars Bērziņš orientēšanās C 2740 20.05.2026.
1894 Edgars Eriņš vieglatlētika C 2742 20.05.2026.
1895 Gaļina Mazitova peldēšana C 2753 20.05.2026.
1896 Jānis Paeglis volejbols C 2756 20.05.2026.
1897 Krišs Matisons basketbols B 4488 20.05.2026.
1898 Kristīne Kirilova florbols C 2747 20.05.2026.
1899 Madara Grava aerobika C 2745 20.05.2026.
1900 Nataļja Seile sporta vingrošana B 4497 20.05.2026.
1901 Nellija Maklakova šahs C 2752 20.05.2026.
1902 Patrīcija Peimane basketbols C 2757 20.05.2026.
1903 Artjoms Sokolovs bokss C 2764 20.05.2026.
1904 Emīls Pauders fitness (veselības sports) B 4492 20.05.2026.
1905 Normunds Kīsnics florbols C 2748 20.05.2026.
1906 Ruslans Mazitovs peldēšana C 2754 20.05.2026.
1907 Luīza Šepeļeva karsēju sports C 2765 20.05.2026.
1908 Valdis Matīss futbols B 4489 20.05.2026.
1909 Vilnis Mīlenbergs džudo B 4491 20.05.2026.
1910 Ieva Simsone ložu šaušana C 2763 20.05.2026.
1911 Ilze Frīdenberga ložu šaušana B 4476 20.05.2026.
1912 Oksana Timšāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4501 20.05.2026.
1913 Simona Rutkovska vieglatlētika C 2762 20.05.2026.
1914 Veronika Andrianova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2739 20.05.2026.
1915 Sandijs Kodoliņš florbols C 2749 20.05.2026.
1916 Antoni Kušels motosports C 2750 20.05.2026.
1917 Guna Lūsiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2751 20.05.2026.
1918 Edgars Nikolajevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2755 20.05.2026.
1919 Ansis Šulmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2766 20.05.2026.
1920 Paula Freimane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2743 20.05.2026.
1921 Kristīne Insberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2746 20.05.2026.
1922 Jolanta Popova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2758 20.05.2026.
1923 Valērijs Bodnieks florbols C 2741 20.05.2026.
1924 Vitālijs Rečickis futbols C 2761 20.05.2026.
1925 Ronalds Zeiliņš hokejs C 2769 20.05.2026.
1926 Anita Rajecka kamaniņu sports C 2760 20.05.2026.
1927 Jurijs Goļikovs karatē C 2744 20.05.2026.
1928 Dmitrijs Varlamovs karatē C 2767 20.05.2026.
1929 Vita Zvaigzne krosmintons C 2770 20.05.2026.
1930 Aleksandra Prina peldēšana C 2759 20.05.2026.
1931 Juris Vorkalis volejbols C 2768 20.05.2026.
1932 Ludmila Lazdeniece smaiļošana un kanoe A 628 20.05.2026.
1933 Volodymyr Vlasenko futbols 03.06.2025.
1934 Ieva Lepse galda teniss B 4522 17.06.2026.
1935 Andrejs Magers džudo B 4523 17.06.2026.
1936 Valērijs Kriviņš futbols B 4521 17.06.2026.
1937 Ivars Māliņš volejbols B 4524 17.06.2026.
1938 Jeļena Obižajeva vieglatlētika B 4526 17.06.2026.
1939 Aleksandrs Obižajevs vieglatlētika B 4527 17.06.2026.
1940 Linda Ozola vieglatlētika B 4528 17.06.2026.
1941 Marta Ozoliņa volejbols B 4529 17.06.2026.
1942 Kārlis Ozols dambrete B 4530 17.06.2026.
1943 Renārs Princis hokejs B 4533 17.06.2026.
1944 Alīna Petrenko daiļslidošana B 4531 17.06.2026.
1945 Iļja Prokopenko grieķu-romiešu cīņa B 4534 17.06.2026.
1946 Aldis Rakstiņš handbols B 4535 17.06.2026.
1947 Andris Kliests basketbols B 4518 17.06.2026.
1948 Anete Šēnberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2794 17.06.2026.
1949 Māris Riherts futbols B 4537 17.06.2026.
1950 Imants Čerņavskis handbols B 4506 17.06.2026.
1951 Edgars Savickis volejbols B 4538 17.06.2026.
1952 Zane Smiltiņa vieglatlētika B 4539 17.06.2026.
1953 Edgars Jukna hokejs C 2776 17.06.2026.
1954 Inga Pinka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2786 17.06.2026.
1955 Emīls Mangulis volejbols C 2782 17.06.2026.
1956 Ieva Mazjāne galda teniss C 2783 17.06.2026.
1957 Toms Strauss hokejs B 4541 17.06.2026.
1958 Jegors Nazarovs grieķu-romiešu cīņa B 4525 17.06.2026.
1959 Kristers Taims riteņbraukšana BMX B 4542 17.06.2026.
1960 Karalina Tjapko brīvā cīņa B 4543 17.06.2026.
1961 Nauris Mazjānis galda teniss C 2784 17.06.2026.
1962 Pēteris Vancāns distanču slēpošana B 4544 17.06.2026.
1963 Santa Sakne sporta dejas C 2792 17.06.2026.
1964 Ervīns Veļķers volejbols B 4545 17.06.2026.
1965 Nataļja Aļaševiča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2770 17.06.2026.
1966 Kristīne Belverte fitness (atlētiskā vingrošana) C 2771 17.06.2026.
1967 Kristīne Lāce fitness (atlētiskā vingrošana) C 2779 17.06.2026.
1968 Silva Dambe sporta dejas C 2773 17.06.2026.
1969 Kaspars Eglīts fitness (atlētiskā vingrošana) C 2774 17.06.2026.
1970 Iveta Kazaine orientēšanās C 2777 17.06.2026.
1971 Katarina Magere džudo C 2781 17.06.2026.
1972 Andis Pušņakovs biatlons C 2789 17.06.2026.
1973 Valts Rutkis kalnu slēpošana C 2791 17.06.2026.
1974 Dace Tarziera fitness (atlētiskā vingrošana) C 2795 17.06.2026.
1975 Kristīne Rēboka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2790 17.06.2026.
1976 Vitālijs Stebļinskis grieķu-romiešu cīņa C 2793 17.06.2026.
1977 Linda Priekule fitness (atlētiskā vingrošana) C 2788 17.06.2026.
1978 Teimurazs Leladze futbols C 2780 17.06.2026.
1979 Sandra Priedola sporta dejas C 2787 17.06.2026.
1980 Karīna Millere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2785 17.06.2026.
1981 Leonards Kuzmins karatē C 2778 17.06.2026.
1982 Māris Spalviņš futbols B 4540 17.06.2026.
1983 Rolands Plēsnieks volejbols B 4532 17.06.2026.
1984 Rūta Brumermane aerobika B 4505 17.06.2026.
1985 Svetlana Burlakova mākslas vingrošana C 2772 17.06.2026.
1986 Uldis Jaunsproģis ložu šaušana C 2775 17.06.2026.
1987 Viktorija Knese peldēšana B 4519 17.06.2026.
1988 Viktors Reško džudo B 4536 17.06.2026.
1989 Vjačeslavs Gamazins volejbols B 4510 17.06.2026.
1990 Līga Jansone vieglatlētika B 4513 17.06.2026.
1991 Bruno Kārlis basketbols A 631 17.06.2026.
1992 Elita Laksa basketbols A 632 17.06.2026.
1993 Igo Ažuks smaiļošana un kanoe B 4502 17.06.2026.
1994 Andris Bambis basketbols B 4503 17.06.2026.
1995 Natālija Bogačova teniss B 4504 17.06.2026.
1996 Boriss Čolokjans volejbols B 4507 17.06.2026.
1997 Natālija Demčenko mākslas vingrošana B 4508 17.06.2026.
1998 Jānis Dokāns distanču slēpošana B 4509 17.06.2026.
1999 Ilona Grigjane aerobika B 4511 17.06.2026.
2000 Artūrs Hotenko fitness (atlētiskā vingrošana) B 4512 17.06.2026.
2001 Krista Jansone volejbols B 4514 17.06.2026.
2002 Edijs Junde peldēšana B 4515 17.06.2026.
2003 Vaira Kaziniece aerobika B 4516 17.06.2026.
2004 Sarmīte Keisele vieglatlētika B 4517 17.06.2026.
2005 Ineta Kravale distanču slēpošana B 4520 17.06.2026.
2006 Oskars Virsis basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2007 Marija Keserovska aerobika Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2008 Viktorija Bajāre basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2009 Valerijs Bažanovs džudo Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2010 Roberts Kabanovs džudo Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2011 Terēze Amoliņa fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2012 Kristiāna Innusa fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2013 Jeļena Krasiļņikova fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2014 Kristers Matvējevs fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2015 Agnese Roga fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2016 Annija Roga fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2017 Silva Sočņeva fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2018 Ilze Štromberga fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2019 Līva Vollenberga fitness Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2020 Jānis Rajeckis florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2021 Irina Vaščenko florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2022 Arnolds Straume handbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2023 Armands Usāns handbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2024 Aija Balode hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2025 Ričards Bernhards hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2026 Edgars Brancis hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2027 Edgars Homjakovs hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2028 Reinis Ikaunieks hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2029 Denijs Romanovskis hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2030 Gatis Sprukts hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2031 Artūrs Dreimanis basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2032 Sergejs Durdins hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2033 Boris Bessmertnyi hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2034 Artūrs Homjakovs hokejs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2035 Reinis Korsūnovs biatlons Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2036 Viktorija Rezajeva karatē Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2037 Ivars Pričins karatē Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2038 Vsevolods Ļebedevs MMA (jauktā cīņa) Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2039 Natalja Broka peldēšana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2040 Stīvens Hadžijevs peldēšana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2041 Rūdolfs Segliņš smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2042 Gatis Smukulis riteņbraukšana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2043 Daiga Vilciņa sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2044 Riks Kristers Rozītis kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2045 Nadežda Potjomkina teniss Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2046 Rihards Ansons kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2047 Toms Sakne teniss Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2048 Justīne Luīze Zonne veikbords Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2049 Pāvels Titovs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2050 Inesis Zaporožecs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2051 Kristaps Šmits volejbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2052 Toms Akmeņlauks florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2053 Deniss Ostrovskis florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2054 Artūrs Voskis basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2055 Artūrs Dārznieks kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2056 Normunds Lišiks basketbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2057 Guntis Jansons florbols Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2058 Dāvis Caune vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2059 Rodrigo Laviņš vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2060 Kristīne Putniņa vispusīgā fiziskā sagatavotība Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2061 Sintija Tīruma Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2062 Roberts Bondarenko regbijs Sporta studiju absolvents 18.06.2026.
2063 Evita Krievāne Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2064 Jānis Roziņš loka šaušana Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2065 Anastasija Žuļina Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2066 Olga Kromāne Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2067 Mārtiņš Rubļevskis Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2068 Ērika Teivāne Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2069 Dmitrijs Jefimovs Sporta studiju absolvents 20.06.2026.
2070 Aleksandra Ribakova peldēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2071 Aiva Balcere volejbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2072 Alena Eldmane fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2073 Artjoms Križanovskis Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2074 Anna Orlova daiļslidošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2075 Ritvars Šuļga bokss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2076 Agate Leja Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2077 Līga Meļko Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2078 Līga Valdmane orientēšanās Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2079 Viktorija Vikija Sniegs-Sniedziņa Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2080 Ģirts Sokolovs airēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2081 Juta Gargurne pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2082 Tits Ralfs Verpakovskis airēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2083 Kārlis Vancovičs skrituļslidošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2084 Jekaterina Romanova badmintons Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2085 Ēriks Liepa basketbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2086 Kristīne Haritonova fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2087 Māris Pļavenieks basketbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2088 Reinis Ščerbinskis basketbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2089 Regīna Rudzīte biatlons Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2090 Andrejs Birjukovs bokss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2091 Oskars Grosmanis bokss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2092 Diāna Garā daiļslidošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2093 Džordans Inge džiu-džitsu Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2094 Matīss Bārdulis fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2095 Valērija Bule fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2096 Kristaps Deglis fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2097 Ineta Ivanova fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2098 Egmārs Jubelis fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2099 Veronika Jurčenko fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2100 Rolanda Ķīkule fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2101 Madara Naumčika fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2102 Sanda Ostrovska fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2103 Sigita Roga fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2104 Jūlija Fadejeva peldēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2105 Diāna Veigure fitness Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2106 Krists Bitenbinders florbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2107 Ivo Popovs florbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2108 Jānis Mačs futbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2109 Mārcis Pūce futbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2110 Demian Budz kikbokss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2111 Agate Rašmane ložu šaušana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2112 Linda Kinca mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2113 Kristīna Kiseļevska mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2114 Elīna Zaika mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2115 Katrīna Kurme mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2116 Anastasija Semjonova mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2117 Jevgenija Šepeļe mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2118 Elizabete Blūmentāle orientēšanās Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2119 Arvis Aigars peldēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2120 Anastasija Muraško peldēšana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2121 Aleksandrs Solovejs pludmales volejbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2122 Roberts Brikmanis regbijs Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2123 Dēzija Boļšaka Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2124 Dāvids Embrekšs Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2125 Ance Anete Fimbauere Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2126 Ekaterina Zubenko sporta dejas Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2127 Sabīne Kornijanova sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2128 Sofija Spīdola Martinsone sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2129 Linda Feldmane teniss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2130 Justīne Staudža teniss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2131 Kristaps Stenders teniss Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2132 Amanda Buša volejbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2133 Jānis Dīķis volejbols Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2134 Anastasija Šatravska mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 28.06.2026.
2135 Rihards Mālmanis Sporta studiju absolvents 29.06.2026.
2136 Kaspars Klamers Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2137 Oskars Kļava Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2138 Jānis Segliņš Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2139 Agris Otaņķis Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2140 Daniels Grigorjevs Sporta studiju absolvents 01.07.2026.
2141 Nikola Rodič futbols 12.07.2026.
2142 Emīls Putniņš airēšanas slaloms Sporta studiju students 01.10.2024.
2143 Kims Usačevs džudo B 4585 29.07.2026.
2144 Jurijs Vaido pauerliftings (spēka trīscīņa) B 4586 29.07.2026.
2145 Sergejs Vasjkovs džudo B 4587 29.07.2026.
2146 Gundega Vaščenko basketbols B 4588 29.07.2026.
2147 Sergejs Bobkovs smaiļošana un kanoe A 634 29.07.2026.
2148 Valdis Bērziņš biatlons A 633 29.07.2026.
2149 Jānis Vītols basketbols B 4591 29.07.2026.
2150 Nataļja Žmucka daiļslidošana B 4593 29.07.2026.
2151 Uvis Helmanis basketbols A 636 29.07.2026.
2152 Ingus Laiviņš florbols A 637 29.07.2026.
2153 Aleksandrs Lobanovskis triatlons C 2823 29.07.2026.
2154 Lelde Laure smaiļošana un kanoe A 638 29.07.2026.
2155 Sandis Prūsis bobslejs A 639 29.07.2026.
2156 Anda Upīte kamaniņu sports C 2838 29.07.2026.
2157 Kristīne Skrebele fitness (atlētiskā vingrošana) C 2834 29.07.2026.
2158 Māris Volbergs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2842 29.07.2026.
2159 Jānis Grants fitness (atlētiskā vingrošana) C 2813 29.07.2026.
2160 Dagnija Bramane aerobika C 2807 29.07.2026.
2161 Karina Braune fitness (atlētiskā vingrošana) C 2808 29.07.2026.
2162 Daila Mankusa vieglatlētika B 4565 29.07.2026.
2163 Klinta Lauska vieglatlētika C 2820 29.07.2026.
2164 Klinta Lauska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2821 29.07.2026.
2165 Karolīna Baumane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2800 29.07.2026.
2166 Edmunds Veizāns sporta dejas C 2839 29.07.2026.
2167 Lāsma Saliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2833 29.07.2026.
2168 Flēra Ārente aerobika C 2799 29.07.2026.
2169 Guna Kaņepe aerobika C 2817 29.07.2026.
2170 Ilze Belova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2902 29.07.2026.
2171 Irēna Vītola vieglatlētika B 4590 29.07.2026.
2172 Tatjana Beļajeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2803 29.07.2026.
2173 Signe Bērziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2804 29.07.2026.
2174 Kārlis Birmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2805 29.07.2026.
2175 Jānis Rimbenieks basketbols A 640 29.07.2026.
2176 Viktorija Bočenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2806 29.07.2026.
2177 Maija Briška jātnieku sports C 2809 29.07.2026.
2178 Jelisejs Zvonkovs futbols C 2843 29.07.2026.
2179 Madara Frēliha fitness (atlētiskā vingrošana) C 2811 29.07.2026.
2180 Jevgeņijs Vauļins hokejs B 4589 29.07.2026.
2181 Kristīne Vilcāne vieglatlētika C 2840 29.07.2026.
2182 Ņikita Cigankovs džudo B 4546 29.07.2026.
2183 Gustavs Gailītis skeitbords C 2812 29.07.2026.
2184 Jūlija Homenko aerobika C 2814 29.07.2026.
2185 Pēteris Stepītis florbols B 4582 29.07.2026.
2186 Edgars Kaļva karatē C 2816 29.07.2026.
2187 Rolands Nārķis basketbols B 4570 29.07.2026.
2188 Oļegs Kartuzovs galda teniss C 2818 29.07.2026.
2189 Sanda Erbsa galda teniss C 2810 29.07.2026.
2190 Edgars Ludzītis virves vilkšana C 2824 29.07.2026.
2191 Sergejs Volodins bokss B 4592 29.07.2026.
2192 Aigars Matisons vieglatlētika C 2825 29.07.2026.
2193 Ieva Martina Pakalna fitness (atlētiskā vingrošana) C 2829 29.07.2026.
2194 Vilnis Buls riteņbraukšana šosejā B 4545 29.07.2026.
2195 Karīna Ostrovska peldēšana B 4572 29.07.2026.
2196 Vjačeslavs Goļinskis vieglatlētika A 635 29.07.2026.
2197 Mārīte Šmaukstele hokejs C 2836 29.07.2026.
2198 Kaspars Vītols fitness (atlētiskā vingrošana) C 2841 29.07.2026.
2199 Rita Pavlova aerobika C 2830 29.07.2026.
2200 Vitālijs Stebļinskis brīvā cīņa C 2835 29.07.2026.
2201 Linda Reinvalde nūjošana C 2832 29.07.2026.
2202 Laine Orbidāne jātnieku sports C 2827 29.07.2026.
2203 Mareks Lavrovs motosports C 2822 29.07.2026.
2204 Elīna Muceniece sporta dejas C 2826 29.07.2026.
2205 Viktorija Osipenko vieglatlētika C 2828 29.07.2026.
2206 Ingrīda Šveigere volejbols C 2796 29.07.2026.
2207 Jeļena Aleksandrova aerobika C 2798 29.07.2026.
2208 Aivars Petruševics volejbols C 2831 29.07.2026.
2209 Daniels Kristapsons ātrslidošana C 2819 29.07.2026.
2210 Marina Cīrule volejbols B 4547 29.07.2026.
2211 Evita Daugule vieglatlētika B 4548 29.07.2026.
2212 Inals Doguzovs handbols B 4549 29.07.2026.
2213 Alvils Eglītis basketbols B 4550 29.07.2026.
2214 Alla Fomenko peldēšana B 4551 29.07.2026.
2215 Mudīte Gerke vieglatlētika B 4552 29.07.2026.
2216 Guna Horelika basketbols B 4553 29.07.2026.
2217 Vita Ikauniece kalnu slēpošana B 4554 29.07.2026.
2218 Lana Jēkabsone vieglatlētika B 4555 29.07.2026.
2219 Alda Juškēvica basketbols B 4556 29.07.2026.
2220 Rudīte Kronlaka volejbols B 4557 29.07.2026.
2221 Niks Lagzdiņš basketbols B 4558 29.07.2026.
2222 Ģirts Jansons hokejs C 2815 29.07.2026.
2223 Pēteris Lagzdiņš basketbols B 4559 29.07.2026.
2224 Imants Legzda hokejs B 4560 29.07.2026.
2225 Regīna Beināre aerobika C 2801 29.07.2026.
2226 Santa Lorence vieglatlētika B 4561 29.07.2026.
2227 Solvita Ļeļeva aerobika B 4562 29.07.2026.
2228 Aleksandrs Macijevskis hokejs B 4563 29.07.2026.
2229 Guntis Malējs džudo B 4564 29.07.2026.
2230 Indulis Matīss vieglatlētika B 4566 29.07.2026.
2231 Marina Mazure džudo B 4567 29.07.2026.
2232 Inta Mežgaile volejbols B 4568 29.07.2026.
2233 Valērijs Minalta futbols B 4569 29.07.2026.
2234 Andrejs Odinokovs volejbols B 4571 29.07.2026.
2235 Gita Ozola vieglatlētika B 4573 29.07.2026.
2236 Ieva Prūse jātnieku sports B 4574 23.05.2024.
2237 Arnolds Pūpols vieglatlētika B 4575 29.07.2026.
2238 Vadims Adoņjevs hokejs C 2797 29.07.2026.
2239 Dainis Ritums riteņbraukšana B 4576 29.07.2026.
2240 Līga Rozenšteina galda teniss B 4577 29.07.2026.
2241 Mārīte Sakārne volejbols B 4578 29.07.2026.
2242 Kristaps Slaidiņš futbols B 4579 29.07.2026.
2243 Margarita Sokolova ziemeļu divcīņa B 4580 29.07.2026.
2244 Ineta Sprancmane volejbols B 4581 29.07.2026.
2245 Sandris Stūris distanču slēpošana B 4583 29.07.2026.
2246 Kaspars Tiltiņš futbols B 4584 29.07.2026.
2247 Ingrīda Brauna-Lūkina daiļslidošana B 4594 24.08.2026.
2248 Karīna Šarkova sporta vingrošana C 2861 24.08.2026.
2249 Olga Šelgunova mākslas vingrošana C 2862 24.08.2026.
2250 Monta Briņķe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2843 24.08.2026.
2251 Vadims Figols fitness (atlētiskā vingrošana) C 2846 24.08.2026.
2252 Guntis Grubaums fitness (atlētiskā vingrošana) C 2847 24.08.2026.
2253 Daiga Mikitova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2856 24.08.2026.
2254 Agnese Strāķe fitness (atlētiskā vingrošana) C 2860 24.08.2026.
2255 Arnis Veidemanis kērlings C 2864 24.08.2026.
2256 Kristīne Jansone kikbokss C 2848 24.08.2026.
2257 Aivars Lucijanovs skvošs C 2853 24.08.2026.
2258 Kristaps Riekstiņš hokejs B 4612 18.06.2026.
2259 Maksims Širokovs hokejs B 4622 18.06.2026.
2260 Gunārs Pušmucāns šahs B 4610 24.08.2026.
2261 Darja Larina svarbumbu celšana C 2851 24.08.2026.
2262 Gints Stiere volejbols B 4618 24.08.2026.
2263 Ieva Skurule vieglatlētika B 4616 24.08.2026.
2264 Mārtiņš Cipulis hokejs B 4597 18.08.2026.
2265 Ilze Jēče aerobika C 2850 24.08.2026.
2266 Ilze Stukule vieglatlētika B 4620 24.08.2026.
2267 Inese Bulava aerobika C 2844 24.08.2026.
2268 Ivars Teteris basketbols B 4624 24.08.2026.
2269 Andrejs Maslovs MMA (jauktā cīņa) C 2854 24.08.2026.
2270 Laine Urbanoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2863 24.08.2026.
2271 Rūta Ližbovska vieglatlētika C 2852 24.08.2026.
2272 Sandra Kociņa aerobika B 4601 24.08.2026.
2273 Sandra Kociņa vieglatlētika B 4602 24.08.2026.
2274 Vidars Zviedris basketbols B 4628 24.08.2026.
2275 Vija Požarnova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2857 24.08.2026.
2276 Vitauts Budreika dambrete B 4595 24.08.2026.
2277 Anna Anaņina paukošana A 641 24.08.2026.
2278 Sandra Bremze airēšana A 642 24.08.2026.
2279 Kaspars Ernstsons riteņbraukšana BMX A 643 24.08.2026.
2280 Valerijs Kuļibaba hokejs A 644 24.08.2026.
2281 Agris Ķirsis vieglatlētika A 645 24.08.2026.
2282 Ivo Lakučs riteņbraukšana BMX A 646 24.08.2026.
2283 Andris Pīlups florbols A 647 24.08.2026.
2284 Edgars Brancis hokejs B 4593 24.08.2026.
2285 Svetlana Cepurīte volejbols B 4596 24.08.2026.
2286 Arta Zaņuka fitness (veselības sports) B 4626 24.08.2026.
2287 Saila Jansone vieglatlētika B 4599 24.08.2026.
2288 Arvis Strods vieglatlētika B 4619 24.08.2026.
2289 Ģirts Mārtiņsons volejbols B 4603 24.08.2026.
2290 Armands Freimanis ložu šaušana B 4598 24.08.2026.
2291 Māris Meiers handbols B 4604 24.08.2026.
2292 Liene Sokolovska aerobika B 4617 24.08.2026.
2293 Ieva Ņečiporuka volejbols B 4606 24.08.2026.
2294 Artjoms Ogorodņikovs hokejs B 4607 24.08.2026.
2295 Irina Kazakeviča aerobika B 4600 24.08.2026.
2296 Valdis Padoms basketbols B 4608 24.08.2026.
2297 Jānis Pavītols kendo B 4609 24.08.2026.
2298 Maija Pūpola vieglatlētika B 4611 24.08.2026.
2299 Aivars Rolmanis vieglatlētika B 4613 24.08.2026.
2300 Larisa Roslova sporta vingrošana B 4614 24.08.2026.
2301 Andris Rozenbergs vieglatlētika B 4615 24.08.2026.
2302 Jānis Sudārs volejbols B 4621 24.08.2026.
2303 Arnis Šmugais biatlons B 4623 24.08.2026.
2304 Māris Miezis hokejs B 4605 24.08.2026.
2305 Inguna Valdmane volejbols B 4626 24.08.2026.
2306 Jānis Zicāns galda teniss B 4627 24.08.2026.
2307 Oļegs Žukovs volejbols B 4629 24.08.2026.
2308 Inga Bleidere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2842 24.08.2026.
2309 Ilona Ducka-Krastiņa aerobika C 2846 24.08.2026.
2310 Jūlija Jermolajeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 2849 24.08.2026.
2311 Raivis Melgailis vieglatlētika C 2855 24.08.2026.
2312 Elza Sebre aerobika C 2858 24.08.2026.
2313 Anastasija Smoļakova orientēšanās C 2859 24.08.2026.
2314 Ingus Jānis Pluksis basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2315 Kārlis Patriks Vanags basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2316 Katrīna Bula basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2317 Deniss Savčenko sporta dejas B 4668 29.09.2026.
2318 Jānis Skuja basketbols B 4669 29.09.2026.
2319 Miks Golubovičs hokejs A 650 29.09.2026.
2320 Zinaida Veselova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2920 22.04.2026.
2321 Aivars Kalniņš kamaniņu sports A 651 29.09.2026.
2322 Iveta Staša-Šaršūne kērlings B 4671 29.09.2026.
2323 Alvils Kaufmanis basketbols A 652 29.09.2026.
2324 Ārija Strautiņa peldēšana B 4672 29.09.2026.
2325 Gaļina Sudmale šahs B 4673 29.09.2026.
2326 Edvīns Krūms vieglatlētika A 653 29.09.2026.
2327 Ingūna Markūne basketbols A 654 29.09.2026.
2328 Vaclovs Svažs vieglatlētika B 4674 29.09.2026.
2329 Anita Mikāle basketbols A 655 29.09.2026.
2330 Vasilijs Šeļepjonoks bokss B 4675 29.09.2026.
2331 Laila Nagle vieglatlētika A 656 29.09.2026.
2332 Mārcis Obrumans volejbols A 657 29.09.2026.
2333 Vladimirs Ševkovs džudo A 658 29.09.2026.
2334 Edgars Toms basketbols B 4679 29.09.2026.
2335 Edgars Šļakota fitness (atlētiskā vingrošana) C 2915 29.09.2026.
2336 Kristina Timofejeva daiļslidošana B 4678 20.06.2026.
2337 Pēteris Vītols fitness (atlētiskā vingrošana) B 4686 29.09.2026.
2338 Ints Vancāns florbols A 660 29.09.2026.
2339 Patriks Trasūns hokejs B 4680 18.06.2026.
2340 Anita Trumpe vieglatlētika B 4681 29.09.2026.
2341 Iļja Žiļinskis bokss A 661 29.09.2026.
2342 Inese Umbraško vieglatlētika B 4682 29.09.2026.
2343 Daiga Žvirble basketbols A 662 29.09.2026.
2344 Ilona Vanaga distanču slēpošana B 4684 29.09.2026.
2345 Agrita Atgāze aerobika C 2866 29.09.2026.
2346 Laura Beķere-Puisīte aerobika C 2867 29.09.2026.
2347 Andrejs Bondarevs nūjošana C 2868 29.09.2026.
2348 Raimonds Dūmiņš futbols C 2873 29.09.2026.
2349 Ināra Fjodorova vieglatlētika C 2876 29.09.2026.
2350 Kristīne Kleinšmite aerobika C 2880 29.09.2026.
2351 Ligita Šteina aerobika C 2916 29.09.2026.
2352 Santa Linga aerobika C 2886 29.09.2026.
2353 Madara Ludriksone aerobika C 2887 29.09.2026.
2354 Pāvels Veselovs basketbols C 2921 29.09.2026.
2355 Ilze Elbere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2875 29.09.2026.
2356 Gaļina Harjkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2877 29.09.2026.
2357 Artūrs Kozels fitness (atlētiskā vingrošana) C 2881 29.09.2026.
2358 Svetlana Mihina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2893 29.09.2026.
2359 Ģirts Spura ielu vingrošana C 2909 29.09.2026.
2360 Larisa Nazarova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2895 29.09.2026.
2361 Darja Strutinska kikbokss C 2911 29.09.2026.
2362 Raitis Škutāns burāšana C 2914 29.09.2026.
2363 Henrijs Šibass fitness (atlētiskā vingrošana) C 2913 29.09.2026.
2364 Ivars Urbāns džiu-džitsu C 2919 29.09.2026.
2365 Emīls Mālmeisters florbols C 2889 29.09.2026.
2366 Aiga Staltmane-Vekša florbols C 2910 29.09.2026.
2367 Jevgenijs Kasjans futbols B 4646 29.09.2026.
2368 Sergejs Davidovičs futbols C 2871 29.09.2026.
2369 Agrita Anča sporta dejas B 4630 29.09.2026.
2370 Jevgēņijs Mihaļkovs futbols C 2892 29.09.2026.
2371 Laura Ķere jātnieku sports C 2883 29.09.2026.
2372 Tatjana Raka karatē C 2900 29.09.2026.
2373 Santa Paegle krosmintons C 2897 29.09.2026.
2374 Toms Muzikants skeletons C 2894 29.09.2026.
2375 Toms Mackars volejbols C 2888 29.09.2026.
2376 Daniels Riekstiņš bokss C 2904 29.09.2026.
2377 Daniels Riekstiņš hokejs C 2905 29.09.2026.
2378 Agnis Beķeris basketbols B 4633 29.09.2026.
2379 Juris Bobrovs basketbols B 4634 29.09.2026.
2380 Aleksejs Abramovs teniss C 2865 29.09.2026.
2381 Deniss Čerkovskis modernā pieccīņa B 4635 29.09.2026.
2382 Jānis Dančauskis basketbols B 4636 29.09.2026.
2383 Aigars Vanags basketbols B 4685 29.09.2026.
2384 Andis Dombrovskis futbols B 4637 29.09.2026.
2385 Kārlis Diedišķis basketbols C 2872 29.09.2026.
2386 Aldis Čākurs vieglatlētika A 648 29.09.2026.
2387 Diāna Gosteva peldēšana B 4638 29.09.2026.
2388 Nora Svece fitness (atlētiskā vingrošana) C 2912 29.09.2026.
2389 Kārlis Grauds basketbols B 4639 29.09.2026.
2390 Anastasija Pavloviča daiļslidošana C 2898 29.09.2026.
2391 Sanda Raumane fitness (atlētiskā vingrošana) C 2903 29.09.2026.
2392 Dace Aumale basketbols B 4631 29.09.2026.
2393 Madars Krievs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2882 29.09.2026.
2394 Andrejs Gross vieglatlētika B 4641 29.09.2026.
2395 Dace Ozola aerobika C 2896 29.09.2026.
2396 Mārtiņš Holsts vieglatlētika B 4642 29.09.2026.
2397 Ilze Lāce fitness (atlētiskā vingrošana) C 2885 29.09.2026.
2398 Ilze Līviņa teniss B 4653 29.09.2026.
2399 Ināra Jākobsone basketbols B 4645 29.09.2026.
2400 Ilona Ivanova peldēšana B 4643 29.09.2026.
2401 Irēna Upeniece nūjošana B 4683 29.09.2026.
2402 Kristaps Kerens MMA (jauktā cīņa) C 2879 29.09.2026.
2403 Kristīne Ralle-Meldere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2901 29.09.2026.
2404 Vaclavs Jažēvičs džudo B 4644 29.09.2026.
2405 Daniels Hmeļevskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2878 29.09.2026.
2406 Sergejs Šveds ložu šaušana B 4677 29.09.2026.
2407 Eva Kaufmane basketbols B 4647 29.09.2026.
2408 Ludmila Roziņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2907 29.09.2026.
2409 Andrejs Trubeckojs grieķu-romiešu cīņa A 659 29.09.2026.
2410 Marina Žebrika u-šu C 2923 29.09.2026.
2411 Irina Kazakeviča mākslas vingrošana B 4648 29.09.2026.
2412 Artūrs Kožuhārs kendo B 4649 29.09.2026.
2413 Miks Zvejnieks kalnu slēpošana C 2922 29.09.2026.
2414 Jānis Lejiņš orientēšanās B 4650 29.09.2026.
2415 Mārtiņš Liepa basketbols B 4651 29.09.2026.
2416 Rita Ceriņa aerobika C 2870 29.09.2026.
2417 Romāns Sledzevskis karatē B 4670 29.09.2026.
2418 Viktors Livdāns grieķu-romiešu cīņa B 4652 29.09.2026.
2419 Sandis Grīnbergs hokejs B 4640 29.09.2026.
2420 Sanita Laicāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2884 29.09.2026.
2421 Jaeung Shin taekvondo 29.09.2026.
2422 Signe Tupiņa-Jauniņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2918 29.09.2026.
2423 Signija Rancāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2902 29.09.2026.
2424 Tamāra Bumbiere riteņbraukšana šosejā C 2869 29.09.2026.
2425 Terēze Rozenberga jātnieku sports C 2906 29.09.2026.
2426 Normunds Lūsis volejbols B 4654 29.09.2026.
2427 Vadims Štekeļs florbols C 2917 29.09.2026.
2428 Viktors Šteinbergs šahs B 4676 29.09.2026.
2429 Ģirts Magone basketbols B 4655 29.09.2026.
2430 Aina Mainiece jātnieku sports B 4656 29.09.2026.
2431 Zigmunds Mickus handbols C 2891 29.09.2026.
2432 Elvijs Dzenītis futbols C 2874 29.09.2026.
2433 Gatis Melderis basketbols C 2890 29.09.2026.
2434 Anita Mangale jātnieku sports B 4657 29.09.2026.
2435 Guntars Gailītis vieglatlētika A 649 29.09.2026.
2436 Guntis Auziņš vieglatlētika B 4632 29.09.2026.
2437 Jurijs Mihailovs grieķu-romiešu un brīvā cīņa B 4658 29.09.2026.
2438 Haralds Silovs ātrslidošana C 2908 29.09.2026.
2439 Zigmunds Milzarājs volejbols B 4659 29.09.2026.
2440 Ilgonis Pogulis biatlons C 2899 29.09.2026.
2441 Vija Nipere vieglatlētika B 4660 29.09.2026.
2442 Tatjana Ņikitina mākslas vingrošana B 4661 29.09.2026.
2443 Ilze Ose-Hlebovicka basketbols B 4662 29.09.2026.
2444 Andrejs Ozerovs karatē B 4663 29.09.2026.
2445 Voldemārs Pārums basketbols B 4664 29.09.2026.
2446 Edmunds Pūliņš volejbols B 4665 29.09.2026.
2447 Inna Radeviča vieglatlētika B 4666 29.09.2026.
2448 Jānis Rukmanis futbols B 4667 29.09.2026.
2449 Aigars Aglenieks smaiļošana un kanoe A 663 13.10.2026.
2450 Olga Abduļina peldēšana B 4687 13.10.2026.
2451 Maija Kubliņa basketbols A 665 13.10.2026.
2452 Vladimirs Lubkins hokejs A 666 13.10.2026.
2453 Ainārs Tomašs basketbols A 668 13.10.2026.
2454 Mārīte Lūse vieglatlētika A 667 13.10.2026.
2455 Agnese Beināre peldēšana B 4688 13.10.2026.
2456 Gunārs Gailītis basketbols B 4689 13.10.2026.
2457 Jānis Gailītis basketbols B 4690 13.10.2026.
2458 Liene Ķikuste volejbols B 4694 13.10.2026.
2459 Uldis Močāns smaiļošana un kanoe B 4695 13.10.2026.
2460 Vera Zozuļa kamaniņu sports B 4696 13.10.2026.
2461 Ansis Uškaurs riteņbraukšana BMX B 4697 13.10.2026.
2462 Andrejs Maslovs brīvā cīņa C 2933 13.10.2026.
2463 Natalia Cherniak aerobika C 2926 13.10.2026.
2464 Vadims Dehtevičs hokejs C 2927 13.10.2026.
2465 Sergejs Ļeonovs kikbokss C 2931 13.10.2026.
2466 Andra Novicka modernā pieccīņa C 2935 13.10.2026.
2467 Jeļena Sirohvatova daiļslidošana C 2939 13.10.2026.
2468 Isa Kasimi šahs B 4692 13.10.2026.
2469 Aigars Brigmanis basketbols A 664 13.10.2026.
2470 Kārlis Bramanis brīvā cīņa C 2925 13.10.2026.
2471 Zane Mankus fitness (atlētiskā vingrošana) C 2932 13.10.2026.
2472 Alisa Ivaņko karatē C 2929 13.10.2026.
2473 Baiba Gudaņeca aerobika B 4691 13.10.2026.
2474 Rubens Pāvils Šulcs vieglatlētika C 2941 13.10.2026.
2475 Jana Šaškova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2940 13.10.2026.
2476 Oksana Petrova taibokss (muaythai) C 2936 13.10.2026.
2477 Laura Veisberga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2942 13.10.2026.
2478 Līga Rīdere fitness (atlētiskā vingrošana) C 2937 13.10.2026.
2479 Diāna Kononova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2930 13.10.2026.
2480 Karina Bagažkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2924 13.10.2026.
2481 Liāna Miļevska fitness (atlētiskā vingrošana) C 2934 13.10.2026.
2482 Sanita Sidorāne nūjošana C 2938 13.10.2026.
2483 Krista Sprūde vieglatlētika Sporta studiju students 01.10.2024.
2484 Jeļena Ivanova fitness (atlētiskā vingrošana) C 2928 13.10.2026.
2485 Nikolajs Novikovs volejbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2486 Vilnis Gailums basketbols B 4706 12.11.2026.
2487 Andrejs Kalans volejbols B 4707 12.11.2026.
2488 Dmitrijs Kohans futbols B 4708 12.11.2026.
2489 Ineta Leite basketbols B 4709 12.11.2026.
2490 Iveta Liepiņa fitness (veselības sports) B 4710 12.11.2026.
2491 Ludmila Pavlova riteņbraukšana C 2951 12.11.2026.
2492 Genādijs Ļebedevs vieglatlētika B 4711 12.11.2026.
2493 Rolands Pauliņš basketbols B 4712 12.11.2026.
2494 Jolanta Posse mākslas vingrošana B 4713 12.11.2026.
2495 Agris Sarkans basketbols B 4714 12.11.2026.
2496 Aļona Sļadzevska aerobika B 4716 12.11.2026.
2497 Sindija Širaka orientēšanās B 4717 12.11.2026.
2498 Sindija Širaka regbijs B 4718 12.11.2026.
2499 Juris Švarcs orientēšanās B 4719 12.11.2026.
2500 Sergejs Tarasovs grieķu-romiešu un brīvā cīņa B 4720 12.11.2026.
2501 Kristers Pasītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2950 12.11.2026.
2502 Olga Teivāne volejbols B 4721 12.11.2026.
2503 Inga Velmere aerobika B 4722 12.11.2026.
2504 Beāte Vensberga sporta vingrošana B 4723 12.11.2026.
2505 Andrejs Broks peldēšana C 2944 12.11.2026.
2506 Baiba Grunsberga aerobika C 2945 12.11.2026.
2507 Daiga Jankauska peldēšana C 2946 12.11.2026.
2508 Gints Juriks volejbols C 2947 12.11.2026.
2509 Ģirts Lūsis florbols C 2949 12.11.2026.
2510 Anastasija Pipare aerobika C 2952 12.11.2026.
2511 Dace Siliņa aerobika C 2953 12.11.2026.
2512 Inga Štekele futbols C 2955 12.11.2026.
2513 Imants Lagodskis brīvā cīņa A 672 12.11.2026.
2514 Imants Ločmelis nūjošana C 2948 12.11.2026.
2515 Kristīne Brokāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 2943 12.11.2026.
2516 Larisa Silova nūjošana B 4715 12.11.2026.
2517 Sanita Sveile galda teniss C 2954 12.11.2026.
2518 Anatolijs Čebans futbols B 4701 12.11.2026.
2519 Pēteris Plūme volejbols A 674 12.11.2026.
2520 Jūlija Fedorenko basketbols A 669 12.11.2026.
2521 Arvo Kallaste basketbols A 670 12.11.2026.
2522 Jānis Krišlauks riteņbraukšana A 671 12.11.2026.
2523 Līna Mūze vieglatlētika A 673 12.11.2026.
2524 Nikolajs Romaņenko basketbols A 675 12.11.2026.
2525 Zigismunds Sirmais vieglatlētika A 676 12.11.2026.
2526 Andrejs Šmigarevs brīvā cīņa A 677 12.11.2026.
2527 Dainis Vuškāns distanču slēpošana A 678 12.11.2026.
2528 Genādijs Zujevs smaiļošana un kanoe A 679 12.11.2026.
2529 Viktors Aļohins peldēšana B 4698 12.11.2026.
2530 Igors Bužs orientēšanās B 4700 12.11.2026.
2531 Tatjana Dibina peldēšana B 4702 12.11.2026.
2532 Viesturs Dumpis florbols B 4703 12.11.2026.
2533 Kristīne Egle basketbols B 4705 12.11.2026.
2534 Dāvis Čoders basketbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2535 Deniss Salkovs bokss B 4748 16.12.2026.
2536 Dzmitry Rahunovich 16.12.2026.
2537 Nadežda Seile sporta vingrošana B 4750 16.12.2026.
2538 Raivis Smukais fitness (atlētiskā vingrošana) B 4751 16.12.2026.
2539 Kaspars Usāns futbols B 4755 16.12.2026.
2540 Oskars Vaisjūns vieglatlētika B 4756 16.12.2026.
2541 Andrejs Vinokurovs karatē B 4757 16.12.2026.
2542 Inga Vītola-Skulte vieglatlētika B 4758 16.12.2026.
2543 Agrita Stepanova ložu šaušana B 4752 16.12.2026.
2544 Andris Lūsis fitness (atlētiskā vingrošana) B 4740 16.12.2026.
2545 Ruslans Bajārietis futbols C 2958 16.12.2026.
2546 Agris Bondars futbols C 2960 16.12.2026.
2547 Oļesja Zamula fitness (atlētiskā vingrošana) B 4759 16.12.2026.
2548 Jevgeņijs Kirillovs bokss C 2971 16.12.2026.
2549 Edgars Seredjuks vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4760 16.12.2026.
2550 Jūlija Vegnere aerobika C 2995 16.12.2026.
2551 Dainis Zvirbulis ložu šaušana C 2997 16.12.2026.
2552 Ralfs Aušmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2957 16.12.2026.
2553 Kristīne Butnāre fitness (atlētiskā vingrošana) C 2961 16.12.2026.
2554 Arnis Dzenītis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2963 16.12.2026.
2555 Jānis Ecētājs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2964 16.12.2026.
2556 Imants Erdmans fitness (atlētiskā vingrošana) C 2965 16.12.2026.
2557 Laura Gobiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 2968 16.12.2026.
2558 Kārlis Krapauskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2972 16.12.2026.
2559 Aleksandra Ļaučuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 2976 16.12.2026.
2560 Didzis Pauliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2981 16.12.2026.
2561 Viktors Platmalnieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 2982 16.12.2026.
2562 Daniels Riekstiņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2984 16.12.2026.
2563 Artūrs Riters fitness (atlētiskā vingrošana) C 2985 16.12.2026.
2564 Raimonds Sergejevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2987 16.12.2026.
2565 Reinis Siliņš fitness (atlētiskā vingrošana) C 2988 16.12.2026.
2566 Sergejs Smelovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 2989 16.12.2026.
2567 Ieva Smilga fitness (atlētiskā vingrošana) C 2990 16.12.2026.
2568 Oskars Stāmers fitness (atlētiskā vingrošana) C 2992 16.12.2026.
2569 Marta Annija Goberga peldēšana C 2967 16.12.2026.
2570 Nikita Švačko teniss C 2994 16.12.2026.
2571 Kristīne Vīķele volejbols C 2996 16.12.2026.
2572 Elīna Baltā fitness (atlētiskā vingrošana) C 2959 16.12.2026.
2573 Liene Micēviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 2978 16.12.2026.
2574 Darja Semusa jātnieku sports C 2986 16.12.2026.
2575 Galyna Iefremenko daiļslidošana B 4731 16.12.2026.
2576 Sandu Gisca ūdenspolo B 4762 16.12.2026.
2577 Andrejs Drozdovs grieķu-romiešu cīņa B 4761 16.12.2026.
2578 Mikus Kuprišs hokejs C 2974 16.12.2026.
2579 Aigars Ragainis futbols B 4747 16.12.2026.
2580 Aleksandrs Iļjins futbols C 2970 16.12.2026.
2581 Andrejs Žaglovs karatē C 2998 16.12.2026.
2582 Andris Kronbergs vieglatlētika A 683 16.12.2026.
2583 Laura Skujiņa brīvā cīņa A 687 16.12.2026.
2584 Armands Sukuts fitness (veselības sports) B 4753 16.12.2026.
2585 Andrejs Andrijanovs brīvā cīņa A 680 16.12.2026.
2586 Baiba Prindule fitness (atlētiskā vingrošana) C 2983 16.12.2026.
2587 Boriss Krasnovs karatē C 2973 16.12.2026.
2588 Andis Austrups vieglatlētika A 681 16.12.2026.
2589 Guntars Kikučs orientēšanās B 4733 16.12.2026.
2590 Mudīte Gūtmane basketbols A 682 16.12.2026.
2591 Ilze Strauta fitness (atlētiskā vingrošana) C 2993 16.12.2026.
2592 Agris Lemkins basketbols C 2977 16.12.2026.
2593 Vjačeslavs Nazarovs hokejs A 684 16.12.2026.
2594 Juris Nikolovskis fitness (atlētiskā vingrošana) C 2979 16.12.2026.
2595 Juris Petrovičs vieglatlētika A 686 16.12.2026.
2596 Pēteris Ozoliņš basketbols A 685 16.12.2026.
2597 Kristīne Krasnova aerobika B 4735 16.12.2026.
2598 Māris Stabiņš orientēšanās A 688 16.12.2026.
2599 Toms Stašulāns paukošana A 689 16.12.2026.
2600 Mārcis Pērkons riteņbraukšana B 4745 16.12.2026.
2601 Vladimirs Asrijancs futbols B 4724 16.12.2026.
2602 Raimonds Gailis futbols B 4729 16.12.2026.
2603 Sandra Baglā peldēšana B 4725 16.12.2026.
2604 Kristīne Duka džudo B 4726 16.12.2026.
2605 Māra Fomičeva fitness (veselības sports) B 4727 16.12.2026.
2606 Andra Fridrihsone peldēšana B 4728 16.12.2026.
2607 Sergejs Saulīte kikbokss B 4749 16.12.2026.
2608 Svetlana Galdicka aerobika C 2966 16.12.2026.
2609 Dmitrijs Brigaders teniss Sporta studiju students 01.10.2024.
2610 Viktors Suraks futbols B 4754 16.12.2026.
2611 Ivars Joksts basketbols B 4732 16.12.2026.
2612 Alīna Aļohina fitness (atlētiskā vingrošana) C 2956 16.12.2026.
2613 Anita Kivilande sporta vingrošana B 4734 16.12.2026.
2614 Daumants Lagzdiņš florbols C 2975 16.12.2026.
2615 Salvis Žīgurs ielu vingrošana C 2999 16.12.2026.
2616 Gerda Krūmiņa biatlons B 4736 16.12.2026.
2617 Gerda Krūmiņa galda teniss B 4737 16.12.2026.
2618 Rihards Leja handbols B 4738 16.12.2026.
2619 Inguna Lukašēviča hokejs B 4739 16.12.2026.
2620 Inta Ozola nūjošana C 2980 16.12.2026.
2621 Tatjana Motorņaka peldēšana B 4741 16.12.2026.
2622 Gaļina Ozoliņa peldēšana B 4742 16.12.2026.
2623 Aleksejs Petrovs futbols B 4743 16.12.2026.
2624 Juris Petrovs basketbols B 4744 16.12.2026.
2625 Rolands Pocjutis futbols B 4746 16.12.2026.
2626 Jānis Indārs brīvā cīņa A 692 20.01.2027.
2627 Valdis Kupčs paukošana A 693 20.01.2027.
2628 Edgars Voitkevičs vieglatlētika A 696 20.01.2027.
2629 Marina Aļeškovska aerobika C 3000 20.01.2027.
2630 Anete Čunda fitness (atlētiskā vingrošana) C 3003 20.01.2027.
2631 Diāna Dāvida fitness (atlētiskā vingrošana) C 3004 20.01.2027.
2632 Dainis Krasnogolovs džiu-džitsu C 3007 20.01.2027.
2633 Igors Miņenko riteņbraukšana BMX C 3013 20.01.2027.
2634 Artūrs Rikmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3017 20.01.2027.
2635 Agris Draviņš džudo A 690 20.01.2027.
2636 Aivis Tālbergs florbols B 4788 20.01.2027.
2637 Irina Troščenkova aerobika C 3023 20.01.2027.
2638 Andrejs Latiševs peldēšana C 3008 20.01.2027.
2639 Andris Brīvulis hokejs B 4763 20.01.2027.
2640 Andris Vitauts Kļaviņš volejbols B 4768 20.01.2027.
2641 Deniss Tokarevs tekvon-do C 3021 20.01.2027.
2642 Marija Butenko aerobika B 4764 20.01.2027.
2643 Pauls Feldmanis teniss B 4765 20.01.2027.
2644 Ivans Šapošņikovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3020 20.01.2027.
2645 Valentīna Gotovska vieglatlētika B 4766 20.01.2027.
2646 Jānis Šķeperis riteņbraukšana BMX B 4785 20.01.2027.
2647 Linda Kaļķis teniss B 4767 20.01.2027.
2648 Margarita Akmentiņa fitness (veselības sports) B 4761 20.01.2027.
2649 Uģis Meiers futbols B 4776 20.01.2027.
2650 Juris Kožeurovs vieglatlētika B 4769 20.01.2027.
2651 Viktors Bonders vieglatlētika B 4762 20.01.2027.
2652 Laura Kupre džudo B 4770 20.01.2027.
2653 Vitalijs Solovjovs peldēšana B 4781 20.01.2027.
2654 Vladimirs Virlans džiu-džitsu C 3027 20.01.2027.
2655 Gunārs Ķiepe riteņbraukšana B 4772 20.01.2027.
2656 Svetlana Laurena basketbols B 4773 20.01.2027.
2657 Jānis Lauris hokejs B 4774 20.01.2027.
2658 Oksana Macepura aerobika B 4775 20.01.2027.
2659 Oļegs Zavidnijs peldēšana B 4790 20.01.2027.
2660 Antons Nemešs fitness (veselības sports) B 4777 20.01.2027.
2661 Biruta Petrova basketbols B 4778 20.01.2027.
2662 Olga Prokopkina futbols B 4779 20.01.2027.
2663 Inga Pūce vieglatlētika B 4780 20.01.2027.
2664 Māris Rozenieks hokejs C 3018 20.01.2027.
2665 Vladimirs Stepanovs vieglatlētika B 4782 20.01.2027.
2666 Sandra Škutāne vispusīgā fiziskā sagatavotība A 695 20.01.2027.
2667 Sandra Škutāne vieglatlētika B 4784 20.01.2027.
2668 Kristīne Tauriņa fitness (veselības sports) B 4787 20.01.2027.
2669 Anete Valle daiļslidošana C 3025 20.01.2027.
2670 Rinalds Remesis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3016 20.01.2027.
2671 Ritvars Sarmulis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3019 20.01.2027.
2672 Dita Vinovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 3026 20.01.2027.
2673 Aleksejs Osipovs futbols C 3015 20.01.2027.
2674 Harijs Toms futbols C 3022 20.01.2027.
2675 Kristaps Hovarts regbijs C 3005 20.01.2027.
2676 Augusts Ūbelis skvošs C 3024 20.01.2027.
2677 Aleksandrs Koļcovs sporta dejas C 3006 20.01.2027.
2678 Līga Vecbērza vieglatlētika B 4789 29.06.2026.
2679 Anita Mežviete fitness (atlētiskā vingrošana) C 3012 20.01.2027.
2680 Mārtiņš Sirmais orientēšanās A 694 20.01.2027.
2681 Eleonora Šišlova peldēšana B 4783 20.01.2027.
2682 Elīna Beinare-Tjutjunova peldēšana C 3002 20.01.2027.
2683 Aija Levanoviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 3010 20.01.2027.
2684 Katrīne Martinsone-Škapare daiļslidošana C 3011 20.01.2027.
2685 Laura Ābeltiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3001 20.01.2027.
2686 Zane Ķelpe fitness (veselības sports) B 4771 20.01.2027.
2687 Madara Lāce vieglatlētika C 3009 20.01.2027.
2688 Santa Agafonova fitness (veselības sports) B 4760 20.01.2027.
2689 Santa Šķiltere fitness (veselības sports) B 4786 20.01.2027.
2690 Linda Mūza fitness (atlētiskā vingrošana) C 3014 20.01.2027.
2691 Aleksejs Grehovs basketbols A 691 20.01.2027.
2692 Sergejs Ahmaduļins futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2693 Līga Ludborža basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2694 Antons Jemeļins futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2695 Ģirts Karlsons futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2696 Olafs Ozols basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2697 Mareks Raihs futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2698 Artūrs Šternbergs futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2699 Aivis Fiņķis futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2700 Gatis Rizgis futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2701 Ingus Salinieks futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2702 Klāvs Sveķis futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2703 Annija Rutule basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2704 Zanda Celitāne basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2705 Mareks Ķere futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2706 Ingvars Lerhs basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2707 Pāvels Mihadjuks futbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2708 Oskars Linkovskis basketbols Sporta studiju absolvents 31.01.2027.
2709 Emīls Josts fitness Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2710 Iveta Antonova Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2711 Betija Kurpniece Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2712 Rebeka Laure florbols Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2713 Igors Tkačenko kikbokss Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2714 Kendija Ziemele fitness Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2715 Diāna Treija peldēšana Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2716 Valērijs Pauliņš pauerliftings (spēka trīscīņa) Sporta studiju absolvents 03.02.2027.
2717 Konstantīns Vasiļjevs fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 10.02.2027.
2718 Kristīne Kroma fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 10.02.2027.
2719 Ilvija Belicka fitness (veselības sports) Sporta studiju absolvents 10.02.2027.
2720 Haims Joffe hokejs Sporta studiju students 01.10.2024.
2721 Jevgeņija Goršalatova Sporta studiju absolvents 17.02.2027.
2722 Olga Kursīte Sporta studiju absolvents 17.02.2027.
2723 Ojārs Vanags Sporta studiju absolvents 17.02.2027.
2724 Vladimirs Žavoronkovs Sporta studiju absolvents 17.06.2026.
2725 Verners Fricbergs hokejs Sporta studiju students 01.10.2024.
2726 Gita Zonnenberga vieglatlētika B 4827 23.02.2027.
2727 Ella Šarigina fitness (atlētiskā vingrošana) C 3047 23.02.2027.
2728 Madara Meiere fitness (atlētiskā vingrošana) C 3041 23.02.2027.
2729 Modris Rutks fitness (atlētiskā vingrošana) C 3043 23.02.2027.
2730 Reinis Starts peldēšana C 3045 23.02.2027.
2731 Aija Svētule aerobika C 3046 23.02.2027.
2732 Vasilijs Leonovs ložu šaušana B 4805 23.02.2027.
2733 Edgars Zviedrāns volejbols C 3053 23.02.2027.
2734 Pjotrs Sardiko biatlons B 4814 23.02.2027.
2735 Juris Štāls hokejs B 4822 04.02.2027.
2736 Andrejs Jegorovs futbols C 3038 23.02.2027.
2737 Jogita Baltmane jātnieku sports C 3030 23.02.2027.
2738 Edžus Eduards Jankovskis pauerliftings (spēka trīscīņa) C 3037 23.02.2027.
2739 Elizaveta Gavrilova bridžs C 3036 23.02.2027.
2740 Sanita Apsīte vieglatlētika B 4791 23.02.2027.
2741 Gatis Heidingers vieglatlētika B 4800 23.02.2027.
2742 Artis Zombergs volejbols C 3052 23.02.2027.
2743 Laura Skļamina fitness (veselības sports) B 4817 23.02.2027.
2744 Agnese Krūmiņliepa teniss B 4804 23.02.2027.
2745 Andris Mazais peldēšana B 4808 23.02.2027.
2746 Dana Graviņa fitness (veselības sports) B 4798 10.02.2027.
2747 Einārs Pimenovs džudo B 4810 23.02.2027.
2748 Jeļena Zaiceva fitness (atlētiskā vingrošana) C 3051 23.02.2027.
2749 Jeļena Buiko fitness (atlētiskā vingrošana) C 3031 23.02.2027.
2750 Genrihs Kotelovičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3039 23.02.2027.
2751 Ināra Aperāne vieglatlētika A 697 23.02.2027.
2752 Andris Trifanovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3048 23.02.2027.
2753 Santa Ungure fitness (atlētiskā vingrošana) C 3050 23.02.2027.
2754 Katrīna Samoilova teniss C 3044 23.02.2027.
2755 Konstantīns Terentjevs futbols B 4824 23.02.2027.
2756 Krišjānis Āboliņš-Ābols hokejs C 3029 23.02.2027.
2757 Loreta Dišlere jātnieku sports C 3033 23.02.2027.
2758 Marika Alksniņa ložu šaušana C 3028 23.02.2027.
2759 Māris Kurilovičs peldēšana C 3040 23.02.2027.
2760 Santa Vula fitness (veselības sports) B 4826 23.02.2027.
2761 Zintis Liepa basketbols B 4806 23.02.2027.
2762 Alena Fridrih fitness (atlētiskā vingrošana) C 3035 23.02.2027.
2763 Alena Fridrih teniss C 3034 23.02.2027.
2764 Aiga Daubure peldēšana C 3032 23.02.2027.
2765 Kaspars Pīrāgs bokss C 3042 23.02.2027.
2766 Ivars Drupa brīvā cīņa A 698 23.02.2027.
2767 Vladimirs Golubevs brīvā cīņa A 699 23.02.2027.
2768 Igors Ļebedevs hokejs A 700 23.02.2027.
2769 Jūlija Vansoviča paukošana A 701 23.02.2027.
2770 Eva Čekanauska daiļslidošana B 4793 23.02.2027.
2771 Marina Dambe vieglatlētika B 4794 23.02.2027.
2772 Maksims Fainziļbergs fitness (veselības sports) B 4795 23.02.2027.
2773 Aleksejs Fatičevs bokss B 4796 23.02.2027.
2774 Ivans Gaļašs paukošana B 4797 23.02.2027.
2775 Sergejs Grigorjevs brīvā cīņa B 4799 23.02.2027.
2776 Anatolijs Kazakevičs vieglatlētika B 4800 23.02.2027.
2777 Oļegs Korotčenko riteņbraukšana B 4802 23.02.2027.
2778 Gaļina Kozireva vieglatlētika B 4803 23.02.2027.
2779 Velga Marčenkova jātnieku sports B 4807 23.02.2027.
2780 Agita Millere peldēšana B 4809 23.02.2027.
2781 Jevgēnija Plakane fitness (veselības sports) B 4811 23.02.2027.
2782 Česlavs Plisko brīvā cīņa B 4812 23.02.2027.
2783 Andris Putrāns basketbols B 4813 23.02.2027.
2784 Agneta Segliņa futbols B 4815 23.02.2027.
2785 Imants Siliņš futbols B 4816 23.02.2027.
2786 Jeļena Smirnova volejbols B 4818 23.02.2027.
2787 Signe Strausa peldēšana B 4819 23.02.2027.
2788 Irita Strode volejbols B 4820 23.02.2027.
2789 Vladimirs Šabaševs hokejs B 4821 23.02.2027.
2790 Juris Umbraško basketbols C 3049 23.02.2027.
2791 Ieva Šteinberga vieglatlētika B 4823 23.02.2027.
2792 Signe Vanaga fitness (veselības sports) B 4825 23.02.2027.
2793 Rūdolfs Semjonovs volejbols Sporta studiju students 01.10.2024.
2794 Māris Liguts vieglatlētika C 3063 10.03.2027.
2795 Mārtiņš Babkins vieglatlētika C 3055 10.03.2027.
2796 Sabīne Saļma jātnieku sports C 3069 10.03.2027.
2797 Aleksandrs Maskaļonoks galda teniss C 3064 10.03.2027.
2798 Pauls Ņikitins volejbols C 3066 10.03.2027.
2799 Eva Rozīte-Ņikitina volejbols C 3068 10.03.2027.
2800 Raivo Aglenieks smaiļošana un kanoe A 702 10.03.2027.
2801 Raivo Aglenieks vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4828 10.03.2027.
2802 Mārtiņš Maķevics florbols A 703 10.03.2027.
2803 Irina Boitmane smaiļošana un kanoe B 4829 10.03.2027.
2804 Dace Ķipēna distanču slēpošana B 4831 10.03.2027.
2805 Mihails Ziziļevs futbols B 4834 10.03.2027.
2806 Marina Fjodorova mākslas vingrošana C 3056 10.03.2027.
2807 Nataļja Kurušina pauerliftings (spēka trīscīņa) C 3061 10.03.2027.
2808 Sandija Gotmane fitness (atlētiskā vingrošana) C 3057 10.03.2027.
2809 Līva Krasovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 3059 10.03.2027.
2810 Māris Miķelsons fitness (atlētiskā vingrošana) C 3065 10.03.2027.
2811 Renārs Rode futbols C 3067 10.03.2027.
2812 Marts Smolko sporta dejas C 3070 10.03.2027.
2813 Tina Smolko sporta dejas C 3071 10.03.2027.
2814 Nataļja Aņikejeva fitness (atlētiskā vingrošana) C 3054 10.03.2027.
2815 Anete Platkēviča fitness (veselības sports) B 4833 10.02.2027.
2816 Ineta Miškuna aerobika B 4832 10.03.2027.
2817 Inese Krēsliņa pludmales teniss C 3060 10.03.2027.
2818 Ingmārs Jugāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 3058 10.03.2027.
2819 Jekaterina Vanaga volejbols C 3073 10.03.2027.
2820 Katrīna Kūma karsēju sports C 3062 10.03.2027.
2821 Kristīne Dakule fitness (veselības sports) B 4830 10.02.2027.
2822 Salvis Mētra basketbols C 3078 23.03.2027.
2823 Ingrīda Amantova kamaniņu sports A 704 23.03.2027.
2824 Mihails Arhipovs skeletons A 705 23.03.2027.
2825 Mareks Ārents vieglatlētika A 706 23.03.2027.
2826 Lilita Bergvalde basketbols A 707 23.03.2027.
2827 Ainars Čukste basketbols A 708 23.03.2027.
2828 Ilvija Belicka fitness (veselības sports) B 4792 10.02.2027.
2829 Ilze Bruņiniece fitness (atlētiskā vingrošana) B 4837 23.03.2027.
2830 Haralds Bruņinieks fitness (atlētiskā vingrošana) B 4838 23.03.2027.
2831 Artūrs Čerņavskis džudo B 4839 23.03.2027.
2832 Edīte Dedele peldēšana B 4840 23.03.2027.
2833 Ingrīda Felsa-Belohvoščika fitness (atlētiskā vingrošana) B 4841 23.03.2027.
2834 Ainārs Kovals vieglatlētika B 4845 23.03.2027.
2835 Mārtiņš Lielups pauerliftings (spēka trīscīņa) B 4846 23.03.2027.
2836 Lāsma Liepa smaiļošana un kanoe B 4847 23.03.2027.
2837 Inta Moiseja fitness (veselības sports) B 4848 10.02.2027.
2838 Arturs Jakovļevs golfs B 4843 23.03.2027.
2839 Asnāte Krista Šmidriņa fitness (veselības sports) B 4850 10.02.2027.
2840 Laura Vārtukapteine fitness (veselības sports) B 4852 10.02.2027.
2841 Sandija Pūpola aerobika C 3079 23.03.2027.
2842 Ainars Soks volejbols C 3082 23.03.2027.
2843 Inese Zariņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3087 23.03.2027.
2844 Jurijs Žarnosenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 3089 23.03.2027.
2845 Amanda Anna Vinceviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 3086 23.03.2027.
2846 Mudīte Zeltiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3088 23.03.2027.
2847 Linda Steņņikova karatē C 3083 23.03.2027.
2848 Mihails Hmeļņickis teniss C 3077 23.03.2027.
2849 Jānis Šults basketbols B 4851 23.03.2027.
2850 Aleksejs Šarando futbols C 3084 23.03.2027.
2851 Daina Sergejeva handbols B 4849 23.03.2027.
2852 Reinis Garkalns fitness (veselības sports) B 4842 23.03.2027.
2853 Ivo Šteinbergs skeletons C 3085 23.03.2027.
2854 Kristiana Jansone fitness (veselības sports) B 4844 23.03.2027.
2855 Laura Buša jātnieku sports C 3075 23.03.2027.
2856 Andrejs Rozīts karatē C 3080 23.03.2027.
2857 Ieva Rukšāne orientēšanās C 3081 23.03.2027.
2858 Marta Dobkeviča fitness (atlētiskā vingrošana) C 3076 23.03.2027.
2859 Vineta Briede jātnieku sports C 3074 23.03.2027.
2860 Olga Bordjugova teniss B 4835 23.03.2027.
2861 Vita Brikmane handbols B 4836 23.03.2027.
2862 Oksana Pysmennyk vispusīgā fiziskā sagatavotība 31.03.2027.
2863 Kristīne Somere fitness (veselības sports) B 4860 10.02.2027.
2864 Anna Jermolajeva ložu šaušana B 4857 10.04.2027.
2865 Uģis Briedis badmintons C 3091 10.04.2027.
2866 Ziedonis Skrivļa basketbols C 3095 10.04.2027.
2867 Ziedonis Skrivļa florbols C 3096 10.04.2027.
2868 Kārlis Treijs dambrete C 3099 10.04.2027.
2869 Ruslans Sadikovs karatē A 710 10.04.2027.
2870 Ieva Bērziņa vieglatlētika B 4853 10.04.2027.
2871 Alisa Lagzdiņa fitness (veselības sports) B 4858 10.04.2027.
2872 Jānis Dergačs futbols C 3092 10.04.2027.
2873 Rolanda Gasjūne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4856 10.04.2027.
2874 Jūlija Iļjušina-Pavlova vieglatlētika A 709 10.04.2027.
2875 Ēriks Visockis vispusīgā fiziskā sagatavotība A 711 10.04.2027.
2876 Lauris Dārziņš hokejs B 4854 18.06.2026.
2877 Raimonds Dzalbe peldēšana B 4855 10.04.2027.
2878 Ilze Matīsa fitness (veselības sports) B 4859 10.02.2027.
2879 Dāvis Reinis Andersons burāšana C 3103 24.04.2027.
2880 Elīze Marjutenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3110 24.04.2027.
2881 Kristīne Rubene fitness (veselības sports) B 4871 11.02.2027.
2882 Regīna Azarova džudo B 4861 24.04.2027.
2883 Aleksejs Azarovs džudo B 4862 24.04.2027.
2884 Jānis Bambis basketbols B 4863 24.04.2027.
2885 Zigurds Kincis vieglatlētika B 4864 24.04.2027.
2886 Andris Krauja skrituļslidošana B 4865 24.04.2027.
2887 Andris Krauja kalnu slēpošana B 4866 24.04.2027.
2888 Maksims Ņilovs sporta vingrošana B 4867 24.04.2027.
2889 Andrejs Obižajevs sporta vingrošana B 4868 24.04.2027.
2890 Reinis Rozītis vieglatlētika B 4870 24.04.2027.
2891 Aija Vītola fitness (veselības sports) B 4872 24.04.2027.
2892 Dainis Krauja skrituļslidošana C 3107 24.04.2027.
2893 Dainis Krauja kalnu slēpošana C 3108 24.04.2027.
2894 Svetlana Šarigina daiļslidošana C 3116 24.04.2027.
2895 Elīna Vegnere basketbols C 3120 24.04.2027.
2896 Šeila Belova daiļslidošana C 3104 24.04.2027.
2897 Artūrs Kozlovskis džiu-džitsu C 3106 24.04.2027.
2898 Edgars Bogdāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 3105 24.04.2027.
2899 Toms Praulītis distanču slēpošana B 4869 24.04.2027.
2900 Jekaterīna Pavlova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3111 24.04.2027.
2901 Linda Zīlīte fitness (atlētiskā vingrošana) C 3121 24.04.2027.
2902 Evija Urtāne kāpšanas sports C 3118 24.04.2027.
2903 Artūrs Vadzis vieglatlētika C 3119 24.04.2027.
2904 Egita Spiciņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3112 24.04.2027.
2905 Gints Bisenieks hokejs A 712 24.04.2027.
2906 Jānis Stalidzāns vieglatlētika C 3113 24.04.2027.
2907 Krišjānis Suntažs vieglatlētika C 3115 24.04.2027.
2908 Laimonis Tarasovs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3117 24.04.2027.
2909 Ņikita Amtmanis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3102 24.04.2027.
2910 Luīza Īva Straume fitness (atlētiskā vingrošana) C 3114 24.04.2027.
2911 Dainis Sergejevs futbols B 4882 10.05.2027.
2912 Inga Černovska fitness (atlētiskā vingrošana) C 3125 10.05.2027.
2913 Oskars Punāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 3135 10.05.2027.
2914 Agnese Boža bokss C 3124 10.05.2027.
2915 Toms Praulītis biatlons B 4881 10.05.2027.
2916 Laura Frančenko fitness (atlētiskā vingrošana) C 3128 10.05.2027.
2917 Una Bušēvica teniss B 4873 10.05.2027.
2918 Ieva Horste teniss B 4874 10.05.2027.
2919 Jānis Ivanovs volejbols B 4875 10.05.2027.
2920 Mārtiņš Ķīsis fitness (veselības sports) B 4877 10.05.2027.
2921 Indulis Laškovs volejbols B 4878 10.05.2027.
2922 Jeļena Maļuka paukošana B 4879 10.05.2027.
2923 Aigars Čerņavskis volejbols C 3126 10.05.2027.
2924 Ludmila Olijara vieglatlētika B 4880 10.05.2027.
2925 Līga Stupele vieglatlētika B 4883 10.05.2027.
2926 Andris Šņoriņš biatlons B 4884 10.05.2027.
2927 Elvijs Švēde basketbols B 4885 10.05.2027.
2928 Guntars Dobelis golfs C 3127 10.05.2027.
2929 Jeļena Hramkova sporta vingrošana C 3129 10.05.2027.
2930 Kirils Jahontovs galda teniss C 3130 10.05.2027.
2931 Aivars Kažoks šahs C 3132 10.05.2027.
2932 Liene Kārkliņa-Probuka aerobika C 3133 10.05.2027.
2933 Kristīna Konoda mākslas vingrošana C 3134 10.05.2027.
2934 Edgars Viņķis teniss C 3139 10.05.2027.
2935 Roberts Slotiņš biatlons C 3136 10.05.2027.
2936 Anna Asnāte Āboliņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3122 10.05.2027.
2937 Darja Jansone fitness (atlētiskā vingrošana) C 3131 10.05.2027.
2938 Dāvids Āboliņš teniss C 3123 10.05.2027.
2939 Sanita Veite jātnieku sports C 3138 10.05.2027.
2940 Aleksandra Ķeizāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4876 10.05.2027.
2941 Anastasija Tkačova aerobika C 3137 10.05.2027.
2942 Solvita Brezinska distanču slēpošana B 4875 23.05.2027.
2943 Uģis Baltuška fitness (veselības sports) B 4874 23.05.2027.
2944 Raimonds Auzāns riteņbraukšana B 4873 23.05.2027.
2945 Aleksejs Lavrenovs airēšana A 713 23.05.2027.
2946 Zane Gavare-Rancāne fitness (atlētiskā vingrošana) B 4876 23.05.2027.
2947 Līva Kraukle vieglatlētika B 4877 23.05.2027.
2948 Uvis Raivis Kronenbergs badmintons B 4876 23.05.2027.
2949 Varis Krūmiņš basketbols B 4879 23.05.2027.
2950 Mārtiņš Meisters futbols B 4880 23.05.2027.
2951 Uldis Volgemuts kalnu slēpošana B 4885 23.05.2027.
2952 Dainis Mikolajs basketbols B 4881 23.05.2027.
2953 Kirils Oševerovs-Aļenovičs sporta dejas B 4882 23.05.2027.
2954 Aleksandrs Pļaskins paukošana B 4883 23.05.2027.
2955 Laila Volgemute kalnu slēpošana B 4884 23.05.2027.
2956 Tatjana Andrianova aerobika C 3122 23.05.2027.
2957 Liene Knope fitness (atlētiskā vingrošana) C 3128 23.05.2027.
2958 Sergejs Nagibins fitness (atlētiskā vingrošana) C 3134 23.05.2027.
2959 Kristīna Žuka volejbols B 4886 23.05.2027.
2960 Juris Šalajevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3139 23.05.2027.
2961 Dāvids Alijevs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3122 23.05.2027.
2962 Edgars Ābelnieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 3124 23.05.2027.
2963 Deniss Berķis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3125 23.05.2027.
2964 Rinalds Kokorevičs fitness (atlētiskā vingrošana) C 3129 23.05.2027.
2965 Zanda Kusiņa fitness (atlētiskā vingrošana) C 3131 23.05.2027.
2966 Armands Mežaraups fitness (atlētiskā vingrošana) C 3133 23.05.2027.
2967 Andris Ozoliņš-Ozols fitness (atlētiskā vingrošana) C 3135 23.05.2027.
2968 Alens Sorokins fitness (atlētiskā vingrošana) C 3138 23.05.2027.
2969 Valters Vanags fitness (atlētiskā vingrošana) C 3140 23.05.2027.
2970 Matīss Purklāvs veikbords C 3137 23.05.2027.
2971 Jānis Pleikšnis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3136 23.05.2027.
2972 Nauris Griķis fitness (atlētiskā vingrošana) C 3127 23.05.2027.
2973 Kristīne Bundze fitness (atlētiskā vingrošana) C 3126 23.05.2027.
2974 Reinis Kreipāns fitness (atlētiskā vingrošana) C 3130 23.05.2027.
2975 Mikus Ludzenieks fitness (atlētiskā vingrošana) C 3132 23.05.2027.
2976 Aļona Fokina peldēšana C 3144 08.06.2027.
2977 Eduards Lapsiņš loka šaušana A 717 08.06.2027.
2978 Arkādijs Bajārs basketbols B 4889 08.06.2027.
2979 Artūrs Ķīsis kāpšanas sports C 3150 08.06.2027.
2980 Boriss Lavrenovs futbols B 4894 08.06.2027.
2981 Ieva Valpētere mākslas vingrošana C 3159 08.06.2027.
2982 Inna Gusarova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3147 08.06.2027.
2983 Jūlija Pajula svarbumbu celšana C 3155 08.06.2027.
2984 Miks Spass svarcelšana A 720 08.06.2027.
2985 Marija Šteinberga peldēšana B 4904 08.06.2027.
2986 Mārcis Štrobinders vieglatlētika C 3158 08.06.2027.
2987 Mārtiņš Ziediņš basketbols B 4907 08.06.2027.
2988 Signija Santa basketbols B 4902 08.06.2027.
2989 Zane Andersone vieglatlētika B 4887 08.06.2027.
2990 Gints Ruņģis ūdensslēpošana A 718 08.06.2027.
2991 Vladislavs Pavļučenko futbols B 4898 08.06.2027.
2992 Adelīna Priedniece peldēšana B 4900 08.06.2027.
2993 Lauris Iecelnieks volejbols A 715 08.06.2027.
2994 Pāvels Jeļisejevs hokejs A 716 08.06.2027.
2995 Jeļena Solovjova peldēšana A 719 08.06.2027.
2996 Ņikita Avdejevs fitness (atlētiskā vingrošana) B 4888 08.06.2027.
2997 Raivis Belohvoščiks riteņbraukšana B 4890 08.06.2027.
2998 Edijs Daņilovs futbols B 4891 08.06.2027.
2999 Eduards Diļevka hokejs B 4892 08.06.2027.
3000 Oskars Gailišs riteņbraukšana B 4893 08.06.2027.
3001 Elmārs Līcis vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4895 08.06.2027.
3002 Ieva Mozgire aerobika B 4896 08.06.2027.
3003 Arnita Hofmane aerobika C 3148 08.06.2027.
3004 Edmunds Pivarūns hokejs B 4899 08.06.2027.
3005 Inese Ramate basketbols B 4901 08.06.2027.
3006 Anna Sidenko mākslas vingrošana B 4903 08.06.2027.
3007 Dāvids Goba fitness (atlētiskā vingrošana) C 3146 08.06.2027.
3008 Artūrs Šiļins paukošana B 4905 08.06.2027.
3009 Māris Urtāns vieglatlētika B 4906 08.06.2027.
3010 Lauris Ziemiņš hokejs B 4908 08.06.2027.
3011 Valentīns Botvinko džudo C 3143 08.06.2027.
3012 Jānis Levanovičs florbols C 3151 08.06.2027.
3013 Līga Ļaksa peldēšana C 3152 08.06.2027.
3014 Veronika Maraņina aerobika C 3153 08.06.2027.
3015 Ansis Regža kērlings C 3156 08.06.2027.
3016 Jeļena Rieksta mākslas vingrošana C 3157 08.06.2027.
3017 Dēvijs Vecroze bokss C 3160 08.06.2027.
3018 Irīna Kazačonoka aerobika C 3149 08.06.2027.
3019 Gunta Baško basketbols C 3141 08.06.2027.
3020 Lauris Blaus basketbols C 3142 08.06.2027.
3021 Aiva Zumente burāšana C 3161 08.06.2027.
3022 Ēriks Kārlis Zvilna burāšana C 3162 08.06.2027.
3023 Jūlija Meļuha fitness (atlētiskā vingrošana) C 3154 08.06.2027.
3024 Jānis Iņģists florbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3025 Ingars Matisons golfs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3026 Artūrs Jaunsleinis grieķu-romiešu cīņa Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3027 Kristaps Namiķis hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3028 Henrijs Uzraugs hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3029 Maksims Halatins karatē Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3030 Dens Sadikovs karatē Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3031 Liene Nagle peldēšana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3032 Kārlis Krūzbergs šorttreks Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3033 Anna Gulbe vieglatlētika Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3034 Edgars Matuks vieglatlētika Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3035 Andris Dolženko volejbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3036 Artur Arutyunov džudo Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3037 Kristers Bergmanis hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3038 Alens Bergmanis hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3039 Sigita Bērziņa kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3040 Vanesa Buldinska riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3041 Matīss Celms florbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3042 Dzintars Derkačs hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3043 Didzis Glušņevs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3044 Mārcis Grundulis bokss Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3045 Ieva Haino šorttreks Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3046 Fayoza Islomova fitness Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3047 Līga Kariņa smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3048 Andrejs Koroļovs MMA (jauktā cīņa) Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3049 Anastasija Korsakova daiļslidošana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3050 Edgars Miķelis Kovaļskis futbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3051 Ieva Krasnova futbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3052 Leons Krasnovs karatē Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3053 Roberts Krūzbergs šorttreks Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3054 Sarvar Kundu bokss Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3055 Edgars Lazdiņš florbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3056 Roberts Pauls Liberts basketbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3057 Gints Meija hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3058 Vjačeslavs Meļņičenko džudo Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3059 Marija Magdalēna Nereda dambrete Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3060 Iina Annika Nieminen fitness Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3061 Ilze Nordena basketbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3062 Darja Ogorodņikova daiļslidošana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3063 Vitalijs Pavlovs hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3064 Roberts Plūme kamaniņu sports Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3065 Kārlis Reinis Riba hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3066 Katrīne Siliņa mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3067 Milena Soika mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3068 Kristaps Sotnieks hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3069 Viktorija Stenclava teniss Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3070 Ļubova Vovčenko fitness Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3071 Rihards Zēbergs fitness Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3072 Pāvels Jemeļjanovs volejbols Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3073 Mareks Jass hokejs Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3074 Romāns Jermaļonoks džiu-džitsu Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3075 Austra Kārkle-Krancāne fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 16.06.2027.
3076 Aleksejs Bojarovs Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3077 Valerijs Afanasjevs Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3078 Deniss Kozlovs Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3079 Ainārs Rundzāns Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3080 Irina Sokolova Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3081 Artūrs Vasiļonoks Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3082 Aleksandrs Visockis Sporta studiju absolvents 20.06.2027.
3083 Diāna Mihele basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3084 Miks Laksbergs fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3085 Parth Raj Marwaha fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3086 Klāvs Verners Vorslavs kalnu slēpošana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3087 Anastasija Kravčenko peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3088 Antons Petrovskis sporta vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3089 Katrīna Kaupāne volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3090 Artūrs Feodorovs basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3091 Armands Jakušenoks basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3092 Anete Pirktiņa basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3093 Tomass Sparāns basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3094 Aleksejs Āboltiņš bokss Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3095 Anete Balode fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3096 Ieva Butlere fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3097 Valts Freibergs fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3098 Evita Maļkeviča fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3099 Salvis Nazārovs fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3100 Zane Reine fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3101 Glenda Vasiļjeva fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3102 Marta Zariņa fitness (atlētiskā vingrošana) Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3103 Anastasija Čemirtāne futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3104 Issam Daoudi futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3105 Didzis Jansons futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3106 Marks Udovičenko futbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3107 Dogan-Alp Arin handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3108 Lāsma Zagorska handbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3109 Toms Opelts hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3110 Sabīne Siliņa jātnieku sports Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3111 Inese Tītmane jātnieku sports Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3112 Patrīcija Segliņa ložu šaušana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3113 Vera Lavrinoviča mākslas vingrošana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3114 Selīna Kalnišķe peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3115 Kristiāna Klestrova peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3116 Lauris Dūzelis regbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3117 Megija Agate Deičmane riteņbraukšana BMX Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3118 Kitija Holšteine smaiļošana un kanoe Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3119 Niks Kristens Špilbergs snovbords Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3120 Aļevtina Gutmane sporta dejas Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3121 Eilīna Antapsone vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3122 Erlends Bērziņš vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3123 Maksims Bogdanovs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3124 Megija Stalberga vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3125 Leonīds Krasikovs u-šu Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3126 Marta Šaboviča vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3127 Anna Ševčenko vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3128 Marks Kristians Šteinbergs vieglatlētika Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3129 Anija Jurdža volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3130 Arvils Keišs volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3131 Raivis Ozoliņš volejbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3132 Agnese Jermacāne Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3133 Kristīne Kalnmača Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3134 Mārīte Svikle Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3135 Kristiāna Zakarīte Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3136 Kristīne Dzene-Lekse Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3137 Juta Borska peldēšana Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3138 Aleksandrs Novikovs hokejs Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3139 Armands Segliņš basketbols Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3140 Mārtiņš Straume regbijs Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3141 Linda Štrikere Sporta studiju absolvents 21.06.2027.
3142 Ģirts Splīte Sporta studiju absolvents 27.06.2027.
3143 Darja Ogorodņikova daiļslidošana B 4926 17.06.2027.
3144 Krišjānis Rēdlihs hokejs B 4930 18.06.2026.
3145 Olga Petriuk paukošana B 3179 29.06.2027.
3146 Jānis Matulis amerikāņu futbols B 3180 29.06.2027.
3147 Ryotaro Nakano 29.06.2027.
3148 Ēvalds Tukišs basketbols B 4936 29.06.2027.
3149 Gunta Aizporiete volejbols B 4910 29.06.2027.
3150 Inga Stabinga kalnu slēpošana C 3176 29.06.2027.
3151 Ingūna Dovgāne fitness (atlētiskā vingrošana) C 3167 29.06.2027.
3152 Inese Zirne peldēšana B 4940 29.06.2027.
3153 Ivars Laktiņš florbols B 4922 29.06.2027.
3154 Jevgēnijs Tarvids brīvā cīņa B 4933 29.06.2027.
3155 Laura Vītola fitness (atlētiskā vingrošana) B 4938 29.06.2027.
3156 Linda Kovaļevska aerobika B 4921 29.06.2027.
3157 Marija Zaščerinska handbols B 4939 29.06.2027.
3158 Viktorija Korņenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3170 29.06.2027.
3159 Viktorija Korņenkova fitness (atlētiskā vingrošana) C 3170 29.06.2027.
3160 Sofija Pivņuka fitness (atlētiskā vingrošana) C 3174 29.06.2027.
3161 Jurijs Fedulovs florbols A 721 29.06.2027.
3162 Mārtiņš Zībarts basketbols A 722 29.06.2027.
3163 Jolanta Albrehta vieglatlētika B 4909 29.06.2027.
3164 Oskars Aizporietis volejbols B 4911 29.06.2027.
3165 Normunds Aņikejevs vispusīgā fiziskā sagatavotība B 4912 29.06.2027.
3166 Nauris Bajārs basketbols B 4913 29.06.2027.
3167 Gita Briņķe vieglatlētika B 4914 29.06.2027.
3168 Andris Eikens vieglatlētika B 4915 29.06.2027.
3169 Dāvids Eljašāns fitness (atlētiskā vingrošana) B 4916 29.06.2027.
3170 Vladimirs Golovkovs hokejs B 4920 29.06.2027.
3171 Kārlis Liepiņš hokejs B 4923 29.06.2027.
3172 Ruslans Makarovs peldēšana B 4924 29.06.2027.
3173 Kristaps Odziņš basketbols B 4925 29.06.2027.
3174 Violeta Ponomarjova brīvā cīņa B 4928 29.06.2027.
3175 Sanita Pūpola vieglatlētika B 4929 29.06.2027.
3176 Jānis Salcevičs florbols B 4931 29.06.2027.
3177 Artjoms Semjonovs fitness (atlētiskā vingrošana) B 4932 29.06.2027.
3178 Andris Tirša basketbols B 4934 29.06.2027.
3179 Egija Troščenko fitness (veselības sports) B 4935 29.06.2027.
3180 Dace Vizule vieglatlētika B 4937 29.06.2027.
3181 Simona Andersone fitness (atlētiskā vingrošana) C 3163 29.06.2027.
3182 Ance Andrējeva –Empele aerobika C 3164 29.06.2027.
3183 Aldis Barsukovs galda teniss C 3166 29.06.2027.
3184 Liene Gudriniece vieglatlētika C 3169 29.06.2027.
3185 Marika Logina-Pušinska jātnieku sports C 3171 29.06.2027.
3186 Tatjana Opolā aerobika C 3173 29.06.2027.
3187 Daila Grāvīte basketbols C 3168 29.06.2027.
3188 Sandra Taube fitness (atlētiskā vingrošana) C 3178 29.06.2027.
3189 Juris Straume